• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

"Ruh Beden Füzyonu" İstanbul. 3 Mayıs 2014 Tanıtım.

 

Jonette Crowley ile Ruh Beden Füzyonu®!
İstanbul, Cumartesi, 3 Mayıs, 7-9:30, 20€

Mekan: Daha sonra duyuralacak

 

“Zihninizin, bedeninizin ve ruhunuzun tam olarak hizalanmasının nasıl bir his olduğunu merak ediyor musunuz?”

 

Birleşik Devletler’den gelen ve şifa ve ötesini amaçlayan Ruh Beden Füzyonu® tekniğinin yaratıcısı olan Jonette Crowley, özellike çok fazla değişimin gerçekleştiği şu dönemde, en yüksek titreşiminizi tam olarak bedenleme sürecini sizlerle paylaşacak. Süreci açıklayıp gösterecek ve herkes için bir grup füzyonu gerçekleştirecek. Bu fiziksel ve ruhsal tamlık için oldukça basit bir işlemdir. Sadece bu tanıtım çalışmasına katılarak bile daha farklı hissedeceksiniz. Çoğu kişide etkiler fizikseldir ve hemen o anda ortaya çıkarlar.

 

Son derece basit bir teknik olan Ruh Beden Füzyonu® giriş çalışmasında, ruhu bedene tam olarak getirmenin şaşırtıcı ve hemen ortaya çıkan etkisini kendiniz göreceksiniz. Jonette, bu sürecin ne kadar doğal olduğunu, şifa, kendini-güçlendirme ve ruhsal büyüme çalışmaları için bunun ne kadar büyük bir önem taşıdığını gösterecek. Ruh Beden Füzyonu® şimdiye dek diabet, kanser gibi hastalıklarda ve acı verici rahatsızlıklarda kullanıldı. Depresyon, bağımlılıklar ve travma sonrası stres gibi sorunlarda da yardımcı oldu.


Amerikalı Jonette Crowley şifa ve bütünlük için kullanılan Ruh Beden Füzyonu® tekniğinin yaratıcısıdır. ‘Ruhsal Indiana Jones’ olarak da adlandırılan Jonette, içsel dünyaların ve üzerinde yaşadığımız dünyanın kaşifidir. Yerküre üzerindeki güç noktalarına ruhsal yolculuklar düzenler… Bir sonraki durağı da Türkiye olacak. 11 dile çevrilmiş olan Kartal ve Akbaba (The Eagle and the Condor) ile 8 dile çevrilmiş olan Ruh Beden Füzyonu (Soul Body Fusion) kitaplarının yazarıdır. Jonette modern günümüz şamanı, kahini ve kanalıdır. Kurumsal bir geçmişi ve MBA’sı vardır. 

Jonette Crowley
www.JonetteCrowley.com http://www.JonetteCrowley.com  ve www.SoulBodyFusion.com http://www.SoulBody
.com 
 
 

Türkiye iletişim:

Hatice Kapudere

haticekapudere@gmail.com

 

email: JonetteC@AOL.com mailto:JonetteC@AOL.com

Asistanı: Julie@JonetteCrowley.com  mailto:Julie@JonetteCrowley.com
Telefon: +1 303 689-9310, Cep: +1 303 808-0029

 

 1918 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın