• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Geoffrey Hoppe kanallığıyla ADAMUS tarafından, Kırmızı Çembere sunulmuştur. 3 Ağustos 2013

Ben, o benim. Egemen ve özgür alandan Adamus.


Ahh! Derin bir nefes alın. Bütün bu enerjileri topraklayın. Burada sizinle direk temas etmek için âleminize yapacağımız son geçiş, bir saniyemizi alır.

Derin bir nefes alın. Şauda başladıktan sonra enerjinin nasıl da güzel ve hızlı olarak değiştiğini hissettiniz mi? Mm, en sonunda mm biraz yarım yamalak, düzgün müzik. (Güler) Kanallıktan önce, Nick Urata dan “She’s Real” “O Gerçek”  çalıyordu. )

 

Bugünün konuşmasına ve ileri düzeyde enerji dönüşümüne girmeden önce, canlı izleyenlere, ilk kez gelen yenilere, meraklı arayıcılara, bir uyarı; İnternetinizi hemen kapatmak isteyebilirsiniz. Niye mi? Niye? Çünkü bu çok özel bir toplantı. Bu  tipik Yeni Çağ toplantısı değil. Bu, ruhsal su sıçratmaca oyunu değil. Bu, bu hayatında hala bedende kalıp da, aydınlanmaya kendini adamış olanların, burada Colarado’da ve dünyanın her yerinde toplanmış olan bir grup insanın toplantısı.


Hayatta içinden geçtiklerimiz değişiyor ve bu her zaman kolay olmuyor. Şambra denilen bu grupla birlikte geçirdiğimiz şeyler gerçek. Bu, sizi kendi gerçeğinize götürecek. Bu doğru değil mi Pete? Eğer öyle yapmak zorundaysa, sizi dizlerinize kadar eğdirecek, sizi cehennemin dibine ya da cennetin doruklarına taşıyacak. Ama bu dönüştürücü.

Bu herkes için değil, hiç değil. Hayır, hiç değil. 

devam1851 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın