• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Kırmızı Çember Hakkında

                      

 

Kırmızı Çember, Yeni Enerji spiritüel öğretmenlerinin küresel bir birlikteliğidir. Öğretmenler, toplumun her kesiminden gelen, geniş bir spiritüel geçmişe sahip ve dünya çapında 80 farklı ülkeden  deneyimli metafizikçiler, şifacılar ve spiritüel danışmanlardır.

Kırmızı Çember, holistik ve spiritüel yaşam tarzında mesajlar, ürünler ve hizmetler sunar. Temel amaçlarından biri spiritüel uyanış, öğreti ve yaşam sürecinde birleşmiş, dünya çapındaki öğretmenler grubunu desteklemektir.Kırmızı çember tüm insanları ve inanç sistemlerini kucaklayan açık bir inanç sistemidir. Ve insanlık alemini  kapsayan sınırlamalara taraftar değildir.

Kırmızı Çember, 1999 yılında Tobias’ın Geoffrey Hoppe aracılığıyla iletmeye başladığı mesajlar temel alınarak oluştumuştur. Tobias en çok - doğruluğu şüpheli olan Tobit Kitabı’nda tasvir edildiği şekilde - 2500 yıl önceki yaşamı ile tanınır. Şimdi ise, Yeni Enerji öğretmeni olmayı seçenlere ve içsel spiritüel dönüşüm sürecinden geçenlere yardımcı olmak için Geoffrey Hoppe kanalıyla mesajlarını, bilgeliğini ve neşesini iletmektedir.

Kırmızı Çember “Yeni Spiritüel Enerji’nin Sınıfı” olarak bilinir. Bu grup,” psiko-spiritüel güçlendirme ve aydınlanma”, “kendi kişisel tanrısallığımız ve insanlığımız ile bütünleşme” ve “içimizdeki Tanrı’yı kucaklamanın dinamikleri” ile çalışır. Kırmızı Çember “Sizin de Tanrı olduğunuzu” keşfetmekle ve yaşamı yeni bir amaç ve tutku anlayışı ile deneyimlemekle ilgilidir.


KIRMIZI ÇEMBERİN DOĞUŞU

1999 yılının Ağustos ayında, küçük bir arkadaş grubu Woodland Park Colorado’nun kırsalında bir Kızılderili çadırında Geoffrey Hoppe kanalıyla gelen Tobias’ın sözlerini dinlemek amacıyla toplandı. Bu Tobias tarafından ulaştırılan ilk “ders” ti ve Kırmızı Çember’ in resmi başlangıcı oldu.

2000’li yılların başında, Kırmızı Çember Tobias’ın tüm derslerinin, halen hem yazılı hem de sözlü versiyonlarının mevcut olduğu bir internet sitesini (www.crimsoncircle.com) hizmete soktu. İnternet sitesini her ay dünyanın her yerinden 100.000’den fazla kişi ziyaret etmektedir. Tobias’ın güncel bilgileri sunduğu ve izleyicilerin sorularını cevapladığı aylık toplantılar, Colorado’daki Coal Creek Kanyonunda yapılmaktadır. Bu toplantılar ayrıca İnternet’te canlı olarak yayınlanmaktadır.

Kırmızı Çember’ in amacı spiritüel uyanış sürecinden geçen insanlar için “ Güvenli Alan” sağlamaktır. Bu insanlar daha sonra uyanışlarına başladıklarında, diğer insanlara rehber ve öğretmen olarak hizmet vermeyi seçebilirler. Tobias’a göre, en güçlü ve güvenilir rehber, bir semavi melekten ziyade zaten yolu yürümüş olan bir insan melektir.

Bu yazı www.crimsoncircle.com sitesinden alınmıştır.