• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Geoffrey Hoppe tarafından yapılan ADAMUS SAINT-GERMAIN kanallığı, 6 Nisan 2024 tarihinde Kırmızı Çember’e sunulmuştur

Ben Ben’im, Egemen Aziz Germain'ın Adamus'ı.

Herkese selamlar. Selamlar ve Hawaii, Kona'daki Ahmyo inzivasından yapılan canlı yayın Şaud'umuza hoş geldiniz.

Bu Şaud’daki yolculuğumuza başlarken hep birlikte güzel, derin bir nefes alalım. Ah! Güzel, derin bir nefes.

Şarkının sözlerinde de dediği gibi, "Sadece bu anın gelmesini bekliyordunuz" ve ne kadar da uygun. Ne kadar da uygun. Bugün kocaman bir gülümsemem var, çünkü bunun bu gezegendeki pek çok yaşamın doruk noktası olduğunun farkındayım. Bazılarınız erken Lemurya zamanlarından beri, yani Dünya gezegeninin başlangıcından beri buradasınız ve işte bu en muhteşem zamandayız. Bunun insan için pek çok açıdan hâlâ zor olduğunu biliyorum, ama gerçekten hissettiğinizde, gerçekten ışığınızı hissettiğinizde, bu yaşamda ne kadar ilerlediğinizi fark ediyorsunuz. Bunun zor olacağını biliyordunuz. Yol boyunca zorluklarla karşılaşacağınızı biliyordunuz. Ama dediniz ki, "Bununla başa çıkabilirim. Her şeyin üstesinden gelebilirim."

Bu arada, Ben’im Dünya gezegeninde enkarne olmadığımı fark etmişsinizdir (Adamus kıkırdar). Şu anda orada olmak ister miydim bilmiyorum. Zorluklarla, dönemeçlerle ve kafa karışıklıklarıyla ve sonra da atılımlarla dolu. Atılımlar. Geçenlerde burada, Shaumbra Köşkü'nde bir grubumuz vardı ve atılımlar hakkında konuştuk, çünkü bu onların zamanı. Bu gerçekten de her zamankinden çok daha fazla yaşanmaya başladığı zamandır.

Pek çoğunuz için son birkaç haftanın- evet, dolu dolu- pek çok duyguyla, pek çok içsel stresle, pek çok sorgulamayla, pek çok merakla dolu olduğunu biliyorum, "Şu anda gezegende neler oluyor? Nasıl oluyor da- ne halt oluyor da?- benim ışığım gezegende en ufak bir fark yaratmıyor?" diyorsunuz. Kendi "eğer "lerinizden ve değişimlerinizden geçtiğinizi ve " Allah kahretsin neler oluyor?" diye merak ettiğinizi billiyorum.

 

Şaud'un devamını okumak için lütfen BURAYA tıklayın.514 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın