• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Tutku 2020 Dizisi Şaud 9

SHOUD 9 - ADAMUS SAINT-GERMAIN mesajı. Geoffrey Hoppe

kanallığı ile 2 Mayıs 2020 ‘de Kırmızı Çembere sunulmuştur.Ben o Ben'im, Egemen Alan'dan Adamus.

Ah! Hoş geldiniz sevgili Şambra. Tutku 2020'nin bu özel sunumuna hoş geldiniz.

Burada hepinizle birlikte nefes almak için bir dakikanızı alacağım. Sosyal mesafe denen bir şey olduğunu duydum. Aslında, Şaudlara genellikle bütün Şambra'ya kocaman sarılarak başlamayı severim, ancak sarılmanın şu anda çok uygun olmadığını anlıyorum. Haydi egemenliğimizi sürdürürken birlikte nefes alalım ve birlikte olalım.

Bugün Şaud'un özel bir sunumu.Tabii, normalde olduğu gibi rahatsız edip, kışkırtacağım, her zamanki canlı dinleyicilerim burada değiller.

LİNDA: Adamus, tam sen başladığında neden bu rüzgarlar da çıktı?

ADAMUS: Çünkü çok palavracı biri olarak tanınıyorum. (Linda kıkırdar), çılgın rüzgar.

Bu yüzden bugün özel bir sunum ve Cauldre ve Linda'dan bazı sorular toplamalarını istedim - tüm Şambra'dan geleceğini hissettiğim sorular. Daha da ilerlemeden , aslında bu tropikal ortamda böylesine rahat kıyafetler giyip bir barda otururken, Cauldre’nin kanallığıyla Shaumbra’yla çalışmayı hiç hayal bile etmediğimi söylemeliyim. Yani benim için de oldukça farklı.

Bugün soruları ele alırken , tartışmamızda olup bitenlerle ilgili birçok farklı düzeyi de hissetmenizi istiyorum.Şu anda, her şeyden önce hatırlama zamanı. Çok uzun, uzun zamandır bunun provasını yaptığınızı hatırlayın. Bunların hiçbiri gerçekten yeni değil. Bütün bunların ortaya çıkma şekli, gezegendeki bütün bu değişiklikler, siz ve hatta biz bile bunların başlamak üzere olduğunu bilmiyorduk. Ama gerçekten, gezegende daha önce hiç görülmemiş büyük bir değişiklik oluyor.

Baş melekler düzeninin kapanması, meleki ailelerin dağılması, Gaia'nın ayrılışı, Dünya'nın bir süre sessiz kalması, diğer alemlerdeki tüm bu değişiklikleri siz biliyordunuz. Bir şey olacağını biliyordunuz. Ama onu neyin başlatacağını, nasıl ortaya çıkacağını bilmiyordunuz, yine de bunun olacağını biliyordunuz. Ve bunun şu içinde bulunduğumuz Makineler Zamanında olacağını biliyordunuz. ProGnost oturumlarımız sırasında bundan biraz bahsetmiştim . Ve sizin gerçekleştirim zamanınızda bütün bunların olacağını biliyordunuz. Tüm bu şeylerin bir araya geleceğini biliyordunuz ve yine, belki de ortaya çıkma şekli dışında, bunların hiçbiri gerçekten yeni değil. Ama pek de önemli değil.

Bunu yaşamlar boyu prova ettiniz. Bu, bir şekilde kendi bir-liğinizi prova etmek gibi, ama bu birleşme kendinizle. Yani bunların hiçbiri gerçekten sürpriz değil. Bunların hiç biri sürpriz değil ve daha da ötesi, tam şimdi, kendi gerçekleştiriminize izin vermek için ideal bir zaman olduğunu söylemek istiyorum.

Başka insanların veya çevrenizdeki dünyanın neredeyse müdahalesi olmadan kendiniz için zamanınız var; şimdi gerçekleştiriminize izin verme zamanıdır ve tek yapmanız gereken izin vermektir. Bu kadar. Derin bir nefes alın ve izin verin. Sonra ne yapıyorsanız onu yapın. Sadece izin vererek hayatınıza devam ediyorsunuz.

Çoğunlukla yaptığım gibi geçenlerde Yükselmiş Üstatlar Kulübündeydim ve bütün Yükselmiş Üstat’lar Dünya'da neler olduğuyla çok fazla ilgileniyordu. Hepsi gözlemliyor. Sanki insanlıkta neler olduğunu görmek için izliyorlarmış gibi.

Bana, “Adamus, şu anda gerçekten ne olduğunu görüyorsun? Dünyadaki en önemli şey nedir? ” dediklerinde onlara , “Sevgili Yükselmiş Üstatlar, bu ne koronavirüs ile ne de ekonomiyle pek de ilgili değil, ama bu bir grup Şambra - ve diğerleri ile ilgili , ama benim alakam Şambra ile - bir grup Şambra’nın hatırlaması ile ilgili. Şimdi Gülün Meyvesi zamanı. Gerçekleştirime giden yolun hatırlanma zamanı dedim. Bu kadar.

Bu sizin planladığınız bir şey. Provasını yaptığınız bir şey. Ve bu şimdi oluyor. Sevgili Yükselmiş Üstat arkadaşlarıma, yazsonuna kadar gerçekleştirimini kolayca yapmış bin insan, bin Şambra olacağını görüyorum ve şimdi tüm yapmaları gereken tek şey, bunun üstünde çalışmamak, onunla ilgili strese girmemek ama basitçe derin bir nefes alıp, o olmak dedim. İster ruhsal çalışmalarla, ister kendi seçtiğiniz yolla, bunun üstünde çalışarak yaşamlar, yaşamlar ve yaşamlar geçirdiniz. Doğru zamanı bekleyerek yaşamlar geçirdiniz ve şimdi o burada. Şimdi o burada.

Yani, önümüzdeki bir kaç Şaud'da sadece durup izin vermenizi hatırlatacağım, sizi cesaretlendireceğim denebilir. Gerçekleştiriminize izin verin.Sorular

Bu yüzden, sevgili Linda'dan Cauldre ile birlikte bazı soruları bir araya getirmelerini istedim, çünkü kafanızda çok şey olduğunu biliyorum. Bu sefer biraz farklı olacak. Dinleyicilere soramayacağım, çünkü dinleyici yok.

Linda'nın okuyacağı sorularla doğrudan konuya gireceğiz. Haydi bu şekilde başlayalım sevgili Linda.

LİNDA: Tamam.

ADAMUS: Ve bütün melek aileleri dağıtılmış olsa bile sana hala Eesa'lı Linda diyebilir miyim?

LİNDA: Uygunsa tabii ki.

ADAMUS: Öyle.

LINDA: Teşekkürler. Çok teşekkür ederim.Uygun diyorsun, güzel.

ADAMUS: Gerçekten!

LINDA: Teşekkürler. Tamam.

SORU 1: Görünüşe göre hiç kimse, psişik ve kanal olan varlıklar da dahil olmak üzere COVID-19 salgınının gelmekte olduğunu görmedi. Bu konuda yorum yapabilir misin lütfen?

ADAMUS: Evet. Bir psişik ya da kahin geleceğe baktığında, gerçekten potansiyelleri araştırıyor ve genellikle kendilerine en yakın olan, en fazla enerjik bağlantılarının olduğu potansiyellere çekiliyorlar.

Kimse buna neyin sebep olacağını bilmiyordu, ancak birçoğu Dünya'da bir şey olacağını farkındaydı. Bir şey değişmek zorundaydı. Değişmeliydi, çünkü her şeyden önce, gezegene çok fazla bilinç geliyordu. Bir şey, bu sıkışmış enerjileri değiştirmek zorunda kaldı. Bir şeyleri sarsacak bir şey gelecekti.

Gezegendeki ekonomik çöküşü tahmin eden birçok kişi vardı, ama neden olduğunu gerçekten anlamıyorlardı. Bu yüzden birçoğu bu virüs denen şeyi göremedi. Kendimi övmeyeyim ama, zaman zaman bunu yapmakla tanınırım, ya da sen benim sırtımı sıvazlamak istermisin, sevgili Linda, ...

LİNDA: Oh, elbette (sırtını sıvazlar).

ADAMUS:... Gerçekten, ProGnost 2014'te gezegene bir virüs geleceğini ve bu virüsün birçok yönden yıkıcı olacağını söylemiştim. Sinsi ve tedavisi bulunamayacak bir virüs. Aslında nasıl kontrol altına alabileceklerini bildiklerini düşündükleri sırada mutasyona uğrayacağını, değişeceğini ve bir süre daha devam edeceğini söylemiştim. Ama tam olarak ne zaman olacağını bilmiyordum. Bunun tam olarak coronavirus 19 isimli virüs olduğunu bilmiyordum, çünkü çoğunuzun bildiği gibi, bu gezegende göklerdeki yıldızlar kadar çok virüs var. Yani, çok fazla virüs var, bu yüzden kimse tam olarak nasıl ortaya çıkacağını bilmiyordu. Ancak birçol kişi gezegende değişikliklerin olacağının farkındaydı ve bazıları aslında büyük ekonomik değişimleri öngörüyordu.

Yani psişiklerin, falcıların veya kahinlerin hatalı olduğunu söylemiyorum, sadece büyük resmi görememiş olabilirler. Ve onların çok, çok azı, bunun basit minicik -mini minicik virüsün - büyük bir kumsaldaki bir kum taneciği,bir zerrecik - sonucu olarak ortaya çıkacağını ve bütün bunları başlatıp şimdi olduğumuz yere doğru getireceğini biliyordu.

Anlaşılması gereken tek şey kimsenin kesin geleceği gerçekten görememesi, çünkü gelecek bile değişime tabidir. Gelecek yakın potansiyellere ve insanların hangi potansiyelleri seçtiğine bağlıdır. Evet, başlamak için iyi bir soru.

LİNDA: Sorunun ikinci kısmı.

ADAMUS: Evet.

LİNDA: Ayrıca, birkaç Şambra bize neden bunu önceden söylemediğini sordu.

ADAMUS: (kıkırdar) Neden size daha önce söylemedim. Ne yazık ki sizinle pek de aynı fikirde değilim. Öncelikle hatırlarsanız gezegene bir virüs geleceğini birkaç yıl önce söylemiştim. Tam bir tarih veya saat vermemiştim, çünkü aslında gerçekleşene kadar bunu bilemeyiz. Bir diğer bir şey de, tüm Şambra'ya stok yapmasını, bir iki aylık yiyecek, su, ihtiyaçlar ve tabii ki tuvalet kağıdı stoklamayı önerdiğimi hatırlıyorum. Linda'da birkaç kez söyledi. Yani ben bunların tümünden kesinlikle söz ettim.

Konuya yeniden göz atarsak, Baş Melekler Düzeni'nin kapanışı ve gruplaşmanın çözülmesi hakkında konuştum. Bunların birçoğunu gerçekte ortaya çıkmadan önce anlattım, ama Şambra çoğunlukla şimdi olduğu gibi, olay çok yakınlaşmadıkça dinlemez. Bu soru için teşekkür ederim.

LİNDA: Tamam.

ADAMUS: Ben yine kendimi övmeyeyim ama sen birazcık tekrar sırtımı... (Linda yine sırtını sıvazlar ). Teşekkür ederim.

LINDA: Teşekkürler.

SORU 2: Peki, Adamus, geleceği görmekle ilgili konuşurken, şimdi gerçekleşmeden önce bize anlatmak istediğin başka krizler veya büyük değişimler var mı?

ADAMUS: Güzel soru. Özellikle bir tane var. Biliyorsunuz, Dünya‘nın iniş ve çıkışları olacak, ama özellikle bir tane var ki ben bundan daha önce söz etmiştim. Önümüzdeki yıllarda, teknolojiyle birlikte, yaşadığınız bu Makineler Zamanında, yaygın bir bilgisayar ya da teknoloji virüsünün her şeyi çökerteceği bir noktaya gelinecek. Birçok bilgisayarda virüs ya da hatalar dediğiniz sorunlar olacaktır.Tahminimce yaklaşık 7 yıl içinde, bir çok bilgisayarı,bir çok veriyi ve saklanmış dosyayı devre dışı bırakacak bir virüsün ortaya çıkacağı bir zaman gelecek. Bu yüzden Şambra'ya ve herkese önerim her zaman bir yedeğiniz olduğundan emin olun, sanırım siz buna kopya diyorsunuz, çevrimdışıyken, hiç bir şekilde -hiç bir şekilde-internete bağlantısı yokken de kalan bir kopya. Çünkü bu virüs internet yoluyla gelecektir. Hatta siz çevrimdışı depolama yaptım diye düşünseniz dahi herhangi bir dolaylı internet bağlantısında bile silinme potansiyeli olacaktır o yüzden çevrimdışı back up alın.

LINDA: Vay canına. Vay.

ADAMUS: Bu böyle olmak zorunda, biyolojide ya da bilinçte ne zaman bir virüs olsa, bu bir şeylerin yeniden dengelemesi anlamındadır. Yaklaşık yedi yıl içinde, teknolojinin yeniden dengelenmesine ihtiyaç duyulacak. Ve şimdi öğrendiğiniz dersler gibi, yani -her şeyi yedeklemek, yedeklediğinizden emin olmak ve yaşamınız için su, gıda ve diğer kisisel ihtiyaclarınızı depolamak - bir bakıma gelecek olan bilgisayar virüs krizine karsı hazırlık ya da prova yapıyorsunuz. Yani bir tür provadan geçiyorsunuz ve şu özel salgında şu anda öğrendikleriniz gibi, birçok değişiklik meydana geliyor. Bir çok şey olabilir ama nihayetinde olanlardan çok iyi şeyler ortaya çıkabilir.. Teşekkürler.

LINDA: Adamus, Kırmızı Çember gibi büyük kutüphane materyelleri, bilgileri olanların durumlarına ne diyeceksin, bütün bu materyelleri çevrimdışı saklamanın fiziksel bir yolu nasıl bulunur?

ADAMUS: Teknoloji uzmanlarınıza sormanız gerekecek. Kesinlikle ben bu alanda uzman değilim.

LİNDA: Oh!

ADAMUS: Ama yolları var. Gerçekten de yedekleme yolları vardır.

LİNDA: Tamam. Tamam.

ADAMUS: Ancak önemli olan, çevrimdışı olduğundan emin olmaktır, çünkü bir şey yedeklendiğinde çevrimiçi ise, yine de bundan etkilenebilir. Ve bunun kesinlikle olacağını söylemiyorum ama bunu çok büyük bir potansiyel olarak görüyorum.

LİNDA: Evet, maalesef anlıyorum. Bunun için teşekkürler, sanırım,tamam.

ADAMUS: Evet. Sonraki soru.

LİNDA: Üçüncü soru.

SORU 3: Kısa bir süre önce, “Melek aileleri 4 Nisan 2020'de dağıldıktan sonra, melek varlıkların çoğu Yeni Dünya'ya gitti” dedin. Bu konuda neler oluyor?

ADAMUS: Hım. Bu ilginç ve başlıbaşına kendi içinde bir çalışma.Pek çok Yeni Dünyaya giden meleksel ailelerinizin üyelerine ne oluyor? Şimdi, bu noktada 200'den biraz daha fazla Yeni Dünya var ve tam bir sayı vermiyorum çünkü aslında daha da fazlası tasarlanıp yaratılıyor. Melek ailelerin üyelerinin çoğu oraya gitti. Hepsi gitmediler, çünkü şu anda yaratımın etrafında dolaşmayı seçenler var; bazıları kayıp ve amaçsız, bazıları da Yeni Dünya'ya için hazır değil.

Bu Yeni Dünyaların her biri kendi içinde farklıdır, ancak ortak bazı noktalar da vardır. Her şeyden önce, fiziksel bir bedene doğmanız gerekmez. Bunun nasıl olduğunu merak ediyorsanız, aslında insani koşullarda mekanik olmayan bir basınç odası gibi düşünün, ama Yeni Dünya'ya gitmek için, içinden geçilmesi gereken enerjisel bir basınç odası. Bu basınç odasının bir tarafından ışık varlığı veya meleksel varlık olarak girerler ve diğer tarafından insana benzeyerek çıkarlar. Doğmak zorunda kalmadan biyolojinin tüm özelliklerine sahiptirler.

Onlar, istedikleri zaman insan biyolojisi olmadan sadece saf Özgür Enerji Bedenine girme yeteneğine de sahipler, ancak şu anda çoğu, insan biyolojisinde olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimliyorlar.

Sorabileceğiniz bir sonraki soru, “Peki, kaç yaşındalar? Eğer doğmazlarsa, bebek değillerse, kaç yaşındalar? ” Onlar olmayı seçtikleri her yaştalar. Yaşlanmak zorunda olmamak bu yeni dünyaların güzelliğidir, ancak kişi yaşlanmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemeyi seçebilir. Ve sonra burada fiziksel Dünya'da bildiğiniz şekliyle ölüm yok. Birini ölüme götürecek olan geçmek bilmez bir hastalık yoktur. Yeni Dünyalarda ölüm, basitçe oradan çıkma işidir.

Tüm bunlar kulağa hoş geliyorsa, bunun nedeni, onun yaratımına ve tasarlanmasına yardımcı olmanız. Oraya, doğa gibi insan yaşamının en iyi yönlerini götürdünüz. Doğa, Yeni Dünyalarda verimlidir. Her yerde doğa var. Yeni Dünya'da olduğunuzda daima doğadasınız (Linda hapşırır). Gesundheit.

LINDA: Teşekkürler. Afedersiniz.

ADAMUS: Yeni Dünya'da olduğunuzda daima doğadasınız ve hatta doğadaki polenden bile etkileniyorsunuz. Dünya'da olan en iyi seyler var orada, mesela- yemekler - ancak enerji ya da beslenme için yemek zorunda değilsiniz, sadece yemeklerin tadını çıkarmak için yeniyor.

Yeni Dünya'da iş yok ve bu konuda güçlü bir alkış duyuyorum. Yeni Dünya'da iş yok , para yok. Bunlara ihtiyaç yok. Yeni Dünyalar, bireyin öz benliğinin (Self) en yakın ve duyumsal doğasını deneyimlemesinin bir şeklidir.

Yeni Dünyalarda grup yok. Aile yok. Kulüp yok. Organizasyon yok. Ama yine de Yeni Dünya'daki varlıkların birçok arkadaşı vardır. Başka bir deyişle, Yeni Dünya'da, olabilecek sıkı bir bağın var olmasını aramazlar veya istemezler. Ve yine, eğer tüm bunlar kulağa harika geliyorsa, bunun nedeni onu yaratmanıza yardımcı olmanızdır.

Yeni Dünya'da kişi kendisiyle çok yakındır ve gerçek deneyim budur. Doğa ve başka varlıklar da vardır, ama bunlar duvar kağıdı veya fon gibidir.Bunlar, kişinin Yeni Dünya'daki yeni gerçekliği, gerçekten kendileri olmaları, kendi enerjilerine girmeleri ve kendi egemenliklerinin deneyimleri içinde olmaları için dekorasyonlardır.

Şimdi, birisi seksi sordu, “Seks nasıl olacak?” diye sordu. Burada, bu dünya gezegeninde önemli olduğu için, Yeni Dünyalarda da seks çok önemli bir özelliktir. Ama insanların başka bir varlıkla sevişmeden önce, kendilerini sevme ve bunu tam anlamıyla öğrenme eylemi ile ilgilendiklerini göreceksiniz. Bu bir yasa değil. Bu bir kural değil. Bu sadece Yeni Dünya'da olmanın yoludur. Tobias'ın Cinsel Enerji Okulunda Aliyah da sık sık anlattığı gibi, kendinizi fiziksel olarak sevmek. Suçluluk duymadan veya utanmadan kendinizi duygusal olarak sevmek. Kendinizi sadece varlığınız için, farkındalığınız için sevmek. Kendinize derinden aşık olmak için. Bu sadece fiziksel olmak zorunda değil, ama olabilir.

Birisi bu noktaya vardığında, kendini sevme noktasına geldiğinde, - evlilik olmadan - bunu başka bir varlıkla paylaşabilir. Oh, şu anda, Yeni Dünya'larda evlilik yok ve var olacağından da fazlasıyla şüpheliyim. Ve evet, haklısın, Yeni Dünya'da avukat yok (Linda kıkırdar). Bu şeylere ihtiyaç yoktur. Yeni Dünya'yı en, en iyi özelliklerle tasarlamak için, varlığın derinliklerine inen ve böylece kendi enerjisi ile bağlantı kurmasına izin veren bir duyumsallık - basit fiziksel duyumsallık- için başka varlıklarla birlikte dikkatli bir şekilde çalıştınız.

Yani, Yeni Dünya'nın temel modellerinin, zihinsel olmayan derin bir hisse - varlığın kendi enerjisiyle bağlantı hissine – götüren bir duyumsallık olduğunu söyleyebiliriz. Yeni Dünyalar henüz -uzun süre için- çok sayıda insanla dolu yerleşim bölgeleri değiller. Çok, çok yeni oluştular, bu yüzden hala öğrenecek çok şey var ve bu devam ediyor. Hala deneyimlenecek çok şey var ve bu devam edecek. Ama Yeni Dünya'da görmediğim ve göreceğimi zannetmediğim şeyler var. Bunlar üzüntü, nefret duyguları ve başka birinden bir şey almak zorunda olduğunuzu hissetmek gibi şeyler. Kimse ailelere, işlere, hükümete veya dine bağlı değil, bu yüzden muazzam miktarda özgürlük var.

Ve bazılarınızın oraya ulaşmak için neredeyse ağzınızın suyunun aktığını biliyorum, ama burada Dünya'da yapacak bazı şeylerimiz var. Ama bir bakıma siz oradasınız. Oradaydınız ve bu yerleri yaratmaya yardım ettiniz. Çok güzel bir soru. Teşekkür ederim.

LİNDA: Tamam.

SORU 4: Peki, şimdi gezegenimize, Klasik Dünya'ya kimler geliyor? İlk defa enkarne olanlar hala Dünya'ya geliyorlar mı?

ADAMUS: Hım. Son 40 yıldır, özellikle de son otuz yıl boyunca, bu gezegene çok fazla bir ilk gelenler akını vardı. Daha önce hiç Dünya'ya gelmemiş olan bir çok yeni gelen oluyordu. Birçoğu, insan yaşamını öğrenmek için buraya gelmeden önce bir tür eğitimden ya da bir okul öncesi eğitimden geçti ve bunların çoğu şimdi gitti. Birçoğu bu pandemiden önce ve birçoğu da pandemi sırasında gitti . Buraya, insanlığın yaşadığı bu felaketin içinde bulunmak, bu deneyimi Yeni Dünyalara götürmek, orada başkalarına öğretmek ve Klasik veya Eski Dünya'nın nasıl olduğunu anlatmaya yardımcı olmak için gelmişlerdi.

Şu anda ve - kısa bir gelecek için - gezegene yeni gelenler olmayacak. Yani, reenkarne olan herkes, daha önce burada bulunanlar olacak ve bu gezegende yaşam süreleri boyunca devam edecekler. Temel olarak, sorunuzu cevabı, şu anda yeni olanların hiçbiri gelmiyor. Daha sonra gelmeye başlayabilirler, ancak şimdi enkarnasyon döngülerinde olanların geri gelip gezegende enkarnasyonlarını tamamlama zamanı.

Bu da sonuçta nüfusun azalması demektir. Nufus düşmeye başlamadan önce biraz daha artacaktır. Ve eski dünya- bu gezegen - üzerinde enkarnasyon döngüsünde olanların bile Yeni Dünyalara gideceğini göreceksiniz, çünkü bir bakıma, orada çok daha kolay. Deneyim bazı yönlerden burada olduğu kadar yoğun değil, bir bakıma, çok daha kolay bir deneyim. Yani, şu anda, bu Klasik Dünya'da doğan herkesin daha önce burada olduğunu varsayabilirsiniz. Teşekkür ederim.

SORU 5: Peki Yakın Dünya Alemlerinde neler oluyor?

ADAMUS: Yakın Dünya Alemlerinde.

LINDA: Yakın Dünya katları.

ADAMUS: Yakın Dünya Alemlerinde neler oluyor? Şimdi, yakında güncelleyeceğimiz Ölüm RüyaYürüyüşünde , Yakın Dünya Alemleri dediğim şey var. Yakın Dünya Alemleri fiziksel değildir, ancak bunun Dünya gezegeninin etrafında bir bulut gibi olduğunu hayal edin. Yani, Dünya'da değil, ama ona çok benziyor.

Burası şimdi çoğu insanın yaşamlar arasında gittiği yerdir. Geçmişte, özellikle yüzyıllar öncesine kadar, çoğu zaman bu gezegendeki fiziksel hayatını bırakan varlıklar , Çiçekler Köprüsüne ve meleksel ailelerine geri dönerdi. Ama şimdi, neredeyse tüm varlıklar Yakın Dünya Alemlerine gidiyor.

Yakın Dünya Alemleri bu Dünya'ya çok ama çok benziyor. Çoğu insan fiziksel bir beden görünümündedir .Yakın Dünya, varlıkların başka bir enkarnasyon için geri gelmeden önce gittikleri bir yerdir ve genellikle Yakın Dünya'da bu yaşamda yaşadıkları sorunlarla en yakın rezonansa giren yere giderler. .

Yani bunun anlamı, eğer bu yaşamda alkoliksen ve alkolik olarak öldüysen, muhtemelen Yakın Dünya Alemindeki bir bara gideceksin (Linda kıkırdar). Cidden, çünkü enerjisel bir bağlantınız, enerjik bir rezonansınız var. Bu yaşamda çok dindar bir Yahudi iseniz, muhtemelen Yakın Dünya Aleminde bir Yahudi mekanına gidersiniz. Bu yaşamda ailenizle, biyolojik ailenizle çok, çok derin bir bağınız varsa, muhtemelen Yakın Dünya Alemlerinde onlarla tekrar buluşacaksınız.

Yani, çoğu insan şimdi Yakın Dünya Alemlerine gidiyor Ama şu anda Yakın Dünya Alemlerinde, Gerçekleştirim için bir tür hızlandırılmış reenkarnasyon döngüsü olan yeni koridorlar,yeni yerler var . Bu koridorlar,bu yerler - enkarnasyonları, geçmişleri hakkında bilgi edinmek isteyen;bu enkarnasyon döngüsünü nasıl bitireceklerini gerçekten öğrenmek isteyen daha bilinçli varlıkların oraya gitmeleri için. Yani, şimdilerde, Yakın Dünya Alemlerinde çok daha fazla olanak var. diyebiliriz.

Yakın Dünya Alemleri çok temiz ve ferahtı. Başka bir yaşam için geri gelmeden önce bir çeşit dinlenme ve rahatlama yeri gibi. Ama, özellikle son yüzyıl ve son otuz-kırk yıl içinde, cok fazla yoğunlaşıp,sıkıştılar ve “kirlenmiş”- bu sözcüğü kullanacağım- durumdalar. Çok karanlık enerjiler aldılar, çünkü ölenler oraya gidiyor ve gerçekten başka bir yaşamdan önce yenilenmeye-tazelenmeye teşebbüs edemeden ve bilinçli bir seçim yapamadan ,kendilerini başka bir enkarnasyona geri çekilmiş halde buluyorlardı. Mıknatıs gibi, başka bir enkarnasyona çekiliveriliyorlardı. Bu yüzden, sakin kalmaya, tefekkür etmeye ve kişinin kendi yolculuğunu gerçekten değerlendirmeye zaman yoktu. Ama şimdi bu tekrar değişmeye başlıyor.Evrenin her yerinde olan diğer tüm şeylerle birlikte, bu tekrar değişmeye başlıyor.

Ama temel olarak, Yakın Dünya Alemleri bir süredir oldukça sıkışık ve yaşamlar arasında buralara gitmek, bu yerlerin çoğunda takılmak istemezdim. Teşekkür ederim.

SORU 6: Uzaylı müdahalecilerin artık gezegenimize ve insanlığa müdahale edemeyeceğini söylediniz. Uzaylılar nereye gitti?

ADAMUS: Evet öyle dedim ve “uzaylılar” dediğimde biraz daha spesifik olmak istiyorum. Sanırım hepimiz uzaylıyız. Hepimiz başka yerlerden geliyoruz. Ama ben uzaylı dediğim zaman asla fiziksel bir enkarnasyona girmeyi, gerçekten gezegene gelmeyi, insan olarak yaptığınız şeyi yapmayı seçmeyen varlıklar hakkında konuşuyorum. Onlar çoğu zaman diğer alemlerden - fiziksel ve fiziksel olmayan,- ancak çoğunlukla fiziksel olmayan – olan ve Dünya'nın çevresinde başıboş dolanan varlıklar. Buraya gelmediler ve beden alıp enkarnasyonlardan geçmediler, sadece etrafta dolanıp durdular.

Yani, “Peki, neden dolanıp duruyorlardı? Amaç neydi? ” Kesinlikle insanlığı kurtarmak değildi. Etrafta dolanmalarının nedeni öncelikle, bunun enerji elde etmenin bir yolu olmasıdır. İnsan draması, insan savaşları ile enerji elde ettiler. Ve evet, , özellikle de bu şeyleri başlatmaya,neden olmaya ve sürdürmeye yardım ediyorsanız, bunlardan enerji elde ettiğiniz hissine sahip olabilirsiniz.Böylece uzaylılar etrafta dolanıyorlardı ve birçok çok zayıf ve uzaylıların gezegeni kurtarmak için burada olduklarına inanan insan buldular. Ama eğer böyle olsaydı, her şeyden önce, gezegen uzun zaman önce kurtarılmış olurdu ve ikincisi gezegenin kurtarılacak hiçbir şeyi yok. Hiçbir şey yok. İnsanlar deneyimlerini yaşıyorlar.

Böylece, tüm değişimler sürerken Başmelekler Düzeni'nin kapatıldığının açıklanmasından kısa bir süre sonra , uzaylıların artık burada olması yasaklandı. Daha önce izin verilmişti, çünkü bu sadece tüm deneyimin bir parçasıydı. Tüm enerjilere izin vermenin bir parçasıydı. Ama şimdi , özellikle Gaia ayrılırken ve özellikle şu an yaşadıklarınızla birlikte insanlar gezegen için gittikçe daha da fazla sorumluluk alıyorlar. Uzaylılar, onlara müdahaleciler diyeceğim, temelde burada olmaktan men edildi ve bunun yapılmasının enerjetik olarak bazı yolları var, böylece artık gezegenin işlerine müdahale edemiyorlar.

Bazıları ayrılmamaya çalışıyor ama bunun neredeyse imkansız olduğunu anlıyorlar. Diğerleri ayrılıp kendi başlarına biraz olsun kaos çıkarmak için bir yer bulma gayreti içinde diğer alemlere doğru gidiyorlar ve bunlardan birkaçı, şimdi melek ailelerinin dağıldığını fark ederek, bazı Yeni Dünyalara gidiyorlar.

Bu müdaheleciler, drama yaratarak insanlıktan beslenme peşinde olanlar ve gezegene kendilerini sevmeyi keşfetmek için gelmemiş olup, sevgiyi sadece diğer insanlar aracılığıyla bulmaya çalışanlardır. Belki de sevginin bile fiziksel bedenin bir parçası olduğunu düşünüyorlar. Bunlar gerçekten insanları kullanarak oldukça sinsi bir şekilde cevap bulmaya çalışıyorlardı ve bunu yaparken, çağlar boyunca birçok çatışmaya, birçok savaşa neden oldular. Polonya'da yaptığımız Melekler ve Uzaylılar oturumunda bunlardan bazıları hakkında konuştum. Onlar mümkün olan her yerde sorun çıkarmayı severler ve genellikle zayıf ya da güce aç olan insanları avlarlar.

Bu müdahalecileri, -onlara böyle diyorum - hiç bir zaman çok da sevmedim ; bazen onlara sadece uzaylılar derim, ama onlar müdahalecidir - çünkü gezegene az çok bir şeyler getirdiklerini düşünsek bile bunların çok azı iyi şeylerdi. Onları korkak olarak görüyorum, çünkü onlar sizin yaptığınız gibi fiziksel bir bedene girip, kim olduğunu ve nereden geldiğini unutmak için buraya gelmezler. Bir kenarda dururlar, müdahale ederler ve gerçekten hiçbir haklarının olmadığı enerjiyi alırlar. Yani onlar gerçekten evrenin korkaklarıdır.

İnsanların onları dinlemeleri ve bazılarının onlara kanallık yapmaları beni çok hayal kırıklığına uğratıyor. Evet, sert bir tutum takındığımı biliyorum, ama bu konuda çok, çok kesinlikle böyle hissediyorum .

Ruhu olan varlıkların buraya gelip enkarnasyonlardan geçmesi büyük bir cesaret ister. Egemenliklerini, enerjilerini ve bilinçlerini keşfetmek için bireyin öz benliğinin (Self) derinliklerine inmek muazzam bir cesaret ister. Bunlar bir kenarda durup, sadece bağırıp çığlıklar atıyorlar, gerçekten kendi varlıklarını bulma çabasında olan insanlara müdahale ediyorlar. Ben bunları halis korkaklar olarak görüyorum ve bütün bunlar zamanı gelince anlaşılacak.Evet,şu anda, gezegendeki birçok çevrede en popüler varlık değilim, hatta bazı yerlerde hiç popüler değilim, ama bunların hepsi bir noktada ortaya çıkacak. Teşekkür ederim.

Cauldre şimdi benim bu söylediklerimden dolayı,biraz kaygıyla göğsünün ve kalbinin şiştiğini hissedebilir. Ama siz Şambra birçoğunuz, bunu zaten biliyorsunuz ve diğerleride tüm bu müdahalecilerin ne olduğunu, oynadıkları tüm oyunları ve onların gerçek korkaklar olduğunu anlayacaklar.Teşekkür ederim.

LINDA: Teşekkürler.

ADAMUS: Hım!

LINDA: Teşekkürler.

SORU 7: COVID sonucunda birçok insan öldü ...

LİNDA: Devam ediyim mi?

ADAMUS: Evet, evet. Lütfen devam et.

LİNDA: Tamam.

SORU 7 (devam eder): COVID-19'un bir sonucu olarak birçok insan öldü. Ölümler rastgele miydi? Yoksa ayrılmaları için bir tür ortak neden var mıydı?

ADAMUS: Bugün biz bu Mayıs Şaud'u için burada otururken, gezegende bu virüsün yaklaşık 3.000.000 vakası var ve bu nedenle 200.000'den fazla insan öldü. Bu rastgele değil. Hastalığa yakalanmaması gerekirken tesadüfen yakalandı diye bir şey yok. Gezegeni terk etmeye hazır çok sayıda insan vardı. Burada gerçekten bir biçimde tüm enkarnasyonel döngüleri boyunca kalmayacak bir nevi geçici misafirler diyebileceğimiz kişiler vardı. Ayrılmaya hazır olan, ayrılmak isteyen ve sadece bir çıkış yoluna ihtiyaç duyanlar vardı.

Yani bu konuda gerçekten nedensiz bir şey yok ve bu hastalığa yakalanan ve bu yüzden geçiş yapanların her biri, üzülmeden onurlandırılmalı, çünkü o keder onlara geçiyor. Diğer tarafa gittiklerinde, üzüntü hissederlerse, bu onları geri çeker. Bunu üstlendikleri için onlar onurlandırılmalıdır. Bazıları bunu kendi kişisel nedenleriyle yaptılar ama aynı zamanda biraz da kahramanca nedenleri vardı. Çünkü, teknoloji ve tıpta bu virüsü anlamak için gösterilen bu yoğun çaba sonucu, insan biyolojisi hakkında öğrenilecek şeyler gerçekten çok şaşırtıcı olacak. Sadece önümüzdeki altı ay veya yılda değil yıllar boyu biyolojide gerçekte neler olduğu, biyolojinin tüm unsurlarıyla - her hücre, her kromozom, her organ hakkında- neler olduğu hakkında keşifler olacak. Esasen bu, tartışmalarımızda bahsettiğimiz anayatrondur. Bedendeki iletişim ağını anlayacaklar ve bu kanser tedavisini büyük ölçüde hızlandıracak…

LİNDA: Vay canına.

ADAMUS:… koronavirüs üzerine yapılan araştırmalar sonucunda.

LİNDA: Vay !

ADAMUS: Hım.

LİNDA: Ooh! Vay! Tamam.

SORU 8: Son zamanlarda petrol fiyatları tüm zamanların en düşük seviyesine indi. Bu şu an süregelen her şeyle mi ilgili?

ADAMUS: Önemli olan her şeyin her zaman ilişkili olduğunu hatırlamak Bazen noktaları birleştirmek zor olsa da hiçbir yerde rastgele bir şey yoktur. Ne olduğuna bir bakın, Linda'nın sorusunda olduğu gibi, petrol fiyatları tarihin en düşük seviyeyesine indi. Cauldre ve diğer bazı kişilerden de aslında insanlara petrolü alsınlar diye para ödediklerini duydum. Şimdi, bu elbette sonsuza kadar sürmeyecek, ama gezegende olanların çok sembolik örneği.

Enerjisel olarak bakın. Petrol nedir? Enerji . Yakıt. Modern dünyanız neredeyse bir asırdır böyle yürüyor. Bu güç. Aynı zamanda çok eski ve çok ham. Ham petrol demelerinin bir nedeni var. Yeni Enerjinin bu gezegende zamanı geldi. Benim en büyük zevklerimden biri petrol fiyatının sıfıra veya sıfırın altına düştüğünü görmek çünkü bu, insanların aslında bu değişikliği yapmaya, eski enerjiden çıkmaya hazır olduğunu gösteriyor. Aslında, modern yaşamınızı sürdürmekte kullandığınız, benzin tankınıza doldurduğunuz petrol sadece ölü dinozorlar değil, ölü akrabalarınızdır.

Yani tüm bunlardan uzaklaşmanın zamanı geldi. Bana göre, insanlığın Yeni Enerji için hazır olduğunun en büyük göstergelerinden biri bu ve ben güneş veya rüzgardan bahsetmiyorum. Bunlar geçici çözümler. Ama ben enerjinin ne olduğunu anlamaya hazır olmaktan söz ediyorum. Eski Enerji'nin değeri sıfır olduğunda, insanlık yıllardır ne hakkında konuştuğumuzu anlamaya başlamaya hazır demektir - enerjinin gerçekte ne olduğunu ve enerjinin açıkça ve serbestçe kullanılabilir olduğu gerçeğini.

Tüm bunların bir sonucu olarak, enerjinin gerçekte ne olduğuyla ilgili olarak yapılan keşiflerden bazılarına dikkat edin, dünyanın kullandığı akaryakıt bazlı enerjiden büyük bir uzaklaşma olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Fiyat çok düşük olduğu için herkesin satın alma gücü oldugunu ve bunu kullanabileceğini düşünmüş olabilirsiniz ancak bunun tam tersi olacaktır. Son birkaç aydır gezegende enerjinin kendisiyle ilgili bir değişim meydana geldi. Yükselmiş Üstatlar Kulübünde her zaman söylediğim gibi ''Şambra grubunun ne yaptığını görün. Kendileri gibi olan bazıları ile birlikte benim grubum, akaryakıt fiyatlarını sıfıra indiği noktaya kadar bir gezegene yeni bir enerji anlayışı getirmeye yardımcı oldu. ”

Aslında, bir süre geri dönüşler olacak, ancak insanlık sonunda petrolden uzaklaşacak, bu iyi, çünkü petrol temini çok, çok düşmeye başlamıştı. Killi şist ve başka şeylerle akaryakıt temin etme yolları arıyorlar, ancak genel olarak petrol tedariki, gezegendeki büyüme oranı ve akaryakıt tüketim oranı ile paralel oranda sürdürülemedi. Bu yaşamınızda, gerçekleştirim zamanınızda çok güzel şeyler oluyor. Teşekkür ederim.

LINDA: Teşekkürler.

SORU 9: Peki dünya ekonomisine ne olacak? Yakında iyileşecek mi?

ADAMUS: Gerçekten koronavirüsün gerisindeki enerjik tasarım, enerjik amaç dünya ekonomisinin yeniden dengelenmesiydi. Tıbbi ve teknolojik buluşlar ve diğer şeyler gibi yol boyunca gerçekleşecek çok, çok katman ve seviye var. Ancak şimdiki durumdan bakınca, ekonomi üzerindeki etkileri onlarca yıl sürecek.

Yeniden düşünme zamanı. İşsizlikte aniden kelimenin tam anlamıyla bir gecede dramatik bir artış var ve “Şimdi, bunu gelecekte nasıl önleyebiliriz?” diye düşünmek zorundalar. İşleri ve para değiş-tokuşunu yeniden düşünmek zorundalar ve - şimdi, sağlık hizmetleri gibi şeylerde herhangi bir siyasi tarafı desteklemiyorum veya tutmuyorum - ancak tüm bunların yanı sıra sağlık hizmetleri de yeniden düşünülmelidir. Vergilendirme sistemleri ve dağıtım sistemleri değerlendirilmelidir.

Bunun özünde bolluk için bir sınırlama olmadığına dair bir anlayışın gelmesi gerekiyor ve bunun geleceğini düşünüyorum. Bolluk tek büyük şey ( ya da küçük) gibi değil ama ona olan talep o kadar büyük ki, çok daha büyük. Bolluk bu derece önemli.(Geniş ölçüde, Linda ya çarpar). Ay pardon.

LİNDA: Sorun değil. Hayır hayır hayır. Sorun değil.

ADAMUS: Bolluk bu kadar önemli . Herkes için çok bolluk var ve bunun için yeniden düşünmek gerekiyor. “ Sadece Fort Knox'ta çok fazla altın var. Sadece tarlalarda çok fazla yiyecek var. Sadece akaryakıt tanklarında çok fazla petrol var. ” diyen sınırlı düşünme biçimi ile değil. Bütünüyle yepyeni bir bolluk anlayışı. Bu yüzden Şambraya sert çıktım- Şambraya ısrarcı oldum kötü, iğrenç gibi denebilecek her şey oldum - bolluk içinde değilseniz, Gerçekleştiririm için hazır değilsiniz, çünkü hala sınırlama içindesiniz, kendi kendinize dayattığınız sınırlama içinde yaşıyorsunuz. Ve bu konuda ısrarcıyım, çünkü bol miktarda enerji var ve hepsi sizin.

İnsanlık, birçok farklı düzeyde, bu bolluk meselesini yeniden gözden geçirecek. Bu sadece pek çok insana küçük bir miktarın nasıl yeniden dağıtılacağı ile ilgili değil, çünkü bu zengin düşünme biçimi değil . Zengin düşünme, gezegende bulunan insanların iki veya üç katından fazlasını besleyecek ürün yetiştiğini ve yetişebileceğini idrak etmektir. Tarım sistemi çok verimli ancak çok daha verimli hale gelebilir. Bol miktarda yiyecek var.

Eğer insanlar izin verirse, seçerse, her şeyin bolluğu vardır. Şimdi, “Eh, ama alanın büyüklüğü sadece bu kadar ” diyebilirler. Bu sınırlı bir düşünce. “Bankacılık sisteminde ancak bu kadar miktarda para var” diyebilirler. Bu sınırlı bir düşünce. Bu noktada eğer hayatları için seçer ve izin verirlerse, bolluğun herkesin hakkı olduğunu ve heryerde olduğunu anlayan büyük düşünürler, kutunun dışından düşünebilenler gerekecek. Ve bazıları istemeyebilir. Tıpkı bazı Şambra'nın bolluktan ziyade yoksunluk konusunda hala ısrar ettiği gibi, bazıları istemeyebilir. Güzel bir arabaya ve güzel bir eve sahip olmanın yanlış bir şey olduğunu düşünüyorlar. Bu çok eski,sınırlı bir düşünce biçimi. Petrolle ilgili önceki sorumuzda konuştuğumuz gibi, şu anda gerçekleşen tüm bu yoğun araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda enerjiyle ilgili keşifler olacağını söyledim; aslında petrolün çok, çok, çok eski bir enerji olduğunun görülmesini sağlayacak enerji keşifleri. Ancak bu enerji keşfi ile birlikte - bir süre boyunca bir sürü keşif olacak - bol miktarda enerji olduğu anlayışına varılacak ve bu enerjinin ve bolluğun yeniden tanımlanmasına neden olacaktır. Ortada çok enerji var. Bir düşünün - neredeyse bu kadar basit - enerjinizi boşluktan çekebiliyorsunuz, ihtiyacınız olan tüm enerjiye sahip olabiliyorsunuz. Neden kimse acı çeksin ki? Eğer insanlık enerjinin temel fiziğini anlamaya başlarsa, neden kimse enerjisiz kalsın ki? Bildiklerinizi, son birkaç yıldır konuştuklarımızı anlamaları biraz zaman alacaktır, ancak enerjinin her yerde olduğunu ve elde edilebileceğini bir kere anladıktan sonra, o artık hayata geçirilebilir ve uygulanabilir. Enerji herkes için bol miktarda varken, gezegende bu ekonomik dengesizlik neden olsun ki?

Yani, devam etmekte olan bu koronavirüs olayının büyük bir kısmının gerçekten ekonomi ile ilgili olduğu söylenebilir - ekonomi ile ilgili, sonuçta en çok etkisi ekonomi de olacak – ama yine de enerji ile ilgili.

Sistemler elden geçirilecek – bu yıllar ve yıllar sürecek. Bir gecede olmayacak ama eski yollarda tutunmak ve geriye döndürmek için tartışacak ve bu gezegende bolluk içinde düşünmenin zamanının geldiğini anlamayacak birçok politikacı - onları yıldırım çarpsın- (Linda kıkırdar)işin içine girecek Çok teşekkür ederim. Bu soruları seviyorum.

LİNDA: Tamam.

ADAMUS: Bana stand yerine kürsü vermelisin.

LİNDA: Biliyorum! Anlıyorum .Adamus, şimdi güzel, derin bir nefes al. (derin bir nefes alır). Tamam.

ADAMUS: Ve bir içki.

LİNDA: Tamam. Güzel, derin bir nefes ve bir içki. Tamam. Hazır mısın? Tamam.

SORU 10: Adamus, virüs hakkında birçok komplo teorisi var. Koronavirüsün teknolojideki yeni 5G mobil frekansları ile bir ilgisi var mı? Virüs, Batı uygarlığını parçalamak için Wuhan'daki bir laboratuvardan kasıtlı olarak mı yayıldı? Uçakların yaptığı kimyasal püskürtmeler virüsü yayıyor mu?

ADAMUS: (derin bir nefes alır) Evet (Linda güler), buna inanmak istiyorsan. Eğer inanmak istiyorsanız, jet uçaklarının kuyruk izlerine bakarak şimdi - zehir yerine koronavirüs püskürtüyorlar, diye düşünmek eğlenceli olur sanırım . Ve batı medeniyetini mahvetmenin kasıtlı bir eylem olduğuna- ya da listenizde başka ne vardı ? Oh, 5G sanırım bu mobil teknolojiniz, yeni frekans teknolojiniz-. inanmak isteyen bazıları var. Evet, inanmak istiyorsanız, o zaman gerçek ve o zaman sizi etkileyecektir. Ama gerçekte, hayır, öyle değil.

İnsanlar komploları sever. Biliyorsunuz, uzaylılar, müdahalecilerle komplo teorileri kurmak için gerçekten iyi tohumlar atıldı, çünkü komplolar insanların dikkatlerini dağıtıyor. Buraya bakmaları gerekirken oraya bakmalarına neden oluyor. Yani, komplolar hakikatten uzaklaştıran dikkat dağıtıcılardır.

Enerjisel olarak görebildiğim kadarıyla, 5G teknolojiniz ile koronavirüs veya başka bir şey arasında hiçbir bağlantı yok. Bunların kasıtlı veya başka bir şekilde yapıldığı doğru değil. Önemli de değil. Gerçekten önemli değil. Kasıtlı olarak yapılmış olsa bile, bunun zamanı gelmiştir. Bir şey olmalıydı ve gezegende gördüğüm en büyük değişikliğe neden olan küçük, bir küçük virüs – minik,minicik bir virüs - oldu. Minik, minik bir virüs ve kısa sürede. Biliyorsunuz, Atlantis'in düşüşü, ne kadar uzun zaman almıştı, binlerce yıl. Bakın şimdi bu 60 günlük süre içinde gezegeninizde neler oldu.

Yani aslında buraya nasıl gelindiği önemli değil. Uçaklar tarafından püskürtülerek yada uzaylıların araçları tarafından getirilmesinin de önemi yok. Önemli olan, gezegende değişikliklere neden olduğu gerçeğidir. Ve evet, buna bağlı çok sayıda ölüm oldu, ancak bu zamanda, bundan dolayı enerji, ekonomi, egemenlik, farkındalık ve diğer birçok şeyde değişiklikler de çok dikkate değer.

Anlamak için çevrenizdeki etkilerine bir bakın. Bunlar nasıl yapılabilirdi -çalışmalar gösterecek-trafiğin yüzde 20 ,hava ulaşımının yüzde 80, 90 oranına kadar kolayca azaltılması, gezegende böyle bir etki nasıl yapılabilirdi . Aynı zamanda bu iklim değişikliğinin gerçek ya da gerçek olmadığı konusundaki tüm tartışmaya bir son verecek. Şimdi, kesin olgularla, Eski Enerjinin bu gezegeni kirleten etkilerini anlayacaklar. Teşekkür ederim.

LİNDA: Hım. Tamam, yani…

ADAMUS: Başka favori komplo teorileriniz varsa, bunları bize gönderin. Belki komplo teorilerine başlamalıyız (Adamus kıkırdar).

LİNDA: Petrolü Eski Enerji olarak adlandırman ilginç ama kelimenin tam anlamıyla evet eski enerji.

ADAMUS: Gerçekten de raslantı yok.

LİNDA: Hımm, yaşasın! Tamam.

SORU 11: Peki, Adamus, Özellikle New York ve genel olarak ABD virüsten çok sert etkilendi. Bunun bir nedeni var mı?

ADAMUS: Yüzeysel olarak, New York'ta insanlar birbirine çok yakın yaşıyorlar, desek de dünyanın başka yerlerinde de böyle yaşıyorlar. Hayır, asıl neden, yine, bu bir ekonomi ve enerji virüsüdür, ancak dünya öncelikle ekonomiyi fark edecek.

New York belki de dünya ekonomisinin merkezidir ve Amerika Birleşik Devletleri şu anda belki de dünyanın en büyük ekonomik gücüdür. Yani, evet, kesinlikle virüs New York'u çok sert vurdu. ABD'yi sert bir şekilde vuruyor olması, bunun ekonomik bir virüs olması ile doğrudan ilişkilidir. Ama yalnız bu değil,bir çok uzantıları var. Sadece ekonomi ile ilgili değil. Bu enerji ile ilgili olacak. Tıpla ilgili, eninde sonunda yapay zeka ile ilgili olacak. Paylaşmak ve özen göstermekle ve bir çok .bir çok başka şeyle ilgili ve konuya ilişkin birçok kitap yazılacak. Güzel. Teşekkür ederim.

LİNDA: Tamam.

SORU 12: Adamus, dünyanın dört bir yanındaki Şambra bu zor zamanlarda nasıllar, ne yapıyorlar?

ADAMUS: Son beş ila altı hafta içinde Şambra ile beni çağırdıklarında - gece geç saatlerde- bugüne kadar beraber olduğumuz zamanlara kıyasla çok daha fazla konuştum, bazılarınız üzüntülü ve kaygılıydı. Bazılarınız, yapacak başka bir şey olmadığında, beni sohbet etmeye çağırdınız (Linda kıkırdar). Ve bazılarınız da bu zamanın Gerçekleştiriminiz için ne kadar önemli olduğunu biliyordu.

Sizi ziyarete geldiğimde sorulan en önemli sorulardan biri, “Adamus, şu anda ne yapmalıyım? Şu anda ne yapmalıyım? ” Benim yanıtım hepinize aynı - hiçbir şey. Hayır. Şimdi sadece Gerçekleştirimine izin veriyorsun.

Shaumbra özellikle iyi iş çıkardı, çünkü siz çok fazlasıyla eğitimden geçmiştiniz. Siz, bildiğim kadarıyla, uzun zaman önce sosyal mesafeler yaratmıştınız. Ailenizle aranıza mesafe koymuştunuz. Yalnız çok zaman geçirdiniz. Birçoğunuz birçok, birçok yaşamlarınızda grupların ve organizasyonların bir parçası oldunuz, ancak bundan hemen önceki yaşamınızda, çoğunuz çok yalnızdınız. Çoğunuz bunları geride bıraktınız. Kiliselerin aradığınız yanıtları vermeyeceğini anladınız. Ruhsal grupların veya diğer şeylerin sizin için yanıtları vermeyeceğini anladınız. Ve bunları zaten bırakmıştınız.

Ve bundan önceki son yaşamda, yalnız, çok, çok yalnız bir kişiydiniz. Bu yaşamda bir kez daha 'uyum sağlamaya' çalıştınız ve işe yaramadı. Böylece sadece kendiniz olmaya izin verdiniz. Birçoğunuzun partneri yok ve olsa bile, kendi alanınızı net biçimde koruyorsunuz. Pek çok Şambra'nın çocuğu yok, çünkü bunun bu yaşamda Gerçekleştiriminiz için dikkat dağıtıcı olabileceğini anladınız.

Birçoğunuz diğer insanlarla konuşmak konusunda iyisiniz, ancak tercihiniz gerçekten kendi kendinize olmaktır. Kendinizle olduğunuz o zamana ihtiyacınız var. Yıllar önce ilk kez park banklarında oturmaktan bahsettiğimizde - sadece kendi kendinize bir parkta bankta oturun - bunu çok iyi karşıladınız, çünkü zaten yapıyordunuz. Zaten kendi alanınızdaydınız.

Kendinize nasıl bakacağınızı zaten öğrenmiştiniz. Gelen gündelik insan dramasına – yani o insanlardan gelir- ihtiyaç duymadığınızı zaten öğrenmiştiniz. Kendinizi zaten bir nevi tecrit etmiştiniz. Çok bağımsız haldeydiniz. Yani dünyadaki Şambra bu süre zarfında dikkate değer bir duruş sergiledi. Bunun için hazırlanıyordunuz.

Hatırlarsanız, bugünkü oturumumuza başladığımızda , “Sadece zaten bildiğiniz şeyi hatırlamanın zamanı geldi.” Dedim.

Birkaçyıl önce, “Sistemde bir kesinti olması durumunda kullanmak için, yiyecek ve su, tuvalet kağıdı ve gerekli malzemeleri depolayın ” dediğimde aslında birçoğunuz kulak verdiniz ve böyle de oldu. Güzel. Teşekkür ederim.

LINDA: Teşekkürler. Tamam.

SORU 13: Kırmızı Çember organizasyonu bu kriz sırasında nasıl bir performans sergiliyor?

ADAMUS: Kırmızı Çember, gerçekten iyi gidiyor. Ben birkaç yıl önce çok açık konuşmuştum, aslında yaklaşık iki yıl önce geçen ay, bir gece Cauldre ile tam burada Kona'da konuştum ve ona bu konuda: “Hazır olun. Hazır olun. Yaklaşık iki yıl içinde büyük bir şey olacak. Yaşamı değiştirecek, gezegeni değiştirecek bir şey olacak. Hazır olun çünkü üç ila beş yıl içinde Kırmıuzı Çember'e yeni insan grupları gelecek ”dedim ve Cauldre bana kulak verdi. Bunların çoğunu seninle paylaştı sevgili Linda. Linda ve Cauldre bunları Kırmızı Çember personeli ile paylaştılar ve dikkate aldılar. Dahili sistemleri üzerinde çalışmaya başladılar, her şeyin daha verimli çalışmasını sağladılar, eski şeyleri temizlediler, bunun gibi şeyler, sanırım, kataloglama ve…

LINDA: Endeksleme.

ADAMUS: .......Evet, teknolojiniz, internetiniz ve diğer her şeyle birlikte tüm dahili sistemlerin hazır olduğundan emin olmak için organize etmek, endekslemek, her şeyi hazır tutmak .Ve neyse ki, bir organizasyon olarak dinleyip, önem verdiniz ve bu yaşamda Gerçekleştirimleri için burada olanlara odaklandınız. Gerçekten daha çok hobi olarak ilgilenenlerin çıkardıkları o fazla gürültüyü dinlemeyerek, net bir biçimde bu yaşamda Gerçekleştirimleri için bulunanlara odaklanmaya izin verdiniz.

Tüm Kırmızı Çember personeli - tam zamanlı ve yarı zamanlı personel - her şeyi hazırlamak için inanılmaz miktarda zor iş yaptı. Ve şimdi çoğu gitti,azı kaldı. Buna finansal olarak dayandınız. Son birkaç ay içinde tüm bu zorluklarla karşılaştınız. Tüm dünyadaki Şambra'nın büyük desteğine teşekkür ederiz.

LİNDA: Gerçekten. Gerçekten.

ADAMUS: Bir şeyleri iptal etmek ve geri ödeme yapmak zorunda kaldınız ve bunu yapmanıza memnun oldum - iptal edilen atölyeler için alınan paraları iade etmek -siz ilerlemeye hazırdınız.Yeni geleceklerin çok, çok başlangıcını, en başını gördünüz. Gelecekte dalgalar halinde gelecekler ve yaklaşık bir yıl içinde daha fazlasını görmeye başlayacaksınız. Nedeni basit. Tüm bu salgın süresince - yazılması gereken benim Makinaların Zamanı kitabım gibi - ben ona virüs zamanı diyeceğim. Birisi bu sessiz zamanı kitabı yazmak için kullanacak diye düşünebilirsiniz.

LİNDA: Öhe!Öhe!

ADAMUS: Bu virüs zamanında, muazzam derin değişiklikler meydana geliyor. Bunlar illada haberlerde duyduğunuz şeyler değildir.İnsanların düşünmek,tefekkür etmek için içlerine dönüp, ”Yaşamdan gerçekten ne istiyorum”diye sorma zamanları Dışarı çıkamıyorlar. Dikkatlerini dağıtamıyorlar. İşlerine gidemiyorlar. Evlerindeler ve “Gerçekten hayattan ne istiyorum?” diyorlar. Bu onlar için bir arama süreci başlatacaktır. Ve yine, Üstadın Yaşamı 12 de Gerçekleştirime giden Yolları tam zamanında yayınladık. Çünkü insanların arayışları mutlaka bir ruhsal yol olmayacak. Bu, Gerçekleştirime giden Yollar da sözünü ettiğimiz bir çok yoldan biri olabilir.

Aramaya başlayacaklar ve bu arama sonunda onları - bazılarını - spiritüel bir organizasyon olmadığını anladıkları Kırmızı Çember'e getirecek. Bu sadece ezoterik bir organizasyon değil. Bir grup Üstat, birçoğu 2020'de Gerçekleştirimini yapmış bir grup. Gezegendeki, komplo teorilerine dahil olmayan, makyo yaymayan, gerçek bedenlenmiş Üstad., tanrısallığın bedenlenmiş hali.

Buraya geldiklerinde, bunun sadece çok fazla ders almak ve çok kitap okumak ve çok sayıda toplantıya katılmak ve yeni bir inanç sistemine sahip olmak olmadığını anlayacaklar. Sadece orada huzurlarında olan binlerce gerçek bedenlenmiş Üstat olacak. Yenileri için böyle olacak ve bu da gittikçe daha fazlasının gelmesine neden olacaktır.

Evet, gerçekten, Şambra'yı ve Kırmızı Çemberi tüm bunlara hazırlandıkları, tüm bunlara hazır oldukları için alkışlıyorum. Ve bir çoğunuz , aslında bunlardan oldukça sakin, nispeten kolay geçiyor ve çoğunuz gezegendeki bu sessiz zamanın tadını çıkarıyorsunuz. Teşekkür ederim.

LINDA: Teşekkürler. Ve Kırmızı Çember gerçekten inanılmaz bir organizasyon oldu, değil mi?

ADAMUS: Ah, gerçekten!

LİNDA: Kesinlikle.

ADAMUS: Başka bir şekilde olamazdı.

LİNDA: Gerçekten ilham veren bilinç. Tamam …

ADAMUS: Ve, ben im- Kırmızı Çember'e gelen, Kırmızı Çember için veya Kırmızı Çember ile çalışan herkesten - enerjisel dengeleri ve Şambra'ya hizmet etme taahhütleri konusunda son derece yüksek beklentilerim var. Üstat olmalarını bekliyorum, çünkü ancak bir Üstad hizmet edebilir.

LINDA: Teşekkürler.

SORU 14: Peki COVID-19 krizi ne zaman sona erecek ve işler normale dönecek?

ADAMUS: İşler asla normale dönmeyecek. Sadece dönmeyecek.

LİNDA: Hım..

ADAMUS: Böyle bir durumda insanların yaşadığı bir süreç var. Bu, birisinin öleceğini kabul etme adımları gibidir, bu büyük değişiklikleri kabul etme adımlarından biridir.

İlk önce, bu kadar çok insan bu koronavirüs hakkında bir şeyler duymuşlardı, ama “Bu dünyanın başka bir yerinde, beni etkilemeyecek. ” diye düşündüler Bir çeşit görmezden geldiler.

Sonra, yayıldıkça inkar ettiler, “Eh, bu sadece bir grip ve o kadar da önemlı değil ve bir hafta içinde bunların hepsi geçecek. Şu anda bununla ilgili çok fazla dram yapılıyor. ” dediler.

Gerçeğin böyle olmadığı anlaşılınca bir sonra ki aşamada; her ne şekilde olursa olsun “Burada ve zarar görebilirim” “Başka biriyle temas edebilirim. Daha ciddiye almam gerekiyor. ” şeklinde düşünmeye başladılar.

Sonra korku safhası geldi, korkup kaygı duymaya başladılar, “ Ya yakalanırsam?,ya ölürsem? Ya gerçekten Bedenlenmiş Gerçekleştirim için burada değilsem, Gerçekleştirim olmadan önce ölümüm gelirse?”

Ve nihai gerçek şudur, Koronavirus buradadır. O buradadır ve dünyayı değiştirmektedir.

Sonra, “Şimdi evdeyim. Eve kapanıp,kaldım.Ne yapacağım?, Hayatımla ilgili neler yapmak istiyorum ?” deme safhası gelirVe sadece Şambra değil, bir çok insan tabii bütün insanlar değil ama kafi sayıda insan“ O işe dönmek istemiyorum.Başta maaşımı alamam diye korkuyordum ” ya da “ Eve tıkılıp kaldım ama artık eski enerji biçimi yaşama dönmek istemiyorum, oraya hiç de dönmek istemediğimi anladım. Daha önce oynadığım oyunları oynamak istemiyorum.Toplantılara, partilere gitmek zorunda olmak ya da gerçekten istemediğim şeyleri yapmak istemiyorum istemiyorum. ”derler.

Böylece birçok insan bütünüyle çok farklı bir anlayışa geliyorlar. Hayatlarında olan birçok şeyi bırakıyorlar. Böylelikle kendilerini biraz da kaybolmuş gibi hissedecekler. Eğer geriye dönüp bakarsanız, hatırlarsınız farklı durumlarda benzer şeylerden geçtiniz. “ Bütün bu eski şeyleri bırakmak istiyorum. Kaybolmuş hissediyorum. Bundan sonra ne geleceğini bilmiyorum ama geriye dönemem, eski yollara dönemem” demiştiniz. Ve arayış başlar, bu arayış bir çoğunu sonunda Kırmızı Çembere getirecek. Umarım, sorunuzu yanıtlamışımdır.

LİNDA: Evet, efendim. Tamam, son soru mu?

ADAMUS: Evet.

LİNDA: Tamam.

SORU 15: COVID-19 krizinin bir sonucu olarak toplumda ne gibi değişiklikler olacak?

ADAMUS: Toplumdaki değişiklikler, daha önce bahsettiğimiz şeyler, gezegende çok sayıda insan basitçe, “Artık yok. Buna geri dönmeyeceğim. ”diyecekler Evlerinde aileleriyle sıkışıp kalmış pek çok insan, herşey bittiğinde ailelerinden, partnerlerinden ya da tolere edmeyecekleri her şeyden nasıl uzaklaşacaklarını, uygulayacakları çıkış planlarını yaptılar bile. Kariyerlerinde, işlerinde, ofise gitmek zorunda olmak konusunda, küçük işler yapmak, bolluğun eksikliğine katlanmak konularında büyük değişimler olacak. Bunlar, öncelikle tıpta, teknolojide ve enerjideki ilerlemelerle- sıçramaların - kuantum sıçramaları - ile toplumda gerçekleşecek devasa değişikliklerdir.

Bütün bunların artçı şokları, herşey sona erdikten sonra yıllarca sürecek- kelimenin tam anlamıyla- yıllarca. Son soruda,” Korona virüsü ne zaman bitecek?” diye sordunuz. Artçı şoklardan sonra yıllarca sürecek.Virüsün çoğalmasının ani etkilerinin çoğu yaz sonuna, Ağustos ayının sonuna kadar kadar hallolacak. Bu yüzden bir kaç ay önce size, önümüzdeki altı ay içinde önemli planlar yapmayın, kararlar almayın. Demiştim. Kuzey yarımkürede yaz sonuna kadar virüs büyük oranda bitmiş olacak. Hala biraz zayıfta olsa devam edecek ve bazı noktalarda yeniden acil durum halleri ortaya çıkacak. Bu sonbaharda olabilir, önümüzdeki kış olabilir ama akabinde birdenbire bitiverecek. Birdenbire- aşılar yoluyla değil, denemeler yada izolasyon yoluyla değil- ama gezegenden öylece gitmiş olacak. Neden böyle olacak? Çünkü bilinç onu yoldan çekmiş olacak. Bilinç yeniden dengeye gelecek. Ekonomi yeniden dengelenecek ve aniden gezegene geldiği hızda, gidecek. Ama artçı şoklar, gezegendeki değişimler yıllarca sürecek.

Şimdi bu tam döngüde size yeniden bakalım. Bu virüs zamanında, bu Makinalar zamanında burada olmanız teadüf değil. Yaşamlar boyu buna hazırlandınız, provasını yaptınız – detayların değil ama büyük resmin – Hiçbir şekilde tesadüf değil. Benim son bir kaç yıldır Gerçekleştiriminizle ilgili net konuşmalarım ve sonra yakın zamanlarda, Bedenlenmiş Üstad olarak gezegende kalmanın nasıl olacağına ilişkin konuşmalarım, tesadüf değildi. Bunların hiç biri tesadüf değil. Hepsi şimdi gerçekleşiyor. Bu yüzden buradasınız.

İşin güzel tarafı bunda endişe edecek bir şey yok ve biliyorum insan zihni, işiniz, faturaların ödenmesi yada virüslü birisiyle temas etmekten endişe ediyor. İzin verdiğiniz sürece endişe edecek hiç bir şey yok. Kaygı duyacak bir şey yok çünkü bunu siz planladınız. Bunun geleceğini biliyordunuz. Ve şimdi ilk olarak kendiniz, ikinci olarak benim ve üçüncü olarak da tüm olan tarafından çağırıldınız. Şimdi kelimenin tam anlamıyla Gerçekleştiriminize izin vermek için çağrıldınız. Haydi bununla derin bir nefes alalım. Gezegende ortaya çıkan hiç bir şeyde yanlış yok. Hiç biri kötü değil. Ve şimdi suçu uzaylı müdahelecilere bile atamayız. Herşey mükemmel düzende. Çünkü.bildiğiniz gibi, tüm yaratımda herşey yolunda.

Ben Adamus – Saint Germain. Teşekkür ederim.Çeviren: Nilgün Börükanlar