• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Adamus Mesajı Geoffrey Hoppe Kanallığı ile 2 Mart 2019'da Kırmızı Çember'e sunulmuştur.

Ben Ben’im, Adamus Saint-Germain.

Hadi toplantımızda güzel, derin bir nefes alalım. Hepiniz hoş geldiniz. Kırmızı Çember stüdyosunda bulunanlar ve bizi internetten izleyenler hadi kocaman, derin bir nefes alalım ve enerjilerimizi bir araya toplayalım. Ah! Ne kadar ilginç zamanlarda yaşıyorsunuz.

Ben bazen insan formunda geri dönebilmeyi, sizinle birlikte şu an sizin yaşadığınız deneyimleri yaşamayı, her şekilde duyusallığı yaşamayı diliyorum, her şekilde. Ama ben sonra, “Hayır, hayır, hayır!” (kahkahalar) “Ben burada kalacağım!” diyorum. (Adamus kıkırdar) Geri dönmeye gerek yok. Ve ben gerçekten fiziksel beden içinde sizin yanınızda olmak yerine size buradan hizmet ederek daha iyi bir iş yapabildiğimi hissediyorum.

Birkaç konu var. Bu ay Aspektoloji ayı. Bu ay Kırmızı Çember’in yılda bir kez Aspektoloji yaptığı ay ama bundan çok daha fazlası var. Siz aspektoloji almış olsanız da olmasanız da, bu ay sizin için aspektoloji ayı – Mart 2019, bu tarihi hatırlayın – ve bunların hepsinin ejderha ile bir bağlantısı var. Ejderha. Ejderha – biz bunu geçenlerde ProGnost’ta konuştuk, biz bunu toplantılarımızda daha çok, daha çok konuşacağız ama ejderha işte. Ah! Ejderha.

Ejderha hala veçhe olan, hala bir veçhe formunda olan şeyleri bulmanıza yardım etmek için burada bulunuyor. Ejderha sizinle derinden, sizin içinizin derinlerinde bütünleşebilsinler diye bu veçheleri gösteriyor. Bu sadece zihinsel bir bütünleşme değil ama gerçek derinden bir bütünleşme.

Şaudun devamını okumak için lütfen BURAYA tıklayın.1703 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın