• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Adamus mesajı Geoffrey Hoppe kanallığı ile 5 Kasım 2016'da Kırmızı Çember'e sunulmuştur.


Ben Ben'im, St. Germain'in Adamus'ı.

Dostlarım ile yeniden burada, Kırmızı Çember Bağlantı Merkezi'nde buluşmak ne güzel. Ah! Hep birlikte yarattığınız bu harika enerjiye geri gelmek, online olan herkesle yeniden birlikte olmak ne güzel. Ah!

Siz gerçekten de benim dostlarımsınız. Ben yıllarca , yüz yıllarca birçok kişiye ders verdim, birçok kişi ile çalıştım. Ben Gizem Okulları'nda ders verdim, ben gizli topluluklarda eğitim verdim. Geçmişte bana kanallık yapan başkaları da oldu ama onlar pek bu grup gibi, sizler gibi değillerdi. Şambra siz nadir bulunan bir türsünüz, ilginç bir türsünüz (bazı kahkahalar), sizler asiler ve korsanlarsınız ve bu benim hoşuma gidiyor. Ben bunu seviyorum ve biz bugün işte bu enerjiye gireceğiz. 

Benim daha önce bir motorsikletli gibi giyinen bir kanalım olmadı ve sanırım bu iyi bir şey. Öyle tahmin ediyorum, bilirsiniz işte, siz rahip cübbesi giyiyor da olabilirdiniz; bu belki bir takım elbise de olabilirdi ama ben bu grubun bu yönünü seviyorum. Ah! Öyle inatçı, en zor anlarda bile öylesine muzipsiniz ki. Ve siz şimdi en iyi ve en zor zamanlardan geçiyorsunuz ve siz hala gülümseyebiliyorsunuz. Siz yine de çıkıp gelebiliyorsunuz. Ben sizin kahve ve bedava yiyecek için geldiğinizi biliyorum ama hadi biz siz başka şeyler için geliyormuşsunuz gibi yapalım.

Kahveden bahsetmişken, nerede lanet... (izleyiciler "Tam arkanda" derler) Kahve arkamda mı? Adamakıllı servis edilmiyor mu? Linda bana kahvemi verir misin? (bazı kıkırdamalar)

Devamını okumak için lütfen BURAYA tıklayın.1931 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın