• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Bilgeliğin FasetleriDünyanın her yerinden Şambra bilgeliği.

Bu projeye katılmak için Bilgeliğin Fasetleri'ne tıklayınız. Bilgeliğin Fasetleri

"Kendini ve Diğerlerini Kabul Edince Gelen Hediye"

Adamus bu enerjik, neşeli ve basitçe uygulanabilen mesajda insanlar için en önemli olan şeylerden birisi hakkında konuşuyor: Kabul. O, sizin diğer insanları güven içinde kabul ettiğiniz zaman kendi varoluşunuzu da kabul ettiğinizi söylüyor. Ve o kabul ettiği Şambra'ya şöyle diyor:

"Ben tam da şu anda sizin hepinizin ve her birinizin gözlerinize bakabilir ve sizi her şeyden önce ruhlu ve egemen bir varlık olarak kabul edebilirim. Bu, sizin gerçekte ne olduğunuza dair olan basitçe kabul etme eylemi - kim olduğunuz düşüncesi değil, benim sizi gördüğüm haliniz - derin bir fark yaratır çünkü ben sizi o şekilde görebiliyorsam siz de kendinizi o şekilde görebilirsiniz. "

Kabul "Ben'im'in, Ben Varım'ın" insan ile ilgili dışavurumudur. O, diğerleri ile birlikte sizi de onurlandırır. O, öz seviyesindeki enerjiye dokunarak sizin yaşamınızda yer alan diğer ruhlu varlık veya varlıklar ile aranızdaki dinamikleri çabucak değiştirir.

Adamus ayrıca tüm dünyadan bu yolda yürümüş olan Şambra'yı, küçük bilinç hazinelerini onları arkadan takip edenler ile paylaşmaları için "Bilgeliğin Fasetaları" adlı projeye katılım daveti ediyor. Siz yaşadığınız tüm deneyimlerinizden ne öğrendiniz? Siz dünya ile hangi bilgelik mücevherinizi paylaşabilirsiniz? Bunları birkaç sözcüğe indirgeyerek bu harika yeni projenin bir parçası olun!

Projeye nasıl katılım sağlayacağınız ile ilgili bilgiyi PDF olarak indirebilirsiniz.

Bu mesaj, Ağustos 2015'te Almanya, Bodensee, Radolfzell'de Şambra tarafından organize edilen"Yaşamı Kutlamak" adlı çalışmada kaydedilmiştir.

Format: Video, mp3 audio, PDF text

Süre: 59:53

Ücret: 20$

Kendi yarattığım görüntümü izlediğim aynayı da ben yarattım.Gel ve ruhun ile birlikte nefes al, bu başına gelebilecek en büyük aşk ilişkisi olacak.Tırtıl, sen de bir kelebeksin ama hiç kimse senin yerine kanatlarını ortaya çıkaramaz.

Normal doğal değildir.İzin verdiğinde, bizzat kendinden aldığında, mutlak olarak mükemmel olan, uygun olan sana gelir.

İzin verirken güç veya kuvvet yoktur.Yaptığım yanlış değildi. Ben o anda yeterince aydınlanmamıştım.Her deneyimi onurlandırmanız, sizin bir Yaratıcı olduğunuzun tam sorumluluğunu almanız demektir.Neden tüm deneyimler kendine olan aşk ile ilgilidir? Çünkü siz tam da şu anda kimseniz osunuz.Siz kendinizi sevemezsiniz. Sizin burada olmanıza neden olan her şey zaten Kendinize olan Aşk'tan kaynaklanır.Kabul hiçbir yargı olmadan izin vermek anlamını taşır.Eğer siz yargılıyorsanız bu sizin yanlış algıların öznesi olduğunuzu gösterir.Öz doğru deneyimi izin vermek sayesinde yaşar.Bizim algılarımız yargılarımızın kaynağıdır. Sizin basitçe izin vermeniz halinde yargılama ortadan kaybolacaktır.Ben Çoğul olanım.Kendin olmaktan başka yapılacak bir şey yoktur.Önemli olan tek şey kendini sevmektir - diğer her şey ondan sonra gelir.Siz birçok veçhesi olan harika bir elmassınız.Parıldama Sanatı ... İnsanlara Ben'i Gerçekten İzlemeleri için yardım etmektir.Eğer sıkışmış enerji sadece "parçalanmış yaşam enerjisi" ise o halde siz güzel derin bir nefes alarak kendinize "Özgürlük Kanatları" takın.

Her şey için zaman var.Farkında olmak ya da olmamak, farkındalıktır.Deneyim farkındalık halindeki yaratımdır.Zaman, zamansız olanın içinde yaşar.Ben Tanrı'yı önce dışarıda daha sonra içeride aradım. İçteki dışarıda olmak için ortaya çıktı; ben aramayı bıraktım. Ben de Tanrı'yım.Hiçbir şahıs, hiçbir eş, hiçbir çocuk ve hiç kimse bana ait değildir.Başkalarını mutlu etmek benim görevim/ işim/ yükümlülüğüm değil. Beni mutlu etmek de başkalarının işi değil.Ben bir başkası için "en iyinin" ne olduğunu gerçekten bilmiyorum.Ölüm yaşam için vardır. Ölenler/geçiş yapanlar iyi bir şey yapıyorlar.İnanç yok, yargı yok; yargılama yok, sorun yok.Siz kendi hayatınızın senaryosunun yazarı, yönetmeni ve oyuncususunuz. Birisi sizin senaryonuzu izlemediğinde kızmayın çünkü onlar da kendi senaryolarını oynuyorlar. Bunun sırrı bunun farkında olmakta yatar.Birisinin şeyleri sizin gibi görmemesi onların yanlış olduğunu göstermez.Onca yıl mücadele ettikten sonra ben bedenimin benim en iyi arkadaşım olduğunu anladım. Ben bunu ne kadar kabul ediyorsam o kadar bilge hale geliyorum demektir.

Yaşama izin ver.Hiçbir şey yapma, her şey ol.SALIVER...SALIVER...SALIVERKONUŞULMAMIŞ SÖZCÜKLER...

YAPILMAMIŞ hareketler...

Dışavurulmamış hisler...

Burada yaşanmamış bir hayat ve karşısında farkında 0lMAYAN Bir yaratıcı vardır.Ben Canlıyım.Benim her deneyimim ve durumum içerisinde bir armağan barındırır.Gösterdiğim direnci tanıyıp, ona izin vermek musluğu açmaya benzer, böylece enerji yeniden akmaya muktedir olur.

Gerçek özgürlük serbest bırakmakta bulundu.En kötü ne olabilir? Ölürsünüz!Sizin farkındalıklarınız zaten burada, onlar basitçe sizin onları kabul eden bir bilinç ile görmenizi bekliyor.

Kendinizi yargılamak yerine, kendinizi affedin.Bizzat kendinizi ve diğerlerini kabul edin.Uyanış özgürlük içindi!Ben kendi yaratımım içerisinde varoluyorum.Siz kendi realitenizin % 100'ünün yaratıcısısınız.Yanlış dönüş yoktur.Üstat 'VE' dedir.Aydınlanma Kutsal Öz'ünüzün farkına varmaktır.Her şey zaten burada. Bırakın o size gelsin.Üstatlık tam anlamıyla bilinçli yaşamaktır.Siz, Üstat, zaten Şimdi anında aydınlanmış durumdasınız.Ben bilinç ağıyım (network)!Bilinç diğer her şeyin varolabilmesi için varolmalıdır.Sizin gerçekte burada yaptığınız şey gezegenin bilincini değiştirmek. Siz buraya gerçekte bunu yapmak için geldiniz.Ben Ben'im. Ve nasıl adlandırılırsam adlandırılayım egemen bir varlığım.Ben Varım, o nedenle ben Ben'im (olanım) - ben bu yaratımda deneyim yaşamak için kendini dışavuran saf bilincim.

Ben'im otomatik pilotuna güvenin. Yaşam filmi daima mutlu son ile biter!Aydınlanmanızda rahatlayın.Her şey benim aydınlanmam ile alakalı.Yo soy el Punto (İspanyolca). Ben'im bilincin ana konusu.Ben kendi Güvenli Uzay'ımdayım.Ben barış içinde kaosun ortasında duruyorum ve gözlemliyorum: onlar bana ait değil!

Size ait olan tek şey sizin seçtiklerinizdir - geriye kalan her şeyi serbest bırakın.Seçim yap, öyle olsun.Basitçe OL, sadece kendi aydınlığında ol, bu, büyük fark yaratır.

Karanlık ortaya çıktığında sessiz ol ve şefkatle nefes al, onun ile ol. Hala onun içinde mevcut olan ışık kıvılcımı ile bağlantı kur.Karanlık sizin kutsallığınızdır.Bir önemi yok.Çeneni kapat zihin, ben hayattan keyif alıyorum!Güven, bırak ve izin ver.Almak için derin bir nefes al.Tüm yaratımda her şey yolunda.