• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

ADAMUS, Geoffrey Hoppe kanallığıyla 6 Nisan 2013’de Kırmızı Çembere sunulmuştur.

Ben o benim. Egemen alandan Adamus. (Yalnızca birkaç kişi alkışlar.) Hımm. Teşekkür ederim. Bir kez daha yapalım.(Gülüşmeler)

Ben o benim.( Bazı dinleyiciler birlikte söyler.) Egemen alandan Adamus ( Bazı dinleyiciler neşeyle moral alkışı yaparlar.)Teşekkürler, teşekkürler. Ama hala tam kendimde değilim.(Gülüşmeler) Hayır. Hayır, hayır. Bu benim açılışım, sizin değil. Bu, böyle büyük bir Yükselmiş Üstat için- kendi kendini takdim etmek durumunda olmak  biraz yavan oldu.(Dinleyiciler ooooo diye yanıtlar) Ooooo,oooo. Orada kendi kendime oturup, yanımda Easa’lı Linda bile olmadan, kendi başıma oturup “Ben O benim, Adamus “ demek zorunda olmak.

Ben de insanlar gibi yapacağım.(Adamus kıkırdar.) O evet. Ben de insanların yolunu izleyeceğim. Bazen duyuyorum, ünlüler takdim edilirken - büyük bir yükselmiş üstadın takdimi de belki daha çok, şöyle olmalı. ( Sunucu sesini taklit ederek konuşur) ‘” Ve şimdi, Melekler Zirvesindeki  En Yüksek Yükselmiş Üstatlar Kulübünden –Büyük Yükselmiş Üstat Adamus Saint Germainnnn.”    ( Birçok dinleyici onaylayarak alkışlarlar.) Bunu benim için yapacak biri, böyle bir ses-Şambra sesi ya da şöyle bir ses “Aşağıdan, uzaklardan, ışıklandırılmış kristal mağaraların derinliklerinden Dünya’ya uzanan, işte hizmetkârınız Adamus Saint Germainnnn!’ (Bazı dinleyiciler onaylarlar) İşte bunun gibi bir şey yani. Ve ben böyle bir anonstan sonra gelip şöyle diyebilirim. “ Şüphesiz, Ben O benim -“

                                                                                                                                 devamı1783 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın