• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Oturma (Benching) Sanatı Dizisi Şaud: 8

KIRMIZI ÇEMBER METARYELLERİ

Bench Sanatı

SHOUD 8 - Geoffrey Hoppe tarafından kanalize edilen ADAMUS SAINT-GERMAIN'i içeriyor

7 Mayıs 2022'de Crimson Circle'a sunuldu

www.crimsoncircle.com

 

 

 

Ben Ben’im, St. Germain'in Adamus’u.

Hoş geldiniz sevgili Şambra. Mayıs 2022'deki bu Şaud'a hoş geldiniz. Her birinizi ve enerjilerinizi hissetmek için biraz zaman ayırıyorum. Bugün burada dünyanın her yerinden toplanmış ne ilginç bir grup.

Birçoğunuz burada olma çağrısını hissettiniz. Yapacak başka işleriniz vardı, belki de yapılacak daha iyi şeyler olduğunu düşündünüz, ama bu zamanda bu grupla birlikte olma çağrısını hissettiniz, neredeyse o karşı konulmaz çağrılardan biri. Burada olduğunuz için teşekkür ederiz, çünkü bugün burada yapacak önemli işlerimiz var.

Bu Şaud'u açarken derin bir nefes alalım.

Bizim yaptığımızdan biraz farklı olacak. Ders vermeyi, Şambra ile konuşmayı, dikkatinizi dağıtmayı, tuhaf şeyler yapmayı ne kadar sevsem de – bütün bunları gelecek ay tekrar bir araya geldiğimizde, umarım izleyicilerimizle birlikte canlı olarak yapacağız – ama bu Şaud farklı. Bu Şaud… bu Şaud, burada olduğunuz için teşekkür ederim, keşfedeceksiniz.

Şu anda dünyada çok fazla şey oluyor. Bazen, tam ortasındayken, olup bitenlerin büyüklüğünü görmek zordur. İşlerin yoğun olduğunu biliyorsun. Biliyorsun, yaşadığın pek çok duygu var. Hiç bir şey hissetmediğinizi söyleyenleriniz bile, şimdi bir şeyler hissediyorsunuz. Şimdi, bir şeyleri hissetmemeye geri dönebilmeyi diliyorsunuz. Hayır, bir şeyler hissetmeye devam edeceksiniz, çünkü duyarlılığınız kendi ışığınız, kendi bilinciniz tarafından uyandırılır. Yani, bir şeyler hissetmeye devam edeceksiniz ve etrafınızdaki dünyayı hissetmeye devam edeceksiniz.

Bu gezegende çok fazla yaşam yaşadınız. İşlerin nasıl hareket ettiğine ve değiştiğine alıştınız, çoğu zaman çok hızlı değil ve bazen aynı eski kalıpları tekrar ediyormuşsunuz ya da dünya aynı kalıpları tekrarlıyormuş gibi görünüyordu. Ama şimdi gerçekten çok hızlı gidiyor, neredeyse yetişmekte zorlandığınız bir hızda. Ah, çok uzun zaman önce, değişikliklerin yeterince hızlı olduğunu düşünmediğiniz, bir nokta vardı ve daha hızlı ve daha hızlı gitmek istediniz ve şimdi buradalar. Ve gerçekten de bunlar bu gezegende oluyor.

Bugün bir Rüya Yürüyüşü yapacağız. Oldukça uzun bir Rüya yürüyüşü olacak ve bu Rüya yürüyüşü sırasında birlikte ışığımızı karanlığa parlatacağız. Karanlığın kalbinin derinliklerine yada belki de karanlığın bağırsaklarına gideceğiz ve ışığı parlatarak, buraya gezegene gerçekten yapmak için geldiğiniz şeyi yapacağız. Bu kadar. Bu gezegene büyük şirketler kurmak veya bir şeyler icat etmek için gelmediniz; şifa çalışması yapmak, koçluk yapmak veya kitap yazmak bile gerekli değildi. Bugün yapacağımız şeyi yapmak için gezegene geldiniz. Sizin bankta otururken yaptığınız şeyi ,bugün yapacağımız şeyi yapmak için gezegene geldiniz.

 

Parlama Zamanı

Işığı parlatacağız ve bildiğiniz gibi – bunun hakkında çok konuştuk – gezegenin buna gerçekten ihtiyacı olduğu zamandır. Bu her şeyde destansı değişimlerin olduğu zamandır. Öyle ya da böyle değil, her şey, olan biten her şey değişimlerden geçiyor ve değişimler çoğu zaman kolay değildir. Değişimler, eski sistemlerin yıkılması, parçalanması anlamına gelir ,tıpkı Shiva’nın ,yok edici enerji’nin eski sistemlerin parçalaması için gelmesi gib. Çoğu zaman, insanlar için zordur – hayatlarını kurma biçimleri, içinde bulundukları kalıplar, birlikte oldukları insanlar – bu yüzden çok zordur. Ama şu anda, bu değişimler oluyor. Artık geri dönüşü yok. Gezegende meydana gelen Değişimleri yavaşlatmak mümkün değil ve bu yüzden buradasın. Çoğu zaman, "Pekala, neden bu gezegende olduğumu, ne yaptığımı hatırlamak istiyorum" dediniz. Çoğunuz yıllarınızı, hatta onlarca yılınızı bugüne kadar bekleyerek geçirdiniz. İşte bu yüzden buradasınız.

Birçoğunuz, ister Gizem Okulu olsun, ister bir tür gizli örgüt, gezegene ışık tutan sessiz, sahne arkası bir organizasyon olsun, geçmişte yaşamlarınızı tecrit altında geçirdiniz. Bu manastırlarda ve (rahibelerin olduğu) manastırlarda meydana geldi. Bu Dünyanın çok uzak yerlerinde tecrit edilmiş gezegen için enerjiyi tutan küçük gruplarlardan meydana geldi. Enerjiyi tutmak, cennet ve Dünya arasındaki, ilahi olan ile insan arasındaki o bağı koruyacağınız anlamına geliyordu, böylece bu, kaybolmayacaktı. O bağlantıyı tutacaktın. Ve şimdi hala bunu yapan gruplar var. Lemurya zamanından beri bunu yapıyorlar ve yine hala bunu yapan gruplar var, onlar hakkında hiçbir şey duymazsınız ya da nadiren. Zaten bunu çoğu zaman, dini bir örgüt kisvesi altında yapıyorlar, Gezegendeki ışığın taşıyıcıları olmaya gelenlerin zamanına kadar tutuyorlardı. Gezegendeki bazı insanların tanrısallıklarına, bu gerçeklik seviyesine ,ışıklarına izin verme zamanı gelene kadar onu tutuyorlardı ve bu sizsiniz. İşte tam o noktadayız. Şu anda burada yaptığımız şey bu.

Sizlerle konuşmayı, eğlendirmeyi, bilgilendirmeyi, ders vermeyi çok sevsem de bugün bu çok özel Rüya Yürüyüşünü yapmak istedim. Bu yüzden rahat olmanızı rica ediyorum. Işıkları kısın, ne yapıyorsanız yapın rahat olun ve dilerseniz cep telefonunuzu kapatın. Bazen en derin işlerdeyken, bazen neredeyse tüm dikkat dağıtıcıları kendinize çekersiniz. Nasıl olduğunu bilirsiniz , aniden telefon çalar bir süredir haber almadığınız biri veya bir aile üyesi, hatta sadece önemsiz bir talep ve bu neredeyse onları içeri sokar. Yani, o telefonları kapatın, en azından zilleri kapatın ve Rüya Yürüyüşümüz için rahatlayın.

Bu Rüya Yürüşünü bugün, bir grup işi olarak geldiğimi hissettiğim bu grupla yapmak istedim.Şimdi, bireysel deneyimlerinize sahip olacaksınız, ama ben bunu gerçek şimdi anında mevcut olan bir grup olarak yapmak istedim. Normalde, kendi başınıza benching yaparsınız. Normalde biraz zaman ayırıp, gölün kıyısında bir yerde, bir parkta, bazen arabanızda ya da evinizde oturur ve sadece ışığınızı parlatırsınız. Ama şimdi bu grupla karanlığın içine girip Rüya Yürüyüşü yapmak istiyorum. Ve evet, bazılarınız son birkaç gündür kendini kötü hissediyor ya da belki dün gece ya da önceki gece oldukça çılgın rüyalar gördünüz, çünkü bu tür bir işi yaptığımızda, karanlık bir bakıma bundan hoşlanmıyor.

Karanlık bir odadayken aniden birinin ışıkları açmasının nasıl olduğunu bilirsiniz ve bu can sıkıcıdır. Aniden, içinde bulunduğunuz boşluktan çıkarılırsınız. Karanlık bir şeyin içeri girdiğini hissettiğindede aynısıdır. Karanlık ona direnir ve sizinde muhtemelen hissettiğiniz, düşündüğünüz veya hayal ettiğiniz şey budur.

Karanlığa ışık olmaktan başka bir şey yapmaya çalışmayacağız ve nihayetinde, bildiğiniz gibi, gerçekten karanlık ya da ışık yoktur. Ama bilinç ve farkındalık olarak eksik olan şeyler vardır. Potansiyelleri görme ve algılama yeteneklerinden yoksundurlar ve bu durumda karanlık dediğimiz şey budur. Onlar -fiziksel, zihinsel- Çok incitici bir uzay’dalar, çok acı verici bir uzay’dalar - ve bizim burada karanlık dediğimiz şey bu.

Işık basitçe bilinçtir. Bilinç. Gerçekten, gerçekten önemli olan tek şey bilinçtir. Her şeyin en safıdır – bilinciniz, Ben'im’dir. Onsuz enerji olmazdı. Parçacıklar olmayacaktı. Işık olmayacaktı. Hiçbir gerçeklik olmayacaktı. Yani gerçekten yaptığımız şey, kapalı, üstü örtülü, acıyla dolu olan alanlara bilinç getirmek, o kadar acı ile dolu ki bireyler olsun, gezegen olsun onlar için orada olan büyük potansiyelleri göremiyorlar. Işığımızı Müdahaleci olmak, herhangi bir değişikliğe zorlamak, inandığınız gibi inandırmak için değil, sadece aydınlatmak için getireceğiz.

Tam şu anda, gezegendeki her şey için çok kritik bir nokta; şu anda bilincin taşıyıcıları olanlar, sizin öne çıkmanızın zamanıdır.

Ve yine, değişimi zorlamak için değil, sadece başka potansiyellerin olduğunu göstermek için.

O halde bu Mayıs 2022 Şaud'unda birlikte derin bir nefes alalım. Güzel, derin bir nefes alalım, enerjilerimizi bir araya getirelim.

Bu Rüya Yürüyüşünde hiçbir şey söylemediğim çok zaman olacak. Sadece ışığını getirmeni istiyorum.

Karşılaşabileceğimiz hiçbir şeye karışmamanızı rica ediyorum, bir nevi o kısa duvarın arkasında duruyoruz; seslerle meşgul olmayın, veche’lerle meşgul olmayın, karşılaşabileceğiniz diğerleriyle meşgul olmayın. Gidip herhangi bir devlet dairesine girmeye ve liderleri değiştirmeye çalışmıyoruz. Geçmişte bile herhangi bir değişikliği zorlamaya çalışmıyoruz. Biz sadece ışığı getiriyoruz ve bu, yine bu gezegene bu yaşamda yapmak için geldiğiniz şeydir.

 

Karanlığa Rüya Yürüyüşü

Bu anda burada toplanan ve daha sonra DreamWalk'a katılmak için gelecek olan herkesle birlikte derin bir nefes alalım. Başlarken derin bir nefes alalım.

(müzik başlar)

Rüya Yürüyüşünde aslında hiçbir yere gitmemize gerek yok.

Her şey bize geliyor.

Bir bakıma spiral gibi.

Orada bir şey yapmaya çalışmıyoruz.

Biz sadece bu anda mevcut oluyoruz ve burada bir grup, ciddi bir grup olarak ışığımızın parlamasına izin vererek ışıltımıza izin veriyoruz.

Ve ışığı parlattığınızda, önce kendinize parlar. Ve gerçekten de, hayatınızda hala bazı karanlık alanlar olabilir – eski hatıralar, geçmişten gelen hayaletler, size zarar vermiş, canınızı yakmış insanlar.

Hadi oradan başlayalım, bu yaşamda, ışığınızı içinizdeki karanlıklardan herhangi birine parlatarak, böylece geçmişten gelen o parçanız, o parçanız daha birçok potansiyel olduğunu görebilir.

Böylece o parçanız sıkışıp kalmadığınızı görebilir. Başkaları tarafından kontrol edilmiyorsunuz. Böyle hissetmiş olsanız da, seçimlerinizin hiçbirinde gerçekten sınırlı değilsiniz.

Kendi Benliğinizin o karanlığında olun, çoğu insanın yapmaktan kesinlikle kaçındığı bir şey. Çoğu insan bununla yüzleşmek istemiyor.

Ama burada, bilinçli olduğunuz için endişelenecek bir şey yok.

Karanlık tarafından tüketilme korkusu yok.

Karanlığa dönme korkusu yok, çoğunuzun uzun zamandır korktuğu bir şey. Ya karanlık tarafından tüketilirsen, kötü bir insana dönüşürsen? Şu anda yapamazsınız. Işığınız hakkında çok fazla şey biliyorsunuz.

Bu noktada, kendi karanlığınız veya başka birinin karanlığı tarafından bozulamazsınız.

Işığınızı, hala karanlıkta olabilecek herhangi bir parçanıza parlatın.

(Duraklama)

 

Ve arkasını dönmeye çalışabilir ya da sana hırlamaya çalışabilir, ama sadece bilincinde, ışığında kal.

Bu artık senin yolun.

Hayatında karar vermek, karar almak, hayatınızdaki herhangi bir şey yapmak karanlığın değil. Artık egemen bir varlık olarak sizindir.

Işığınız, çocukluk yıllarınızda olabilecek tüm karanlıkları aydınlatsın.

(Duraklama)

 

Bazılarınız gençken korkunç şeyler yaşadınız, korkunç şeylere katlandınız. Onlar için hiçbir gerekçe yok.

Mantık yürütmeye ya da anlamlandırmaya çalışmak yok.

Ama şimdi gelen bir ışık var , sizden gelen bir ışık, geçmişinizin o çok karanlık koridorlarına.

(Duraklama)

 

Yaşadığın, seni çok utandıran şeyler oldu. Bazılarınız fiziksel, cinsel istismara uğradı ve bu size çok fazla utanç verdi. Ama bunu yapan sen değildin.

Ve bu karanlığı üzerinize çektiniz ve şimdi zamanı geldi, çünkü o parçanız o ışığı istiyor, o meleğin şu anda burada olmasını istiyor.

Hayatınızdaki karanlıkların gerçekte göründükleri gibi şimdi size doğru geldiğini hissedin.

Hâlâ karanlıklarına tutunmaya çalışsalar da, neredeyse sizin parladığınız bu ışığa çekilirler. Karanlıkta tutulan bu kısımlarınız, zamanın geldiğini biliyor.

Işığınız onlara parlasın ki, kendilerine sunulan potansiyelleri bulup kullanabilsinler.

(daha uzun duraklama)

 

En büyük dönüşüm, sadece şimdi anında mevcut olmanın ışığında orada olabildiğiniz zaman gerçekleşir; iyileşmeye veya değişmeye çalışmadığınızda, sadece o ışık olarak orada olduğunuzda.

Yaralara kapılmamak, utanca kapılmamak, karanlığa dalmamak, sadece orada olmak.

(Duraklama)

 

Işığınız, bugünün bir parçası olsun, geçmişin bir parçası olsun, kafası karışmış her parçanıza parlasın; ağlayan her bölüme.

(Duraklama)

 

Hala rüyalarınızda dolaşan, zihninizde dolaşan her canavara ve iblise, o ışığın parlamasına izin verin, böylece yaralı her parça şimdi bu karanlık tuzağından nasıl çıkacağını bilsin.

(Duraklama)

 

Gerçek dönüşüm, bilincin ışığı orada olduğunda gelir.

(Duraklama)

 

Diğer tüm terapiler, danışmanlık, diğer her şey, bir bakıma, hepsi makyo. Karanlığın sadece ışığın varlığını, o ışığın kararlılığını hissetmesi gerekiyordu.

(Duraklama)

 

Işığın gerçek olduğunu bilmesi gerekiyordu.

Ve her şeyden çok, ışığın içeriden geldiğini, dışarıdaki birinden, başka bir varlıktan, cennetten değil, sizden geldiğini bilmesi gerekiyordu. İhtiyacı olan buydu.

Getirdiğiniz o ışık sizin bilinciniz, farkındalığınız ve bilincinizin saflığıdır.

(Duraklama)

 

Işık iyileştirmeye çalışmaz. Işık öğüt vermeye çalışmaz. Işık sadece orada, “Bir yol var” diyor.

Hayatınızda hala var olan her karanlık durum, her karanlık deneyim aslında ışığa hasrettir, şu anda orada olmak için getirdiğiniz bu ışığın özlemidir.

Daha fazla oyun istemiyordu. Daha fazla terapi ve süper terapi istemiyordu. Sadece şu anda getirdiğiniz şeyi istedi. Bu kadar. Işığın’ı.

Işığa layık hissetmeyen o karanlık, ışık olabileceğini düşünmeyen karanlık, sadece ışığın burada olabileceğini bilmek istedi .

Hayatınızdaki gri veya karanlık olabilecek, saklanabilecek veya yaralanmış olabilecek her şeye parlamasına izin verin. Bunların her parçasına parlamasına izin verin.

(Duraklama)

Ve sonra – geçmiş yaşamlarınız dediğiniz o şeyler, karanlıklarıyla birlikte ortaya çıksınlar.

(Duraklama)

Pek çoğu, görüyorsunuz, pek çoğu hala deneyimlerini yaşıyor, neredeyse bir rüyaya saplanmış gibi. Sırf bu geçmiş yaşamın fiziksel bir ölümle ölmesi, geçmiş yaşamın öldüğü anlamına gelmez.

Travmalarıyla, karanlıklarıyla ve acılarıyla devam edebilir. Başka boyutlara geçer. Yakın Dünya Alemlerine bile gider ve çoğu zaman devam eder.

Bilirsiniz, çünkü ıstırabı ve acıyı hissedebilirsiniz, neredeyse geçmişten gelen bir yankı gibi.

Işığınızın tüm bu geçmiş yaşamlara parlamasına izin verin.

(Duraklama)

 

Kurtuluşu çok farklı yerlerde aradılar. Acılarından, karanlıklarından ve ıstıraplarından kurtulmak için çok uğraştılar.

Ama ihtiyaçları olan şey buydu, şimdi getirdiğiniz şey – ışığınız, bilgeliğiniz, olgunluğunuz.

İhtiyaç duydukları şey buydu, böylece potansiyellerini de görebilirler. Farklı bir senaryo görebilirler.

Onlara şifa getirmiyorsun. Onlara çözümler getirmiyorsun.

Onlara ışığınızı getiriyorsunuz ve onların bunu görmeleri gerekiyor. Bunu hissetmeleri gerekiyor.

Şu anda geçmiş yaşamlarınızın her biri kendi aydınlanma biçimlerinden geçiyor.

Tüm geçmiş yaşamlarınız için bu yaşamda yol gösteriyorsunuz.

Siz yolu yönetiyorsunuz ve bu nedenle onlar kendi Aydınlanmalarından geçiyorlar.

Tarih, tarih değildir. Tarih sadece kaydedilenlerden ibaret değildir.

Başka bir deyişle, siz onlara ışığınızı getirirken, onlar kendi tarihlerini, sizin tarihinizi şu anda değiştiriyorlar.

Geçmiş yaşamların her biri o yaşamda Gerçekleşecektir.

Evet, tarihe meydan okuyacaklar.

Zamana ve mekana (uzay) meydan okuyacaklar.

Etkileri inanılmaz.

Zavallı, öfkeli, karanlıkta ölmüş olabilecek bir geçmiş yaşam, şimdi o yaşamın gidişatını kendileri için değiştiriyor – o yaşamdaki ölümlerinden önceki son anları olsa bile – ışık onlara geldikçe değişiyor.

O yaşamların bazıları, çektikleri acılardan kurtulmak, kendi karanlıklarından kurtulmak, kendilerini nasıl algıladıkları ve gördüklerinden kurtulmak için Tanrı'ya, meleklere, İsa'ya, Allah'a, Buda'ya dua ettiler.

Ama hayır, o varlıkların hiçbiri tam şu anda buradan gelen ışığınızın sağlayabileceği şifa ve çözünürlüğü sağlayamaz.

Işık içeriden gelmelidir. Dışarıdan gelemez. Sadece Olmaz. Oh, dış ışıklar, dış ışıkların çok geçici bir rahatlama sağladığını söyleyebilirsiniz.

Ama geçmiş yaşamları gerçekten etkilemek için, ah, onları hemen şimdi hissedin.

(Duraklama)

 

İçerideki ışığı hissetmeleri gerekiyordu.

(Duraklama)

 

Uzak bir cennetten değil. Bir tür manevi ikondan değil, ama onu içeriden hissetmek zorundaydılar.

Her birine getirdiğiniz şey budur.

Işığınız şimdi onlar için potansiyelleri aydınlatıyor ve sonra seçim onlara kalmış. Ama sizin ışığınız potansiyelleri aydınlatır – onların kendi karanlıklarının ötesine geçme potansiyellerini.

Işığınızın geçmiş yaşamlarınızın her birine getirdiği değişiklikleri şimdi hissedin.

Bu Kendi tarihinizin akışını değiştirir.

(uzun bir duraklama)

 

Hiçbir şey bu geçmiş yaşamlara sizin ışığınız gibi dokunamaz. Hiç bir şey.

(Duraklama)

 

Geçmiş yaşamların çoğu, akıllarında ve kalplerinde çok fazla karışıklık ile öldüler.

Çok fazla arayışa, çok fazla endişeye, çok fazla acıya neden oldu. O geçmiş yaşamlar yanıtları - mucize tedaviler, hızlı düzeltmeler, dışarıda peygamberler - bulmaya çalıştıkça daha da kötüleşiyor gibiydi.

Sadece çalışmıyor. Burada buna ihtiyaçları vardı. Senin ışığının mevcudiyetine ,varlığına ihtiyaçları vardı.

Çözünürlüğü, dönüşümü sağlayan tek şeyin ,sadece tek şeyin bu olduğunu söylemeye cüret ediyorum.

Diğer her şey daha fazla kalp ağrısına, daha fazla başarısızlığa, daha fazla hayal kırıklığına yol açar.

Işığınızın geçmiş yaşamlarınızın her birine parlamasına izin verin.

(Duraklama)

 

Bu ilginç çünkü insanların kendi içlerindeki değişimi etkilemek için pek çok şey yapmaya çalıştığını gördüm.

Her farklı tekniği ve yaklaşımı denediler, sürekli olarak en yenisini aradılar - guruların önünde diz çökerek, kitapları ve senaryoları okudular ve neredeyse gözleri yerinden çıkacak kadar çalıştılar - ve bunların hiçbiri, hiçbiri saf dönüşümü sağlamaz.

Sadece siz, bilinciniz, karanlıkta oradasınız.

Özünüze geri dönüyorsunuz.

O kutsal ilahi parçayı alıp onları aydınlatan, bilinçli olarak aydınlatan sizsiniz, o geçmiş yaşamların her birine.

(Duraklama)

 

Ve kalplerinde, aşinalığı hissedebilirler. Sizin ve onların, ruhun birliğini hissedebilirler.

Bu Doğru, dürüst ve gerçek hissettirir ve dışarıdaki bir gibi şey değil, içeride bir şey gibi hissettirir.

Geçmiş yaşamların çoğu için, şimdi parlayan bu ışığın ne kadar samimi, ne kadar samimi olduğu onları gerçekten şaşırtacak.

(Duraklama)

 

Işığınızı hissetmelerine izin verin.

Her geçmiş yaşamdan gelen her karanlığın ışığınızı, Christos bilincinizi hissetmesine izin verin.

(Duraklama)

 

Şu anda bu ışığı getirebileceğiniz olgunluk ve bütünleşme düzeyinde olmanız şaşırtıcı değil mi ?

Daha önce, her zaman ışığın alıcısı olmanız gerektiğini, karanlıkta olduğunuzu, bu şeye, bu ışığın size gelmesine ihtiyacınız olduğunu hissettiniz.

Ama şimdi onu getiren sensin.

Artık kendinizden veya ışığınızdan korkmuyorsunuz. Onu getiren sizsiniz.

Karanlığa tutunmuş olsalar bile, artık ışığı bekleyen bu geçmiş yaşam veche’lerinin bu grubunun bir parçası değilsiniz.

Bunun üzerine çıktınız ve şimdi ışığı getiren sizsiniz.

Onu çarpıtacak mısın diye endişelenme, onu kötüye kullanacak mısın diye endişelenme. Hiç de bile.

(Duraklama)

 

Şimdi Rüya Yürüyüşümüze devam edelim.

Gelin o ışığı dünyaya, bu gezegene, şu anda gezegende olan tüm karanlıklara getirelim . Yani Bilinç dışı anlamlandırılan ,Çoğu zaman çarpıtılmış ve çarpık olan , hatta insanların kötü dediği şeye bile.

Işığımızı bu gezegene, orada iyi kalpli milyarlarca insana getirelim.

Kalpleri gerçekten iyi, ancak çoğu kendi karanlıklarına hapsolmuş durumda. Bazıları güç oyunlarına kapılır. Bazıları karanlıklara hapsolmuş, hatta kendi geçmiş yaşamlarından bu yaşama getirilmiş karanlıklar.

Işığımızı çok fazla iyilik potansiyeliyle dolu bir gezegene getirelim, ama yine de şu anda çok fazla korku var.

(Duraklama)

 

Korku var. Bu karanlıkta, umutsuzluk var.

Işığımızı getirelim ki kitle bilinci ve insanlık gerçekten başka potansiyeller olduğunu görebilsin.

(Duraklama)

 

Bu gezegende hiçbir şekilde acı çekmeye gerek yok. Ama yine de, karanlık onu tutuyor. Karanlık ondan beslenir.

Işığımızı - bu Şaud'da, Rüya Yürüyüşümüzde - bu gezegene getirelim.

(Duraklama)

 

Oh, karmaya, geçmişten kendi karmalarına yakalanmış o kadar çok insan var ki. Ne kadar kötü bir tuzak, ne kadar baştan çıkarıcı bir tuzak, kendi karmaları.

Bir ışık getirelim ki, istedikleri zaman bırakabileceklerini görsünler. Cennetten bir kefaret değil.

Serbest bırakmak istediklerinde sadece onlara kalmış.

(Duraklama)

 

Bu gezegendeki insanlar, günlük işlerini yapıyorlar, tipik kalıplarına uyuyorlar, ama şu anda korkuyorlar. Olabileceklerden korkuyorlar.

Teknoloji, ordular o kadar güçlendiler ki gezegeni bir anda, tek bir anda etkileyebilir.

İnsanlar genellikle bunun hakkında konuşmayı sevmezler ama endişeliler. Bir tür cevap, bir tür müdahale bekliyorlar.

Kitle bilincine, insanlığa bakıyorum ve onlar hangi yöne döneceklerini bilmiyorlar. Gerçekten bir tür müdahale, bir şeyleri sarsacak bir şey istiyorlar, ama daha iyisi için onları sallayın. Işığınız burada devreye giriyor. Bu yüzden şu anda buradasınız.

Işığımızın gezegene parlamasına izin verelim. Onunla ne yapacaklarına, nasıl kullanacaklarına, kendi potansiyellerini nasıl aydınlatacaklarına ve nihayetinde kendi ışıklarını nasıl hissedeceklerine karar vermek onlara kalmış.

(daha uzun duraklama)

 

İnsanlar çok uyuştu. Sadece bir şeylerle uğraşmakta, başa çıkmakta, zorlandıkları için uyuşmuşlardır.

Pek çoğu kendi başına düşünmekte zorlanıyor. Sonra tuzaklara yakalanırlar - oh, komplolar gibi baştan çıkarıcı tuzaklar, kendilerini sürekli başarısızlığa hazırlamak gibi tuzaklar.

Başarısız olmak istemediklerini düşünürler ama aslında bu karanlığın tuzaklarına yakalanırlar ve kendilerini başarısızlığa hazırlarlar çünkü bildikleri bu. Bunu hak ettiklerini düşünüyorlar.

Işığımızı her birine parlatalım.

(Duraklama)

 

Bağımlılığı olan, umudunu yitirmiş, bir iblisin kontrolü ele geçirdiğini hisseden herkese, her birine ışığımızı yayalım.

(Duraklama)

 

Sorunları çözmenin, meseleleri halletmenin yolunun güç ve kuvvet olduğunu düşünenlere ve onunla birlikte hareket edenlere, güce ve zorlamaya maruz kalanlara, bunun kurbanlarına, ışığımızı parlatalım. .

(Duraklama)

 

Hala savaşa girenlere, çünkü meselelerle başa çıkmanın başka yolları, başka yolları olduğunu bilmiyorlar, bu yüzden savaşlara, çatışmalara başvuruyorlar. Bu savaşların çok eski olduğunun farkında değiller, sadece gezegendeki şu anki zamanla ilgili değil, bu savaşlar, bu savaşlar ömürler öncesine dayanıyor. Çağlar öncesine gidiyorlar, geriye ve geriye gidiyorlar ve hala savaşıyorlar.

Hala savaşa ve çatışmaya, zulme, millet lere karşı zulme devam edenlere ışığımızı tutalım ki, ışığı görsünler, ışığı hissetsinler.

(Duraklama)

 

Savaşlar ve savaşları yönetenler hakkında ilginç bir şey var. Ona yakalanırlar ve onu bir yaşamdan diğerine getirirler ve onu gezegene bulaştırmaya devam ederler.

Işığımızı savaşları kullanan herkese, gezegendeki savaşların kurbanı olan herkese tutalım.

Ve onu görmezden gelmeye çalışan herkese ışığımızı saçalım. “Artık yok” demekten korkuyorlar, bu yüzden onu görmezden geliyorlar ve orada değilmiş gibi davranıyorlar ve bu da çoğu zaman savaşçıları savaşlarına devam etmeye yönlendiriyor.

Işığımızı bu gezegene parlatalım. Bu yüzden buraya geldin.

(Duraklama)

 

Hiçbir güç olmadığını fark ediyorsunuz. Hiçbir şeyi zorlamak veya zorlamak zorunda değiliz.

Sadece o ışığı getiriyorsun, kendine getirdiğin ışığın aynısı. Bu bilinçtir.

Bilincin bir yolu vardır, potansiyelleri aydınlatmanın bir yolu vardır. Bilincin, uyuyanları uyandırmanın, yeni ve gerçek çözümler sunmanın bir yolu vardır.

(Duraklama)

Işığınız kendinize, gezegene parlamasına izin verin.

(daha uzun duraklama)

 

Bu gezegenin tarihi ve tüm halkların tarihi bile değişebilir.

Gerçekleşen bir tür kuantum fiziğidir, her şeyin tarihte belirli bir düzen ve düzende olduğunu düşünseniz bile bu değişebilir. Geçmiş dediğin şey bile değişebilir.

Nitekim gerçek bir değişimin olması için geçmişin değişmesi gerekir.

Oradaki geçmişte ve şimdi anında bir dönüşüm olmalı ki insanlar, insanlık eskiden olduğu gibi aynı lineer yolda devam etmesin.

Yani, şu anda gezegene yaydığınız ışık tarihte geriye gidiyor, zamanda geriye gidiyor. 500 yıl önce, 1000 yıl önce olanları değiştirebilir.

Potansiyelleri değiştirir.

(Duraklama)

 

Bu yüzden buradasın. Bu yüzden şu anda gezegendesin.

Işığınızın dünyaya, insanlığa, kitle bilincine parlamasına izin verin.

(Duraklama)

 

Rüya Yürüyüşümüzü hemen şimdi hissedin.

Rüya Yürüyüşümüzün güzelliğini, ışığı hissedin.

Bu yüzden buradasın.

Beklediğin şey buydu, bu zamanda burada olmak. Ve biliyorsun ki şu an bu zaman çok önemli.

Işık getirilmeseydi bu gezegene ne olacağını hayal etmek bile istemiyorum.

İşte bu yüzden şu anda burada gezegendesiniz ve ışığınızı parlattığınızda, önce kendinize gider, her fasetaya, bu yaşamda sahip olduğunuz her deneyime ve sonra her geçmiş yaşama gider.

Bu ışık sadece çoğalır, en karanlık noktalara doğru parlar ve sizin geçmiş diyeceğiniz şeyi bile değiştirir.

Buraya gelmek uzun zaman aldı. Bir insan olarak, bedenlenmiş kendi ışığınıza, kendi bilincinize güvenmek zaman aldı. Bu ışığı kabul etmek ve güvenmek gerekti.

On yıl önce, çoğunuz buna güvenmezdiniz. Çoğunuz kendi ruhunuzdan şüphe ederdiniz. Ama şimdi buradayız, ‘Karanlığa Rüya Yürüyüşümüzde’ dünyanın dört bir yanından bir araya geliyoruz, gündem olmadan ışığımızı parlatabiliyoruz, sadece bu gezegene bilinç getirebiliyoruz.

O ışığın parlamaya devam ettiğini hissedin.

(Duraklama)

 

Buraya bunun için geldiniz.

Buraya kendi ışığınızı, ruhunuzun, tanrısallığınızın ışığını almak ve sonra onun parlamasına izin vermek için geldiniz.

Bu ışık şimdi gezegene gidiyor. Sonra ne olacağını izleyin.

Karanlığa doğru Rüya Yürüyüşümüzde birlikte derin bir nefes alalım.

Hadi güzel, derin bir nefes alalım. Bu yüzden şu anda buradasın.

Bununla, Ben St. Germain'in Adamus'uyum.

 

 

Çeviren: Nazan Geze