• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Oturma (Benching) Sanatı Dizisi Şaud: 7

Kırmızı Çember Materyalleri

Bankta Oturma Sanatı Dizisi

ŞAUD 7

Geoffrey Hoppe tarafından ADAMUS SAINT-GERMAIN Kanallığı

02.04.2022’de Crimson Circle’a sunulmuştur.

 

 

Ben Ben’im, Saint Germain’in Adamus’u.

Burada, Hawaii, Kona'daki Villa Ahmyo'daki Şambra Köşkündeyiz. Aylık Şaudumuz için burada bir kez daha toplandık. Kaç yıldır bunu yapıyoruz, kaç güzel, güzel yıl ve şimdi ışığımızı parlatabileceğimiz bir noktadayız. Ve Tüm sorunlardan aştık, tüm gözyaşlarını geride bıraktık ve şimdi buraya yapmaya geldiğimiz şeyi gerçekten yapmanın, ışığımızı parlatmanın zamanı geldi. Bu o kadar zor değil. Hiçbir maliyeti yok. Çok fazla derse ihtiyacın yok, ama yine de bugün sana bir tane vereceğim. Bu sadece ışığımızı parlatmak için bir nokta. Işığımızı Shaumbra Köşkünden yayıyoruz.

Siz ışıdıkça, ışığınız gezegene yayıldıkça, ah, neredeyse ona olan ihtiyacı, arzuyu, neredeyse çaresizliği hissedebilirsiniz. Işırken, hayatınızda bazı şeylerin olduğunu da fark edebilirsiniz. Şüphelerin kaybolmaya başlaması gibi şeyler. Bilirsiniz, ışığı geri tuttuğunuzda, o iç savaşlara ve çatışmalara dahil olduğunuzda, kendinize meydan okuduğunuzda, çok fazla şüphe vardır. Ama bir kez, “Ben bunun ötesindeyim. Ben bunun ötesindeyim. Ona sahip olmaya devam etmek için hiçbir neden yok” – bir kez bunun ötesine geçtiğinizde – o zaman şüphe ortadan kalkmaya başlar. Kendi enerjinizin akışına geri dönmeye başlarsınız. Muhtemelen asla olmayacak şeyler için endişelenmeyi bırakırsın. “Ben Varım”ın anlamını gerçekten anlamaya başlarsınız. Farkındalığı anlarsınız.

Aniden, ışığı’dığınızdan dolayı, tüm bu diğer şeyler kayboluyor gibi görünür, çünkü, şey, ışıyorsunuz. Artık kimliğinizi oluşturmaya çalışmıyorsunuz, kendinizi gerçekte kim olduğunuza açıyorsunuz. Kimliğinizi oluşturmaya çalışmak, bu pek çok insan için yaşamlar boyunca ilginç ve eğlenceli bir oyundu, “Ben kimim?” ve "Bakalım öyle yada böyle olmak nasıl bir şey görelim." Ve sonunda, bunların hepsinin eylem, eylemler olduğunu, ama hepsinin bilinç eylemleri olduğunu anlama noktasına gelirsiniz.

Ve artık kendiniz için bir kimlik yaratmanız gerekmediğini fark ettiğiniz bir noktaya geldiniz. Basitçe, "Ben, Ben'im." O zaman ışığınızın parlamasına izin verebilirsiniz, tıpkı şu anda burada Villa Ammyo'dan yaptığımız gibi, Gündem yok. Işığımızı orada alacak birinin olup olmamasının önemi yok. Işığımızın parlamasına izin vermek, onu herhangi birinize dayatmaya çalışmak değil, sadece sizinle paylaşmak Şambra.

Ama yine de, bunu yaptığınızda, bunu önce kendiniz için yapıyorsunuz. En büyük ışık kendi benliğinize parlıyor. Ve insan, kendini anlamaya, kendini mükemmelleştirmeye, Aydınlanmaya layık olmaya çalışırken yaptığı onca şeyin, geçmişin çılgınlığını fark etmeye başlar.

Biliyorsunuz Gerçekleştirim, Gerçekleştiriminizi yaşamak, buna layık olmak, bunun için girmeniz gereken bir sınav yok. İnceleme yok. Cennetten gelen şimşekler yoktur ve çoğu zaman gerçekten büyük katartik faaliyetleri yoktur. Gerçekleştiriminize gelirken tökezleyecek ve düşeceksiniz. Bu programın bir parçası, sanırım, en azından şu anda. Kelimenin tam anlamıyla ve aynı zamanda genel anlamda tökezleyecek ve düşeceksiniz, ama biraz tökezleyecek ve düşeceksiniz. Bazen bu bir çarpma ve doldurmadır. Bazen bir şeyler için çok çabalarsınız ve tökezlersiniz ve sonunda yeterince tökezlersiniz ve şunu anlarsınız ki, "Artık denemeyeceğim. Olacağım. Ben sadece olacağım." Ve bu çok büyük bir farktır. Yaratmaya çalıştığın, eskiden olduğun insan kimliğinin, “ Hayır! Hayır! Yapacak daha çok işimiz var. Kusurluyuz ve bunun üzerinde çalışmalıyız ve her türlü saçmalığa sahibiz ve Aydınlanmaya ulaşmak zorundayız” diye çığlık atabilir ama sonra bunların hepsinin yanlış olduğunu anlarsın. Bu sadece ışığınızı parlatma meselesidir. Bu kadar basit.

(** Çvn : Katartik; hastalıklı ve bastırılmış duyguların dışa vurulmasını sağlayarak olayların su yüzüne çıkarılması*)

Işıdığınızda fark edeceksiniz ki, eğer gerçekleştirim’inizi yapmadıysanız, zaten gerçekleştiriminizi yaptığınızı anlayacaksınız. Başlarda da her şeyin yolunda olduğunu ve ondan kaçınmak için her şeyi yaptığınızı ya da kendiniz yapmaya çalıştığınızı ya da başkalarının yaptığı gibi yapmaya çalıştığınızı, işe yaramadığını fark edersiniz. Aniden "Ben' Ben’im. Ben gerçekleştim." Büyük büyük şimşekler olmayabilir. Birdenbire 10 yaş daha genç görünmeyebilirsiniz. Bu şeyler önemli değil. Önemli olan senin kendini gerçekleştirmene izin vermen.

Şimdi pek çok Şambra buna sahip. Gerçekten sahipler ve bunun bir güç yolculuğu olmadığını anlıyorlar. Oh, hayır, Gerçekleştirme – mnh-mnh – bu hiçte bir güç yolculuğu değil. Bu, birdenbire kendi hayatında ve hatta diğer insanlarla birlikte güç sahibi olmakla ilgili değil. Bütün bunlara birden sahip olmak ya da bütün bunları yapabilmekle ilgili değil. Bunun gerçekten yanlış bir rivayet olduğunu, kendi insan zihninizde sahip olduğunuz yanlış bir diyalog olduğunun farkındasınız. İnsan bunu istiyor olabilir, ancak Gerçekleştirme sadece şudur. "Ben, Ben’im. Ben gerçekleştim. "

Ve bunu fark ettiğinizde, bunu kendi içinizde gerçekten hissetme noktasına geldiğinizde, tüm enerjiler değişir, uyum sağlar ve çok eşzamanlı ve çok kişisel bir şekilde akar. Artık üzerinde çalışmak yoktur. Gerçekleştirme ile birlikte gelen bazı ihtişam,zafer beklentileri artık yoktur. Gerçekleş’tirimini fark eden Şambra için, mesele artık ihtişamla, zaferle ilgili değil. Bu güçle ilgili değil. Daha fazla enerjiye sahip olmakla ilgili değil. Bunların hiçbiri. Bu sadece İnsanı değil gerçekte kim olduğunuzu anlamakla ilgilidir. İnsan, dışarı çıkmak, keşfetmek ve oynamak için harika bir Veche’dir, ama aniden “Ben, Ben'im”in” farkına varırsınız ve belki de bunun üzerine kelimeler koyamazsınız. Belki de gerçekten tanımlayamazsınız. Ve ben çoğu zaman Gerçekleştirmeye yeni gelenleri, cesaretlendiriyorum. Onu tanımlamaya çalışmayın sadece o olmaya ve onu yaşamaya çalışın. Daha sonra, onu tanımlayabilecek ve daha iyi iletebileceksiniz. Ama şu anda, sadece derin bir nefes alıyorsun ve "Ben gerçekleştim" in farkına varıyorsun.

Bu nedenle, burada, Villa Ahmyo'dan dünyaya Işığımızı yayıyoruz. Gündem yok. Bu web yayını aracılığıyla her birinize sesleniyorum. Ve Işıdığınızda özellikle kendinize ışıyorsunuz. Hakediyorsunuz. Yaşadığınız onca şeyden sonra bunu kesinlikle hak ediyorsunuz.

Öyleyse bununla, güzel, derin bir nefes alalım. Burada olmamızın nedenine.

Şambra için yeni bir dönemdeyiz. Linda, bunu fark ettin mi? Artık Şambra için yepyeni bir dönemdeyiz.

LINDA: Buna inanıyorum.

ADAMUS: Her zaman Şambra ile birliktesiniz.

LINDA: Hissedebilirsin. Hissedebilirsin, gerçekten.

ADAMUS: Evet.

LINDA: Özellikle son zamanlardaki etkinliklerimizde ,bunu görüyorsun.

ADAMUS: Görüyorsun, ön saflardasın. Çok kişisel, samimi bir şekilde Şambra ile birliktesiniz ve 15, 20 yıl önce yapılan toplantılar, atölye çalışmaları ile karşılaştırıldığında farkı görebilirsiniz. Demek istediğim, o zamanlar da harikaydılar, ama şimdi çok farklılar.

LINDA: Geoff, sadece bir çift bile… oh, Adamus.

ADAMUS: Ben Adamus'um (Adamus kıkırdar).

LINDA: Üzgünüm. Biliyorsun, benim için biraz kafa karışıklığı oluyor (Adamus kıkırdamaya devam ediyor). Ama son çift olarak bile-…

ADAMUS: Geceleri kiminle yatıyorsun?

LINDA: Ben Geoff'le yatmaya çalışıyorum ama sen,ama sen çok kıçımızdasın..

ADAMUS: Katılmıyorum. Sadece Cauldre ile planlanmış bir randevum var...

LINDA: Yatağımızda.

ADAMUS: … o sırada. O yatakta değil. O başka bir yerde. Bedeni yatakta ama bilinci başka bir yerde.

LINDA: Net’lik için teşekkür ederim.

ADAMUS: Evet. Böylece sen onun bedenini alabilirsin. Onun bilincini de ben alabilirim. Pekala (Linda suratını asar ve Adamus kıkırdar). İyi. İyi. Yani, evet, ayırt edici bir fark var. Yeni bir dönemdeyiz. Gerçekten …

LINDA: Ama sadece – 10 yıl önce değil. Sadece son birkaç yılda.

ADAMUS: Son birkaç yıl, kesinlikle. -Bir çoğumuzun- yaşadığı en büyük dönüm noktası diyebilirim Şambra ile en büyük Ayrılık Noktası 2020 yazında geldi.

LINDA: Katılıyorum.

ADAMUS: Bu, COVID'in bir kombinasyonuydu ( bileşimi). Bu, dünyadaki pek çok Şambra'nın sadece derin bir nefes alıp Gerçekleştirimlerini kabul etmelerinin bir kombinasyonuydu. Sadece, "Ben gerçekleştim." Bu kadar. İhtiyacı olan tek şey bu ve ne olacağına dair tüm beklentiler olmadan. Ondan sonra Enerjiler yeniden dengelenir, uyum sağlar ve farklı şekilde çalışır. Ama her şeyden çok, benlik algınız değişir.

LINDA: Kesinlikle.

ADAMUS: Şimdi gerçekleştirimi yapmaya çalışmak ve seni bundan alıkoyduğunu düşündüğün şeylerle savaşmak yerine, şimdi sadece gerçekleştiminin farkındasın. Bu çok temiz bir nefes – ahhh! - ve COVID'in tam ortasında geldi. Ama o zamandan beri bile, şimdi buraya yapmaya geldiğimiz şeyi yapıyoruz. 20 yıllık bir hazırlıktı ve şimdi buraya yapmaya geldiğimiz şeyi yapıyoruz ve bu ışığı parlatmak. “Eh, bu oldukça kolay” diyorsunuz. Neden 20 yıla ihtiyacımız vardı ki?” Peki, kendinize neden 20 yıla ihtiyacımız olduğunu sorun. Ama şimdi burada yapıyoruz. Biz burada yapıyoruz.

LINDA: Bu bir evrimdi. Ama göremiyorsun.

ADAMUS: Evet, mutlak evrim. Ve şimdi bir bütün olarak, Şambra enerjisi gerçekten yumuşadı. Olgunlaştı. Duvarlardan pek sekmiyor. Panik yok, çaresizlik yok. Şimdi, hala çok şey yaşayan bazı Şambralar var, ama onların kıçına tekmeyi basacağız ve olmalarına gerek olmadığını bilmelerini sağlayacağız (Linda tepki verir) – bazen gereken budur, ya da sadece meditasyon yapabiliriz. . Ama sonra daha da kötüye gidiyorlar.

LINDA: Bu senin işin değil.

ADAMUS: Benim işim değil. Benim işim değil. Hayır, insanların bunu yapma şekli dışında meditasyon yapmakta yanlış bir şey yok. Ama bunun dışında, harika bir araç (Adamus kıkırdar). Öyleyse başlayalım. Bugün ele alacağımız çok şey var. Öncelikle iletişimden bahsetmek istiyorum.İletişim

Tartışmalarımızdan bildiğiniz gibi enerji iletişimdir, iletişim hemen hemen her şeyin merkezinde yer alır - hemen hemen her şey. O artık e=mc2 değil, e=c ‘dir, “c” iletişimdir. Farketmez – enerji ve iletişim- aynı.

Son zamanlarda burada Şambra Köşkü'nde, Şambra'nın sözcüklere veya resimlere ihtiyaç duymadan bir şeyleri algılamayı, bir şeylerin farkında olmayı öğrendiği -İletişimde Üstatlar- ile bazı harika toplantılar gerçekleştirdik. Ve ilk başta çok zor görünüyor çünkü zihin onları bir tür sözlü veya görsel referansa sokmak istiyor. Ama buna gerek yok ve siz, "Sınırlı insan tanımı olmadan da bir şeyler hissedebiliyorum"u fark ediyorsunuz.

Başka türlü onları bunaltabilecek olan meleksi duyuları açabileceklerini fark etmeye başlıyorlar, ama şimdi kendilerini o meleksi duyuların tüm güzelliklerine açabiliyorlar. Yaklaşık 200.000 melek duyusu var, ama şimdi güzelliği tanımlamak zorunda kalmadan onu duyumsamak için bunlardan faydalanıyorlar.

Bu, benim eski terminoloji diyeceğim ama gerçek aşk diye adlandırdığım, onu bir şeye yerleştirmek zorunda kalmadan meleksi bir duyu haline gelen sevgiyi hissetmektir. Bütün bu şeyler açılıyor. Bu yeni ve harika iletişim anlayışına sahibiz.

İletişim sadece, sanırım, siz buna mesajlaşma diyorsunuz yada arayarak, tüm bu şeyler aracılığı ile sürekli gevezelik yapmak ya da bazıları için - internet aracılığıyla seks yapmak değildir. Bu bir iletişim şeklidir. Ama biz öze, algılama yeteneğine ve daha sonra ışıma yeteneğine, meleksi duyularınızdan ışımaya yeteneğine geliyoruz. Çok daha kolay, çok daha hızlı, çok daha dolgun ve daha ödüllendirici ve tüm bunlar enerjiyi kullanmak, ( *araba vb gibi binip ,sürmek, kullanmak*) ya da onunla oynamaktır, çünkü enerjinin olduğu şey budur.

Şimdi, yakında dünyanın enerjinin iletişimden başka bir şey olmadığını anlamaya başlayacağını ve bu konudaki zamanlamanın ideal olduğunu, çünkü şu anda enerjinin güçle ilişkilendirildiğini söyledim.

LINDA: Doğru.

ADAMUS: Güçle.

LINDA: Doğru.

ADAMUS: Yani, insanlar enerji açısından düşünüyorlar, güç açısından düşünüyorlar. Yeterli enerjiye veya güce sahip olmadıklarını düşünürler ve sonra onu elde etmeye çalışırlar. Bunu tersine çeviriyoruz. Işığımızı parlatıyoruz ve enerjinin bir iletişimden başka bir şey olmadığı bilincine varıyoruz. Konuşmuyor. Sohbet etmez. Size ne yapacağınızı söylemez. Onu gerçekten özüne indirgemek istiyorsanız, basitçe “Ben Varım. Ben varım.” şeklinde ifade edilir. Ve ayrıca, enerji tamamen sizindir.

Yaşadığınız bu çok ilginç zamanda ve bir an için bunu hissetmenizi istiyorum. Bu, herhangi biriniz için büyüleyici bir zaman ve zorluklar olduğunu biliyorum - inkar edilemez, zorluklar oldu - ama şimdi gezegendeki bu en büyüleyici, destansı zamanda buradasınız.

Bunu bir anlığına hissedin. Sadece başka bir yaşam için burada değilsiniz. Sadece burada A noktasından B noktasına giden ve asla hiçbir yere varamayan lineer bir tren yolunda değilsiniz. Siz, her şeyden önce, Gerçekleştiriminiz için, gerçekleştirdiğinizi anlamak için ve sonra gezegenin gerçekten ihtiyaç duyduğu bu değişim zamanında burada olmak için buradasınız; Bunu kolaylaştırmaya gerçekten yardımcı olmak ve aynı zamanda sadece deneyimin bir parçası olmak için buradasınız. Deneyimin bir parçası, ancak diğer insanların deneyimleme biçiminden farklı. Bunu zorluk açısından deneyimliyor olabilirler ya da dünyanın parçalanmak üzere olduğunu hissediyor olabilirler ya da sadece kafalarını kuma gömüyor olabilirler. Ama siz, ışığınızı parlatmayı çok bilinçli bir perspektiften deneyimlemek için buradasınız. Kendiniz ve gezegen için burada, gezegende olmak için daha iyi bir zaman seçemezdiniz.

Bir an için bunun nasıl birleştiğini, bir araya geldiğini hissedin. Doğru zaman, doğru yer, hata yok.

(Duraklama)

Gezegende şu anda neler oluyor? -sistemler, teknoloji, enerji- olan her şey açısından. Bahsettiğim şeyler, şu anda gezegendeki en büyük itici faktörler – egemenlik veya özgürlük. İnsanlar daha önce hiç olmadığı kadar özgürlüğü arzuluyorlar ama bunun ne olduğunu gerçekten bilmiyorlar. Özlem duyuyorlar ama oraya nasıl ulaşacaklarından ,orayı nasıl bulacaklarından emin değiller.

Onlar da gerçeği arıyorlar ve Tanrı biliyor ki, bu zamanda ve çağda gerçeği nerede bulacaksınız? Gerçeği nerede bulursun?

LINDA: Zorlayıcı.

ADAMUS: Medya haberlerinde, internette, arkadaşlarından, yerel komplo kulüplerinden, her neyse. Gerçeği nerede bulursun? Bir yer var. Kendi içinizde. Ve eğer ışığını parlatıyorsan, aynı zamanda kendinle iletişim kuruyorsun ve aynı zamanda sezgisel olarak gerçeği biliyorsun ve etrafta uçuşan diğer tüm çöplere kapılmayacaksın.

LINDA: Bu gerçekten cesaret verici aslında. Bunu çok güzel damıtmışsınız. Vay!

ADAMUS: Teşekkürler. Teşekkür ederim.

LINDA: Paha biçilemez.

ADAMUS: Evet, ben bir Üstadım.Yani, aradıkları şey gerçek. Övgüleri İstediğiniz zaman akıtmaya devam edebilirsin. Ve bununla ilgili şaka yapıyorum ama çoğunuz - kendinizden, başkalarından övgüler alın, kabul edin! Büyük bencil bir kişi olacak değilsin!. Bu tıpkı gerçekten olduğunuz Üstad’ın bir onayı, kabulü gibidir, bu yüzden utangaçlık veya “Ben layık değilim” oyununu oynamayı bırakın.

Daha fazla övgü?.

LINDA: Ah, tabii. Harika bir fikir.

ADAMUS: Peki, teşekkür ederim.

LINDA: Tanrım, bu konuda bize yardım ettin.

ADAMUS: Tabiki, teşekkür ederim (Adamus kıkırdar).

LINDA: Gerçek olamaz, bu ne anlama geliyor.

ADAMUS: Övgüyü kabul et. Peki.

Yani egemenliğimiz var. Gerçeğimiz var. Gezegendeki en büyük itici güçlerden biri olarak enerjimiz var. Bunların hepsini geçen ay belirttim, ama bilirsiniz, Şambra unutmaya meyillidir.

LINDA: Biliyor musun, şimdi STEP (ADIM) gibi küçük bir yardımcı kelime oluşturdum ve yardımcı oluyor.

ADAMUS: STEP (ADIM), doğru. Evet. Egemenlik (Sovereignty). Gerçek (Truth). Enerji (Energy). Oh, şu anda gezegendeki enerji ve sürmekte olan tüm çatışmalara rağmen, bunun arkasındaki itici güç enerjinin kendisidir. Yani savaşın araçlarından biri, tabiri caizse ekonomik savaş. Ve sonra sonuncusu, “P” nedir?

LINDA: Tutku mu?

ADAMUS: Hayır.

(bir duraklama var)

Güç.

LINDA: Ah!

ADAMUS: Güç!

LINDA: Buna inanmak istemedim!

ADAMUS: Güç. Hayır, daha önce belirtmiştim.

LINDA: Biliyorum.

ADAMUS: Yani, güç. Hayır, büyük güçlerden biri. İnsanlar – bardağı taşıran son damla gibi – güce tutunmaya çalışıyorlar. Bunun hakkında birazdan konuşacağım.

Ancak şu anda hepimizin yaptığı işte, enerjinin iletişim olduğunu anlamak çok önemlidir. Ve halka açılmanın eşiğinde olduğunu söyledim ve geçenlerde bunun ilk adımını [gördüm] ve senden bunu okumanı isteyeceğim sevgili Linda.

LINDA: Tamam.

ADAMUS: Bu, tartışmalı bir fizikçiden bir alıntı, ancak iyi fizikçiler, bazı eski paradigmaları yıktıkları için tartışmalıdır.

LINDA: Doğru.

ADAMUS: Fizik tamamen işlerin nasıl yürüdüğü ile ilgilidir. Ama fiziğin sadece bu boyutunu değil, çok daha fazlasını keşfetmek için biraz alışılmışın dışında olmalısınız – alışılmışın çok dışında olmalısınız –.

Böylece yakın zamanda bir alıntı çıktı…

LINDA: Şey, insanlar yanıldığını kanıtlamaya çalışırken çok şey öğreniyorlar.

ADAMUS: Aynen.

LINDA: Doğru.

ADAMUS: Peki bu kimden?

LINDA: Tamam. Bu Nassim Haramein'den.

ADAMUS: Nassim Haramein, evet.

LINDA: Fizikçi.

ADAMUS: Evet. Evet iyi. Ve yöntemleri nedeniyle tartışmalı, ancak yöntemlerinin böyle olması gerekiyor, çünkü mevcut eski sistemin bataklığına takılmak istemiyor.

LINDA: O nereli? Nereden olduğunu çözemedim.

ADAMUS: Sadece devam et.

LINDA: Tamam. "Bu akıllı ve düzenli kozmosun varlığı, yaratılışın yapısının karmaşık ve her katmanla iletişim halinde olmasıdır."

ADAMUS: Tamam. Her katmanla iletişim kurar. Yapı, sistem, bu evren her katmanla iletişim kurar. İyi.

LINDA: Tamam. "Bu iletişim, sistemin kendisi hakkında bilgi edinmesine, gelişmesine ve kendinin farkında olmasına izin veren bir bilgi alışverişi dinamiğini - ileri besleme, geri bildirim veya bilginin geri bildirim döngüsünü - besler."

ADAMUS: Kendinin farkında ol. Yani temel olarak, Nassim'in söylediği şey, bu muazzam iletişimin devam ettiği. Uzay cansız değil (*ölü bir boşluk değil). Aptal parçacıklar değil. Her şey iletişim halinde. Şimdi, henüz bilmediği ama başlamak için bizim ona yardım edeceğimiz şey, tüm “enerjinin sizin olmasıdır .( kendisinin) ” . Bu büyük bir keşif olacak. Ama söylediği şey, herşeyin birbiri ile iletişimde olduğu, birbiri ile bağlantılı olduğudur.

Şimdi, bir sonraki adımı, bu yıl bir ara, enerjinin iletişim olduğu ya da tam tersi, iletişimin enerji olduğu teorisiyle ortaya çıkmak olacak. Bu, uzun zamandır konuştuğumuz şeyin ilk adımı - ve eğer bu alıntıyı tekrar görebilirsem - ama her şeyin her katmanla iletişim kurduğunu söylüyoruz. Bedeninizdeki her şey, realitenizdeki her şey iletişim halindedir. Her şey içinizde, birliğinizde birbirine bağlıdır ve bu harikadır. Ve iletişim, bu bilgi alışverişini körükler ve sistemin kendisi hakkında öğrenmesini, gelişmesini ve kendinin farkında olmasını sağlar. Bu kulağa Adamus oyun kitabından fırlamış gibi geliyor ve olabilir.

Buradaki önemli nokta, önemli olan çıkarım şudur ki özellikle Şambra için iletişim bir sonraki adımdır. Doğal halinizde kelimeler veya resimler olmadan nasıl iletişim kuracağınızı anlamak ve sonunda bunu kullanabilirsiniz. Ama nasıl yapılacağına dair bu anlayışa geri dönmenin zamanı geldi. Ve şu anda tüm bedeninizi fark etmek, tüm nöronlar ve tüm hücreler ve moleküller ile iletişim kurmaktır. Hepsi iletişim halinde. Senin realitendeki herşey ,oradaki hava tamamen iletişim halinde. İletişim kurmak için bir parçacık olmak zorunda değildir. Konuşabilmesi, şarkı söyleyebilmesi veya mektup yazabilmesi veya bunun gibi bir şey olması gerekmez. Hepsi şu anda iletişim halinde. Hepsi senin ve sen bunun tam ortasındasın.

Ve iletişiminizi hissetmek için bu çok önemli bir nokta, ancak kelimeler beklemeyin. Hiç beklemeyin. Onu meleksi duyularınızla hissedersiniz ve bu duyuları tanımlamanız bile gerekmez. Sadece zaten onların orada olduklarını bilmeniz gerekir. Bu Duyusal olma ve çok, çok, çok, çok, çok farklı seviyelerde farkında olma yeteneğidir, Duyusal olma ve çok, çok, çok, çok, çok farklı seviyelerde farkında olma yeteneğidir, Bu size sadece içinde bulunduğunuz bu fiziksel realiteye değil, tüm boyutlara dair, onu çevreleyen gerçeklere dair bir perspektif verecektir. Yani, iletişim, yaptığımız şeyin merkezinde yer alıyor, şimdi bunu anlıyorsunuz ve iletişimi anlıyorsunuz, enerjiyi anlayacaksınız ve bunun tersi de geçerli.

Nihayetinde, hepsi çok temel bir şeye, tek bir temel şeye iner – farkındalık. Farkındalık. Farkındalık, sahip olabileceğiniz en büyük hediyedir. Farkındalık en büyük hediyedir ve “Ben Varım” ile başlar. Farkındayım. Ben varım." Eğer sen var olmasaydın, var olduğunun farkında olamazsın. Yani, çok basit, çok çekirdek – “Ben Varım”. Ve sonra, "Ben Ben'im", temelde yaptığınız, düşündüğünüz veya olabileceğiniz veya olacağınız her şey olduğunuz anlamına gelir, ama hepsi Şimdi anındadır. Farkındalık, sahip olduğunuz en büyük hediye.

Ve şu anda biz daha çok iletişim kurarken, siz kendi enerjinizle iletişim kurmayı öğrenirken olan şey, bazen insan zihni tarafından kesinlikle anlaşılan seviyelerde farkındalığınızı açar; diğer zamanlarda, sahip olduğunuz doğal iletişimlere açıklık veya izin verme, algılama yeteneği, farkında olma yeteneği ve tüm iletişimleri hissetme yeteneği gerektiren seviyelerde. Ve bu ezici değil.

Ah, her küçük atom iletişim kuruyor” diye düşünüyorsunuz. Bu ezici değil ve size ne yapacağınızı söylemeye çalışmıyorlar. Bunu aşın. Size asla ne yapacağınızı söylemezler. Bunu seçen sizsiniz. Ben'im veya ruh bile size ne yapacağınızı söylemez. Ama Öz ile yeniden bağlantı kurabilirsiniz, ruhla yeniden bağlantıya izin vererek kendinizi gerçekten bir dengeye geri getirebilirsiniz, çünkü o sizsiniz. Her şey bu. Bu senin bilgeliğin. Bu senin enerjin. Ama bunların hiçbiri sana ne yapman gerektiğini söylemeyecek ve ben artık bunu duymak istemiyorum. Ruh rehberleriyle her şeyi geride bıraktığımızı biliyorum, ama şimdi, “Pekala, ruhum bana şunu ya da bunu yapmamı söyledi” diyorsunuz. Hayır, söylemiyor. Ruh, sürekli bir ışık, bir güvence, tüm enerjinizin, bilgeliğinizin ve potansiyellerinizin deposu olarak oradadır. Ama “bunu yap” veya “şunu yap” demiyor. Bu sana bağlı. Bu size kalmış ve bu seçimleri yapmanıza yardımcı olması için bilgeliğinizi getirebilirsiniz, ancak sonuçta bu size kalmış.

Yani tüm iletişimlerin en temeli, her şeyin en temeli “Farkındayım. Ben varım. Ben Ben'im’dir. Bu her zaman gerçekleşen bir iletişimdir. Son zamanlarda workshoplarda deneyimlemeye çalıştığımız gibi tamamen sessiz bir ortamda olabilirsiniz, sadece tamamen sessiz ve o iletişim hala var. Ama bu bir çığlık sesi değil ve kafanızdaki bir ebeveynin sesi ya da buna benzer bir şey değil. Sadece "Ben Ben'im. Ben varım." Gerçekleşen o sürekli iletişim budur.

Bir an için onu hissedin.

(Duraklama)

Ve ilk başta kelimelerin ötesine geçmek zor, ama sonra doğal halinize geri dönüyorsunuz ve aniden zor kısmın aslında kelimeleri kullanmak, bir dil öğrenmek ve kendinizi dilde veya görsellerde sınırlamak olduğunu fark ediyorsunuz.

Bu konudaki bir sonraki önemli nokta – iletişimden bahsediyoruz ve farkındalıktan bahsediyoruz – farkındalık olacaktır.Şimdi anında Farkındalık

Biliyorsunuz, pek çok Şambra – pek çok insan – önce genel insanlarla başlayacağım. Pek çok insan, şey, onlar bir nevi habersizler. Kendi sınırlı gerçeklikleri içinde çok sınırlı, çok sınırlı bir şeyin farkındalar. Belki aile üyelerinin, işlerinin ve dışarısının soğuk olabileceği gerçeğinin farkındalar, ama farkındalık oldukça sınırlı, ki bu biraz, şey, bu üzücü değil, biraz talihsiz, çünkü daha farkında olunacak çok şey var.

Çoğu insan bedeninin dışındadır. Bedenlerinde veya hatta zihinlerinde topraklanmış değiller. Ve başka daha yüksek bir bilinç durumu gibi bir yerde değiller. Onlar hiçbir şeyin olmadığı bir yerdeler. Onlar sadece bir şekilde burada değiller. Orada değiller. Onlar bir nevi günü geçiriyorlar ve çünkü bunun sebebininin çok fazla acı olduğunu söyleyebilirsiniz, bedeninizde tam olarak topraklanamayacak kadar çok acı var. Ama ağrının olmasının sebeplerinden biri de bu, çünkü bedenin sana "Buraya geri dön" demeye çalışıyor. Duygusal acı içindeler, bu yüzden şimdi’ anında mevcut olmak istemiyorlar. Sadece başka bir yerde olmak istiyorlar ama burada, sadece idare edebilecek kadar farkındalığa sahipler, ama duygusal acı bunaltıcı. Yani bir nevi ayrılırlar. Ama yine, bunu yaptığınızda, duygusal acı her zamankinden daha fazla çığlık atar ve bu acı geri ister. Seni geri ister. Böylece bu acıları serbest bırakabilirsiniz. Gitmelerine izin verebilirsiniz. İlk etapta acıdan kurtulmanın en iyi yolu olan ışığınızı parlatabilirsiniz.

Pek çok Şambra, hala burada olmayı gerçekten istemiyorlar. Fiziksel ağrıları olabilir. Zihinsel sorunları, zihinsel acıları olabilir. Yani başka bir yere gidiyorlar. Eh,,O durumdayken, burada değilsin. Gerçekten tamamen farkında değilsin. Sevinç ve mutluluk, sağlık ve bolluk açısından burada olan tüm hediyeleri almak için burada değilsiniz.

Nihayetinde, her şey şimdiki an veya Şimdide olmak dediğim şeye gelir. Onlar Şimdi'de değiller. Onlar mevcut değil. Ve herhangi bir şeyin olduğu tek yer Şimdi'dir. Şu anın dışında hiçbir iletişim yoktur. Sadece geçmişin anıları ve geleceğin ne olabileceğine dair merak ya da algılar vardır. Ama iletişim yok. Her şey Şimdi anında iletişim kurar. İletişim mi istiyorsun? Şimdi anında olun.

Şimdiki an, geçmiş yaşamlarınız dahil her şeyin olduğu yerdir. Gerçekten geçmişte değiller. Şimdiki an, tüm bolluğun olduğu yerdir. Gelecekte değil. Gelecekte değil. Şu an, sağlık sorunlarınız varsa, şimdiki an sağlığınızın olduğu yerdir. Sağlık, genç olmanızda, geçmişte değildir. Mucize bir tedaviniz olabileceğini düşündüğünüz gelecekte değil. Mucize bir tedavi mi istiyorsun? Şimdi anında olun, çünkü burası tüm farkındalığın, tüm iletişimin, tüm alışın ve tüm armağanların olduğu yer burasıdır – tamamı burada.

Siz farkında olmasanız da, geçmiş yaşamlarınız şimdiki anda mevcuttur. Açık olan bir tür körlük var. Gelecekteki potansiyelleriniz aslında gelecekte değil. Şu anda buradalar. Sadece bekliyorlar. Sanki, diyelimki şimdide mevcut olmak ,devasa ,uçsuz bucaksız bir gerçeklik manzarası, sizi bekleyen güzel gerçeklik manzarası gibi . Yani şu anda hepsi burada.

Zaman yok. Yani saat takarsan zaman vardır ama gerçekte zaman yoktur. Bu nedenle, sonsuzluğu veya ebediyeti düşündüğünüzde – geçmişi düşündüğünüzde – uzun, uzun, uzun, uzun bir zaman gibi görünüyor. Sonsuzluğu düşünüyorsun. Sonsuza kadar biriyle evli olduğunuzu hayal edebiliyor musunuz? Demek istediğim, bu uzun bir zaman.

LİNDA: Uzun bir zaman.

ADAMUS: Uzun bir zaman ve asla bitmeyecek. Ve bunu uygulayan bazı dinler var. Bu uzun bir süre boyunca yapılan büyük bir yemindir.

Sonsuzluğu düşünürken, zihin düşünemez, sadece uzayıp gider. Sonsuzluğu düşündüğünüzde, zihin onu hayal edemez. Sadece devam ediyor ve ediyor ve ediyor. Her şeyin bu şimdiki anda olduğunu, farketmediğiniz sürece. Her şey tam şimdi anında oluyor. Bu şekilde düşündüğünüzde, sonsuzluk hiç de uzun değil. Her şey burada. Sonsuzluk, uzayıp giden bir uzay boşluğuna yayılmıyor. Sonsuzluk tam burada. İşte o zaman hiç doğmadın diyorum; sen hiç meleksel bir ruhsal doğum yapmadın. İnsan [olarak] doğdunuz, ama bir Tanrı'nın bir el hareketiyle birden bire var olmadınız ve asla varoluştan çıkmıyorsunuz, çünkü her şey tam burada . Her şey tam buradayken nasıl bir geçmişe veya geleceğe sahip olabilirsin?

Sizden kendinize, ruhunuzdan size tüm hediyeler tam şimdi burada. Hadi – bu bir merabh değil, bu sadece onu hissetmek için bir an – hadi biraz müzik dinleyelim ve onu hissedelim. Şu anda çok güzel basit ve çok gerekli.

(Müzik başlar)

Her şey burada, şimdiki anda mevcut. Her şey. Şimdiki anın dışında hiçbir iletişim yok. Şimdiki anın dışında şifa yoktur. Bunun dışında bir bolluk yok. Bu kadar.

Bu yüzden şu an, şimdiki anın farkında olmak gerçekten kaçınılmazdır.

Şimdiki anda iletişim kurmak ve şimdiki anda ışığınızı parlatmak şu anda kaçınılmazdır.

Geçmişin, geleceğin ve doğrusal gerçekliğin tuzağına düşmenin çok kolay olduğunun farkındayım, ama öyle değil. Gerçeklik daireseldir. Hepsi şimdiki anda mevcut. Tüm geçmiş yaşamlarınız.

Geçmiş yaşamlarınız şu anda çok, çok ilginç bir şey yaşıyor. Gerçekleştirmeden geçiyorlar. Geçmişte olsa da ya da en azından öyle olduğunu düşünseniz de, şu anda oluyor. Biri tartışıp, “Eh, onların tarihleri var. Bazı şeyler yaptılar ve sonra öldüler.” diye söylese de, ah, hayır gerçekten değil. Her şey şu anda değişiyor , çünkü o şimdi’ anında oluyor.

Zamanda geriye giderek gerçekten geçmişinize gidemezsiniz, ancak tüm bu diğer ifadeleri duyumsayabilirsiniz. Onlarla şu anda iletişim kurabilirsiniz. Hepsi burada , şimdi anında.

Tüm bolluğunuz tam burada. Bazılarınız hala arıyor, “Bolluk nerede? Nerede? Onu bulamıyorum." Çünkü oraya bakıyorsun.

Hepsi şimdi anında mevcut. Tüm yaratılışta başka bir şey yoktur. Başka hiçbir şey. Sadece şimdiki an.

Çok uzak bir gezegenden parlayan ışık, farkında olduğunuz tek şey bu lineer gerçeklik olmadıkça ,iki milyon ışık yılı uzaklıktan gelmez. Artık hayır, o ışık anda parlıyor.

İki milyon ışık yılı uzaklıkta bir yıldız veya güneş sistemi olarak algılanan şey, gerçekte orada değildir. Ah, elbette, insanların ölçüm için kullandığı araçlar aksini iddia edebilir, ama hayır, aslında tam olarak burada. O uzak gezegen aslında tam burada. Olmak zorunda.

Anılar veya belki umutlar hariç, şimdiki anın dışında hiçbir şey yoktur. Geçmişin anıları ve ne olabileceğine dair umutlar, ama tüm bu umutların, olmayı seçeceğiniz tüm şeylerin hepsinin tam burada, şimdi anında mevcut olduğunu keşfedersiniz.

Geçmişten haber veren hiçbir şey yok. Her şey şu anda burada. Bu Döngüsel gerçekliktir.

Aydınlanmanız gelecekte bir yerlerde kapalı değildi. Uzun zaman önce – yani, “uzun zaman” – birkaç yıl önce Şambra'ya, Gerçekleştiriminize ne zaman sahip olacağınızı ve hemen hemen yaklaşık bir hafta içinde bildiğimi söyledim. Geleceğe baktığım için değildi. Şimdi anınıza bakıyordum.

Her şey burada. Bu bazen sadece derin bir nefes almak, biraz rahatlamak, sonra farkında olmak ve onunla iletişim kurmak meselesidir. Ama talepkar değil, ona ne istediğinizi söylemeden, sadece kendi Benliğinizle – enerjinizle, bilgeliğinizle, potansiyellerinizle, ruhunuzla – bağlantı kurun ve bunu hissedin. Hepsi burada, şimdi anında .

Ölümünüz tam burada, Şimdi anında.

Her şey burada. Cevaplar, her şey. Ve bu, şu anda, siz ışığı parlattığınız için çok önemlidir, çünkü o ilk önce size parlar. Siz ışığı parlatırken ve sonra tüm olanınızla, kendinizle, bilinmeyen, keşfedilmemiş kısımlarla iletişim kurarken, hepsi buradalar. Başka bir yerde değiller.

Şimdi anında var olmaya, bulunmaya ve iletişim kurmaya derin bir nefes alalım. Her şey burada. Bu kadar.

Bu büyük ve basit kavrayışla, aniden lineer gerçekliğin eski demiryolu raylarından çıkarsınız. Birden trenin hiç hareket etmediğini fark edersiniz. Hareket etmesine gerek yok. Her şey şimdi’de mevcut, burada.

Takip edilecek yollar yok. Bir yere varmak için enerji yok. Demek istediğim, zaten burada enerji yokluğu yok.

Senin gerçekliğinde ,Şimdi anının gerçekliği dışında hiçbir şey yoktur. Hiçbir şey. Hepsi şimdi anında tam burada.

Ve üzerinde çalışmayın. Üzerinde çalışılan ve düşünülen bu zihinsel şeye girmeyin, “Şimdiki an. Şimd…” Hayır, bu şimdi anınının içine derin bir nefes almak ve rahatlamaktır .Tek gereken bu.

Evet, lineer gerçekliğe geri dönebilirsin. Sonra başka bir derin nefes alırsınız ve doğal halinize geri dönersiniz. Hepsi şimdide mevcut.

Hepsi mevcut, Her şey burada, her şey dahil, bu yaşamda isteyebileceğiniz veya ihtiyaç duyabileceğiniz her şey, her şey. Hepsi burada.

Hadi bununla derin bir nefes alalım ve şimdi anında mevcut olan o ışığın şimdi anında parlamasına izin verelim.

Bazılarınızın bunu tanrı bilir – geçmiş, gelecek, bir zombi boyutu - dışından bir yerden yaptığını gördüm.Hayır, hepsi burada.

Bununla güzel derin bir nefes alalım.

Bir sonraki konumuza geçerken güzel, derin bir nefes.

(Müzik biter)Dünya

Şimdi dünya hakkında konuşalım. Sizin hakkınızda yeterince konuştuk, hadi dünya hakkında konuşalım. Bir an için onu hissedin, dünyayı.

İlginç, ha? İlginç. Kesinlikle harika buluyorum.

Dünyayı hissederseniz ve belkide ve şu anda, demek istediğim, şimdi anında, şu aralar , bu devasa Ayrılık Noktasını – gezegen için devasa bir Ayrılık Noktası – daha önce hiç olmadığı kadar farketmeye başlayacaksınız . Ve bunu daha önce duyduğunuzu biliyorum, "Şeyler daha önce hiç olmadığı gibi," ama bu, gezegen için asla, asla daha önce hiç olmadığı gibi.

Bazıları buna kırılma noktası diyebilir. Tobias benim de beğendiğim "Ayrılık Noktası" terimini kullandı ama şu anda her ne oluyor ise değişim için gezegendeki en büyük fırsat. Bu en büyük fırsat ve buradasınız. Bu ilginç değil mi? Ve biraz geri adım atarsanız, sadece geri çekilin, kısa duvarın arkasında durun ve şu anda olan her şeyi gözlemleyin. Ve biliyorum ki bu bazen çok zor. Bazen iç karartıcı ve üzücü ve içinde dramalar yarattığını biliyorum, ama şu an tam zamanı.

Şaud'umuzun geri kalanında, hatta arada bile, bunu gerçekten hissetmenizi istiyorum.

Savaşların sonu için gezegende hiç böyle bir fırsat olmamıştı. Bu gezegendeki savaşların sonu. Gezegendeki açlığın sona ermesi için böyle bir fırsat hiç olmadı. Bu gezegen, bu tür eski şeyleri serbest bırakmaktan çok uzakta değil. Tam kırılma noktasındayız ve her iki şekilde de gidebilir, ancak kırılma noktasındayız.

Gezegen, bazı eski ekonomik sistemleri bırakmanın tam eşiğinde ve isteseler de istemeseler de bunu yapmak zorunda kalacaklar. Bazıları için fayda sağlayan ve çoğu için fayda sağlamayan eski ekonomik sistemlerden bazılarının değişmesi gerekiyor. Ve yine, bazılarınız işaret parmaklarınızı sallıyor. Komünizm ya da onun gibi bir şeyden bahsetmiyorum. Bu işe yaramadı. Bu kötü bir Atlantis gece kaçamağıydı ve işe yaramadı. Ve işe yaramayacaktı çünkü Atlantis zamanlarından bir şeyleri çekip çıkarmaya çalışıyordu ve işe yaramayacaktı.

Ama ben daha çok küresel bir finans dengesinden bahsediyorum. Ve yine, şu anda çok fazla ayrıntıya girmek istemiyorum. Sanırım yeni “Konu üzerinde” konularımdan birini bununla ilgili yapacağım, ama bu bir tür ekonomi için gezegende bir tür adil dağılım ve biz bunun tam sınırındayız.

Bu gezegende daha fazla güç oyununun olmamasının eşiğindeyiz. Artık güç oyunları yok.

Şu anda her şey bir nevi odağa girdi ve sıkıştırıldı, sıkılaştı ve değişime hazır hale geldi ve bu potansiyel değişimi destekleyen birçok unsur var, teknolojiden bilime kadar her şey; sistemlerden, eski sistemlerden, hatta fizikten. Hepsi gezegenin bulunduğu Ayrılık Noktasını desteklemek için buradalar, ama her şeyden çok bilinci. Bilinç.

Savaşların geçmişte kaldığı, savaşların artık yaşanmadığı, iktidarı en kötü şekilde yöneten diktatörlerin ve liderlerin artık hoş görülmediği bir dünya hayal edebiliyor musunuz? Ve olan şey bu.

Biliyorsunuz, şu anda gezegendeki tüm türbülansı, kaosu, kargaşayı ve olup biten her şeyi hissedebilirsiniz. “Ah, gezegene ne oluyor?” diyorsunuz. Kısa duvarın arkasına geç. Büyük bir değişiklikten önce her zaman türbülans vardır. Ama şu anda olan şey, gezegende yeterince bilinç ve bu eski yollardan bazılarına “artık yeter” diyen yeterince insan var. Tabii ki, eski yöntemler bir çeşit son bir duruş için çirkin kafalarını kaldırıyor, ama gerçekten içimde şu anda gezegende olan her şeye, insanlığın “artık yeter” diyeceğine dair bir his var.

Şimdi, bu büyük bir soruyu gündeme getiriyor. Yani yine senaryo şu ki gezegendeki bilincin evrimi ve gezegendeki şefkat, bu eski şeylerden bazılarını ortadan kaldırıyor. Diyelim ki, belki de şu anda Ukrayna'daki çatışma tüm savaşların sonuncusu haline geliyor.

Sorduğum soru, "İnsanlar hazır mı? İnsanlık buna hazır mı?”

Şimdi, yıllar, yıllar önce Şambra'ya şunu sordum, "Sizce insanlar özgürlüğe hazır mı?" ve ben basitçe, "Tam değil. Tam olarak değil." dedim. Gerçek özgürlüğün ne olduğunu gerçekten anlamaya hazır değillerdi çünkü özgürlük yaptığınız şeyin sorumluluğunu kabul etmektir.

Şimdi, bu dönüm noktasında soruyorum ve bu konudaki görüşlerinizi duymayı çok isterim – sosyal medyada yayınlayın veya bana bir e-posta gönderin ya da her neyse ve Cauldre bana bir e-posta adresim olmadığını söylüyor; bu doğru, bu yüzden “Bana bir e-posta gönder” dedim – ama insanlık şu anda tüm bunlara hazır mı? Ve “bütün bunlar” savaşların sonu demektir. “Bütün bunlar” açlığın ve yoksulluğun sona ermesi anlamına gelir. Bu şeylerin hiç var olması gerekmez. Gezegende şu anda burada bulunan veya bu gezegendeki hiç kimsenin zarar görmemesi için araştırma ve geliştirme aşamalarında olan yeterli kaynak var.

Gezegen suistimalleri, insanlar arasındaki suistimalleri, cinsel istismarı aşmaya hazır mı? İnsanlar birbirleri arasındaki duygusal istismarı bile aşmaya hazır mı? Buna hazırlar mı? Çünkü hepsi şu anda ortaya çıkıyor. Hepsi bu Ayrılık Noktasında ve asıl soru hazırlar mı?

Sonunda özgürlük olarak anlayacakları şeye hazırlar mı? Özgürlük, istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz anlamına gelmez. Özgürlük, yaptığınız her şeyin sorumluluğunu almanız anlamına gelir. Yaptığın her şeyin sorumluluğunu alıyorsun. Gerçek özgürlük budur.

Bu gezegen şimdi enerjiyi anlamaya hazır mı? Gezegeninizi besleyen enerjinin çözümü nispeten basit, şaşırtıcı derecede basit, ancak insanlık bunu görmeye henüz hazır değil. Eski fosil yakıtı, eski enerjiyi gerçek anlamda ve mecazi anlamda kullanıyorlar. Ancak, üç yıl içinde laboratuvardan çıkacak ve neredeyse bedava enerji ve bunun üzerine temiz enerji sağlayacak bu şeye şimdi hazırlar mı?

Bir şeyler değişmeli; bir şeyin değişmesi gerekiyor. Sadece biraz, çok değil. Bir şeyin onu kırılma noktasının üzerine itmesi gerekiyor ve o şey bilinç. Bilinç, ya da ışık.

İnsanlık şu anda herhangi bir savaşın sonuna gelmeye ve buna müsamaha göstermemeye çok yakın. Ukrayna'daki durumla ilgili haberlerde şu anda neler olduğunu görebilirsiniz. Bu bir güç bileşimi – bazılarınız sakinleşsin, söylediklerimi bitirmeme izin verin. Bu bir güç meselesi, çok eski güç oyunları. Bu, büyük ölçüde bir ekonomi meselesidir. Aynı zamanda eski gücün, askeri gücün bir tür sergisi. Dünya şu anda buna nasıl tepki veriyor? Bundan bıkmış durumdalar. Bundan sıkıldılar. Bunun olduğuna inanamıyorlar. Liderlerine, dünya liderlerine bunu değiştirmek için hemen şimdi bir şeyler yapmaları için baskı yapıyorlar ve gücü güçle karşı karşıya getirmemeleri için baskı yapıyorlar. Daha büyük füzeler ve daha büyük silahlarla içeri girmek için değil, temelde insanların "Bununla işimiz bitti. Artık buna müsamaha göstermeyeceğiz." şeklinde ilan etmeleri için. Oh, ve sonra elbette, güç çirkin kafasını daha da kaldıracak ve “Başka seçeneğin yok. Ben tüm gücüm.” diyecek. Ama parçalanacak. Parçalanacak.

Son “Aziz mi Şeytan mı?” tartışmamızda bunun hakkında biraz konuştum ve bu gerçekten bütün bu noktayı ortaya çıkarıyor. Gezegen böyle bir kırılma noktasında, büyük bir değişime hazır. Ama yeterince hazır mı? İşte burada devreye giriyorsunuz. İşte bu yüzden şu anda burada, gezegendesiniz.Güç

Güç hakkında da biraz daha konuşalım, ne olduğu hakkında. Güç.

Güç - basitleştireceğim, oldukça basitleştireceğim ve yine Cauldre neyin geleceğini biliyor, bu yüzden bunun hakkında tartışıyor. Ama şunu söyleyeceğim, güç, güce bağımlı olan insanlar – ve bu bir bağımlılıktır – güce bağımlı olan insanlar, kurban olan veya kendilerini kurban sanan kişilerdir. Geçmişlerinde bir şey tarafından yaralanırlar. Belki geçmiş yaşamlarında bir savaşçı olduklarında, belki de ebeveynleri onlara iyi davranmadıkları için onlara bir şey oldu, her neyse.

Güç tüccarı yaralı bir varlıktır ve yaralarıyla nasıl başa çıkacaklarını bilmezler. Bir kurban haline gelirler ve bir kurban çoğu zaman giderek daha fazla güç biriktirir. Bu tür bir şeyin bir daha asla olmaması için kendilerini korumak zorunda olduklarını düşündükleri bir savunma.

Örneğin, sıradan bir insan düzeyinde, birinin gerçekten kötü bir ilişkisi olduğunu, bir evliliği olduğunu ve çok, çok kötü gittiğini hayal edin. Yaralandılar, yaralandılar ve bu enerjileri serbest bırakmadılar. Onun üzerinden geçmediler. Yani, hepsi bedenlerinde ve zihinlerinde dönüyor. Ve şimdi yaptıkları şey - onlar bir kurban - yani başka bir ilişkiye girerken, tüm bunları, kurban enerjilerini yanlarında getiriyorlar ve bir oyun oynayacaklar. İlişkiden zevk almak yerine, ya bu yeni ilişkiden geri çekilecekler ya da belki daha güçlü, daha iddialı olmaya çalışacaklar. Ya da belki de, sahip oldukları yaralar nedeniyle öfkeli ve şiddetli olacaklar, hatta aşırı içki ya da uyuşturucu alacaklar ve bu bir tür savunma hareketi.

Dünya sahnesinde bile şu anda durum aynı. Bu güç tüccarları kendilerini bir düzeyde kurban olarak görürler. Dünya onlara yanlış yaptı. Başkaları onlara yanlış yaptı. Ve şimdi yapacakları şey, kimsenin bunu bir daha yapamaması için güç toplamak. Güce bağımlı hale gelirler, güce takıntılı hale gelirler ve her zaman gücün mutlak bir yanılsama olduğunun farkına varmazlar. Geçmişten gelen yaralarınızı iyileştirmeyecek. Enerjileri harekete geçirmeyecek veya sizi kurban olmaktan kurtarmayacak. Böylece, ister ordu yoluyla, ister para yoluyla, ister diğer insanları bireysel olarak manipüle ederek olsun, giderek daha fazla güç kazanıyorlar. Ama özünde, gücün peşinden giden insanlar gerçekten de kurbanlardır.

Şimdi, bu anlayışla ışığınızı parlattığınızda, şimdi neler olup bittiğine dair biraz daha anlayışınız var demektir. Kimse gerçekten dünyayı yönetmek istemiyor. Demek istediğim, bazıları denedi ama kimse gerçekten dünyayı yönetmek istemiyor. Sadece dünyanın onları yönetmesini istemiyorlar. Böylece iktidara giderler.

Işığınızı parlatırken, bu tür şeylerin farkına vardığınızda, onları değiştirmeye çalışmıyorsunuz. Onları daha iyi bir insan yapmaya çalışmıyorsunuz. Belki de kendi yaralarını, kendi acılarını görsünler diye o ışığı yakıyorsunuz.

Güç çok ama çok bağımlılık yapan bir şey ama şu anda gezegen “Artık yeter” diyor. İster bir hükümetten, ister bir diktatörden gelen güç; İster şirketlerden gelen güç olsun, dünya “Biz sadece bu şekilde gitmeyeceğiz” diyor. Ve işletmeler aslında oldukça esnektir, çünkü onlar birer işletmedir ve buna uymak zorunda oldukları için buna adapte olurlar. Onlar bir işletmedir. İş hayatında kalmak istiyorlar. Yani bilinç değişirse, iş ona uyum sağlar ve adapte olur.

Şu anda, birçoğunuzun uzun, çok uzun zamandır umduğu, hayal ettiği ve dilediği şeylerin sonu için bu gezegende muazzam bir potansiyel var. Güç ve suistimallerin gitmesine izin vermek. Artık savaşın olmadığı ve kimsenin savaşa tahammül etmeyeceği bir dünya. Savaşçı modunda olanları izole etmenin yollarını bulacaklar. Ya da yağmacı işletmeleri, onları iş ortamından çıkarmanın bir yolunu bulacaklar. Ve yine, güçlerini değil, bilinçlerini kullanarak.

Umarım, bu size gezegende tam olarak neden burada olduğunuza, bu destansı zamanda, bu kırılma noktasında ne yaptığınıza dair daha iyi bir perspektif sağlar.

Hayatınız boyunca, gelecek on yılda insanlığın bu saçmalığa bir son vereceğini hayal edebiliyor musunuz? İnsanlık, var olması gerekmeyen açlığa son veriyor. İnsanlık savaşlara, muharebelere, siber saldırılara ve bunların geri kalanına son veriyor, çünkü artık var olamayacakları kadar çok bilinç var. Gezegendeki çok, çok karanlık yerlerde o kadar çok ışık var ki, var olamazlar.

Şu anda bu muazzam değişimin nerelerde gerçekleştiğini, teknoloji gibi şeylerle kolaylaştırıldığını veya gerçekleştirildiğini hayal edebiliyor musunuz? Bu eski şeylerin asla var olmaması için bu değişiklikleri kolaylaştıran teknoloji. Burada boş bir rüyadan bahsetmiyorum. Şu anda bu gezegende her birinizin önünde duran bir gerçeklikten bahsediyorum. Bir dönüm noktasında. Hangi yoldan gidecek? Aziz mi Şeytan mı? Hangi yön?Bankta Işıma Sanatı

Şimdi bir an için ışıma sanatı hakkında konuşalım. Bankta ışıma sanatı…

Işıma sanatını anlamak çok zor değil. Bankta ışıma sanatı! Bir sandalyede oturarak yapabilirsiniz. Bunu bir park bankında oturarak yapabilirsiniz. Küvette yapabilirsiniz. Bir bankınız olması gerekmiyor. Bazılarınız çok gerçekçi oldu. Bir bankınız olması gerekmez. Her yerde yapabilirsiniz. Bu sadece bir gündem olmadan ışığınızı yaymaktır.

Şimdi, ışığınızı parlatmak ve oturmak ile ilgili tüm bu şey hakkında çok fazla tartışma, anlaşmazlık ve çok fazla kafa karışıklığı oldu. Açıklığa kavuşturmaya çalışmama izin verin.

Her şeyden önce, bir insan olarak, işlerin nasıl gittiğini görmek istediğiniz konusunda belirli arzularınız olacak. Benim bile arzularım var ve ben bir insan bile değilim. Cauldre'nin de var. Çoğu Şambra'nın savaşların sona ermesini istediğini hayal ediyorum ve bu bir gündem. Evet, kesinlikle. Açlığın sona erdiğini görmek. Tamam, bu bir gündem. Bu gezegenin en zor sorunlardan biri olan zihinsel dengesizliği, akıl hastalığını nasıl çözebileceğini görün. Değişen şeyin zihin olduğunu anlayarak, ama zihin olanlardan hoşlanmaz, bu yüzden gezegende çok fazla zihinsel dengesizlik var. Bunu hiçbirimiz görmek istemeyiz. Bunu görmek isteyen pek yoktur umarım.

Artık acı çekmek ve başkalarının acı çektiğini görmek istemiyoruz. Ve evet, bunların hepsi gündem. Bu sizin arzunuz. Başka birinin arzusu olmayabilir ve bu arzularınızın olması sorun değil. Örneğin, kanserin tedavi edileceğini ummak güzel. Nefret bu gezegenden silindiğinde veya en azından çıkış yolunda olduğunda kanser iyileşecek. Kanser, vücudun iletişim ağında bir yanlış iletişime neden olan ve ardından kitle bilincine giren nefret ve öfkedir.

Dolayısıyla, örneğin çoğu Şambra'nın kansere bir son vermek istediğini farz ediyorum ve bu bir gündem. Bu bir önyargı ve bir birey olarak buna sahip olmak sorun değil. Bazı şeyleri sever ve sevmezsiniz. Gezegen için belirli şeyleri görmek istersiniz, özellikle de bu gezegendeki son yaşamınızdayken. Bazı şeylerin geliştiğini ve değiştiğini görmek ve tüm bunların sonunda kapıdan çıkıp, “Oha! Bilirsiniz, çıkarken bazı büyük değişiklikler yaptık” ve Yükselmiş Üstatlar Kulübüne giderken kapıyı arkanızdan kapatırken gülümsemek. Ve bunlara sahip olmak güzel. Neredeyse bunlara sahip olmamak elinizde değildir.

Ancak, park bankında ışıma sanatı yaptığınızda, bunları bir kenara koyarsınız. Bankta ışıma sanatında, artık arzu edilen bir sonuca, hedefe, tercihe veya başka bir şeye sahip olmuyorsunuz. Bunları kendi kişiliğiniz olarak kabul edin, ancak banka oturduğunuzda, bu sadece ışığınızın yayılmasına izin vermekle ilgilidir. Bu dilemek ya da umut etmek değil. Gezegensel barış çağrısı yapmak değil. Evrende Başka herhangi bir şeye izin vermek için kozmosta yeni Vortex’ler açmak değil. Bu sadece ışığını parlatmak. Bence bunu kolayca yapabilirsin.

Evet, bunun gezegendeki tüm savaşların sonu olduğunu gerçekten umduğunuza dair zihninizde uçuşan düşünceler olacak, ancak buna odaklanmıyorsunuz. Üzerinde durmuyorsunuz. Bunu dışa yansıtmıyorsunuz. Gündem olmadan sadece ışığınızı parlatıyorsunuz. Bilincinizi saf haliyle parlatıyorsunuz. Farkındalığınızı bu şimdiki ana yansıtıyorsunuz. Yaptığın şey bu. Evet, yine de kişisel tercihlerinize sahip olabilirsiniz, ancak bankta oturduğunuzda, bu sadece ışığı parlatmaktır, Işımaktır. Bunu yapmak oldukça kolay.Şimdi’de Işımak – Merabh

Hadi hemen şimdi yapalım. Hadi hemen şimdi yapalım.

Bu gezegen tarihinde şu anda bu çok destansı bir zaman ve yine bu yüzden buradasınız.

(Müzik başlar)

Tüm bunları çözmek gerçekten zor değil.

Burada Şimdi anında mevcutsun ve hepsi bu.

Günün 24 saati üzerinde çalışmak için değil, Işımak için buradasınız. Hayatın tadını çıkararak işine devam ediyorsun, ama zamanı geldiğinde bunu hissedeceksin. Bunu hissedeceksin. Ve bu benden ya da başka birinden gelen bir çağrı değil. Sadece kendi içinizde hissedeceksiniz, "Işıma zamanı." Gündem yok.

Dünya barışını, kanserin sonunu istemiyorsunuz.

Siz - lütfen - belirli bir futbol takımının kazanmasını veya kaybetmesini istemiyorsunuz. Bunu kendi başına yap. Dilediğiniz zaman ve istediğiniz zaman Dualite’de oynamaya devam edin, ancak bu sadece Işımaktır, hepsi bu.

O ışığın parlamasına izin vermek için güzel, derin bir nefes alalım, bu kırılma noktasında olan, ışığa şu anda ihtiyacı olan gezegende parlamasına izin verelim. Sonra nasıl kullanmak istedikleri onlara kalmış.

Sadece o ışığı parlatın, Işıyın ve dediğim gibi, önce size gider.

Bu Şimdi anında mevcut olarak o ışığı parlatın.

Hiçbir şey Şimdi anının dışında iletişim kuramaz. Yapamaz . İşte bu yüzden burada olmak, farkında olmak, canlı olmak çok önemli.

İnsanlar bu ışıkla ne yapar? Onlara kalmış, ama bu şu anda bir kırılma noktası.

Onlara kalmış, ne yaptıkları tamamen onlara kalmış. Ama en azından ışık onlar için orada. En azından daha yüksek bir bilinç seviyesi.

Şu anda soran, dua eden ve arayan o kadar çok insan var ki, o kadar çok kişi umut ve hayallerle dolu ki.

İnsanların umut etme ve hayal kurma yeteneklerini kaybettiğini söyleyenler var. Hayır,gerçekte öyle değil. Pek çok düzeyde kafaları karışmış durumda. Ama şu anda hala umutları ve hayalleri var. Sadece bazı cevaplar bekliyorlar. Birinin veya bir şeyin olmasını bekliyorlar.

Pekala, uzaylı gemileri inmeyecek çünkü onların kıçlarına tekmeyi basıp buradan kovduk. Onlar müdahale ediyorlardı. Bu, Tanrı'nın eskiden yaptığı her şey gibi, insan yapımı bir Tanrı'nın gelip selleri yaratması gibi bir şey olmayacak.

Bu, sizin gibi gezegenin etrafındaki insanlardan gelen bilinç olacak, Şimdi anında varlar, onlar oradalar ve sadece bilinç yaymanın nasıl bir şey olduğunu biliyorlar.

Her şey ne yaptığımızla ilgili. Buraya gelmemiz uzun yıllar aldı, ama mesele bu.

Gezegende neler olduğunu görmek için izlediğinizde gerçekten oldukça basit ve gerçekten oldukça büyüleyici. İzleyin. Gerçekten uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Işık komik bir şeydir. Işığın seyahat etmesi gerçekten zaman almaz. Şimdi anında gerçekleşir.

Fiziksel ışık veya fotonlar için diyebilirsiniz, seyahat etmeleri biraz zaman alır. Ama bilincin ışığı anlıktır. Anlık. Tüm bunların gezegeninizde nasıl işlediğini görmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Bırak ışıldasın. Bu kadar.

Çabasız. Kahve içebilir hatta bunu yaparken müzik dinleyebilir veya kitap okuyabilirsiniz. Ben, aslında, gezegende olsaydım kulaklık takıp müzik dinlememeyi tercih ederdim. Sürekli iletişim kuruyor, hayatın güzelliğini dinliyor olurdum. Kimin kulaklığa ihtiyacı var ki? Kim bu dış müziğe ihtiyaç duyar ki? Ve bunu son hayatımda bir müzisyen olan ben söylüyorum. Hayır, sadece etrafımdaki her şeyle iletişim kurardım.

Yine, birçok tartışma gördüm, “Bankta ışıma sanatı nedir?” ve – ohh! – Bazı Şambraların dualiteye yakalandığını ve bir taraf için savaştığını gördüm.

Bu senin ışığını parlatmaz. Bu, ikilemde kalmak, tartışmaları kışkırtmaya çalışmaktır. Git bunu yap, ama ışığını parlatırken değil. Git bunu yapman gerekiyorsa yap.

Bu Sadece Işığınızı parlatmak’tır. .

Neden burada olduğun, ne yaptığın konusunda derin bir nefes alalım. Ve her şeyden çok, gezegen için bu Ayrılık Noktası, tam şimdidir. Şu anda.

Bundan daha büyük bir fırsat olmayacak, çünkü her yerden iş başında güçler var, ve sadece Ukrayna işgali değil, her yerde işbaşında güçler var; insanlık güçle ilgili “Bunu artık yapmayacağız. Onunla işimiz bitti ve politikacıların bize bunu nasıl yapacağımızı söylemesine ihtiyacımız yok. Sadece onunla işimiz bitti." diyor.

Gezegendeki 1.000, 2.000, 10.000 insan ışıklarını parlattığında bu gerçekten çok güzel. Aslında değişime neden olan şey oldukça şaşırtıcı.

Değişime neden olmak, sosyal medyada bir sürü retorik yayınlamak değildir. Bunun değişim üzerinde hiçbir gerçek etkisi yoktur. Değişime neden olmak tartışmak ve münazara yapmak değildir ve değişime neden olmak her türlü komplo olayına girmek değildir.

Değişime neden olmak ya da daha doğrusu değişim potansiyeline sahip olmak, tam olarak burada yaptığımız şeyi yapmaktır. Ve sonra gerçekten, Işığınızı parlatırken, onu gerçekten kendinize ; “Ben Ben’im” Ben Varım’ın farkındalığına parlatırsınız ve ardından şimdi anında o iletişimde olmaya başlarsınız.

Yani, bu güzel bir döngü türü. Işığınızı parlatıyorsunuz, onu dünya için paylaşıyorsunuz ama o size çok daha fazla şekilde geri dönüyor.

Yani, bununla birlikte Şambra, başka bir olağanüstü Şaud oldu. Her birinize burada, gezegende kaldığınız için teşekkür ederim.

Ve şimdi, FM'den sadece kısa bir mesaj: “Her zaman , ruhunuzdan gelen iletişimi hissedin, anlayın. Bu en büyük gerçek, sahip olabileceğin en büyük özgürlük."

Burada, Dünya'da bulunmuş ve sonra bu tarafa gelen, sizinle birlikte olan, yardımcı olan diğer birçok Şambra ile birlikte çalışan FM'ye sahibiz. Ama nihayetinde, tüm farkı yaratan, gezegendeki bir insan olarak sizin ışığınızdır.

Işığınızı parlatın ve ne olursa olsun, yaratılışta her şeyin yolunda olduğunu anlayın.

Bununla, Ben St. Germain'in Adamus’uyum.Çeviren: Zeynep Tarım

Gözden geçiren: Nazan Geze, Hikmet Canbay