• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Tutku 2020 Dizisi Şaud 8


Adamus Mesajı Geoffrey Hoppe Kanallığı ile 4 Nisan 2020’de Kırmızı Çember’e sunulmuştur.


Ben Ben’im, St. Germain’in Adamus’ı.

Benim sevgili arkadaşlarım, bunların hepsi tanıdık gelmeli. Şu anda olanların hepsi tanıdık gelmeli. Bizim çok, çok uzun bir zamandır bunlar için alıştırma yaptığımız veya bunları tekrar, tekrar dinlediğimiz söylenebilir. Biz belki tüm ayrıntıları, kesin detayları bilmiyorduk çünkü onların gerçekten bir önemi yoktur. Ama biz Dünya’daki bu zamanı sizin buraya gelişinizden bu yana, hatta sizin ilk enkarnasyonunuzdan önce bekliyorduk.

Biz, Şambra olarak, Tobias’ın sizinle yaptığı, ta ilk kanallıktan beri enerjilerin alıştırmasını, provasını yaptık, onları hissettik.

Siz şimdi, tekrar, yaşamınızda sadece bu gezegene değil, tüm kozmosa yayılan bu muazzam kavuşma, bu muazzam değişim için burada bulunmayı seçtiğiniz yaşamınızda, gezegende böyle bir zamanın geleceğini bilerek çok, çok uzun bir zaman boyunca Yeni Dünyalarda, birçok, birçok Yeni Dünya’da çalıştınız.

Ben sizden bunu hissetmenizi istiyorum. Bazılarınız normalde hissetmesi gerekirken neden korku hissetmediğini merak ediyor; normalde kaygılı olması gerekirken neden kaygı hissetmediğini merak ediyor. Ama bunu bir an için hissedin çünkü biz geceleri sizin rüya haliniz sırasında ve başka zamanlarda bir araya toplandığımızda bunun üzerinden sıkça geçiyoruz, bu muazzam değişimin olacağını biliyoruz. Bazılarınız, ah, çabucak olmadığı için çok sabırsızlanıyordu, “Muhtemelen ne zaman olacak?” diye merak ediyordu, ben bir şey mi kaçırdım, bu yaşamda olacak mı diye merak ediyordu. Ama işte, o, tam olarak burada. O, yere indi.

Bunun içinde derin bir nefes alın. O, tanıdık çünkü biz onun için hazırlandık. Biz hazırlık yaptık.

Siz bedeninizi ve zihninizi hazırladınız. Siz yaşamlarca ve yaşamlarca beraberinizde taşıdığınız o kadar çok şeyi salıverdiniz, siz bazı çok kapalı olan şeyleri veya yaşamınızdaki en korkulu şeyleri serbest bıraktınız. Bu yeni değil. Biz Dünya Gezegeni’ndeki bu inanılmaz zamanda daha önce bulunduk.

Hadi bununla birlikte derin bir nefes alın, bunun geleceğini bildiğinizi hatırlayın.

Tekrar, biz tam olarak nasıl olacağını bilmiyorduk, bunun bir önemi yoktu. Bunlara neden olacak şeyin bir savaş olmayacağı oldukça iyi biliniyordu. Linda bu konuda konuştu – burada yanımda bulunan sevgili Easalı Linda – bu konu için geçenlerde, “Bu, en azından bir savaş değil.” diye konuştu. Hayır, hayır. Bu gezegen, savaş gibi bir şeyin gerçekten ötesine geçti. Ama onun bu tür bir değişime neden olacak bir şey çıkarması gerekiyordu ve değişim tüm kozmosda, her yerde meydana geliyor. Her şey bir kerede sindirilmek için biraz fazlaca büyük, biraz görkemli ama bu, şu anda oluyor.

Ve siz bilişinizde hissettiğinizde, bunu tüm yol boyunca bildiğinizi hatırlıyorsunuz. O nedenle çoğunuz, Şambra bu konuda sakin. Ah, evet, özellikle haberlere baktığınızda bir kaygı dönemi oluyor. O, büyük bir kaygı tetikleyicisidir. Ama siz sadece kendi başınıza olduğunuzda ki bunun için şimdi bol zamanınız var, o zaman o hatırlayış meydana geliyor. Bu gelecekti, biliyorsunuz ve işte buradayız. Bizim gezegende, diğer alemlerde hala yaşamamız gereken bazı şeyler var ama bu şimdi oluyor.

Hadi derin bir nefes alalım ve bunu hissedelim.

Sizin bu yaşamda, burada bulunma nedenlerinizin hepsi, sizin tüm beklemeleriniz, sizin yaptığınız tüm salıvermeleriniz şimdi burada. Ve ben, siz ilerlerken, öyle bir kaygı düzeyinin olmayacağını söyleyebilirim. Siz gerçek tutkunuza geleceksiniz. Biz onun için bu diziyi Tutku 2020 diye adlandırdık, bunun şimdi, bu yıl, yaklaşık bu zamanlarda olacağını bilerek.

Siz şimdi korkuların ve şüphelerin ötesine geçiyorsunuz. Siz suçluluğun ve utancın ötesine geçiyorsunuz. Siz ne yapmanız gerektiğini merak etmenin ötesine geçiyorsunuz. Siz bazı kaybolmuş insan tutkularını bulmaya çalışmanın ötesine geçiyorsunuz ve siz şimdi doğrudan gerçek tutkuya, sizin burada bulunmanızın gerçek nedenine geliyorsunuz. Ve ilginç olan şey, bunun tamamen doğal olması. Sizin onun üzerinde çalışmanız gerekmiyor. Siz ona sadece izin veriyorsunuz. Ben bunu ne kadar sık söyledim? Ben bunu size ne kadar sık hatırlattım? Bu – “Sadece izin verin” – kaç kere sağır kulaklara denk geldi ama ben sizin bunu şimdi anlamaya başladığınıza inanıyorum. Dünyada olanlarla birlikte, meydana gelen değişimlerle birlikte, ben sizin şimdi bunu anlamaya başladığınızı düşünüyorum. Bu zamanda, burada olmakla ilgili tutku sizsiniz.

Bu ilginç çünkü tutkulu olarak burada bulunan yalnızca siz değilsiniz ki bunu bugün konuşacağız ama siz tarih yazıyorsunuz. Siz kitaplar yazıyorsunuz. Siz öyküler paylaşıyorsunuz. Tüm bu yıllar boyunca yapılan Şaudlar, tüm toplantılar sizden sonra gelecekler için bir geçmişi ortaya koymak içindi.

Ve siz bunun bir parçasıydınız. Siz bu Şaudların yapılmasının bir parçasıydınız. Siz hiçbir zaman bir çalıştaya gitmiş olmasanız da, onların yapılışının, sizin Bulut Sınıfları diye adlandırdıklarınızın bir parçasıydınız. Siz onların hepsinin yapılışının bir parçası oldunuz, sizden sonra gelecekler için bir tarih bıraktınız.

Ah, biliyorum, biliyorum – ben neredeyse benim, Cauldre’nin gözlerinin yaşardığını hissedebiliyorum – bu çok, çok uzun bir yolculuk oldu ve zaman zaman çok zordu. Kendilerini Şambra diye adlandıranların çoğu yolun kenarına düştü. Bu her açıdan zaman zaman çok yoğun, çok acı verici oldu. Onların dikkati dağıldı veya onlar basitçe bu grubun bir parçası olmamayı seçtiler. Bunda yanlış olan bir şey yok çünkü biliyorsunuz, onlar gelmekte olan sıradaki dalganın bir parçası olacaklar.

Ama siz buraya kadar gelmeyi başardınız. İşte biz burada, şimdi sizin tutkunuzdayız. Ve bunların hiçbiri gerçekte yeni değil çünkü biz bunun için prova yaptık, hazırlandık. Ben Yükselmiş bir Üstat olarak saygın konumumla bugün tüm Yükselmiş Üstatların temsilcisi olarak hepinize kadeh kaldırıyorum. Maalesef güzel bir kadeh şarap değil ama onu sonra içeriz. Şimdilik içinde her ne varsa bundan biraz içelim (Adamus içeceğinden bir yudum alır). Mm. Mm. Acı bir içecek ve hayat bazen acıdır.

 

Büyük Resim

Hadi, biz büyük resme bakalım. Bu, şu anda çok önemli – büyük resmi aklınızda tutun. Küçük ayrıntılar sizi aşağı çekecektir. Hadi, biz büyük resme ve tüm parçaların nasıl bir araya geldiğine bakalım. Ve bugüne kadar olanların, bu tarihten sonra olacakların hiçbir önemi yok, siz daima büyük resmi aklınızda tutun. Ayrıntılarda kaybolmak kolaydır.

Şu anda neler oluyor?

Şey, biz geçenlerde Meleklerin Yolculuğu’nda, Atalardan Özgürlük’te, Şambra’ya verdiğimiz bazı mesajlar sırasında bu konu hakkında çok konuştuk. Bunların hepsi şu anda oluyor ama temelde Başmelekler Düzeni birliği kapatacağını ilan etti. Başmelekler Düzeni’ne ihtiyaç yok. O, bir şey için – tüm yaratımdaki enerji çıkmazı için – çözüm bulmaya çalışan tüm melek ailelerinin oluşturduğu bir konseydi. O kadar. Büyük resim budur.

Siz daha ortada bir Dünya yokken 144.000 melek aile, milyarlarca ve milyarlarca ruhlu varlık olduğunu düşünün, her şey yavaşlamıştı. Her şey neredeyse tamamen duracak – buna yakın - hale gelmişti ve buna bir çözüm olması gerektiği biliniyordu. Enerji neden yavaşlıyor? Ve Başmelekler Düzeni bu sorunun yanıtını bulmak için oluşturulmuştu ve o yüzden Dünya’yı yarattı ve sonra çoğunuz, neredeyse hepiniz o yanıtın bulunmasına yardımcı olmak için Dünya’nın kurulduğu ilk günlerde buraya geldiniz.

Bu Dünya mekanı ilginç bir yaratımdı. Daha önce sahip olmadığınız şekilde bir uzay ve zaman, yoğunluk, özgürlükten yoksunluk vardı ama yine de Dünya’nın daha önce başka varlıkların hiçbir zaman yaşamamış oldukları bir güzelliği vardı, orada doğanın güzelliği, öğrenmenin güzelliği ve yaratımınıza derinden, derinden, derinden dalmanın güzelliği vardı. Yani siz bu Dünya Gezegeni’ne bilinç ve enerji arasındaki bağlantıyı keşfetmek, enerjinin yavaşlamasının gerçek nedenlerini bulmak için geldiniz. Ve siz bunu çok ilginç bir şekilde yaptınız. Siz fiziksel olmayan bir varlık olarak diğer alemlerde deneyimlediğiniz şeyleri burada sonuna kadar yaşadınız, yeniden dramatize ettiniz ve onları Dünya’ya getirdiniz ve onları uzay ve zaman ve yerçekimine sahip olan bu gezegende sonuna kadar oynadınız. Siz sonuna kadar oynadınız. Siz deneyimlerinizi yeniden yaşadınız ama onlar artık bu gezegenin tüm bileşenlerine göre çevrilmişlerdi – uzay, zaman, diğer insanlar, doğa – ve siz bunu bin ya da binden fazla yaşam boyunca yaptınız.

Şimdi, bu çok, çok uzun bir zaman gibi geliyor ama aslında o kadar da uzun bir zaman değildi. Bin yaşam boyunca deneyim yaşamak ve sonra nihayet yanıta ulaşmak. Size yanıtı veren ben değildim. Siz o bilişe ulaştığınızda ben yanıtı basitçe size geri yansıttım. Ben onu sizin için kelimelere döktüm. Yanıt şu, “Enerji tamamen size aittir.” Enerji tamamen size aittir ve onu ateşleyen bilinçtir. Enerjinin sizin için işlemesini sağlayan bilinçtir ve enerji tamamen size aittir.

Oldukça basit sanırım. Siz tüm bu Dünya Gezegeni yaratımını ve fiziksel evreni ve diğer her şeyi birkaç basit sözcükle beyan edebilirsiniz: “Enerji bilince karşılık verir.” ve “Enerji tamamen size aittir.” Ve sonra belki üçüncü bir nokta, “Şimdi enerjinin sana hizmet etmesine izin ver.”

Bu kadar basit. O kadar çok yaşamdan, o kadar sıkıntıdan ve zorluktan sonra bu, sizde ağlama isteği oluşturuyor. Ama siz aynı zamanda yolda neler öğrendiğinize ve deneyimlediğinize bir bakın. Bu basit bir fizik sorusunu çözmekten daha fazlasıydı. Bu, inanılmaz öyküler yaşamak ve deneyimlemekti ve işte siz şimdi buradasınız.

Yanıt? “Enerji bilince karşılık verir ve enerji size aittir ve size hizmet eder.” Bizim işimiz bitti. Bizim işimiz bitti. Hepsi bu kadar.

Başmelekler Düzeni yanıtın şimdi yüzeye çıktığını, onun artık aşağıda saklanmadığını, onun artık bir gizem olmadığını anladığında; Başmelekler Düzeni, “İnsanlar sonunda anladılar.” dediğinde - çok insan değil ama çok fazla kişiye gerek yok, birkaç kişi yeter – onlar tüm yaratımdaki bu enerji çıkmazı ile ilgili bu muazzam sorunun yanıtını anladıklarında, “Zaman geldi. Toparlanma zamanı.” dediler. İnsanlar şimdi bunu teker teker keşfetmeye başlayacaklardır. Ve bu, çok yakında gezegene yayılacaktır. Ah, bundan bir yıl sonrası kadar ‘yakın’ bir sürede değil. Bu, biraz daha uzun bir zaman alır ama yeterince kısa bir zamanda olacaktır. Yanıt anlaşılmıştır.

Ben bu konuyu – Başmelekler Düzeni’nin kapanması konusunu – ilk olarak sanırım altı ay kadar önce küçük bir grup Şambra ile konuştum. Ben yüz yüze olduğum küçük bir grubun buna vereceği tepkiyi, karşılığı merak ediyordum ve bu bir şok olmadı. Olmamalıydı da ve onlar anladılar. Ve biz bunu sonra Keahak’a götürdük ve sonra tüm Şambra’ya götürdük. Ve bu daha çok bir hatırlatma gibi oldu, daha çok, ah, Tobias’ın şu “aha” dediği şey gibi oldu. “Ah! Bu doğru! Ben bunu yol boyunca biliyordum ama benim onu keşfetme deneyimini yaşamam gerekiyordu.” Ve siz bunu yaptınız ve bu şimdi tüm Şambra’nın içinde. Bu şimdi Şambra’ın bir parçası. Siz ona sahip misiniz? O, bir başkasına ait olduğundan değil. O, dışarıda başka bir yerde olduğundan değil. Siz herhangi bir şeyin kurbanı olduğunuzdan değil. Enerji tamamen size aittir. Sizi egemen bir varlık yapan şey budur. Ve iş şimdi, enerjinin size hizmet etmesine izin verilmesidir.

Başmelekler Düzeni birliği kapatmaya, çantalarını toplamaya, tabii işe yaramaz şeyleri atmaya başladı ve sonra melek ailelerine giderek, onları bilgilendirdiler; “Halloldu. Keşfedildi, gezegende az bir kişi tarafından keşfedilmiş olsa da halloldu. Yanıt bu.” Ve onlar daha sonra melek ailelerine, “Dağılma zamanı geldi. Meleklerin daha önce yaptığımız gibi gruplaşmasına gerek yok, hiç yok çünkü her varlık nihayetinde egemendir. Ve eğer biz bu gruplarda kalırsak, enerjinin tamamen bizim olduğunu gerçekten anlayamayız. Biz grup enerjisi, grup düşüncesi ve grup yanıtına sahip oluruz.” dediler.

O yüzden, bu geçen altı ay boyunca buna hazırlık olarak, melek ailelerinin dağılması için bir sürü iş yapıldı. Ve gezegende ilk yerde, ilk zaman diliminde, ilk toplulukta 4 Nisan 2020 olduğunda mesaj verilmeye başlandı. Bakın, tüm melek ailelerine geçtiğimiz haftalarda çağrı yapıldı, onlar eve geri çağırıldılar. Ah, bazıları gerçekten gitmek istemediler ama başka da bir seçenekleri yoktu. Bu mesajla onların melek ailelerine geri dönmesi çağrısı yapıldı.

Onlar konseye gittiler. Her bir melek aile tek tek konseye gitti. Onlar toplandılar ve bugünü beklediler, onlar bugünü özellikle nümerolojiden dolayı, kısmen de iyi uyduğu için, kısmen de Mesih bilincinden, Christos (kutsanmış) bilincinden şimdi Üstat bilincine girme vakti geldiği için seçtiler. 33’ten 44’e geçiliyor ve bizim yaptığımız şey – meydana gelen değişim - de tam olarak bu ve 4/4/2020, 4/4/4’ten daha iyi bir tarih olamaz. Bu tarihte olmak zorunda değildi ama biz bunun çok iyi olacağını düşündük. Bu, sizin hayatınızda asla, asla unutmayacağınız bir tarih olacaktır.

O yüzden, 4 Nisan 2020’de, bu gezegendeki ilk saat dilimlerinin bunu deneyimlemeye başlamasıyla, mesaj tüm spiritüel ailelere iletilecek. Onlar, biz bu tarihi bulana kadar bu mesaj için orada oturdular. Ve onlar devam edecekler ve mesaj sesli olarak veya bir çağrı şeklinde iletilmeye devam edecek, bir bakıma tüm melek ailelerine, tek tek tüm melek ailelerine, “Dağılma vakti.” denilecek.

Ve mesaj bu gezegende yaklaşık olarak 13, 14 saatlik bir süreden sonra kesilecek. Sona erecek. Onların hepsi mesajı duyacaktır. Kozmostakilerin hepsi duyacaktır, “Dağılma vakti.” Bunu istemeyenler var. Tabii, her zaman görüşülecek konular olur. Hazır olmadığını veya ailelerinin hazır olmadığını düşünenler var ama bu olacaktır.

Onlar birçok, birçok farklı yerlere gidecekler ve bazıları yeniden gruplaşmaya çalışacak ama bu açıkça olmayacaktır. Bu açıkça işe yaramayacaktır çünkü bu denklemin bir parçası tamamıyla egemenliğini, gruplara ihtiyacın olmadığını, ailelere ihtiyacın olmadığını anlamaktır. Bu, sizin tanrısallığınıza, sizin kutsallığınıza nihayetinde daha güzel bir değer katar ve Namasteyi, her bir varlığın içindeki Tanrı’yı gerçekten anlamanıza imkan sağlar.

Ruhlu varlıklar birlikte bir grup oluştururlarken, onlar enerji için birbirlerine güvenip bağlanırlarken, onlar yanıtlar için birbirlerine güvenip bağlanırlarken, bunu onun zaten kendi içlerinde olduğunu anlamadan yaparlar. Ve bu da melek ailelerinin yanlış inanışlarından biriydi. Bir araya gelmeleri onlara avuntu ve rahatlık ve yoldaş olmalarını sağladı ama bu, melek ailelerini ve bireylerini gerçekten her şeyin kendi içlerinde olduğunu anlamalarından alıkoydu.

Siz birliğe geri dönmeyeceksiniz. Siz kendi birliğinize geri döneceksiniz. Siz Yuvaya geri dönmeyeceksiniz ve melek varlıklar ayrıldıklarından bu yana kesinlikle Yuvaya geri dönmeye çalıştılar. Onlar oraya geri dönmeye çalıştılar, yanıtın bu olduğunu düşündüler, tıpkı ormanda kaybolan ve umutsuzca eve geri dönmeye çalışan ama daha çok kaybolan bir çocuk gibi. Siz bunun nasıl bir şey olduğunu biliyorsunuz. Siz kaybolunca, siz yönünüzü kaybedince ta ki pes edene kadar daha da, daha da çok yönünüzü kaybetmeye eğilimli oluyorsunuz. Siz teslim oluyorsunuz. Bu öyle bir şey – melek ailelerinin kayboluşu – siz bu gezegende diğer insanlarla birlikte kayboldunuz – ama şimdi, işte şimdi Gerçekleştirim zamanı geliyor.

Yani büyük resim böyle ve melek alemlerde de şimdi bunlar oluyor. Melek ailelerinin dağılması ve serbest bırakılması ile ilgili iletilen bu mesajı dinlemek, hissetmek ve deneyimlemek için birazdan onlara katılacağız.

Dünya Gezegeni

Hadi burada, sizin arka bahçesinizde, Dünya Gezegeni’nde neler olduğunu da konuşalım.

Sizin bu zamanda meydana gelen şu korona virüsü diye adlandırılan şeyiniz var. Korona virüsünün, herhangi bir virüsün enerjetik bir kökeni vardır. Yani, başka sözcüklerle ifade edecek olursak, o sadece biyolojik bir dengesizlik değildir; o başka bir şeyi yeniden dengeleme girişiminde bulunuyor. Biliyorsunuz, biz seksüel enerji virüsü hakkında, eril ve dişil enerjilerin yeniden dengelenmesi hakkında konuşuyoruz ki artık çatışma ve bağımlılık olmasın; eril artık dişile bağlı ve bağımlı olmasın ve tam tersi; ki ikisinin arasında bir çatışma ve bununla birlikte bir kurban olma durumu olmasın. Seksüel enerji virüsü bunu yapıyor. O, biyolojik bir virüs değil ama yine de tıpkı biyolojik bir virüs gibi hareket ediyor. Size bulaşabiliyor.

Sizde, gezegende, şimdi bu korona virüsü var ama peki gerçekte neler oluyor? Şey, o, birçok düzeyde iş görüyor ama asıl olan, bunun nedeni gezegende yeniden ayarlama yapıyor olması. Bir ayarlama.

Kim böyle bir virüsün mümkün olacağını hayal ederdi ki? Kim gezegendeki tüm insanların evde kalacağını hayal ederdi ki? Sokaklar sessiz. Gökyüzü sessiz. Hava sessiz. İnsanlar evde ve bazıları kendi başlarına veya aile üyeleriyle birlikte çok zor bir zaman geçiriyor. Bazıları bunu hayatlarının en güzel ve en etkili zamanı olarak göreceklerdir. Onlar bunu başka türlü planlayamazlardı. Onlar evde oturdukları iki haftalık bir tatil planlayamazlardı çünkü onlar dışarı çıkmak ve yine bir şeyler yapmak için ayartılırlardı. Ama gezegen şimdi sessizleşti. Bu bir ayarlama.

Ve ayarlamada birçok kişi kendilerinin daha derin parçalarına girecek. Onlar nihayet biraz sessizlik yaşıyorlar. Onlar nihayet içlerine bakıyorlar. Bunun başka bir şekilde olacağını sanmıyorum – bu kadar insanın, gezegendeki insanların, içlerine bakması – başka bir şekilde olmazdı.

Yani virüsün arkasında bir harikuladelik var ve o, gitmeye hazır olan birçok insanı salıveriyor. Her virüsle olduğu gibi onunla birlikte de toplam bir ölüm miktarı olacak; bu, göze çarpan bir ölü sayısı olacak ama onlar gerçekten gitmeye hazır olanlar. Başka bir deyişle, virüs onlar için bir katalizatör rolü oynuyor. Onların eve dönüş vakitleri gelmişti. Onlar melek ailelerinin çağrısını duydular. Onlar gezegende bir değişim zamanı olduğunu biliyorlardı. Onlar ilerlemek için hazır değildiler, o nedenle virüsü kendilerine çektiler ve virüs o konuyla ilgilenir ve onlar kısa sürede giderler. Bazıları Yeni Dünyalara gidiyorlar; bazıları uzun bir süre derin tefekküre dalmak için Dünya’ya Yakın Alemlere gidiyorlar; bazıları başka bir enkarnasyon için hemen bu gezegene yeniden gelmeye çalışacak. Ancak şu anda, mevcut olan ilginç bir etkiden dolayı bu şimdi açıkça olmayacak – bugünkü modern zamanlarda çok sık oluyor, birisi ölüyor ve daha sonra haftalar veya aylar içinde başka bir enkarnasyon için geri gelmeye çalışıyor; bu, eskiden on yıllarca veya yüzlerce yıl sürerdi ama şimdi haftalar içinde veya aylar içinde geri gelmeye çalışıyorlar.

Bu düzeyleri gözeten veya şu anda bu düzeylere Dünya Gezegeni’nden geçiş yapanların, fiziksel bedenlerinden çıkanların, o sessiz zamanı kullanmalarını sağlamak için yardım eden, Dünya’ya Yakın Alemlerdeki melek varlıklarla ilgili çok fazla şey oluyor. İnsanların sessiz zaman geçirmeleri sadece Dünya'da olmuyor. Dünya’ya Yakın Alemlere gidenler de o sessiz zamanı geçirmeye ihtiyaç duyacaklar. Tüm yaratımda her şey sakinleşiyor.

Dünya Gezegeni şu anda muazzam bir yeniden ayarlanmadan geçiyor. Biz bunun hakkında birkaç dakikaya kadar daha çok konuşacağız ama ben sizden olanları gerçek anlamda hissetmenizi istiyorum. Ve hissettiğinizde, bunu zaten bildiğinizi hatırlayın. Biz bunu zaten yaşamıştık. Biz gezegende her şeyi değiştirecek olan bir şeyin olacağını zaten konuşmuştuk. Ve tabii, çoğunuzun aklına bir savaş senaryosu veya ona benzer bir şey veya uzaylıların yönetimi ele geçirmesi gibi bir şey geldi. Umarım hiçbiriniz o şekilde düşünmüyorsunuzdur. Uzaylılara artık burada izin verilmiyor. Onlar ayrılmak zorundalar. Bu gezegene artık müdahale etmek yok.

Siz gezegende böyle muazzam sessiz bir zamana sahipsiniz ve bu, her şeyi değiştiriyor. Her şeyi değiştiriyor.

Virüsün kendisinin sonunda gezegene çok büyük bir ekonomik etkisi olacak – ah, demek istediğim, şimdiden bir etkisi var ama hepsi toplandığında ekonomiye çok büyük darbe vuracak – ki bu da gezegendeki ekonomilerde değişime yol açacak.

Şimdi, ekonomi, para nedir? Sadece enerjidir. Yani aynı şey meydana geliyor. Ben bunun ekonomik bir virüs olduğunu söylemiş olsam da nihayetinde gerçekte enerjiyle ilgilidir. İnsanların kendi bolluk yoksunlukları konusunda artık başkalarını suçlayamamalarıyla ilgilidir. Biz bir süre önce Şambra ile ekseriyetle bunun üstesinden geldik çünkü benim buna sabrım kalmamıştı. Eğer siz bolluk içinde değilseniz, sizin kendi suçunuz çünkü bolluk orada, her yerde. Eğer siz bolluk içinde değilseniz, bunun nedeni sizin hala yoksunluk içinde olmaktan hoşlanmanızdır ama beni bu konuya getirmeyin. O Şambralardan çoğu ayrıldı. Bolluk her yerde.

Evde oturan çoğu insan şöyle düşünmeye başlayacak, “Ben hakikaten keyif almadığım, verimli olmadığım o işe gerçekten geri dönmek istiyor muyum? Onlar bizim konuştuğumuz terimlerle, enerjinin onlara hizmet etmesi şeklinde düşünmeyecekler ama nihayetinde bununla ilgisi olan bir şey. Onlar, “İş bana pek iyi hizmet etmiyordu.” diyecekler.

Gezegendeki yaratıcılık düzeyinde şu anda muazzam bir artış var. Birçok insan evde sıkılıyor veya aile içi şiddet yaşıyor veya sadece konuyla ilgisi olmayan sosyal medyada zaman israf ediyor. Ama şu anda yaratıcılığını artıran birçok, birçok insan var. Onlar kendi kendilerine şöyle düşünüyorlar, “Ben bir şey yapmak istiyorum. Her şey normale döndüğünde” – ki asla dönmeyecek – “Ben hayatımda bir şey yapmak istiyorum. Ben ifade etmek istiyorum. Ben deneyimlemek istiyorum. Ben kendimi genişletmek istiyorum ve ben...” şey, söylemiyorlar ama onların aslında demek istedikleri şey Gerçekleştirime ulaşmak. Dört E. Dört E konusunda şurada daha çok bilgi bulabilirsiniz. (More info about the 4Es here.) (ç.n: deneyim, genişleme, aydınlanma, ifade etme başlıklarından oluşan Adamus’ın çalışması. İng.’de bu sözcüklerin hepsi e harfi ile başladığından 4E adı verilmiş)

Yani birçok kişi şimdi evde oturuyor ve onlar tam da şu sıralarda kendilerini yaratıcılığa açıyorlar. Onların, bazı korkularını ve şüphelerini aşmaları biraz zaman alacaktır. Siz bunun nasıl bir şey olduğunu biliyorsunuz. Sizin aklınıza büyük bir fikir, yaratıcı bir fikir gelir ve sonra şüphe zihni, şüphe şeytanları araya girer ve size bunu neden yapamayacağınızı anlatırlar. Ancak şu anda, birçok nedenden dolayı yaratıcılıkta büyük bir artış var.

Evde oturan insanlar sıkılıyorlar, derin düşünceye dalıyorlar, “Ben hayatımda gerçekte ne yapmak istiyorum?” Onlar bunu henüz bilmiyorlar ama bu gezegende bugünün sonunda dağılan melek ailelerinden muazzam bir serbest kalış var. Bu, muazzam bir serbest kalıştır. Bu, her şeyi içeride tutan matriksin bir parçasıdır. Şey, siz bunu Atalardan Özgürlük çalışmasından Ancestral Freedom  biliyorsunuz– ve ben onu şimdi harika bir şekilde güncelledim – siz melek aileniz ile bir matriksinizin olduğunu biliyorsunuz. Bu, sizinle geçmiş yaşamlarınızdan bile daha sıkı bir şekilde örülüydü, o, sizi matrikste tutuyor ve melek ailelerinin bu matriksi bugün salıveriliyor. Çoğu insan bunu asla anlamayacaktır – onlar bunu belki daha sonra anlarlar ama bugün muhtemelen anlamayacaklardır – ama onlar bir şeyin değiştiğini hissedeceklerdir. Ve bu oldu. Bu, şu anda oluyor.

 

Siz

Hadi sizin hakkınızda konuşalım. Hadi sizin hakkınızda konuşalım.

Sanırım bunu ortaya koymanın en iyi yolu şu, Hizmetiniz için teşekkürler.

Siz buraya melek ailelerinizin temsilcisi olarak geldiniz, çoğunuz bu Dünya Gezegeni’nin yaratıldığı ve oluşturulduğu, ta ilk zamanlarda geldiniz. Siz burada en eskilerdensiniz. Siz buraya geldiniz ve siz bu gezegende diğerlerinden çok, çok daha fazla yaşam sürdünüz. Sizin muhtemelen bine yakın veya belki biraz daha fazla yaşamınız oldu. Diğer insanların iki yüz veya üç yüz. Sizin bu gezegende onlardan çok daha fazla yaşamınız oldu.

Siz buraya melek ailelerinizin temsilcisi olarak bu Dünya Gezegeni’nin şekillendirilmesine ve oluşturulmasına, onun şimdiki haline getirilmesine yardım etmek için geldiniz ve ben sizin bundan pişmanlık duyduğunuz zamanlarınızın olduğunu biliyorum. Topluma baktınız, gezegenin nereye gittiğine baktınız ve pişman oldunuz. Birçoğunuz günümüz dinlerini ve kiliselerini oluşturma ve yaratmada yoğun rol oynadınız ve sonra pişman oldunuz. Ben sizi bunun için azarlayacağım. Diğerlerini azarlamayacağım. Ama siz onlara bakıyorsunuz ve şöyle diyorsunuz, “Bak ne oldu. Bu gezegende çok fazla şiddet var, bu gezegende çok fazla nefret ve öfke var.” ama siz yarı yolda bırakmadınız. Siz şimdiye kadar tüm o yolun sonuna kadar dayandınız.  

Enerjinin bilince karşılık verdiği bu çok basit ama çok derin şeyi ortaya çıkaran sizlersiniz – ikisi şimdiye kadar aynı şeyin parçası değildi ama birlikte çalışıyorlar - ve bu enerji size ait ve size hizmet ediyor. Siz ve gezegendeki diğer Şambralar bunun anlaşılmasına yardım ettiniz. Başmelekler Düzeni ve melek ailelerinin dağılmasına yol açan bu oldu.

O yüzden hizmetiniz için teşekkürler. Siz bu gezegene yapmaya geldiğiniz şeyi yaptınız. Bu bitti. Bu bitti. Sırada ne var?

Şey, umarım siz burada Üstatlar olarak kalırsınız. Siz burada diğerlerine örnek olmak için kalın. Siz burada şimdi hayatınızın tadını çıkarmak için kalın, lanet olsun. Heh, hayatınızın tadını çıkarmak için. Hayatınızın tadını çıkartmanız için beni bir şey yapmaya zorlamayın! Şimdi hayattan zevk alma zamanı. Acı çekmeyi ve mücadeleyi durdurmanın zamanı geldi. Siz bunları büyük ölçüde insanlık için kendi üzerinize aldınız, insanlığın geldiği yer yüzünden, suçluluk ve utanç duyduğunuz için. Bu arada, siz onlara hiçbir şey yaptırmadınız. Onlar bunu kendileri yaptılar. Ama yine de onlar, sizin yarattığınız binalara girip, eh, kendi pisliklerini yarattıkları için, sizin suçluluk ve utanç duyduğunuz söylenebilir. Bırakın gitsin. Bunlar size ait değil. Onlar hayatı istedikleri her şekilde deneyimleme hakkına ve özgürlüğüne sahipler.

O halde, hizmet bittiğine göre sizin için sırada şimdi ne var? Bu, aynı zamanda sizin kitaplar yazdığınızı anlamanızın zamanı. Kelimenin tam anlamıyla kitap değil ama bunlar bizim tüm Şaudlarımızla, tüm toplantılarımızla, sizin çalışmalar diye adlandırdığınız her şeyle, Bulut Sınıflarıyla birlikte kattığımız öykülerimizle yazılanlar. Biz bunu birlikte yaptık ve bu öyküler çok, çok uzun bir zaman var olacaklar. Öyküler şimdi düzenleniyor, listeleniyor, arşivleniyor ve Kırmızı Çember ekibi tarafından çok erişilebilir bir hale getiriliyor. Onlar bir sonraki dalga için hazır hale getiriliyorlar ve o dalga gelmekte. Peki, sizin için şimdi ne var?

Şimdi hayatın tadını çıkarma ve daha önce hiç olmadığı kadar enerjinin size hizmet etmesine izin verme zamanı; onunla kavga etmeden, onunla savaşmadan enerjinin size hizmet etmesine izin vermek. Bir örnek olun. Bir Üstat olun. Hayatını sevinç içinde yaşayan bedenli bir Üstat olarak gezegende bulunun.

O size geliyor. Ben insan zihninin bazen şüphelendiğini ve sizin, nasıl diye merak ettiğinizi ve sizin, bu matrikste ve her şeyde sıkışıp kaldığınızı düşündüğünüzü biliyorum. Hiç de öyle değil. Siz melek ailenize hizmet ettiniz ve onlar bugün seviniyorlar. Onlar seviniyorlar. Siz bunu birazdan işiteceksiniz. Siz buraya geliş amacınıza hizmet ettiniz ve ben sizin şu anda, yolculuğunuzun bu kısmında yaşadığınızın tuhaf bir his olduğunu biliyorum, sizin sorumluluğunuz, sizin ettiğiniz yemin yerine geldi, bitti ve siz melek ailelerinin serbest kalışını hissedebilirsiniz. Ama bu biraz da tuhaf çünkü tüm bu yaşamlarda hizmet ettiyseniz, buna alışırsınız.

Hizmet, çok çalışmak, mücadele etmek ve yaptığınız diğer şeylerin tümü sizde kalıplaşır. Yani, sanki halı aniden sizden çekilir. Sizin altınızdan değil, kelimenin tam anlamıyla sizden çekilir. Bu, tuhaf bir histir. Tıpkı ülkelerine hizmet etmek için orduya katılan ve bunu 20, 25 yıl yaptıktan sonra sivil olan bir kişi gibi. Bu, tuhaf bir histir çünkü bir kaybetme duygusu oluşur. İşin tamamlandığına dair heyecan vardır ama aynı zamanda, “Sırada ne var?” diye sorulur.

Sizin için sıradaki şey, hayatın tadını çıkarmak ve biz birazdan başka şeyleri de gündeme getireceğiz ama siz asla, şimdiye kadar yaptığınız türden bir hizmete geri dönmek zorunda olmayacaksınız ve geri dönmek de istemeyeceksiniz.

O halde, serbest kalışın içinde derin bir nefes alın, sizin melek aileniz, sizi o hizmetten özgürleştiriyor.

 

Sorular ve Yanıtlar

Çok soru, çok soru var biliyorum ve Cauldre ve Linda sizin sorduğunuz sorulardan bazılarını birleştirerek daha az soruya indirgediler. Ben şimdi Linda’dan sıradaki bölümümüze geçmeden önce soruları okumasını isteyeceğim.

LİNDA: Peki, benim için bir zevk. O halde...

SORU 1: Melek ailelerinin önemi nedir?

ADAMUS: Ah, melek ailelerinin önemi. Şey, eğer siz Tobias’ın Meleklerin Yolculuğu’nu izlediyseniz, o, sizin hiçlikten – ya da hiçlik gibi gözüken şeyden – kozmosa gidişinizi ve melek aileleri ile gruplaşmanızı, çok mükemmel ve kolay anlaşılır bir şekilde açıklıyor. Melek aileleri birbirlerine bağlanmak için oradaydılar. Bilirsiniz işte, tıpkı burada, gezegende arkadaş ya da aile gruplarının olması gibi. Melek aileleri size bir rahatlık sağladılar. Ama aynı zamanda, siz melek aileleri aracılığıyla enerjinin ne olduğunu ve nihayetinde neden yavaşladığını keşfetmeye çalıştınız.

Böylece onlar birleşip 144.000 melek aile olarak gruplaştılar. Bu, çok uzun bir zaman böyle oldu. Çok uzun bir zaman. Onlar bir amaca hizmet ettiler. Onlar size bir kimlik, bir grup yakınlığı verdiler. Bazılarınız yol boyunca Mikael’in Evi’nden, Zadkiel’in Evi’nden ve tüm diğer meleklerin evinden geldiniz. Bu, size bir kimlik ve ait olma duygusu verdi. Siz belki hangi aileden geldiğinizi insan zihninizle, bilinçli olarak fark etmemiş olabilirsiniz ama onları, yaşamlar arasında sıklıkla hatırladınız ve onlarla yeniden birleştiniz. Siz, yaşamlar arasında sıklıkla, Çiçekler Köprüsünü geçerek özdeşleştiğiniz melek ailenize geri döndünüz. Ruhlu bir varlık olarak, sizin özdeşleşebileceğiniz en derin temel şeylerden, ilk özdeşleşmelerden birisi buydu.

Bu yüzden, melek aile muazzam değerliydi ve yaratımdaki her şey neredeyse bir çıkmaza girdiğinde, onun neden yavaşladığını bulmak, enerji ve bilinç arasındaki ilişkinin keşfedilmesi için bir araya gelen melek aileleri muazzam değerliydiler. Onlar amaçlarına hizmet ettiler. Artık bir amaç yok, artık melek ailelerinin bağına gerek yok çünkü sonuçta her şey egemenlikle ilgili. Bunlar özgürlükle ilgili konular.

Melek aileleri tıpkı bu gezegendeki ülkeler veya dinler gibi kendi tarzlarında birbirleriyle savaştılar. Benim, sizin buraya diğer alemlerde yaptıklarınızı, tekrar sahnelemek için geldiğinizi söylediğimi hatırlayın ve siz onları burada çok yavaşlatılmış bir realitede sahnelediniz. Melek aileleri temelde diğer melek ailelerini ele geçirmeye çalışıyorlardı. Bu, Tobias’ın yıldız savaşları diye adlandırdığı dönemdir.

Burada gezegende gördüğünüz gibi sadece oraya dayanan bir sürü kavga vardı – bu aynı zamanda sadece oranın bir yansımasıydı – bir grup, ötekinden daha iyi olduğunu iddia ediyordu. Bir grup, diğerinden daha akıllı olduğunu iddia ediyordu. Bir grup, her şeyi diğerinin elinden almaya çalışıyordu. Tüm bunların artık sona erme zamanı geldi. Artık bunların hiçbirisine gerek yok. Artık ister Dünya'da, ister melek ailelerinde savaş yok. Her varlık, her ruhlu varlık egemen bir varlıktır.

Sizin Yükselmiş Üstatlar olarak başkalarıyla bir yakınlığınız ve bağlantınız olacaktır. Bizim Yükselmiş Üstatlar Kulübümüz var ama bizi birbirimize yapıştıran bir şey yok. Bizi bir araya getiren şey basitçe yakınlık veya tanışıklığımız.

Siz diğer Şambralarla, zaten gezegende olan bazı Üstatlarla, Tobias’tan hemen sonra enkarne olanlarla bir yakınlığınız olduğunu keşfedeceksiniz ama asla yeniden birbirinize grup olarak yapışmayacaksınız. Sizin bir tanışıklığınız ve yakınlığınız olacak ama asla bir bağ veya uymanız gereken bir yemininiz olmayacak.

Melek ailelerinin zamanı geçti ve şimdi, şey, buna direnç gösterenler var, bunu hiç istemeyenler var. Bugüne kadar birçok güç oyunu oynandı. Ama şimdi tüm melek ailelerinin dağıldığı biliniyor. O yüzden teşekkürler.

Sıradaki soru.

LİNDA: Peki.

SORU 2: Aileleri dağılan melek varlıklar bundan sonra nereye gidecekler?

ADAMUS: Onlar nereye gidecekler? Siz ve başkaları özellikle rüya halinizde, Yeni Dünyaları tasarlamak, mimarisini yapmak ve sonra inşa etmek için çok zaman harcadınız. Şu anda yüzlerce Yeni Dünya var, bu Dünyaların her birinin beş milyar varlığı kaldıracak kadar kapasitesi var. Başka bir deyişle, onlar yoğun nüfuslu olmayacaklar. Onlar burada oldukları gibi kalabalık ya da sıkışık olmayacaklar. Yani sizin ailenizden ve diğer ailelerden gelen melek varlıkların çoğu Yeni Dünyalara gidecek.

Yeni Dünyalar, bu Dünya’nın modern, temiz bir modeli gibi olacak çünkü implantlarına siz yardım ettiniz, bu yerlere Dünya’nın en harika şeylerini yerleştirdiniz – doğa, hayvanlar, gerçek sevgi, paylaşmak, deneyim – ama oralarda çevre kirliliği ve şiddet olmayacak, bu insan Dünyası’nda yaşamayı çok zor yapan şeyler olmayacak. Onların gidecekleri yerler temiz, yenilenmiş, baştan yapılmış “II. Version” Dünyalar olacak. Onlar oraya gidecekler ve orada bedenlenecekler. Onlar kendilerini bir fiziksel bedende bulacaklar ama sizin gibi bir yaşamdan diğerine gidip gelerek sıkışıp kalmayacaklar. Bu, onların başına gelen bir şey olmasından ziyade, daha çok bir seçim olacak.

Onlar, bu Yeni Dünyalar’da kendi içlerine derinlemesine dalmayı, maddeye ve kendi yaratımlarına derinlemesine dalmayı, hayatı çok duyusal bir şekilde, çok yakınlaşarak yaşayacaklar ve nihayetinde kendi enerjilerinde olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyecekler.

Birçoğunuz orada ders vereceksiniz, onlara rehberlik edeceksiniz. Siz onlara Dünya’nın ilginç ve eğlenceli yollarını anlamalarına yardım edeceksiniz. Ve onların hepsi bu Dünya’ya gelmek isteyecekler. Bu, bir müzeye gitmeyi istemek gibi bir şey olacak bilirsiniz işte, sizin gençken duyduğunuz ünlü yerlere gidip görmeniz gibi. Onların hepsi buraya gelmek istese de çoğu enkarnasyonları için buraya gelmeyecek. Onlar buraya şunun için gelebilirler, şey, siz ancak klasik Dünya’ya “Rehber Eşliğinde bir Tur Servisi” başlatırsanız. Bu, sizin oldukça iyi bildiğiniz bir şey.

Onlar Yeni Dünyalara gidecekler. Aralarından bazıları sadece kozmosda gezecek. Onlar yeniden gruplaşmaya çalışacaklar ama bu basitçe işe yaramayacak. Dinamikler bunun olmasını engeller. Ve onlar, sonra daha da, daha da çok gezmeye başlayacaklar, ta ki sonunda bir noktada Yeni Dünyalardan birine gitmeye karar verene dek.

Yoğun dinamiklerden dolayı, birinin Gerçekleştirimini yapması, bu zamana kadar sadece bu klasik Dünya yoluyla, burada mümkün oldu. Ama Gerçekleştirim, kısa bir süre sonra bu Yeni Dünyalardan birinde de yapılabilecek. Ama sizin kurulmasına yardımcı olduğunuz bu yer, klasik Dünya, tarihte eşi, benzeri olmayan o yer - O Yer – olarak geçecek – ah, zaten geçti bile. Ve düşünün siz buradaki öncülerden biriydiniz ve şimdi, hizmetiniz için teşekkürler.

Sıradaki soru.

LİNDA: Peki.

SORU 3: Peki ya başmelekler? Onlar dağılacaklar ve artık insanlara yardım etmeyecekler mi?

ADAMUS: Güzel soru çünkü insanlar uzun bir zamandır onlara ve ruhsal rehberlerine ve kendilerinden başka her şeye güvendiler. Başmelekler aslında ruhu olmayan varlıklardır. Onlar arketipsel enerjilerdir. Başka bir deyişle, onlar kendi gruplarının veya kendi melek ailelerinin kolektif enerjisidirler.

Başmeleklerin insan karakteristikleri geliştirdiklerini söyleyebiliriz çünkü onların aile üyeleri burada gezegende bulundu. Ama onlar insan değillerdir ve ruhlu varlık değillerdir. Onlar sizin psişik yaratımlarınız gibiler.

Melek ailelerinin dağılmasıyla artık başmelekler yok. Yani, onlar yine anılacaklar ancak siz kozmosa gidip bir başmelek bulamayacaksınız. Onların hakkında yine yazılacak. Onların hakkında yine konuşulacak. İnsanlar yine onlara dua edecekler veya onlardan rehberlik yapmalarını isteyecekler ama insanlar dikkatlice dinlediklerinde aldıkları mesajlarda şunu duyacaklar, “Melek aileleri, başmelekler tamamen bitti. Yanıtlar için kendinizin dışına bakmayı bırakın çünkü hepsi şu an sizin içinizde.”

Yani, evet, başmeleklerle bağlantı kurmaya çalışanlar, onlara veya tanrılara veya azizlere veya diğerlerine dua edenler yine olacaktır ama ilginç bir dinamik olacak. Gezegendeki birçok dua-cı – dua eden insan – ben onlara dua-cı diyorum, hiç yanıt alamamaya başlayacaklar. Bu sanki, bilirsiniz işte, cennete telefon edip meşgul sesi duymak veya hiç çevir sesi duymamak gibi bir şey olacak. Sonra mesaj gelecek, “Buraya bakma. Kendi içine bak. Her şey, senin içinde.”

Bu, birçok insana zor gelecek çünkü onlar kendilerinden başka her şeye güvenmeye alışkınlar. Onlar kendilerini sevmedikleri ve onlar kendilerine güvenmedikleri için başka yerlere gidiyorlar. Bu zor gelecek çünkü onlar, sanki Tanrı onları terketmiş gibi ve başmelekleri onları terketmiş ve UFO yaratıkları ve her şeyleri onları terketmiş gibi hissedecekler. Birçoğu bunu hemen kabullenmeyecek ancak diğer alemleri çağırdıklarında bir boşluk hissi duyacaklar. Ama bunların hepsi, “Kendi tarafına geç.” demek için oluyor. Siz sevgili dostlarım, siz kendinizin başmeleğisiniz. Başmelek Sen. Bu kadar ve o, hepsinden ulu olan başmelektir. Teşekkür ederim.

LİNDA: Yarı tuhaf bir soru ekleyebilir miyim?

ADAMUS: Tabii ki.

LİNDA: Peki ya tüm o başmeleklere ve dünya dışı varlıklara kanallık yapan insanlar ne olacak?

ADAMUS: Dünya dışı varlıklara ve başmeleklere kanallık yapan insanlar, onların dağıldıklarını anlayacaklar. Her şeyden önce dünya dışı varlıkların diyecekleri hiç iyi bir şey yoktu. Yani, onlar bilge değillerdi. Ve sanırım hepsi bir kurguydu, hepsi insanların devam ettirdikleri bir şakaydı çünkü insanlar kendilerinin dışına bir şey yerleştirmek istediler. Böylece, hadi diyelim, bunu dünya dışı bir varlıkla yaptılar. Ve dünya dışı varlıklar yanıt verdiler. Onlar sonuna kadar mükemmel bir şekilde oynadılar. Onlar kendi rollerini oynadılar. Onlar dünya dışı varlıkların çok ileri medeniyetler olduğuna inananlara hizmet ettiler, o nedenle siz onları suçlayamazsınız. Ama şimdi artık onların bunu yapmalarına izin verilmiyor.

Onlar bunu yapamazlar ve dünya dışı varlıklara ve galaktik komutalara ve diğer şeylere kanallık yaptığını söylemeye devam eden birçok kişi olacaktır. Ama zaman gelecek ki – ve Cauldre benden bunu söylememi istemiyor ama ben açık açık söyleyeceğim – birisi numara yaptığında ve numara yaptığını bildiğinde onun enerji dengesi etkilenecek ve siz bunun ne anlama geldiğini, onların bolluğu ve sağlığından okuyabilirsiniz. Onların enerji dengesi etkilenecek. O nedenle, en iyisi kanallık yapılacak en harika başmeleğin kendileri olduğunu kabul etmeleridir ama onların birçoğu kendilerine güvenmiyorlar. Onların kanallık yapmaları için kozmik bir varlığa bağlanmaları gerekiyor.

Bence bilge olanlar bunu gerçekten anlayacaklar. Onlar orada bir rehber olduğunu fark edecekler. Ah, başmelekler bir süre harika rehberlik yaptılar ama bilirsiniz işte, onlar asla insan olarak bedenlenmediler, asla. Yani onların rehberlikleri bir bakıma sınırlıydı ve şimdi bu varlıklar, bilge olanlar kendilerine kanallık yapmaya veya kendilerini ifade etmeye başlayacaklar. Ve ben sizin diğerlerinizin ne düşündüğünü zaten biliyorum ama onu daha sonra yanıtlayacağım. Güzel.

LİNDA: Peki.

SORU 4: Peki ya Şambra ve Kırmızı Konsey? Onlar da dağılacak mı?

ADAMUS: Şambra ve Kırmızı Konsey. Şey, hadi Şambra ile başlayalım. Şambra hiçbir zaman organize olmadı ki (kıkırdarlar). Şambra – gülüşmeler için teşekkürler, birçok Şambra sadece güldü. Onlar asla, fazla organize olmadılar.

Her şeyden önce, şambra birçok melek ailenin bireylerinden oluştu yani bu, bir aile olayı değildi. Bu, eski bir aile olayı değildi ve özünde sonuç olarak geçici bir şeydir. Ben sizin hiçbirinizin, Şambra’nın sonsuza kadar devam etmesini istemediğini biliyorum. O, şimdi bir amaca hizmet ediyor ama biz bunu bir bin yıl daha devam ettirmeyeceğiz.

Siz buraya bir iş yapmaya geldiniz. Siz buraya melek alelerinizin temsilcisi olarak geldiniz. Siz melek bir aile değildiniz, değilsiniz ve benim gördüğüm kadarıyla Şambra’nın kuralları yok. Siz kendiniz olabilirsiniz. Siz kendiniz olmaya teşvik ediliyorsunuz. Sizin aidat ödemeniz gerekmiyor. Bu, Tobias’ın hemen çok netleştirdiği şeylerden bir tanesiydi. Sizin herhangi bir şey için bir yemin etmeniz gerekmiyor ve sizin kendinizi onurlandırmadan yemin etmeniz, herhangi bir grupta sonunda dengesiz bir dinamik oluşmasına yol açan bir şeydir.

Yani Şambra, olduğunuz gibi korsanlar olmanız dert değil çünkü siz birbirinize bağlı ya da bağlanmış değilsiniz. Bu çok, çok gevşek bir organizasyon. Ben bazen onun bozulmadan kaldığına şaşırıyorum. Siz işlerinizi yapacaksınız ve sonra yolunuza devam edeceksiniz. “Şambra” sözcüğü gelecekte birçok kişi tarafından bilinecek ama katılınan bir grup olmayacak. Nihayetinde şimdi verdiğimiz türden mesajlar da olmayacak.

Yani şambra ve...

LİNDA: Kırmızı Konsey.

ADAMUS: … Kırmızı Konsey. Kırmızı Konsey, tekrar, bir melek aile değildir. O, kozmosda aslında ders veren bir dernek – veya bir öğrenci yurdudur.

Biz birkaç yıl önce, Kırmızı Konsey’de değişiklik yaptık. Biz üyelerden birçoğunu çıkardık. Biz, deyim yerindeyse kadroyu küçülttük çünkü biz gezegende Şambra ile işin bitirildiğini gördük. Ben önümüzdeki 2.7 yıl içinde Kırmızı Konsey’in bile dağılacağı bir zamanın geleceğini söyleyeceğim. Ona ihtiyaç yok çünkü Dünya’da konsey siz olacaksınız. Siz bedenli Üstatlar olacaksınız. Onların sağlamış oldukları enerji dengesi için artık bir gerekçe kalmadı.

Ve biliyorsunuz, açıkça, Kırmızı Konsey size bir finansman sağlamıyor. Siz kendi kendinizi finanse ediyorsunuz ve umarım bu sizin birçoğunuzun, bu yönde yatırım yapmasına yardımcı olması için bir işaret olur. Ancak Kırmızı Konsey finansman sağlamadı ve ilk günlerde Cauldre ve siz, Kırmızı Konsey’in rehberlik etmesini umdunuz, biliyorsunuz aldığınız yanıt, “Bu sizin sorununuz. Dünya işleri ile siz ilgileniyorsunuz. Bize, kendi organizasyonunuz, işiniz veya teknolojiniz veya buna benzer bir konu hakkında bir şey sormaya gelmeyin. Bu sizin sorununuz. Biz sadece gözlemlemek ve kıkırdamak için burada, diğer taraftayız.” idi. O nedenle, Kırmızı Konsey zamanı gelince dağılacaktır.

LİNDA: Peki…

SORU 5: Bizim melek ailelerimiz adına yaptığımız iş bitti mi?

ADAMUS: Sizin melek aileleriniz adına yaptığınız iş bitti mi? Kesinlikle. Bugün itibarıyla sona erdi, bitti. Bugün itibarıyla. Siz şimdi bir süredir bunun olacağını hissediyordunuz ama o iş bitti.

Biz size hizmetiniz için teşekkür ediyoruz. Biz size yaptığınız her şey için teşekkür ediyoruz. Siz bir ödül almıyorsunuz. Siz bir kupa almıyorsunuz. Diğer insanlar sizin ne yaptığınızı asla anlamayacaklar. Melek aileleri anlıyorlar ve biz onlara birazdan katılacağız – benim bir kontrol etmem gerek – birazdan, evet. Biz birazdan özel bir tören için onlara katılacağız.

Ama evet, hizmet bitti. Ve siz artık atalarınızın o ağırlığını, o yükünü, o matriksini taşımıyorsunuz. Biz bu nedenle birkaç yıl önce o Atalardan Özgürlük oturumlarını yaptık. Siz onları bıraktınız. Bu biraz zaman aldı ama siz bıraktınız. Biz geçenlerde melek ailelerinizle ilgili şimdiki şeyleri eklemek için onu güncelledik. Siz artık o yükü taşımıyorsunuz, sizi baskılayan o matrikse sahip değilsiniz. Siz özgürsünüz.

Siz yol boyunca salıverdiniz ve salıverilecek son şey melek aileleriyle olan bağlantıydı. Biz bu konuda geçtiğimiz yıllarda çok fazla konuşmadık çünkü bu gerçekten son adımdı ve biz bugün buradayız. Ben saate bakıp duruyorum, sanırım bizim – onlar bizi bekliyorlar – ama bizim birkaç şey daha yapmamız gerek. Başka soru var mı sevgili Linda?

LİNDA: Sadece şipşak iki soru, onları yanıtlamak istiyor musun?

ADAMUS: İki şipşak soru. Evet, istiyoruz.

LİNDA: Peki.

ADAMUS: Bekle. Bekleyeceğimizi onlara söylemem gerek.

(kısa duraklama)

Tamam.

LİNDA: Peki.

SORU 6: Kaç kişi korona virüsüne yakalanacak, virüsten kaç kişi ölecek ve ne zaman sona erecek?

LİNDA: Aman Allahım, ne kadar karanlık bir soru.

ADAMUS: Karanlık soru. Herkes bunu soruyor ve benim bunun burada sorulmasını istememin nedeni bunun pek belli olmaması. Bu pek belli değil ve ben de bu konuda psişik bir kehanette bulunmak istemiyorum. Ben yukarıdaki yüksek alemlerde gözlemlediklerime göre bir hesaplama yapacağım, sonunda, muhtemelen 40 ila 50 milyon civarında insanı etkileyecek.

LİNDA: Vay.

ADAMUS: Şu anda, bugün bir milyonu geçtiği düşünülüyor ama aslında 1.2, 1.3 milyona yakın kişiye bulaştı. Yani, sayılar daha da artabilir.

Bugün itibariyle ölü sayısı 68.000 civarında. Hepsi henüz rapor edilmedi ancak ölü sayısı bu kadar yüksek. Bununla ilgili ölü sayısı yarım milyona veya belki de bir milyona yaklaşabilir. Bunu belirleyecek birçok faktör var ama bu önemli.

Bu şüphesiz önemli ama gezegenden ayrılmak için hazır olan, bu zamanda ayrılmak için hazır olan birçok insan da vardı. Onlar ilerleyemeyeceklerini biliyorlardı. Onlar sistemi yeniden yüklemek istiyorlardı ve ölüm de bu demektir. O, sistemin yeniden yüklenmesidir. Onlar ayrılma zamanının geldiğini biliyorlardı ve aralarında dünya dışı kökenli olanları da var; onlar gitmek istesinler ya da istemesinler bundan dolayı ayrılacaklar.

Yani, gezegende şimdi bir tür çıkış zamanı ve şaşırtıcı olan şey bunun savaşsız olacak olması. Düşmanlık olmadan. İşin doğrusu gezegende büyük bir şefkat zamanı. Siz, gezegende şimdiye kadar asla olmadığını düşündüğüm, insanların en yaratıcı, en merhametli eylemlerinden bazılarını göreceksiniz.

O halde başka bir şey var mı?

LİNDA: Basit.

SORU 7: Sırada ne var?

ADAMUS: Sırada ne var? Daha önce söylediğim gibi Üstat olma zamanı. Şimdiden itibaren yaz sonuna kadar Gerçekleştiriminize izin verme zamanı. Hatırlayın, ben son Şaudumuzda altı ay büyük kararlar vermek yok dedim; yuvada olma zamanı, basitçe Gerçekleştiriminize izin verme zamanı.

Artık bahaneler yok. Artık melek ailelerine verilen yeminler veya hizmet yok. Bunun için artık bir bahane yok. Biz bunun provasını yaptık. Biz Gezegende bir zamanın geleceğini tekrar, tekrar söyledik. Şey, işte geldi. Şimdi büyük bir değişim zamanı ve şimdi sizin Gerçekleştiriminize izin vermenizin zamanı. Onun üzerinde çalışmayın. Çalışmayın. O konuda stres yapmayın. Sadece izin verin.

Şu andan itibaren yaz sonuna kadar – ve Cauldre yine filtrelemek istiyor ama fark etmez – şu andan itibaren yaz sonuna kadar gezegen çapında, en az bin ya da daha fazla Şambra’nın basitçe buna girmesi, izin vermesi, Gerçekleştirimlerini yapmış olması zamanı.

Ben bu sayının doğru olduğunu biliyorum. Ve bunun olmaması için bir sebep yok. Hizalanmaya, meydana gelen her şeyin yakınsaklığına bakın - melek ailelerinin hepsinin dağılma mesajını duymak için çağrılmaları, gezegendeki insanlara olanlar - daha önce hiç olmadığı gibi – yavaşlamak zorunda olmak, evde kalmak. Hepsi şu anda bu Makineler Zamanı’nda, sizin geldiğiniz zaman için mevcut.

Lütfen neden burada olduğunuzu hatırlayın ve şimdi olmasına izin verin.

Gelecek zamanlarda bizim yapmamız gereken, bizim birlikte yapmayı istediğimiz çok şey var. Ben her şeyden önce hayatınızın geri kalanının tadını çıkarmanızı istiyorum. Enerjinin size sihirli bir şekilde hizmet etmesinin nasıl bir şey olduğunu anlayan ilk öncüler olmanızı istiyorum. Ve bizim gezegende gerçek tam farkında Üstatlar olarak yapacağımız çok işimiz, eğlenceli çok işimiz var. Benim artık burada olmamın gerekli olmadığı veya bana ihtiyaç duyulmadığı bir nokta gelecek. Ben zaman zaman sizinle oynamak için çıkageleceğim ama sizin bunu devam ettireceğiniz, kendi başınıza devam ettireceğiniz bir nokta gelecek. Böylece sizin birçoğunuzun sorduğu, “Peki sen ne zaman gideceksin Adamus?” sorusu da yanıtlanmış oldu. Ben gezegende sizden yeteri kadar tam farkında Üstat olup olmadığından emin olana kadar ve siz burada kalırken, ilk evrelerde size rehberlik ederek, yardım etmek için yeterince uzun bir zaman etrafta dolanacağım. Bu bir bakıma zor bir şey. Ve sonra benim işim bitecek. Bu benim şimdiye kadarki en keyifli işimdi, bazılarınızla zaman zaman sinir bozucu olsa da tamamen keyifliydi.

Hadi bununla birlikte derin bir nefes alalım. Başka soru yok mu?

LİNDA: Liste bu kadar.

ADAMUS: Başka soru yok. Güzel.

 

Bir Üstat Öyküsü

Onlar bizi bekliyorlar ama daha fazlası var. Biz devam etmeden benim çabucak anlatacağım bir öyküm var. Bu bir öykü – özellikle bugün ve gelecek konusu ile çok ilgili – başka bir Üstat öyküsü. O yüzden bana biraz zaman verin. Her şeyi bir toparlamam gerek.

LİNDA: Sen onu yaparken biz de birkaç güzel, derin nefes alabiliriz...

ADAMUS: Birkaç güzel, derin nefes alın.

LİNDA: Hadi bunu yapalım. Hadi, gerçekten birkaç güzel, derin nefes alalım ve bu öykü için o alana izin verelim, Adamus’ın bu inanılmaz eğlenceli öyküsüne hazırlanalım. O, bizim için öyküsünü toparlarken biz birkaç güzel, derin nefes alalım.

ADAMUS: Üstat parktaki bankında oturuyordu. Virüs gezegeni sarmıştı. Canlar almış, hayatlar değiştirmişti ve Üstat her zamanki gibi parktaki bankında günün tadını çıkarıyordu. Ve o, şimdi aslında en sevdiği duble moka lattelerden ve bir kruvasan alabilirdi.

Üstat parktaki bankta oturarak röportaj yapmak için gelecek olan Crystal Unicorn Times (Kristal Tekboynuzlu At Haber) muhabirini bekliyordu. Kadın, Üstat ile çok, çok uzun bir zamandır röportaj yapmaya çalışıyordu ama o, her seferinde yapmamak için bir neden buluyordu. Makyo düzeyi onu biraz irite ediyordu ama şimdi kendisi eğlenmek için röportajı yapmaya karar vermişti.

O, kahvesini yudumluyor ve sadece altı aylık bir sürede dünyanın nasıl değiştiğini düşünüyordu. Öğrencileri bile değişmişti. Zaten şimdi okulunun sadece yarısı doluydu. Normaldeki kadar çok öğrenci yoktu. Finansal açıdan bunun, onun için bir önemi yoktu. Zaten öğrenciler ona her şeyden daha pahalıya mal olmuş gibiydi ancak sınıflar çok daha az doluydu çünkü birçok öğrencisi sonunda Gerçekleştirimine izin vermişti. Onların artık derslere gitmelerine gerek yoktu. Onlar ziyarete gelirlerdi. Onlar Üstadı ziyaret ederlerdi. Onlar diğer öğrencileri ziyaret ederlerdi.

Onlar gelecekler ve kampüsün çimenlerinde oturacaklar, yaşadıkları tüm harika ve kesinlikle sinir bozucu zamanları hatırlayacaklardı, onlar Üstada küfür ettikleri, ona bir şeyler fırlattıkları ve onu, kendi finansal kazancı için okulu işletmek gibi şeyler yapmakla suçladıkları zamanları hatırlayacaklardı ki bu komikti çünkü onun o paraya ihtiyacı yoktu. Enerji basitçe ona gelirdi, sevgili dostlarım. Onun hayatını kazanmak için okulu işletmesi gerekmiyordu. Bu çok eski bir kavramdı, düşüncesi bile onu güldürüyordu ancak siz bazı öğrencilerin nasıl olduklarını bilirsiniz.

Muhabir aniden geliverdiğinde kahvesini yudumluyordu. Ah, kadın oradan, Crystal Unicorn’dan giyinmişti. Demek istediğim, dökümlü bir etek giymişti ve üzerinde her türden kristal vardı ve üzerinde hayal edebileceğiniz her türlü makyo sembol vardı ama bu, onun kimliğiydi ve Üstat, bir anlamda, makyoya boğulsa da bunu takdir etmişti.

Muhabir kadın, Üstat ile röportaj yapmaya başlamak için oturdu ve Üstada ilk sorularından biri, “Öyleyse sevgili Üstat, siz aydınlandınız mı? Siz aydınlandınız mı?” oldu.

Üstat buna gülmek zorunda kaldı ve dedi ki, “Her şeyden önce ben buna Gerçekleştirim demeyi tercih ediyorum. Aydınlanma bazı şeyleri çağırıştırıyor. Aydınlanma sizin etrafınızı saran bir ışıltınızın olması, su üzerinde yürümeniz ve her türlü mucizeyi ve büyüyü yaptığınız anlamına geliyor.”dedi. O yüzden ben Gerçekleştirim diyorum. Ben, Ben olduğumun tam farkındayım. Ben enerjinin bana hizmet ettiğinin farkındayım ve bunu seviyorum. Sihir budur. Ama bu aslında hiç de sihir değil. Bilirsiniz, siz bir şeyi anlamadığınızda ona sihir dersiniz ve bu 'sihir' kategorisine giriyor ama içinde sihir yok. Enerjinin size hizmet etmesi basit ve net bir fiziktir. Sihir, enerjinin size hizmet etmesine izin vermediğiniz zamandır. Hiç mantıklı değildir. Hiç anlamı yoktur.”

Röportajcı, “Şey, Üstat, bir kişi Tam farkındalığa nasıl ulaşır?” diye sordu. Üstat bu soruyu beklemişti ve şöyle yanıtladı, “Her şeyden önce herkes tam farkındadır. Herkes zaten tam farkındadır, sadece bunun farkında değildir. Bu, onların enerjisinde vardır. Sizin aydınlanma, benim Gerçekleştirim dediğim konu zaten onların enerjisinde mevcuttur. Bu basitçe bunu fark etme meselesidir. O nedenle üzerinde çalışılacak bir şey değildir. Sizin ders almanıza gerek yoktur. Sizin özel ürünler satın almanıza gerek yoktur. Bu, sizin üzerinde çalıştığınız bir şey değildir. Siz sadece kendinize tam farkında olduğunuzun farkına varmanız için izin verirsiniz. Bu kadar. Bu kadar basit.

Muhabirin gerçekten tedirgin olmaya başladığını söyleyebilirdi çünkü muhabir çok kısa verilen yanıtları beğenmemişti. Muhabir, okurları için birçok metot ve püf noktası ve ipucu almak istiyordu ve burada Üstat, “Siz zaten farkındasınız. Sadece bunun farkına varın. Sadece Gerçekleştiriminizin meydana gelmesine izin verin.” diyerek hemen kısa kesiyordu.

Üstadın beklediği gibi bir sonraki soru şöyleydi, “O halde bir kişi Gerçekleştirimi nasıl öğretir? Bizim Gerçekleştirimi sahiden öğretmek isteyen birçok okurumuz var. Bir kişi onu nasıl öğretir? Hangi adımlar atılır? Hangi metotlar vardır? Bunun olması kaç yıl alır? Okurlarımız Geçekleştirimleri için hangi disiplinlere uymalıdır?”

Şey, Üstat sanki farenin yoluna bir kapan konulmuş gibi bu soruyu bekliyordu ve şöyle dedi, “Canım, bir kişi size Gerçekleştirimi veya sizin aydınlanma dediğiniz şeyi öğretemez ve öğretmemeli de. Siz onu öğretemezsiniz. Metotlar yoktur. Adımlar yoktur. Siz Gerçekleştirimi öğretemezsiniz.”

Ve röportajcı araya girmeye başladı ve “Ama Üstat, ama, ama Üstat...” dedi. Üstat hemen onun lafını kesti ve şöyle dedi, “Siz Gerçekleştirimi öğretemezsiniz. Siz sadece tam farkında olduğunuzu gösterebilirsiniz. Siz yalnızca diğer insanlara tam farkında olduğunuzu gösterebilirsiniz, bu mümkündür. Ve onlar sizin tam farkında olduğunuzu gördüklerinde, bir zamanda, bir düzeyde kendilerinin de yapabileceğini bileceklerdir. Ve onlar metotlar ve adımlar istediklerinde siz bunu reddedin. Onlara, bunu kendilerinin bulması gerektiğini söyleyin. Eğer onlar yöntemler isterlerse ve hangi ürünleri almaları gerektiğini, neler yapmaları gerektiğini ve nereye taşınmaları gerektiğini, adlarını ne olarak değiştirmeleri gerektiğini ve gurularının kim olması gerektiğini sorarlarsa bunları reddedin çünkü bu sadece dikkat dağıtmadır ve onları, zaten burada olan Gerçekleştirimlerine ulaşmaktan alıkoyar. Ama sizin yapabileceğiniz şey, bir kişiye sizin tam farkında olduğunuzu ve o yüzden, onun da bunu yapabileceğini göstermektir. Bu zaten onların içlerinde vardır.”

Ve Üstat kendisinin mazur görülmesini isteyerek röportajcıyı orada tek başına bırakarak yürüyüp gitti.

Tabii öykü asla Crystal Unicorn Times’da yayınlanmadı çünkü pek öykü gibi değildi. O, tamamen dram üzerine kurulmamıştı. O, zaten kaynayan makyo çorbasına daha fazla makyo katmamıştı. Öykü asla çıkmadı ve Crystal Unicorn News aslında tamamen ayrı yöne giderek Üstat ve Okulu hakkında kötü konuştu ama bu, Üstat için mükemmel derecede iyiydi.

O, tanınmayı umursamıyordu. O, tanınmak istemiyordu çünkü doğru insanların doğru zamanda ortaya çıkacağını biliyordu. Onların yanıtları arayacaklarını biliyordu. O, okuluna gelenlerin bir sistem veya bir metot isteyeceklerini ve her bir öğrenciye sürekli olarak, “Sen zaten tam farkındasın. Şimdi fark etmen için buna insan zihninde izin ver. Biz o zaman ilerleyebiliriz.” diye hatırlatıp kafalarına sokarak yıllarını vereceğini biliyordu.

Sevgili arkadaşlarım, Üstatlar olarak asla ve asla Gerçekleştirimi öğretmeyin. Öykülerinizi yazın, öykülerinizi anlatın, öykülerinizi başkalarıyla paylaşın ama bir metot öğretmeyin. Bir sistem öğretmeyin. Gerçekleştirim ile ürün satın almayı bağdaştırmayın. Onların sizi asla bir guru olarak görmelerine izin vermeyin. Bunun bir sürü nedeni var. Ben sizin onların gurusu olmadığınızı anladığınızı sanıyorum. Siz burada bunun yapılabileceğini göstermek için basitçe bir Standart olarak bulunuyorsunuz ve bu yüzden kendi yanıtları için onları doğrudan kendi içlerine yönlendirin. Onlarla öykülerinizi paylaşın ama onlara bir sistem veya bir metot veya sizin yapış şeklinizi öğretmeyin çünkü onların yolu çok farklı. Örnek olun ama onlara bir sistem ya da bir yanıt vermeyin.

Ben bu öyküyü sizinle şimdi paylaşıyorum çünkü biz tam farkında Üstatlar olacak olan Şambra ile bile tamamen yeni bir zamana giriyoruz ve öğretmek istemek cazip gelecektir. En iyi öğretim o anda olduğunuz gibi olmanızdır, onların yolculuğunu onurlandırmaktır ve onlara tüm yanıtların kendi enerjilerinde olduğunu söylemek ve enerjinin onlara ait olduğunu bulmalarına izin vermektir. Bu kadar basit. Kendi okulunuzda bunu sunun. Kendi web sitenizde motto olarak bunu kullanın ama onlara sistemler veya programlar öğretmeyin. Burada, Dünya Gezegeni’nde yaşayan gerçek bir Üstat olarak kalıp, onlara bunun yapılabileceğini gösterin.

 

Konseyde

Bununla birlikte, hadi biraz müzik açalım ve bu tarihi günde melek ailelerine katılalım.

(müzik başlar)

Tüm aileler şu anda konseyde. Şu anda insan formunda olan meleklerin dışındaki diğer melekler eve geri döndüler. Her yerdeki bütün varlıklar, direnmiş olsalar bile melek ailelerine geri döndüler.

Melek aileleri mesaj için eve geri dönüş çağrısının yapılmasından bu yana haftalardır toplanıyorlardı.

Mesaj dün çalınarak verilmeye başlandı, bir ton gibi, tek bir ton gibi bir ses, tek bir titreşim tüm kozmosa yayıldı, “Gruplaşmanın sona erme zamanı. Dağılma zamanı. Başmelekler Düzeni dağıldı. Bizim melek aileleri olarak işimiz bitti.”

Ve bu gezegende, 4 Nisan 2020’de şafak söktükten sonra, ilk saat dilimi, o yeni günü deneyimlerken, ton tüm yaratıma yayıldı.

Ve bu gezegendeki en son zaman dilimi, bu 4 Nisan gününün sonunu deneyimleyene kadar devam edecek. Devam edecek.

Bu, burada bulunan, melek ailelerini temsil eden insanları onurlandırmanın, onların yolculuğunu, güneşin doğduğu ilk zaman diliminden güneşin batışına kadar onurlandırmanın bir yoludur.

Hadi bunların hepsini hissedelim. Hadi, onlar konseyde oturup bu mesajı dinlerlerken onlara katılalım.

(duraklama)

Dikkatlice dinleyin, sevgili arkadaşlar.

Derin bir şekilde dinleyin, kulaklarınızla değil, zihninizle değil ama ruhunuzla dinleyin.

Dinleyin.

(duraklama)

Sizin öyküleriniz – sizin bu gezegende geçirdiğiniz zaman ile ilgili öyküleriniz – melek ailelerinizin tarihine örüldü. Sizin öyküleriniz şimdi oynatılıyor, şey, tıpkı bir filmin oynatıldığı gibi ama bu sizin melek aileleriniz için sizin hologram diye adlandıracağınız bir şeyle oynatılıyor. Onlar sizin tüm yaşamlarınızı, nelerden geçtiğinizi görüyorlar.

Onlar sizin gösterinizi izliyorlar.

Ve onlar sizin hizmetinizi onurlandırıyorlar.

Hadi sadece sessizce oturalım ve şimdi dinleyelim.

(duraklama)

Melek ailelerinin şimdi dağıldığı bu zamanda, sizin bu gezegendeki yolculuğunuz birinin onurlandırabileceği en yüksek seviyede onurlandırılıyor, dinleyin.

Siz dinlerken ben sessiz olacağım.

(çok uzun duraklama)

Melek aileleriniz sizin dönüşünüzü beklediler. Siz onların liderleriydiniz. Siz onların liderleri arasındaydınız ve siz ayrıldınız. Onlar, o zamandan beri sizin dönüşünüzü beklediler.

Siz şimdi dönüyorsunuz ve bu melek ailenizle birlikte olmak için sizin konseyde geçireceğiniz son zamanınız. Son zamanınız.

Elveda deyin sevgili arkadaşlar. melek aileye şimdi elveda deyin, bir lider yürüyüp giderken, elveda deyin. Ah, onların dağılmaktan başka bir seçenekleri yok. Onları bunu yapıyorlar.

Derin bir nefes alın ve bunu hissedin.

(duraklama)

Bu gezegende 4 Nisan 2020’nin son zaman kuşağının bitmesine çok fazla saat kalmadı. Hawaai son yer değil, o, muhtemelen nüfusu en fazla olan bölgedir ama güneş Dünya’nın en son bölümünde battığı o andan sonra, melek aileleri sonsuza kadar ayrılacaklar.

Onlar Yeni Dünyalara gidecekler, onların çoğu. Onlardan bazıları basitçe dolaşacaklar. Onlardan bazıları burada klasik Dünya’da enkarne olmaya çalışacaklar ama çoğu Yeni Dünyalara gidecek.

 

İlerlemek

Hadi şimdi Kırmızı Çember hakkında konuşalım.

Biz birlikte 20 yıl geçirdik. İlk zamanlarınız Tobias ile geçti ve şimdi benimlesiniz ve Kırmızı Çember’de bile değişiklikler olacak, yeni bir evreye girilecek.

Tobias’ın sizi bir araya getirmek, sonra sizin gerçekten deli olmadığınızı hatılatmak için ilk geldiği zamanlardı. Siz uyumlu olmaya çalıştığınız çılgın bir dünyada yaşıyordunuz. O, daha sonra sizin yaraları, eski sorunları, sıkışmış enerjiyi salıvermenize başlamanızı sağladı.

Ve sonra 10 yıl önce size Gerçekleştirime gideceğimizi söylemek için ben geldim. Ben sizi Gerçekleştirime götürecektim ve eğer siz buna hazır değilseniz ayrılacaktınız. Çıkacaktınız. Biz geriye sadece beş kişi kalsa da onlarla Gerçekleştirime gidecektik.

Geçen yıllar boyunca birlikte çalışmamızın amacı tam da bu oldu. Ben sizi zaman zaman kızdırdığımı, rahatsız ettiğimi biliyorum ama aynı zamanda sizi eğlendirdiğime ve sizin dikkatinizi iyi bir şekilde dağıttığıma da inanıyorum.

Biz Kırmızı Çember’de yeni bir evreye geldik. Tekrar, o, bir aile değildir. Siz herhangi bir şeye bağlı değilsiniz. Yemin edilecek bir şey yok.

Yine de sizden istediğim bir şey var, eğer siz kalacaksanız onu – enerjetik, finansal olarak - destekleyin. Onların paraya ihtiyaçları olduğundan değil. Konu o değil. O zaman anlamıyorsunuzdur. Bu, onu desteklemekle ilgilidir. Onu başkasına olduğu kadar kendinize ait yapmaktır.

Ama biz tamamen yeni bir evreye geçiyoruz, sanırım bundan bahsetmem bile gerekmez çünkü bu Üstatlarla çalışmakla ilgili olacak. Biz artık yarası olanların ve yorgun olanların üzerinde çalışmayacağız. Bu, daha da az bir sayı olabilir. Biz üstatlıklarına gerçekten izin verenlerle çalışacağız.

Ben bu işin bitirilmesini istediğimi anlatıyorum. Ben sizin görevinizin Ağustos sonunda bitmiş olmasını istiyorum ki biz Bled’deki toplantımız gerçek bir Üstatlar toplantısı olsun. Ben bunun o zaman yapılmak zorunda olduğunu söylemiyorum. Cauldre bana çıkışıyor; ben o zamana kadar bitmesini istediğimi söyledim.

Kırmızı Çember’in işi aynı zamanda bir kütüphane, sizin öykülerinizin, bizim Şaudlarımızın, bizin toplantılarımızın, bizim sınıflarımızın bulunduğu bir yer olmak olacak ki diğerleri sizin öykülerinizi hissedebilsinler. Bunu yapmanın özel bir yolu yok. Bir metot yok. Onlar sadece mevcut olan öyküler ve onlar doğru öyküye, doğru Şauda, doğru çalıştaya ya da her neyse ona denk geleceklerdir. Yani siz aynı zamanda gelecek olan başkaları için böyle bir amaca da hizmet edeceksiniz ama biz şimdi birçok işimizi, salıverme olayından şimdi hakiki gerçekleştirime doğru kaydıracağız.

Kırmızı Çember organizasyonunda, yönetiminde, onların size verdikleri hizmet konusunda bazı değişiklikler olacaktır. Temel tasarılardan biri, onun Üstatlara hizmet verecek olması. Özenti Üstatlara değil, makyo Üstatlara değil ama hakiki Üstatlara. Ama bunların hepsi daha olacak. Bizim bugünden kaygılanmamız gerekmez. Bunların hepsi olacak.

 

Son Veda

Hadi şimdi derin bir nefes alalım ve melek ailelerinize son vedanızı edin.

Siz melek ailelerine elveda derken ben bir, iki dakika susacağım.

(uzun duraklama)

Hadi, bu tarihi günde, 4 Nisan 2020’de, melek ailelerine elveda denilen ve onların dağıldığı bugünde hep birlikte derin bir nefes alalım.

(müzik sona erer)

Ah, sizin onların arasında daima arkadaşlarınız olacaktır, siz onları bir daha asla görmeyeceksiniz diye bir şey yok ama her varlık gerçekten egemen olduğu için sadece birbirinize bağlı olmayacaksınız, melek bir aile olarak bağlanmayacaksınız.

Hadi hep birlikte Dünya Gezegeni’ndeki bu tarihi günde derin bir nefes alalım.

Ve şimdi, tüm yaratımda her şeyin gerçekten yolunda olduğunu her zamankinden çok hatırlayın.

Bununla birlikte, ben St. Germain’in Adamus’ı. Teşekkür ederim.
İngilizceden çeviren: Meltem Taban

Gözden geçiren: Hikmet Canbay