• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Yardım

C.C yeni site formatına geçişle birlikte, C.C ana sitesini ve C.C Mağazasını tek şifre ile ulaşılabilir kıldı.

C.C sitesindeki eski üyeliğim geçerli mi?


Eğer daha önce her hangi bir nedenle – S:E:S’e katılmış olmak vs.-  Crimson Circle sitesine üye olduysanız, elinizdeki kullanıcı adı ve şifreyle  www.crimsoncircle.com sitesine gidip, üst banttaki Login sekmesine tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz. Daha sonra sitede hangi alana giderseniz gidin bu giriş geçerli olacaktır.( Kütüphane, Şaud izleme yada dinleme gibi üye girişi talep eden bölümler de dahil.)

Sadece daha önce C.C okullarından her hangi birine katılmış olan öğrenciler, C.C öğretmenleri ve C.C. Angels ‘larla ilgili materyallerin olduğu bölümlere ulaşamazsınız.

LOGİN butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada
“Email adress”   alanına mail adresinizi,
“Password :” alanına da şifrenizi yazıp
“Login “        sekmesine basın.

Bu arada; “Remember Login:” kutusunu işaretlerseniz tarayıcınızı (explorer gibi) kapatmadığınız sürece C.C sitesi sizin girişinizi hatırlamaya devam edecektir. Eğer tarayıcınızı tümüyle kapattıysanız ya da başka bir tarayıcı (Mozilla Firefox gibi) açtıysanız tekrar giriş yapmanız gerekmektedir.

C.C den NOT: Kasım 2010 yılında bir sunucu sorunu vardı ve bazı kayıtlar kayboldu, kaydınız artık mevcut görünmüyorsa, lütfen tekrar kayıt yapın..

 


 

Bir  üyeliğim vardı ancak şifremi hatırlamıyorum..Ne yapmalıyım?


 Açmış olduğunuz Login – kayıt sayfasındaki;  

Forgot Your Password? bölümünde yer alan My e-mail address is: yazısının yanındaki kutucuğa daha önce kayıt yaparken kullanmış olduğunuz mail adresini yazıp, 

butonuna basın. Mail adresinize, siteye giriş yaparken kullanabileceğiniz yeni şifreniz gönderilecektir.C.C sitesine nasıl üye olabilirim?


Crimson Circle sitesine tarayıcınızda  açtıktan sonra yukarı satırlarda yer alan REGISTER butonuna tıklayın. Açılan sayfada birinci bölüm olan Your Details in altındaki boşluklara sırasıyla;

Username: Kullanıcı Adı.

First Name: Ad.

Last Name: Soyadı.

Your E-mail: Mail adresiniz.

Password: Şifre (istediğiniz türkçe karakterler içermeyen bir şifre.

Confirm Password:Şifrenin tekrarı

Phone:Telefon numarası. Başına 9 eklemeyi unutmayın.

OK To EMail:Ne olduğunu bilemiyoruz. Sanırız, üyeliğinizi mailinize gelecek olan bir bildirimle onaylamak istiyor musunuz anlamında. No. butonu kendiliğinden seçili.


Dikkat: Tüm bilgiler Türkçe Karakter Kullanılmadan girilmelidir. İngilizce karakterler kullanılmalıdır. ( ç yerine c gibi.) Ayrıca bilgileri gireceğiniz kutuların yanında ki * işareti o alanın doldurulmasının zorunlu olduğunu belirtmektedir.

 


İkinci bölümde (2. Billing Information) Fatura adresi bilgileri girilecek.Eğer same as account info above kutucuğunu  seçerseniz,hesap bilgileriniz otomatik olarak buraya aktarılacaktır. Gene de boş kalan satırları doldurmanız gerekecek.

Nick Name: Takma ad

First Name: Ad

Last Name: Soyad

Phone: Telefon numarası

Company: Şirket Adı

AddressType: İki seçenekli. Residential;Mesken   Commercial; Ticari Adresinizin niteliğine göre ikisinden birini seçin.

Address 1:  Adres.

Address 2: Adres devamı..

Suite:Daire

City or APO/AFO: Şehir

Country: Kutunun yanındaki ufak işareti tıklayarak ülkeyi seçin. Turkey

State/Province: Bu alana Şehrinizin bulunduğu bölgeyi yazabilirsiniz. Ege Bolgesi gibi.Yeni sistemde Türkiye'yi seçtikten sonra olduğu gibi bırakın.

ZIP/Postal Code: Adresinizin posta kodu. ( İnternetten bulabilirsiniz)Üçüncü bölüm (3. Shipping Information) Nakliye-Posta bilgilerinizi içeriyor.Eğer fatura adresiniz ile posta adresinizin farklı olmasını istiyorsanız, burayı tekrar yukarıdaki açıklamalara bakarak doldura bilirsiniz. Ancak iki adreste birbirinin aynısıysa, o zaman Same as billing info butonuna tıklayın. Bilgileriniz buraya aktarılacaktır.

Tüm bunlar bittikten sonra Create Account butonuna basın. Hesabınız yaratılmış olacak.