• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

SHOUD 2 –ADAMUS SAINT-GERMAIN, mesajı Geoffrey Hoppe Kanallığı ile 7. Kasım 2020' de Kırmızı Çembere sunulmuştur.

Ben O Ben-im. Ah! “Ben O Ben-im.” den daha güzel bir söz hiç söylenmedi!

Ben egemen alandan Adamus burada Kasım Şaudunda Merlin-Ben-im  Dizisinin 2. Şaudunda her birinizle bereberim.

Cauldre, Linda, Kona ekibi ve hepiniz vasıtasıyla buraya gelirken bir dakika durup havayı kokladım. Mımm. Ah! Burası çok güzel, öyle mis kokulu, öyle canlı ki, yaşamın, insan yaşamının zenginliğinden tat almak için, bir an durdum ,-bir şeyin reklamını yapmıyorum ama- ve bir yudum kahve içtim, harika Kona kahvesi.

Bunu kavramak, gerçekten hissetmek bazılarınız için bazen pek kolay olmayabilir. Çünkü tüm insan yaşamları çok zordu. Çok sertti. Bir çok meydan okuma vardı, özellikle bu yaşam, daha bilinçli olduğunuz için, bu yaşam belki de en zoruydu. Değişimlerden geçmek için çok istekliydiniz. Diğer yaşamlara göre çok daha fazla salıvermeleriniz vardı. Belki de en zor yaşamınız olduğunu söylemeye cesaret edeceğim, değişimler yaşamı.

Ama bakın buradayız, beraberiz. Ah! İşte burada, bir Üstat, Cauldre, bir Üstat'a, bana, bütün Üstatlara, size kanallık yapıyor. Gezegende bu büyük salgının ortasında, bütün bu çılgınlığın içinde, bütün bu durum ve koşullara karşın, bütün bu tuhaflıklara karşın- kaldı ki size ait olmayan bu durumlarda- aklımdayken, size ait değiller- buralara kadar gelmemiz beni çok etkiledi.

 

Şaudun devamını okumak için lütfen BURAYA  tıklayın.530 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın