• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    
Burada yanlış olan bir şey var. ADAMUS

Adamus:

Ben Ben'im Adamus Saint Germain.

Size olan saygımdan ayakta duracağım ve kısa tutacağım.

Sizin henüz odadaki büyük, büyük filden haberiniz yok. Ekranda beliren bir fil değil ama küçük kanatları olan büyük mor bir fil vardı ve o başından beri buradaydı. Kimsenin bunu bilmemesine ve onun hakkında konuşmamasına şaşırdım. O, büyük. O, mor. Ve o aşağı indi.

Bunu açıklamama izin verin. Ben bu sahnede 11 saygın arkadaşım ve kozmozun her yerinden gelen yüksek titreşimli varlıklar ile yer alıyorum.

Ben Yükselmiş bir Üstadım, bunu kendisi kendisine sağlamış olan. Bu, yükselmiş bir üstat olmanın koşulu, aksi halde yükselmiş bir üstat olamazsın. Bunu hiç duymadınız mı?

Ve biz burada size hitap ederken bilgece sözler söylüyoruz, bazı öneriler sunuyoruz, biraz öğüt veriyoruz, sevgi ve destek veriyoruz ama burada yanlış olan bir şey var. Çok, çok yanlış olan bir şey.

Bir dahaki sefere ben böyle bir toplantı düzenleyeceğim. Ben sahnede varlıklar veya yükselmiş üstatlar görmek istemiyorum. Ben sizi görmek istiyorum. Ben aydınlanmış varlıklar olarak, kendi tanrısallıklarına, titreşimlerine izin vermiş aydınlanmış insanlar olarak, her bir parçasını kendine olan aşkla bütünleştirmiş, en küçük parçaları yuvaya getirmiş olan insanı görmek istiyorum. Biz burada bir dahaki sefere toplantı yaptığımızda bu sahnede aydınlanmış insanlar görmek istiyorum.

Hepiniz ve her biriniz nihayetinde aydınlanmış insanlar görmek istersiniz. Burada kanallık yapan insanlar, hayanlık uyandırıcı insanlar, onlar çok sorumluluk, çok enerji üstleniyorlar.

Ama hadi bir dahaki sefere burada aydınlanmış insanlar olsun. Sahnede siz olun, başkalarına o koltuklarda oturmanın, aydınlanmana izin vermenin nasıl bir şey olduğunu anlatın. Aydınlanmış insan burada otursun ve desinler ki "Bu, gerçek. Bu mümkün olan bir şey. Bu, hepimizin hayalini kurduğu bir Atlantis rüyası. Ve artık zamanı.

Ben sizin, insanların, diğer insanlara bunun mümkün olduğunu anlatmanızı istiyorum. Varlıklar arka planda duracaklar, daha doğrusu arka planda süzüleceklerdir (kahkahalar), burada olacaklardır çünkü onlar insandaki ve kozmik olandaki kötü dengeyi gideriyorlar. Onlar insanı ve yüksek titreşimi bir arada tutuyorlar ama bu sahnedeki koltukta elinde mikrofon ile insan oturacak. işte salondaki mor fil bunun için vardı.

Bu güzel varlıkların hepsinin ve her birinin istediği de, arzuları da, dileği de benim gibi bu.

Sizin zamanınız geldi dostlarım. Biz bir dahaki sefere böyle toplantı yaptığımızda siz ortaya çıkacaksınız, siz sevginizi paylaşacaksınız, kendi hikayelerinizi ve kendi aydınlanmanızı anlatacaksınız.

İyi dileklerimle, ben sizin hizmetinizde olan Adamus'ım. 

  
3540 kez okundu