• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Ortaya Çıkış Dizisi Şaud 11


Adamus Mesajı Geoffrey Hoppe Kanallığı ile 6 Temmuz 2019’da Kırmızı Çember’e sunulmuştur.

NOT: Bu kanallıklar aslen Santa Fe’de 15&16 Haziran 2019’da gerçekleştirilen, “Adamus ile 10 Yıl” kutlamasında verilmiştir.Ben Ben’im Egemen Alan’dan Adamus. (izleyenler alkışlar) Teşekkürler. Teşekkürler.

Ah, sizlerin bu toplantıda burada olmanız çok memnuniyet verici. Bunun benimle pek ilgisi yok. Heh, şey... (kahkahalar artar)... belki çok ilgisi var ama bu gerçekte Şambra ile ilgili, sizin ile ilgili, geçen on yıl ile ilgili. Ben biraz ortalıkta dolaşacağım ve kaç kişinin gözünün içine bakabileceğime bir bakacağım.

On yıl! O kadar çabuk geçti ki. Sanki Yükselmiş Üstatlar Kulübü’nde bir fincan kahveyi henüz bitirdim ve on yıl geçmiş gibi. Sizlere de aynı şekilde geldiğinden eminim. (bazı kıkırdamalar) Sanki hiçbir şey değilmiş gibi kaşla göz arasında geçen bir on yıl. İlginç değişimlerle geçen bir on yıl. Biliyorum, siz bazı günler hiçbir şeyin değişmediğini düşündünüz, siz bazı günler bir şey yapıp yapmadığınızı merak ettiniz.

Bedenli aydınlanma için gerçekten hazır olmayanları ayıklamakla geçen bir on yıl. Hepsi bunun içindi. Başka bir şey için değil. Siz bunun gerçekte daha iyi bir insan yaşamına sahip olmak için olmadığını muhtemelen keşfetmişsinizdir. (kahkahalar) Her şey bu gezegende gerçekten tam farkında Üstatlar olmakla ilgili.

Bir sürü dikkat dağıtma ile geçen bir on yıl. Ah, benim dikkat dağıtmalar üzerinde çalışmam gerekti. Benim Yükselmiş Üstatlar Kulübü’nde yazı tahtamın önünde oturup, “Ben bu ay, bu Şaud, bu çalıştay onların dikkatini nasıl dağıtırım?” diye düşünmem gerekti. Var olan en büyük gösterici Kuthumi ile salt eğlence ile geçen bir on yıl. (kahkahalar ve alkışlar)

On yıl boyunca derin bilgi. Onlar bana ait bilgiler değil. Hayır, ben sadece toplayıcıyım, ben sadece sizin yanınıza gelip sizin her birinizin hangi noktada olduğunu, sıradaki hangi şey için hazır olduğunu hisseden biriyim. Ben sadece onları topluyorum; ben onların özünü çıkarıyorum çünkü bazen onların içinde bir sürü ıvır zıvır oluyor. Ben onların özünü çıkarıyorum ve sonra onları geri akıtıyorum. Ben onları yeniden size sunuyorum. Ben sizin düşündüklerinizi, sizin hissettiklerinizi, sizin yaşadıklarınızı size geri yansıtıyorum.

Sizinle İlgili Değil

Bu bilgilerin toplanmasıyla geçen bir on yıl. Dikkate değer olan şey şu - lütfen bunu asla görmemezlikten gelmeyin çünkü siz çoğu zaman bunu kendiniz için yaptığınızı, her şeyin sizinle ilgili olduğunu düşünüyorsunuz, bu, tamamıyla sizinle ilgili çok yalnız geçen bir yolculuk ve sizin şiddetli fırtınalara ve ejderhalara ve yaşamdaki zorluklara katlanmanız gerekiyor – bu aslında çok fazla sizinle ilgili bir şey değil. Siz bunu sizden sonra gelecekler için yapıyorsunuz.

Bunu bir anlığına hissedin. Siz bunu gerçekte kendiniz için yapmıyorsunuz! Siz öyle hissediyorsunuz ama ben baştan beri söylüyorum, siz Tam Farkındalığınıza bir, iki, belki üç yaşam önce sahip olabilirdiniz ama siz, “Hayır ben bekleyeceğim dediniz. Siz tam onun eşiğindeydiniz ki, “Ben bekleyeceğim. Ben bunu gezegende olağanüstü bir zamanda, Makineler Zamanı’nda yapacağım ve ben bunu başkalarıyla grup olarak yapacağım. Hepimiz bireyleriz ama biz bunu birlikte yapacağız. Ben bunu gezegende tarihe kaydolacak bir şekilde, Tam Farkındalığa varmakla ilgili bir tarih olacak bir şekilde yapacağım.” dediniz. İşte sizin yaptığınız şey bu.

Biliyorum, bu, sanki sizinle ilgili bir şeymiş gibi hissettiriyor ve ben sizin muazzam şüphe ile dolu günler geçirdiğinizi biliyorum ve siz doğru yapıp yapmadığınızı merak ediyorsunuz. Ben sizden bunları en azından şu önümüzdeki birkaç gün için bir kenara koymanızı ve gerçekte ne yaptığınızı idrak etmenizi istiyorum.

Biliyorsunuz, siz tüm o şüpheleri, tüm o zorlukları, her şeyi geçmiş yaşamlarınızda yaşadınız. Sizin bunların hiçbirini yeniden yaşamanıza gerek yoktu. Sizin yeniden bolluk ve sağlıkla ilgili sorunlar yaşamanızın bir gereği yoktu. Siz bir hata yapıp da bunların içine düşmediniz; siz bunları bu gezegende Tam farkındalığa varmakla ilgili tarihin yazılması için, belgeli tarih için yeniden yaşıyorsunuz.

Bunu bir anlığına hissedin. Bunlar gerçekten sizinle ilgili değil. Değil.

(duraklama)

Ben sizin ruhun karanlık gecesini yaşadığınız zamanlarınızın olduğunu biliyorum. Siz en kötü deneyimleri yaşıyorsunuz - sağlık sorunları, zihinsel sorunlar - ama işte orası sizin bir an durup, “Bilirsin işte, ben bunu insanın o eski hallerini ve sorunlarını geri getirmek için yapıyorum ve ben şimdi onları bilgelikle dönüştürüyorum ve ben bunları bu yoldan geçecek olan birçokları, birçokları için arkada bırakıyorum.” Arkada bırakmak ve sizin tam olarak yaptığınız şey bu.

On Yıl

Siz birlikte olduğumuz on yıl boyunca diğerleri için bilgi dolu bir kütüphane inşa ettiniz - orada sizin öyküleriniz, sizin derinliğiniz, sizin meraklarınız, sizin endişeleriniz var. Siz bir anlığına Üstadı, siz olan Üstadı hissedin çünkü siz olan Üstat benim dediğimi tam olarak anlıyor. Siz bazı deneyimleri yeniden yaşamak ve onları bilgeliğe dönüştürmek ve onları bu gezegene ve sonradan gelecek olan insanlara bir armağan olarak bırakmak için geri geldiniz. Bunu herkes yapmayacak, bunu onların hepsi yapmayacak ama yeterli sayıda yapan olacak ve onlar sizin bu yaşam sürecinde yaptıklarınıza dokunacaklar.

Bunu hissetmek için bir anlığına durun.

Ben sizin bazen, “Hayır, hayır Adamus bu benimle ilgili, bu benimle ilgili bir şey. Sen benim yanımdaki kişiyle konuşuyor olmalısın çünkü ben bunları yaşıyorum ve bunlar çok gerçek.” dediğinizi biliyorum. Öyle ama bunu neden yaptığınıza bir göz atın.

On yıl. On yıl. Geçirdiğiniz değişimlere bir bakın. Ve yineliyorum, ben size her şeyin bazen çok yavaş gidiyormuş gibi geldiğini biliyorum ama bu gerçekten böyle değil. Kendi hayatınıza getirdiğiniz bilgeliğe bir bakın. Siz hala bilgeliği nasıl kullanacağınızı öğreniyorsunuz, siz hala bilgeliğin gerçekte ne olduğunu öğreniyorsunuz ama siz geçen şu on yılda yaşamınıza kattığınız bilgeliğe bir bakın.

Siz yaptığınız onca salıvermeye, serbest bırakmaya bir bakın. Atalardan Özgürleşmeye, ataların serbest bırakılmasına bakın ve bazı insanlar bunu gerçekten yanlış anlıyorlar. Onlar bunun ataları reddetmek, ailelerine, soydaşlarına onları bırakıp başka bir yere gideceklerini söylemek demek olduğunu sanıyorlar. Hayır, bu, şu demektir, “Ben Ben’im. Ben kendi bedenimim, ben kendi zihnim ve ruhumum. (spirit) Evet benim ailem ile bir ilişkim var” çünkü bu gezegende, bu zamanda insanlar hala bir biyolojiye doğuyorlar ama bu bile değişecek. Aileyi serbest bırakmak ve böyle yaparak kendinizi özgürleştirdiğiniz gibi onları da özgürleştirmiş oluyorsunuz.

Biliyorsunuz, bu gezegendeki sorunların büyük, büyük çoğunluğu soybağı üzerinden sürdürülüyor, taşınıyor - sağlık sorunları, zihinsel sorunlar, bağımlılık sorunları - ve zihin ile bedenin kompozisyonunda bunun böyle olması gerektiğini söyleyen hiçbir şey yok. Ama bu, bir yaşam sürecinden diğerine soybağına akan bir enerjidir ve siz onu serbest bırakmayı öğrendiniz. Bu çok, çok muazzam bir adım. Ah, ben sizin bazılarınızın hala aile sorunlarına sahip olduğunu biliyorum ama siz o aileyi serbest bırakıyorsunuz.

On yıl ve ben bizim birlikte yaptığımız en önemli şeylerden birinin Ve olduğunu, sizin çoklu boyutlu olduğunuzu öğrenmeniz olduğunu, sizin sadece bu zihne sahip, spesifik bir zamanda, spesifik bir yaşta olan bu fiziksel kişi olmadığınızı öğrenmek olduğunu söyleyeceğim. Siz çok boyutlusunuz ve biz ileride yapacağımız işle bunu gerçekten genişleteceğiz.

Ve sonra İzin Verme. İzin Verme. Ben İzin Vermeyi seviyorum çünkü izin vermek lanet olası çok kolay. O, bir Üstadın özüdür. İzin Vermek. İzin vermek dış dünyanın sizi ezmesine izin vermek anlamına gelmez, öyle değil. İzin vermek, olduğunuz her şeye izin vermek, Üstadın insanın evine girmesine izin vermek; insanın şu anda farkında bile olamayabildiği siz olan her şeye izin vermek demektir. Ama siz İzin Verdiğinizde, siz açıldığınızda ve siz, “Ben İzin Veriyorum” dediğinizde o içeri girer ve siz o zaman onun ne olduğunu fark edersiniz. Siz o zaman onu bedenlersiniz. İzin vermek sizin en büyük parçalarınızın burada, bu gezegende insana katılmasına İzin Vermek demektir.

Birlikte geçirilen bir on yıl, ilginç zamanlar.

Tobias bana gelip, “Lütfen Kırmızı Çember’i benden devralır mısın?” diye sordu ve ben size benim buna karşı biraz ilgisiz olduğumu anlatmıştım, bu, kısmen onun nasıl bir grupla çalıştığını bildiğim için böyleydi. Ben sizin, korsan, asi doğanız olduğunu biliyordum. Ben sizin ev ödevi yapmadığınızı biliyordum. Ben sizin hiçbir materyali gerçekte kulaklarınızla dinlemediğinizi (kahkahalar) ama kalbinizle dinlediğinizi biliyordum. Ve ben o zamanlar yine çok fazla makyo olduğunu biliyordum, bu konuyla ilgilenen bir sürü insan gerçekte enerjiden besleniyorlardı. Sanırım ortalıkta yeni bir sözcük dolaşıyordu – oyuncular. Onlar sadece enerji oyunları oynuyorlardı. Onlar bu yaşam sürecinde Gerçekleştirime gerçekte pek ilgi duymuyorlardı.

Biz onları biraz azalttık gibi. Ben bunu iğrenç bir şekilde yaptım, neredeyse bir spiritüelin yapacağının tam zıttı bir şekilde ama yineliyorum, bu, sizin bir yansımanızdı. Bu, pek benim değil sizin saygısızlığınızdı. (bazı kıkırdamalar)

Ben gelip Tobias’tan devraldıktan sonra size St. Germain olarak, sadece St. Germain olarak gelemeyeceğimi fark ettim. Farklı bir şey olmalıydı. Onun size uyumlu olması gerekiyordu. Ah, St. Germain, benim özüm ben harika, harika bir varlığım ama ben bu Adamus kişiliğini üstüme almak için çok ayarlama yapmak zorunda kaldım. Onun sizin bir yansımanız olması gerekiyordu. Ve bu biraz çalışmaya mal oldu.

Yükselmiş Üstatlar Kulübü’nde biraz alıştırma yapmak gerekti. Adamus’ı doğru bir şekilde ayarlamak bazı denemelere ve sıkıntıya mal oldu. Ben gerçekten de sadece taklit eden biriyim. Ben burada sizi taklit ediyorum ve dramatize etme sanatı ile şakalar arasında bir denge olmalıydı – gerçekten iyi şakalar olmalıydı (kahkahalar); onlar lanet olası sizin şakalarınız, demek istediğim, siz şakalara gülmüyorsanız, eğlenceli olmadığınız içindir - şakalar derin mesajlardır, gerçekten derin mesajlar. Ve ben bunu kendi açımdan değil, sizin açınızdan söylüyorum. Gezegende bunun gibi başka bir şey yok. Siz antik kutsal metinleri araştırabilirsiniz, sizin yaptığınız gibi bir şey yok. Siz çağdaş ruhsal çalışmaları, mesajları, kitapları ve kursları inceleyebilirsiniz, bunun gibi bir şey yok – hiç yok - çünkü siz o bir sonraki adımı atmaya razıydınız. Siz öncü olmaya istekliydiniz. Siz bu yaşamda bunu sadece konuşmaya değil, ciddi olarak yapmaya istekliydiniz. İşte bu son on yıl bununla ilgiliydi.

On yıllık dönemler halinde çalıştığımız görülüyor. Tobias ile on geçti. Burada Tobias zamanlarından kaç kişi var? (eller kalkar) Ah! Kaç kişi o zaman yoktu? (eller kalkar) Kaç kişinin gelme nedeni (kendisini işaret eder;kahkahalar) Kırmızı Çember idi? (Adamus kıkırdar) Biz on yıllık dönemler halinde çalışmaya eğilimliyiz ve biz birkaç ay içinde bir sonraki on yıllık evremizi başlatacağız. O evrenin içinde birçok evre yer alacak. Biz bir sonraki on yıllık evreyi başlatacağız ve ben bunun birkaç ay sonra, yeni dizimize başladığımızda olacağını söylüyorum. Bu arada siz bir son...

LİNDA: Sen bizimle kalacak mısın?

ADAMUS: Ben bu noktada yorum yapmıyorum. (kahkahalar) Her şey herkesin bu hafta sonu sergileyeceği davranışa bağlı. (kahkahalar artar)

Biz, önümüzdeki birkaç ay boyunca yarım kalan işleri tamamlayacağız. Hatırlayın ben size Mayıs Şaud’unda sizin 45 ila 60 gün arasında bir deneyim yaşayacağınızı söylemiştim. Ben sizin hiçbirinizin bunu henüz yaşamadığından eminim. (kahkahalar) Biz buna bir son vereceğiz. Biz şimdi 45 gün civarındayız, 45 günden biraz daha az. Bizim önümüzdeki diziye başlamadan bu enerjileri gerçekten toparlamamız için zamana ihtiyacımız var ve onların yerleşmeleri için bizim biraz daha zamana ihtiyacımız olacak ki ben bunun yakında, benim doğum tarihim olan 3 Ağustos’a doğru olacağına inanıyorum, eğer armağanlara ilginiz varsa ayın 3’ü, 3’ü.

LİNDA: Başka bir kutlama daha mı?!!

ADAMUS: Başka bir tane daha – evet, biz başka bir kutlama daha yapacağız.

İşte bizim burada bu toplantıda yaptığımız şey son on yılı toparlamaktır. Biz bunu burada olanlarınız, bunu daha sonra izleyecek olanlarınız için, genel olarak Şambra için toparlayacağız.

Biz aynı zamanda, bizi sırada bekleyen şeyin ön izlemesini yapacağız, hemen burada, ön izlemesini yapacağız. İşte ben bu bağlamda yumuşak bir geçiş yaparak, daha fazla ertelemeyerek sıradaki kanallık için bizim ilk konuğumuzu davet ediyorum. Cauldre’nin değişimi yapmasına yardımcı olması için biraz müzik lütfen, sevgili Linda biraz nefes yaptıracak ve bakalım sırada ne var?  

LİNDA: O halde hemen şimdi o güzel, derin nefesi alalım. Geoff sıradaki kanallığa geçiş yaparken siz o güzel, derin nefesi alın (müzik başlar).

O güzel, derin nefesi alın ve hissedin. Tüm enerjilerin hareket edişini ve onların değişimini hissedin.

Kendiniz için nefes alın.

Yeniden, İzin Vererek nefes alın. İnsan ve Üstat olarak nefes alın, Ben Ben’im’i nefesle içinize çekin.

Mevcut olarak nefes alın. kalbinizden nefes alın.

O güzel, derin nefesi alın.

Nefes alın... nefes alın ve enerjinin akmasına izin verin.

Nefes almaya devam edin, yaşam nefesini almaya, bedeninize yaşamı seçtiğinizi söyleyen o nefesi almaya devam edin.

Kutlama enerjisini hissedin.

Nefes alın.

 

MERLİN: Buradan ve öte alemden selamlar. Ben Merlin.

Ben sizin daha önce deneyimlediğiniz Merlin’den biraz daha farklıyım çünkü ben bu Şambra toplantısına geldiğimde Merlin’im, kolektif bir Merlin, ben bir zamanlar Merlin olan tüm Merlinlerin bir kolektifiyim. Biz şimdi bir kolektifte birleşiyoruz, bizim her birimiz bireysel ve egemen ama biz size bu kez bir grup Merlinler olarak geliyoruz.

Hadi biraz Merlin’i, Merlin’in ne olduğunu konuşalım. Bu, bir unvandır.

Merlin çok, çok eskilere dayanan tarih boyunca ve aynı zamanda gelecekteki belli bireylere bağışlanan bir unvandır.

Merlin bir zaman yolcusudur ve şekil değiştirendir.

Merlin büyücüdür ve Merlin enerjidir.

Biz şimdi kolektif Merlinler olarak geliyoruz çünkü sevgili St. Germain’in de bildirdiği üzere siz Şambra’nın yeni çağınının yeni bir zamanına giriyorsunuz ve bu sizin her birinizin bir Merlin haline geleceği Merlin çağıdır. Siz daha önce Merlin olmuş olan biz kolektif Merlinlere katılıyorsunuz ama siz yine de bireysel ve egemensiniz.

Hadi biz biraz Merlin’in tarihçesi hakkında konuşalım. Ben sizin çoğunuzun Camelot, Kral Arthur öykülerinden Merlin’e aşina olduğunuzdan eminim, bunlar 12. Yüzyılda Geoffrey Monmouth tarafından yazılan öykülerdir. Bunların bir bölümü doğru, bir bölümü efsane, bir bölümü de zamanla değiştirilmiştir ama insanların çoğu Merlin’in öyle bir şey olduğunu düşünüyor.

Hadi bir anlığına bakalım, bir anlığına ilk Merlin’in nasıl Merlin olduğunu hissedelim. Ve hatırlayın çünkü tarihler ve zamanlar biraz karışık gelebilir, hatırlayın, Merlin zaman yolcusudur, o nedenle geçmişte olan aynı zamanda gelecektir. Merlin gerçekten zamansızdır.

 

Yeshua ve Merlin’in Doğumu

Sizlerden birçoğunuz Yeshua zamanlarında gezegendeydiniz, Dünya’da idiniz. Bazılarınız Yeshua ile yürüdü ve Yeshua ile ağladı. Bazılarınız kelimenin tam anlamıyla Romalı askerler olarak Yeshua’ya taş attı. Bazılarınız çok fazla şimdi İsrail denilen Filistin topraklarında değildi. Bazılarınız başka taraflardaydı – Afrika’da ve Avrupa’da ve Hindistan’da – ama sizlerden birçoğu daha çağdaş kökenlerini Yeshua zamanlarına dayandırabilirler.

Gezegene Mesih Bilincinin tohumunu ekme zamanıydı. Sizin o yaşama gelmenizin gerçek nedeni Mesih bilincini ekmekti – onu Dünya’ya getirmek, Gaia ile bütünleştirmek, Dünya’da yer alan her şey ile bütünleştirmek – onu ekmek ve sonra doğru zamana kadar sadece oturmasına izin vermekti.

Yeshua, sizin Yeshua ben Joseph olarak bildiğiniz kişidir, bazıları onu İsa diye adlandırıyorlar, Yeshua bir Şambra kolektifiydi. Yeshua diye adlandırdığınız varlık, sizin her birinizin kristal enerjisinin bir parçasını yerleştirdiği bir grup enerjisiydi. Ve Yeshua insan haline en zor gelen ve meydan okuyan çok ilginç şeyleri ortaya çıkardı.

Yeshua bir anlamda sizin insan etine bürünmüş tanrısallığınızdır. Ve bildiğiniz üzere Yeshua çok acı çekti. Genç yaşta – bu arada, Yeshua ile ilgili çok fazla öykü ve efsane var ve eğer bu iyi hissettiriyorsa, buna izin verin. Eğer iyi hissettirmiyorsa, bırakın gitsin.

Yeshua fakir bir aileye doğmamıştı ve o kesinlikle bir ahırda doğmamıştı. Yeshua oldukça varlıklı bir aileye doğmuştu ve gençken iyi bir eğitim almıştı. O asla bir marangoz olmadı, asla odun kesmedi veya buna benzer şeyler yapmadı. Bunlar onun oynadığı rolün altında olurdu.

Yeshua çok genç bir yaşta evlendi ve sonra başka evlilikleri oldu ama doğrusu o kaderinde var olana gerçekten aşık oldu. Ve o bu güzel kadınla evlendi ve hayatı çok mutlu bir şekilde yaşamaya başladı, ikisi de bolluk içindeydi, ikisinin de aileleri iyiydi, ikisi de iyi eğitim almıştı. Ancak iki yıldan daha az bir zaman sonra eşi hastalandı ve öldü ve bu Yeshua’yı kahretti. Bu, onu kahretti, “Bu nasıl olabilirdi? Sevdiğin ve baktığın biri nasıl önünde ölebilirdi? Ettiği tüm duaların, çağırdığı hahamların, çağırdığı şifacıların hiçbir şeyin yardımı dokunmadı ve karısı gözlerinin önünde öldü.

Bu, onun spritüel yolculuğuna çıkmasına neden oldu ve onun öyküsü sizinkine çok benziyor – o aslında sizin öykünüz. O, karısının ölümünden önce spiritüalizme gerçek anlamda çok az ilgi duyuyordu ama o anda öyle bir karanlıkta, öyle bir ümitsizlik içinde yanıtı aramak için yola çıktı, o, nereye gittiğini, nereye kadar gideceğini bilmiyordu ama yanıtı aramak için yola koyuldu.

O, tüm Avrupa’yı dolaştı – İngiltere, Fransa, İspanya, Portekiz, Almanya – o, tüm Avrupa’yı gezerek yanıtı aradı ve oralarda istediği şeyi bulamadı, Mısır’a gitti. O, Büyük Piramit’in Kral odasında oturdu, orası sizin bazılarınızın da oturmuş olduğu bir yer. O, Hindistan’a gitti. O, yanıtı aramak için doğu ülkelerine gitti ve sonunda buldu, gerçekten, o, yanıtı buldu ve bu gerçekten de sizin şu anda yaşamınıza getirdiğiniz bilgeliğe çok benziyor. O, basit. O, kolay. Yanıt, “Ben Ben’im. Ben, Ben’im’e izin veriyorum.” dur.

Yeshua, yanıtın ortaya çıkması ve merhum karısı ile gerçekten iletişim kurması üzerine – karısı başka alemlerdeydi, o da fiziksel bir beden içerisindeydi – Kudüs’e geri döndü ve ondan sonra 3 yılını ders vererek ve severek ve paylaşarak geçirdi. Ve acı çekti. Acı çekti çünkü insan yolculuğunun çoğu acı çekmek demekti ve hala da öyle. Ve sonra tüm acıları tabii ki infazı edilmesi ve çarmıha gerilmesiyle doruğa ulaştı. Bu sanki acı çeken insanın neredeyse haykırdığı bir noktaydı.

O, öldükten, öteki tarafa geçiş yaptıktan sonra o ve sizin her biriniz Merlin’i doğurdu.

Bu, onun yaşam süreci sırasında olmadı; onun öldüğü noktada oldu. O, Merlin’i doğurdu. Ve o nedenle sizin her birinizin bunda bir parçası olduğunu söyleyebilirsiniz.

O, Merlin’i, “Biz büyünün bu gezegende kalmasını sağlamalıyız.” demek için doğurdu çünkü o da sizin gibi geleceği öngörebiliyordu, büyü, dinler tarafından belagatla ve mental bir hale getirilerek silinip yok edilecekti. İşte Merlin büyüyü havada tutmak için yaratıldı. Merlin, fantezi ve imajinasyon gibi şeylerin kalması için yaratılmıştı ve Merlin’in de zaten bunu yapıyor.

Yeshua havarilerine geri döndü, onlar bazen grup halinde bazen de bireysel haldelerdi ve dedi ki, “Ben Varım. Ben hala buradayım.” Ah ve onlar Yeshua’yı ve bu Merlin enerjisini kendi gözleriyle görmelerine rağmen şüphe ettiler. Onlar şüphe ettiler ve bunun nasıl olanaklı olduğunu merak ettiler ve o onların önünde duruyordu ve şöyle dedi, “Ben Merlin’im. Ben hala buradayım. Ölüm diye bir şey yok.”

O, Merlin ve Yeshua olarak sayısı 500 kişiyi bulan grupların önünde durdu ve şöyle dedi, “Büyüyü bu gezegende tutun.” Ve o zamandan sonra birçok kişi Merlin unvanını aldı. Her seferinde bir kişi, bir seferinde de sizin St. Germain olarak tanıdığınız kişi Merlin unvanını alarak buna dahil oldu.

Ve sonra Merlin, zamanda yolculuk yaptığı için Yeshua zamanlarından önce Mısır zamanlarına gitti, sizin Atlantis’in düşüşünden sonra mağaralarda olduğunuz zamanlara ve zamanda geriye giden başka Merlinler vardı. Her Merlin’in öyküleri anlatmak gibi bir sorumluluğu vardı. Merlin’in sorumluluğunun büyük bir parçası öyküleri anlatmak, öyküleri paylaşmaktı – gerek sözlü olarak veya şimdi sizin medyanızın öyküler anlattığı gibi.

Merlin, uzay ve zaman tarafından sınırlanmayan bir zaman yolcusudur. Merlin, şekil değiştirendir. Siz Pakauvahlarınızı hatırlıyor musunuz? Onlar, sizin Pakauvahlarınız Adamus’ın geldiğinde size ilk anlattığı şeylerden biriydi. Bu, basit bir oyun değildi. Bu, sadece bir dikkat dağıtma değildi. Bu, şunu söylemek içindi, “Şimdi sizin şekil değiştirme yeteneğiniz, kendi Pakauvahınız olma yeteneğiniz var.”

Ve bu ilginç bir şeydir. Sizin biyolojiniz değişmese de – biyolojiniz hala mevcuttur – sizin karşısında durduğunuz insanlar sizi farklı algılarlar. Siz o sırada hala, “Hayır, ben hala bedenin içindeyim.” deseniz de aniden bir leopar veya bir kartal veya bir baykuş olursunuz. Merlin bunu yapar, o, şekil değiştirir. Onun biyolojiyi yeniden düzenlemesi gerekmez, o sadece Merlin nasıl bir değişim yapmak istiyorsa, siz nasıl bir değişim yapmak istiyorsanız onun perspektifini yaratır. Bir ağaç mı? Bir bulut mu? Bir hayvan mı? Ya da hiçbir şey, sadece hava. Merlin bunu yapar.

Merlin büyünün gezegende kalmasını kesinleştirmek için buradadır, özellikle de büyünün – tüm o mental aktivite tarafından, gezegendeki zeka tarafından, zihnin mantığı tarafından - itilerek çıkarıldığı bir zamanda. Merlin, fantezi ve imajinasyonun ve büyünün bu gezegendeki varlığını sürdürmesini kesinleştirmek için buradadır.

Ve Merlin her şeyden önce, enerjinin büyüsüdür. Enerjinin büyüsü. Merlin enerjidir, büyülü enerjidir.

Bizim bu gezegende yaklaşık 300 yıldır bir Merlinimiz olmadı. Biz, Gizem Okulları kapatıldıktan sonra Merlin’i de kapattık, bekledik, sadece bekledik – bir bireyi değil ama bir grubu – ve işte bizim bugün burada toplanmamızın nedeni budur.

Sizler, benim sevgili arkadaşlarım yeni Merlinlersiniz. Siz büyücüsünüz. Siz büyüsünüz, siz şekil değiştirensiniz, siz zaman yolcususunuz. Sizler enerjiye büyüyü yeniden getirecek olanlarsınız.

Merlin, Şambra’nın bundan sonraki döneminde, bundan sonra en az on yıl enerji büyücüleri olarak burada olacak.

Hadi bunu hemen şimdi bütünleştirelim, bu belki de Yoham’dan biraz büyülü bir müzikle olabilir.

Hadi Merlin’in büyülü enerjileri merabhı için derin bir nefes alalım.Merlin’in Merabhı

Bazılarınız, “Ben hazır mıyım?” diye merak edebilir. Ah, doğrusu, siz bedenli Tam Farkındalığa sahip olduğunuzda bunu gerçekten anlamaya başlayacaksınız.

(müzik başlar)

Siz son on yılda gösterdiğiniz gelişimi gerçekten anlamaya başlıyorsunuz, siz, neden o adımları attığınızı ve neden bu gezegende yeni Merlinler olmak için hazır olduğunuzu anlıyorsunuz.

Artık o unvana sahip olan ve o enerjiyi tutan sadece tek bir kişi olmayacak. Artık binlerce ve binlercesi olacak.

Yeni Merlin’in sizin bir fasetanız olduğu söylenebilir. Yeni Merlin’in insan ile Üstadın bütünleşmesi olduğu söylenebilir.

Büyü, basitçe çoğu insanın içinde yaşadığı sınırlı spektrumun ötesine geçmektir. Hepsi bu. Büyü, basitçe çoğunluğun farkında olduğundan çok daha fazlasının olması demektir ve o hemen buradadır.

O, bir çaba gerektirmez. O Merlin olmak için çalışmak gerekmez. İşte bu da bizim yapacağımız şey çünkü sevgili arkadaşlar, siz gerçekten sadece enerji – büyülü enerji - olduğunuzu anlayacaksınız. Büyülü enerji.

Derin bir nefes alın ve her biriniz hemen şimdi bu eski Merlin kolektifine katılın, kendinize bu grubun bir parçası haline gelmeniz için izin verin.

Kendinize bir Merlin, bir büyücü, bir zaman yolcusu ve bir şekil değiştiren olmak için izin verin.

Siz bu gezegende insan formunda kalmayı seçtiniz ve siz bunu kesinlikle aynı geçmişteki gibi yapmaya devam etmek istemiyorsunuz.

Siz o özgürlüğü istiyorsunuz. Siz enerjiyi daha önce hiç kullanmadığınız bir şekilde kullanmak ve onu öğrenmek istiyorsunuz.

Siz eski sınırlamaların hepsinden kurtulmak istiyorsunuz ve bu da bizim şu andan itibaren yapacağımız şeydir.

Derin bir nefes alın ve kendinizi hissedin – “Ben Merlin’im. Ben Merlin’im. Ben insanım, ben Üstadım, ben tanrısalım ve ben aynı zamanda Merlin’im.

Merlin, enerji Üstadı.

Algıladığı tüm enerjinin, her enerjinin kendisine ait olduğunu anlayan Merlin.

Merlin kendisinin bu gezegende enerjinin dansı olduğunu anlar, o, hiç kimseye, hiçbir şeye tutunmaz.

Derin bir nefes alın – “Ben Merlin’im” – ve bu bireylerden oluşan saygın gruba katılmanıza izin verin, siz onların çoğunun adını asla bilmeyeceksiniz ama onlar geçmişte Merlin oldular. Ve onlar sizi şimdi onlara katılmanız için davet ediyorlar.

Ben Merlin’im, enerji büyücüsü.”

Bizim buradan sonra gittiğimiz yerde siz o enerji büyücüsü olmak, enerji ile tamamen yeni bir ilişki geliştirmek isteyeceksiniz.

Ben Merlin’im.”

Evet, doğrusu ilk Merlin, Yeshua’nın ölümünden sonra o öykülerin anlatılmasını, o fantezlerin yine var olmasını, o imajinasyonun hala açık olmasını kesinleştirmek için doğdu.

İlk Merlin, bu gezegene ne gelirse gelsin orada büyünün daima olmasını kesinleştirmek için doğdu, bunun anlamı öte alem demek, bunun anlamı normal insan hayatından çok daha fazlası demek.

O Merlin gezegende çekilen acıların bir sonucu olarak doğdu – acı çeken Yeshua – tüm insan yaşamı çok acıyla doluydu, derin acılarla yüklüydü.

İşte, biz geçmişteki Merlinler olarak bize katılan yeni Merlinler olan sizlere geliyoruz ve şöyle diyoruz, “Şimdi bizim hepimizin acının ötesine geçmemize izin verin. Bu gezegende acının ötesine geçmemize izin verin, buna kendinizle kendi yaşamınızda başlayın. Bizim fiziksel acının, zihinsel acının, ruhun burada, bu gezegende çektiği acının ötesine geçmemize izin verin.”

İşte biz bu nedenle bu zamana kadar, bu on yıllık dönemin sonunun gelmesine kadar bekledik. Biz bekledik çünkü sizin enerjiye dair bir anlayışınızın olması sizin için önemliydi. Bu gezegende bedenli varlıklar olarak kalmanız için sadece bir değil ama en az üç şeyi üstlenmeniz sizin için önemliydi ve şimdi bunlara eklenecek bir tane daha var.

Yeni Merlinler acının ötesine geçiyorlar.

Evet, gezegende diğerleri yine acı çekmeye devam edebilirler ve sizin kalbiniz yine onlara akabilir ama siz onlara acının amaçlanmadığını gösteren Standartlar olacaksınız. İnsan halinde acı çekmek gerekmiyor.

Yeshua zamanında – onun ölümüyle, onun çarmıha gerilmesiyle, onun bunlarla ilgili çektiği tüm acılarla – doğanı biz şimdi hemen burada insan halinde acı çekmenin ötesine geçerek yeniden doğuruyoruz ve işte, o, yeni Merlin. O, enerji Üstadı.

Derin bir nefes alın ve siz olan Merlin’in insan halinde acı çekmenin ötesine geçmesine izin verin. Artık yeter.

Acı, insan zihnine ve insan bedenine derin bir şekilde işlemiştir, o kadar derin bir şekilde işlemiştir ki insan yaşamı genelde acı çekmekle geçer. Biz büyümüzü alıp bunun ötesine geçeceğiz.

Bazılarınız acıya tutunacak, tıpkı atalarınıza tutunduğunuz gibi, tıpkı bolluk sorunlarına tutunduğunuz gibi, tıpkı öz değersizliğe tutunduğunuz gibi ama bunlar eriyip gidecek.

Hadi bir an durun ve bir Merlin olarak insan halinde acı çekmeyi salıvermek için izin verin.

Bunu kendi içinizde hissedin, “Ben Merlin’im. Ben enerji büyücüsüyüm. Acı çekmek artık benim deneyimim, benim hayatım, benim rolüm değil.”

(duraklama)

Biz tüm Merlinler olarak bugün burada toplandık, şimdiye kadar o unvanı talep eden biz hepimiz burada sizlerle, siz yeni Merlinlerle toplandık. Ve tıpkı Adamus gibi biz de yolun her adımında sizinle beraber olacağız.

(duraklama)

Siz Adamus’ın sözlerini ve mesajlarını dinlemeye devam edeceksiniz ama biz yeni Merlinler olarak sizlerle birlikte her Şaud’da, her toplantıda ona dahi katılıyoruz.

Hadi derin bir nefes alalım, güzel, derin bir nefes.

Merlin geldi.

Buradan ve öte alemden selamlar. Biz Merliniz. 

 

GEOFF: Bu, konferansın ilk bölümüydü.

LİNDA: Sen bize yapılan o muazzam daveti, Merlin’in o muazzam bildirisini ve enerjiyi sadece nefesle içine çekip kabul edebilir misin?

GEOFF: Bu oldukça güçlüydü. Ben o ilk bölümün sonunda salonda çok değişik bir varlık ve gerçekten değişen bir şey olduğunu hissettim. Onu yeniden izlemek ve sadece hissetmek ilginç oldu. Vay.

Biz şimdi ikinci bölümü izleyeceğiz. Ortaya Çıkış dizisinin (Şaud 11) ikinci bölümü konferansın sonunda yapıldı. Yaptığımız son şey buydu, o halde hadi ona bakalım.

Biraz nefes yapmak ister misiniz?

LİNDA: Ben bizi sadece buna devam etmek için kendimize izin vermeye davet edeceğim.

O güzel, derin nefesi almaya devam edin. Siz zaten oradasınız, bunu yapabilirsiniz. Sadece nefesle içinize çekin ve enerjilerin hareket etmesine izin verin.

Nefesle içinize çekin ve bu inanılmaz Merlin’i hissedin.

Eğer izin veriyorsanız, biz daha çok şey almak için sıradaki kanallığa geçerken siz o güzel, derin nefesi alın. O güzel, derin nefesi almaya devam edin.ADAMUS: Ben Ben’im Egemen Alan’dan Adamus.

Bu bizim başka bir dönüm noktamız olduğu için, Tobias bunu Ayrılma Noktası diye adlandırırdı, bu bizim başlama noktamız olduğu için ben bu salonda, burada bizim toplantımızda, daha sonra gelenlerin arasında nefes alıyorum. Siz bugün bunu çokça hissedeceksiniz ama siz burada tam olarak ne olduğunu önümüzdeki yıllarda anlayacaksınız.

 

Adamus’ın Şerefine Kutlama

Çn:  Adamus'un 10. Yıl kutlamalarında var olan celselerin 5.sinden; 
Tad Tandler, Tanya Mathur, Dr. Doug Davies, Jorge Andrade ve Kuthumi Lal Singh'i başrollerinde olduğu Adamus'a komik ve saygısız konuşmalardan bahsedilmekte.

Ve bu arada, ben ilerlemeden önce konuşmalar sırasında yapılan yorumları ele almak istiyorum  (kahkahalar) Cauldre bana geçen gece ne düşündüğümü sordu. Ben ne hissediyordum? Ben burada mıydım ki? Ben kristalde miydim? Ben bir daha asla kristale geri dönmem (kıkırdamalar artar) ama ben buradaydım. Ben her yapılan knuşmada orada mevcuttum. Sahnenin her yanında bulundum. Bu hoşuma gitti. Bu kesinlikle hoşuma gitti. (izleyenler alkışlar)

Bilirsiniz işte Yükselmiş bir Üstat ihtiyaç duyduğu veya istediği her şeye sahiptir. Yükselmiş Üstadın herhangi bir şeye ihtiyacı yoktur. Siz Yükselmiş bir Üstada kahkahanızdan başka ne armağan edebilirsiniz? Kahkahanızı. 

Sizin kahkahalarınız benim kalbimi doldurdu. Benim tüm varlığımı doldurdu çünkü ben bunun ne kadar zor olduğunu biliyorum. Bunun için belki beş yaşam gerekiyordu ve siz bir kerede yapıyorsunuz. Biliyorum, siz 20 yılın uzun bir zaman olduğunu düşünüyorsunuz – sizin neler yaşadığınızı gözönüne alırsak bu hiçbir şey. O nedenle gülebilme yeteneği benim için en büyük armağan, bu, bana çok keyif veriyor. Bana gülmeniz mi? Hım, pek fazla değil. (kahkahalar) Ama kahkaha, kahkahadır. Ben onu herhangi bir şekilde atarım.

Sizin yaşadıklarınızı yaşamak, bedeninizdeki tüm o değişiklikler ve bizim bu hafta sonu burada yaptığımız değişim, birazdan konuşacağımız değişim, onu yaşamaya muktedir olmak ve yerden kalkmak, gözlerinizden gelen birkaç gözyaşını ve bedeninizden gelen kanı silmek ve sonra bunlara gülmek ve “Lanet olsun! Bana daha fazla ver.” (kahkahalar) “Bu yeterli değildi, ben daha fazlasını alabilirim.” Bu gerçekten de en büyük armağan.

Ve hayal edebileceğiniz gibi, ben geçen gece Yükselmiş Üstatlar Kulübü’ne geri döndüm (kahkahalar artar) CEO’sı ve Başkanı olduğum yere ve aslında kurucusu da benim ve sosyal direktörü ve baş sunucu da benim. Ve Linda o su dolu bardağa bana son kez su attığı zamanı hatırlayarak bakıyor. (daha önce Discovery Şaud 8’de gösterilen bir şeyden bahseder; izleyenler, “Ahhhh!” diye bağırır ve kahkahalar çok artar) Ah, ve ben çok baştan çıkarıcıyım. (kahkahalar artar) Bu, mükemmel bir fırsat. Tüm kameralar bize dönük. Herkes tahmin ediyor. (birçok izleyici karşılık verir)

LİNDA: Ben oynarım.

ADAMUS: Ben bunu nasıl yapabilirdim? (kahkahalar artar) Bekleyebilecekken ve onun anksiyetesi yıldan yıla, yıldan yıla artacakken nasıl yapabilirdim! (kahkahalar) Muah! Seni seviyorum ve kocan da seni seviyor ama bunun çok fazla önemi yok. Seviyorum seni.

İşte sevgili Şambra, gülme yeteneği. Ben geçen gece Yükselmiş Üstatlar Kulübü’ne geri döndüm ve onların hepsi benim çevremde toplandılarve şöyle dediler, “Eh, insanlar tarafından eleştirilmek ve gülünmek ve dalga geçilmek nasıl bir histi? Bazıları kabaydı. Bazıları çok gerçekti!” (kahkahalar) Ve ben hepsini oturttum ve onlarla anın güzelliğini, oynanan komediyi, gülmeye muktedir olmayı paylaştım. Diz çökmek ve dua etmek ve saygılı olmak yerine olduğunuz korsanlar olmak. Ve ben onların her birine şunu söyledim, “Gezegende Şambra gibi bir grup yok. Hiç yok!” Ben, “Sizin gruplarınız hala meditasyonlarını ve kendi hokus pokuslarını yapıyorlar. Biz Yükselmiş Üstadı paylıyoruz.” (kahkahalar artar) “Bu da bir gelişme! Bu da bir gelişme!” (izleyenler alkışlar)

Ve gerçekten öyle, gerçekten öyle çünkü kahkaha dağlar kadar enerjiyi hareket ettirir. Bedeni çok güzel temizler. Sizin şu anda buna ihtiyacınız var. Ben bunu yıllık bir etkinlik haline getirmek isterdim – beni paylamayın! (kıkırdamalar artar) Hadi bir sonrakinde Kuthumi’yi deneyelim. Ah, bu arada, Kuthumi (kahkahalar) Kuthumi şu anda nerede tahmin edin? (kahkahalar artar) Bir kristalin içine hapsolmuş vaziyette (kahkahalar) ve çıkmaya çalışıyor ve 10.000 yıl öncesinin öyküsünü hatırlıyor ve benim ona bir tür büyü ya da büyücülük işi yaptığımı düşünmeye başlıyor ki yaptım. (kıkırdamalar artar) ve istediğim tek şey onun bu konuda sadece bir fikri olması.

Kuthumi, benim arkadaşım, bana dönüp, “Mankafa?!!” dedi. (kahkahalar) Komik bile değil. Zekice bile değil. (kahkahalar artar) Ve gerçekte bunlar olmadı ve ben onun gibi, “Lord” ya da başka çılgın bir adla çıkmadım. Hayır, hayır, hayır. Onların hepsi uyduruktu. Hepsi şakaydı. Onların hakikatle ya da realiteyle hiçbir alakası yoktu – kapa çeneni Kuthumi! (kahkahalar)

Ben buna karşın size iki şeyi itiraf etmek istiyorum. O, bana bazı yararlı öneriler vermişti. Şambra ile nasıl daha iyi ilişki kurulacağı konusunda onun bana bazı yararlı önerileri olmuştu ve bu süreç boyunca bazı uyarılarda bulunmuştu. Onlar sadece öneriler değildi, sizin hakkınızda uyarılar da vardı ve o sizin zor bir grup olduğunuzu söyledi. O, sizin ev ödevlerinizi yapmadığınızı söyledi ve sizin küfür etmekten ve tükürmekten ve terlemekten ve osurmaktan ve her şeyden hoşlandığınızı söyledi ve bazen sadece kokudan bile uzak durmalısın dedi ama bu doğru. Ama bunların içinde bir hakikat vardı. O bana bazı yararlı önerilerde bulundu ve Kuthumi bir de, eğer izin verirseniz, eğer ona bırakırsanız sizin kişisel koçunuz olacağını söyledi ve o olacaktır. Bu çok gerçek bir duyuru. Siz lanet enerji tutumunuzu mu biraz yenilemek istiyorsunuz? Kuthumi’yi çağırın, orada olacaktır. Siz bugünkü bölümden sonra daha çok şeyi anlayacaksınız.

Ama Kuthumi gerçekten – Kuthumi her zaman çevrede. Ben ne kadar sizinleysem o da o kadar sizinle. O sanki iyi polisi oynuyor gibi ve ben de sanki kötü polisi oynuyorum ama o sizinle birlikte. O nedenle ona seslenin. O ulaşılabilir halde.

Bunun yanı sıra bizim dün sabah yaptığımız ve bizim bu öğleden sonra yapacağımız toplantı aslında Ortaya Çıkış serisinin 11. Şaudu olacak. Sizin haziran toplantınızda...(Adamus kıkırdar) Ne yapılsa mutlu olurdunuz? Sizin haziran toplantınızda, fark etmez. Siz bunu yeniden izleyebilirsiniz, siz bir şey yapamazsınız, siz toplanamazsınız ama bizim burada yaptığımız şey oldukça önemli. O nedenle dünkü bölüm ve bugünkü bölüm ikisi birlikte Şaud 1’i oluşturacak. Bu, Ortaya Çıkış dizisinin 11. Şaud’u olacak.

LİNDA: Vay.

ADAMUS: Evet. (izleyenler alkışlar) Bizim bugün yapacaklarımız, bizim bugünü kapatacağımız şey oldukça önemli. Bu konuda daha sonra konuşacağım. (kahkahalar)

Bu, gerçekten de muazzam bir virajı dönmektir, bir ateşlemedir. Bu büyük, büyük bir değişim ve yineliyorum siz bunun tamamının hemen farkına varmayabilirsiniz ama bu muazzam bir değişim. Bu, o kadar büyük bir şey ki bizim burada yaptıklarımız önümüzdeki Keahak bölümlerinde – bazı toplantılarda ve çalıştaylarda ve tabii Şaudlarda - birçokları için bir başlangıç noktası olacak.

LİNDA: Vay.

ADAMUS: O halde başka bir duyuru yoksa biz Yoham’dan kısa bir süre için geri gelmesini isteyeceğiz. Biz dünkü bölüme devam etmek için Merlin’i yeniden içeri getireceğiz.

Linda, o zaman biraz nefes.

 

LİNDA: O halde lütfen, biz Adamus’tan Kuthumi’ye, Merlin’e geçerken siz yeniden o güzel, derin nefesi alın. (bazı kıkırdamalar) O güzel, derin nefesi alın ve Merlin enerjilerini içinize çekin.

(müzik başlar)

Nefes alın, nefesin akmasına izin verin.

Ahh, hissedin. Hissedin. “Ben Buradayım. Ben Mevcudum.”u nefesle içinize alın.

Sizin buradaki enerjileriniz bu mesajı destekliyor.

Derin nefes alın, akışta olun, hissedin ve izin verin. O güzel, derin yaşam nefesini alın.

Nefes alın... kendiniz için nefes alın.

Nefes almayı sürdürün ve izin verin, Merlin’i davet edin. Onu gerçekten hissedin.

Merlin bizler için burada olurken siz o güzel, derin nefesi almayı sürdürün.MERLİN: Selamlar. Buradan ve öte alemden selamlar. Ben Merlin.

(müzik durur)

Buradaki Merlin daha önce Dünya’da yürümüş olan tüm Merlinlerin bir kolektifidir. Ve şimdi, bu ikinci bölümde Merlin aynı zamanda kendisine Şambra diyen her birinizin dahil olduğu bir kolektif oldu. Kolektif demek bizim bir birlik içinde bir araya gelmemiz demektir ama biz birbirimize zorunlu olarak bağlı değiliz. Biz ortak bir hayır için bir araya geliyoruz ama biz birbirimize bağımlı değiliz, her Merlin egemen bir varlıktır.

Merlin

Merlin ve siz olan Merlin bir zaman yolcusudur çünkü Merlin kendi geçmişinden ve kendi geleceğinden geldiğini anlar. Onu geçmişten ya da gelecekten ayıran barikatlar veya duvarlar veya kapılar yoktur, o nedenle Merlin kolayca zamanda çarpraz geçiş yapabilir.

Merlin zamanın bekçisidir, zamanın kumandanıdır ve zaman kullanıcısıdır ve işte bunlar şimdi gerçekten Merlinler olarak sizlerin yaşamınıza getirilebilecek şeylerdir. O zaman yolcusu olmak, aynı anda burada ve öte alemde olan olmak.

Merlin şekil değiştirir çünkü Merlin tek bir realitenin olmadığının farkındadır. Birçok, birçok realiteler var. Onlar gözlemcinin algısına ve yaratıcının niyetine dayanır. İşte o nedenle Merlin bir tavşan, bir kartal, bir ağaç, bir damla su, sadece havanın kendisi olarak belirebilir.

Siz de artık Merlinler olarak bu yeteneği kullanacaksınız. Siz bu yeteneği seçmiş olduğunuz deneyimleri yaşamak için kullanacaksınız. Tabii asla başkalarını manipüle etmek için değil. Kendiniz dışında herhangi bir yerden enerji almak için değil çünkü sizin dışınızda enerji yok. Ama sizin şimdi şekil değiştirme ve realitenizi değiştirme yeteneğiniz var.

Ve sizin birçok realitenin aynı anda devam ettiği zamanlarınız olacak ve bu artık insan zihnini karıştırmayacak, siz tüm realitelerin, tüm potansiyellerin zamanın içinde ve dışında birlikte varolduklarını fark edeceksiniz.

Eğer biz bunları yıllar, yıllar önce tartışmış olsaydık, bunlar insan zihnine aşırı gelecekti. Ama siz şimdi Ve’yi ve tüm olasılıkları anladığınız bir noktadasınız ve bunu hemen anlamayanlar korku olmadan bunu keşfedebileceğinizi biliyorsunuz.

Ve Merlinler, siz olan bu modern zamanlar Merlinleri önce kendisinden başlayarak bu gezegende, insan halinde çekilen tüm acı illüzyonlarını parçalamak için gelenlerdir. Merlin’in benim daha önce belirttiğim özelliklerinin yanı sıra, eski özellikler diyebileceğiniz özelliklerinin yanı sıra onun yeni özelliği, siz deneyim yaşayabilin ve siz hayatın içinde olabilin, siz sevinç içinde olabilin ve siz artık acı çekmeden duyusal olabilin diye, acının, insan halindeki ihtiyaçların ötesine geçmektir.

Bizim Adamus ve tüm Merlinlerle ve diğer gelenlerle daha sonra katılacağımız bölümlerde o acıdan kurtulmak için kesin bir şekilde odaklanılacak. Ve siz öne geldiğinizde, size mikrofon verildiğinde, siz kendi sesinizi çıkarmak için masaya geldiğinizde eğer enerjinizde acı varsa, eğer siz acıyı beraberinizde taşıyorsanız bu size söylenecek çünkü bizim gittiğimiz yerde buna yer yok. Sizin hayatınızda artık acı çekme diye bir şey olmayacak. Nokta.

(duraklama)

Merlin bizim çok uzun süredir konuştuğumuz bilgeliktir. Merlin, belki, “Üstat” sözcüğünğn yerine geçebilir. Siz şimdi gerçek Merlinler haline geliyorsunuz. O, bilgeliktir ve Merlin enerji içermez. Enerjiye ihtiyaç yoktur.

Merlin’de bilgelik demek düşünceler demek değildir çünkü sizin düşünceler olarak bildiğiniz şey gnost ile bilgelik ile yer değiştirmek üzere gitmeye başlıyor. Yani Merlin’de düşünce yok. Onda basitçe bilgelik, biliş ve gnost var.

Merlin asla insanı kurtarmak için gelmiyor ama Merlin insanlara yalnız olmadıklarını, onların da Merlin olduklarını söylemek için var. Onlar aynı zamanda Ben’im.

Merlin’i sizin için bir şeyler yapması için çağırmayın. Daha ziyade siz Merlin haline gelin ve onları yapın.

Merlin’i sizin için bir şeyler yapması için çağırmayın, onu sizin bedeninizi iyileştirmesi, finansal durumu düzeltmesi, yeni bir ilişki getirmesi, sizi mutlu etmesi için çağırmayın çünkü Merlin’in rolü bu değil. Siz o noktada Merlin haline gelmekle sorumlu tutulacaksınız.

O yüzden Merlin’i insan yaşamını iyileştirmek için çağırmayın çünkü şu önümüzdeki birkaç gün “insan” sözcüğü kesinlikle sizin sözlüğünüzden çıkacak. Siz insan olduğunuz günleri hatırlayacaksınız ama siz şimdi artık bildiğiniz o sınırlı insan olmayacaksınız.

Merlin’i çağırmayın, siz Merlin haline gelin.

 

Ejderha

Merlin’in en iyi yoldaşı ejderhadır. Merlin ve ejderha – bunu bir anlığına hissedin – onlar birbirlerinin ve nihayetinde sizin gerçek arkadaşlarınızdır.

Ejderhanın enerjisi yoktur. Ejderhanın bir bedeni yoktur. Ejderhanın bir hedefi yoktur. Ejderha tek bir şeydir, o da berraklıktır.

Ejderha berraklık getiriyor ve bu çok gerçek berraklığa çoğu insan direnç gösteriyor. Onlar her şeyi o kadar açık bir şekilde görmek istemiyorlar. Onlar saklanmak istiyorlar. Onlar her şeyin üstünü örtmek istiyorlar. Onlar illüzyon üzerine illüzyon, illüzyon üzerine illüzyon yaşamak istiyorlar ve o nedenle çoğu ejderhaya direnç gösteriyor.

Çoğu insan ejderhaya ve Merlin’e şeytan, bizzat İblis’in oğulları ve kızları demiştir çünkü bu gezegende korku içinde yaşayan ve o korkuya tutunan, gerçekte oldukları şeyin berraklaşmasına direnç gösteren çok fazla kişi var. O zaman berraklığa izin vermek yerine ne yapıyorlar? Onu şeytanın kendisi diye adlandırıyorlar ve bu bazı zamanlar onlara öyle geliyor çünkü berraklık çok sert ve aşırı gelebilir. Ama siz ejderhayla, Merlin’in arkadaşlığı ile gelecek olan berraklık için zaten hazırsınız.

Sizin o yeni vizyona sahip olacağınız zaman geliyor. Sadece gözlerinizin vizyonu yerine ve bazen de düşüncelerinizin ve imajinasyonlarınızın vizyonu yerine şimdi sizin ejderhanın vizyonuna sahip olma zamanınız geliyor. Bu, içe bakan bir vizyondur. Sonunda, dışarıya da çıkacaktır ama başlangıçta tamamen içe bakan bir vizyon olacaktır.

Bu, kendine en muazzam, en net şekilde bakmaktır ve bu zaman zaman rahatsız edici olacaktır. Siz bazen kendinizle ilgili şeyler göreceksiniz, siz kendi korkularınızı göreceksiniz, siz kendi geçmişinizden parçalar göreceksiniz. Siz başlangıçta çirkin, korkulu, nahoş olduğunu düşünebileceğiniz şeyler göreceksiniz ancak siz ejderhanın gözleriyle, sahip olduğunuz ejderhanın yeni vizyonuyla kendinize öte alemlere geçmeniz için izin verin. Kaçmayın.

Siz vizyonunuzun ilerlemesine ve onun öte aleme geçmesine izin verin çünkü insana rahatsız gelebilen algının ötesinde, bunun ötesinde herkes için en büyük armağan - gerçekte kim olduğunuzu anlama – vardır.

Siz ejderha vizyonunuzla geçmiş yüzlerinize ve ızdıraplarınıza ve endişelerinize ve gönül yaralarınıza bakacaksınız. Siz geçmişteki her şeye bakacaksınız, kendinizde tiksindiğiniz şeylere bile. Siz ejderhanın vizyonuyla bunların ötesine bakacak ve gerçekte kim olduğunuzu göreceksiniz.

Hadi bu anı bunu kabul etmeye ve ejderhanın vizyonunun sizin kendi gözlerinize gelmesine izin verin.

Ejderha vizyonunun gelmesi için derin bir nefes alın, bunu dışarıda kullanmak için değil, başka insanların yaşamının iç yüzünü anlamak ve soruşturmak ve dikkatle bakmak için değil ama kendinize bakmak için yapın. Bu ejderha vizyonu kendinizi algılamanın yeni bir yoludur.

(duraklama)

Biz bu toplantıda tüm bilgeliğiyle Merlin’in güzelliğini, onun arkadaşlığının berraklığı ile ejderhayı getiriyoruz ve biz şimdi o ejderha vizyonunu sizin gözlerinize, sizin zihninize, sizin kalbinize getiriyoruz ki gerçekte kim olduğunuzu görebilin.

Gördüğünüz hiçbir şeyden korkmayın.

Gördüğünüz hiçbir şeyden korkmayın çünkü sizin başlangıçta gördüğünüz şey muhtemelen gerçek hakikat değildir. Kaçmak yerine daha derine ve daha derine bakın. Siz daha derine ve daha derine bakın ve siz kim olduğunuzu göreceksiniz.

Yani siz şimdi Merlin’i, bizim şimdiye kadar Üstat diye adlandırdığımız bilgeliği kendiniz için içeri getiriyorsunuz. Siz onu kendi içinize getiriyorsunuz ve siz ejderha vizyonunu kendi içinize getiriyorsunuz.

Ejderha enerji değildir ve ejderha bunu sizin için yapmayacaktır. Ejderhanın bir formu yoktur. Ejderhanın bir gündemi yoktur. Ejderha sizin ev hayvanınız değildir. Ejderha sizin vizyonunuzdur.

Ejderha dışarı çıkıp sizin için bir şeyler yapmayacaktır ve şeylerin olmasını sağlamayacaktır ama siz o net, berrak vizyona izin verin. Siz berrak vizyon haline gelin. Her şey bulanıkken, resim net değilken, eski insan özü korku doluyken siz kendi yaşamınızda, kendi Geçekleştiriminizde ve kendi uyanışınızda kendinizin ejderha vizyonu haline gelmesine, izin verin.

İnsan

Ve şimdi bugünkü üçüncü nokta ve bu bizim birçok tartışmamıza konu olacak ve ben her birinizle birçok tartışma yapacağımızdan eminim.

Biz buraya kadar üçlemenin deneyimleyen parçası olan insan varlığı hakkında konuştuk. Saf bilinç olan Ben’im var. Üstat, gerçek bilgelik olan Merlin var ve sonra deneyimleyen insan var.

İnsanın deneyimi çoğunlukla geçmiş tarafından, karma tarafından ama aynı zamanda inançlar ve sınırlamalar tarafından dikte ediliyordu. İnsanın deneyimi o zaman insan için deneyimsel oyun alanını hazırlamak üzere enerji meydana getirdi. Ama Ortaya Çıkış dizisinin sonunda, bu toplantının sonunda bu değişiyor.

İnsan artık enerji olmuştur ve deneyimler akar.

İnsan – siz – enerji haline geliyorsunuz. Ve siz şöyle düşünebilirsiniz, “Eh, ben düşünce değil miydim?“ Hayır, düşünceler şimdi enerjiye dönüşüyor.

Ve siz şöyle düşünebilirsiniz, “Ben bilinç değil miyim?” Ve bunun yanıtı şu, siz gerçekte asla bilinç olmadınız. Siz gerçekte asla bilinç olmadınız. Öz’ün üçlemesinde bilinç var ama insanın kendisinde, hayır, bilinç yok. Düşünceler ve duygular var. Anılar ve hisler var ama insanda şimdiye kadar hiç gerçek bilinç olmadı.

Biz şimdi bunu enerjiyi getiren, sizin seçiminize göre deneyime izin veren deneyimsel olanın çevresinde değiştiriyoruz. Burada muazzam bir fark var, burada muazzam bir değişim var.

Ben’im’in fasetası sevgili insan, bir an dur, bunun nasıl bir şey olduğunu hissetmen için hemen şimdi bir dur, enerji olmak...

(duraklama)

... ve sonra yaşayacağın deneyimini seçmek, tersinin yerine.

İnsanın bir parçası buna karşı isyan ediyor ve şöyle diyor, “Ama ben her şeyim. Ben zekayım, ben bilincim, ben her şeyim.” Ama kendini enerji olarak hissetmek için bir an dur sevgili insan fasetası.

(duraklama)

Bu nasıl farklı? Bu neden farklı? Çünkü siz geçmişte deneyimsel parçaydınız, deneyimleyebilen tek parça, siz, yaratıcınızın yaratımının derinlerine inen tek parçasıydınız. O, bunu yapabilen yegane parça. Ve siz sonra enerji için dışarıya uzandınız. Siz insan olduğunuz sürece enerjinin sizin dışınızda durduğu algısı oldu, o yüzden siz o inancı izlediniz. Siz deneyimlerinizi desteklemek ve güçlendirmek amacıyla enerji için kendi dışınıza uzandınız. Ama bu şimdi bugün değişiyor.

Siz öncelikle enerjisiniz. Derin bir nefes alın ve bunu hissedin.

(duraklama)

Ve ben enerji dediğimde sizin akılınıza elektrik ya da petrol ya da nüklerr ya da buna benzer şeyler gelmesin. O, sizin enerjiniz. O, sizin kişisel enerjiniz.

Siz önünüzde sizi bekleyen yıllarda enerjinin gerçekte ne olduğunu keşfedeceksiniz ve siz yine de enerjiden fazlası olduğunuzu, düşünceleriyle birlikte bir zihnin var olduğunu düşüneceksiniz. Ama hayır, siz sonra tüm enerjinin sizin içinizde olduğunun farkına varacaksınız.

Siz geçmişinizi, anılarınızı düşüneceksiniz ve siz, “Eh, bunlar enerjiden farklı.” diye düşüneceksiniz ve siz onların enerji olduklarının farkına varacaksınız.

Siz korkularınızı, kaygılarınızı gözlemleyeceksiniz ve şöyle düşüneceksiniz, “Eh, bunlar enerji değil. Bunlar enerjileri çekiyorlar.” Ama siz onların enerji olduklarını fark edeceksiniz. Onlar şimdi bütünleşiyorlar.

Ben insanım. Ben enerjiyim. Ben insanım. Ben enerjiyim.” ve kısa zamanda bizim “insan” sözcüğünü bıraktığımız bir gün gelecek.

Ben enerjiyim. Ben Merlin’im. Ben Ben’im.” Ama insan fasetası olarak şimdi sizin rolünüz Merlin’e, Ben’im’e katılmak, sizin insan olarak rolünüz şimdi enerji olmak. Bu anıtsaldır.

Bu insan tarihinde asla meydana gelmedi ve ben bunun biraz kafa karıştırıcı olduğunu fark ediyorum ama siz bunun neden bu kadar önemli olduğunu anlamak için, bunun neden bu kadar büyük bir değişim olduğunu anlamak için hemen şimdi Merlin’i, bilgeliğinizi hissedin. Merlin’den bunu sizin için yapmasını istemeyin. Merlin’den bunu size açıklamasını istemeyin. Siz bir anlığına Merlin haline, bilgelik haline gelmenize izin verin.

(duraklama)

Ve Merlin, deneyim olan insanın şimdi enerji olarak değiştiğini anlar. Ve siz şimdi enerji olarak deneyimi seçebilirsiniz. O, üçlemenin bir parçasıdır, o, fiziksel realitede gerçek yaratıcılığın bir parçasıdır.

İnsan, enerji – ah, sizin zihniniz şu anda koşturuyor. Siz böyle bir anda derin bir nefes alır ve insanın neden enerji haline geldiğini anlamak için, bilgelik için Merlin haline gelirsiniz.

(duraklama)

Bunun yanı sra biz geçmişteki kolektif Merlinleriz, o unvanı taşıyanlarız, uzay ve zamandan çarpraz geçenleriz, kendilerine hizmet etsin diye zamanı yönetmiş olanlarız. Biz şekil değiştirenleriz, biz basitçe izin vererek seçtikleri her şey haline gelenleriz.

Biz şimdi buradan gerçek bedenli Tam farkındalığa doğru ilerleyenleri – sizi – kendilerini Şambra diye adlandıranları içine alan Merlinleriz.

Bunun yanı sıra biz size buradan ve öte alemden selam veriyoruz.

Biz Merlinleriz.

Ve biz kısa bir süre içinde bunu Adamus’a hatırlatacağız.

LİNDA: O halde... buradaki geçiş gerçekleşirken nefes almayı sürdürün. Biraz güzel, derin nefes alın.

(müzik yeniden başlar)

Merlin’in mesajını hissedin. O mesajın bütünleşmesine izin verin.

Nefes almaya devam edin.

Sözcüklere gerek yok. sadece nefes almaya devam edin. O güzel, derin nefesi almaya devam edin.

Nefes alın...

(müzik devam ederken duraklama ve sonra müzik sona erer)

 

ADAMUS: Ben Ben’im Egemen Alan’dan Adamus.

Hım, hadi hemen güzel, derin bir nefes alalım, sevgili enerjiler. (bazı kıkırdamalar)

Merlin’den gelip o mesajı vermesini ben istedim. Merlin ve ejderha arkadaşlar. Onlar yan yana gidiyorlar.

Ejderha şimdi içeri giriyor. Size bir vizyon veriyor. Ah, geçmişte sahip olduğunuz gözlerinizdeki vizyon değil o ama siz gerçek vizyonu içeri getiriyorsunuz ve o içe bakıyor. Evet, dışarıya da ama şimdilik yalnızca içeriye. O, inanılmaz derecede berraklık sağlayacak, bu, bazen korkutucu, bazen aşırı gelecek. Ama ondan kaçacağınıza onun içinden geçin. Siz herhangi içsel bir korkuyu, kaygıyı, barikatı, sahip olduğunuz her şeyi geçmek için vizyonunuza, ejderha vizyonunuza izin verin. Siz bunların arasından geçip doğrudan diğer tarafa geçmek için vizyona izin verin ve siz kendinizle ilgili, insan zihniyle asla hayal edemeyeceğiniz şeyler gözlemleyeceksiniz.

Merlin bilgeliktir ve Merlin’in dediği gibi siz bunu sizin için yapması amacıyla Merlin’i çağırmayın. Siz Merlin haline gelin. Siz Merlin olun.

Ve sonunda, her şeyden önemli olan şey ve benim sizin bir süre kafanızı karıştıracağından emin olduğum şey ama insan enerji haline geliyor. Şimdi, siz tüm paketin, tüm tortillanın (Meksika yemeği), her şeyin tek bir şeye sarılmasını istiyorsunuz ama insan bu üçlemenin, Ben’im’in bir fasetasıdır, Merlin ve insan. O halde, enerji olmak için burada kendinize bir süre izin verin.

Siz şimdiye kadar deneyim oldunuz, bazen – çoğu zaman – sizin tarafınızdan bile bilinçli olarak seçilmemiş deneyim. Her şey bir sürü dinamiğin bir sonucu olarak meydana geldi ama siz şimdi enerji oluyorsunuz ve siz o zaman istediğiniz deneyimi belirleyeceksiniz.

Onunla oynayın. Enerji olan kendinizle oynayın. Ve Merlin’in söylediği gibi sizin düşünceleriniz şimdi enerji oluyor. Sizin inançlarınız enerji. Sizin hisleriniz enerji. Her şey – sizin özlemleriniz, sizin arzularınız – şimdi enerjiye dönüşüyor. Bunu bir anlığına hissedin.

Ve sonra siz gider ve yaptığınız seçim üzerine deneyimlersiniz, o, Merlin’in ve ejderhanın inanılmaz berraklığıyla dengelenir.

Hadi derin bir nefes alalım ve bunu bir merabha getirelim. O bilinç değişimi olan merabh ama bugün buradaki değişim devasa bir değişim.

Hadi biraz müzikle birlikte derin bir nefes alalım.

(müzik başlar)

 

Enerji Merabhı

Bizim buraya ulaşmamız için bir sürü adım atmamız gerekti. Bazı bebek adımları, bazı dev adımlar. Biz birçok Ayrılık Noktası’ndan geçtik ve şimdi bu yere geldik. Ve ben sizin bunların hepsini çözmeye çalışacağınızı biliyorum ve bu sorun değil. Ama siz her şeyden daha çok sadece izin verin.

Siz şunun ne demek olduğunu çözmeye çalışacaksınız, “Ben sadece enerjiyim.” Enerjiye dönüşen insandır. Sizin yine Merlin’iniz olacak, sizin yine Ben’im’iniz olacak. Üçlemede rolünü değiştiren insandır.

Evet, siz yine deneyim yaşayacaksınız ama size, bir enerji varlığına şimdi bir arka koltuk gerekecek ve bunların hepsi bizi sonuçta Tobias’ın gündeme getirmiş olduğu şeye – Yeni Enerjiye – enerji ve bilincin birlikte kombine edilmesine götürüyor. Bu, oraya ulaşmak için yolda atılacak adımlardan biri.

İşte sevgili insan, sen kendini şimdi enerji olarak hisset. Güç ve düalite içermeyen enerji.

Can yakmayan enerji. O, acı verici değil.

Hiç aşırı gelmeyen enerji.

Sizde enerjiye karşı genel bir korku vardı – çok fazla – çünkü sizin onunla deneyiminiz bazen acı verici oluyordu. Ama şimdi sizin enerji olabileceğiniz nokta geliyor. Ve Merlin’in dediği gibi insanlar ve sizler hep dışarıya gittiniz, dışa baktınız, enerjiyi başka yerlerde aradınız. Ama siz şimdi enerjisiniz.

Ben’im’in saf bilinci ile insan olan, enerji olan sizle arasındaki ilişkiyi hissedin. O ilişkiyi hissedin ve bu sadece deneyimsel parça olan sizle ne kadar farklı olurdu.

Hemen şu anda sizin biyolojinizde meydana gelen bir değişimi hissedin.

(duraklama)

Siz şimdi bir anlığına Merlin ve ejderhayla – daha önce Üstat diye adlandırdığımızla – aranızdaki yakınlığı, daha derin olan yakınlığı hissetmeniz için kendinize izin verin ama bilgeliği ile Merlin’i, berraklığıyla ejderhayı hissedin.

Kendinizi şimdi bir enerji bileşeni olarak hissedin ve bunun bilgelikle, berraklıkla ve bilinçle ilişkiyi nasıl etkilediğini hissedin.

(duraklama)

Sizin enerjiye karşı çok merakınız vardı. Siz zaman zaman enerji istediniz ve zaman zaman da ondan kaçtınız. Biz yıllarca fiziğimizde enerjiyi tartıştık ve şimdi sizin enerji olduğunuz zaman geldi. Bu muhtemelen sizin düşündüğünüz bir şey değil.

Biz bu konuyu önümüzdeki Keahak’ta, Şaudlarda, çalıştaylarda daha çok konuşacağız ama burası bunu başlatmak için mükemmel bir yer oldu – biz programın ilerisinde gidiyoruz tabii.

Hadi enerjinin içinde derin bir nefes alalım.

(duraklama)

Siz düşündüğünüz gibi düşünceleriniz olmadığınızı, zihninizden geçenler olmadığınızı artık fark etmeye başlayacaksınız çünkü onlar sadece enerji haline geliyorlar.

Siz kendiniz olduğunuzu düşündüğünüz o kimlik olmadığınızı anlıyorsunuz artık.

(duraklama)

Sizin sorunları çözmek ve hayatla başa çıkmak ve hayatla uğraşmak için kullanmaya alıştığınız yöntemler şimdi değişiyor. Eski düşünce şekli basitçe gidiyor. O, basitçe enerjinin bir parçası haline geliyor.

(duraklama)

İşte biz son 45 günde bunu ayarladık, siz bunu ayarladınız. Biz değişimleri yaptık. Siz her şeyi unutuyormuş gibi, kendinizle teması kaybetmişsiniz gibi hissettiniz – bazılarınız bazı kazalar ya da olaylar geçirdi – bunların hepsi burada, hemen şimdi meydana gelen değişimin bir parçasıdır.

Sen her şeyin üstündesin sevgili insan, sen, her şeyin, enerjinin üstündesin. Ve sen sonra onunla bilgelikle dengelenmiş, berraklıkla dengelenmiş yaşayacağın deneyimi seçersin.

Sen zihninden çıkacağını mı düşündün? Kesinlikle, gerçekten çünkü senin zinhin enerji haline gelecek. Senin düşüncelerin, senin geçmişin, senin sınırlamaların bile, senin korkuların bile, onlar artık mental olanda kutulanmayacaklar. Onlar enerjiye dönüştüler, düalite içermeyen, güce sahip olmayan, siz onu nasıl deneyimleyeceğinize karar verene kadar bir gündemi olmayan bir enerjiye.

Hadi güzel, derin bir nefes alalım ve değişime izin verelim.

(uzun duraklama)

Şimdi düşüncelerinizi enerji olarak hissedin, hatta duygularınızı, yorgunluğunuzu, bedeninizi, en çok sevdiğiniz şeyleri, hatta duyusallığınızı bile enerji olarak hissedin...

(duraklama)

... çünkü onlar daha önce basitçe illüzyondu. Basitçe illüzyon, basitçe rüya ama gerçekte siz olmayan bir rüya.

Hadi bugünde, bu enerjide, bu bilgelikte, bu berraklıkta derin bir nefes alalım.

Hadi güzel, derin bir nefes alalım.

(duraklama)

Bizim hepimizin son birkaç gündür o kahkahalara ihtiyacımız vardı. Bizim bu noktaya gelmemiz için buna tamamıyla ihtiyacımız vardı, aksi halde biz kasvete boğulurduk, çok fazla düşünürdük. Ah, bana mal olsa da bizim o kahkahaya ihtiyacımız vardı. Sorun değil. Bizim o virajı dönmemiz için, bilinçteki o değişimi yapmak için o kahkahalara ihtiyacımız vardı. Siz tüm o kahkahaların sadece enerji olduğunu biliyorsunuz.

Şimdi bir anlığına siz enerjiyi çekmediğinizde nasıl bir şey olacağını hissedin – siz deneyim yaşamak için enerji çekmeyeceksiniz – siz enerjisiniz.

Kesinlikle bilgelik ve berraklıkla dengelenmiş olan enerji sizsiniz. Siz şimdi ne yapabileceğinizi bir imajine edin.

Hadi hep birlikte derin bir nefes alalım. Hep birlikte güzel – gerçekten güzel, derin bir nefes.

Tüm o kahkahalar... tüm o kahkahalar şimdi o geçişi yapmak için yardımcı oluyor. Siz enerjisiniz. Bunu hayal edin. Hım.

(müzik sona erer)

Benim sevgili dostlarım şimdi toplantımızın sonuna geliyoruz. Biz on birinci yılımıza girmek üzereyiz. Bizim bir sonraki diziye geçmemiz için yalnızca birkaç ayımız var. Sizin bunları özümsemeniz, bunları gerçekten hissetmeniz, deneyimsel varlıktan enerji varlığına geçişi ayarlamanız için birkaç ayınız var.

Burada yaşadıklarımızı, burada yaptıklarımızı, tüm Şambra’ya getireceklerimizi güzel, derin bir nefesle içimize çekelim. Hadi güzel, derin bir nefes alalım ve son gün beni üzdüğünüz için beni biraz şımartırsanız, bu, benim Ben Ben’im ile birlikte bir kez daha hoşuma giderdi. Bu, bana dokundu. Ve lütfen hepiniz Ben Ben’im’i, benim en çok sevdiğim şarkıyı söylerseniz.

(Yoham şarkıyı çalmaya başlar)

GERHARD VE EİNAT: (şarkı söyler) Ben Ben’im insan, melek, tanrısal olan.

ADAMUS: Tanrısal insan enerjisi. (bazı kıkırdamalar)

GERHARD VE EİNAT: Ben Ben’im, insan enerjisi...

ADAMUS: Enerji.

GERHARD VE EİNAT: … tanrısal olan.

GERHARD: Başka bir şey var mıydı?

ADAMUS: Tanrısal enerji. (kıkırdarlar)

GERHARD, EİNAT VE ADAMUS (şimdi onlara katılır): Bırak olsun.

EİNAT: Bir seferde nefes alın. Eve hoş geldiniz...

GERHARD: Merlin ülkesinde.

EİNAT: Merlin ülkesinde!

ADAMUS: Ben Ben’im...

GERHARD, EİNAT VE ADAMUS: İnsan, enerji, tanrısal olan. Ben Ben’im...

ADAMUS: İnsan, bilgelik, tanrısal olan.

ADAMUS: Tanrısal bilgelik.

GERHARD: Tanrısal bilgelik!

ADAMUS: Tanrısal bilgelik. Ben senin şarkını berbat ediyorum, kasten. (kahkahalar)

GERHARD, EİNAT VE ADAMUS: Bırak olsun...

EİNAT: Bir seferde...

ADAMUS: Hoşuma gitti o bir seferde nefes al.

GERHARD VE EİNAT: Merlin’e, eve hoş geldin...

ADAMUS: Merlin. Merlin.

GERHARD VE ADAMUS: Merrrlin. (kahkahalar) Merrrlin.

ADAMUS: Evet. Evet. Hadi bunu bir daha deneyelim.

GERHARD, EİNAT VE ADAMUS: Merrrrlin’ee, eve hoş geldin. Ben Ben’im... (izleyenler alkışlar)

ADAMUS: Vay! Çabuk kaptın!

GERHARD, EİNAT VE ADAMUS: … insan, enerji, tanrısal olan. Ben Ben’im insan, bilgelik, tanrısal olan.

ADAMUS: Sen çabuk kaptın. Eh, o kadar çabuk olmasın. (kahkahalar)

GERHARD VE EİNAT: Bırak olsun...

EİNAT: Bir seferde nefes al.

ADAMUS: (güler) Ona sinir krizi geçirttim.

GERHARD, EİNAT VE ADAMUS: Eve hoş geldin, Merrrr …

GERHARD: … lin, lin!

ADAMUS: Güzel! Güzel! (izleyenler alkışlar) Baştan alalım ama daha hızlı.

EİNAT: Peki.

ADAMUS: Evet, demek istediğim, sanki – hadi hızını biraz artıralım. Bunlar şimdi enerji varlıkları. Evet. Onlar sadece deneyim değiller. Peki, yükselt. Evet! (Yoham tempoyu artırınca izleyenler alkış tutmaya başlar)

Ve benim sevgili dostlarım ben bu güzel duyguyla veda etmek istiyorum ve unutmayın tüm yaratımda her şey yolunda.

Ben sizi içtenlikle seviyorum. Teşekkürler. (bir sürü tezahürat ve izleyicilerden alkış, müzik sona erer)İngilizceden çeviren: Meltem Taban