• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

ADAMUS mesajı Geoffrey Hoppe kanallığı İle 7 Mart 2015’te Kırmızı Çembere sunulmuştur.ADAMUS: Ben benim, Egemen Alan’dan Adamus.

Hoş geldiniz sevgili dostlar. Hoş geldiniz, hoş geldiniz. Güzel müzik için teşekkürler (müzisyenler Gerhard & Einat’a yönelik). Başlamadan önce hadi derin bir nefes alalım.

Ne muhteşem bir grup var burada. Ne muhteşem bir grup var orada. (kameraya bakarak). Ah! Hadi hepimiz bir araya gelelim, dışarıdakiler ile buradakiler birleşelim ve ben açılışı bir Şambra bilmecesi ile yapmak istiyorum. Hım. Evet, bu, basit bir soru. Bir Şambra bilmecesi.

   Sanırım Şambra bilmecesine geçmeden önce daha uygun bir soru yöneltmem gerekecek, Sandra, benim kahvem nerede? (kahkahalar) Ahhh! (Sandra ona kahveyi uzatır) Sanki bir işaret gibi, bugün bana ne kadar tanrısal bir kupa ile servis yapılıyor. O plastik bardaklardan olmasın artık, gerçek bir üstat için gerçekten zarif bir şey olsun.

 LİNDA: Öyle olmalı (izleyiciler onaylar)

 ADAMUS: Evet. Evet. Ben bugün bir yerde duydum burası Louiville Colarado değil. (Adamus Geoff’un telafuzu ile dalga geçer) Lou-ville (Fransız aksanı ile) Lou–ville. Krallar gibi ‘lou’ ve evler gibi ‘ville’. Evet. Evet. Bizim burada Louie-ville’de olmamız ne kadar uygun. Evet.Louisville değil. (kahkahalar)

Her birinizin ve hepinizin şerefine (kahve kupasını kaldırarak), ah evet, çevirim içi izleyenlerin ve kişisel olarak burada bulunanların şerefine.


Devamını okumak için lütfen BURAYA tıklayın.1306 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın