• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Tobias Hakkında

                   

                                   Francesco Botticini Tobias and the ore angels Michael, Rafael and Gabriel

 

Tobias, Yeryüzünde birçok hayat yaşamış olan meleksel bir varlıktır. Daha çok doğruluğu şüpheli olan Tobit Kitabı’ndaki ana karakterlerden birisi olan Tobit (Tobias olarak da bilinir) olarak yaşadığı hayatı ile tanınır. Tobias’a göre, Yeryüzündeki en son hayatı yaklaşık olarak M.Ö. 50 yılında sona ermiştir. Ve şimdi o, meleksel alemlerden  “insanlığın şimdiye kadar deneyimlediği en büyük bilinç evrimi” olarak adlandırdığı bu zamana geri gelmiştir.Tobias spiritüel dönüşümden geçenlere, kendi tanrısallığını ve insanlığını bütünleştirmeyi arayanlara ve içindeki Tanrı’yı yeniden keşfedenlere sevgiyle yardımcı olmaktadır. Onun spiritüel ve ilham verici mesajları. ABD’nin Colorado eyaletinde yaşayan Geoffrey Hoppe kanalıyla iletilmektedir.

Tobias da Kırmızı Meclis denilen meleksel grubun bir parçasıdır. Bu Meclis, Yaradılış’taki diğer yerlerin ve Yeryüzündeki bilincin genişlemesine yardımcı olmak ve “Enerjilerin kullanımını öğretme” spiritüel amacına sahiptir. Tobias ve Kırmızı Meclis bize bilgelik ve sevginin enerjilerini getirir. Ve bize perdenin diğer tarafından bir bakış açısı sunar.

 “Ben, Tobias, bugün sizinle bizim Cauldre (Geoffrey Hoppe) dediğimiz arkadaşımız aracılığıyla konuşacağım. Ama her birinize, yüreklerinize, sizin Tanrısal Benliğinize konuşuyor olacağım.. Duyduğunuz (ve okuduğunuz) kelimeler, bugün buradaki mesajlar, sevgi ve aileye - Shaumbra’ya -, taşıdığımız enerji kadar önemli değiller.”

Tobias’ın Kırmızı Çember’e mesajları 1999 yılında Colorado bölgesindeki metafizikçilerden oluşan, Shaumbra olarak da bilinen bir gruba gelmeye başladı. Tobias Materyalleri artık 20’den fazla dile çevriliyor ve her ay yüzbinlerce insan tarafından okunuyor veya dinleniyor.

Tobias artık Yeryüzündeki yeni yaşam sürecine girdi. Geoffrey Hoppe kanalıyla son mesajı 19 Temmuz 2009 yılında iletildi.

Bu bilgiler www.crimsoncircle sitesinden alınmıştır.