• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    
Bilinmeyen Tarih - Üstatların Dönüşü ... Kryon, İstanbul, Nisan 2015

Meltem Taban'ın  yeniden çevirisiyle.

Keyifle :)11-12 Nisan 2015 
KRYON / İSTANBUL Lee Carroll Kanallığı ile.


BÖLÜM 1


Mini kanallık

Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmet’ten Kryon.

Ben nerede olduğumu biliyorum. Sevgililer, sizin yaptıklarınız Ruh (Spirit) için bir gizem değil.  Bugün partnerimin buraya getirdikleri bir gizem değil. Ve burada o kadar çok şey var ki. Burada çok şey var. Sadece bu salonda değil. Bu akşam size içtenlikle burada derin bir biçimde hissettiklerimi anlatacağım. Sizin gerçekte neler olduğunu bilmenizi istiyorum. Hemen şimdi. Sizin dikkatinizi vermenizi istiyorum.

Ruh (Spirit) sizi tanıyor. Buna inanmayanlar ve inananlar dinleyin, hepiniz Tanrı tarafından eşit şekilde seviliyorsunuz. Neden burada olduğunuzu düşünmeniz önemli değil. Tam şu anda buradasınız. Ve sevgililer sizin tanrısal sezgi yeteneğiniz var. Sizin bunun gerçek olup olmadığını bilecek kabiliyetiniz var. Bunu defalarca söyledik. Dünya’nın birçok yerinde bunun olması mümkün. İnsanlar sandalyelerinde oturup kaynaktan mesajlar aktarıyor. Ve bunun sadece bir rol olduğunu, gerçek olmadığını, onun numara yaptığını söyleyenler olacaktır. Ben bunun sizin içinde büyüdüğünüz gerçeklik olduğunu bir kez daha tekrarlıyorum. Böyle hissetmeniz bir yargı değil, bu bir gerçeklik.

Birçok kişi size bunun bu yolla gerçekleşemeyeceğini söyledi. Peki ya şimdi? Tam da şimdi? Tüm eğitiminizi, tüm geçmişinizi atın, siz karar verin, siz. Sizin içinizde bir sezgi mekanizması var. Siz buna inanıyorsunuz. Size şunu sormama izin verin; Tanrı’ya inanıyor musunuz? O her neyse, her kimse, bir yaratıcı. Eğer yanıt “evet” ise bu bir adımdır. Sizin şimdi bir karar vermeniz gerek, evrenin yaratıcısı sizinle konuşabilir mi, konuşamaz mı? Sizin Ruh (Spirit) tarafından yaratılmış bir suret olmanızın sizin için bir anlamı var mı? O Ruh sizi sonsuza kadar görmezlikten gelmiş olsaydı, bu nasıl bir sevgi olurdu?

Geçmişiniz meleksi varlıkların mesajları ile dolu. Bu gezegende yürümüş olan Üstatların hepsinin Ruh’tan iletecek mesajları vardı.

Siz bugün Üstatların çoğunu değersiz kılıyorsunuz, onları onurlandırıyorsunuz veya onlara tapıyorsunuz. Ve şimdi de bunun sizin başınıza gelebileceğini reddediyorsunuz.

Ben sizden sizi çevreleyen inançsızlık kutusunu salıvermenizi istiyorum. Sadece kısa bir süre için. Sadece bugün ve yarın için. Siz size daha önce söylenenleri yok sayın. Sadece bugün ve yarın için. Sevgililer nasıl hissettiğinize siz karar verin. Kişiliğiniz belki de bunun verilecek mesaja bağlı olduğunu söyleyerek kendini savunacaktır, o, “Mesajı duyduğumda gerçek olup olmadığını daha iyi anlayacağım.” diyebilir. Peki, işte mesaj;

Siz ölçüsüz bir biçimde seviliyorsunuz. Biz sizin adınızı biliyoruz, biz sizin nelerden geçtiğinizi biliyoruz, biz sizin nelerden korktuğunuzu biliyoruz ve biz sizin elinizden tutmak istiyoruz. Sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Siz sadece bunun mümkün olabileceğini kabul edin. Bu size nasıl geliyor? Bunun bir gündemi yok, Biz sizden herhangi bir şey istemiyoruz. Sadece bunun bu yolla gerçekleşebileceğine kabul verin. Dinleyin, bu şehir uyanıyor. Neden buradasınız? Neden burada çok kişi var? Şehir uyanıyor ve bunun bir nedeni var. Bunun ne olduğunu kısa bir süre sonra açıklayacağım. Ve sona geldiğimizde umarım kendinizi şimdi olduğundan daha büyük hissedeceksiniz.

Bilmeniz gereken şeyler var, güzel şeyler. Harika şeyler. Sizin hakkınızda, bölge hakkında ve burada gerçekte neler olduğu hakkında. Ama siz buna inanmazsanız, bu işe yaramaz . Bu, gerçek mi değil mi? Bu, size kalmış. Özgür irade daima anahtardır. Mucizevi bir şeyler istiyorsanız bu aslında özgür iradeyi kullanmak anlamına gelmez. Bu tatmin aramaktır. Bu sizin ile siz olmalıdır. Tanrı içinizde mi değil mi olasılığı ile bu kapıyı açamazsınız. Yaratım hala içinizde. Ben sizin hissiyatınızı biliyorum. Ben sizi tanıyorum. Bu sadece açılan enerji. Bu daha da artacak, çok artacak. Bu hafta sonu düşünün bunu.

Ben Kryon insanlığa aşığım. Bu toprakların atalarından devam etmek için, daha sonra bu ülkenin sırlarını açıklamak için, bu gezegende neler olduğunu ve size ne olduğunu açıklamak için izin aldım. Onların dediği gibi noktaları birleştirmeye başlayın. Adım adım mantığı kullanma dönemini başlatın, bunun sizin için anlamı olmalı. Ve biz daha sonra bunu size göstermek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu gerçek mi değil mi? Ve öyledir.

 

BÖLÜM 2


Bilinmeyen Tarih

Selamlar sevgililer. Ben Manyetik Hizmet’ten Kryon.

Hissedebiliyor musunuz? Sizin yolunuzda yeni bir rüzgar esiyor. Burada Yeni Enerji var ve ben nerede olduğumu biliyorum. Sevgililer bu akşam size nerede bulunduğunuz ile ilgili biraz daha bilgi vermek istiyorum. Bizim için belli bir kültürün enerjisinde oturup onun hakkında bilgi vermek çok alışılagelmiş bir şey. Bunu birçok yerde yaptık. Bunu en son Avustralya adını verdiğiniz kıtada yaptık. Bunu Fransa’nın güneyinde yaptık. İngiltere’de, Bulgaristan’da, Rusya’da. Bunlar bugün sizlerin bu ülkelere verdiğiniz isimler. Bunu Macaristan’da yaptık. Ben ne zaman böyle bir isim telaffuz etsem, sizin kafanızda hemen onların nerede bulunduğu ile ilgili bir resim canlanıyor. Sonunda sınırlar çizildi ve son isimler kondu ancak siz bunları kendi tarihiniz çerçevesinde biliyorsunuz. Ben size bu akşam daha geniş bir tarih anlatacağım. Ben size anlatılmamış bir hikaye aktaracağım. Biz daha önce size bunun ipuçlarını verdik.

Bu uzun bir kanallık olmayacak. Bu sizin için bir derin bilgi paketi olacak. Benim size yöneltmek istediğim soru; siz kim olduğunuzu düşünüyorsunuz? Yaşlı Ruh (Soul) eğer benim verdiğim bilgileri daha önce takip ettiysen bilirsin, insanlığın güzelliği çok uzun zaman öncesine dayanıyor.

Bazılarınıza uygarlığın tohumunun, başlangıçların tohumlarının İndus Vadisi gibi yerlerde atıldığı söylendi. Tüm uygarlıkları buldular (Kryon anlamlı bir şekilde güler). Ancak bu sadece o döneme ait tarihtir. Ben size bir şey izah etmek istiyorum. İnsanlığın beş başlangıcı ve beş duraklaması oldu. Ben başlangıç ve duraklama dediğimde, sizin uygarlık diye adlandırdığınız insanlığın yükselişini ve bunun neredeyse yok oluşunu kastediyorum. Bu, şimdiye kadar dört kez meydana geldi. Siz şu an beşincidesiniz. Beş numara sadece 10 bin yaşında. Yani siz tarihiniz olduğunu düşündüğünüz şeyi kutlarken sadece beş numaranın başlangıcına bakmış oluyorsunuz. Bunu size anlatmamın bir nedeni var. Bir düşünün. Sizden önce dört.

Size bir soru soracağım; siz kimsiniz? Siz nerelerdeydiniz? Siz neler yaptınız? Sanki birkaç gün önce olmuş gibi geliyor, ortağım Avustralya’da Kırmızı Merkez diye adlandırılan yerdeydi. O, orada bir insanlığın yükselişini kutladı,  onlar uygarlığın beş yazgısının tamamından geçtiler. Onlar Aborjinler. Onlar 40 bin yıldır varlar, sizin tarihiniz sadece 10 bin yıl.

Benim size bir sorum olacak; 20 bin yıl önce siz neredeydiniz? Siz bunu hiç düşündünüz mü? Sizin o kadar eskiye giden bir tarihiniz yok ama vardı, burada vardı. Ben size bir numarada ve iki numarada neler olduğunu anlatmak istiyorum. Siz bir ve iki numara ile ilgili asla bir kanıt bulamayacaksınız ama bunların her biri yaklaşık 10 bin yıl sürdü. Aborjinler başladığında siz neredeydiniz? Sizden bunu düşünmenizi istiyorum çünkü sizin başlangıcınız da 10 bin yıl önce olmadı. Peki ya ben size birçoğunuzun uygarlık gruplarında yer aldığınızı ve burada kaldığınızı söylesem? Şimdi bu biraz karmaşık olacak.

Sizin bugün bildiğiniz tek şey ülkelerin sınırları ve isimleri. Ben size Büyük Pers desem, bu sizin için ne ifade ederdi? Üç ülke, dört ülke? Belki de beş? Orada farklı sınırlar ve farklı isimler vardı ama bir ve iki numarada değil. Onlar küçüktü. İnsanlık çeşitli nedenler ile sona erdi. Siz asla kendinizi tam olarak yok etmediniz ama buna çok yaklaştınız. Bunu yapan asla Gaia, Dünya olmadı. Bunu daima bilinç yaptı. İnsanlık bir çocuğun büyüdüğü gibi büyüdü. Bugünkü zarif düşüncelere sahip olmanız için çok uzun zaman geçmesi gerekti.

Düşük bilinç bir ve iki numaranın sonunu getiren neden oldu. Siz daha fazla devam edemediniz. Çok kalabalık değildiniz ama buradasınız. Çünkü bir numara, iki numara, üç numara, dört numara ve beş numara; hepsi burada varoldu. Peki tekrar, burası neresi? Size başka bir harita çizmeme izin verin. Üzerinden çok zaman geçti, Bosna Hersek, Hırvatistan, Sırbistan gibi yerler şimdi Pers dediğiniz yere dahildi, Türkiye, Suriye, İran’ı tek bir yer gibi düşünün. Çünkü o bütün olan yerde dört numarada bir şey oldu. Üç numarayı sizin için tarif etmek daima çok güç olacak. İnsanlar üç numarada asla büyük yapılar inşa etmediler. Bunun şöyle bir nedeni var; sezgisellik yoktu. İnsanların bir numarada, iki numarada ve üç numarada yaptıkları, kendi çevrelerindeki şeyi içgüdüsel olarak takip etmekti. Hayvan krallığı yapılar inşa edip içinde yaşamıyordu. Onlar ortalıkta dolanıp mevsimleri izliyorlardı ve bir yerde çok uzun süre kalmıyorlardı. Bu her zaman bölgesel savaşları tetikledi. Gelişmemiş düşünceler  ölümler ile sonuçlandı. Üç kez, üç kez bundan geçtiniz. Neredeyse 30 bin yıl boyunca.

Ancak dört numara zamanında daha zariftiniz. Siz yapılar inşa ediyordunuz. Bunlardan bazıları bir yerde toplanmıştı. Böylece gruplaşmalar oldu ve şehir-devletler oluştu. Bu 20 bin yıl önce böyleydi. Dört numarada böyleydi. Ancak sizin tek bildiğiniz bu beş numara. Sadece beş numara ve siz şu an bunun içindesiniz.

Tüm o zamanlarda Aborjinlere neler oldu? Onlar aynı kaldı. Hiçbir şey onlara değmedi. Ben size bunu insanlığın 40 bin ya da daha fazla zamandır varolduğunu ispatlamak için söylüyorum. Dünya’nın bazı yerlerinde 60 bin yıl öncesine ait belgeler var. Ve sizin tarihinize ait sadece 10 bin yıllık belgeler var.

Siz 20 bin yıl önce neredeydiniz? Bazılarınız yaşlı ruhlarsınız, sizi bugün buraya getiren şey nedir? Acaba siz bir düzeyde bunları hatırlıyor olabilir misiniz? Hatta bir numarayı bile. Bu gezegende Yeni Enerji’nin niteliklerinden biri akaşanın uyanması. Siz belki de dünyayı çevreleyen düğümleri hatırlıyorsunuz, Plaeideslilerin uygarlığı başlatan orijinal evlerini, uygarlığın başladığı. Onlardan birisi çok yakında. Siz neredeydiniz?

Ben sizi bir konuda etkilemekten memnuniyet duyarım; siz bu Dünya Puzzle’nın çok daha, çok daha uzun zamandır bir parçasısınız, biliyor musunuz? Dört numaralı uygarlıktan bahsetmek istiyorum çünkü siz onu keşfetmeye başladınız. Biraz önce size bahsettiğim bölgeler ile ilgili keşfedecek o kadar çok şey var ki, bu sizin için o kadar gizemli gelecek ki. Ama büyük haber bu değil.

Sizin benim size bahsetmiş olduğum türden bir reenkarnasyona karşı eski bir meyliniz var, sizin aile gruplarına ve belli bölgelere enkarne olma eğiliminiz var. Sürekli ve sürekli bir biçimde. Reenkarnasyon son 30 bin yılda değişti. İnsanlık giderek daha sofistike hale gelmeye başlayınca gezegenin başka bölgelerinde enkarne olmaya başladı.Bu 10 bin yıldır böyle. Bundan önce tekrar tekrar aynı ailede kalıyordunuz.

Bu odada bulunanlardan bazılarınızda Şaman enerjisi var. Ayaklarınızın altında olanlardan haberiniz yok. Katmanlarca, katmanlarca uygarlık. Çok ilginçtir gezegende politik olarak şu an bunları kazıp çıkarmaya en elverişli ülkelerdensiniz. Bahsettiğim diğer ülkelerde bu konuda zorluk var. Onlarda buna ayıracak kaynak yok ya da onların inanç sistemleri bunu çıkarmalarını engelliyor ama burada bu böyle değil. Burada bulunacak şeyler var sevgililer ve bunları bulduğunuzda düşündüğünüz gibi sizin tarihinizin bir parçası olmadığını anlayacaksınız. Arkeologlar dört numaralı tarihe ait kalıntıları bulduğunda bunların son 10 bin yıldakinden çok farklı oldukları ortaya çıkacak. Bu garip şeyleri size nasıl anlatacağım? İnsanlık, çocukların büyüdüğü gibi büyüdü. Binlerce yıldır bilinçte çok yavaş değişim oldu.

Ben size hiçbir tarihçinin benimle hemfikir olmayacağı bilgiler vereceğim. Siz insan doğasının hep aynı olduğunu sanıyorsunuz. Hayır, siz sadece son 10 bin yıldaki insanı tanıyorsunuz. Dört numarada çok farklıydınız.

Sizin arkaikleriniz (2-4 milyon yıllık tarih) ayaklarınızın altında ve sizin okyanusa açılan kıyılarınız da dâhil olmak üzere henüz bakmadığınız yerler var. Buralar kim olduğunuzu ifşa edecek. Bu sizin ne kadar uzun yaşadığınız ile ilgili ufkunuzu genişletecek ve dünyada benim oturup bunu söyleyebileceğim çok az yer var. Sizin burada muazzam bir tarihiniz var. Ve bazılarınız bunu keşfetmek üzere.

Teknoloji bu ömrünüzde daha önce görmediğiniz şeylerin ortaya çıkmasına vesile olacak. Bakmayı düşünmediğiniz veya bakmanıza izin verilmeyen yerlerden bulacaklarınız gizemli şeyler olacak. Arkeologlar saçlarını başlarını yolacak. Daha önce hiç rastlamadıkları heykel ve figürler, hiç görülmemiş yazılar, duvarlar cennetlere referans olacak, siz bunun basitçe astroloji olduğunu zannedeceksiniz. Ama öyle değil. O, tamamen farklı bir şey. Astroloji gezegendeki en eski bilimlerden biri ama 12 bin yıldan daha fazla bir geçmişe sahip değil. Çünkü o zarif, o zarif insan varlıkları tarafından beş numarada geliştirilen bir sistem.

Duvarlarda tanımadığınız yazılar göreceksiniz, onlar gizemli olanlar. Bazılarının uzun başları olacak, siz onların özel şapkaları var sanacaksınız ama öyle değil. Ben size dört numarayı tanımlamanız için yol göstereceğim. O sizin keşfetmeniz için burada. Ama ondan daha önemlisi sizsiniz.

Size ne dediğimi anlıyor musunuz? Siz kadimsiniz. Burası, insanlığın beşiği. Burada, bu gezegende, biraz önce ismini verdiğim yerlerden çok daha erken bir zamanda uygarlık kuruldu. Sizin bildiğinizden çok daha derin. Sizin parçası olduğunuzu kabul etmediğiniz uygarlıklar.

Şimdi, ben size gezegenin kristalin ızgarasını anlatmıştım. Bu, insanlığı hatırlayan ezoterik bir ızgara. O karmaşık. Şöyle imgeleyin; insanlar ne yaparlarsa, ne düşünürlerse, bunlar, bu dünyayı koruyan bu kristalin ızgara tarafından hatırlanır. Bir yerde medeniyet ne kadar fazlaysa, orada olanlara dair daha çok şey hatırlanır. Bunu size nasıl söylüyorum? Sizin kaç yaşında olduğunuza dair bir fikriniz var mı? Sizin 30 bin yıldır burada bıraktığınız izlere dair bir fikriniz var mı?

Eski Ruh, bu toprakları siz çapaladınız, siz kirlettiniz, art arda aileler yıktınız, peş peşe savaşlar yaptınız, tam da burada. Ben size bunun ne anlama geldiğini anlatamam. Yeni Enerji ile birlikte bunlar tanındı. Burada bu alt yapıyı hazırlayanlar, burada uygarlık üzerine uygarlık kuranlar uyanışı ve değişimi yaşayacak olanlardır.

Şamanlar, bunlar sizlersiniz, hissetmiyor musunuz? Türkiye’de bir rüzgar esiyor. (Kryon güler). O, burada şeyleri değiştirmeye başladı. Bunu hissettiniz mi? Bazıları bundan korkuyor.

Burada tıpkı çevrenizdeki bazı ülkelerde olduğu gibi bir uyanış var. Sizin akaşanız uyanıyor. Bazılarınız o kadar farkında ki ama neden olduğunu bilmiyor. Ve o nedenle burada oturuyorsunuz. (Kryon güler) Size bunun nedenini söyleyebilirim; Türkiye’de bir rüzgar esiyor. Türkiye’de bir tolerans var. Türkiye’de bazı genç insanların sizin onlardan ummadığınız uyanışı var,

Türkiye’de değişmek istemeyen insanlar var, bunlar sizin karanlık enerji diye adlandırdıklarınız ve onlar eskiyi muhafaza etmek için mücadele edecekler. Onlar değişmeyecek ve onlar Yeni Enerji’nin hiçbir türüne girmeyeceklerdir. Onların bir şansı yok çünkü buradaki ışığın uyanışı, 30 bin yaşındakileri temsil ediyor.

Siz toprağın, ağaçların sahibisiniz. Hayvanlar sizi tanıyor. Bilge olanlar sizi tanıyor. Bekçiler sizi tanıyor. Sizin burada bulunduklarını bildiğiniz çok boyutlu portallar sizi tanıyor. Siz bu yeri aydınlatacaksınız. Siz burada tüm o uygarlıklar adına bulunuyorsunuz. Bu yakında gösterilecek, kanıtların örtüsü kaldırılmaya başlandı.

Sizin dışınızda kimsenin bilmediği tarih, sizin akaşanızda. Bir kez daha söylüyorum bu şekilde kanallık verebildiğim nadir yerlerdensiniz. Zamanı geldiği için partnerim beni buraya getirdi, siz bunları duyun diye. Yaşlı, yaşlı ruh sen bu yeri muazzam bir şeyle değiştirecek bilgeliğe sahipsin. Sabırsız olmayın, insan bilinci ağır hareket eder ama o ediyor.

Rüzgârın esişini duyuyor musunuz? Tazeleyişini? O aynı zamanda kafaları karıştırıyor. Ama o yeni. Eskiye dönmek isteyenlerden olmayın, içinizdeki şamanı görün, içinizdeki bilgeyi görün, neden geldiğini bileni, gezegendeki yaşlı ruhlardan bazıları burada. Biliyorsunuz bu bizim için çok anlamlı, biz en başından beri sizinleyiz ve gezegende burası gibi fazla yer yok. Ben sizin bu akşam buradan çıktıktan sonra kim olduğunuzu bilmenizi istiyorum. Ve öyledir.

 

BÖLÜM 3


Mini Kanallık

Selamlar sevgililer. Ben Manyetik Hizmet’ten Kryon.

Benim sesimi daha sonra dinleyecek olanlar,  öğretimin henüz vuku bulduğunu bilmiyorlar. Bu derin bir görüş. Bu bireysel varlıklar kendi hayatlarını kontrol edecek durumdalar. Sadece kendilerini değil belki de maruz kaldıkları eşzamanlılığı da. Bu, Yeni Enerji’nin bir parçası olarak temize çıkaran bir şey. Ancak bunu dinleyenler ve bu salonda bulunanlar bu prensipleri hayatları boyunca uygulayacaklar. Burada bulunanlarınızı kutlamak istiyorum ve dinleyenleri. Çalışmalarında bu ilerlemiş kavramlara sahip olanları.

Şifacı şifanın gerçekleşeceği tarihi kesin olarak bilir, onlar enerjiyi değiştirirler ki böylece öteki kendisini şifalandırabilsin. Onlar insan varlıklarının bilincinin tüm yaşamlarını şifalandırabileceğini bilirler. Bu bir inanç meselesidir. Şifacılar için inanç uzmanları diyebilirsiniz. Onlar bundan daha büyüktürler, bu daha karmaşık bir şey. Sevgililer, bir noktada her şey aynı anlamı taşır.

Yeni Enerji’de yapmak istediğin şey kendi elindedir, başkasının değil. Hatta kanallıklara, duru görü konusunda danışmanlık verenlere inanılmadığı takdirde işe yaramazlar.

Bir insan bir şeye tam olarak inandığında, bedeninin hücresel yapısı bile değişir, beden dinliyordur. O, her zaman sizin gönderdiğiniz mesajların farkındadır. Bununla ilgili yaklaşık dört çağdır kanıtlar var. Bazılarınız bunu eski bir sistem olan homeopati diye adlandırıyor. Bu, öteden beri böyle adlandırılmıyordu. Yeni adı böyle. Siz bunu birkaç bin yıldır biliyorsunuz ama bunun prensibi şöyle; siz küçük bir miktar kimyasal alarak bedeninize ihtiyacınız olan bir mesaj verirsiniz, bu bedeninizde kimyasala karşı reaksiyon oluşturmayacak kadar küçük bir miktardadır. Tıp bilimi homeopati tedavisinin imkansız olduğunu söyleyecektir. Onlar,  bedenin kimyasını etkileyemezler çünkü onlar oran olarak milyonlarca kez küçültülmüş parçalardır. Ama binlerce kişi bu şekilde şifa buldu. Bunun bir gizem olduğunu söyleyebilirsiniz. Hatta belki de mucize. Siz bunu homeopati diye adlandırmadan çok önce kullanıyordu bunu Asya kıtasındakiler. Bu binlerce yıllık bir fikir.

Bedeninize basitçe bir sinyal göndererek onunla temasa geçin. Çok minik bir parça kimyasal ile beden sizin ne istediğinizi görecektir ve beden gerisini kendisi halledecektir. Bu işe yarar. Siz bunun işe yaradığını biliyorsunuz. Ben size doğal olanı anlattım. Ben size bedeniniz ile ilgili hayret veren şeyi söyledim, o sizi dinliyor. Siz patronsunuz ve o sizin ne istediğinizi bilmek istiyor. Şimdi bilinçli homeopati imgelemesi yapmanız çok mu zor?

Yeni Enerjide o minik parçacık olmadan, tıbbi ilaç olmadan sizin düşüncelerinizin ve akaşanızın enerjisi bedeninizle aynı şekilde çalışmaya başlayabilir. Bunun ötesinde sezgisel olarak doğru zamanda, doğru yerde olarak şansınızı da şekillendirebilirsiniz. Hatta bunun ispatı bile var.

Ben burada kimlerin olduğunu biliyorum, gerçekten biliyorum. Bugün veya dün buraya gelip gelmeyeceğinizi bilmiyordunuz, bu son dakika senkronizasyonu oldu. Ve işte buradasınız. Doğru zamanda, doğru yerde. Duymanız için tasarladığınız şeyleri duymak için ve bunlar hayatınızı şifalandırıp, sonsuza kadar değiştirebilir. Bunlar burada olmak için sezginizi onurlandırmanızla gerçekleşti. Beni biliyorsunuz ben bunu yaşayanlara hitap ediyorum.

Sevgili insan varlıları size ve bedeninizin sağlığı ile ilgili o kadar kontrolsüzsünüz ki bilmiyorsunuz. Bu gezegendeki yeni öğreti bu ama o aynı zamanda kadim bir öğreti.

Bunu size ilk anlatanlar gezegenin üstatlar idi. Onların size değişimi nasıl anlattıklarını sanıyorsunuz? Bu sevgi ile başladı. İnsan olarak inkar edemeyeceğiniz bir duygu ile başladı ve nasıl işe yarıyor. Bu, henüz başlangıç.

Yapılacak işler var çünkü bilincin fiziği var. Bu akşamki kanallıkta buradaki yaşlı ruhun ne yapacağı ile ilgili bir sonraki adımı vereceğim. Yapılacaklar listesi değil, kavramlar listesi sizin hayatınızı değiştirecek. Kim olduğunuzu fark etmenizi sağlayacak. Siz zorlukları da görebilirsiniz, yaşlı bir ruhun sorumluluklarını.

Biz insanlığa aşığız çünkü siz insanlığın düşük bilinç sorununun üstesinden gelmeye ve onu çözmeye başlıyorsunuz. Bizim size yapacağınızı söylediğimiz gibi siz onu yükseltiyorsunuz. Eşzamanlılık ile birlikte bunun bir adı da oluşacak. Tepedeki şehir metaforik olarak barışın onuru diye adlandırıldı. Devam edin. Devam edin. Ve öyledir.

 

BÖLÜM 4


Üstatların Dönüşü

Selamlar sevgililer. Ben Manyetik Hizmet’ten Kryon.

Bu akşamki mesaj fazla uzun olmayacak. Sizinle konuşmak istediğim temel enerjiler var. Bundan önce, bu binanın çevresinde meleksi bir grubun ouşturduğu bir kalkan var . Bazılarınız bunu biliyor. Burada onlardan kaynaklanan bir enerji var. Bu hissedebileceğiniz bir enerji. Salona girdiğinizde onun orada olduğunu bilirsiniz. Burada olanı tanımlamak zor. Size meleksi desem anlar mıydınız? Belki. Ben size bundan daha fazlası var deseydim anlar mıydınız?

Öncelikle size şunu sormama izin verin; sizin perdenin diğer tarafındaki bizle ilgili algınız ne? Siz insanlığı perdenin diğer tarafında olan ile ayırıyor musunuz? Ya da siz bunu birbirine kaynaşmış olarak mı görüyorsunuz? O, birleşik. Tanrı sizin içinizde. Siz yaratıcı kaynağın bir uzantısısınız. Siz bunu biliyor musunuz? Yaratıcı kaynağın bir uzantısı. Yani o sizin ailesiniz ve aile önemlidir, her şey kadar önemlidir.

Bu yeri çevreleyen kalkanının ortasında bulunanlar, bu toprakların çok eski unsurlarını içlerinde barındırıyorlar.  Biz size bakıyor ve sizi kutluyoruz. Sevdiğiniz ve kaybettiğiniz bazı ruhlar da bir derece buradalar. Onları hissedebiliyor musunuz? Bu çok derinlikli bir şey.

Size neler oluyor? Rüzgar esiyor sevgililer. Yeni Enerji sizin için burada. Galaksi sizin farkınızda. Size bir şey söyleyeceğim. Bu gezegende spritüel olan hemen her doktrinin bu zaman konusunda bilgisi vardı. Bazıları geri dönen Üstatlar olacağını ifade ettiler, onları yeniden göreceksiniz dediler. Bazı yerliler döngü tamamlandığında yaratımın geri geleceğini belirttiler. Bazı kadim insanlar kendi Tanrılarının geri geleceğini söylediler. Onlar gerçek bir formda dünyada yürüyeceklerdi. Bu dünyada ortak bir bilgi.

Şu anda gezegende Üstatlarının dönmesini bekleyen, gözlerine bakıp yeniden hoş geldin sizi özledik demek isteyen o kadar çok kişi var ki. Onlar bu yüzden yükselmiş bir gezegenden bahsediyorlar. Şu zamanların başka hiçbir zamana benzemediğini söylüyorlar. Benim haklı olduğumu biliyorsunuz. Bu, birçok yerde birçok şekilde yazılı. Uyanış zamanı, Sevgililer.

Ruh (spirit) size daima bilmece gibi konuştu. Metaforlar ile. Herhangi bir sistemdeki hemen her metinde Ruh’tan gelen kadim yazıları görürüsünüz. Meleklerden alıntılar genellikle metaforlar halinde yazılmıştır. Bunun bir nedeni var. Siz lineer biçimde yazdığınız için ve lineer bir biçimde okuduğunuz için lineer bir biçimde anlar ve inanırsınız. Bir kelimeden sonra diğer bir kelime. Bir düşüncenin ardından başka bir düşünce. Ama Ruh öyle değil. Merkez kaynaktan mesajlar çok boyutlu olarak ve güzel konseptler halinde gelirler. Geçmişte bunlar insanlara puzzle gibi ve mısralar halinde verildiler. Bunların hemen hepsi metaforlardı. Sadece son zamanlarda, Ruh (spirit),  sizinle yaklaşık yüz yıldır şu anda duyduğunuz gibi doğrudan konuşmaya muktedir oldu.

Partnerim bazen gelmekte olduğunu bildiği bilgi yüzünden aşırı yoğun hissediyor. Onun güzelliğini hissediyor. Onun dürüstlüğünü hissediyor. Onun keskinliğini hissediyor ve ne kadar derin olduğunu. Sevgili yaşlı Ruh yapacak işler var. Bunlar bundan sonra olacaklar ile alakalı.

Ben daha önce konuşmadığımız bir şeyi buna bağlamak istiyorum eğer bu gezegendeki yaratım hikayesinin buraya yükselmiş başka bir gezegenden geldiği bilgisi doğruysa, bu onların baştan beri burada oldukları anlamına gelir. Onlar bazen kendilerini size gösteriyorlar.  Hatta meleksi halde bile gözüküyorlar. Onlar sizin içinden geçtikleriniz gibi şeylerden geçerek geliyorlar. Onlar sizin geçirmediğiniz evrimi yüz binlerce yıldır geçiriyorlar. Onlar kelimenin tam anlamıyla yaratıcı kaynağın parçası olan bir gezegene tohumlarını attılar. Bunu hemen kavrayabildiyseniz şunu sormama izin verin; eğer Tanrı sizin içinizde ise ve siz ruhsal olarak gelişmeye başladıysanız o halde sizin yaratıcının içinde eriyeceğiniz bir zaman olmalı. Bu belki çok uzakta olabilir ama tasarım bu. Siz yaratıcı kaynak haline geleceksiniz. İnsanlık haline değil.

Hedef Yükselmiş Gezegen. Bu sizin içinizde tohumlandı. Bu sizin yaratım hikâyeniz. Onlar baştan beri buradalar. Onlar çok özel bir şey için zaman kapsüllerini yerleştirdiler. Biz galaksinin çeşitli parçalarından gelmekte olan bilgi konusunda konuştuk. Çünkü siz bu eşiği 2012’de geçtiniz. Bunun üzerinden sadece üç yıl geçti ve bu yıllardan bir tanesi sayılmadı bile, yani aslında bunun üzerinden iki yıl geçti ve daha gidecek çok yolunuz var ama başladınız. Bu herkes tarafından biliniyor. Bu gezegen ışığa doğru hareket ediyor.

Size şimdi söyleyeceklerim için hazır olun. Üstatların ve Tanrıların geri dönüşü ile ilgili bilgi birçok inanç sisteminde benzerlik taşıyor. Size bir şey diyeceğim; onlar, onların hepsi burada. Onların hepsi burada. Bu oldu bile. Ancak sizin düşündüğünüz gibi değil. Siz insan veya meleksi varlıklar arıyorsunuz. Siz kristalin ızgara üzerine yerleştirilmiş zaman kapsüllerinden gelen Üstatlardan gelen benzer duyusal enerjiyi arayın. Zaman kapsülleri siz eşiği geçene kadar etkinleşmedi. Kehanete göre bir gezegenin yükselişini başlatmak için Üstatların geri dönmesi gerekecekti ama et ve kan halinde değil, yani onların gözlerine bakabileceğiniz şekilde değil.

Şimdi size tekrar soruyorum, bugün burada kim var? Görüyorsunuz burayı çevreleyen kalkan gibi bir grup var, onlar sizin kim olduğunuzu biliyorlar. Eğer duyabilseydiniz size şarkı söylediklerini işitirdiniz. Onlar sizin kalbinize hitap eden şarkılar söylüyorlar. Biliyorsunuz ben doğruydum. Onlar Üstatların özlerini içeriyorlar. Onlar size zaman kapsülleri aracılığı ile getirildi. Bu benzer duyuların Tanrıları ile bağlantıya geçin.

Biz yıllar önce size bununla ilgili küçük bilgi parçacıkları vermeye başladık ki siz bu zamana ulaştığınızda bunu tam olarak anlamaya başlayabilesiniz. Burada bulunup bundan şüphe duyanlar olacaktır. Kahkaha atıp bunun mümkün olamayacağını söyleyeceklerdir. Benimle elli yıl sonra konuşun ve neler oluyor izleyin.

Ben yirmi beş yıl önce geldim ve size imkansız gibi görünen bilgiler verdim. Sizin beklediğiniz gibi Üçüncü Dünya Savaşı olmayacak, kıyamet kopmayacak dedim. Kehanetler uygarlığın sonuna işaret ediyordu. Biz size bunun bu yolla gerçekleşmeyeceğini anlattık. Bu eski kehanetlerin son bulduğu anlamına gelir. Ama siz yine de sonra neler olacağını merak ettiğiniz için onlara geri dönmekte ısrar ediyorsunuz.

Sevgililer hikaye artık değişti. Kehanetler gerçekleşmedi. Bunu siz değiştirdiniz. Ben şimdi size yeni kehanetlerde bulunacağım. Üstatlar azar azar geri döndüler, bu gezegende beklediğiniz enerjiler yükselmeye başladı, bu gezegenin ezoterik ızgaraları geçmişte yaşamış Üstatların destekleyici enerjilerini alıyorlar. Onlar bunları isteyen eski Ruhlara aktarıyorlar. Bunu talep edenlere, buna inanmaya gönüllü olanlara, bunun gerçekliğini görenlere. Ve bu henüz bir başlangıç.

Ben size dün mesajlar verdim, kadim zamanlarda kim olduğunuza dair. Siz belki de bunları duyduktan sonra iyi hissederek dışarı çıktınız, bu iyi, bu iyi haber dediniz. Ben şimdi size hikayenin geri kalan kısmını anlatmak istiyorum.

Çalışma başlıyor sevgililer. Şimdi başka bir çalışma başlıyor. Üstatların kendilerini bu gezegene geri getirmelerinin sadece tek bir nedeni var o da sizin onların bilincini kendi bilinciniz olarak alabilmenizi mümkün kılmak için. Siz yeni bir Üstatlık yazgısına geçiş yapıyorsunuz. Çok yavaşça. Siz Üstatların özelliklerini yavaş yavaş kapıyorsunuz. Onlar, dramatik olanlar değil, etrafta dolaşıp insanları şifalandıranlar değil (Kryon güler), zor olanlar, büyük olanlar, şefkat; siz onlar gibi olmayı öğreneceksiniz. İşte çalışma burada başlıyor.

Benim size bir de sorum olacak, benden size yönelik kişisel bir soru; hoşlanmadığınız insanlar konusunda nasıl hissediyorsunuz? Ben sizden hoşlanmadığınız birini gözünüzün önüne getirmenizi istiyorum. İnsan beyniniz anında devreye girerek onu neden sevmediğinizi söyleyecektir. Bunu yapmayı bırakmanızı isteyeceğim sizden. Bu size zor gelecek.

Üstatlar beyaz ışık ile gelirler. Daha önce görmediğiniz kadar saf beyaz ışıkla. Onlar paylaşmak için bunu size gönderirler. Ama ben size şunu soracağım; siz o çevrenizdekilere hangi renk ışık gönderiyorsunuz? Kimi sevmiyorsunuz? Ben sizden onları hemen şimdi gözünüzün önüne getirmenizi istiyorum. Beyaz ışık olarak değil ben sizin onları bir şahıs gibi hayal etmenizi istiyorum. Onların ışığını sizin ışığınızmış gibi hayal etmenizi istiyorum. Onların ne yapmış oldukları ya da neye inandıkları fark eder mi? Gerçekten fark eder mi? Onların ailelerini görüyor musunuz? Bu gezegende yürümüş olan Üstatlar her bir insanı aile olarak gördüler. Peki ya siz? Siz? Kalbinizi katılaştırmak sizin için ne kadar kolay? Siz hangi örneklere göre davranmaya alıştınız?

Siz sokakta bir mültecinin yanından geçerken gözlerinizi çeviriyorsunuz. Empati yapmak çok mu zor? Onların içindeki beyaz ışığı görün o, sizinki ile aynı, yoksa farklı mı? Bunlar zor sorular. Siz hayatınızı yeni bir paradigmaya göre yaşamak üzeresiniz. Üstatların şefkati eğer siz izin verirseniz sizin içinize akacak. Siz hangi grup insan ile birlikte yaşamak istemiyorsunuz? (Kryon güler) Bunlar zor sorular çünkü siz birlikte olmak istemediğiniz birilerinin olduğunu biliyorsunuz. Onlar belki sizin inanmadığınız şeylere inanmıyorlar veya sizin asla yapmayacağınız şeyleri yapıyorlar, belki de onların sizden daha düşük bir bilinçte olduklarını düşünüyorsunuz. Onların aile olduğunu fark ettiniz mi? Onların da içinde beyaz ışık olduğunu biliyor musunuz?

Şefkatin gerçekte ne yaptığını biliyor musunuz? O, çevrenizdekileri davet eden bir enerjidir. Elinizi tutmaları, içinizdeki Tanrı’nın elini tutmaları için.

Sizin yaşlı bir Ruh olarak, bu gezegenin Üstatları olarak sorumluluklarınız var. Yeni Enerji’nin aktığı varlıklar sizlersiniz. Bununla ne yapacaksınız? Özel olduğunuzu bilmek güzel, öyle değil mi? Ama bu sorumluluk denilen bir şeyle gelir. Bu sizin ömürler boyunca hem talep ettiğiniz hem de beklediğiniz bir sorumluluk. Ben sizi dinledim, ellerinizi açıp dua ettiniz. “Ne zaman?” diye sordunuz. “Bu düzelecek mi? Neden böyle olmak zorunda? Neden bu kadar haksızlık var?” İşte, siz şimdi buradasınız ve her şey değişti. Bu sizin beklediğiniz şey. Bu, bir başlangıç. Bu, sizin beklediğiniz şey. Önünüzde zor bir iş var. Diyor ki, sizin ışığınızın eşit bir biçimde dağıtılmalı.

O halde siz karşılaştığınız herkeste Tanrı’nın ışığını görün. Hoşlanmadıklarınızda, beraber olmak istemediklerinizde, size bir şey yapanlarda, size ihanet edenlerde, hatta size zarar vermiş olanlarda; onların da ışığı var. Siz insanlığa köprüsünüz.

Ve siz zaman kapsülleri vasıtası ile bu Yeni Enerji’yi alanlarsınız. Bunlardan beş çift etkin hale getirildi, toplamda on iki adet var. Ne kadar çift etkin olursa sorumluluk hissiniz o kadar artacak demektir. Bu istediğiniz her şey, istediğiniz her şey.

Sevgililer, şimdi rahatlamanızı istiyorum. Sezgi size şefkat ile nasıl çalışacağınızı gösterecek. Hepiniz birbirinizden çok farklısınız. Hepiniz kendinize has yollarda yürüyorsunuz. Her biriniz bu mesajı bir diğerinden farklı bir şekilde algılayacaksınız. Bu çok derin değil mi?

Onların hepsi döndü. Bir rüzgar esiyor, kutsal bir rüzgar. Tazeleyen. Sizin beklemiş olduğunuz. Hissedemiyor musunuz?

(Duraklama)

Sevgililer kapatıyoruz. Hoşça kalın demeden. Burada neler olduğunu gerçekten anlamak istiyorsanız, sonsuz olduğunuzu kavramalısınız. Ruh (Soul) asla yaratılmadı. O daima vardı. Asla yok olmayacak. Daima vardır. Ruh (Soul) tıpkı hayat çemberi gibidir. Başlangıcı ve sonu yoktur. Partnerim buradan ayrıldığında, sadece o, onun bedeni ve onun adı gider ama Kryon’ın sizi seven meleksi Öz’ü kalacak. O, asla gitmedi ve o asla gelmedi, o daima buradaydı. İşte aile olmanın güzelliği burada. Hissedebiliyor musunuz? Kaybettiğinizi düşündüğünüz insanlar bile hala burada. Onlar hala burada.

Tazeleyici bir rüzgar esiyor; o bilge, o size eğer isterseniz bilgi getiriyor.

Özgür irade hala büyük önem arz edecek. Ben sizin ona sahip olduğunuzu biliyorum, ben sizin onun için hazır olduğunuzu biliyorum, ben sizin bunun için çalıştığınızı biliyorum.

Sevgililer veda yok. Ve biz bunu beklemeyeceğiz. Hayat döngüsünün bir düzeyinde daima yaşıyor olacaksınız. Siz benim ailemsiniz. Siz birbirinizin ailesisiniz.

Siz buradan çıktığınızda hangi renk ışık ile parıldayacaksınız? Konuşmayacağınız kişiler? Eski enerji gidiyor. Işık olun ve siz gelecek için yolu gösterin ve şefkatle başlayın.

Ben Kryon, insanlığa aşığım. Hoşça kalın demiyorum.

Ve de öyledir.

 

* İndus Vadisi Uygarlığı ya da Harappa Uygarlığıİndus vadisinin bel kemiğini oluşturduğu çok geniş bir bölgeye yayılmış, Güney Asya'daki en eski kent uygarlığıdır. MÖ 3300 yılları dolaylarında bir kent uygarlığı şeklini aldığı kabul edilmektedir. Uygarlığa ilişkin ilk arkeolojik buluntular, 1921 yılında Pakistan'ın Pencap eyaletinde Harappa ve 1922 yılında Sind eyaletindeki Mohenco-daro antik yerleşimlerinde bulunmuştur.

Bu iki kentin dışında yüzün üstünde kent, kasaba ve köyde hüküm sürdüğü bilinen İndus Uygarlığı’nın 250-500 kadar karakterden oluştuğu sanılan yazı dili henüz çözülememiştir.

İndus Irmağı’nın verimli ovalarında taşkınları önleyecek, daha verimli tarım yapılmasını sağlayacak teknikleri geliştiren uygarlık, İndus Vadisi boyunca yayılmıştır. Ağırlıklı olarak buğdayarpabezelyepamuk vesusam tarımı yapılmaktadır ve kediköpeksığırkümes hayvanları,mandadomuz ve deve evcilleştirilmiştir. Fildişi takılardan, filin de evcilleştirilmiş olduğu anlaşılmaktadır.

Arkeolojik bulguların büyük bir bölümü, ince işlemeli mühürlerdir. Mühürlerde insan, hayvan ve Şiva figürleri kullanılmıştır. Bulgular,Mezopotamya ve Mısır uygarlıklarıyla ticari ilişkilerde bulunulduğunu göstermektedir.

Uygarlık, MÖ 2. binyıl ortalarında kentlere saldıran Ari kabilelerce yıkılmıştır.

Mimaride evler aynı boyuttaki pişmiş briketlerden inşaa edimiş ve 2 katlıdır.

 

  
5406 kez okundu