• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

SHOUD 4 – Geoffrey Hoppe kanallığı ile 9 Ocak 2021 tarihinde ADAMUS SAINT-GERMAIN tarafından Kırmızı Çembere sunulmuştur.

Ben O Benim, Adamus St. Germain.

Ahh! İnsan müziğini seviyorum. İnsan müziğini ne kadar özlediğimi unutmuşum. Bizim melek müziğimiz var. Yukarıda yükselmiş Üstatlar Kulübümüzde bizim caz gruplarımız var. Ama insan müziği, nasıl bir enerji şarkısı! Nasıl bir iletişim! Onun gibi bir şey yok. Biraz önce dinlediğiniz gibi bir müzik, yüreğinizden ve ruhumuzdan çaldığı zaman o insan yolculuğunun, insan tutkusunun ifadesidir. Müzik, benim için enerjinin iletişimde olmasının en güzel örneklerinden biridir. İşte enerji budur. O sadece iletişimdir. O zorlamasızdır, bunun gibi bir müzik çaldığı zaman ruhu hareket ettirir. Hım. (  bu video.'yu kasteder.)

Bir çok müzik çeşidi var, bazılarını gerçekten beğenmem. Linda sen bunu bilirsin, bazılarından pek de hoşlanmam. Sizin formüllerle yaptığınız, zırva müzikler -ona ne diyorsunuz- fabrikasyon müzikler. Sonra sizin – neydi, Cauldre? – Amerikan folk dediğiniz, çaresizlik ve şanssızlık müziğiniz var. Bu müzikte bir hayli ruh vardır. Ama yine de o benim favorim değil. Ben Klasik müziği severim.Ben bir çok senfoni yazdım. Bunu biliyorsunuz, değil mi?

LINDA: Kesinlikle yapmışsındır.

ADAMUS: Size anlatmamı istemiydiniz …

LINDA: Oh, mutlaka!

ADAMUS: … hepsini yeniden?

LINDA: Listeni gözden geçir, haydi bakalım.


Şaud'un devaminı okumak için lütfen BURAYA tıklayın.960 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın