• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Rüya Yürüyüşü Ölüm. Kısa Açıklama

Sevgili Şambra,

  Bildiğiniz gibi, Crimson Circle’da; SES (Cinsel Enerjiler Okulu), Dreamwalker Dead (Rüya yürüyüşü Ölüm), NES ( Yeni Enerji Eşzamanlılık), Dreamwalker Birth (Rüya yürüyüşü Doğum) gibi çalışmalar yapılmakta.

  Biz, bu eğitimleri deneyimlemek isteyen bir grup Şambra’yız. Ve bunu, tüm Türkiye Şambra ile paylaşmak istiyoruz. Bu oluşum sayesinde ümit ediyoruz ki; C.C’nin tüm çalışmaları Türkiye de verilebilir ve ingilizce bilmeyen Şambra’da CC Öğretmenliğini alabilir.

  Crimson Circle, öğretmenlik alacak kişinin SES’i deneyimlemiş olmasını önkoşul olarak istiyor. Buna gönüllü, iyi derecede İngilizce bilen, SES’i almış bir Şambra arkadaşımız var. Ve Crimson Circle’in takvimine göre; Dreamwalker Dead bu deneyimin başlangıç çalışması.

  Giden arkadaşımızın tüm eğitim, yol, vize, vs masraflarının karşılanması amacıyla, DWD almak isteyen Şambra, eğitim ücretini önden ödeyecek. Bu da yaklaşık kişi başına 400 Dolara mal oluyor.( Ödemeler 3 taksit. Son ödemenin tarihi 2 Temmuz 2012. Bu tarihten sonra DWD fiyatı; tek ödeme ve 495 Dolar)

  Bu arkadaşımız, Dreamwalker Dead in öğretmenliğini aldıktan sonra katılımcılara, daha önceden ödemesini yapmış oldukları birinci basamak Dreamwalker Dead Eğitimini verebilecek. (Eğitim tarihleri ve yerleri, oluşumda yer alan arkadaşlarımızla eşzamanlı olarak birlikte belirlenecektir.)

  Gidecek arkadaşın yükümlülükleri, sürecin işleyişi, ödeme tarihleri ve bunun gibi konularda daha detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar için;

Tel :   Ebru; 0536 269 00 14

Mail: ebruliz@msn.com

 

 

Rüya Yürüyüşü – Ölüm

Bir cenaze hizmeti geleneksel olarak dünya yolculuğunun sonunu işaret eder. Ama bu aynı zamanda ruh olarak, fiziksel olmayan âlemde yeni bir yolculuğunda başlangıcıdır. Bu âlemlerde ne olduğu farkındalık düzeyiniz ve inançlarınıza bağlıdır. Ölümle ilgili olarak, dinler ve yeniçağ bilgileri de dâhil olmak üzere bu soruya ikna edici ve tatminkâr yanıtlar veremiyorlar. Ve çoğu kez ölmek üzere olan insanlar kendi kendilerine bırakılıyorlar. Sonuçta birçok kişi yalnız ve korku dolu süreçten geçerek ölüyorlar.

Bu 3 günlük çalışmada geçişten önce, geçiş esnasında ve geçişten sonrasında neler olduğu hakkında detaylı bilgi verilecektir. Çalışmanın sonunda hayat kadar ölüm hakkında da tamamıyla yeni ve farklı bir bakış açısı elde edeceksiniz. Bu çalışma aynı zamanda bir Rüya Yürüyüşü Kolaylaştırıcısı olmanız için de olanak verir. Rüya Yürüyüşü, sevdiklerinize ya da danışanlarınıza ölüm geçişi sürecini kolaylaştırmakta yardımcı olur ve fizikötesi âlemlerde rehberlik eder.

Rüya Yürüyüşü Ölüm Kolaylaştırıcıları – Öğretmenler

Eski Atlantis ve Mısır kültürlerinde ve birçok yerli halklarda Rüya Yürüyüşü,  ölenlerin fizikötesi âlemlere olan yolculuğuna eşlik etmekte fazlasıyla kullanılan bir yöntemdir.

Rüya Yürüyüşü, sevdiklerimize ve danışanlarımıza ölüm geçişi sürecinde rahatlık ve denge temin etmeye ve geçerken fiziksel bedenlerini kolaylıkla bırakmalarına yardım eder. Eğer danışan isterse, Rüya Yürüyüşçüsü, ona en yüksek meleksel âlemlere geçiş noktasına, çiçekler köprüsüne kadar rehberlik eder. Rüya Yürüyüşü herhangi bir inanç sistemine bağlı değildir. Basitçe, rehberlik ve hizmet eder. İster Müslüman, Yahudi, Hristiyan olsun ya da ölümden sonraki hayata dair herhangi inancı olmasın, Rüya Yürüyüşçüsü orada çoğunlukla karışık ve karanlık bir zamana rehberlik eder. Rüya Yürüyüşü Ölüm Çalışmasında, özellikle, ölene rehberlik, fizikötesi âlemle çalışma, eterik dikkat dağıtıcılardan kaçınmak, 4.boyutun tuzak ve hileleriyle başa çıkmak, yaslı aile ile çalışmak, kendi fiziksel realitesine geri dönmek ve daha fazlası yer alır.3510 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın