• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Geoffrey Hoppe kanallığı ile ADAMUS sunumu. Kırmızı çembere, 7 Aralık, 2013’de sunulmuştur.

Ben o benim, Egemen Alan’dan Adamus.

Hoş geldiniz sevgili Şambra. Bu tatil, bu neşeli tatil mevsimine, hoş geldiniz. ( Birisi Noel ışıklarından yapılmış bir kolye verir.) Oh, canım.(Adamus kolyeyi takarken, dinleyiciler “Ahhh!” derler.) Ahhh. Evet, biraz renk, biraz tarz. Evet.

Hoş geldiniz, bu toplantıya sevgili Şambra. Oda dolu, yalnız insanlarla değil, varlıklarla da dolu ve geçtiğimiz bir kaç aya göre çok daha fazla dolu. Biliyorsunuz, toplantılarımıza sıklıkla misafir almam. Ah. Ara sıra bana soruluyor, aslında bugün soruldu. Bana “ Kuthumi nerede?” diye sorulduğunda, az kalsın kalbim kırılıyordu. Ohhhh. Kuthumi zamanı geldiğinde burada olacak.

Ama bu arada, beni bu gübre dolu yolun her adımına aldınız. Her adımına. (Bir kaç kişi "Oley "der. Bazıları alkışlarlar.)

Böylece sevgili Şambra, evet gerçekten bu oda dolu. Tatil mevsimi dolayısıyla, bir kaç özel misafirimiz var. Ama aynı zamanda, bugün olacak birçok olayın ki, öyle ümit ediyorum ilki olacak olan, Adamus Ödülüne değer bir olay var.  Çünkü Cauldre'nin parası kalmadı. (Bazıları kıkırdar) ve dandik ama değerli hediyeler veriyoruz. Misafirlerimiz çok.

devamı için tıklayın.1601 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın