• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Meltem Taban'ın tercümesiyle. "Bolluk Kliniği"

Crimson Circle'ın Notu:

Bu çalışma ücretsiz sunulmaktadır. Arkadaşlarınıza ve ailenize bağlantı göndermek için çekinmeyin ve en sevdiğiniz sosyal medya sitelerine de gönderin lütfen. Bu bolluk sorunları ile mücadeleden yorgun düşmüş tüm ruhsal öğrencilere Adamus'un bir hediyesidir.


ADAMUS: Ben O benim. Egemen ve Özgür Alandan Adamus. Bolluk Kliniği’ne hoşgeldiniz. Başarmanın en zor olduğunu düşündüğünüz konular -bolluk, para, hediyeler, almak- ile ilgili, karşı karşıya kalacağınız bu insan toplantısına hoş geldiniz.


Şimdiye kadar bolluk ile ilgili tek bir toplantı yapmamamın nedenlerinden biri, bolluk ile ilgili workshoplara biraz gıcık olmam ve kızgınlık duymamdan kaynaklanıyor. Çoğunun zihinsel olması kızdırıyor.

Şimdi, bugün, kavram, sorun, felsefe ile ilgili çok konuşacağız ancak bunlar gerçekten her şeyden daha fazla dikkat dağıtıcı. Evet, sözcüklere kulak verin ama tüm bu süre boyunca biz biraz enerjiyi hareket ettireceğiz. Siz izin verdiğiniz için, biraz bilinç değişimi yapacağız. Sözcükler, bir kez daha, ilginçler; burada olanların gerçek dinamiğini sizin seçiminiz, öteye geçme isteğiniz oluşturuyor.

Yazının devamı için, lütfen BURAYA tıklayın.


3949 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın