• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Adamus Mesajı Geoffrey Hoppe Kanallığı ile 1 Şubat 2020’de Kırmızı Çember’e sunulmuştur.


Ben Ben’im St. Germain’in Adamus’ı.

Ah! Hadi güzel, derin bir nefes alalım. Siz biraz önce yaklaşık üç dakikada gezegendeki geçmişinizi gördünüz (kahkahalar, izletilen videoya işaret eder).

Ve bu bir bakıma çok güzel bir örnektir. Tobias, tırtıl ve kelebek hakkında ilk konuşmaya başlayan kişidir ve sizin yaşadıklarınız da buna benziyor, siz bu eski insan bedeninde bir yaşamdan diğerine gittikten sonra kozaya giriyorsunuz. Siz sadece gerçekten ortaya çıkacağınızı, bir değişim yaşayacağınızı düşündüğünüz zaman kozaya giriyorsunuz. Siz pelteleştiniz. Ve siz sonra ortaya çıkmaya başladığınız zaman bu konuda çok heyecanlı oluyorsunuz, siz bunu dört gözle beklediniz ama bu ilk önce çok rahatsız edici oluyor ve doğal gelmiyor. Sizde tırtıl düşünce biçiminize, tırtıl yöntemlerinize geri dönme isteği olduğuna dair bir eğilim keşfediyorsunuz ama dönmüyorsunuz. Siz bir çift kanada sahip olduğunuzu ve onların hala pelteyle dolu olduğunu ve bunun çok garip olduğunu keşfediyorsunuz. Sadece hafif bir esinti bile sizi düşürüyor.

Ama sonra, sonra ortaya çıkış. Sonra özgürlüğünüze kavuşuyorsunuz ve sonra uçuyorsunuz ve bunu yaptığınızda tırtıl olarak ve sonra kesinlikle kozaya girdiğiniz çok uzun yolculuğunuzda duyduğunuz o yalnızlık hissi konusunda aniden daha başka birçok kişinin, başka Şambraların, dünyada başkalarının ortaya çıktığını fark ediyorsunuz. Çok fazla kişi değil ama yalnız olmadığınızı hatırlamanıza yetecek kadar çok. Siz asla yalnız değildiniz. Sizin yolculuğun o kısmını, kozayı tek başınıza geçmeniz gerekiyordu ama siz ortaya çıkıyorsunuz ve çevrenizde başkaları var. Ben biraz duygusallaşıyorum çünkü biz şimdi çok fazla şey görüyoruz, biz tüm dünyada Şambra’nın ortaya çıkışını göreceğiz. Kelebekleri, kelebeklerle dolu kırları veya sonunda Gerçekleştirimlerine izin veren birçok, birçok, birçok insanı hayal edin.


Şaudun devamını okumak için lütfen BURAYA tıklayın. 2253 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın