• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

ADAMUS mesajı Geoffrey Hoppe Kanallığı ile 4 Temmuz 2015'te Kırmızı Çember'e sunulmuştur.Ben Ben'im St. Germain'in Adamus'ı.

Sevgili Eesa'lı Linda, "Bugün kim geliyor? Karşımızda Adamus mı olacak? Yoksa o, nazik, derin, sevgi dolu St. Germain mi olacak?" diye sordu.

O, kim olacak? Bu, ilginç bir soru çünkü yanıt her zaman aynıdır. O, sizsiniz. Gelen sizsiniz. Bu, sizin zamanınız. Bu, bizim toplantımız müzik çalıyor- değişim için güzel, güzel muzik *- bugün güzel müzik çalıyor ve sizi dikkatiniz  bazı resimler ve biraz müzik ile dağılmış oluyor. Bu, siz  yerinize yerleşip sizin size izin verdiğinizde oluyor.

*Kanallık başlamadan "Book of love" çalıyordu.

Güvenli alan. Bu güzel ortam başka sevgili varlıklar ile dolu. Siz bugün geldiniz ve dediniz ki, "Hadi bunu yapalım. Hadi o diğer seviyeye geçelim. Hadi uzun zaman önce ışık tutulması gereken şeylere ışık tutalım. Hadi  bir şey dinliyormuş gibi yapalım ama ona gerçekten izin verelim. Birlikte olmadığımız bir kaç haftadan sonra şimdi izin verelim." O dışarıdaki çılgın dünya, tüm o gürültüler ve tüm o kargaşa bir gün düzelir mi? Hayır.  Hadi birlikte geçireceğimiz şu doksan dakika veya daha fazla zamanda sadece izin verelim.

Yani o, sizsiniz.


Devamını okumak için, lütfen BURAYA tıklayın.1277 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın