• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

10 Mayıs'dan itibaren. 9. Şaud'dan - Adamus'dan alıntı.

Gelmekte Olan Enerjiler

 

Enerjiler, şu an çok yoğun. Bunu dört bir yandan hissediyorsunuz. Ve tüm bunlara ek olarak -şimdi buraya küçük bir bomba atacağım. Evet, enerjiler çok yoğun. Yıl 2012, tabii ki, 2012- 10 Mayıs’tan başlayarak, yepyeni bir enerji dalgası gelecek ve yaklaşık bir hafta sürecek. Aşırı derecede yoğun olacak. Bunu daha önce deneyimlemiştiniz. Bunu tekrar atlatabileceğinizi biliyorum; ama yaklaşık bir hafta, enerjiler aşırı derecede yoğun olacak.

 

Bu enerjilerin ilginç yanı -onlar solar dalgalar değiller, elektromanyetik dalgalar da değiller, bunlar tamamen bu gezegen üzerine gönderilen boyutlararası bir enerji bombardımanı-  buraya vardıklarında, dünyanın derinliklerine inecekler ve dünyadan bir şeyi salıverecekler. Eski Enerji’yi. Eski sıkışmış tarihi. (bazı seyirciler inler) Bunu gözünüzün önüne getirin… Oh, hayır korkacak bir şey yok! (Adamus kıkırdar) Bu, farkında olmanız gereken bir şey sadece.

 

Bu yoğun enerjilerin geldiğini ve Dünya’daki sıkışmış enerjiyle çarpıştığını düşünün. Neler olabileceğini düşünün. (birisi “depremler” der, bir diğeri “dünya değişir” der) Hımm… Şart da değil… Ama muhtemelen. Muhtemelen. Fiziksel bedeninizdeki yoğunluk, yaklaşık bir haftaya başlıyor.

 

Ne yapacaksınız? (seyirciler “Nefes alın” der)

 

MARTY: Uçaktan serbest atlayış yapmayın.

 

ADAMUS: Evet, serbest atlayış yapmayın! (kıkırdayarak) Güzel. Güzel. Mofo, bugün tam da dorukta. Evet… Ya da… Ya da belki de… (biri “içiniz” der) Serbest dalış yapmaya gidin. (Adamus kıkırdar ve seyirciler kahkaha atar) İçin diyorlar, evet. Belki de her türlü saklanmayı bırakmanın tam zamanıdır. Belki de serbest atlayış yapmanın, biraz delice bir şeyler yapmanın ve zihinden çıkmanın tam zamanıdır.

 

Bunu gerçekten de bedeninizde hissedeceksiniz. Bunu, her yanınızda hissedeceksiniz. Diğer insanlar belki hissedecek, belki de hissetmeyecek. Dünya da hissedecek ve bu, deprem ya da yanardağ patlamaları gibi şeylere de neden olabilir. Ama zorunlu değil. Zorunlu değil. Böylesine büyük miktarda enerji geldiğinde, buna neden olabilir. Tekrar bir sonraki Şaud için bir araya geldiğimizde, etkilerin neler olduğunu görmek ilginç olacak..

 

Bunda bir de benzetme var. Bu enerjiler gelip dünyaya çarptığında, onlar ayrıca sizin fiziksel bedeninize de çarpacaklar. Fiziksel bedenleriniz şu an ne durumda? (seyirciler biraz söylenir) Hımmm… Hımmmm… Biraz ağrı. Birazcık da sızı belki. Biraz baş dönmesi. Peki ne yapmanız gerekiyor? Nefes alın. Topraklanın. O bedeni sevin. O bedeni besleyin. (biri “yaşasın” der) Yaşasın! O bedeni tekrar besleyin. Bedeni istismar eden o şeyleri yapma zamanı değil. Kendinizi aç bırakarak çokça kilo kaybetmek zorunda olduğunuzu düşünme zamanı değil. Yemek yiyin. Sağlam yiyin. Evet. (Adamus kıkırdar)

 

Sevgili dostlarım -uyarı olarak- enerjiler çok yoğun. Hepsi  bu gezegenin gelişimi, evrimi için… Bazen büyük enerjiler geldiğini söylediğinizde, insanlar “Oh! Kaçın, yeraltına sığının!” demeye başlıyorlar. Her neyse, bu enerjilerin güzel ve belirli bir amaç için burada olduğunu anlamalısınız.

 

Size şu an olmakta olanlar nedensiz değil. Öylesine olmuyorlar. Bu –o deyim neydi– “olacağı vardı oldu” gibi bir durum değil…

 

DAVID: Sıçıcaz yani.

 

ADAMUS: Gördünüz mü? Bunu o dedi. Ben değil.

 

SART: Bok püsür.

 

ADAMUS: Evet! Evet. Bu yükselmenizin, aydınlanmanızın bir parçası.

 

Hadi bununla derin bir nefes alalım.

 

Bu enerjilere hoş geldin diyelim. 10 Mayıs. 10 Mayıs’ta gelmeye başlayacaklar. Büyük. Destekleyici. Sizin için!

 

Şimdi, eğer hayatınızda kenarda duran bir şeyler varsa, gelen enerjiler onu bu ya da öte yana itecektir. Ama bu iyi bir şey değil mi? (bazı insanlar “Evet”, diğerleri “Hayır” der) Hayır. (Adamus kıkırdar ve seyirciler güler) Bugün sıkı bir grubumuz var. Sıkı bir grup.1525 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın