• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

SHOUD 3 – Geoffrey Hoppe kanallığı ile 5 Aralık 2020 tarihinde ADAMUS SAINT-GERMAIN tarafından Kırmızı Çembere sunulmuştur.


Ben o Ben-im, Egemen Alandan Adamus.

Merlin Ben-im Dizisinin canlı 3. Şauduna – Kona, Hawai'ye, bu güzel yere – benim bir yaşamımda, ilginç bir yaşamımda- Mark Twain, Samuel Clemens olarak ifademdeki yaşamımda bulunduğum yer- hoş geldiniz. Buraya daha önce gelen bazı gruplara söylediğim gibi, Mamalahoa Caddesi dedikleri bu yolda gezindim. Birkaç kadeh bir şey içtikten sonra üç kere söylemeye çalışın. Evet, ben Samuel Clemens, Mark Twain olarak gezindim burada. Tabii ben, bir gün burasının dünyanın her yerinden gelen Şambranın toplanacağı, harika kutsanmış Villa Ahmyo olacağını bilmeden, araziye bakınıyordum.

Biliyorum siz şimdi göremiyorsunuz ama bir an için hayal edin. Benim gözlerimden, Cauldre'nin gözleri vasıtasıyla bakın, okyanusa, harika yeşilliklere, havadaki güzelliğe bakın. Oh, Şambra için ne yer ama, buraya hiç gelmemiş olsanız bile, burada bire bir bulunmamış olsanız bile, bizim Şambra olarak yaptığımız herşeyin enerjisini hissetmek için ne yer ama. Nasıl bir kutsanmışlık. Nasıl güzel bir yer, üstelik bizim Şambra köpeğimiz Belle'nin enerjileri ile de dolu. Belle nerede olursa olsun, ben ona “Bizim” diyorum. Bugünkü Şaud boyunca buralarda dolanacak.Şaudun devamını okumak için lütfen BURAYA tıklayın.1130 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın