• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    
AZİZ Mİ? ŞEYTAN MI?

 

 

Aziz mi Şeytan mı?

 

-Bu oturumun tüm enerjisini deneyimlemek için, transcript yada çeviriyi okurken ses kaydını dinlemeniz önerilir.-

 

 

 

GEOFF: Ve hoş geldiniz, sevgili Şambra. Adamus Saint-Germain'in şu anda Ukrayna, Rusya ile olan durumla ilgili bu çok özel mesajı için buradayız, ancak bu gerçekten sadece bir Ukrayna, Rusya meselesi değil. Şu anda tüm dünyayı etkileyen bir şey.

Adamus birkaç dakika önce hem Linda'yı hem de beni şaşırttı ve aslında Kona'da öğleden sonra geç olmasına rağmen, Şambra ile konuşmak istediğini söyledi – “Kayıt cihazını hazırlayın”. Biz Sadece günü kapatıyorduk, İkimizi de biraz şaşırttı.

LINDA: Öyle oldu ve bir bakıma öyle olmadı çünkü birçok insan için çok yoğun bir durum.

GEOFF: Şimdi kaydı başlatmak üzereyiz, tam olarak nereye gittiğini bilmeden Linda'yla biraz nefes alıp içeri dalacağız ve sonra Adamus'a kulak vereceğiz.

LINDA: Öyleyse, bununla birlikte, burada bizim için olacak olan enerjileri ve mesajı gerçekten hissederek güzel, derin bir nefes alalım.

İyi derin nefes alın. Dikkat dağıtıcı şeylerin gitmesine izin verin ve “Ben Buradayım, Ben Varım” ‘ı soluyarak mevcut olmanıza, kendinize izin verin.

Yaşamın o derin nefesiyle birlikte olun. Onu içinize çekin. Hissedin. Yeniden bu mesaja gerçekten açıldığınızı hissedin.

 

ADAMUS: Ben Ben’im, Egemen Alanın Adamus'u.

Herkese hoş geldiniz ve evet, gerçekten de bu özel oturumu ben istedim ve Cauldre ve Linda'ya bu kadar misafirperver oldukları için teşekkür ederim.

Çok net olacağım ve Cauldre'den çok açık olmasını ve dikkat dağıtıcı şeylere izin vermemesini isteyeceğim, çünkü şu anda etrafta gürültücü, sıçrayan, çok fazla dış enerji var.

Öyleyse, sevgili Cauldre, açık ol; çok net ol. Ve sevgili Linda, burada onunla birlikte otururken, bu toplantıda önce Cauldre'ye, sonra tüm Şambra'ya ışığını yaydığın, ışığını saçtığın bir yerde ol.

LINDA: Bu benim için bir onur. Teşekkür ederim.

ADAMUS: Bunun için dünyanın dört bir yanındaki Şambra'ya çağrıda bulunmamın nedeni, bunun hem dünya hem de Şambra'nın her biri için çok önemli bir zaman olduğu konusunda çok, çok net olmaktı. Tobias'ın zamanından bu yana, bu yıllar boyunca birlikte uzun bir yol kat ettik ve şimdi yaptığımız işte ve bu park bankında ışığımızın parlatmak için bu yere geldik. Yıllarca süren öğretilerin, paylaşımların, gözyaşlarının ve kahkahaların doruk noktasına ulaştık. Yapmak için burada olduğunuz gerçek iş ve tutku için geldik.

Bu zamanı sen seçtin. Bu makineler zamanını siz seçtiniz. Gezegendeki türbülansın yanısıra değişim zamanını siz seçtiniz.

Burada olmayı sen seçtin.

Bilincinizi paylaşmak için burada olmayı seçtiniz. Ben ona ışık diyorum, ama o senin bilincin. Dünyanın yeni bir bilinç düzeyine geçme zamanı geldi ve bu sadece Yükselmiş Üstatlar veya uzaylılar - eğer o yoldan gitmek istiyorsanız - yada başka varlıklar aracılığıyla yapılamaz. Bu, insanlar aracılığıyla, sizin aracılığınızla yapılmalıdır.

Gezegende bir ışık yakmak ve bilincinizi gezegene yaymaktan bahsettiğimizde bunun ne anlama geldiğini gerçekten anlayan çok fazla insan yok.

Dua edenler var, dileyenler ve umut edenler var, başını kuma gömenler var, bir çok taraf tutanlar var. Bu, Şambra'nın taraf tutma zamanı değil. Yine de bu zamanda taraf tutmak, komplolara girmek ve inandığınız şeyi savunmak, ülkenizi savunmak, doğru ve yanlış kavramlarınızı savunmak istemenin çok baştan çıkarıcı, çok, çok baştan çıkarıcı olduğunu biliyorum.

Ama konu bu değil. Eğer bu yıllar boyunca dualiteye girmemek, cinsel enerji virüsüne kapılmamak, şu anda oynamakta olan diğer dinamiklerin hiçbirine kapılmamak için birlikte olduğumuz bir zaman olsaydı – ve , özellikle, güç dinamikleri – işte şimdi tam zamanı. Bu, gezegenin buna ihtiyacı olduğu zamandır. Bu, dışarı çıkıp gündemsiz - gündemsiz ışımanın, gündemsiz ışığı yakmanın zamanıdır. Kazanmaktan veya kaybetmekten bahsetmiyoruz, bu sadece dünyanın sahip oldukları daha büyük potansiyelleri görebilmesi için bir ışık tutuyor.

Şu anda bu gezegenin çok uzun zamandır bildiği gücün sona erme potansiyeli var. Ama çok kırılgan, çok hassas bir noktada ve öyle ya da böyle devrilebilir. Daha fazla güç oyununa ve nihayetinde gezegende daha fazla savaşa ve daha fazla kaosa dönüşebilir, ta ki şu anda bulunduğumuz gibi yeni bir fırsata, yeni bir Ayrılık Noktasına ulaşılana kadar.

Şambra için, sadece yüzeyde gördüklerinize, sadece haberlerde okuduklarınıza ve sadece sosyal medyada duyduklarınıza değil; Olan tüm enerji dinamiklerine bakmak, altına bakmak çok önemlidir - olup bitenlerin yüzeyinin altında ne var - çünkü şu anda o kadar çok şey var ki birçok Şambra, çoğu Şambra basitçe anlamıyor.

Şu anda bir durum var. Bu güçtür. – ve buna genel olarak atıfta bulunuyorum, ancak güç – gücünü kullanmaya, gezegendeki kalesini korumaya çalışıyor. Buradaki güç, herhangi bir kişi veya bir ülke tarafından temsil edilen bir güç değil. Bu sadece güçtür.

Güç, elbette, bildiğiniz gibi, bir yanılsamadır, ancak güç, enerjinin veya diğer şeylerin sizin dışınızda olduğu ve onu başka bir yerden almanız veya zaten sahip olduğunuz şeyi korumanız gerektiği inancından kaynaklanır. Ve elbette, siz Şambra olarak bunun doğru olmadığını biliyorsunuz. Tüm enerji senin.

Tüm enerji senin. Ne güç, ne servet biriktirmeye, hatta sahip olduklarınızı savunmaya bile gerek yok, çünkü bu doğal olarak sizindir, doğuştan size aittir. Kendi enerjiniz üzerindeki hakkınızdır ve nihayetinde o enerjinin size hizmet etmesine izin vermek sizin sorumluluğunuzdur.

Yüzeyde gördüğünüz, bazılarının çatışma, istila, savaş dediği şeydir. Ve yine, taraf tutmaya, herhangi bir şeyi savunmaya ya da haklı olmaya girmeyelim. Komplolar hakkında bol miktarda bilgi bombardımanına tutulacaksınız ve bunlar basitçe doğru olmayan şeylerdir veya küçük bir doğruluk payı varsa, bunlar genişletilmiştir. Pek çok yönden çarpıtıldılar.

Ortalıkta dolaşan komplolara kapılmayın. Komplolara karışırsanız veya taraf tutarsanız, ışığınızı parlatamaz ve bu gezegene inanılmaz bir hizmet yapamazsınız. Bu nihayetinde Ukrayna ile veya Rusya ile ilgili değil. Bu dünyayla ve güçle ilgili.

 

~Altında Ne Yatıyor

Neler olup bittiğini anlamak için bazı önemli şeyler var. Şimdi isimleri kullanacağım ve ülkelere atıfta bulunacağım, ama nihayetinde lütfen bunun güçle ilgili olduğunu anlayın.

Güç, güce tutunmaya çalışıyor, hakimiyetini kaybettiğini hissedebilir. İster dinler, ister hükümetler veya şirketler olsun, bu gezegende güç temellerinden uzaklaşmak için bir değişim veya en azından büyük bir potansiyel olduğunu hissedebilir.

Ve bu nedenle, şu anda güç ,gücü merkeze ve ön plana çıkarıyor ve bireyler ve ülkeler üzerinden oynanıyor. Ama özünde anlayın, altında yatan şey, basitçe, gücün son hücumu diyeceğim şeydir. Elinde olana tutunmaya ve gücüyle yoluna devam etmeye çalışıyor.

Şimdi, yüzeyin altında başka ne olduğuna girmeme izin verin. Geçenlerde Başkan Putin'den ve onun Kiev'den St. Vladimir'in reenkarnasyonu olduğundan ve bu yaşamda kutsal bölge Kiev'i ve nihayetinde Ukrayna'yı Rusya adına yeniden kazanmak isteyerek ve nerede olursa olsun ( yani önemli değil) Ukrayna'nın Rusya'nın bir parçası olduğunu söyleyerek geri geldiğinden bahsettim..

Böylece geri geldi ve St. Vladimir olarak ilginç bir geçmişi vardır, Hıristiyanlığa dönene kadar, bir seferde yüzlerce veya onbinlerce insanı hiç düşünmeden öldüren bir barbar ve savaşçıydı. Hıristiyanlığı kabul etmesi kısmen politikti, ama nihayetinde ruhuna ve kalbinede dokundu. Ve gerçekten de, St. Vladimir kararını vermeden önce tüm dinleri inceledi ve sonunda Hristiyanlığa karar verdi.

Daha sonra , tüm Kiev şehriyle vaztiz edildiğinde ve nihayetinde birçok ülkede bir aziz haline geldi ve bir aziz olarak tanındı. Şimdi, "aziz" dediğimde, bu Tanrı'nın ya da başka birinin gözünde değil, insanların gözünde onun azizliğini aldığı anlamına gelir.

Şimdi Putin, Vladimir Putin olarak geri dönüyor ve ilginç olan şey, bir bakıma gezegendeki güç oyunlarının sonunda ya da potansiyel olarak savaşın sonunda büyük bir oyuncu olmak için geri dönüyor. İşe yarayacak mı? Yeterli ışıkla, evet, bu güçlü bir potansiyel. Ama biraz daha derine inmeme izin verin.

Yani, bu karaktere sahipsiniz – ona sadece büyük bir oyundaki bir karakter olarak bakın – büyük bir oyun oynuyor, Başkan Putin olarak kendisinin bile bilmediği, dünyanın çoğunun nefret ettiği ve tiksindiği uluslararası bir kötü adam haline geliyor, ama aynı zamanda güç, suistimal ve iğrenç suçların bir yansıması.

Aslında bu rolü üstlendiğini söyleyebilirim ve ortaya çıkanın aziz mi yoksa barbar mı olduğu henüz belirlenmedi ve içinden gelen gündem dışı ışığın miktarı tarafından belirlenecek. O yüzden biraz daha açıklayayım.

Böylece, Vladimir Putin bu hayata Aziz Vladimir'in anıları ve derin enerjileriyle geldi ve ya bir aziz ya da kötü adam olmak için geldi. Kendisini bu ilginç role soktu, ‘hangi yöne gideceğini’, bilinçli olarak bilmeden, ancak bunun olabileceğini bilerek.

Başkan Putin olarak, şu anda yaptığı eylemlerle ve dünyanın dikkatinin neler olup bittiğine odaklanmasıyla, güç oyunlarının sona ermesine yardım etmede gerçekten yardımcı olabilir mi?

Başka bir deyişle, Rusya Ukrayna'yı bastırmakta başarılı olmazsa, geri çekilmek zorunda kalırlar ve belki de Putin'e bir şey olur; belki de Ruslar geri çekilir ve Ukrayna ile barış yapar.

Bu, tüm dünyaya bir mesaj gönderir: Belki de bu savaşları durdurmanın, saldırganlığı durdurmanın, güç oyunlarını durdurmanın zamanı gelmiştir.

Yani Putin'in kendini kötü adam olma ya da nihayetinde gezegendeki eski güç üslerinin çöküşünü kolaylaştırma konumuna soktuğunu söyleyebilirsiniz ve her iki şekilde de olabilir.

Şu anda ofisinde oturuyor ve bunun farkında mı? Kesinlikle hayır. Ancak ruh düzeyinde, kendisini spot ışığının altına koyduğunu biliyor ve şimdi bu güç oyunlarının sürmesine izin verip vermeyeceğimizi belirlemek gezegenin ışığına ve bilincine kalmış durumda.

Rusya sonunda Ukrayna'yı bastırıp diğer ülkelere mi geçecek? Yoksa insan bilinci merkezli kumda artık buna tahammül edemeyeceğimiz bir çizgimi var ?

Yani, görüyorsunuz, komploda çok ilginç bir bükülme ile, Putin, potansiyel olarak güç’ten çıkmak için kendini potansiyel olarak mağlup etme pozisyonuna bilerek koyarsa bu işte gerçekten kahraman olabilir ve bu nedenle gezegende zili çalabilir, gücün sonu ve umarım savaşın sonu için.

Çünkü, görüyorsunuz bu Putin için işe yaramazsa, o zaman diğer birçok ülke ve diktatörlükler ve agresif liderler, diğer insanları ve diğer ülkeleri ele geçirmek isteyenler, oyunlarının bittiğini, basitçe işe yaramayacağını anlayacaklar.

İster genel kamuoyu tepkisinden kaynaklansın, ister fonları sıkıştıran ve ticareti keserek ve dolayısıyla bu ülkenin ekonomisine zarar veren şirketler ve hükümetlerden kaynaklansın, belki de başka herhangi bir ülkeye , başka herhangi bir güç kaynağına buna müsamaha gösterilmeyecek kadar büyük bir sinyal gönderir.

Bu, gücün sonu olarak, şirketlere, petrol şirketlerine, ordulara, dünyanın her yerindeki diğer ülkelere kadar damlayabilir gücün sona ermesine neden olabilir.

Görüyorsunuz, şu anda güzel ama yine de tehlikeli bir oyun oynanıyor ve Putin ya Barbar Vladimir ya da Aziz Vladimir olarak devam ediyor. Ve yine, parmaklarınızı ona doğrultamazsınız. Bütün bunlarda sadece bir rol oynuyor.

Bu arada, “Putin” ismiyle ilgili ilginç bir şey var. Rusça'da “put” yol, yük veya görev anlamına gelir. Putin, bir araya getirildiğinde, “dünyanın gerçek sahibi” veya “Yolun takipçisi” gibi enerjik bir isme sahiptir.

Putin için ama gerçekten insanlık için, dünyanın gerçek sahibi için hangi yol olacak? yani eski güç oyununun, eski kontrolün ve özgürlükten yoksunluğun yolu mu olacak? Yoksa gezegen gerçekten gitmek istediğine inandığım, bilinç yolu, aydınlanma yolunun takipçisi mi olacak. Bütün bunlar önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda belirlenecek.

Dünya önemli bir yol ayrımında. Putin rolünü oynuyor. Zelenskyy de rolünü oynuyor ve bu iyi ya da kötü demek değil, ama rolünü güç’ten uzak, politik olmayan, askeri olmayan bir taraftan oynuyor, Dünya güç’e karşı bu isyanda halkına ve dünyaya ilham verip veremeyeceğini görmek için izliyor.

Kazanabilir mi? Yoksa kazanmak bile bunda kullanılması gereken bir kelime mi? Sadece bilinçteki değişim mi, ( kaymamı) güç’e başkaldırı mı? Zelenskyy bu rolü oynamaya geliyor ve o zaman, dünya ona odaklanmışken ve Ukrayna'nın Rusya tarafından ele geçirilmeme potansiyeline sahipken, gücün cazibesine de direnebilir mi?

Çoğunuzun bildiği gibi, sahip olmadığınızda güç hakkında konuşmak bir şeydir ve sahip olduğunuzda tamamen farklı bir şeydir ve bu güç dinamiklerini ele geçirmek kolaydır ve kolaydır ve çoğu zaman etrafınızdaki insanlar tarafından güç ve kontrol teşvik edilir. Zelenskyy buna da karşı koyabilecek mi?

 

~Bu yüzden buradasın

Ve, devam eden bu dinamiklere sahibiz. Bu büyük bir sahne, gezegende ya potansiyel olarak üzücü sonuçları olan ya da potansiyel olarak eski gücün sonu olan büyük bir tiyatro etkinliği.

İşte bu yüzden artık gündemsiz, komplolara girmeden, taraf tutmadan, ister Rus ister Ukraynalı olsun, taraf tutmadan, kafanı kuma gömmeden, yapmayın demeden, olup bitenleri duymak istemiyorum demeden ışığınızını yaymanızın tam zamanıdır.

Her gün haberlere odaklanmak zorunda değilsiniz. Kendinizi derine daldırmak zorunda değilsiniz, ama en azından neler olduğunu bilmek için. Mesele kafanızı kuma gömmekle ilgili değil. Bunu geçmişte yaptın ve sonunda acıtıyor. Nihayetinde, fiziksel ve duygusal olarak acıtıyor, çünkü şu anda gezegene sunacak bir şeyiniz olduğunu biliyorsunuz. Bunun için çağrıldığını biliyorsunuz ve şimdi bu çatışma, meydana gelen bu saldırganlık yoluyla, güc sona ermesinin zamanı gelip gelmediğini gerçekten çağırıyor.

İnsanlar eski güç oyunlarıyla devam etmek istiyor mu ve genellikle savaşı da içeriyor mu? Yoksa buna bir son vermeye hazırlar mı? Bu, gezegenin çok uzun zamandır bildiği güç oyunlarına bir son olabilir.

Şu anda tüm dünyanın dikkati dünyanın bu harika yerinde neler olup bittiğine odaklanmış durumda, ama ne yazık ki çatışmalarından, ölümlerinden ve savaşlarından geçiyor, tüm bunlar olurken, yüzeyin altında, kelimenin tam anlamıyla bilinçte değişime yardımcı olacak pek çok başka şey oluyor.

Şu anda kurumsal bilincin ortaya çıkışı var. Dünyanın dört bir yanında karlarını feda etmeye istekli şirketler var - gelirleri, dolar, euro ya da her ne olursa olsun, bunu feda etmeye istekli – sadece savaşlara karışmayacaklarına dair bir açıklama yapmak için bunu yapıyorlar.

Ve Öyle ya da böyle, buna tahammül etmeyecekler. Yani, Rusya’da birçok yerden çekiliyorlar.

Ve yine, bu Rusya hakkında bir suçlama, itham değil.

Bu basitçe, küresel bazda şirketlerin artık para ve kar elde etmek için başka yönlere bakmadan nasıl bilinçli adımlar attığını, ve devam ettiğini gösteriyor; çoğunuzun bildiği, İkinci Dünya Savaşı'nda olduğu gibi, şirketler savaştan sadece kâr elde etti ve şimdi şirketler, “Artık yok. Burada bir çizgi çekiyoruz. Bir karar verilene kadar tamamen çekileceğiz."

Dünyanın dört bir yanındaki insanların barış için dua ettiğini görüyorsunuz, bunun tehlikeli bir zaman olduğunu biliyorsunuz. Dünyanın dört bir yanındaki insanların taraf tutmaya çalışmadığını, ancak yine de küresel bir barış çağrısında bulunduğunu görüyorsunuz.

Bunu yapmanın zor olduğunu biliyorum ve çoğunuz baştan çıkarıldınız ya da gerçekten buna dahil oldunuz. Rus olup olmadığın, Ukraynalı olup olmadığın önemli değil. Şu anda Shaumbra olmak ve buraya yapmak için geldiğin şeyi yapmakla ilgili – ışığını parlatmak için.

Işığınızı parlatmak ve özellikle de bu devasa güç girdabına akmasına izin vermek ve sonuçta hepsi bu kadar.

Yüzeyin altına bakarsanız, Putin değil. Zelensky değil. Rusya'ya karşı Ukrayna değil. Petrolle ilgili değil. Bu şeylerin hiçbiriyle ilgili değil. Bu biyolojik laboratuvarlar ve diğer tüm komplolarla ilgili değil. Şu anda uzaylılarla ilgili değil.

Özellikle Polonya'nın uzaylı ve meleksi varlıklar tarafından çok fazla müdahale edildiği bir dönem vardı ve bu büyük Polonya topraklarında çok büyük yaralar ve ıstıraplara neden oldu. Ama şimdi uzaylılar ve hain melekler bile müdahale edemiyor. Bu, birkaç yıl önce Ark Düzeni'nin kapanmasıyla değişti ve artık Dünya üzerinde herhangi bir müdahaleye izin verilmedi.

Bu şu anda insanlara kalmış, insanlara bağlı.

Bu yüzden komplolar hakkında daha fazla konuşma. Artık bir tarafı veya diğerini besleme yok. Artık kendi ülkenizi bile savunmak yok. Biliyorum orası senin ülken, doğup büyüdüğün yer ama artık Rus, Ukraynalı, Brezilyalı, Amerikalı veya İngiliz değilsin. Siz Şambrasınız ve duruma ayak uydurmanın zamanı geldi.

Neden burada olduğunuzu netleştirmenin zamanı geldi ve bu, park banka oturmaya başladığımızdan beri yaşadığımız en önemli olay. Ve İşte tamda Park bankta oturma sanatı (The Art of Benching) serisindeyiz. Şimdi, parktaki banka oturup bol bol derin nefes almanın ve ışığınızın parlamasına izin vermenin tam zamanı.

Hiçbir şeyi düzeltmeye çalışmadan, hiçbir şeyi değiştirmeye çalışmadan, sadece başkalarının potansiyelleri görebilmesi için bu gezegene saf bilinci Işımak.

Hükümettekilere, iş yerlerindekilere, bu çatışmada sevdiklerini kaybedenlere, gece yattıklarında korkanlara, ne olduğunu anlamayan küçük çocuklara, korkan herkese. Bu gezegende olabileceklerin en kötüsünden korkan herkese, şimdi parkta oturmanın ve ışığınızı yaymanın zamanı geldi.

Bu yüzden buraya geldin.

Işığınız bu gezegenin ihtiyacı olan bir Armağan. Evet, senin ışığın. Ve biliyorum ki çok sık düşünüyorsun, kendi hayatını idare etmeye zar zor yetiyorsun, zar zor geçiniyorsun. Ama ışığınızı gerçekten parlattığınızda ne olduğunu izleyin. Neye sahip olduğunuzun ve ne sunmanız gerektiğinin farkına varacaksınız.

Şimdi tüm Shaumbra'yı, bu büyük ve umarım son güç savaşının ortasında park banklarına gitmeye ve bilincinizi gezegene yaymaya çağırıyorum.

Bununla, Ben Egemen Alanın Adamus'uyum.

 

LINDA: Ve bununla, lütfen kendinize güzel, derin nefes almanıza izin verin ve gerçekten, gerçekten olduğunuz ışıltılı varlık olun. Her birimiz bunun getirdiği potansiyeli gerçekten hissediyoruz.

Nefes almak ve o ışıltıya izin vermek, o ışıltıyı hayal etmek neredeyse zor, bunu yapabileceğimizi, ama yapabiliriz.

Işıltı ol. İyi derin nefes alın.

Güzel, derin bir nefes alın ve lütfen olduğunuz her şeyle, her birimiz, her birimiz o ışıltı ile, o gerçek parlaklık, yaşamı değiştiren, dünyayı değiştiren ışıltı olalım. Teşekkür ederim.

 

Çeviren - Nazan Geze

 

 

 

 

 

 

 

 

  
1237 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın