• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    
Bilinçli Nefes

 

Bilinçli Nefesiniz size Yeni Enerji Yaşamı’nın yolunu açar. Geleneksel nefes ise kişiyi sadece hayatta tutar. Geleneksel nefes, korkunun tutulduğu noktalar olan zihne, omuzlara, göğsün üst kısmına ve boyuna odaklanır.

Nefesi burnunuzdan alıp bedenin nemlendiricisinin rotasını izlemesine izin verin. Bu Nefes vücudun içini nemlendirir. Bilinçli Nefes göbeğinize ve özünüze doğru ilerledikçe Ruhunuzla fiziksel insan arasındaki bağlantınızı uyandırır. Duyumsama becerinizi uyandırır. Duyumsamak, uyanmış insanın güçlü, sezgisel becerisidir.

Duyumsamak hissetmeye ve yaşamaya açılan kapıdır. Hissetmenin araçları duygusal iniş çıkışlar değildir. Onlar eski enerjinin, korkunun ve sadece hayatta kalma halinin korkuya açılan yollarıdır. Eğer öğretilmiş korkularla dolu zihnimizin değil de, Ruh benliğimizin yönetimi ele almasına izin verirsek, ancak o zaman duyumsama deneyimine sahip olabiliriz.

Öğretilen pek çok nefes çeşidi vardır; bebek doğurmak için, yoga, atletik ritmler ve daha fazlası. Garret’la benim kullandığım, Tobias ve St. Germain tarafından teşvik edilen Nefes ise bana Kuan Yin tarafından öğretildi. Bu Nefes’in amacı bütünlenmedir. Bu Nefes, Çoklu Kişilik Bozukluğu teşhisi konulmuş bir kişiyi tamamen bütünlemek için kullandığımız tek yöntemdi. Bu, Kuan Yin’in yaşayan bedenlenmesiyle birleşmek için kullandığınız Nefestir.

Bilinçli Nefesi kabul edin, çünkü yaşınız ya da yaşam yolunuz ne olursa olsun Bütünleşmeye yapılan yolculuk Yaşama yapılan yolculuktur. Bilinçli Yaşam, Üstatlar tarafından yürünen gerçek yoldur. Bilinçli Nefes, Yeni Üstat için Yeni Enerjinin yoludur.

 

Çeviren: Deniz Sertbarut

 

Bu Yazı, http://www.compassionatebreath.net sitesinden alınmıştır.

  
6150 kez okundu