• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Geoffrey Hoppe kanalıyla ADAMUS mesajıdır 3 Kasım 2012’de Kırmızı Çembere sunulmuştur

KIRMIZI ÇEMBER MATERYALLERİ

Özgürlük Serisi

ŞAUD 2  "Özgürlüğün Sesi "

 

Geoffrey Hoppe  kanalıyla ADAMUS mesajıdır

3 Kasım 2012’de Kırmızı Çembere sunulmuştur

 

www.crimsoncircle.com / www.kirmizicember.org

 

Ben ben olan, Adamus Saint-Germain, hizmetinizdeyim. (Adamus ellerini çırpar ve bazıları da alkışlar) Oh, kendim için alkışlamıyordum. (Adamus kıkırdar)

Ah! Pek çok gülümseyen, mutlu ruh haline sahip ve bolluk içindeki insanlarla, Colorado Coal Creek Canyon’a geri dönmek çok güzel. Mmm. – Snıff, snıff - Kötü pizza ve ucuz çikolata gibi kokuyor olsa da (Kahkahalar)! (Odanın arka kısmındaki yiyecekleri kontrol eder) Mm, şu menüye bir bakın. Kurabiyeler, şekerleme, kötü pizza. (Adamus kıkırdar) Hayır, hayır, hayır.

Şambra, bugün pek çok yeni izleyici var. Aslında her zaman yeni birileri seyretmeye başlıyor, ama bugün çok sayıda yeni katılan var. İlk defa izlemeye başlayanlar için, sizi uyarıyorum. Bu Şambra’dır (Bazıları kıkırdar) Onlar farklıdır. Çok farklı. Onlar dejeneredir. Onlar  spiritüel teröristlerdir. (Kahkahalar ve Adamus kıkırdar) Eğer bağlanıp, kanalımı gözleri kapalı bir yerde oturuyorken seyretmeyi bekliyorduysanız– hayır. Hayır, hayır. Hayır. Biz etrafta geziniriz. Gözlerimiz sonuna kadar açıktır çünkü her birinizin yaşamınızı böyle yaşamanız gerekiyor -  gözler tamamen açık. (Yüzünü kameraya iyice yaklaştırdığında kahkahalar) Enerji çarpmasından bahsetmek! Onların yarısını korkutup kaçırdım bile. (Daha fazla kahkaha)

                                                                                             devamı1789 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın