• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Kırmızı Çember Bağlantı Merkezi'ni (C.C. Stüdyosu olarak da biliniyor) genişletmek için bize eşsiz bir fırsat çıktı.


Genişletme için Söz Vermek

İşte bizim Söz gidişatımız böyle. Bu bölüm günde bir kez güncelleniyor.  GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN.


Kırmızı Çember Bağlantı Merkezi'ni (C.C. Stüdyosu olarak da biliniyor) genişletmek için bize eşsiz bir fırsat çıktı. Komşularımız "ilginç" bir nedenden dolayı binanın uzak bir noktasına taşınmaya karar vererek bizim stüdyonun bitişiğindeki alanı boşalttılar! C.C Stüdyosu'nda bizim, teknik sanat, Şambra toplantılarımız, internet üzerinden gerçekleştirilen aylık etkinlikler, görüşmeler, çalışmalar için alanlar ile arşiv ve dinlenme odalarına ihtiyacımız vardı.

Yanımızdaki alan bizim tam da mevcut kira kontratımızı yenileyeceğimiz bir zamanda uygun duruma geldi. Bu tabii ki pahalı bir şey çünkü bugünlerde Colarado'da ticari şeyler yapmak hayli masraflı. Bunun yapılması ve yeni ekipmanların toplam maliyeti, mevcut aylık kira ödemeleri hariç, yaklaşık 200.000 $ (İki yüz bin Dolar) tutuyor.

Biz Şambra'dan C.C. Stüdyosunu genişletmek için bir kez daha finansal destek istiyoruz. Biz genişletme projemizin mümkün olup olmadığını belirleyecek bir GENİŞLETME BAĞIŞ SÖZÜ kampanyası sunuyoruz. Biz bunu siz olmadan yapamayız!


"GEN
İŞLETME SÖZÜ" PROGRAMININ ÇALIŞMA ŞEKLİ

1. GENİŞLETME SÖZÜ kampanyası 31 Mart'ta başlayıp 30 Nisan'da sona erecektir. Eğer biz bu süre içerisinde yeterince bağış toplarsak, stüdyonun genişletilmesi devam edecek.

2. Katılım göstermek istiyorsanız sadece yapmak istediğiniz bağış miktarı için SÖZ verin. Siz 44$, 99$ veya herhangi bir miktar konusunda SÖZ vererek katılımda bulunabilirsiniz.

3. 250$ üzeri için SÖZ verenler bir yıllığına Kırmızı Çember meleği olacaklardır. Kırmızı Çember meleği olmanın yararlarını görmek için buraya tıklayınız.

4. 250$ üzeri için SÖZ verenler arasında yapılacak çekiliş ile seçilen bir kişi Adamus Saint Germain ile bir saat boyunca bireysel kanallık yapacaktır. Bu özel bölüm Skype üzerinden gerçekleştirilecek ve siz istediğiniz her soruyu yöneltebileceksiniz.

5. 30 Nisan'dan sonra Söz verilemeyecektir ve proje biz yeterli SÖZ almamız halinde sürdürülecektir. Projeye devam etmemiz halinde size 31 Mayıs'a kadar bağış yapabileceğiniz bir link göndereceğiz. GENİŞLETME SÖZÜ kampanyasında istenilen hedefe ulaşılmaması halinde ödeme yapılmayacaktır.

6. SÖZ vermek istiyorsanız SÖZ Formu'na tıklayınız. Şu anda bir ödeme yapmanız gerekmediğini hatırlayın, gereken tek şey SÖZ vermeniz.GENİŞLETİLMİŞ STÜDYONUN FAYDALARI

Yeni alan Şambra ve Kırmızı Çember için ne ifade ediyor? İşte bazı faydaları.

*Workshoplar için alan

*Toplantılar için yeni bir alan

*Şaudlar ve etkinlikler için mola alanı

*Arşiv için alan! (Bizim şu an stüdyoda herhangi bir arşiv bölümümüz yok)

*Daha fazla tuvalet. (Mevcut stüdyomuzda sadece bir adet kadın ve bir adet erkek tuvaleti bulunmaktadır. Biz bu kapasiteyi iki katına çıkaracağız.)

*Biz bu şekilde teknik bölümü konuklardan ayıracağız ki onlar kalabalık bir stüdyoda ve teknik alanda çalışmak yerine, yeni bir alanda toplanabilsinler.

*Linda ve Geoff için özel bir mola alanı. Onlar şu anda bizim de molayı geçirdiğimiz mutfağı kullanıyorlar.

*Yiyecek servisi için ayrı bir alan. Stüdyoda ve teknik alanda bulunanlar bu konuda zaman zaman sorun yaşayabiliyorlar.

Kırmızı Çember'in Genişleyen Bölümü'nün Mimari Tasarımı için - buraya tıklayınız.

SÖZ VERMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ969 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın