• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Tutku 2020 Dizisi Şaud 10


SHOUD 10 - ADAMUS SAINT-GERMAIN mesajı.Geoffrey Hoppe

kanallığı ile 06 Haziran 2020 ‘de Kırmızı Çembere sunulmuştur.

Ben o Ben'im, Egemen Alan'dan Adamus.

Sevgili arkadaşlarım, 2020 Tutku Dizisinin 10. Şauduna hoş geldiniz. Kesinlikle doğru zamanda doğru yerdeyiz. Yani, burada sadece Villa Ahmyo'da değil, biz bir grup olarak, Şambra olarak, kesinlikle doğru zamanda doğru yerdeyiz.

Bununla derin bir nefes alalım.

Gidilen yol boyunca yanlış yoktur. Bu şaudu, daha sonra izleyecek olanlarınız ve bizim yeni gelenler olarak adlandırdıklarımız, bu şaud ve arkasından gelecek diğer iki şaudun çok önemli olduğunu, tam Gerçekleştirim zamanınızda bir kilometre taşı, bir dönüm noktası olacak derecede önemli olduğunu anlayacaksınız.

Yıllar boyunca bir çok Şaud yaptık,birçok farklı konuda çok fazla konuştuk ve bildiğiniz gibi, bunların bazıları bariz olarak dikkat dağıtıcıydı. Hepsinde - Eğlence, dikkat dağıtma - umarım zaman zamanda bazı bilgelik ve güzel bilgiler vardı, ama şimdi bu gelecek üç Şaudda, özellikle önemli bir noktaya geliyoruz.

İşin doğrusu, bu Tutku 2020 Dizisi için toplam 12 Şaudumuz olmasını isteyeceğim. Yani bu ay, Haziran, sonra Temmuz, sonra Ağustos olacak. Ondan sonra yeni diziye başlayacağız, ancak önümüzdeki üç aylık zaman muhteşem önemli, çok önemli.

Biliyorum, bundan bir yıl sonra, beş-on yıl sonra yeni gelenler olacak ve bu şaudlar hakkında çok şey duydukları için, hemen bunlara geçmek isteyecekler. Bu Şaudların, 10, 11 ve 12'nin bir tür zirve noktası olduğunu duydukları için, tam da bu şaudların içinde olmak isteyecekler. Onları hissetmek ve belki de kendileri için deneyimlemek isteyecekler. Bu iyi. Ama yine de önceki Şaud'ların bazılarına geri dönmek istediklerini anlayacaklar, çünkü biz bunu art arda oluşturduk. Bir yapılandırma sürecini kast ediyorum. Genişleyen ve büyüyen bir süreç oldu. Bunları beraber yaptık ve şimdi buna geldik.

Şimdi o meşhur soruya gelelim: “Peki, Şaud 12'den sonra ne gelecek?” Keahak'ta konuştuğumuz gibi, gerçekten bir “sırada ne var” yoktur.

Bilirsiniz, insan her zaman şu soruyu sormayı sever, “Sırada ne var?” Gelecekte ne olacağını bilmek istiyorlar ve eğer Keahak'daysanız, geleceğin olmadığı olgusunu konuştuğumuzu biliyorsunuz. "Sırada ne var?" Diye bir şey yoktur. Herşey Şimdi' dedir. Her şey eş zamanlı oluyor. Artık, "Sırada ne var" konusunda kaygılanmak yok. İster kendi geleceğiniz olsun, ister gezegenin geleceği olsun artık gelecekle ilgilenmek yok. Böyle şeyler basitçe çekip giderler. Herşey Şimdi anında. Her şey birlikte gerçekleşiyor ve sonuçlar için kaygılanmanız gerekmiyor, çünkü onun kendi mükemmelliği içinde olduğunu biliyorsunuz, çünkü enerjiniz size hizmet ediyor. Artık kaygılanmanıza gerek yok, “Bu nasıl oluyor? Bu nasıl oluyor? ” Bunun ortaya çıktığını biliyorsunuz, çünkü bu size hizmet eden enerjiniz. Evet, birkaç tane daha yapacağız. Biraz daha devam edelim?

Bu yaza, Tutku Yazı diyeceğim. Tutku Yazı. Yaşı tutan bazılarınız 60'lı yıllara dayanan Sevgi Yazını biraz olsun hatırlayabilir. Belki de bu yazı, nihayet Gerçekleştiriminize izin verdiğiniz, sonunda Gerçekleştiriminizi yaptığınız,benim bir fincan bu lezzetli güzel Kona kahvesinden sonra nihayet bir sonraki konu başlığıma geçebileceğim Tutku Yazı olarak hatırlayacaksınız,. Cauldre ve Linda burada çok fazla zaman geçirdikleri için bu kahveye alıştım. Bu lezzetli Kona kahvesine alışığım. Dünyayı kahvede hissedebilirsiniz. Yerli ruhu hissedebilirsiniz. Adayı ve okyanusu hissedebilirsiniz. Umarım dönerlerken yanlarına çok miktarda alırlar, böylece Colorado'daki evlerine döndüklerinde ben de bunun tadını çıkarmayı sürdürürüm. Ama konudan uzaklaşıyorum.Sart

Sırada ne var, sevgili dostumuz Sart hakkında kısaca konuşmak istiyorum. Sart. Birçoğunuz onu Şaudlar aracılığıyla tanıdınız. Bazılarınız onunla tanışma zevkini tattınız. Şu an yanımda. Bu Şaud'da burada. Son derece mutlu. Işıldıyor. Çok sevinçli. Sosyal medyanızda Şambra'dan gelen tüm bu sevgi ve duyguların ortaya çıkmasından ve Şambralar arasındaki kouşmalardan dolayı çok mutlu. Bu kadar çok sevildiğini hiç bilmiyordu. Dünyada bu kadar çok Şambra'nın onu tanıdığını, onunla güldüğünü ve enerjisini hissettiğini hiç fark etmemişti. Bu yüzden bu ona muazzam bir sevinç verdi.

Bileceğiniz üzere, onun Gerçekleştirimini yaptığını söylemek istiyorum ve hikayenin kısa versiyonu - Cauldre bu ay dergideki makalesinde biraz anlatıyor, ancak bu hikayenin kısa versiyonu - Sart yıllardır Şaudlara gidiyordu ve o da öncelikle pek çok başka kişinin Gerçekleştirimini yapacağını hisseden Şambralardandı. Pek fazla ruhsal hissetmiyordu ya da yaptığımız işin ön saflarında olduğunu düşünmüyordu. Bunu yapmayı seviyordu, Şambra'yı seviyordu, ama ilklerden biri olacağını hiç hissetmemişti.

Ölümünden, geçişinden birkaç hafta önce, bu arada - buraya bazı yorumlar ekliyor, size söyleyeceğim - ama hepinize ölümün çok, çok kolay olduğunu hatırlatıyor. Şu anda, “Hiç korkacak bir şey yok” diyor. Gerçek şu ki, doğumdan çok, çok daha kolay, bu yüzden hala ölümle ilgili herhangi bir korkunuz veya kasıklığınız varsa, bunu henüz yapan bir adam olan Sart'tan dinleyin, ölüm çok kolaydır, bir bakıma da çok özgürleştiricidir.

Gerçekleştiriminden yaklaşık iki hafta önceydi ve Sart her zaman ki gibi işine gidiyordu. Dünyayı severdi ve ben bunu birebir anlamıyla söylüyorum. Tozu toprağı severdi. Bu onun mesleğiydi. Toprakta çalışmayı severdi ve toprak taşıdığı büyük aracı severdi, ama aynı zamanda ellerini kirletmeyi de severdi.

Elbette, hepinizin olduğu gibi İzin vermek hakkında çok şey duyuyordu. “İzin vermek” sözcüğünü biliyordu. Gerçekleştiriminde rahatlamaya ilişkin her şeyi kavramsal ya da zihinsel bir bakış açısıyla anladı, ama bir çoğunuz gibi,bunu gerçekten de içselleştirmemişti. Bir düşünceydi. Güzel bir sözcükdü, hoş bir klişeydi, ama bunun anlamını içinde bütünleyememişti.

Geçişinden birkaç hafta önce, sonunda anladı, büyük bir “aha”anı. Daha önceki haftalarda çok garip rüyalar gördü,hatta bu rüyalardan önce bile, - bazılarınızın altüst eden rüyalar olarak isimlendirebileceği rüyalar gördü. Bunların ne olduğunu anlamaya çalışıyordu. Bunlar gerçekten bir son salıvermeydi. Siz de bunları birçok kez rüyalarınızda deneyimleyeceksiniz. Ejderhanın sizi serbest bırakmaya çabaladığı şeylerin bir nevi son salıvermesini yaşayacaksınız.

Nihayet İzin vermeyi anladı – orada bir yerde değil, burada - ve bu onu sarstı. Sarsıldı - “İzin vermek! Sadece serbest bırakmak demek! Kendi ÖZüne, Ben-im'inde, Üstada, insana hepsine birden tamamen güvenerek, doğal bir sürece izin vermek. ” Bunu düşünmemek ya da İzin vermeye çalışmak değil, ama bu sadece İzin vermek, evinizin tüm pencerelerini ve kapılarını açmak ve her şeyin içeri girmesine izin vermek gibi. Bu kadar büyük, derin bir şekilde anladı.

Ve sonraki birkaç hafta boyunca, sadece izin veriyordu. Hayatında her şeye izin veriyordu. Geri çekilmek yok, anlamaya çalışmak yok, işlemden geçirme ya da diğer şeylerden hiçbiri, sadece izin vermek.

O kadar çok izin verdi ki, bir gün, toz içinde çalıştıktan kısa bir süre sonra, içeri girdi ve aniden bu anaforu hissetti, bu sıcak, güzel anafor, neredeyse ılık, güzel bir suya batırılmış gibi, ama Sart'ın dediği gibi, boğulmayacağınız bir su , canlandırıcı bir su ve vücudunuzdaki herhangi bir ağrı ve acıyı, zihninizdeki eski “zırva düşünceleri”salıveren bir su . En azından bir saatten fazla süreyle bu güzel anaforun içindeydi. O sırada ne yaptığını hatırlamıyor. Muhtemelen bir sandalyede oturuyordu Aslında balkonunda olduğunu düşündüğünü, söylüyor. Hisettiklerinin huşusu içinde bu anaforun içindeydi. Daha önce hiç böyle bir şey hissetmemişti ve sonra aniden, her zaman ki Sart gibi abartıyla, “Ah, saçmalık! Kahretsin! Sanırım yeni öldüm. Sanırım yeni geçtim, çünkü bedenimi hissetmiyorum, en azından daha önce hissettiğim şekilde hissetmiyorum. Beynimde çatışma düşünceleri yok. Her şey bir arada. Her şey bir birlik duyumsaması içinde, ama dışarıda değil, içeride olan bir birlik duyumsaması. ”

Her şey bir mükemmellik ve varoluş halindeydi, ama zihnin oluşturabileceği bir mükemmellik değildi; herşey sadece oradaydı. Aniden, kendini tamamen özgür hissetti, ama yine de, bedeninin boylu boyunca yerde yattığını farkedince“Ah, saçmalık! Sanırım yeni geçtim, ” diye düşündü. Bedeni bir kalp krizi geçirmişti ve o bedeninden ayrılmıştı. Kendini şimdi bu güzel, ama değişmiş durumda bulmuş ve aslında tam olarak neler olduğunu merak ediyordu, gerçekten bilmiyordu; gerçekten ölüp ölmediğini merak ediyordu ve çok geçmeden ölmüş olduğu apaçık oldu. Ölmüştü, çünkü aniden ben oradaydım. Tobias oradaydı. Kuthumi ve daha birçoğu oradaydı ve muhtemelen daha önce John Kuderka olarak bilinen FM'yi gördüğü zaman, geçiş yaptığını anladı. Ve sonra aslında geçtiğimiz günlerde geçiş yapan DocCE - DocCE onu doğruladı, “Evet, şimdi bizimle birliktesin. Artık Dünya'da değilsin. Bizimlesin. ”

Sart'ın yapacağı gibi , her zaman yaptığı gibi , “Ah, saçmalık! Kahretsin!", diyerek geride bıraktığı tüm şeyleri - bitmemiş işleri - düşünerek “Ah, saçmalık, ne yapacağım?” diye söylendi. Ama sonra kocaman Sart kahkahasını patlatarak “Önemli değil.Herşey yolunu bulur. Farketmez. ” dedi.

Daha Yükselmiş Üstatlar Kulübü'ne gitmeden önce bile, Sart'la yaptığım bazı ilk konuşmalarda işaret ettiği şeylerden biri - ve şu an hepinize hatırlatmamı istiyor - belki de düşünmem gereken bir şey , ama dedi ki, “Bir çeşit yeniden bağlanma nesnesi edinin.” Çünkü Gerçekleştiriminiz olduğu anda, o ana geldiğinizde, kendinizin güzelliği, kendinizin sevgisi açısından sözcüklerin ötesindedir ve o zaman sınırı aşmak çok kolaydır. Yani, ölüm yoluyla, ötesine geçmek.

Böylece sevgili Sart'ımız, eğer kalmayı seçerseniz, eğer gezegende kalmayı seçerseniz , sizi bedene geri getirmesi için, “Ah, saçmalık!” gibi bir sözcük, bir deyim ya da bir yeniden bağlantı nesnesi bulun " diyor. Ölüm Rüya Yürüyüşünde yaptığımız gibi sizi diğer alemlerden geri alan bir şey, ilişki kurabileceğiniz bir şey, belki de en sevdiğiniz bir oyuncak veya en sevdiğiniz müzik aleti ya da bunun gibi bir şey olsun. Bu iyi bir hatırlatma, çünkü birçoğunuz önümüzdeki üç ay içinde bununla karşı karşıya kalacaksınız – Gerçekleştirime varmak, iç çatışmaların ve dengesizliklerin son kalanlarını silkelemek ve ışık bedeninizin çoğunu getirmek. O noktaya geldiğinizde, bu o kadar duyumsal, baştan çıkarıcı ve çok güzeldir ki “Neden kalayımki? Neden?" diye hayret içinde kalabilirsiniz.

Dünya da, insan formunda olmak biraz zordur, zor olmuştu. Dünya'nın titreşimleri çok, çok zorlayıcıdır. Sart'ın ayrılırken yaşadığı şeylerden biri, bir basınç boşaltma odasında olduğu hissiydi. Oldukça uzun bir süre kendini boşaltılıyormuş gibi hissetti, çünkü, bu gezegende insan formundayken insan çok sıkıştırılmış ve yoğunlaşmış durumdadır.

Sizi insan benliğine geri çağıran bir sözcük, bir deyim edinin” diyor. Aslında gerçekten, ölümde ne olacağını hiç düşünmememişti. Hiçbir zaman “Kalmak ya da ayrılmak ister miyim?” Diye düşünmemişti. Öleceğini düşünmüyordu. Gerçekleştirim yapacağını da düşünmüyordu. Bu hepiniz için çok önemli bir nokta. Bunun olacağını,düşünmeyebilirsiniz, başka birinin başına geleceğini düşünebilirsiniz. Sart size “Şu anda hazırlıklı olun. Şimdi seçim yapın, eğer insan formunda kalacaksanız seçim yapın, çünkü Gerçekleştirim anına geldiğinizde , bitirdim. Şu anda çok muhteşem bir güzellik ve yaratıcılık hissediyorum, neden geri döneyim? ”” demek çok çekici gelir.

Neden geri döneyim? Çünkü,biliyorum, insan yanınınız hatta Üstat bile bunu yapmak isterdi.

Neden geri döneyim? Çünkü şu anda hem bu Makineler Zamanında hem de bu virüs zamanında gezegende olmak istiyorsunuz.

Neden geri döneyim? Çünkü bunu çok uzun süre önce planladınız. Seçmedikçe uzun, uzun bir süre kalmak zorunda değilsiniz, ama Sart sizi bunu yapmanız için uyarmak istediğinden, kendinize şimdi sorun; Kendinize insan olarak “Geri dönmeyi seçiyormusun?” diye sorun.

Sart şimdi ekleme yapıyor. - burada bulunan sandalyeyi almışsınız. Oraya Sart'ı oturtacaktım,neyse önemli değil. Eğer sakıncası yoksa sevgili Linda Sart'ın sandalyesini yerine koyalım. Normalde onu kullandığınızı biliyorum, ama , bu ay bir misafirimiz var, sakıncası yoksa Sart otursun bu sandalyeye.

LİNDA: Memnuniyetle

ADAMUS: Evet,Sart “Şimdi düşünün” diyor. Kendisi düşünmemişti. Belki de Sart’ın geçişinin en değerli taraflarından biri, bu şeylerin bazılarını sizinle paylaşabilmesidir. Onları yaşadı ve şimdi “Burada bir insan olarak oturan sen, kalmak istiyor musun ?” Diyebiliyor. Eğer “Gerçekten emin değilim” derseniz, kelimenin tam anlamıyla - tüm güzel duyumsal enerjilerle – kendinizi ona olduğu gibi bulabilirsiniz. Olmamasına çabalasanız bile kendinizi birebir olarak bedeninizden dışarı çıkmış bulabilirsiniz.

Evet, kalmak istiyor musunuz?

Ayrıca hepinize, “Kalanlarınızın çoğundan önce Gerçekleştirimimi yapacağımı sanmıyordum” diyor. Ve yine, bu bir rekabet değil, ama bir çok Şambra'nın içinde son sıralarda olacağını düşünmüş. Kendisi hakkında kötü düşündüğü için değil, ama sadece birçoğunuza hayrandı ve çoktan Üstatlar olarak yürüdüğünüzü ve hâlâ sizden öğrendiğini düşünüyordu. Ama diyor ki, “Sadece oluyor. Sadece olur ”ve birdenbire yeniden idrak edersiniz.Birdenbire izin veriyorsunuzdur. Aniden oradasınız. Ve şimdi buna hazırlıklı olun, çünkü olacak.

Bence Sart'ın en büyük şoklarından biri aniden idrak etmesiydi. Hepiniz bunu ona olduğu gibi deneyimlemeyeceksiniz - ölüm bölümünden söz etmiyorum - ama 'aniden izin vermesi gibi yaşamayacaksınız. Hepiniz farklı şekillerde deneyimleyeceksiniz, ama şimdi buna hazır olun . Hazır olun. Böyle değil mi?“Ah, saçmalık! Evet." dedi.Size de sizi buraya geri getirecek olan yeniden bağlanma nesnesine veya sözcüğüne sahip olun diyor, ve “Bu yine de bir mücadele olacak. Hala sizi bu gezegenden uzaklaştırıyor gibi görünen duyumsal bir kuvvet olacak. Ama nihayetinde, şu anda ne yapmak istediğiniz konusunda netseniz, kalacaksınız. ”

O, gerçekten, hepinizden mümkünse kalmanızı istediğini söylüyor. Yanlış yoktur - diğer tarafta beliriverirseniz, hiç yanlış olmaz - ama şu anda gezegende çok önemli bir zamanda olduğumuz için sizden kalmanızı istiyor.

Bu nedenle, deneyimleri ve onları paylaştığı için Sart'a teşekkürler, ve – tam olarak geçiş yaptıktan , biraz buraya alıştıktan ve gerçekten geçtiğini fark etmesinden sonra ki - küçük bir hikayeyi paylaşmak istiyoruz. Onu Yükselmiş Üstatlar Kulübü'ne getirdik. Orada tam bir kutlama yaptık, tam bir kutlama, bu şimdiye kadar yaptıklarımızın en büyüklerinden biriydi, çünkü Sart'ın Yükselmiş Üstatlar Kulübüne gelmesiyle, hikayelerimiz olacağını,hiç durmadan güleceğimizi, karnımız, yüzümüz acıyıncaya kadar bizi gülmekten kırıp geçireceğini biliyorduk. Gerçekten de bu doğru çıktı ve öyle de oldu ama önce onu buraya getirdik.

Yükselmiş Üstatlar Kulübünün kapısından içeri girdiğinde huşu içindeydi. Gerçekten buna layık olup olmadığını bile bilmiyordu, ama ona olduğunu söyledik. Orada olmaktan, size yapacakları gibi, onu karşılamak için toplanan yaklaşık 10.000 Yükselmiş Üstat'ın bu görkemli yerinde olmaktan ötürü huşu içindeydi. Kapıdan girerken, tüm Yükselmiş Üstatların yüzbinlerce yıl geriye giden enerjilerini hissedebiliyordu; Takiben daha çağdaş olanlardan bazıları, DocCE ve FM gibi bildiği Üstatlar ve bazı diğerleri de yanındaydı. Sonra Üstadlar yolu açtılar ve böylece tüm Yükselmiş Üstatların Büyük Salonundaki bu büyük toplantıyı tamamen görebildi. Bir de baktı ki, hepsinin üstünde onun ünlü T-shirt'ü vardı. Belki de bunun bir ekran görüntüsünü koyabiliriz. Hepsi onun – katlı iken Rus harflerine benzeyen “Siktir et” yazılı tişörtünü giymişti. Bu onun Yükselmiş Üstatlar Kulübündeki karşılama resepsiyonuydu. Güldü, güldü ve güldü ve şimdi evde olduğunu biliyordu.

Son birkaç gündür bizi eğlendiriyor. Kelimenin tam anlamıyla, bugün burada olmak için Gezegendeki Şaud günü olduğunu hatırlatmak için onu Yükselmiş Üstatlar Kulübü'nden dışarı sürüklemem gerekti.O güzel bir yerde. Buralarda olacak. Burada insan formunda tanıdığı bazılarıyla, şu anda diğer tarafta olan bazı Şambralarla yeniden bağlantı kurarak eğleniyordu.Yükselmiş Üstatlar Kulübü'nde küçük bir nevi Şambra mevkii gelişiyor gerçekten Şambra olanların küçük bir grubu.Neyse ki pek çok değil, ama bazıları var. Bu yüzden, kendilerine Şambra diyebilenlerin Yükselmiş Üstatlarda bir nevi elit bir organizasyonu gerçekleşiyor.

Şimdi bununla derin bir nefes alalım. Teşekkürler sevgili Sart ve hikayelerini, derslerini burada bizimle ve dergide Cauldre ile paylaştığın için teşekkür ederizMevcut Durum


Elimizdeki işe devam edelim. İlk önce içinde yaşadığınız bu zamanı bir gözden geçirelim. Teknolojinin dünyayı biçimlendirdiği makineler zamanındayız. Virüs zamanındayız. Virüs, değişimin meydana gelmesinin asıl nedenidir. Değişim ayaklanmalar, savaşlar, şiddet ve hatta muazzam Yerküre değişiklikleri yoluyla olmak zorunda değildir. Oldukça ince yollarla, bazı açılardan oldukça güzel yollarla oluyor. Birçok insan öldü, ama onlar gerçekten gitmeye hazırdılar.

Son birkaç ay içinde, bildiğim diğer tüm zamanlardakilerden daha hızlı değişikler getiren düzenlemeler oldu. Baş Melekler Düzeni'nin kapanışını yaptık. İnsanlar dışındaki tüm meleksel varlıkları meleksel ailelerine, yuvaya dönme çağrısı yaptık. Melek aileleri grubunu dağıttık. Gezegendeki uzaylı müdahalesine engelleme getirdik, böylece insanlar tüm bu dış enerjilerden kurtuldu ve bunun bile çok, çok kısa bir süre içinde derin bir etkisi oldu.

Evet tüm bunlar gezegende gerçekleşiyor ve bir çok insan gerçekleşmekte olan değişikliklerin büyüklüğünün henüz farkında değil, çünkü birçok ayarlamalar çok ince, çok sessiz oluyor. Bir çok insan evlerine gitti ve kendilerine döndü ve gezegende olanları gerçekten anlayamadı. Nasıl olsa yapacağımız ProGnost 2020 Güncellemesi'nde bunlara ilişkin olarak daha çok konuşacağım.Örneğin ekonomi hakkında konuşmak istiyorum.

Ekonomiyi izliyorsanız, piyasaların düştüğünü görüyorsunuz. Belirli eşyalarda bir miktar kıtlık, çok fazla işsizlik görüyorsunuzdur ama konu bu değil. Konu, gezegenin bu virüs döneminden çıkması ve böylece gezegendeki ekonomik temeli değiştirmek için yeterli ilham ve istek gelecek olmasıdır.

Mevcut ekonomi, ekonomilerin gezegende çalışma şekli yaklaşık 500 yaşında ve tamamen büyümeye yönelik. Büyümek - daha fazla refah, pazarları büyütmek, daha fazla üretmek, daha çok satmak.

Bu daha iyisi için değişecek- daha iyisi için-.büyüme odaklı bir ekonomiden bilinç odaklı bir ekonomiye geçmek için değişecek. Hala bir bilanço faktörü olacak, insanlar hala bütçelerini dengelemek zorunda olacaklar.Ancak, enerjinin alıştıklarından farklı şekillerde her zamankinden daha da bilinçli.geldiğini anlayacaklar. Hemen tüm şirketlerde değil, ama önce birkaç ve daha sonra daha fazla şirkette başlayacak. Sonrasında hemen bazı ülkeler, oldukça dengeli ve müreffeh olan daha küçük ülkeler, gezegenin uluslarının yeni bilinçli ekonomileri için bazı modeller geliştirecekler. Bazılarının elbette uyumlanması yavaş olacak, ama büyüme ekonomisinden bilinçli bir ekonomiye geçmek için düğmeye basmaya yeteri kadar olacak.

Büyüme ekonomisi, iyi ya da kötü bir şey değildi. Sadece öyleydi. Gezegeni büyütmekle ilgiliydi ve bu tabii gerçekleşti. Ama şimdi durum sadece gezegenin büyümesinden daha çok, insanların ihtiyaçlarına daha bilinçli ve farkında vede duyarlı hale gelmek ile ilgili.

Son bir kaç aydır,sadece teknoloji döngülerinde bile, siz uyurken veya evdeyken, henüz ortaya çıkmamış ama gezegende yerini bulacak olan yeni keşiflerle, muazzam değişiklikler oldu. Bazıları insanlara çok iyi hizmet edecek, bazıları ise şüpheli. Birçoğunuzun çiplenme konusunda zaten merakta olduğunuzu biliyorum. Panik yapmayın. Komplo teorilerine girmeyin. Şaudlarda ve Keahak gibi şeylerde, tüm bunlar hakkında konuşacağız. Bu yüzden bunları kafanıza takmayın. Bir bakıma, diyeceğim şu ki; bu şeylerin çoğuna karşı bağışıklık kazanacaksınız.

Gezegende en büyük değişimlerin olduğu zamanı deneyimliyorsunuz. Belki de daha önce hiç görülmemiş en sessiz değişimi, diyeceğim. Ancak değişiklikler gerçek ve önemli ve bir nedenle oluyor. Bir eşzamanlılık var. Ama ben buna başlamadan önce, sizin hakkınızda konuşalım.


Siz

Aydınlanmanızı Makinelerin Bu Zamanına kadar ertelediniz, şimdiye kadar ertelediniz.Ertelediniz. Bir ya da iki yaşam önce olabilirdi. Şimdiye kadar, yani şu ana kadar ertelediniz demek istiyorum ve bu gezegende bütün olanlarla olan eşzamanlılığa bakın: gezegen sessizleşiyor; bu Şambra grubu evde sessiz ve kendi kendilerine oldukları bu zamanda şimdi tam Gerçekleştirimlerine ulaşmaya başlıyor. Gezegendeki sessizlik sizin Gerçekleştiriminize ulaşmanız için çok faydalı oldu. Bu yüzden şu an kesinlikle mükemmel bir zaman. Uzun, uzun bir süre beklediğiniz bir zaman dilimi ve şimdi bekleme sona eriyor. Bekleme bitiyor.

Yine de bir an için, çıkmayı planlarken, ayrılmayı planlanlarken, Gerçekleştirime hazırlanmaya karşın - bir şekilde Sart gibi, gerçi o bunun üzerinde plan yapmamıştı, ama oldu - kalmaya hazırlanma farkı hakkında konuşmak istiyorum. Çok, çok farklılar. Gerçekleştirim yapmak,meydana gelen bir şeydir, ancak bundan sonra olan şey çok farklıdır. Yükselmiş Üstatların çoğunun yaptığı gibi gezegenden çıkmayı planlıyorsanız, Özgür Enerji Bedeniniz, ışık bedeniniz gibi şeyleri dikkate almaya gerek yoktur. Burada, bedenlenmiş bir Üstat olarak gezegende kaldıkça, gitgide daha önemli hale gelecek olan yaratıcı ifadeniz gibi şeylerin önemi yoktur. Ayrılmayı veya sadece burada belki bir ya da iki ay kalmayı planlayanlar, yaratıcı ifadelerinin önemini gerçekten dikkate almazlar. Ancak bunun muazzam önemi olacak ve bununla ilgili olarak önümüzdeki oturumlarımızda çok daha fazla konuşacağız.

Sadece ölüm senaryosunu planlıyorsanız, kendinize gerçek olmak gibi şeyler düşünmüyorsunuz. Son Üstad'ın Molasında (Ben Gerçeğim), kendinize karşı gerçek olmaktan biraz bahsettik. Bunu söylemenin başka bir yolu artık saçmalıkları tolere etmemek, çok uzun süre hoş gördüğünüz şeyleri tolere etmemek. Başkalarıyla uzlaşmamak.

Yükselmiş bir Üstadın herkese ve her şeye uyum sağlayan kalıplaşmış bir görüntüsü var ve bu hiç de doğru değil. Yükselmiş Üstat ve şimdi insan formunda yürüyen Üstat insanların enerji beslenmesine karşı hoşgörülü değildir, İç dünyasında Üstadı etkilememesi gereken dış dünyadaki dengesizliklere karşı hoşgörülü değildir. Üstat onlardan faydalanmaya çalışan insanlara ya da Gerçekleştirimlerini onlardan almaya çalışan insanlara karşı hoşgörülü değildir ve insanlar bunu yapacaktır.Bu gerçekte yapılamaz ama yapmaya çabalayacaklardır.

Evet, şimdi temel olarak hoşgörüsüz bir orospu çocuğu olmaya hazırlanmanın zamanıdır.Bu terbiyesiz olmak anlamına gelmez,ama diğerlerinin hangi davranışlarını kabul edip etmeyeceğiniz hakkında çok net ve belirgin sınırlar çizmeyi öğrenmek demektir.

Doğaya hoşgörülü olmak konusunda kaygı duymanız gerekmediğini bilirsiniz. O neyse odur.Sizden hiçbir şey almaya çabalamaz. İşin doğrusu,doğa vericidir. Genelde, evcil hayvanlarınız gibi şeylerin saçmalıklarına dayanmanız, yada hoşgörü düzeyiniz ile ilgili olarak kaygı duymanız gerekmez. Hayır,gerekmez,onlar vericidir. Onlar verirler.Onlar severler.Ya insanlar? İnsanlar, evet, deneyimlerinizden biliyorsunuz, onlar sizi kanırtmaya çalışırlar.Faydalanmaya çalışırlar. Sizi merkezinizden çıkarmaya çalışırlar ve Üstad bu konularda hoşgörüsüzdür. Ancak, ayrılmayı planlıyorsanız, bunlar hakkında düşünmeniz gerekmez.Şimdi sizinle, kalmayı planladığınızı umarak– ve özellikle Sart'ı örnek alırsak, kalmak konusunda kesin kararlı olmadıkça sadece onun gibi kayıp gidiverirsiniz.  –bütün bunları konuşacağız.

Ama bugün özellikle konuşmak istediğim bir şey var.Kalanları önümüzdeki bir kaç oturumda tamamlayacağız.Bunun hakkında konuşmaya başlarken, bildiğiniz gibi bu konuda pek de hoşgörülü olmayacağım.Ama bu konu çok önemli, önümüzdeki bir kaç ay içinde bir çok Şambra Gerçekleştirimini yapacağı için kritik derecede önemli bir konu. Ve konu tam olarak bolluk meselesi.

Yoksunluğa hoşgörüm yok ve yoksunluğunuz hakkında sızlanmanıza toleransım yok. Başkalarına karşı suçlamalarınıza hoşgörüm yok. Sizin basitçe reddettiğiniz doğal bir bolluk yolundaki birini parmakla göstermenize karşı toleransım yok.

Eğer bolluk yoksunluğunu hala beraberinizde taşıyorsanız,aydınlanmış bir Üstat olarak gezegende kalmak imkansızdır, diyeceğim. Ve hepsi bu – mesele bu. Bu içinde bulunmayı seçtiğiniz bir şeydir. Çoğu zaman ısrar ediyorsunuz. Çoğu zaman bunun için savaşıyorsunuz. Başkalarını küçümsemeye çalışıyorsunuz, çünkü bolluk yoksunluğu içinde değiller. Onları bir tür saldırgan yada istismarcı olarak suçlamaya çalışıyorsunuz.Ama şimdi bu konuya bir bakmanızı istiyorum.Bir çoğunuzun tam anlamıyla Gerçekleştiriminizin kıyısında olduğunuzu biliyorum ama şu bolluk meseleniz duruyor. Bolluk içinde olanlar sizi kızdırıyor.

Şimdi, evet,bu geçmiş hayatlara dayanıyor ve bunlar başkalarından yararlanan , sizden yararlanan varlıklı insanların -soylular- olduğu zamanlardı. Dini geçmişinizin büyük bir kısmı servetin olumsuz bir şey olduğunu söylüyor. Size hiç tolerans göstermeyeceğim ve şu anda bunun üstesinden gelmeniz gerektiğini söyleyeceğim. Bu engellerden biri, Gerçekleştiriminize varmanızın blokajlarından biri ve nedeni bu. Bunun zengin ya da fakir olmakla hiçbir ilgisi yok. Hiç ilgisi yok. Bunun bir kısmı, bolluk yoksunluğu çekenlerin onu seçmesi, tıpkı bollukta olanlar gibi onu seçiyorlar, ancak bunların hepsinde temel bir konu var. Bütün enerjinin bir zerresi, bir damlası bile bir başkasının değil, hiç kimsenin değil, tamamen sizin enerjiniz evet bu nedenle yoksunluğa inanmayı seçmeniz ve onu yüklenmenizden başka bolluk meseleleri mevcut değildir.Sizin enerjiniz. Nasıl bolluk yoksunluğu olabilir ki?

Evet, sonra da kendinizi diğer insanlarla kıyaslıyorsunuz.

Pekala, onların parası var. Benim yok. Onlar kolaylık içinde sahip oluyorlar. Ben olamıyorum.” diyorsunuz. Bütün bunlar sizi Gerçekleştiriminizden geri tutan mazeretleriniz. İşte olan biten bu.

Bolluk doğaldır, çünkü sizin enerjinizdir. Bolluk doğaldır, çünkü sizin bütün enerjiniz size hizmet etmek ister. Onun banka hesabınızdaki para miktarı ile ilgisi yoktur.Yine de eğer enerjinin size hizmet etmesine izin verirseniz, ne yapacağınızı bileceğinizden çok daha fazlasına sahip olurdunuz, diyeceğim.

Onun “var” ve“ yok.”la ilgisi yoktur. Dün öyleydi- dün, dün düşündüğünüz gibidir- ve kendinizi belki de“sahip olmayanlar” grubuna koymuşsunuzdur. Sonra da sahip olanlarla sürekli savaştasınızdır. Bunların hiç biri yoktur sadece “Benim var. Ben O Benim ve Benim var.” vardır.

Sosyal Medyada Şambranın aralarında bolluk konusunda bazı tartışmalar olduğunu gördüm. Bazı parmak sallamalar, bazı isim vermeler ve suçlamalar gördüm.Bunlar şimdi durmalı ya da lütfen, lütfen, lütfen, lütfen Kırmızı Çemberden tamamen ayrılın. Diğerlerinin üzerinde bir nevi aşağı çekme yapıyorsunuz.Gelecek bir kaç ay içinde Gerçekleştirimlerine ulaşacak olan bir çok Şambra var ve bu onları bir nevi aşağı çekiyor. Şimdi evet, bu onların kendi enerjileri ve kendi Gerçekleştirimleri ama Şambra da muhteşem bir bağlantı var ve nihayetinde bunlar bir nevi aşağı çekiyor. Lütfen başka bir yere gider misiniz? Bolluk yoksunluğunda ısrarınız varsa başka bir gruba gidin ve büyüdüğünüzde, enerjinizin yaşamınızda size hizmet etmesini becerebildiğinizde geri gelin.

Çizgiyi çekeceğim.Hoşgörü göstermeyeceğim.Eğer bolluk yoksunluğu oyununa devam ederseniz,sizin yanınıza gelip konuşmayı dahi keseceğim.Böyle bir şey yok. Yok böyle bir şey.Durdurun şunu! Halledin bunu ve hep birlikte ilerleyelim. Bütün yaptığınız gezegendeki yoksunluk olduğuna ilişkin bu inanç sistemini beslemek ve böyle bir şey yok.Yaptığınız şey tüm düaliteye “ sahip olanlar” ve “ sahip olmayanlar” durumuna katkıda bulunmak ve bu gerçekten böyle değil.

Artık Kırmızı Çemberde kendilerine enerjilerinin yoksunluğunda olmaya izin verenlere yer yok çünkü böylelikle kendi yaratıcılığınızın yoksunluğuna da ,kendinizi sevmenin, duyumsallığınızın, canlılık hissiyle yaşamanızın, kendi değerliliğinizin de yoksunluğuna izin veriyorsunuz. Bu sadece bolluk konusu değil.Bunu bir odak noktası ve de tartışma konusu olarak da kullanıyorsunuz.Bu tamamen başka şeylerle ilgili ve gideceğimiz yer orası değil. İstediğimiz bu değil. Evet, ya enerjinizin bollukla size hizmet etmesine izin verin ya da sızlanmayı kesip ayrılın ki kalanlarla devam edebilelim. Teşekkür ederim.

Bu arada, hoşgörüsüz bir Üstat olmanın eğlenceli olduğunu anlayacaksınız. Evet. Birçoğunuzun geçmişte bu kadar net olmasından dolayı bir türlü sindiğinizi biliyorum. Bunu yaparken eğleniyorum ve Linda burada sahnenin arkasında otururken bütün bunlarla müthiş bir şekilde eğlendi. Hayır, aslında bu kadar açık olmak, karmakarışık olmamak, - bu Cauldre’nın deyişi, benim değil - uzlaşmamak bir nevi özgürleştiricidir. Çoğu zaman uzlaşıyorsunuz ve bazılarınız belki de “Ah, hep birlikte bolluk içinde olalım ve dünyanın zenginliğini paylaşalım” dememi istiyorsunuz“ ve “Çocukken gerçekten zordu biliyorum ve çok kötü hissedildi. ” Saçmalık! Yani Sart, “Saçmalık!” dedi Sart. “Saçmalık!”

Bu arada Sart bolluk içindeydi. Sart gayet bolluk içindeydi. Belki giyiminden ya da arabalarından anlaşılmıyordu- aslında, fazlasıyla lüks araçlar kullandı, sizin öyle eski küçük bir Peugeot ya da başka bir şeyiniz olmazdı. Sart varlıklıydı. Belki lüks kıyafetler giymiyordu, ama zaten sizde öylesiniz Ama ona “Saçmalık” diyor. Öyleyse bunda anlaşalım. Bu benim için, Şambra veya Şambra olduğunu iddia edenler hakkında en rahatsız olduğum şey. Eğer bolluk içinde değilseniz kendinizi tanımlamak için artık bu sözcüğü kullanamazsınız. Kusura bakmayın.

Bolluk bir tutumdur. Bolluk bir kabul ve izin verişdir. Öyleyse üstesinden gelin ve daha fazla uzlaşmamak ve net olmak konusunda bunu hayatınızda kendiniz için bir örnek olarak da kullanın. Üstat oturup bunu yapabilir ve insanlar sözlerinizden, berraklığınızdan dolayı alınmak yerine gerçekten çok meraklanır ve şaşırırlar, çünkü enerjinizi paylaşıyorsunuz ve aslında bu kadar net olduğunuzda insanlarla şefkatinizi paylaşıyorsunuz. Onları kişisel olarak mağlup etmiyorsunuz, ama çok netsiniz. Bu netlik gerçekten onları durdurur ve makyolarının çoğunu keser.

Shaumbra, hadi başlayalım. Bolluğa, bolluğunuza geçelim. Orada oturuyor sizi bekliyor. Motor çalışıyor. Sadece kullanmanıza izin vermenizi bekliyor. Çok net. Çok açık.

Bu yüzden, burada bir değişim yapacağımız için derin bir nefes alalım.


Bir hatırlatıcı

Önümüzdeki birkaç ay içinde eğer kalmayı planlıyorsanız, çok net olmanız gereken bazı şeylerden söz edeceğiz. Ve yine, Sart birkaç sözcük eklemek istiyor ve Cauldre'nin onun sesini taklit etmesini veya doğrudan kanallık etmesini denemeyeceğim, çünkü - hayır, hayır. Sart, Sart'tır. Kimse onu taklit edemez (Adamus kıkırdar). Ama temelde Sart şu anda bir insan olarak, bilge bir insan olarak, Gerçekleştiriminizde kalmayı ya da ayrılmayı seçmenizi söylüyor. Eğer kalmayı seçiyorsanız, kendinizi çıkıyor görseniz bile, Gerçekleştirime varmanın duyumsal doğasından gerçekten etkilenmiş olsanız; kendinizi diğer alemlere doğru kayıyor, yani ölüyor olarak bulsanız dahi, Sart tam orada olacağım ve koca bir bariyer gibi, “Saçmalık! Geri dön! Dünya'ya geri dön ”diyeceğim diyor. Yani, ilk karşılacağınız, eğer diğer tarafa doğru kayarsanız, ilk karşılaşacaklarınızdan biri bu şekilde ve “Geri dönün” tişörtü ile Sart olabilir. (Adamus kıkırdar).

Tamam, derin bir nefes alalım. Şu anda yapmamız gereken bazı önemli şeyler var.

 


Tutku Yazı

Önümüzdeki üç ay, Tutku Yazı ve dünyanın her tarafındaki Şambra için Gerçekleştirim Yazı olacak. Bu bir yarış değil. Hıh. Sart yarışmaya çalıştı - ya da yarışmaya çalışmadı, içine yuvarlanı verdiğini hissetti - “Hayır, hayır. Sabırlı olun. Sadece sabırlı olun."diyor.

Birçok Şambra, önümüzdeki birkaç ay içinde Gerçekleştirim yapacak ve Gerçekleştirimlerine izin verecek. Bazıları biraz bekleyecek. Acelesi yok, çünkü olacak. Endişelenmeyin. Hemen ya da biraz daha sonra da olsa onunla ilgili olarak kaygılanmayın. Oluyor. Bu yüzden buradasınız. Bu yüzden bolluk hastalığına sahip olanları temizlemek zorunda kaldım, çünkü şimdi SİZinle konuşmak istiyorum. Siz buradasınız ve Gerçekleştirim olacak. Büyük olasılıkla olacağını düşündüğünüz şekilde değil, ama olacak.

Gerçekleştirim bir bakıma çok zarifçe olur. Yani, artık onun üzerinde çalışmak zorunda değilsiniz. Size bir süredir onun üzerinde çalışmayın demiştim. Gerçekleştirim, sadece olur. Bu, Ben-im'in tüm zerafetiyle, tüm şefkatiyle nefesi gibi. Bir yıldırım gibi değil. Yüzünüze çarpar gibi değil. Tam oradasınız ve gereken tek şey gerçekten, Ben'imin nefesi.

Birkaç yıl önce, Cauldre ve Linda'nın çocukluk yıllarından gündeme getirdiği bir şey hakkında eğlenceli bir tartışmamız olduğunu hatırlayın - inek devirme -. İnek devirmeyi bilirsiniz. Bu, çoğunlukla bir şehir efsanesi, ama içinde gerçek payı var. Evet, inekler büyük hayvanlar.İnek ayakta duruyor ve yarı uyku halinde çünkü aslında bir inek tam anlamıyla uyuduğunda yere yatar. Ayakta ama inek bir çeşit yarı uykuda, bir çok insanın düzenli olarak öyle olduğu gibi ; Gözleri muhtemelen kapalı, muhtemelen biraz geviş getiriyor, ama çoğunlukla uykuda gibi görünüyor. Ve gelip parmağınızla hafifçe,hafifçe itebilirsiniz - hafifçe, gerçek bir güç veya kuvvet yok - hafifçe itin ve inek devrilir. İşte bu inek devirmedir.

Bu mizanseni araya sokmak istedim çünkü şu anda Gerçekleştirime varmanızda aynı şekilde oluyor. Bir inek değilsiniz ama, aslında tek yapmanız gereken hafif bir dokunuş - Benim'in nefesi - ve sonra aniden oradasınız. Beyzbol sopası gerekmiyor.Güç gerekmiyor. Şu an aşırı uçlara gerek yok. Aşırı uçlar yok. Sadece Ruh'un bu nazik nefesi.

Şimdi bunu yapalım. Biraz müzik koyacağız ve bu merabhı yapacağız, sadece Ben Nefesim. Unutmayın, yapacak bir şey yok. Zorlayacak bir şey yok. Sizi şimdi Gerçekleştirime gelmeye hazırlayan nazik bir nefes.

Güzel, derin bir nefes alalım ve başlayalım.


Ben-im'in Nefesi – Merabh

(Müzik başlar)

Bu oturum sırasında burada fazla bir şey söylemeyeceğim. Söylenmesi gereken çok şey yok. Bu rehberli bir meditasyon değil. Bu basitçe “Ben Nefesim”, Ben Nefesim ve sizden sadece bunu hissetmenizi istiyorum. İnek mizanseninin verdiği ipucunun bu olduğu söylenebilir.

Güzel, derin bir nefes alın.

(Duraklama)

Uzun zamandır bu yolculuktasınız. İnanılmaz hikayeleriniz var.

Yol boyunca çok fazla gözyaşı döktünüz, çok fazla gönül yarası yaşadınız ve şimdi tüm bunlar sona eriyor.

Bu sadece bir İzin Verme meselesi, tıpkı Sart gibi.

Şimdi bu sadece Ben-im'in nefesi meselesi, bunu hissedin.

Mücadele etmek yok, üzerinde çok çalışmak yok. Şimdi sadece izin veriyorsunuz.

(Duraklama)

O,dışarıdan gelmeyen en saf içsel kuvvettir. En saf içsel his.

(Duraklama)

"Ben nefesim."

(Duraklama)

İnsanların şu an Gerçekleştirimlerine neden olmak ya da onu etkilemek için izin vermekten başka yapabileceği başka bir şey yoktur. Hiçbir şey yoktur.

(Duraklama)

Ben-im'in nefesi içeriden gelir, Üstadın ve insanın tüm parçalarından dışarı doğru akar.

(Daha uzun duraklama)

Birçoğunuz önümüzdeki birkaç ay içinde Gerçekleştiriminize ulaşacaksınız.

Eğer bu hemen olmazsa, kaygı duymayın çünkü o gelir. Bu bir yarış değil.

Eğer olmazsa, hiçbir şeyi düzeltmeye veya onarmaya çabalamaya başlamayın. Sadece geri gelin ve bunu dinleyin.Kendinizin en derin parçalarından gelen ve sizi Özünüzle tekrar bir araya getiren Ben-im'in nefesini dinleyin.

(Duraklama)

Gelecek yok. "Sırada ne var" diye bir şey yok. Hepsi Şimdi.

(Daha uzun duraklama)

Sizi şimdi Gerçelkeştiriminize getiren o nazik nefes -onu hissedin ve ona izin verin-, Ben-im'in nefesi.

(Duraklama)

Şimdi ejderha, Gerçekleştirimin eşiğini, o kapıyı açabilir, çünkü herşey affedildi. Artık suçluluk veya utanç yok.

Ben-im'in affediciğini almak için kendinize izin verdiniz. Ve böylece ejderha kapıyı açabilir.

(Duraklama)

Bolluk yoksunluğu hastalığına yakalanmak yok. Tüm enerjinin size ait olmasına izin verdiniz ve enerji size hizmet etmek için burada. Bu hastalık geçtiği için, şimdi ejderha kapıyı açabilir.

(Duraklama)

Derin bir nefes alın ve herhangi bir stres, kaygı veya sizi geri tutabilecek her neyse bırakın. Sadece salıverin.

(Duraklama)

Şimdi, sadece Ben-im'in nefesini hissetmenizle,o insanlığınızın her bir parçasına nufuz etsin.

(Uzun duraklama)

Gerçekleştiriminize hazırsınız. Sart pek hazır olduğunu düşünmüyordu, ama hazırdı. Siz buna hazırsınız.

O çok fazla güç gerektirmiyor. Çok fazla çaba ya da çalışma ya da bunlardan herhangi birini gerektirmiyor. Bu şimdi basitçe Ben-im'in nefesini hissetmekle ilgili.

(Duraklama)

Ben-im'in nefesi sizinde nefesiniz. Onlar aynı şeydir.

Onlar aynı şeydir.

Ben-im'in nefesi,berraklığıyla ve zarifliğiyle.

(Uzun duraklama)

Ben-im'in nefesi, şefkatiyle, sonsuz sınırsız affediciliğiyle.

(Duraklama)

Ben-im'in nefesi bereketle doludur.

Ben-im'in nefesi enerjidir. O, sonsuz ve sınırsız bolluk içinde, ruhun şarkısıdır.

(Duraklama).

Ben-im'in nefesi yaratıcılıktır, çünkü Ben-im yaratıcıdır ve yaratıcılık ondan gelir.

Yaratıcılık, bütün duyumsallığıyla deneyimlemek için insanın kendi yaratımı içinde olması ve onu en duyumsal şekilde sürdürme yeteneğidir. Bu yaratıcılıktır ve o Ben-im'in nefesinden gelir.

(Duraklama)

Yaratıcılık kişinin kendi yaratımı içinde olması, kendi yaratımına sahip çıkarak, kendisine ait olarak deneyimlemesidir.

(daha uzun duraklama)

Şimdi, Ben-im'in nefesi yaşamınıza geliyor ve o aynı zamanda sizin de nefesiniz oluyor.

(Duraklama)

Şimdi artık yapacak bir şey yok, izin vermek dışında üzerinde çalışacak hiçbir şey yok.

(Çok uzun duraklama)

Ben-im'in nefesi gerçektir. O gerçektir.

Yaşamınız boyunca hem içinizde hem dışınızda bir çok deneyimden geçtiniz ve pek çok şeyle yüzyüze geldiniz. Bunlar gerçek değildi yada belkide gerçeklik maskesi takıyordu. Ama hiçbiri Ben-im nefesi gibi gerçek değildi, o gerçekdir.

(Uzun duraklama)

Şimdi zorlayacak bir şey yok. Kaygılanacak bir şey yok. Kuvvet gerektirecek bir şey yok.

Önümüzdeki üç ayda, pek çok, pek çok Şambra Gerçekleştirim yapacak…

(Duraklama)

Ve ondan sonra çok daha fazlası. Sonra çok daha fazlası.

(Duraklama)

Bununla,bunun ardından, yaptığınız çalışma ile Şambra adı verilen bu şeye, Kırmızı Çember'e çekilen yeni insanlar toplu bir dalga halinde gelecek. Ama şimdi, sadece Ben-im'in nefesine dönelim.

Bir tür inek devirme,yani sadece Ben-im'den gelen bu hafif küçük dürtme, hepsi bu.

Bu yüzden, birazdan Sart'ı kolundan tutup buradan götüreceğim. Sart için hangi muziplikleri hazırladıklarını görmek için Yükselmiş Üstatlar Kulübüne geri döneceğiz.

Bu merabh sırasında şu anda çaldığımız müzik, ayrıca sizin kullanımınıza hazır olacak.Başlangıcında bir kaç sözcük ile ve o kadar. Bunu istediğiniz zaman dinleyebilecek ve bunun Ruh'un nefesi olduğunu hatırlayabileceksiniz.

Şu anda başka bir şey yok. Ben-im'in nefesi.

Önümüzdeki üç ay içinde birçokları Gerçekleştirim yapacak, eğer diğer tarafa geçmeyi denerseniz, buna çabalasanız bile orada Sart ile baş etmek zorunda kalacaksınız.

Gezegende kalın.Size şimdi ve burada ihtiyaç var.

Bununla birlikte, sevgili arkadaşlarım,birlikte ilginç zamanlarımız olacak.Tutku yazı. Bunu dört gözle bekliyorum.

Ve Ben egemen alandan Adamus .

Tüm yaratımda herşeyin yolunda olduğunu hatırlayın. Teşekkür ederim.
Çeviren: Nilgün Börükanlar