• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Adamus Mesajı Geoffrey Hoppe Kanallığı ile 7 Mart 2020’de Kırmızı Çember’e sunulmuştur.

Ben Ben’im, St. Germain’in Adamus’ı.

Haydi Mart 2020 Şaud’una başlarken güzel, derin bir nefes alalım. Mm. Havayı koklayın. Ben bunu müzik çalarken meydana getirdim. Ah! Bu çok güzel bir koku. Mm. (Şaud Hawaii’de Villa Ahmyo’da yapılmaktadır) .

Siz muhtemelen benim burada Mark Twain, Samuel Clemens enkarnasyonu olarak bulunduğumu duymuşsunuzdur ve ben bu adanın güzelliğini severdim. Ve ben ta o zamanlar bu adayı dolaşırke, kendi kendime, “Ben bir gün buraya geri dönmeliyim. Geri dönmeliyim.” derdim ve işte buradayız. Ben fiziksel bir bedenin içinde değilim ama buna oldukça yakınım. Cauldre’nin bedenini kullanarak, sizin hepinizin bedenlerini kullanarak buna oldukça yakınım, umarım buna bir itirazınız yoktur.

Biz bugüne birkaç not ile başlıyoruz. Bir sürü yeni dinleyen kişi var ve olmaya da devam edecek. O nedenle ben arada bir durup, deneyimli Şambra’ya uygun olarak kullandığımız terimleri açıklayacağım. Ben “deneyimli Şambra “sözünü seviyorum. Lütfen sıkılmayın, bunlar yeni gelenler için, çaylaklar için. Çaylaklar için. Ben siz arayı kapatın diye elimden geldiği kadar en iyi şekilde açıklayacağım. Kafanız çok fazla karışmasın.


Şaudun devamını okumak için lütfen BURAYA  tıklayın.1280 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın