• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

SHOUD 9: “Keşif 9” Geoffrey Hoppe kanallığıyla, ADAMUS tarafından Kırmızı Çembere 3.Mayıs.2014 tarihinde sunulmuştur.


Ben O Benim, egemen ve özgür alandan Adamus.

Bu şaudun enerjilerine hoş geldiniz. Odada ne güzel enerji var. Hımm. Bugünkü müzik de hoş. Bir nevi kutlama, bir çağın sona erişinin kutlaması. İlerleme zamanı. Şarkının dediği gibi, gezinme zamanı. Sanırım, bu şarkıyı daha önce hiç  duymadınız.( Adamus kıkırdar)

Bütün yaşamlarınızla ilişkiyi kesmek durumunda olmanın bir çeşit metaforu var. Ahh, bir çok şey çalıştınız, bir çok şey deneyimlediniz, yaptığınız şeylerle, yıllar, yaşamlar geçirdiniz, ve şimdi bırakma zamanı, bir sonraki düzeye geçmek zamanı.

Bir sonraki düzeye geçmenin doğru olduğunu farkındasınız. Zamanının geldiğini biliyorsunuz. İşin doğrusunu isterseniz, artık bildiğiniz şeyleri yapmaktan sıkılmıştınız. Böylece yeni bir deneyim ve fırsat yarattınız.

Ve eski çağ biterken bugün yaptığınız gibi eski anılara biraz zaman ayırdınız. Tatlı, hoş anılar. Ah, aslında onları hafızanızda olduğu kadar hoş olarak deneyimlemeyi nasıl da isterdiniz. (güler)

İşin komiği, anıların gerçek olmasıdır. Onları düzenlemiyor ya da hileye başvurmuyorsunuz. Bu sıcaklık ve güzel duygular o zamanlar da vardı. Ve burada toplantılarınızla, meclisinizle ve yol arkadaşlığınızla, Tobias’ın kutsamalarıyla( blessing) tam burada başlamıştı. Ne tatlı anılar.


Devamını okumak için lütfen buraya tıklayın.

1853 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın