• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Tutku 2020 Dizisi Şaud 11


Tutku 2020 Dizisi

SHOUD 11 –ADAMUS SAINT-GERMAIN, mesajı Geoffrey Hoppe

Kanallığı ile 4. Temmuz 2020' de Kırmızı Çembere sunulmuştur.


Ben o Ben'im, Egemen alan'dan Adamus.

Güzel, derin bir nefes alalım ve herkese bu güzel toplantıda hoşgeldiniz, diyelim. İşte 2020 'de biz tam yaz ortasında yada güney yarımküresindeyseniz kış ortasında, herşeyin tam da ortasında, tam da olmanız gereken yerde, endişeleriniz ile birlikte, tam da olmanız gereken yerdesiniz. Çünkü çok fazla şey olup bitiyor.

O güzel derin nefesi birlikte alalım ve burada bulunan her birinize hoşgeldiniz diyorum.

Bana bugün burada izleyici olmadığı söylendi, ancak burada Kırmızı Çember Bağlantı Merkezi'nde sahnede duruyorum ve burada binlerceniz var. Binlerceniz. Keşke burada izleyici olan herkesin fotoğrafını çekebilseydik (kamera “boş” stüdyo gösterir). Sizlerin çoğunu burada görmek güzel. Şu anda dünyanın her yerinden binlerce insan var. Siz buradasınız. Her zamanki yerinde Sart var. DocCE burada. Burada olmuş olan herkes, ve FM burada, tabii herkesin burada olduğunu bilmesi için her zamanki gibi elektroniklerle uğraşıyor. Binlerceniz ve başka bir zamanda, başka bir zamanda buraya gelecek binlerce kişi buradalar.

Yani bu oda hiç boş değil. Şambra'nın enerjileriyle, bazı Yükselmiş Üstatlar ve tabii ki benimle dolu. Benimle. Ve fark ettiniz, Cauldre ve Linda yeni sahneden bahsettiler. Ah evet. Daha fazla yere gereksinim duyduğum için değil, daha fazla yeri hak ettiğim için sahneyi büyüttüler. Sevgili kamera operatörlerini deli etmek için etrafta dolaşmak, adımlamak için daha büyük bir sahne. Önceki yerimde kısıtlamışlardı ve bu çok sınırlayıcıydı.

Şimdi yaşadığınız yere göre Gerçekleştirim yazında ya da kışındayız. Şimdi ruhsal anlamda değil ama sosyal ve politik olarak doğru olmak için yolumdan çıkmayıp, devam edeyim.


İzin verme & VE

Devam etmeden önce bir an duralım. Şu anda çok fazla şey oluyor ve biliyorsunuz, uzun zaman önce özellikle iki şeyin hatırlanmasını istediğimi söyledim. Biri İzin vermek. İzin vermek. Bunu hep kafanıza kaktığımı biliyorum. - “Sadece bırak gitsin ve İzin ver.” Bazılarınızın İzin vermekten bıktığını ve yeni bir şey istediğinizi biliyorum, ancak İzin Verme, Gerçekleştirime varmanın ayrılmaz ve önemli bir parçasıdır. Oraya çalışarak ve çaba ile ulaşamazsınız. Çok doğal bir şeyin gerçekleşmesine izin vererek oraya varırsınız. İzin vermek. İzin vermenin Gerçekleştirime giden hızlı yol olduğunu söyleyebiliriz.

İkinci şey, son zamanlarda bunun hakkında pek konuşmadım .VE. VE-ye gittikçe daha fazla gireceğiz. Evet, İzin vermeye odaklanmalıydık, ama VE, - zamansız, uzaysız, aynı anda çok sayıda deneyime ve içgörüye sahip olma yeteneğine sahip çok boyutlu varlık. Sadece bir gerçeğe sahip olabileceğiniz biçimde odaklanmanız asla amaçlanmamıştı.. Asla, asla bu şekilde olması kast edilmemişti, ama yine de işlerin sonu burasıdır. Şimdi bunun ötesine geçiyoruz VE-ye geçiyoruz. Aklınızı kaybetmiyorsunuz. Aklınızı kaybetmiyorsunuz. Şimdi ruhunuzu VE'de olmak için açıyorsunuz. Çok şey oluyor.

Bazılarınızın son zamanlarda tuhaf deneyimler yaşadığını biliyorum ve gerçekten topraklanıp topraklanmadığınızı, ayaklarınızınızın yere sağlam basıp basmadığını merak ediyorsunuz. Neden bir şeyleri hatırlayamadığınızı, neden her şeyin bu kadar farklı göründüğünü merak ediyorsunuz. Çünkü gerçekten VE-ye şimdi giriyorsunuz ve bu tam olarak olmanız gereken yerdir.


Üstat ve İnsan

Bir çeşit deneyimle, biraz hikaye ile başlayalım ve şaudun sonunda yine buna döneceğiz. Ama bu, oturumun tamamında yaptığımız işin bir parçası olacak, tabii bir yudum kahve içtikten sonra. Ah!

Üstad park bankında oturuyordu. Üstat etrafındaki her şeyin farkındaydı. Üstat bihaber değildi ve Üstat umursamıyor gibi değildi. Üstat basitçe her şeyin olması gerektiği gibi olduğunu anlamıştı. Tüm yaratımda her şey yolundadır.

Böylece Üstat tüm kargaşayı ve tüm kaosu gözlemleyerek park bankında oturuyordu ama onu değiştirmeye çalışmıyordu - farkındaydı ama değiştirmek için çaba göstermiyordu - çünkü Üstat uzun zaman önce böyle yapmanın şefkatsizlik olduğunu öğrenmişti . Gerçekten şefkatsizdir ve aynı zamanda enerjinizi başkasına dayatır - ya da zorlamaya çalışır.

Üstat orada oturup sadece ışığını ışıtır. Bu ışık, bu aydınlatma özellikle insan içindir. Burada gezegen değişim ve kargaşa yaşarken, insan da kendi içinde çok fazla değişim ve kargaşa yaşadı. İnsan, bunu başarıp başaramayacaklarını merak ediyordu. İnsan zaman zaman şüphe ve öfke ile doldu. Üstat insanı değiştirmeye çalışmadı, ama sadece insanı ışığıyla aydınlattı.

Üstat zamanın ve uzayın ötesindeydi. Yani geçmiş yoktu, gelecek yoktu. Hepsi Şimdi'ydi. Ama insan Şimdi de ve hatta bir bakıma geçmişte olarak - çünkü insanlar sıklıkla geçmişte iş görürler – yine de Şimdi'de olarak bir anda bir ışık algıladı ve o ışık gerçekten Şimdi'deki Üstat olmasına rağmen, insan onun gelecekten geldiğini hissetti. Bu ışıkla insan geleceğin ne getireceğini anlamıştı. Bu kısacık anda, o ışıkta, gelecekteki idrak etmiş insanı, idrak etti. Gelecekteki o insan, Üstat ve Ben-im'le bütündü ve o insanın gerçekten derdine düşeceği, korkacağı, kaygılanacağı bir şeyi yoktu. Ve insan,Üstadın ışığıyla gelecekte gerçekleştirimin olduğunu anlayarak saf İzin vermeye yöneldi.

Şimdi hikayeyi bu noktada bırakalım.  Bunu daha sonra bu Şaud'da ele alacağız. Evet, aslında, Linda'nın daha önce de söz ettiği gibi, bu dizide yaz sonuna - ya da gezegenin diğer bölgesindeyseniz kış sonuna kadar 12 Şaudumuz olacak.


Gerçekleştirim

Şu anda bulunduğumuz noktadan başlayalım. - Gerçekleştirim Yazı ya da Kışı-. Sakıncası yoksa, ben sadece 'Yaz' - GerçekleştirimYazı- diyeceğim. Bundan bir süredir söz ediyorum, bu yaz sonunda, Gerçekleştirimlerine izin veren en az bin Şambra olacağını kesin beklediğimi söyledim.

"Nasıl bileceksin?" diye sorabilirsiniz. Bir liste mi çıkaracağız, belki de Şambra dergisinde liste mi yayınlayacağız, Cauldre'nin daha önce söz ettiği dünyanın dört bir yanında çalışan insanların listesinin hemen arkasından bir de Gerçekleştirim yapmış Üstatlar listesimi yapacağız? Bunu bilemem. O kadar kişisel ve özel bir şey oluyor ki, isimlerini listede gerçekten isteyip istemeyeceklerinden emin değilim.

Son toplantılarımızdan birinde bahsettiğim gibi, Gerçekleştirimin olduğu genel bir dönem var ve gerçekten bunun hakkında konuşmak bile istemiyorsunuz. 6, hatta 12 aylık bir süre boyunca kendinizle kalmak istersiniz. Çok kişiseldir. Ve bunun çok kırılgan olduğunu söylemek istemiyorum, ama çok değerli ve saf. Kimsenin düşünceleri, fikirleri ve görüşleri ile karartılmasını istemezsiniz. Şunu da ekleyeyim, tamamen onun içinde yıkanmanın, içinde mest olmanın, içinde olmanın zamanıdır.

Bunun için birçok yaşam boyunca çalışıyordunuz ve daha sonra bu yaşamın ikinci bölümünde buna izin veriyorsunuz. Şimdi çoğunuz dışarı çıkıp davul çalmaya ya da göğsünüzü yumruklamaya ya da onunla ilgili başka bir şeye gerek olmadığını hissedeceksiniz. Bazılarınız yapabilir. Bazılarınız olabilir ve bununla ilgili doğru ya da yanlış yoktur. Tamamiyle bunu nasıl yapmak isterseniz öyle. Ancak büyük çoğunluk gerçekten kendileriyle zaman geçirmek isteyecek. Belki de bu gezegendeki hayatlarının tümünün içinde, bu altı ila on iki aylık değerli zaman çerçevesi en etkili zamanlardan biri olacak.

Bunun hakkında Kırmızı Çember'e bile yazma gereği duymayacaklar ve Kırmızı Çember'in bunu şu ya da bu şekilde doğrulamayacağını kesinlikle biliyorlar. Tamamen bireyin kendine bağlı. Mutlaka sosyal medyada yayınlayacaklar, bu konuda mutlaka kitap yazacaklar diye bir şey de yok, çünkü gerçekten çok kişisel ve her insanın kendine göre yapması gerektiği bilişi de var.

Yolun bu son bölümünde, Gerçekleştirime varışınızın finalinde öğretmen yoktur. Ben sizin öğretmeniniz değilim. Ben bir aynayım. Ben her biriniz için büyük bir aynayım. Size öğretiyorum diye tek bir sözcük yada bu gerçekten öğretiyor diye bir söylem yok. Ben sadece sizi yansıtıyorum ve bu yüzden böyle bir Şaud yapabiliyoruz ve onu dinleyen 5,10, 20.000 kişi olabilir ve hepsi farklı şekilde duyacaklardır, çünkü Şaud'da kendilerini duyuyorlar. Daha fazlası olduğunu farkında olsalar da, çok kişisel olarak hissediyorlar. Duyduğunuz ben değilim. Çünkü burada kendi Özünüzü duyuyorsunuz, kendi Özünüzü algılıyorsunuz.

Sevgili arkadaşlarım, işte bu Gerçekleştirim Yazındayız. Yaz sonunda nasıl bileceğiz? Cauldre bana bu soruyu günde en az 20 kez soruyor ve ben de ona aynı cevabı vermeye devam ediyorum. Cevabın değişeceğini düşünmeye devam etmesi delilik değil mi? Onu yatıştırmak için bir şey uydurmalıyım, böylece sürekli, “Nasıl bileceğiz? Nasıl bileceğiz? ” diye sormayı bırakır. Onu hissediyorsunuz. Sadece hissediyorsunuz. Bilmeye hazır olduğunuzda, tam zamanında bilirsiniz, hepsi bu. Bu kadar.

İşte bu Gerçekleştirim zamanındayız. Biz yaz ortasındayız ya da kış ortasında ama Gerçekleştirime varmak için yaz ortasındayız. Koca bir saat tik tak yapmıyor, ama bir şey ortaya çıkıyor ve çözülüyor ve açılıyor. Hepsi de bu çılgın korona virüsünün ortasında oluyor. Herşeyin aynı zamanda olması tesadüf değil.


Değişen bir Gezegen

Gezegenin bu kadar kısa ve yoğun bir zaman diliminde yaşadığı en büyük değişikliklerden biri - hayır, geri alıyorum – bu en büyük değişiklik rastlantısal değil. Gezegende bir şeyleri harekete geçiren sadece korona virüsünüz değil. Biliyorum, her değişiklik olduğunda, büyük bir değişim olduğunda, çok fazla kargaşaya, kaosa, kaygı ve korkuya neden oluyor, ama değişim bu şekilde işini görüyor. Hepsi Makinalar Zamanı bağlamında ve Teknolojinin insan türünün, insan zihninin ve insandaki diğer her şeyin doğasını değiştirdiği bir zamanda, bütün bunlar için gezegende mükemmel zamandayız -şu anda-hepsi oluyor ve siz burada olmayı seçtiniz.

Daha önce birçok kez söyledim, son yaşamınızda ya da 20 yıl önce ya da her ne zamansa Gerçekleştirim yapabilirdiniz, ama burada olmayı seçtiniz. Bunun güzelliğini ve bilgeliğini hissedin, park bankında oturan Üstat'dan gelen ve geçmiş yaşamdan gelebilen ışık, 1700'lerde olabilirdi, 2060 yılında da olabilirdi. Önemi yok, çünkü Üstat zamansızdır. Ama bu ışık sadece gezegene değil, gezegendeki insana her şeyden daha fazla ışık saçıyor ve insan bu uyandırma çağrısını alıyor ve insan, o “İşte bu” bilişiyle ve o zaman Gerçekleştirimine izin veriyor.

Gezegen bu inanılmaz zamandan geçiyor ve Şambra bana, “Adamus, bundan kaygı duymuyor musun?” diye soruyor.

Hayır, kaygı duyacağım son şey olurdu. Çok heyecanlıyım. Sonra diyorlar ki, “Adamus, tüm bu insanların ölmesi korkunç değil mi?” İnsanlar her gün ölüyor ve ben bu konuda duyarsız olmak istemiyorum, ama ölüm doğal bir geçiş. Bundan korkmayı bırakın. Bunu korkunç, müthiş kötü bir şey olarak düşünmeyi bırakın. Bu doğal bir geçiş ve şu anda geçiş yapanlar bir düzeyde, belki de sınırlı bilinçli insan benliğinden değil, bir düzeyde diyorlar ki, “Şimdi gideceğim. Değişiklik bittikten sonra geri geleceğim. ”

Bunda belli bir bilgelik yok mu? “Biliyorsunuz, şu anda gezegende işler gerçekten çılgınca ve zaten biraz zorlanıyordum” diyen belirli bir bilgelik yok mu?. Neden gerçekleşen tüm bu değişiklikler olup bittikten sonra, işler biraz yerli yerine oturduğunda geri dönmeyeyim? ” Fena fikir değil. Sanki işler biraz yerli yerine oturana kadar bekleyeceğinizi ve sonra geri döneceğinizi söylemek gibi. Bunda yanlış bir şey yok.

Şu anda bu gezegende sıfır noktası zamanındayız ve burada bugün Amerika Birleşik Devletleri'nde 4 Temmuz Bağımsızlık Günü, özgürlük yani. Amerika Birleşik Devletleri Anayasası'nın oluşturulmasına yardım etmekle yakından ilgiliydim. Kuruculara yardım etmek için son yaşamımda beş kez buradaydım. Bu yüzden benim için aynı zamanda özel bir gün - bağımsızlık – Merak sardığım herşeyin içinde ki özgürlük tutkusudur. - özgürlük - Nihayetinde insan koşullarının prangalarından özgürlük, tekrar lütuf durumuna ve akış haline dönme özgürlüğü tutkusudur.

Gezegeni dolaşan bu korona virüs, daha önce konuşmuştuk, hemen gitmeyecek. Sorunu çözmenin arifesinde olduklarını söylemeye devam edecekler ve konuyu çok iyi kontrol altında tuttuklarını ve bunun gibi şeyleri söyleyecekler. Tutamıyorlar. Hiç de öyle değil. Bundan korkmanıza gerek yok, ama kontroları altında değil. Virüs mutasyonuna devam edecek. O hemen kaybolmamak için, daha çok bağlantı aletciği gibi küçük iğnecikler geliştirmeye devam edecek, ve bir çok farklı yollarla mutasyona uğramayı sürdürecek. Ona kötü bir virüs gibi değil de, bilince bir yanıt gibi bakın ve sonra bir noktada ortadan kaybolacak. Tıp çevrelerini şaşırtacak. Bunun için her türlü mazereti ileri sürecekler, ama onları şaşırtacak. Oh, komplocu insanlar. Off! Başlamasına neyin sebep olduğu, bunu insanlığın başına kötü niyetli bir hükümetin mi yoksa uzaylı güçlerin mi sardığı ve buna benzer bir sürü yıllarca devam edecek malzeme bulacaklar. Hayır, bir bilinç virüsü kadar basit.

Sonuç itibariyle, en büyük etki ekonomide olur ve ardından bunun çeşitlemeleri gelir. Ekonomiyi vurur, ama ekonomi vurulduğunda ne olur? Birçok insanı gerçekten zor duruma sokar. Zaten çok sınırda yaşıyorlar. Onlar bu “zar zor yeterli” yaşamı ve zihniyeti halindeler. Şimdi ” zar zor yeterli” den de az olduğunda, ne olur? Sivil huzursuzluk. Sivil huzursuzluk ve aniden insanlar çok öfkeli ve hoşgörüsüz hale gelir. Aniden sinirler gerilir. Birdenbire küçük bir kıvılcım her şeyi tutuşturmaya başlatır.

Şu anda ABD'de sivil huzursuzluğu görüyorsunuz, azınlıkların sesi ortaya çıkıyor ve birçoğu polis şiddetini suçluyor.

Ama asıl mesele ekonomi. Asıl mesele. Herkes için ekonomik denge, fırsat ve erişim olsaydı, tüm bu sivil huzursuzluklar olmazdı. Bakın şu anda Hong Kong'da neler oluyor. Özgür olmak ve demokratik olmakla ilgili şeyler; bunlar aynı zamanda olmayı seçtiği kadar bolluk içinde olma ehliyeti ile ilgili ve bu medeni hak, bu ruhsal hak Hong Kong'da tanınmıyor.

Bu, gezegende birçok farklı yolla ortaya çıkan sivil huzursuzluğun sonu değil. Gerçekten sadece başlangıç. Bu çok farklı şekillerde ortaya çıkacak. Bazılarınız bundan kaygı duyuyorsunuz. Derin bir nefes alın. Bu size ait değil. Hayır, bu sizin değil. Sizin bu gezegende yapacak başka şeyleriniz var.

Şu anda kargaşa içindeki bir gezegen görüyoruz, büyük, büyük bir değişim zamanında olan bir gezegen, şimdiye kadarki en büyük değişim zamanındaki bir gezegen. Bunu ne geniş anlamıyla ne de büyük bir açıklama gibi söylemiyorum. Bunlar, birebir gezegende olanlar.


Uyku ve Rüyalar

Benim açımdan, gözlemlemek çok ilginç oluyor. Haberlerde açıkça konuşmadıkları şeyler var, ama gördüğüm bir şey de uyku düzenlerinin daha önce hiç eskisi gibi olmadığı. Tarihsel ve enerjetik olarak duruma baktım. Gezegende çok fazla uykunun olduğu en az üç ya da dört bin yıl geçti. Bu dikkat çekici.

Şimdi, büyük olasılıkla birçok insan evde oldukları için birdenbire uykuları geliyor. Çok yorgun oluyorlar. Kısa uykular yeni küresel eğlencedir. Şekerleme yapmak.

İnsanlar daha uzun saatler uyuyorlar, evet, çünkü bir işe gitmek için alarmlarını kurup sabah kalkmak zorunda değiller ya da bir iş yapıyorlarsa, bunu evden yapıyorlar. İşe gidip gelmek ve giyinmek ve benzeri bir çok şeyi yapmak zorunda değiller . Birisi sabah ilk video toplantısına girdiğinde gerçekten nahoş şeyler oluyor, çünkü bazıları giyinmemiş, birçoğu duş almamış, dişlerini fırçalamamış, saçlarını taramamışlar. Bunlar mesele değil. Biraz daha rahat bir durum. Ama benim gördüğüm gibi görebilseydiniz, offf. Vayyy. Belki günün ilerleyen saatlerinde, saat üç, dört gibi, duş alabilirler veya sadece şekerleme yapabilir ve duş almayı ertesi güne bırakabilirler.

Gezegende inanılmaz miktarda uyku var ve bu iyi bir şey. Bu iyi bir şey, çünkü uyurken bedeni onarırsınız; biraz daha normal bir zihin yapısına geri dönersiniz. Zihne yardımcı olur. Çok fazla uyunuyor ve çoğunuzun çok fazla uyuduğunuzu biliyorum ve sonra merak ediyorsunuz, “Benimle ilgili bir sorun mu var?” Bir şey yok. Uyku zamanı.

Ve sonra rüyalar. Eğer insanların rüya görmelerine tümden bakarsanız; herkes hep rüya görüyor, ama ben görülen rüyaların yoğunluğu ve temposundan söz ediyorum. Orada bir rüya fabrikası gibiler, herkes rüya görüyor, rüya görüyor, hiç görmedikleri rüyaları görüyorlar, daha çok rüyayı hatırlıyorlar. İnsanlar arasında anket yapsaydınız, diyelim ki; iki sene önce insanlara , “Gece gördüğünüz rüyalarınızi - her gece gibi - hatırlıyor musunuz?” deseydiniz, büyük çoğunluk hayır, derdi. Hatırlayabilirlerdi - bu birkaç yıl önce – belki rüya gördüklerini hatırlarlardı, ama tipik olarak her iki haftada bir ya da iki kez ne rüyası olduğunu bile bilmeden rüya gördüklerini hatırlarlardı. Şu anda çok rüya görülüyor ve insanlar gecenin ortasında uyanıyor. Şekerlemelerinden rüyalarıyla uyanıyorlar. Rüyalarını daha önce hiç olmadığı gibi hatırlıyorlar.

Bu dünya şu anda bir rüya ülkesi ve siz de biliyorsunuz, çünkü siz de yaşıyorsunuz.

Bazı rüyalar sinir bozucu. Bazı rüyalar neredeyse anlamsız ve şimdi devam eden ve devam eden sürüp giden rüyalar görüyorsunuz. Saatlerce ve saatlerce rüya görüyor ve bazen gecenin ortasında o rüyadan çıkıp uyanıyorsunuz ve ne oluyor? Daha sonra uyumaya devam için geri dönüyorsunuz, rüyayı başlatıyorsunuz. Bu niye böyle oluyor?

Şambra siz bir değişim zamanına geldiğinizde, rüyalar ejderhanın içinizdeki bazı eski derin yaraları ve suçlulukları serbest bırakmaya yardımcı olduğu bir yoldur. Rüyalar, gözden geçirmek ve işlemek, analiz etmek için bir danışmana gitmek ve yorumlamak anlamına gelmez. Rüyalar, basit olarak “Oh, açığa çıkıyor,içimde tutulup kalmış bir şey salıvermek için açığa çıkıyor.” İşte bununla ilgilidir.

Rüyalar eski hikayeler, eski kabuslar, eski suçlar. Onları her zaman tam olarak oluştukları gibi hatırlamıyorsunuz ve bu önemli değil. Bu çılgın, çılgın rüyalar dizisinin devam etmesi de önemli değil. Önemli olan tek şey, bunların serbest bırakılan, salıverilen şeyler olduğunu bilmektir, böylece Gerçekleştiriminize gidebilirsiniz. Gerçekleştirimden hemen önce rüya halleri çok, çok yoğunlaşır. Bunu rüyalarda yapmak, bir şekilde uyanıkken bilinçli olarak zihin yoluyla yapmaktan daha iyidir. Bütün bu çöplerin geceleri gitmesine izin verirsiniz.

Bazılarınızın rüyalarınızdan bitkin düştüğünüzü ve zihinsel olarak zorlandığınızı, rüyalarınız yüzünden allak bullak olduğunuzu biliyorum. Sadece durun ve derin bir nefes alın. Her şey sadece bu şeylerin çıkışıyla, enerjinize çok saf ve temiz bir şekilde geri dönüşüyle ilgili. İnsanlar genel olarak şu sıralar birçok rüyalar görüyorlar.

Gezegende şimdilerde büyük bir grup insan var ve çoğunluğu geldikleri şeylere geri dönmeyi, eski yaşantılarına geri dönmeyi özlüyorlar. Birçoğu sadece pubların, barların ve restoranların ve mağazaların açılmasını bekliyor, yüz maskelerini yakabilmenin ve bir daha asla takmamanın hasretini çekiyor, uçağa binmek, istedikleri yere seyahat etmekte özgür olmak istiyor,Tanrı bilir, uçağa binmeyi, bunu yapmayı insan niye ister. Sadece altı ay önce geçirdiğimiz zamanlara dönmek istiyorlar.

Bu ilginç çünkü bu olmayacak. Olmayacak. Yani, evet, bazı şeyler, demek istediğim, restoranlar yeniden açılacak, ama bir bilinç noktasından, bu olmayacak. Asla geldiğiniz yere geri dönemezsiniz.

Eski şeylerden bazıları, yapmaktan hoşlandığınız bazı şeyler, bowling oynamak gibi, bowling salonları açık olacak. İnsan neden top yuvarlar, tanrı bilir. Ama bütün bunlardan geçtiğimizde havada, bilinçte farklı bir şey olacak.

Şu anda gezegendeki çoğu insan sadece bunun üstesinden gelmeyi bekliyor ve şimdi sinirleniyorlar. Nisan veya Mayıs aylarında biteceğini düşünmüşlerdi. Sonra bu yaz başı, yaz ortasından önce bitmeyeceğini düşündüler. Şimdi onlara uzun bir süre olabileceği, gerçekten tekrar evden çıkmadan altı ay, sekiz ay veya daha fazla olabileceği söylendi.

Bu yüzden hayal kırıklığı hissediyorlar, özlem duyuyorlar, geri dönmek için bekliyorlar ve moral bozukluğu içinde yaşamlarına, ne yaptıklarına, nerede olduklarına bakmak zorundalar ve bu noktada huzursuzluk başlıyor, çünkü bunun medeni hakların dengesizliği olduğunu söylüyorlar. Ama bu gerçekten - ve bunun yeterince altını çizemiyorum - ortaya çıkan ekonomik haklarının dengesizliği, çünkü bunu nasıl dile getireceklerini bilmiyorlar.

Bunu anlamıyorlar, bu yüzden konu medeni haklar için ya da şiddete karşıtlık haline dönüşüyor - ki bu elbette doğru değil - ama gerçekten anlarlarsa, konu ekonomik haklar, ekonomik eşitlik ve bu değişecek. Kesinlikle değişecek. Eski rutinlerine geri dönmek isteyen büyük bir çoğunluk var.Dünyayı Yeniden Tasarlamak

 Gezegende, şu anda gezegenin bu değişimin kıyısında olduğunu anlayan, diyelim ki yüzde 6½ gibi, az sayıda insan var. Değişim için inanılmaz bir fırsat zamanı. Bu yüzde 6½ kadar insan, şu anda olanlardan korkmuyorlar. Büyümenin, muazzam yeni teknolojilerin geliştirilmesinden ve insan bedenini yepyeni bir biçimde anlamaktan- gerçekten DNA ve RNA nedir ve bedenin tüm fonksiyonları nedir- gelebileceğini, bunun gerçek bir büyüme hamlesi için potansiyel olduğunu daha yüksek bir bilinç düzeyinden anlıyorlar. Ve birisi anayatron dediğim şeye kadar gidecek. Ona anayatron demeyecekler. Başka bir şey diyecekler, ancak bedenin içinde, görünmez bir iletişim sistemi veya ağ var ve ona erişimi sağladığınızda, insan biyolojisinin herhangi bir bölümüyle bağlantı kurabilirsiniz.

Şu anda devam etmekte olan araştırmaların sonucu emsalsiz olacak ve bu yüzde 6½ gayet bilinçli varlıklar bunu gerçekten anlıyor. Dünyayı yeniden tasarlamaya başlıyorlar. Şimdi, bu büyük bir grup çabası değil. Organize değil, en azından insan düzeyinde, ama şu anda dünyayı yeniden tasarlıyorlar - ne olabilir, şeyler nerelere kadar gidebilir. Siyasi mitinglerde bulunmuyorlar ve sokaklarda gösteri yapmıyorlar ya da bu partiye mi yoksa diğer partıyemi katılacaklarına karar vermiyorlar. Onlar bunun ötesinde. Daha bilinçliler ve aklımdayken, hayır, sizin bunlar olmanıza gerek yok, Şambra. Siz kendi kategorinize giriyorsunuz. Dünyayı yeniden tasarlıyorlar. Ve sizin burada bir dakikanızı almak istiyorum, şimdi gezegenin yeniden tasarlanmasına bakalım.

Bu yüzden sevgili Linda'dan öne çıkmasını isteyeceğim. En sevdiğim yazı aracımı hazırladık, Linda için temel basit yazı tahtası.

O zaman, biraz zaman ayıralım ve yeniden ne tasarlıyorlar? Gezegen nereye gidiyor? Sizin yeniden tasarlamanız gerekmiyor, ama şu anda gezegende olanları gerçekten hissetmenizi istiyorum. İlkini ben söyleyeceğim ve sonra da sizden önerinizi isteyeceğim. Puff! Birisi nasıl önerinizi isteyebilirim diye sordu. Şöyle, önerinizi istiyorum ve sonra siz bunu bir nevi dışarı yansıtıyorsunuz ve ben duyuyorum ve Linda tahtaya yazıyor (Linda kıkırdar). Bu kadar basit. Unutmayın, biz VE'deyiz. Biz VEdeyiz ve bazılarınız “Oh, hayır, biz orada değiliz. Nasıl bileceksiniz? ” diyor. Buradayız! Ve biliyorum! İyi olanları seçeceğim.Tamam, birinci ile başlayacağım, Linda, tahtada. En başa “Yeniden tasarlamak” yazar mısın ,lütfen. Yeniden tasarlama. Şu anda yaptığımız işin dışında bir zamanınız olduğunda, yeniden bunu hissedin. Tüm bu grubun, bu yüzde 6½'nın ne yaptıklarını,yeniden tasarlamalarını hissedin.Çevre

Tamam, iyi, ilkini tahtaya yazdık, çevre. Çevreyi yeniden tasarlayan çok kişi var. Şimdi öneride bulunmayın – sadece bitirmeme izin verin, ben sizden isteyeceğim. Şu anda çevreyi, neler olabileceğini yeniden tasarlıyorlar. Birçoğunun küresellik hakkında çok kuvvetli hisleri var - bugünlerde buna ne dediğinizi bilmiyorum - küresel ısınma, küresel değişim ya da her neyse, ama insanların çevre ile ilişkisini yeniden tasarlıyorlar.

Bu çok büyük bir adım, çünkü şimdiye kadar çoğunlukla insanlar çevre ve doğa güçleri üzerinde çalışmak ya da savaşmak zorunda kaldılar. Onların koşullarında hayatta kalmak zorundaydılar. Ama şimdi Gaia ayrılırken insanlar gezegenin sorumluluğunu üstleniyor. Gezegenle olan ilişkiyi, onlara nasıl hizmet ettiğini ve bundan nasıl sorumlu olabileceklerini yeniden tasarlıyorlar.

Tamam, önerdiğiniz buydu. Şimdi, söyleyin dediğimde, sadece enerjinizi, bilincinizi yansıtın, eh, bazılarınız buna psişik sesiniz diyecektir. Ama onu tüyler ürpeterek yansıtmalısınız. Bakın, eğer orada onu içinizde tutarak oturursanız, -hepinizin değil, çoğunuz- içinizde tutuyorsunuz ve bu konuda zihinsel oluyorsunuz. Hayır, sadece dışarı yansıtın. Bir Üstat bunu yapar. Siz onu zorlamıyorsunuz. Sanki ışığı yayan Üstat gibi. Üstat, “İşte ışık. buyur, yada başka bir şey” demiyor. Hayır, sadece burada derin bir nefes alın ve bilincinizi yansıtın. Bu kadar. Duyacağım. Pekala. O neydi?Uzay Yolculuğu

Uzay yolculuğu. Bu oldukça iyi bir tane. Kendinizi evrende yeniden tasarlamak – biraz değiştiriyorum, her seferinde bir tane olsun. Şimdi, hepiniz sesleniyorsunuz, uygulayın. (Adamus kıkırdar). Sadece bekleyin. Size ulaşacağım.

Uzay yolculuğu. Bu gerçektir ve uzay yolculuğunun merkezinde yatan şey, Dünya'nın fiziksel evrenle ilişkisini ve orada gerçekten neler olduğunu anlamaktır. Uzay yolculuğunda bir sonraki büyük şey nedir? Burası heyecan verici hale geliyor. Sadece Mars'a gidilmeyecek. Bu çok uzun ve yavaş olur, Mars'da öyle lüks bir spa değil! Yani, oraya gidin, kendiniz görün, ancak uzay yolculuğunun yeniden tasarlanmasının sonucu olarak ortaya çıkan şey, belki de bu yaşamınızda, içinde yakıt olan küçük bir metal rokete binerek, kendinizi bir başka bir gezegene fırlatmak zorunda kalmayacağınız yeni bir anlayışa geliyor. Çok boyutlu koridorlardan geçmenin yeni yolları olacaktır. İlk başta teori, oldukça güçlü bir teori olacak ve sonra birisi önce küçük parçacıklar ve sonra maymunlarla yapmaya başlayacak.

LINDA: Star Trek.

ADAMUS: Teşekkür ederim. Evet, Star Trek'i yeniden tasarlıyorlar. Evet. Belki Linda için yepyeni bir Star Trek dizisi olacak (kıkırdar).Aile

Sonraki, aileyi yeniden tasarlamak. Bu güzel bir tane.– Aile.

LINDA: Aile?

ADAMUS: Aileyi yeniden tasarlamak. Aile çekirdeği, ailenin tasarlanma şekli uzun zamandır var. Yeniden tasarlamanın zamanı geldi. Birini bulduğunuz, evlendiğiniz, çocuklarınızın olduğu ve öldüğünüz eski yolda olmak zorunda değil.

Aileyi yeniden tasarlamak. Şu anda gezegende bir aile nedir? Pekala, aile kimdir? Yani, kan bağı ailesi var, ama gelişmekte olan başka aileler de var. Aile, gezegende ne aileleri var? Burada Cauldre'ye gönderme yapmam gerek, siz aileleri karıştırdınız, gezegende karma aileler, işlevsiz aileler ve diğer türlü çeşit aileler var. Bu değişiyor. Geleneksel aileye geri dönmek isteyen çok insan var. Dünya ile, gezegenle ilgili tüm sorunun, geleneksel aileden uzaklaşmamız olduğunu söylüyorlar.

Evet. Buna alışın çünkü devam edecek. Peki ya artık normal bir doğum annesi ve doğum babası olmamasına ne dersiniz? Temelde laboratuvara gidiyorsunuz ve doğru karışımını satın alıyorsunuz ve kendi çocuğunuz oluyor ve hatta çocuğu, istediğiniz gibi tasarlıyorsunuz. Bir partnere gereksinimiz yok ve diğer tüm tantanalara gereksinimiz yok. Yarısının robotik ve yarısının insan olduğu aileler ya da bazı parçaları robotik olan aileler. Evet, sizde de var - bu, bazıları robot, bazıları da et ve kemikten olan karışık bir aile. Evet, aile yeniden tasarlanan bir şey.Biyoloji

Başka ne var? Tamam, genel olarak biyoloji. Genel olarak biyoloji. Kesinlikle doğru. Muhtemelen gerçekleşecek en belirgin şeylerden biri biyolojinin değişmesidir. Şu anda beden hakkında keşfedilecek her şey para infüzyonu ve korona virüsü ile ilgili çabanın sonucudur. Birçok başka şeyler de bulacaklar. Biyolojiyi gerçekten anlamaya başlayacaklar ve bunu teknolojiyle birleştirmeye başladığınızda, bütünü anlarsınız- bunun hakkında ProGnost 2018'de konuştuk - Bütünüyle yepyeni bir insan türü ve bu şu anda gerçekleşiyor. Şimdi oluyor. Bunu aile ile birleştirdiğinizde, gezegende tamamen farklı bir dinamiğiniz olur.


Ekonomi

Başka ne var? Ekonomi.Evet bununla ilgili olarak konuşmuştuk  – Bunu yazarmısın, Linda? Ekonomi. Geçenlerde  ProGnost 2020 Güncellemesinde, ekonominin ne olduğunu ve nasıl değiştiğini konuştuk. Bununla ilgili biraz bilgi veriyim, temelde – ekonomi, aklıma gelmişken, sözcüğün Latınce orijinalinde anlamı evdir, ev yönetimi.

Evet, dünya ekonomisi değişiyor. Ekonominin bankalar ve hükümet tarafından kontrolü değişiyor, gerçi bu çok da kötü değildi. Ama şimdi bunun ötesine ve sözünü ettiğim kripto para gibi şeylere geçme zamanı geldi, ekonomiyi demokratlaştırmak için küresel bir çaba olacağını anlamak zamanı. Bu hükümetler yoluyla değil, şirketler yoluyla olacak. Başlangıçta hükümetler tepinip bağıracaklar. Ama oluyor.

 

Diyet

Evet, başka ne var ? Diyetler. Bu güzel bir tane. Oh, seks dediğinizi duydum. Önce diyetleri yapalım, sonra sekse geçeriz.

Evet, diyetler kesinlikle değişiyor, insanların yeme biçimleri tasarım gıdalara doğru ilerliyor. Şimdilerde doğal gıdalara yöneliş var ama pek yakında bu tasarım gıdalara doğru gidecek, diyeceğim.

Tasarım gıda nedir? Tüm bedenin ve biyojinin teknoloji ile değerlendirilmesi sonucunda, teknolojinin kişiye özel yaptığı tasarımdır. Bu herkes için değildir ve herkesin yaptığı moda diyetlerden de değildir. Bu size özel diyettir - size şaka yapmıyorum - bu kolayca 3 boyutlu yazıcı ile size tam olarak uygun içerikle basılabilir. 3 boyutlu yazıcı ve teknoloji o kadar akıllıdır ki, tat, besin, ısı, nitelikler konusunda hoşlanıp hoşlanmadıklarınızı ayırır ve – gıdayı dışarı tükürür, bu fazla kaçtı- – sadece size özel geliştirip, pişiririr. Böylece siz diyelim ki bir taraftan protein özlü temel bir madde girersiniz, öte yandan o sadece size özel, sizin için tasarlanmış gıda olarak çıkar. Öyle eskisi gibi biftek ve papates olarak çıkmaz, oh, o bir tasarım gıdadır, size özel. Evet, bu iyi bir örnekti. Seks

Seks. Eh, seks şu anda yeniden tasarlanıyor ve bu zorlu bir yol. Heh! Seks gerçekten insanlığın suçluluk ve utançlarının kalbinde yer alır ve suçluluk ve utançların çoğunun depolandığı yerdir. Yani, seks yeniden tasarlandıkça, siber porno gibi olacak, inanılmaz…

LİNDA: Ne?

ADAMUS: Evet, siber porno. Bunun ne olduğunu bilmiyor musunuz? (Linda surat asar, Adamus kıkırdar) Burası, yapay gerçekliğin - seksi taklit etmek için yapay gerçekliğin kullanılması - devreye girdiği nokta ve bu popüler olacak. Sanırım (Linda nefesini tutar) bir şeye yatırım yapacaksanız, bu tuhaf da olsa popüler olacağı için bu iyi olurdu. (Linda yine nefesini tutar). Fakat insanlar yeniden tasarımlarının da ötesine geçiyorlar. Yeniden tasarladıkları seks, yine, iki insan arasında, daha önce olduğu gibi utanç ve suçluluk ile dolu olmayan çok güzel, kişisel bir şeye dönüşüyor. Ama seksle ilgili eski tipik sınırlamalar veya kısıtlamalar olmayacak.

Son on yıllara kadar, seks sadece bir erkek ve bir kadın arasındaydı - sadece bir erkek ve bir kadın için olması gerekiyordu - ve bebek yapmak uğrunaydı. Bu değişiyor ve bazı iniş çıkışlara girdikten sonra, seks, insanların suçluluk duymadan birbirleriyle deneyimleyebilecekleri güzel bir şey olarak yeniden tasarlanacak. Suçluluk duymadan. Bence bu seksin en önemli yeniden tasarlanışıdır.


Çocuklar ve Eğitim

Başka ne var? “Çocuklar” dediğinizi duydum. Evet. Bunların birçoğunun çok benzer olduğunu fark ediyorsunuz - aile, biyoloji, seks ve çocuklar. Çocuklarınızı nasıl yeniden tasarlarsınız? Ebeveyn olanlarınıza soruyorum. Nasıl yeniden tasarlarsınız? Çocukları yeniden tasarlarken en önemlisi eğitimi de işe katmalıyız. - şimdi birinden duydum- Haklısın, çünkü ikisi çok ama çok yakından ilişkili. Öyleyse sevgili Linda, eğitim yazalım.

Çocuklarınızı yeniden tasarlarken, eğitimi neredeyse tamamen yeniden tasarlamak zorundasınız, çünkü eğitim şimdilerde son nefeslerini veriyor. Çok eski moda. Çok kötü. Saint-Germain olarak yaşadığım yaşamımda eğitimimin hikayesini anlattım ve sıkıcı kavramsal bir çalışma ya da buna benzer bir şey değildi. Yaşayan bir deneyimdi. Evet, eğitim ve çocuk yetiştirme.

Dolayısıyla, teknoloji temelde çok iyi bir öğretmenle denetlenen eğitim kaynağı olacaktır, ancak öğretmen yapay zeka olacaktır. Öğretmen yapay zeka olacak, ancak aynı gıda gibi gibi yapay zeka öğretmeni çocuğunuz için öğrenme yönteminin tam olarak ne olduğunu bilecektir. Göz hareketleri, vücut ısısı, odaklanma yeteneği süresi, beyindeki ve biyolojideki heyecan yolları ile çocuk için en iyi öğrenme yöntemi nedir anlayacaktır. Ve bunun için doğrudan ve özellikle çocuğa özgü bir şey geliştirecektir. Bu, şu anda gezegende uyguladığınız birçok şeyi de - ADD ve benzeri şeyleri – devreden çıkartacak. Yeniden tasarlayanlar basit olarak çok eski katı bir eğitim sistemini uygulamak istemeyen varlıklardır. Yapay zeka eğitimi yeniden tasarlamanın önemli bir parçası olacak. 

Dolayısıyla çocukları yetiştirmek, -sınıfta ya da derste değil- eğitimleri ve deneyim sahibi olma yetenekleri açısından çok, çok farklı hale gelecektir ve bu büyük, büyük bir değişiklik olacaktır. Bunun olmasını istemeyen çok güçlü kuvvetler var - sendikalar ve hükümetler ve bunun gibi şeyler - ve kiliseler - bunun olmasını istemiyorlar, ama şu anda yeniden tasarlanan bu.

Gezegende yeniden tasarlanan şeyler için izleyicilerden birkaç öneri daha isteyeceğiz.Hükümet

Hükümet. Bu iyi bir örnek. Hükümet.

Tüm bu korona virüsü sırasında insanlar hükümetlerden gerçekten bıktılar ve usandılar. Aslında, hep öyleydiler, ama artık hükümetin onlar için pek de fazla bir şey yapmadığını gerçekten anlıyorlar. Bu yüzden son ProGnost Güncellememizde, gezegende gerçek değişiklikleri yapacakların şirketler olduğunu söyledim. Ancak hükümetler, - başkalarını yönetme oluşumunu -değiştirecekler bunun nereye gittiğini tahmin etmek veya yansıtmak bile istemiyorum. Ancak sanırım önümüzdeki 10 yıldaki bu durumun seçimlerdeki en önemli ifadesi - özellikle şimdi başlıyor, ancak 10 yıl sürecek - tüm eski sahtekarları atmaları olacak. Başlarda zorlanılacak, çünkü hükümetlerinizde deneyimsiz yeni kişiler olacak ama bu bir bakıma gerçekten iyi bir şey, çünkü bir hükümetin gerçek amacına daha açık olacaklar .

Hükümet insanlar için bir şey yapmamalı; insanları desteklemelidir. İyi bir şirkette dahi patronlar, insanların ne yapacağını söylemek için, insanlara patronluk yapmak için değil, desteklemek için orada olmalıdır. Bu nedenle, özellikle gezegende hükümetlerde bir terse dönme veya büyük bir değişiklik göreceğiz.İnsan Hakları

Başka ne var? Tamam, sonuncusu. Medeni haklar, çünkü bu bir sorundur. İnsan hakları.

Evet, gezegende temel ırklarınız var ve bir şekilde, son on yıllara kadar onlar kendi alanlarında yaşıyorlardı. Modern seyahatin gelişiyle, insanlar daha gezici olmaya, seyahate çıkmaya, birbirleriyle ilişkide olmaya, evlenmeye ve diğer benzer şeylere başladılar. Evet, ırk ve fırsat ve ekonomi ve hükümet biçimlerinin hepsi elele gider ve bunlar nasıl düzenlecek.

Geldiğini gördüğüm birkaç şey var. Birincisi, özellikle batı dünyasında ve sonunda her yerde ırksal eşitsizlikler nedeniyle çok fazla huzursuzluk yaşanacak. Sonunda, - bunu nasıl anlatmalı, bir şekilde politik olarak doğru olmaya çalışıyorum - ama eninde sonunda herkesin renklerinin, cinsiyetlerinin veya cinsel yönelimlerinin, başka bir şeyin ya da ekonomik durumlarının kurbanı olmadıklarını anlaması gerekiyor. Onlar kurban değiller.

Nihayetinde, gezegendeki artan bilinçle tam bir döngü yaşandıkça, giderek daha fazla insan kurban olmadıklarını anlamaya başlayacak. Şu anda değişmesi gereken şeyler için, bir sesin olması ve o sesin duyulduğundan emin olunması önemlidir, ancak sonuçta konu bireye bakar. Hükümetler değişecek ve dünya ekonomilerine gerçekten hakim olan şirketler bunun üzerinde ısrar edecekleri için giderek artacak olan açık ve eşit erişimle, herkes daha eşit fırsatlara sahip olacak . Tabii bunlarla ne yapacakları bireylere kalmış. Sonuçta, herkesin seçimleri, kararları ve enerjileri için sorumluluk alması gerekir.

Çok teşekkür ederim sevgili Linda. El yazın çok güzel.

LINDA: Her zaman.

ADAMUS: Bugün çok güzel giyinmişsin, kıyafetin güzel.

LINDA: Teşekkürler.

ADAMUS: Yani, gezegen şu anda yeniden tasarlanıyor. Bir an için bunu hissedin. Dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 6½'u biraz geri adım atıyor. Bir şeyler olduğunu farkındalar. Grup toplantılarında falan bir araya gelmiyorlar. Birbirlerini tanımaları da gerekmiyor, ama gezegende bu gezegeni, gelecekte neler olabileceğini yeniden tasarlayan yeterince insan var. Bu korona virüs olayı ortadan kalktıktan sonra da geri adım atmayacaklar, eski yollara geri dönmeyecekler. Şimdi fırsatlar zamanı.

Öyleyse bununla birlikte güzel, derin bir nefes alalım.Şambranın Işığı

Bu da sizi, Şambra'ya, şu anda yaşadıklarınıza getiriyor. Bu bizi Gerçekleştirim zamanına getiriyor.

İşte burada, tüm bunların ortasında insan gibisiniz ve biliyorum ki çok fazla kaygı duyuyorsunuz. Çok fazla kaygı duyuyorsunuz ve bu muhtemelen iyi bir şey veya en azından muhtemelen olmanız gereken yerde olduğunuzu söylüyor. Kaygılarınız “Nerede olmam gerekiyor?”, “Bu Gerçekleştirim ne zaman olacak?” dır. Bir çoğunuz, “Orada bir neden için savaşta olmam gerekirdi” diye düşüncesiyle kaygı duyuyor. “Dünya parçalanıyor ve bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum.” diye kaygınız var. İşte o zaman durup derin bir nefes alırsınız ve her nerede iseniz, her ne yapıyorsanız aslında her şeyin mükemmel olduğunu anlarsınız.

Üstat park bankına oturur ve sadece ışığıyla aydınlatır.

Üstat park bankına oturdu ve sadece ışığını aydınlattı. Bu ışık dünyaya gitti. Bu ışık gündemsizdi. Işık bir şeyi yeniden tasarlamaya çalışmıyordu. Gündem yok, sebep yok, yön yok ya da başka bir şey, sadece bir aydınlatma ışığı.

Bu ışığı hissedebilecek diğer insanlar olacak ve onlar gezegeni yeniden tasarlamaya başlayabilirler. Ekonomileri değiştirme, biyolojiyi değiştirme ve hatta uzay yolculuğunu değiştirme, teknolojileri değiştirme görevini üstlenecek başkaları olacak. Diğerleri bunu yapacaktı, çünkü tasarlamaya başlamışlardı. Onlar, Üstadın insanı (insan veçhesi )gibi, tüm bu sürecin bir parçası olmak için bu gezegene gelmişlerdi. Bu yüzde 6½, gezegeni yeniden tasarlayacak olanlar, gerçekleştirimlerini ya da onun gibi bir şeyi, belki daha sonra yapsalar da en azından bu yaşamda yapmayacaklar. Ama yeni enerji hareket ettiricileri ve yeni enerji tutucuları onlardır

Eskiden gezegendeki enerjiyi hareket ettirenler çok fazla savaş ve çarpışma yaptılar ama şimdi yenileri, yeniden tasarlayanlar, bunu yapmak zorunda olmadıklarının farkındalar. Sokaklara ve gösterilere katılacak, medya ve tanıtım ve diğer her şeyi yapacak başka insanlar da var. Ancak bu yüzde 6½ yeniden tasarlayanlar, ister bir şirket başlatmak, ister buluş yapmak, ister yeniden tasarladıkları belirli alanlarla ilgili çalışmalar yapmak için olsun, yeniden tasarlamak ve bir süreç başlatmak için buradalar. Yeniden tasarlayanlar bu zamanda bu gezegene bunu yapmak için geldiler.

Onlar şu anda gezegende olanlar için gerçekten büyük bir itici güç. Hatta bunu yaptıklarını bile bilmiyorlar. Sadece gezegenin geleceğine dair bir vizyonları olduğunun farkındalar. Gezegenin nereye gidebileceğini biliyorlar. Bunun gerçekleşmesine yardımcı olacak bilinç düzeyleri var.

Evet, - siz, Şambra - şimdi sadece ışığınızı ışıtmak için buradasınız , çünkü ışık olmadan, yeniden tasarlayanlar buraya yapmak için geldikleri şeyi yapamayabilirler.

Üstat park bankında oturur ve basitçe ışığını dünyaya yayar. Gezegende herşey bu sıfır noktasındayken, Üstat'ın ışığı burada bulunan insanı, sizi, buradaki insan veçhesini ışıldatır.

Bu ışıkla sizi aydınlatır ve sizin, insanın zaten gerçekleştirim yapmış olduğunuzu gerçekten farkına varabilirsiniz, artık bundan şüphe duymaz veya onu aramazsınız. Başladığımız zaman dediğim gibi, Üstadın ışığını, bu bir anlık fark edişinizle, idrak etmiş olduğunuzu idrak edersiniz. Buradasınız.

Üstad'ın ışığı zamansızdır, ancak insan onun gelecekteki bir Ben'den gibi algılar. İnsan, bunun sonunda Gerçekleştirimine izin vermiş olan gelecekteki bir Ben olduğunu algılar, hayır, gerçekte o Şimdi'dedir. Ama bunun önemi yok, önemli olan şey insanın onu algılamasıdır. Onu hissetmiş olmasıdır.

Üstat, yüzünde kocaman bir gülümsemeyle, büyük bir gülümsemeyle, insan olmanın nasıl bir şey olduğunun keyfini çıkararak, olan tüm değişiklerin stresine girmeyerek, gezegendeki her şeyi gerçekten değiştiren Gerçekleştirim yapanlar olduğunu bilerek, insan benliğinin Gerçekleştirime vardığını bilerek o zamansız bankta oturur. Zorla değil, çalışarak değil, İzin vererek.

Bir bakıma insan bunu pek de bu şekilde anlamadı. İnsan bunu, “Hiçbir şeyim kalmadı. Hiçbir şeyim kalmadı. Elde avuçta hiç bir şey kalmadı. Artık kaçacak işe yarar küçük beylik laflarım kalmadı. Hiç bir şeyim kalmadı. Bu nokta ölüm-kalım meselesi” şeklinde gördü.

İnsanın, ölümünün, bundan geçmeye devam etmekten daha kolay olacağını düşündüğü günler oldu ama insan bu ışığı -kendilerinin dışında bir şey değil de, biz olarak- gelecekten hissettiği zaman onları net olarak gelecekte Gerçekleştirim yapmış varlık olarak gördü. Olacağını düşündüğü gibi olmadığının şokunu yaşadı, zaten şimdiden onun gibi olduğunun sadece onu bütünüyle kucaklamamış olduğunun şokunu yaşadı. Bu kadar zorlaştırmış ve güç hale getirmiş olmasına rağmen ne kadar kolay olduğunun şokunu yaşadı.

Evet, insan bu bir anlık farkedişi yaşadı. Böylece “ölmek ya da kalmak,” diye düşündükleri anda zaten tam şimdi kendi olan gelecekteki Benliği bir anlık farkettiler.

Haydi derin bir nefes alalım ve bunu şimdi yapalım. Sadece merabh olmasın, Şambra. Haydi bunu gerçekleştirelim.Rüyadan Uyanış

 Siz Üstatsınız ve park bankında oturuyorsunuz.

(müzik başlar)

Korku yok. Gündem yok.

Dünyayı değiştirmeye çalışmıyorsunuz, çünkü dünyanın olduğu gibi olduğunu biliyorsunuz. Tüm güzelliğinde, onun muazzam bir değişimden geçtiğini biliyorsunuz, ancak yaşamlar önce, yeniden tasarımcı olduğunuz zamanlarda, böyle dönüştüğünü tasarlamış olduğunuz bir değişim.

Böylece Üstat orada oturmuş, hayatın güzelliğinin tadını çıkarmaktadır.

Ve bilirsiniz, böyle olduğunda, sadece orada oturduğunuz Üstat olarak - her ne içiyorsanız, her ne yiyorsanız, hava her nasılsa – keyfini çıkarırsınız. Işığınızı yaymak için çalışmak zorunda değilsiniz, o aydınlatır. Orada.

Bir bakıma, bir sürü boyutu bir araya getirmek, onları aynı kutsal anda bir araya getirmek gibi bir şey diyebilirsiniz - fiyuuuuu! - ışık çıkar. Işık ileri gider. Işık yayılır.

Bunun hakkında konuşmanın bir başka yolu da sanki kadehmişsiniz gibi. Siz kadehsiniz, fincansınız, ve şimdi tanrısal olan sadece kadehlere akar ve kadehleri ​​doldurur ve kadeh taşar ve o taşma orgazmiktir ve taşmaya devam ediyorsunuz ve kadehi dolduran tanrısal sevinç daha fazla neşe getiriyor ve daha fazla taşma getiriyor.

Yani Üstat orada gündemi olmayan park bankında oturuyor, insanı “Haydi! Son adım. ” deyip sarsamaya bile çabalamıyor. Üstat sadece keyif alıyor ve ışık yayıyor.

Üstat, ışıltısının her gerçekliğin her köşesine ulaştığını fark eder.

Gezegendeki yeniden tasarımcılara ulaşıyor.

İşlerin eskisi gibi olmasını isteyenlere bile ulaşıyor.

Bu gezegene gelecek yenilere bile uzanıyor.

Yeni Dünyalara uzanıyor.

Her yere uzanıyor.

Üstat'ın yaşamış olduğu geçmiş yaşamlara uzanır ve bu yaşamlar bile dönüşür. Evet! Gerçekleştirim yapan sadece bu yaşam değil, sevgili insan . Tüm yaşamlarınız. Tüm hikayeler değişiyor.

(Duraklama)

Üstat orada ve O sizsiniz. Bilgelik halindesiniz, lütuf halindesiniz.

İşte buradasın, insan. Biliyorum, şu anda çok fazla kaygı var. Bir bakıma, bu biraz eğlenceli sanırım, çünkü gezegende çok şey oluyor. Buraya gelmenizin tam olarak nedeni bu, “Ne zaman olacak? Ne zaman olacak? ” kaygısı var ve aniden sanki gelecekten içeri giriyorsunuz.

Gelecekteki siz aniden burada. Şekerlemelerinizden birinde veya uzun, uzun uyku seanslarınız sırasında bir rüyada başladığını söyleyebilirsiniz. Orası ilk defa izin verdiğiniz yer.

Ama daha sonra gelecekteki Ben uyanıkken bile farkındalığınıza girmeye başlar, “Gelecekteki ben Şimdi- şimdi benimle burada-”.

Bu Gerçekleştirim yapmış Benliktir.

Bu, tüm insan deneyimlerinin ve tüm yolculukların doruk noktasıdır ve buradadır. Yapmanız gereken bir şey yoktur. Etrafına bir ip atmanız ve geleceğe geri dönmesini engellemenize gerek yoktur. Onun önünde diz çökmenize gerek yok. Hayır, hayır, hayır, hayır. Onun önünde diz çekmenize gerek yok .

Sadece derin bir nefes alın, “Ben Buradayım”.

Gerçekten gelecekten değil, zaten. Yani, öyle diyebilirsiniz, ama hayır, O,Şimdi'nin Üstadı.

Sonunda derin bir nefes alarak burada olduğunu kabul ediyorsunuz.

Gelecekten gelen Gerçekleştiririm yapmış Ben, kalmak için burada olduğununu iletiyor. Bu kozmik bilincin geçici anlarından biri değil, o daima kalmak için burada.

O sizsiniz. Gelecekten gelen “siz”, tıpkı bugünün ya da geçmişin insanı gibi, tüm bunların seçimle olduğunu bilir. Tesadüf değil, yanlış yok. Bunun nedeni, gerçekten iyi bir insan ya da gerçekten kötü bir insan ya da herhangi bir şey olmanız değildi. Sadece seçim yoluyla burada ve işte bu kadar.

Budur..

Gelecekten gelen Gerçekleştirim yapmış varlık , şu anda yapılacak çok şey olduğunu ama bir bakıma yapacak hiç bir şey olmadığını biliyor. Demek istediğim, Gerçekleştirimindeki varlık için yapacak çok şey var - ama bu iş çok değil – bu çok iş sadece burada gezegende bulunmak.

Ve gelecekten gelen Gerçekleştirim yapmış Ben , “Hey, Şimdi'deki insan, bir an için Üstadı hissedin. O biziz. O Gelecekteki benim. Şimdi'deki sensin. Geçmişteki tüm geçmiş yaşamlarımız. Ama şu anda bu Üstat'ı hissedin.

O Üstat orada sadece bank bankında zamansız bir alanda, güzel, zamansız ve uzaysız bir alanda oturuyor. Üstat orada oturuyor, hayattan zevk alıyor.

Üstat burada bizimle. Biz Üstadız. Park bankında oturuyoruz. Gerçekleştirime varıyoruz. Gerçekleştirim olan gelecek biziz.

Büyük değişimler zamanında gezegendeyiz ve sadece keyif almak için gezegendeyiz.”

Ve gelecekteki Ben, “Bu bir rüya değil. Bu sadece bir rüya değil. diyor

Bunun rüyasını gördüğünüzü düşünebilirsiniz, ama bu sadece bir rüya değil. Bu gerçek. Rüya olandan uyan.

"Şimdi uyan. Hey sen! İnsan formunda hapsolduğun, tek bir gerçeklikle sınırlı olduğunuz rüyasından uyan. Gerçekleştirim peşinde koştuğun rüyadan uyan, o atın önündeki havuç gibiydi.

Şimdi kim rüya görüyor? Şimdi kim rüya görüyor? ”

Bu gelecekteki Ben, “ Rüya görmüyorum” diyor.

Geleckteki Ben, “Farkına vardım. Artık rüya görmüyorum. Ben O Benim. Rüyalarımdan özgürüm . Gecenin derinliklerinde saklanan eski anılarımdan özgürüm.

Siz rüyasınız. Ben gerçeğim."

(Duraklama)

Artık asla geri dönmezsiniz. O kaygıya , ne zaman diye merak ederek, bir bakıma gelecekteki Bende sıkışmış durumda tutmak zorunda olduğunuz, burada Şimdi de tutmanız gerektiği, eğer karıştırırsanız, uzaklaşıp gidivereceği hissine asla geri dönmezsiniz. Asla böyle olması gerekmez

Rüyadan uyanıyorsunuz.

Şimdi park bankında oturan Üstatsınız ve Gerçekleştirim artık bir şey ifade etmiyor.

Duyun bunu.

Park bankındaki Üstatsınız. Size ait olduğunu bilerek enerjinin size hizmet etmesine izin verdiniz.

İzin vererek şefkat duyarsınız ve aniden Gerçekleştirim bir şey ifade etmez. Belki de geçmişten, ona ulaşmaya çalışan insandan uzak bir yankı, ama şimdi hiçbir şey.

Bir kez idrak ettikten sonra, Gerçekleştirim olmadığını idrak edersiniz.

Hım. Bunu söylemenin komik bir yolu ama insanca bir şeydi. Ona bir isim, bir etiket koymak zorunda kaldılar, ama şimdi sadece zamanda önceden kısa bir anı, sınırlama ve eksiklik zamanı anısı.

Artık sadece size hizmet eden fiziksel bir bedende, keyif aldığınız bir dünyada bir Üstatsınız ve her şey akışta.

Artık uyanıksınız, insan rüyasından ve gerçek olana uyandınız.

Bununla derin bir nefes alalım sevgili Şambra.

Bu sadece bir merabh ya da bir Üstadın hikayesi değildir.

Bu bir rüyadan uyanış.

Burada birkaç dakika birlikte oturalım.

(daha uzun duraklama)

Dünya şu anda birçok farklı seviyede yeniden tasarlanıyor. Tahtaya birkaç şey yazdık, ancak yeniden tasarlayanların nasıl yeniden nasıl tasarladıklarına, yüzde 6½'lık bilinç düzeyinin yeni dünyaya nasıl baktığına dair çok, çok, çok daha fazla şey var.

Sadece enerji Üstatlarından, kendi enerjilerinin Üstatlarından olan çok, çok az sayıda insan var.

Derin bir nefes alalım.

Rüyadan çıkıyoruz. Ahh!

Tam olarak bu en değerli andayız.

(Duraklama)

Bu Şaud'u sona erdirirken birlikte derin bir nefes alalım. Ama şaudu bitirmeden önce sizden şimdi tutkunuzu, Üstadın tutkusunu hissetmenizi isteyeceğim. Üstadın tutkusu gibi bir şey yok.

Üstat'ın tutkusu, şu anda gezegeni yeniden tasarlayanların bile ötesine geçmektir.

Üstadın tutkusu, bir insanın tutkusundan çok farklıdır. İnsanın tutkusu heyecanlı, uçucu ve ateşli olma eğilimindedir ve birçok dram ve benzeri şeylerdir. Üstadın tutkusunu hissedin.

Büyük bir fark var.

Pekala, koşmam lazım.

Yükselmiş Üstatlar Kulübüne geri dönmek istiyorum ve neler olduğunu bilmelerini istiyorum. Sart ve FM, DocCE ve Gunn ve diğerleri ile birlikte geri döneceğim. Bu gün burada keyif çıkardılar. Geri döneceğiz ve Şambra'yı övme konuşmasını benim yerime yapmaları için onlara bir kereliğine izin vereceğim (Adamus kıkırdar).

Bir sonraki Şaud'umuza kadar önümüzdeki 30 gün derin olacak. Şöyle ki - derin. Yoğun demedim, derin dedim.

Yolun her adımında sizinle olduğumu hatırlamanızı istiyorum.

Tüm yaratımda her şeyin yolunda olduğunu da hatırlamanızı istiyorum.

Teşekkür ederim.Çeviren: Nilgün Börükanlar