• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

ŞAUD ÇEVİRİLERİ BİTME NOKTASINA GELDİ. LÜTFEN OKUYUN !

ŞAUD ÇEVİRİLERİ BİTME NOKTASINA GELDİ. LÜTFEN OKUYUN !

Sevgili Arkadaşlar,

10 ila 15 kişi arasında değişen sayıda Şambra arkadaşımızın desteği ile Şaudlar, aylık 600 tl karşılığında tercüme edilmektedir. Son aylarda bu rakam toparlanamaz hale geldi. Bu noktada sizlerinde desteğinizi, özellikle düzenli ödeme olarak vermeye başlamanız söz konusu olmaz ise, Temmuz ayındaki Şaud ve sonraki Şaudlar yayınlanamayacak.

Fevziye'nin ayrılışından bu yana yaklaşık 6,5 yıldır, çekirdek bir Şambra grubunun zaman zaman değişen isimleri, her ay birlikte yol aldığımız çevirmen-şambra arkadaşlarımıza kesintisiz olarak ödeme yapılmasını ve yaratıcı enerji takasının oluşmasını sağladılar ve hala da sağlamaya devam ediyorlar. Bunu kendileri için yapıyorlar. Bunu, eski Newage makyo safsatalarına dayanarak, hizmet etmek ve sevgi çiçek-böcek anlayışı ile yapmıyorlar. Bu nedenle sizler, eğer gerçekten Şambra olduğunuzu hissediyorsanız, burada sadece bir parça balın tadına ben de bakayım anlayışı ile bulunmuyorsanız, lütfen sorumluluk alın.

Ödeme grubunda yer alan arkadaşlarımız, her ay paylaşılan hesap özetinden, toplanan ve harcanan paraları görüyorlar. Bu nedenle eğer içinizde yada aklınızda bir güvensizlik varsa, bunu dikkate almayın. İçiniz rahat olsun.

Eğer siz de kendinizi desteklemek istiyorsanız; ebruliz@msn.com adresinden lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu size, genele yazdığımız son hatırlatma olacak. O nedenle hepinize şimdiden teşekkür ederiz.540 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın