• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Geoffrey Hoppe kanallığı ile ADAMUS SAINT-GERMAIN, tarafından 3. Nisan.2021 tarihinde Kırmızı Çembere sunulmuştur.

Ben O Ben-im, Egemen alandan, Adamus.

Ahh! Yeniden burada olmak ne güzel. Şambra ile beraber olmak ne güzel. Şambranın yazlık köşkünde, Kona'da olmak ne güzel. Hepinizle burada olmak ne büyük sevinç. Ah!

Bugün elimizde bekleyen bir kaç şey var. Herşeyden önce, sevgili Linda, teşekkür ederim. Bugün çok güzel görünüyorsun.

LINDA: Teşekkür ederim.

ADAMUS: Evet. Hepiniz çok hoş görünüyorsunuz. Ben enerjinizi, enerji dengenizi, enerji uyumunuzu kontrol ediyorum ve gün be gün alıştığınızı görüyorum. Oluyor. Her konuşmamızda biraz daha iyi, biraz daha uyumlu oluyor.

Her ay, bildiğiniz gibi Şaud dediğimiz bu güzel toplantıları yapıyoruz. Bu şaudlar enstantane fotoğraflar gibi. Şambra tarihinin ekran görüntüleri. Her birimizin olduğu yerin enstantane fotoğrafları ve biz bunları önceden planlamıyoruz, ne ben ne de siz önceden planlamıyoruz. Gerçekten anında meydana geliyorlar. Bizler haftalar öncesinden, “ Bakın, Şaudda bunları yapacağız.” demiyoruz. Çoğunlukla bir gece önceden, ya da bazan Şaud sabahı bazan da -bugün olduğu gibi- müzik çalarken oluyor. Çünkü herşey hemen şimdi oluyor, her şey Şimdi anında oluyor.

Sonra biz bu Şaudu yapıyoruz. Filmini çekiyoruz. Sizden sonra gelenler için ulaşılabilir olsun diye kayıt yapıyoruz. Bütün bu uyanıştan Gerçekleştirime uzanan inanılmaz yolculuğun ve takiben bedenlenmiş Üstat olarak gezegende kalmanın nasıl bir şey olduğunun ekran görüntüsü ortaya çıkıyor.

Şambranın yolculuğunun ekran görüntüsüne girerken, bu tarihi Şauda girerken, derin bir nefes alalım.

 

Şaudun devamını okumak için lütfen BURAYA tıklayın.1113 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın