• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    
ADAMUS’la KONU DIŞI

 

Aylık Şambra Dergisi Mart Sayısında, Geoffrey Hoppe tarafından kaleme alınmıştır.

 

ADAMUS’la KONU DIŞI

 

Birkaç hafta önce Hawaii, Kona'da, Adamus ile ‘Zamanda Yolculuk’ atölyesinin derinliklerine dalmıştık. İlk birkaç gün, Adamus katılımcılara zamanda yolculuğun temellerini anlattı ve biz artık geçmişe ve geleceğe gitmenin gerçek deneyimlerini yaşıyorduk. Herkes (ben de dahil) son 1,5 gün boyunca zamanda yolculuk yapma deneyimlerinden dolayı, biraz gerçeklikten kopuktuk. Üçüncü günün ikinci oturumunda Adamus, yolculukları esnasında yaşadıklarını netleştirmek adına, katılımcıların sorularını yanıtladı. Bir soru diğerine yol açtı ve çok geçmeden Adamus, 22 Mart'ta yaklaşan Cennet’in Haçı - Geçidi etkinliğini tartışmaya açtı ve böylece  konuşma "konu dışı"na taştı. Bu bilginin bu ayki makaleme layık olduğunu hissettim çünkü daha önce Heaven's Cross materyallerinin hiçbirinde konuşulmayan yeni içgörüleri içeriyor. Daha kolay okunabilsin diye metnin bir kısmını düzenledim.

 ADAMUS KONU DIŞI, 22 ŞUBAT 2023 – ALINTILAR

 

Cennet’in Haçı’na bugünden itibaren bir ay var. Üç yıldan fazla bir süre önce Cauldre'ye uyarıda bulunmamın ve 'Her şeyi hazırla' dememin nedeni buydu. O zamanlar kesin tarihi bilmiyordum ama yaklaşık üç ila beş yıl içinde olacağını biliyordum. Görünüşe göre, üçün biraz üzerindeymiş. Cennet’in Haçı’nın açılışı, nihayet, neredeyse gezegen burada olduğundan bu yana Dünya'da var olan perdede çatlağın oluşmasıdır. O perde; Ruhla, Ben'im ile iletişimi ve bağlantıyı kapatmıştı. Bu bir hata değildi. Kötü bir şey değildi.O sadece sizin burada  "Ben kimim?"i anlama arayışında olmanıza izin verdi. Ve o aslında inanılmaz bir girişimdi - bu gezegenin, biyolojinin ve perdenin tasarımı - çok çok uzun bir süre ayrılık yanılsamasını yaratan inanılmaz bir yapıydı.

 

İşte şimdi buradasınız. Biraz duygusallaşıyorum çünkü o, gezegende binlerce veya daha fazla yaşamın, eonlarca zamanın, çalışmanın ve deneyimin doruk noktasıdır ve siz şimdi Kıyamette, örtünün açılışında buradasınız. Onun üzerinde çalışmak zorunda değilsiniz. Her şey sadece neler olup bittiğinin farkında olmakla ve birdenbire Öz'ünüzle bağlantı kurmanın çok daha kolay olduğunu fark etmekle ilgilidir.

 

22 Mart 2023'te Kırmızı Meclis Dünya gezegenindeki dükkanını kapatacak, bu da onların işinin bittiği anlamına geliyor. Uzun, çok uzun zamandır devam eden bütün o çalışmalar, Kıyamet'e, perdenin açılması noktasına ulaştı. Kırmızı Meclis diğer alemlerde var olmaya devam edecek ve yaradılışın tüm parçalarına gitmeye devam edecek, bilgeliği öğretecek, ruhun evrimini öğretecek, "Ben'im, Ben Varım"ı öğretecek. Egemenlik ve enerji hakkında diğer alemlerde öğretmeye devam edecek, ama temel olarak burada, Dünya üzerindeki işleri bitmiştir. Sizinle çalışmak için buradaydılar. Onlar sizin mevkidaşlarınız oldu ve şimdi meşaleyi taşımak ve işi yapmak size bağlıdır- size kalmıştır.

 

Gittiklerinde, kelimenin tam anlamıyla Cennetin Haçı’ndan, perdedeki bu açıklıktan çıkacaklar. Bunu son kapıları olarak kullanacaklar. Şu anda, gezegendeki işlerini bitirmek üzereler.

 

Çok küçük bir grup insanın yaptıklarından dolayı Kırmızı Meclis tarafından yayılan muazzam miktarlarda minnettarlık var. O küçük grup, Kırmızı Çember’dir, Şambra’dır. Başkaları da var, ama Kırmızı Çember bu konuda çalışan tüm gruplar içinde en uyumlu olanıdır, en büyük etkiyi yaratan tüm bu gruplar arasında en sıkı olanıdır. Muazzam miktarlarda minnettarlık var ve bu da duyguları ortaya çıkarıyor çünkü siz de onlara minnettarsınız. Dengelemek için Kırmızı Meclis ve Kırmız Çember’e ihtiyacınız vardı ve onlar da uzun süredir sizinle el ele çalışıyorlardı.

 

Kırmızı Meclis ayrılırken, seçimleri nedeniyle, onurları nedeniyle Cennet’in Haçı’ndan çıkacaklar ve bu da aynı zamanda o günkü açılışa yardımcı olacak, onu dengelemeye ve daha da fazla açmaya yardımcı olacak. Yani, bu tamamiyle bir seçimdir. İnanılmaz bir geçit alayı olacak, tek sıra halinde olacaklar ve onların Dünya'dan Cennetin Haçı boyunca çok ciddi, güzel bir yürüyüşle yukarıya doğru hareket ettiklerini hissedebileceksiniz

 

Ah, gezegende yapacak çok şeyiniz olacak. Uzun zamandır hedefe doğru gittiğiniz bir yolculuktaydınız. Sonunda oraya ulaştınız ve şimdi asıl iş başlıyor – gezegendeki Üstatlar olma işi. Artık oraya gitmeye çalışmak zorunda değilsiniz, Gerçekleştiriminizi yapmaya çalışmak zorunda değilsiniz. Artık oradasınız ve Cennetin Haçı’ndan hemen sonraki zamanlarda Şambra ile çok yakından çalışacağım. Artık o yolculuğa çıkmaya veya kendinizi bulmaya çalışmanıza gerek yok. Siz buradasınız ve şimdi gezegen için ışığınızı gerçekten parlatmak açısından asıl iş başlıyor.

 

Bu Kıyametir, bu açılıştır. Tarih yaklaştıkça, Dünya'ya daha fazla bilinç geldikçe, bunun olmasını istemeyen güçler - insan ve insan olmayan güçler - vardı. Onlara karanlık güçler demeyeceğim; onlar sadece bunun olmasını istemeyen bilinçsiz veya düşük bilinçli güçlerdir. Bazıları, uzun süredir gezegen için enerji tutan ve bunu görmek istemeyen, birçoğu yarı gizli olan dini tarikatlardı. Diğerleri, insanlar aracılığıyla çalışan, insan olmayan güç gruplarıdır. Onlara melek bile demeyeceğim, onlar insanları manipüle eden insan olmayan varlıklardır. Bazen insanlar onların farkındadır, ancak çoğu zaman farkında değildir. Onlar  bunu görmek istemiyor. Güce çok bağlı, güce yatırım yapan insanlar var ve onlar bunun sona erdiğini biliyorlar.

 

Bu gruplardan bazıları, İsa (Jesus) olmadığı için bunun şeytanın işi olduğunu düşünüyor. Bu İsa'dır, ama onların İsa'sı değildir. Bunda şeytani bir şey olduğunu düşünüyorlar. Şu anda bunun olmasını istemeyerek dua ediyorlar ve dua ediyorlar. Gerçekte ne olduğunu anlamıyorlar, ancak bir şeyin ortaya çıkmak üzere olduğunu biliyorlar ve korkuyorlar. Onlar, kızgın bir Tanrı'nın, günahkarların, İsa'nın ortaya çıkmasını beklemenin o eski enerjilerinin bir kısmını çok çok uzun bir süredir Dünya üzerinde taşıyorlardı. Ve ortaya çıkan İsa'dır, ama onların yarattıkları İsa olarak değil, Christo'nun (Mesih) enerjisi olarak ortaya çıkan İsa’dır.

 

Bunun bir tür aldatmaca olduğunu düşünüyorlar, çünkü uzun saçlı, hoş görünümlü Yahudi adamın ortaya çıkmasını ve kelimenin tam anlamıyla Kudüs'te yürümesini bekliyorlar. Yüzyıllardır bu gruplardan bazıları, İkinci Geliş'i bekleyerek özellikle İsrail ve çevresindeki depolarda mal, yiyecek, mobilya, altın, cephane ve çok sayıda silah depoluyorlar. Bu süreci yaşadıktan sonra hayatta kalacak olanlara dağıtmak için milyonlarca kutsal kitabı stokladılar. Bu çok eski bir enerjidir. Neredeyse 2000 yıldır bunu yapmak için çalışıyorlar. ‘İkinci Geliş’ için mallarla dolu devasa depoları ve İsa için gerçekten çok güzel giysileri var. Ben ciddiyim.

 

Rusya ile savaşın arkasındaki temel neden de bu. Bunun Ukrayna ile yapılan bir savaş olduğunu bile söylemeyeceğim çünkü Ukrayna bunu başlatmadı, ancak bir yıl önce başlayan bu güç oyunu, dünyayı dengeden çıkarmayı amaçlıyordu; “Umarım tüm bu olayın gerçekleşmemesi için yeterince dengeden çıkar” anlamında. Şimdi, insanların günahkar olduğuna ve daha fazla acı çekmesi gerektiğine inandığı için Cennetin Haçı’nı engellemeye çalışan, insanları manipüle eden bu grupla Cennetin Haçı’nın meydana gelmesinin sonuçlarını hayal edebiliyor musunuz?

 

Savaş bir dikkat dağıtma, bir oyalamaydı, her şeyi Cennet’in Haçı’nın gerçekleşmemesine yetecek kadar dengeden çıkarmayı umuyordu. Ama komik bir şey oldu. Kiev'e girip yaklaşık bir hafta süreceğini tahmin ettikleri zaman zarfında yönetimi devralabileceklerini düşünürlerken, bunu yapamadılar. Ruslar hakkında kötü konuşmuyorum. Buna dahil olan sadece az sayıda Rus lider var. Rusya'yı seviyorum. Son hayatımda oraya oldukça sık gittim. Büyük Catherine gerçekten harikaydı. Bazı yönlerden biraz garipti. İnanılmaz derecede zekiydi, neredeyse fazla zekiydi ve bu da bazen onun aleyhine çalışıyordu. Rus halkını ve topraklarını seviyorum ama şu anda olanların amacı, Cennet’in Haçı’nın açılmasını engellemekti. Ama olmadı. Orada olup bitenlerin sonucuna bir bakın. Şimdi Cennet’in Haçı açıldığında, bu güç grupları üzerinde nasıl bir ters tepki meydana gelecek?

 

Çağlar boyunca İsa'nın geliş tarihini tahmin ettiler. Bilince dayandırılmadığı için kehanet edilen ve yanlış çıkan tarihler oldu. Bunu İsa'nın gazabına dayandırıyorlardı. Başka bir deyişle, "İsa o kadar sinirlendi ki öfkeyle geri gelecek." diye inanıyorlardı. Her şeyin bilinç ve enerjiye dayalı olduğunu görme zahmetine girmediler. Yanlış tarihleri kehanet etmeye devam ettiler ve İsa hiç ortaya çıkmadı. Birçoğu çok utandı ve utandıklarında, daha da kızdılar. Rusya'nın şu anki Devlet Başkanı, geçmiş bir yaşamında dini bir liderdi ve ayrıca belirli tarihler öngörmüştü. Ama olmadı - tabii ki o öldü ve sonra geri döndü - ve şimdi  kızgın, çünkü işler onun istediği gibi gitmedi. Şimdi her şeyin kendi şartlarına göre olmasını istiyor; Onun İsa'sı olmalı ve doğru olmayanları yok edecek olan da onun İsa'sı olmalı.

 

Teknoloji ile ilgili sorunlar olacak. O ne kadar ileri gider? Yapay zekada ne kadar bilinç var? İnsanlar tembel mi olacak? Düşünmeyecekler mi? Yoksa bunu iyilik için mi kullanacaklar? Onu, yeni insan türlerini meydana getirmek için kullanacaklar mı? Nüfusu beslemek için kullanacaklar mı? Bu gezegende bol miktarda yiyecek var. Bol. Sadece gerçekten ihtiyacı olanların kullanımına sunulmadı. Bol miktarda tatlı su var. Bu gezegende her şeyden bol bol var ve sadece açgözlülük, güç ve enerji beslemesi yüzünden herkes için adil paylaşılmıyor.

 

Bir şey daha. Cauldre bunu söylememi istemiyor ama Cennet’in Haçı zamanı civarında kişisel bir çarp-doldur olayı yaşayabilirsiniz. Bunun için endişelenmeyin. Sizi öldürmeyecek. Sadece şok edecek. Küçük bir kaza, duvara çarpmak, merdivenlerden düşmek ya da onun gibi bir şey olacak. Çoğu zaman insanlar bunu ilahi enerjilerin çok hızlı bir şekilde aşılanmasının bir yolu olarak kullanırlar. Bunu çocukken hepiniz yaptınız, ağaçtan düşmek gibi. Endişelenmeyin. Yanlış hiçbir şey yapmıyorsunuz. Sadece bir dolum yaşıyorsunuz.

 

ADAMUS TARAFINDAN ÇALIŞTAYDAN SONRA EKLENDİ:

Bugün ile 22 Mart arasında, dünyanın dört bir yanındaki Şambra'yı her gün bankta oturmaya ve ışığınızı yaymaya çağırıyorum.

Kıyamete yaklaşırken kendiniz ve insanlık için yapabileceğiniz en önemli şey budur.

  
873 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın