• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Geoffrey Hoppe tarafından yapılan ADAMUS SAINT-GERMAIN kanallığı, 1 Haziran 2024 tarihinde Kırmızı Çember’e sunulmuştur.

Ben Buradayım (seyirciler alkışlar). Ben Ben'im, Egemenlik Alandan Adamus.

Şimdi, itiraf etmeliyim ki Cauldre'yi ya da herhangi birinizi korkutmaya ya da tedirgin etmeye çalışmıyordum, ancak eminim ki bu onu biraz tedirgin etmiştir (Geoff'un bir önceki bölümde Adamus'un yokluğuyla ilgili yorumlarına atıfta bulunuyor). Sadece bazı büyük değişiklikler yapmak zorundaydım. Çok ama çok güzel bir Şaud hazırlamıştım. Muhteşemdi. Bir ara onu veririm (bazı kıkırdamalar). Ama son dakikada her şeyi bir kenara bırakmak zorunda kaldım. Her şeyi değiştirdim. Attım - pencereden dışarı attım - ve yeniden düzenledim. Ateş et ve geri çekil.

Planladığım şey bugün için uygun olmayacaktı. Şambra'yı hissettim, her birinizi hissettim, dünyanın dört bir yanındaki hepinizi hissettim ve günün parlak Şaud tartışmasının beklemesi gerektiğini fark ettim. Burada halletmemiz gereken başka işler var.

Bu yüzden geç kaldım. Genelde Cauldre'yle bir gece önce ya da o gün sohbet ederdim ama yeniden yapmak zorunda kaldığım için biraz geciktim. Bugün burada yapacağımız şey için bazı çok özel enerjiler hazırlamam gerekiyordu.

 

Şaud'un devamını okumak için lütfen BURAYA tıklayın.398 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın