• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Adamus Mesajı Geoffrey Hoppe Kanallığı ile 6 Temmuz 2019’da Kırmızı Çember’e sunulmuştur.

Ben Ben’im Egemen Alan’dan Adamus. (izleyenler alkışlar) Teşekkürler. Teşekkürler.

Ah, sizlerin bu toplantıda burada olmanız çok memnuniyet verici. Bunun benimle pek ilgisi yok. Heh, şey... (kahkahalar artar)... belki çok ilgisi var ama bu gerçekte Şambra ile ilgili, sizin ile ilgili, geçen on yıl ile ilgili. Ben biraz ortalıkta dolaşacağım ve kaç kişinin gözünün içine bakabileceğime bir bakacağım.

On yıl! O kadar çabuk geçti ki. Sanki Yükselmiş Üstatlar Kulübü’nde bir fincan kahveyi henüz bitirdim ve on yıl geçmiş gibi. Sizlere de aynı şekilde geldiğinden eminim. (bazı kıkırdamalar) Sanki hiçbir şey değilmiş gibi kaşla göz arasında geçen bir on yıl. İlginç değişimlerle geçen bir on yıl. Biliyorum, siz bazı günler hiçbir şeyin değişmediğini düşündünüz, siz bazı günler bir şey yapıp yapmadığınızı merak ettiniz.

Bedenli aydınlanma için gerçekten hazır olmayanları ayıklamakla geçen bir on yıl. Hepsi bunun içindi. Başka bir şey için değil. Siz bunun gerçekte daha iyi bir insan yaşamına sahip olmak için olmadığını muhtemelen keşfetmişsinizdir. (kahkahalar) Her şey bu gezegende gerçekten tam farkında Üstatlar olmakla ilgili.

Bir sürü dikkat dağıtma ile geçen bir on yıl. Ah, benim dikkat dağıtmalar üzerinde çalışmam gerekti. Benim Yükselmiş Üstatlar Kulübü’nde yazı tahtamın önünde oturup, “Ben bu ay, bu Şaud, bu çalıştay onların dikkatini nasıl dağıtırım?” diye düşünmem gerekti. Var olan en büyük gösterici Kuthumi ile salt eğlence ile geçen bir on yıl. (kahkahalar ve alkışlar)


Şaudun devamını okumak için lütfen BURAYA tıklayın. 1495 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın