• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Crimson Circle canlı web yayınları genellikle, her ayın ilk cumartesi günü yapılmaktadır. Yayını izleye bilmek için www.cirimsoncircle.com sitesine ücretsiz olarak üye olmanız gerekmektedir. YARDIM

               Canlı Web Yayınını izlemek için aşağıdaki resme tıklayın.

                  

 

 


 

    

Norma ve Garret bu inanılmaz dönüşüm zamanı süresinceki herkese yeni bir Veçhe-önderliğinde bir yolda hayatlarını yaşamaları için ilham vermektedirler.


Norma ,Kauai Adasında yirmi yılı aşkın bir süre önce Kuan Yin ile  karşılaşmıştır. Kuan Yin sabır ve sevgi dolu bir tutku ile Norma ’ya kendi Ruh’unun aşkını keşfedeceği içindeki derin yere kadar nefesini takip etmesini öğretti. Norma bu yeni nefesi paylaşmaya başladı ve kendini herkesin kendi içindeki huzur noktasını bulmalarına yardımcı olmaya adadı.


Norma ve Garret 1991 yılında Kaliforniya’da karşılaştılar. Kısa bir süre sonra Garret, Diş Hekimliği mesleğini bıraktı ve kendisini spiritüel yolculuğuna tamamen adadı. Garret, günlük yaşam deneyimlerinden derlediği bilgeliğini Norma ile birlikte paylaşıyor.


Norma ve Garret’in çalışmalarının başka bir tutkulu odağı da “Bütünlenme”dir. Her şey bir gün Norma’ya çoklu kişilik bozukluğu tanısı konmuş bir kadına yardımcı olması istendiğinde başladı. Sonuçlar inanılmazdı. Bütünleşme için araç olarak nefesi kullanmanın önemini açıkça gösteriyordu. Norma ve Garret, kendilerine ait Ohamah Okulu’nda özel seanslar, seminerler yoluyla , dünyanın her yerinden insanlara, “ Yaralanmış parçalarını  Yuvaya,Ruh’larına getirmelerine yardımcı olmaları ve kendi Tanrısallık'larını hissetmeye başlamaları “ için yardımcı olmaktadırlar.


Norma ve Garret şu anda Denver Colorado’nun batısındaki dağlarda bulunan Evergreen Colorado’da yaşamaktadır. İki köpeğin dostluğunun ve Rocky Dağları’nın güzelliğinin tadını çıkarmaktadırlar.

 


 

                                                                                                                          Yeniyi yaratan;

Yaşamevimizin anahtarının, içimizde saklı olduğunu bilmektir.

Ne yöne gitmek istiyorsak, zaten bir pusulaya sahip olduğumuza ve

attığımız bilinçli adımlarla oraya varacağımıza uyanmaktır.