• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Oturma (Benching) Sanatı Dizisi Şaud: 9

Kırmızı Çember Materyalleri

Bankta Oturma Sanatı Dizisi

Şaud 9

Geoffrey Hoppe tarafından ADAMUS SAINT-GERMAIN Kanallığı

04.06.2022’de Crimson Circle’a sunulmuştur.

 

 

 

Ben Ben’im, Egemen Alandan Adamus, gururla…

Ah! Canlı seyirci (kahkahalar). Ahh! Bunu bekliyordum (izleyiciler alkışlar ve alkışlar), sevgili Şambra'mla geri dönmeyi bekliyordum. Ah!

Şimdi, elbette, enerjisel olarak hepimiz bir aradaydık, ama ten hissi (birinin elini tutarak), gözlerdeki bakış, böyle bir araya geldiğimizde aldığımız doğrudan enerji gibisi yok. Son birkaç yıl ilginçti. Hm. Bir şeyler yapmanın birçok yeni yolunu öğrenmek zorunda kalmak. Pek çok farklı şekilde öteye nasıl geçileceğini öğrenmek zorunda kalmak.

Birazdan bunun hakkında konuşacağız, ama şimdi, devam etmeden önce, son birkaç yıldır seyirci olduğu için, yaptığı harika iş için sevgili Kolaylaştıran Linda'ya teşekkür etmek istiyorum (daha falza alkışlamalar). Seyirci. Öyleyse, Linda, Şambra'nın (Linda iç çeker) tüm özelliklerini gerçekten üstlenmek ve seyirci olmak nasıl bir duyguydu?

LİNDA: Bu bir onurdu ve zorlu bir görevdi.

ADAMUS: Sana küçük bir hediyemiz var…

LINDA: Ahh! Vay canına!

ADAMUS: … yaptığın iş için (Kerri çiçekli büyük bir vazo getir).

LINDA: Vay be!

ADAMUS: On iki güzel kırmızı gül (daha fazla alkış)…

LINDA: Oh, vay!

ADAMUS: … sevgili Linda için. Evet.

LINDA: Güzel kızıl güller!

ADAMUS: Evet, bana teşekkür edebilirsin, Cauldre'ye değil.

LINDA: Ohhh!

ADAMUS: Bu benim fikrimdi.

LINDA: Çok teşekkür ederim!

ADAMUS: Evet.

LINDA: Bunları burada bırakabilir miyim?

ADAMUS: Lütfen, tam orada.

LINDA: Ahh! Çok güzel!

ADAMUS: Resmi olarak soruyu sormakta olduğunu, benim yumruklarımı alan tek kişi olduğunu, bunu alan – suistimal değil, ama – evet, tamam, bazen suistimal (bazı kıkırdamalar) eden ve bu kadar mükemmel bir iş yapıyor olduğunu kabul etmek istedik. Şimdi, Şambra’ya katılmaya devam etmeni istiyoruz.

LINDA: Ah!

ADAMUS: Ama şimdi…

LINDA: Ah, tamam.

ADAMUS: …derin bir nefes alabilirsin sevgili Linda ve biraz arkana yaslanabilirsin.

LINDA: Tamam!

ADAMUS: Bu büyük sorumluluğu üstlenmek zorunda değilsin (sesli bir şekilde nefes verir). Evet, çok teşekkür ederim.

LINDA: Yine, bu benim için bir onurdu.

ADAMUS: (boğazını temizliyor) Afedersiniz (yine boğazını temizliyor). Eum-eh! Cauldre'nin sesi, sıcak ve nemli tropiklerde çağlardan sonra burada Colorado'da olduğu için (sesi gergin gibi konuşuyor) çok kuru çıkıyor. Eh! Evet! (Kerri kahvesini getirir). Buna ihtiyacım olduğundan değil ama Cauldre buna bayılırdı. Teşekkürler.

KERRI: Size sunulan bu ikramı ister miydiniz? (Kahvenin yanında tatlı ikram eder)

ADAMUS: Evet, isterim. Teşekkürler (bazı kıkırdamalar). Nasıl bildi? Psişik olmalı, evet. Çok teşekkür ederim Kerry. Teşekkürler. Ah evet. İzin ver – ehh-ahem! – benim veya Cauldre'nin sesinin daha iyi olduğundan emin olmama izin verin (bir yudum alır). Ahhh! İnsan kahvesi. Ah! Kahve, insan olmanın harika şeylerinden biridir, bu ve birkaç başka şey daha var. Ama kahve çok güzel.

Yani, ilginç birkaç yıl oldu ve henüz bitmediğini söylemeliyim.

LINDA: Ahh!

ADAMUS: Hayır, hayır. Bitmedi. Bununla başa çıkmayı yeni öğrendin (Adamus kıkırdar). Çoğunlukla bununla başa çıkmayı öğrendin. Gelecek daha çok şey var ve önemli değil. Önemli değil. Dünyada her şeyin giderek daha çılgın hale geldiğini göreceksiniz, ama bunun bir önemi yok.

 

Şambra Değerlendirmesi

Bir an için geri çekilelim ve Şambra olarak birlikte yıllarımızın küçük bir değerlendirmesini yapalım. İlk olarak, 1999'da, Ağustos 1999'da geldiğinde Tobias'la bir toplantı oldu. Yıldönümümüz oldukça çabuk geliyor. Çağrıyı Şambra'ya gönderdi. Başmelek Cebrail ile çalıştı ve boru çaldı, ama elbette Şambra duydu mu? Hayır. Hayır (kahkahalar). Hayır (Adamus kıkırdar). Ve Cebrail üfledi, üfledi ve üfledi ve rüzgarı kesilene kadar üfledi ve Şambra, "Hı? Ne? Ne?"

Ama sonra bir şey oldu. Sadece bir tür kıvılcım kendi kendine tutuştu. Güller – bilirsiniz, bir tür gül kokusu, “uyan ve gülleri kokla Şambra”, “Eve geri dön” ve işte o ve internet, Shaumbra'yı 1999, 2000 ve toplantıları bir araya getiren şey olarak devam etti. Oraya yıllar önce yaydığınız enerji, tam doğru insanları çekmek için doğru rezonans ve frekansta devam ediyor. Bu, grubun büyüklüğü veya bunun gibi bir şeyle ilgili değil. Bu, uyanışlarından geçmeye gerçekten hazır olanlarla ilgilidir ve sadece uyanış değil, sonraki adımlar, salıverme.

Yani, bir araya gelme çağrısı yapıldıktan sonra - ve hala orada, neredeyse bir işaret gibi ve FM'in çalışmalarında üzerinde çalıştığı bir şey. Oraya gidiyor, "Eğer hazırsan, gerçekten hazırsan ve makyoya ilgi duymuyorsan, bazı zorlu içsel şeylerden geçmeye gerçekten hazırsan, o zaman burası tam sana göre." Bu, makyo olmayan bir bölgedir. Siz buraya gelin, siz yeniler, makyo ile, çok çabuk öğreneceksiniz, burası makyo olmayan bir bölge. Eskiden sana bu konuda seslenmek zorundaydım, ama şimdi diğer Şambralar sana sesleniyor.

Bu yüzden, toplantı için çağrı yapıldıktan sonra, serbest bırakma ile o uzun, uzun bir mesafe vardı. Bunu hatırla? Oh, hala onun içindesin (Adamus kıkırdar). Serbest bırakılıyor. Oh, ve Tobias seninle bunun hakkında konuştu – serbest bırak ve izin ver – ve sonra seninle çalıştı ve senin gerçekten deli olmadığını bilmeni sağladı. Bir şey değil. Sadece içinden geçtiğin şey buydu. Bu aslında çılgınlık, hayatı 3D realitesinde kabullenmektir, ötesine geçmek değil. Hiç deli değildin. Elbette öncüydünüz ama deli değildiniz.

Serbest bırakma üzerinde çalışmak uzun bir zaman aldı ve bazılarınız hala bunu yapıyor. Bunun için "Bırak gitsin" diyorum. (Linda kıkırdar) Hayır, gerçekten bu kadar basit. Bazen içini kemiren bir şey vardır ve bu acı ve bu ıstırap ve “Bütün bu sorunlarım var ve kötü ebeveynlerim oldu. Kötü bir hayatım oldu.” Aş bunu. Çok şeyimiz var - hayır, bu kadar basit. Açıklamayı ben yaptım – bunu söyleyen en popüler adam değil – ama eğer hayatınızda hala sorunlarınız varsa, bolluk, hatta sağlık veya başka bir şey olsun, hala ondan türettiğiniz bir şey var. Hala ondan bir şeyler alıyorsunuz. İyi, onunla birlikte git. Ama hazır olduğunuzda, üstesinden gelirsiniz. Bu kadar basit. Bunu daha da zorlaştırıyorsun ve kendinle bir oyun oynuyorsun. Aş bunu. Komplo yok. Kimse sana karşı birlik olmuyor. Omuzlarınızda ezici bir yük yok. Eğer istemiyorsan, karman olması gerekmez. Yani, sen sadece bunu aşarsın, böylece devam edebiliriz. Kulağa umursamazlık gibi geldiğini biliyorum, yoksa öyle mi düşünüyorum?

LINDA: Hım, birkaç tane var...

ADAMUS: Bir süre konuş ki yiyebileyim.

LINDA: … merak eden insanlar.

ADAMUS: Bu… woops! (Bazı ikramlar yere düşer)

LINDA: Oh, güzel.

ADAMUS: Evet. Biz konuşurken burada yemek yemeliyim. Ama kulağa umursamaz geliyor mu?

LINDA: Biri seni tanımıyorsa.

ADAMUS: Eğer biri beni tanımıyorsa. Beni tanıyor musun yoksa 'beni' tanıyor musun?

LINDA: Seni tanımak!

ADAMUS: Beni tanımak. Tamam (yerden bir şey alır). Bunu ister miydin?

LINDA: Hayır, teşekkürler!

ADAMUS: Onu tam oraya koyacağım (onu çiçeklere atıp başka bir şey alırken bazı kıkırdamalar). Ve bunu ister miydin?

LINDA: Hayır teşekkürler!! (daha fazla kıkırdar)

ADAMUS: (kıkırdar) Onu oraya koyacağım (kahkahalar). Şimdi, bir nokta geliyor – burada ciddiyim – bir nokta geliyor, “Bunula işim bitti. Saçmalıklarla işim bitti..."

LINDA: Hayır, haklısın.

ADAMUS: “… ve bir kurban olmak. Sadece bununla işim bitti."

LINDA: Haklısın.

ADAMUS: “Sırada ne var?”

ADAMUS: Yani, o salıverme ve tüm o şeyleri temizleyerek yola çıkıyoruz. Buna ihtiyacın yok. Bu senin değil. Bunu birçok kez söylediğimi biliyorum ama artık unut gitsin ve bir gün anlayacaksın ki, "Ah, sadece üstesinden geleceğim." Hayatta bazı şeylerin bazen canını yakmadığını söylemiyorum ama insanların onları sürekli taşıma eğilimi var. Acıyı, kederi, incinmeyi yaşarsınız, ne olursa olsun, o inanılmaz süreçten geçersiniz ve sonra onu salıverirsiniz ve bilgeliğe gitmesine izin verirsiniz. Bir sonraki adım bu. Bilgeliğe gitmesine izin veriyorsun. Üzerinde durmayı bırak. Mağdur olmayı bırakıp, “Bu bilgelik olsun” dersiniz ve ruhunuz yapar. Sen yapmıyorsun Ruhunuz tüm bilgeliği yapar. Ruh sadece, “Tamam, bunu bırakıp bilgeliğe götürmeye hazırım” demenizi bekliyor ve o zaman olacak. Onu senden alacak. Ve sonra, elbette, ona tutunmaya, anlamlandırmaya ve haklı çıkarmaya çalışacaksınız, ama yapmıyorsunuz. Siz sadece bırakın ve onu bilgeliğe bırakın.

Yine, "Oh, sadece neler yaşadığımı bilmiyorsun" gibi biraz duyarsız gelebilir. Ve geçenlerde birinin, bir süredir gezegende olmadığım için, içinden geçtiği bazı şeyleri anlamadığımı söylediğini duydum. Zorunda değilim. Hayır, gerçekten zorunda değilim. Her şeyi anlamaya çalışmak değil. Bolluk olmadan kurban olmaktan, ne zaman vazgeçmeye hazırsın gibi bir şey? Ah! Şambra ile bu en büyük zorluklardan biriydi ve siz onu öylece salıverdiniz. Diyorsunuz – bu ifadeyi kendi kendine yap – “Bırakmaya hazırım. Dönem. Aması maması yok. 'Belki', 'bir tür' ya da 'sırada ne olacak?' değil. Bırakmaya hazırım.” Ve sonra yaparsın. Puf! Bilgeliğe gelir. Ooh! İşte asıl nimet budur. Bilgelik yapmıyorsun. Ruhun yapar. Ruhunuz onu damıtıyor. İçindeki tüm pisliği alıyor. Tüm küçük ayrıntıları, detayları, hatta sıkışmış insani duyguları bile arkasına alır ve onu bilgeliğe getirir. Ve sonra, bir bakıma, onu yaşam armağanı olarak Ben'im'e verdiğini söyleyebilirsiniz.

Yani evet?

LINDA: İzleyicilerin çığlık attığı bir sorum var. Bunu duyuyorum ve hissediyorum ve bunu biliyorum, ancak ölümcül hastalığı olan birinin, kelimelerin ötesinde, geri dönüşü olmayan bir hastalığa nasıl yakalandığını hayal etmek çok zor, bunu nasıl yapıyorlar?

ADAMUS: Her şeyden önce, sana bu gülleri verdik, bu yüzden seyirciyi temsil etmeyi bırak.

LINDA: Hehh!!

ADAMUS: Evet.

LINDA: Hehh! (bazıları kıkırdar) Eh, alıştım.

ADAMUS: Peki, bu gülleri geri alabilir miyiz lütfen? (kahkahalar) Onları geri al. Onları çiçekçiye götür.

İkinci olarak, güzel soru. Burada fazla dikkat dağıtmak istemiyorum ama güzel soru. Ve bazılarının pek doğru anlamayabileceği, ancak ölümü kabul edebileceği bir cevap vereceğim. Ölümü kabul et. Bu kadar basit. Bu olacak. Bu oturumda bunun hakkında daha fazla konuşacağız, ancak bunlarla savaşmayı bırakın. Ve ölüm güzel bir süreçtir. Yaptık – sanırım Jean bu ay için bir ürün seçti, adı neydi?

JEAN: Sade-Basit Üstat (Simple Master).

ADAMUS: Sade Üstat ve konuşuyor – bir ölüm deneyimi yaşıyoruz. Daha önce ölüyoruz, biliyorsun, bunu fiziksel olarak yapıyorsun. Öyleyse, ölmekle ilgileniyorsanız, Sade Üstat'ı dinleyin. Öleceksin, çünkü bu fiziksel bir şey değil, gerçekten bir bilinç dönüşümü. Yani uğruna öleceksin – bilmiyorum – onu ne kadara satıyorsun?

JEAN: Haziran ayı için 250 dolar.

ADAMUS: Haziran ayı için 250 dolar, öleceksin. Ne anlaşma! (Bazıları kıkırdar ve Linda iç çeker). Hayır, cenazeciye gitmek çok daha pahalı. Bu günlerde tipik bir ölü yakmanın maliyeti nedir? (Linda tekrar iç çeker) Bilmiyorum, iki bin dolar falan mı? Biliyorsun. Yani 250 dolar, fiyatın onda biri.

Yani, hayır, bu zor bir soru. Onunla savaşmayı bırak. Buna daha sonra gireceğiz ve yakında bir melek web yayınımız olduğunu biliyorum. Konuşulması gereken önemli konulardan biri olacak. Ama devam etmek.

Sonra bilgelikten geçersiniz ve bilgelik, “Hey, öleceğim. Bu beden, tanrım ya bütünleşecek ya da ben onu geride bırakacağım. Önemli değil ama öleceğim." Bu bir rahatlama. Birinin "Ölmeyeceksin - heh! – hiç” mi? Bunu ister miydin Andy?

ADAMUS: Hayır. Neden?

ANDY: Eh, yaşamak çok eğlenceli olsa da…

ADAMUS: Mikrofonu alabilir miyiz?

LINDA: Tabii. Ah, aylar sonra ilk kez…

ADAMUS: Evet, oğlum…

LINDA: … ve aylar ve aylar ve aylar ve aylar ve aylar.

ADAMUS: Buzu kıran ilk kişi olduğun için teşekkürler (izleyiciler alkışlar).

ANDY: Hayat gerçekten çok eğlenceli. Ama biliyorsun, dediğin gibi ölüm, öleceksin. Yeniden doğmak gibi. Muhtemelen bunu da yapacaksın.

ADAMUS: Evet. Bu bir serbest bırakma.

ANDY: Evet!

ADAMUS: Bu gerçekten harika bir serbest bırakma, salıverme. Evet. İyi. Teşekkürler. Teşekkürler.

Yani, bunu bilgeliğe getiriyorsunuz ve sonra bir şeyler olmaya başlıyor ve bu kadar uzun süredir ne kadar çok şeyi taşıdığınızı fark etmeye başlıyorsunuz ve gerçekten o çöpe asılı kaldığınızı fark ediyorsunuz. Ve, bir bakıma, o katartik süreci ve tüm işlemleri ve diğer her şeyi atlatmak biraz eğlenceliydi.

Ama sonra bunun üzerine çıkıp, "Tanrım, bu gerçekten zahmetli bir işti. Bu sanki..." Seni gerçekten yaşamaktan alıkoyuyordu.

Sonra, Şambra'nın yaşadığı bilgelikten sonra, şimdi bahsettiğimiz fiziği, gerçekliğin metafiziğini ve gerçekliğin yanılsamasını anlamanın zamanı geldi. Zaman ve mekândan bahsediyoruz. Öteye gitmekten bahsediyoruz. Aynı anda birden fazla gerçeklikten bahsediyoruz. Sadece başınıza gelenlerden ziyade, kaderinizi seçmenin gerçekten nasıl bir şey olduğundan bahsediyoruz.

Şimdi fiziği gerçekten anlamanın bu kısmına giriyoruz ve onlar harika. Oldukça basitler. Fizikçi olmaya gerek yok. Nitekim bahsettiğimiz fizik, metafizik, bilimsel olmaktan çok şiirseldir. Bilim harika, bilimi seviyorum ama bilim kendi kendine bakıyor. Gözlemlediğini düşündüğü şeyi gözlemler. Işığın ne olduğu, enerjinin ne olduğu, bir şeylerin nasıl maddede birleştiği ve nihayetinde zihninizin ve hatta inançlarınızın değil, bilincinizin sizin için realitenizi nasıl yaratacağı hakkında konuşarak metafiziğimizle birlikte şiirsel oluyoruz. Şimdi yaptığımız şey bu. Pek çok fizik, hayatın metafiziği.

Ve nihayet, hepsiyle bir şekilde bağlantılı olarak, şimdi gerçekten neden burada olduğunuza geliyoruz. Bu sadece bir şeyleri serbest bırakmakla ilgili değildi. Bunu yapmak zorundaydık, ama gerçekten burada olmanızın nedeni, ışığınızı parlatmak, bankta oturmak, şu anda gezegendeki o varlık olmak. Gezegenin buna ihtiyacı olacağını biliyordun. Bunun destansı bir zaman olduğunu biliyordun.

 

Işığınızın Etkileri

Şimdi, gezegen hiç olmadığı kadar kötü bir yer olmayacak. Gerçekten değil. Aslında istatistiksel olarak, diyebilirim ki eski Atlantis zamanından bugüne kadar tipik bir insan için hayat, her zamankinden daha iyidir. Birçok insanın çığlık attığını ve “Oh! Gezegen cehenneme gidiyor.” Dediğini biliyorum. Hayır, gezegen cehennemdeydi ve gezegen bir şekilde ondan çıkıyor, ama yine de cehennemden bir sürü izler var (birkaç kıkırdama).

Şu anda gezegende hiç olmadığı kadar fazla bilinç, ışık var. İşler dağılmıyor. Ancak akılda tutulması gereken tek şey, süratin her zamankinden daha hızlı olduğudur. Bu gezegenin cehenneme gideceği anlamına gelmiyor. Aslında, hayat genel olarak daha iyi. Daha önce çok harika olduğundan değil, ama daha iyi. Daha az savaş var. Daha az aç insan var. Gezegende her zamankinden daha az hastalık var. Ama işler daha hızlı gidiyor. Bunu aklınızda tutun, bilirsiniz, kitle bilincini hissettiğiniz o günleri yaşarken veya haberleri dinlerken, “Oh! Şimdi hepsi dağılıyor." Hayır, aslında değil. Sadece daha hızlı gidiyor. Bu, kontrolü kaybettiğiniz hissini mi veriyor? Ona ayak uyduramayacağınız, her şeyin patlayacağı hissini veriyor.

Ama bunların hepsinin bir nedeni var ve aslında, bir an için gerçekten bunu hissederseniz, ışığınız aslında gezegendeki bazı sorunları şiddetlendiriyor. Işığınız daha fazla bozulmaya neden oluyor. Işığınız aslında daha hızlı gidiyormuş gibi hissettiriyor ve daha fazla değişikliğe neden oluyor. Işığınız dışarıya çıktığında, bunu salmak gibi değil, her şeyin yüzeyinde ki güzel parıldayan su ya da yağ gibi, iyi bir şeyler yapmak gibidir. Şu anda ortalığı karıştırıyorsun. Kasıtlı olarak değil elbette, ama ışık, bilinç oraya gider ve çok fazla ışığı olmayan yerlere dokunur, ona karanlık demeyeceğim; hatta kötü olabilecek yerler. Işığınız oraya gidiyor ve her şeyi sallıyor. Ve sonra, bir tür uygun metafizik olarak, her şey daha da hızlı ilerlemeye devam ediyor. Işığınız olayların daha hızlı gerçekleşmesine neden olur.

Zaman mutlaka değişmez, ama değişecektir. Daha hızlı ilerleyen zaman değil. Daha hızlı ilerleyen olaylar dizisidir. Senin ışığın buna sebep oluyor. Yani, yine haberi okudunuz, “Aman Tanrım! Ukrayna'da neler oluyor? Enerji ne oluyor? Ekonomide neler oluyor?" Eee aynaya bak Tüm bunlara neden oluyorsunuz, ancak yalnızca ışık açısından. Herhangi bir zarar vermek için yapmıyorsunuz. Bunu, ışığınız parlarken yapıyorsunuz, çünkü Dünya'da değişmeye hazır olan pek çok şey vardı. Hazırdılar. Sadece onları harekete geçirecek, onları harekete geçirecek bir şeye ihtiyaçları vardı.

İnsan türü, yeni versiyon için çok gecikti. Bu olağanüstü. Hâlâ içinde bulunduğunuz bu eski biyoloji vadesi geçmiş durumda. Nereye gidiyor? Sadece bir süper biyoloji mi olacak? Belki. Belki değil. Belki bir dijital biyoloji. Belki de tamamen artırılmış bir biyoloji. Ama önemli mi? Önemli mi? Bilirsiniz, insan bedeninde olan bu ilginç aşk/nefret ilişkisi var. Ve eğer "Pekala, bir bakalım, bundan 30 yıl sonra insan vücudu sadece dijital bir form olacak" desem. Gidiyorsun, "Aman Tanrım! Bu korkunç. Bu kulağa uğursuz bir iş gibi geliyor." Pekala, bence biyoloji daha da kötüydü (Adamus kıkırdar), bunu kim bulduysa (birkaç kıkırdar). Kendini içine gömdüğün şey bu. İnsanlar dijitalleşebilir. Tamamen arttırılmış olabilirler. Şu anda sahip olduğunuz biyoloji, bir test tüpü biyolojik varyasyonu olabilir. Tamamen robotik olabilir. Önemli değil Bilincinizi içine gömdüğünüz şey budur. Yani bu biyoloji olup olmaması gerçekten önemli değil.

Mesele şu ki, sadece daha hızlı gidiyor. Aslında kötüye gitmiyor. Yani, lütfen, onu serbest bırakır mısınız? Daha da kötüye gitmiyor. Belki ProGnost'ta, belki bir Şaud'da bahsedeceğim bazı istatistikler bulacağım, ama, hayır, aslında, gezegende her zamankinden daha fazla ışık ve bilinç var. Ama biliyorsun, bu bazı insanlar için gerçekten sinir bozucu. Hayır, gerçekten istemiyorlar. Bazı kuruluşlara, herhangi bir kiliseden bahsetmiyorum (bazı kıkırdamalar), ama bazıları var, bırakmak istemiyorlar ve bırakmak zorundalar.

Her şey gelişiyor. Her şeyin bir halden diğerine geçişten başka bir şey olmayan bir ölümü vardır. Biyoloji uzun zamandır gecikmiş durumda. Bu, şu anda meydana gelen bazı hastalıkların nedenlerinden biri. Bilimi yeni çözümler aramaya zorluyor. Sadece bir aşı değil, sadece bir ilaç değil, vücuda yeni bir çözüm. Fiziksel beden açısından şu anda laboratuvarlarda yapılanları inanılmaz buluyorum. Düşünce süreci, DNA ve atomlar ve bunu gibi şeylerin ötesine geçen, ancak fiziksel bedenin tamamen yeniden yapılanmasıdır. Büyüleyici.

Hadi kadeh kaldıralım – gezegen kötüye gitmiyor, sadece daha hızlı gidiyor. Ve bununla nasıl başa çıkıyorsun? İzin verirsiniz (birisi “İç” der). İzin veriyorsun. İçiyorsun! İçiyorsun! (bazıları kıkırdar) Kahve iç, çikolata ye, biraz şarap, çok şarap. Sadece daha hızlı gidiyor. Ve bunaldığınızda, ki çoğunuz son zamanlarda gerçekten stresli olduğunuzu biliyorum. Biliyorsunuz, bunu ben de yapmak isterim, Şambra'nın günlük kaygı düzeyini gösteren bir çizelgem var (birkaç kıkırdama ve biri “Oh!” der). Evet, oh! Yeterli kağıdımız yok (kıkırdamalar artar).

Bilirsiniz, bazen Şambra enerjilerinin oldukça rahatladığı ve çok daha açık olduğu bir dönem oldu ve son zamanlarda – özellikle son birkaç yılda – kaygı düzeyi arttı. Burada kimler geçen ay kaygı yaşadı? Geçen ay (birçok insan elini kaldırıyor). Evet. Peki. Bu doğal, bu arada. Demek istediğim, sorun değil. Kaygı ile hiç savaşmayın. Geri çekilin ve “Bu endişeye neden olan nedir?” Deyin. Başka bir deyişle, senin mi? Muhtemelen değil. Tüm bu değişiklikler meydana gelirken, gezegenin her yerinden onu hissediyorsunuz, bunların çoğu sizin ışığınıza, sizin bankta oturmanıza, bunun çoğunu yapmanıza bağlı.

Bazen kendimi Şambra ile eğlendiriyorum çünkü hala şöyle düşünenler var, "Ah, biz masaya oturacağız ve dünyaya sevgi ışığımızı göndereceğiz. Bu ve FedEx teslimatını Unicorn teslimatı ile değiştireceğiz ve bu çok güzel olacak…” Oh, hayır. Geri çekilip gerçekte neler olduğuna bakabilirseniz, ışığınız oraya gidiyor ve gezegendeki bazı eski sistemlerin bokunu atıyor. Ama istediğin buydu. Sadece güzel, hoş bir şey yapıp peri tozu serpmek istemediniz çünkü bunun uzun vadede işe yaramadığını biliyordunuz. Yani ışık oraya gidiyor ve sistemleri bozuyor. İstemeyerek. Sadece binaları havaya uçurmak ya da ortalığı karıştırmak istediğin için değil. Ama bu, oraya giden ışığın sonucudur.

Hadi bununla derin bir nefes alalım.

Hayır, gezegen daha kötü durumda değil. Sadece daha hızlı gidiyor. Ve yine, büyük resmi hatırlayarak buraya geldiniz. Bu çağrıya cevap verdin. Pek çok salıverme sürecinden geçtiniz, sonra onu bilgeliğe getirme ya da bilgeliğe verme noktasına geldiniz. Şimdi gerçekliğin fiziğinden, metafiziğin içinden geçiyoruz – beklediğim şey buydu – ve şimdi gezegene ışık saçıyoruz. Buna ihtiyacı var. Bilincine ihtiyaç duyar. Tasarruf gerektirdiğinden değil; sadece bilince ihtiyaç duyar ve ister.

Yine, bununla ilgili bir animasyon videosu hazırlayacak olursak. Yani, bir gün orada oturuyorsunuz, bir gölün yakınındaki bir parkta oturuyorsunuz ya da her neyse, bankta oturuyorsunuz - ve gündem olmadan, sadece ışığınızı yansıtın- ve sonra bu animasyonlu videoda, yanan ışığınızı takip ediyoruz, dünyaya yayıldığında ve birine, laboratuvarda çalışan bir fizikçiye dokunuyor. Uluslararası sorunlara bir tür çözüm üzerinde çalışan bir hükümet yetkilisine dokunuyor. Gerçekten çok daha adil olan yeni bir sisteme bakan bir bankacıya dokunuyor. Şehrinizin veya ülkenizin eğitim sistemine dokunur. O ışığı giderken takip ederiz. Ve kime dokunursa dokunsun seni değiştirmeye çalışmıyor. Bir değişikliği zorlamaya çalışmıyor. Ama bu onları bir nevi ışıkla sarar ve o ışıkta aniden daha önce hiç görmemiş olabilecekleri bir potansiyel görürler. Kanser için cevaplar üzerinde çalışan bir doktor. Vücut kanseri, genellikle nefret ve öfke gibi şeylerin neden olduğu, vücudun iletişim ağının yanlış iletişimidir. Hepsi bu kadar.

Yani, bu ışık sönüyor ve biz onu takip ediyoruz ve sonra bir grup gerçekten çılgın, uzak fizikçiye gidiyor. Albert Einstein gibi bir bilim adamı. Eskiden tam bir serseri işi olarak kabul edilirdi. Ve orada oturan gruba gider ve aniden tüm grubun içinde ışık parlar ve içlerinden biri der ki, "Bunu nereden aldığımı bilmiyorum, ama şimdi aklıma geldi - tüm bu araştırmalardan sonra, tüm bu işler – o enerji sadece bir şarkıdır. Hepsi bu kadar. Bir şarkı, bir iletişim.” Ve diğerleri ona deli, deliymiş gibi bakıyor. Ama sonra kendisinden hiç beklemediği bir şey yapar. “Enerji sadece iletişimdir” diye şarkı söylemeye başlar. Bu şarkı söyleme becerisi üzerinde çalışacağız (kahkahalar). “Enerji…” Pekala, üzerinde çalışacağız (birkaç kıkırdama daha).

Ve birdenbire çok şaşkına döndüler. Daha önce Dr. Lipschitz'i bir toplantının ortasında şarkı söylerken görmemişlerdi (kahkahalar). Şaşkınlar ve bir şarkıda enerji ve iletişim hakkında şarkı söylerken onu dinliyorlar. Ve zihinsel konuşmadıkları için, bu şarkı söyleme patlamasından biraz rahatsız oluyorlar, aniden anlamaya başlıyorlar. Ve oda sizin ışığınızla, sizin ışığınızla dolar ve onlar, "Başından beri oradaydı. Biz matematiğe, bilime ve bilimin doğruluğuna ve uzlaşımına o kadar kapılmıştık ki, onu hiç görmedik, enerji sadece iletişimdir.” Boom!

Sonra takip ediyoruz, video, parkta bankta otururken yüzünde kocaman bir gülümsemeyle sana geri dönen ışığı takip ediyor, “Bu ışığın tam olarak ne yaptığından gerçekten emin değilim, ama bir şey yaptığını hissedebiliyorum. ” Ve altı ay sonra gazeteyi okuyorsunuz - peki, tamam, akıllı cihazınızda haberleri kontrol ediyorsunuz, komplo sitelerinize değil, gerçek haberlere - ve aniden şu şeyi görüyorsunuz, "Bilim Adamları Grubu, Dr. Albert Lipschitz tarafından yönetilen, Enerjinin İletişim olduğu Sonuçlandı.” Dünya değişiyor, tıpkı Einstein'ın İzafiyet Teorisi'ni ortaya çıkardığında dünyanın değişmesi gibi.

Bu arada, mutlak bir teori değildi. Mutlak bir teori değildi. Einstein bunun göreceli olduğunu söyledi. Her şey neye göre? İzafiyet Teorisi, neden böyle adlandırıldığını hiç merak ettiniz mi? Akrabalarınla ilgili olduğunu mu düşündün? (Adamus kıkırdar) Hayır, hayır, hayır, hayır. Görelilik Teorisi, neden böyle adlandırıldı? Göreceliydi. Einstein dedi ve gerçekten yayınlanmadı ya da çok fazla odaklanmadı, her şeyin gözlemciye bağlı olduğunu söyledi. Bu yüzden görecelidir ve değişebilir. Ve değişebilir. Bu ve biraz iyi ışık ve değişecek. Ey! Ben burada biraz rotadan sapıyorum.

Derin bir nefes alalım. Buraya yapmak için geldiğim şeyi yapmak zorundayım, seni sorgulamak (seyirciler “Ohh!” der).

 

Adamus’un Oyun Gösterisi

Şimdi, Kona'daki Şambra Köşkü'ndeki son toplantılarımızdan birinde, izleyicilere gizli bir arzum, gizli bir tutkum olduğunu söyledim. Bir ömür geri gelseydim, ki bu asla olmayacaktı, gelebilseydim - bunu bir gün anlayacaksın. Sanki, "Uh-uh. Hayır hayır." Arada bir, belki bir kanal aracılığıyla ya da bir tür serap olarak birkaç günlüğüne geri dönebilirsin. Ama geri dönmek gibi mi? Bana yarışma programı sunucusu olarak gerçekten iyi bir iş teklif etmedikçe dönmem (bazı kıkırdamalar). Geri dönersem böyle olurdum. Guru mu? Numara! Hayır hayır hayır. Yükselmiş Üstat reenkarne mi oldu? Eh, hayır, Tobias yaptı. Bir yarışma programı sunucusu olmak istiyorum. Ne harika bir iş. Tek yaptığınız şey, birkaç kartla öne oturmak ve sorular sormak ve diğer herkesi aptal gibi göstermek (birkaç kıkırdama). Yani şimdi yapacağımız şey bu (kıkırdamalar artar).

Şimdi sıra “Üstat Kimdir?”e geldi. Tamam, elimde özenle hazırlanmış soruların bir listesi var. Bu soruları ortaya çıkarmak için Kuthumi, Tobias ve diğer birkaç Yükselmiş Üstat ile görüştüm. Bugünün genel konusu “Küresel Değişim”.

LINDA: Kahretsin?

ADAMUS: Kahretsin. Bunu duydun. Sadece "kahretsin" demek istedin. Devam et. Devam et. Yüksek sesle söyle (bazı kıkırdamalar). Ne demeye çalıştığımı biliyordun. Sadece "kahretsin" demek istedin, değil mi?

LINDA: Aynı şey değil mi?

ADAMUS: Genellikle, evet (Linda kıkırdar). Peki.

İlk soru ve Linda, mikrofona hazırlan. İlk soru, koronavirüs - yaklaşık 2020'den günümüze - koronavirüs mü bu değişime neden oldu, yoksa değişim mi koronavirüse neden oldu? Tik tak. Tik tak. Linda mikrofonu uzatıyor.

JARED: Merhaba.

ADAMUS: Merhaba. Hangisi önce geldi, tavuk mu yumurta mı?

JARED: Ah! ikisini de derdim.

ADAMUS: İkisi de.

JARED: Aynı anda

ADAMUS: Kesinlikle. Bu bir Ve.

JARED: Ta da!

ADAMUS: İnsanlar neden bunun farkında değiller? Onlar, “Ah, buna veya şuna karar vermem gerekiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum!" Bu bir Ve. Aynı anda geldiler. Tavuk neden yolun karşısına geçti?

JARED: Çünkü o seçti.

ADAMUS: Karşı tarafa geçmek için.

JARED: Ah.

ADAMUS: Zhoom! Kamyon geçiyor. Diğer tarafa geçin (işaretler yukarı). Çapraz ... badump! Ah tamam. Bir yarışma programı sunucusu olmak zor. Tamam (bazı kıkırdamalar). Peki, değişime koronavirüs mü sebep oldu yoksa değişim mi koronavirüse neden oldu?

JARED: Bunun bir değişim olduğunu söylerdim ve sonra hangi yolu seçerse seçsin kendini gösterdi, koronavirüs.

ADAMUS: Evet, güzel.

JARED: Evet.

ADAMUS: Güzel cevap. Peki. Aynı soruda birkaç tane daha deneyeceğiz. İyi cevap.

LINDA: Tamam. Teşekkürler.

ADAMUS: Gerçekten bilinç, değişim olduğunu ve ardından koronavirüsün ortaya çıktığını söylüyor, değil mi? İyi. Sonraki.

PAUL: Her iki şekilde de olabilir.

ADAMUS: Her iki şekilde de olabilir.

PAUL: Evet.

ADAMUS: Hangi yolu seçeceksin?

PAUL: O an ne hissediyorsam.

ADAMUS: Ne hissediyorsan, tamam! Bu anda ne hissediyorsun?

PAUL: Şu anda mı? (hafif bir duraklama) Olmaz…

ADAMUS: Değişim mi koronavirüse neden oldu yoksa koronavirüs mü değişime?

PAUL: Pekala, fark etmez.

ADAMUS: Önemli değil.

PAUL: Evet.

ADAMUS: Tamam.

PAUL: Evet.

ADAMUS: Pekala. İyi.

PAUL: Evet.

ADAMUS: Harika. Birkaç tane daha, aynı soru.

LINDA: Tamam.

ADAMUS: Hangisi önce geldi? Ne, neye sebep oldu? Değişim mi yoksa koronavirüs mü?

LINDA: İşte bir baş belası.

ADAMUS: Koronavirüs aniden Dünya'nın üzerine indi ve ardından bu büyük değişimin meydana gelmesine neden oldu mu?

ALICE: Bana öyle geliyor - bu mikrofon açık mı?

ADAMUS: Mikrofona biraz ses verebilir miyiz?

ALICE: Merhaba?!

ADAMUS: İşte başlıyoruz.

ALICE: İşte (kıkırdar) Aslında bir çembermiş gibi hissettiriyor. Mesela, biraz değişiklik yapıyoruz ve sonra buna bir şey diyoruz.

ADAMUS: Evet.

ALICE: Ve bu bir şey biraz daha değişmeye neden oluyor. Yani aslında "her ikisini" seviyorum. Ama bu durumda, bir seçim yapmamı isterseniz, değişimin koronavirüse neden olduğunu söyleyebilirim.

ADAMUS: Boka neden oldu – eh, değişim koronavirüse neden oldu. İyi. Aynı soru üzerine bir tane daha (birkaç kıkırdama).

LINDA: Bir tane daha mı?

ADAMUS: Evet.

LINDA: Bakalım. Alexandra.

ALEXANDRA: Evet, katılıyorum...

ADAMUS: Mikrofonun sesini biraz açabilir miyiz lütfen?

ALEXANDRA: Anlıyorum ve ağzım yeterince yakın değil mi? Bence buna hazır olmasaydık ya da istemeseydik – sadece biz değil, herkes – o zaman olmazdı, değil mi? Ayrılık Noktaları'nın asıl amacı, bunu deneyimlemeyen insanların, istemedikleri için başka bir yerde olmalarıdır.

ADAMUS: Kesinlikle.

ALEXANDRA: Evet.

ADAMUS: Ve doğru cevap aslında her ikisi de, ama daha çok koronavirüse neden olan değişimin tarafına doğru yatkın. Gezegende daha fazla bilinç bir şeye neden oldu. Ne olacağını bilmek zorunda değildin. Önemli değil Birçok şey olabilirdi. Ama olan, bu virüs geldi, gezegene geldi ve büyük değişikliklere neden oldu. Yani gerçekten değişim türü koronavirüsü yarattı ve ardından koronavirüs değişime eklendi. Yani, gerçekten her ikisi de olduğunu söyleyenlerin hepsi, ama aslında onu başlatan şey değişim. Yine, koronavirüs olmak zorunda değildi. Çok farklı şeyler olabilirdi. Büyük depremler, volkanlar veya bunun gibi bir şey olabilirdi. Yakın gelecek için tahmin ettiğimden değil, ama gerçekleşebilir.

Bu soruyu doğru ya da kısmen doğru yanıtlayan herkes, Crimson Circle mağazasına (Adamus ıslıkları) 25 dolarlık bir hediye çeki için lütfen Bonnie'ye başvurun. Evet (izleyiciler “Oha!” ve “Evet!” der ve biraz alkış) Ve Bonnie, “Kim, ben mi?” der gibi bakıyor. Evet, odanın arkasında oturan ve muhtemelen böyle bir şeyi başarabilecek tek kişi Bonnie sensin.

Tamam, sıradaki soru. Vayyy! Şimdi onu güçlendiriyoruz. Sonraki soru. Dünya son iki yılda nasıl değişti?

LINDA: Oof.

ADAMUS: Tik tak. Tik tak. Linda? Dünya nasıl değişti? Bu sadece basit bir "evet" veya "hayır" değildir. Scott hazırlanırken, bu biraz düşünmeyi gerektiriyor.

SCOTT: Evet. Hala devam ediyor mu bilmiyorum. Ehh nasıl değişti (iç çeker) Biraz daha çılgın. Biraz ama daha içsel.

ADAMUS: Hı hı. HI-hı.

SCOTT: Biraz daha fazla insan “Dışarıda neler oluyor? İçeride neler oluyor? Kendi hayatımda mı?"

ADAMUS: Doğru. Evet.

SCOTT: “Her şey ne zaman bitecek?” (Kıkırdar)

ADAMUS: Doğru. Doğru. Hepsi ne zaman biteceğini bilmek istiyor?

SCOTT: Ne zaman bitecek? Evet!

ADAMUS: Evet. Ve biliyorsunuz, daha önce de söylediğim gibi, uzun, çok uzun bir süre devam edecek.

(Hafif duraklama)

Bunu söylemedim. Başlangıçta çok hızlı olacağını ve çabucak biteceğini söyledim ve öyle değil. Ve ben de yanılmam. Sadece insanlar daha derine inmesine ve daha uzun sürmesine izin vermeye karar verdiler, çünkü onlar bir nevi değişim içindeler. Hayır, olan şeyleri seviyorlar.

SCOTT: Evet.

LINDA: Neye?

ADAMUS: Duydun.

SCOTT: (kıkırdar) Aman tanrım.

ADAMUS: Duydunuz (birkaç kıkırdama). Yani, bazı özel yollar. Bana bir veya iki özel yol söyle. Dünya nasıl değişti?

SCOTT: Ah.

ADAMUS: Bugün slaytlardan birindeydi.

SCOTT: Evet, peki, harika grev.

ADAMUS: Evet, evet.

SCOTT: İşten istifa. İnsanlar gerçekten “Hayatımla ne yapmak istiyorum?” diyorlar. Bilirsiniz, "Ve eğer para kazanmazsam - ya da sadece hayattan zevk almak için ne kadar para kazanmam gerekir, yoksa haftada 60 saatten fazla köle olarak mı çalışmak istiyor muyum?"

ADAMUS: Evet. Evet. İş hayatınız nasıl?

SCOTT: (kıkırdar) Benim bu kadar ilgileneceğimi hiç düşünmemiştim. Gelir kaynağımın öncelikle sadece eşimin engeli olacağını asla düşünmedim.

ADAMUS: Doğru.

SCOTT: Yani, yani, bunu asla hayal edemezdim. Demek istediğim, bundan bahsetmeyeli altı buçuk yıl oldu.

ADAMUS: Doğru.

SCOTT: Yani bu yollar. Ama sadece, ihtiyacım olduğunda geliyor.

ADAMUS: Olması gereken yol bu.

SCOTT: Para kazanmaya çalışmaktan daha kolaydı.

ADAMUS: Evet. Evet. Hiç para kazanmaktan zevk aldın mı?

SCOTT: Pek sayılmaz. Hayır.

ADAMUS: Evet. Kısa bir süre için, ama demek istediğim…

SCOTT: (hafifçe kıkırdar) Sanki ne kadar çok çalışırsam, o kadar az kazandım gibi.

ADAMUS: Kesinlikle! Bunu tüm dünya için tekrar etmeni istiyorum.

SCOTT: Para kazanmak için ne kadar çok çalışırsam, o kadar az kazandım.

ADAMUS: Pekala, ve herkes (birkaç alkış), dünyadaki her Şambra, sizin daha fazlasını yapmak için çok çalışmanız gerektiğini düşünüyor, şu anda finansal olarak çoğunlukla bağımsız olan ama finansal olarak acı çekmeyen Şambra, tamamen aynı kelimelere sahipler. . “Ne kadar çok çalışırsam, o kadar az kazandım” derler. Şimdi, bu mantığa meydan okuyor, ama aslında metafizik, çünkü onun için çalışmak yerine onun sana gelmesine izin veriyorsun. Çalışmak acı çeken bir kavramdır. Dönem. Böylece artık hayatın tadını çıkaracaksınız.

SCOTT: Harika. Yani tabiri caizse.

ADAMUS: Pekala. Yani tabiri caizse evet (kıkırdarlar). Peki. Birkaç tane daha. Evet.

LINDA: Tamam.

ADAMUS: Evet. Evet. Peki. Peki dünya son birkaç yılda nasıl değişti? Evet efendim.

PATRICK: Sanırım biraz değişiyor.

ADAMUS: Doğru. Bu tipik bir Şambra cevabıdır (kıkırdarlar), bilirsiniz, mesela… (bazı mikrofon geri bildirimleri var)

PATRICK: Bunun için üzgünüm.

ADAMUS: Tamam.

PATRICK: Sanırım bu türler daha dışa dönüktü, içeride kalmaya zorlandılar.

ADAMUS: Doğru.

PATRICK: İçeri giren daha az dış etkenler vardı.

ADAMUS: Yani şu anda virüsün bir sonucu olarak dünyada daha az A Tipi insan var mı?

PATRICK: Evet (kıkırdar). Sanırım öyle. Yani evin içine daha çok odaklanmışlardı, onlar için ne önemliydi, değil mi?

ADAMUS: Doğru.

PATRICK: Bence zaten evde olanlar, daha çok ev sahibi gibiydiler. Bir nevi dış dünyaya bakıyorlardı.

ADAMUS: Doğru.

PATRICK: Doğru. Yani, bilirsiniz, Ukrayna devam ederken belki de haberlere daha çok zaman ayıracaklardı, onlar için de neyin önemli olduğuna bakmak istediler.

ADAMUS: Doğru. Böylece insanlar daha çok içselleşti.

PATRICK: Evet.

ADAMUS: Evet. İyi. İnsanlar içselleştiğinde ne olur? Yani, kelimenin tam anlamıyla değil, mecazi olarak.

PATRICK: Evet, onlar için neyin önemli olduğunu anlamak zorunda kalırlar.

ADAMUS: Uyuşturucu kullanımı artıyor.

PATRICK: Evet.

ADAMUS: Evet, evet.

PATRICK: Mesela...

ADAMUS: Hayır, öyle. Uyuşturucu kullanımı artıyor çünkü insanlar gerçekten içselleşmeyi sevmiyor. Her zaman dışarıdan olmak, kendine bakmaktansa başkasını suçlamak çok daha kolay. Bu yüzden, bu ilaçların kullanımındaki sıçramayı istatistiksel olarak gösteren bir sonraki toplantımız için tüm bu çizelgeleri ve diyagramları yapacağım.

PATRICK: Evet, gerçeklikten kaç.

ADAMUS: Kaygı, acı ve tüm bu şeyler, çatıdan hızla yükseliyor, çünkü insanlar bir dakikalığına durup kendilerine bakmak zorunda kaldılar ve bunu yapmaktan hoşlanmıyorlar. Dışarıda olmayı tercih ediyorlar.

PATRICK: Dikkatim dağıldı.

ADAMUS: Dikkat dağıtıcı. Ama koronavirüsün güzelliği, sanki kıçınızın üzerine oturup kendinizi hissedeceksiniz ve birçok insan bundan hoşlanmadı. Ama birçok insan yaptı. Çok şey için iyiydi. Teşekkürler.

PATRICK: Teşekkür ederim.

ADAMUS: Bu soru üzerine bir tane daha ve devam edeceğiz.

LINDA: (fısıldar) Tamam.

ADAMUS: Peki dünya son birkaç yılda nasıl değişti?

OLIVIA: Merhaba. Bu çalışıyor mu? (Teknik zorluklar yaşayan mikrofona atıfta bulunarak)

ADAMUS: Bilmiyoruz (kahkahalar). Hiçbir fikrimiz yok. Ve bilirsiniz, Şambra'nın buna cevabı şudur: "Önemli mi?"

OLİVİA: Önemli mi? Hayır, değil.

ADAMUS: Önemli mi? Evet. Evet, devam edin ve onunla konuşuyormuş gibi yapın.

OLIVIA: Tabii. Merhaba.

ADAMUS: Merhaba.

OLIVIA: Yani tatmin edici değildi, gerçek. Durup sadece hayatlarına bakmaları gerektiğinde kimse hayatlarından memnun değildi.

ADAMUS: Mm hmm. Hiç kimse değildi.

OLIVIA: Şey, sanırım...

ADAMUS: Öyle miydin?

OLIVIA: Hayır.

ADAMUS: Hayır.

OLIVIA: Hayır. Beni durmaya zorladı.

ADAMUS: Neyi durdurdun?

OLIVIA: Bazı projelerde danışmanlık yapıyordum ve daha başlamadan hemen önce durdu - yani, pandeminin başlangıcında ve çok fazla boş zamanım vardı.

ADAMUS: Ne yaptın, evde oturup beni mi dinledin?

OLIVIA: Şey, aslında, evet (kahkahalar).

ADAMUS: Evet, evet (Adamus kıkırdar).

OLIVIA: Bu doğru.

ADAMUS: Bunu biliyordum. Evet. Beni dinlemek, sohbet etmemiz ve ışığımı hayatına sokmak. Bunun sonucunda ne oldu? Hayatında ne değişti?

OLIVIA: Unuttuğum şeylere bakmak için yeterince zamanım oldu.

ADAMUS: Mesela?

OLIVIA: Benim rüyalarım.

ADAMUS: Senin rüyaların. Yani tüm iki yılı hayal ederek geçirdin.

OLIVIA: Hayır. Neredeyse 20 yıldır rüyalarımı yazıyordum ve sonra o kadar malzemeye sahip olduğumu hatırladım, yani...

ADAMUS: Beni rüyanda görüyor musun?

OLIVIA: (düşünüyor) Birkaç...

ADAMUS: (fısıldar) Evet! Evet! Evet!

OLIVIA: Sanırım.

ADAMUS: Evet, sanırım. Peki.

OLIVIA: Sanırım.

ADAMUS: Kuthumi'yi rüyanda gördün mü?

OLIVIA: Hayır.

ADAMUS: Hayır. Tamam. Ha, ha, ha, ha, ha, ha! (kahkahalar)

OLIVIA: Pek sayılmaz (Adamus gülmeye devam eder).

ADAMUS: Evet, güzel. Yani, rüyalar. Bütün bu rüya gibi şeylerle ne yaptın? Demek istediğim, bu sadece hayal. Bununla ne yapacaksın?

OLIVIA: Yazabilirim. Ekim 2020'de yazmaya başladım ve ilginçti. Bundan çok zevk alıyorum.

ADAMUS: Yani rüyaların hakkında bir kitap yazıyorsun.

OLIVIA: Hayır. Medium'da bir blogum var. Medium, yazarlar için bir sosyal medya platformu gibidir.

ADAMUS: Doğru, doğru.

OLIVIA: Ve onlardan bir şeyler yapmaya çalıştım ama geçenlerde aklıma bir platform, rüyalar için çevrimiçi bir platform kurma fikri geldi.

ADAMUS: Gerçekten mi? İki yıl boyunca evinizde kalmaya zorlanmasaydınız bunu yapar mıydınız?

OLIVIA: Hayır.

ADAMUS: Hayır.

OLIVIA: Kesinlikle eminim.

ADAMUS: Öyleyse, bunu yapmak için hayatında bir tutku, bunun büyük bir tutku olduğunu söyleyebilir misin?

OLIVIA: Kesinlikle.

ADAMUS: Evet ve başkalarıyla rüyalar hakkında iletişim kurmak için. Sonuçta rüyalar nedir?

OLIVIA: Boyutlar.

ADAMUS: Boyutlar. Ama bunlar sadece rüya mı? Onlar sadece zihnin hikayeleri mi? Onlar…?

OLIVIA: Hayır.

ADAMUS: … sadece beyninin gevezeliği mi?

OLIVIA: Gerçek karşılaşmalar. Çoğu, sanki başka bir boyuttaymış gibi gerçekleşen gerçek şeylerdir. 3D değil, ama her neyse.

ADAMUS: Son zamanlarda kaç kişi tuhaf rüyalar görüyor? Yani, gerçekten garip gibi. Aşırı tuhaf gibi. Evet. Evet, çünkü rüyalarda bir şeyler oluyor. Rüyalarda pek çok salıverme gerçekleşir. Çok fazla oyunculuk gerçekleşir. Olayların gerçekleştiği yer sadece bu gezegende değil.

OLIVIA: Hayır.

ADAMUS: O, senin etrafındaki tüm alemlerde. Ve şu anda Şambra olarak yaptığımız şeylerden biri, özellikle gelecek Keahak'ta, ötesine geçmek. Bu harika ve çok içten, çok gerçek, ancak daha başka birçok şey var. Ve eğer tüm bunları diğer alemlerde de çok şey olduğunu bilgelik ve anlayışla bir araya getirebilirseniz, hayat çok daha eğlenceli hale gelir. Daha az sıkıcı, daha az sıkıcı. Artık çok boyutlusunuz.

OLIVIA: Bu çok ama çok ilginç çünkü rüyalarda olan birçok şeyi biliyorum.

ADAMUS: Doğru.

OLIVIA: Yani, rüyalarda pek çok şey olabilir. Örneğin farklı dünyaları ziyaret edebilirsiniz.

ADAMUS: Evet.

OLIVIA: Ama dünya çapında bir çevrimiçi platformunuz varsa, böylece dünyadaki herkes hayallerini ortaya koyabilir ve sonra küresel gibi, bağlantılı gibi bilinç yaratmaya başlarsak ne olabilir? Ne olabilir?

ADAMUS: Peki, bunu yapmayı düşünüyor musun? Yoksa yapıyor musun?

OLIVIA: Şimdi sermaye yatırımını artırıyorum.

ADAMUS: Ah, tamam.

OLIVIA: Hemen şimdi.

ADAMUS: Güzel. İyi. Ne kadar?

OLIVIA: Bir milyon dolar.

ADAMUS: Bir milyon, güzel. Tam numaram vardı. İhtiyacınız olan şey bu.

OLIVIA: Aşağı yukarı, evet.

ADAMUS: Evet, evet. Hayır hayır. Daha fazla veya daha az değil. Demek istediğim, rakam bu, bir milyon dolar.

OLIVIA: Numara bu, evet.

ADAMUS: Evet, evet. Evet.

OLIVIA: Evet.

ADAMUS: Güzel. Peki bu neden önemli? Demek istediğim, bu sadece rüya gibi şeyler ve insanların hayalleri için endişelenmekten daha iyi yapacak işleri var. Çoğu insan rüyalarını hatırlamaz. Bu neden önemli?

OLIVIA: Gerçeğin nasıl çalıştığını açıklamanın bir yolu gibi. Boyutların nasıl çalıştığını anlarsanız ve oraya gidip bazı şeyler yaparsanız ve sonra buraya gelip boyutları ihlal ederseniz ve ihtiyacınız olduğunda oradan buraya bir şeyler getirirseniz. Sadece boyutları deneyimlemek.

ADAMUS: Bu platform için benimle röportaj yapacak mısın, hayallerimi ele alacak mısın?

OLIVIA: Tabii ki seninle röportaj yapacağım.

ADAMUS: Evet. Benimle röportaj yapacak mısın? Oturup Adamus Amca ile rüyalar hakkında bir röportaj yapmak niyetinde misin? (Birkaç kıkırdama)

OLIVIA: Evet, kesinlikle.

ADAMUS: İyi, güzel.

OLIVIA: Kesinlikle.

ADAMUS: Evet. Evet.

OLIVIA: Evet, evet. Kesinlikle.

ADAMUS: Evet. Bunu henüz düşünmemişti ama ben bu fikri yerleştirdim (kahkahalar). Hayır, rüyalar hakkında konuşmayı çok isterim çünkü onlar insanların sandıkları gibi değiller. Rüyalarda çok şey oluyor. Birincisi, rüyalar büyük bir sahnedir. Sen git farklı şeyler yap. Buraya getirmeden önce test ediyorsun. Çoğu zaman, onu buraya getirirsiniz ve sonra orada prova ettiğinizden sapar, ancak farklı senaryolar denersiniz. Farklı aktörlerin kostümlerini, farklı kıyafetlerini, farklı tavırlarını giyiyorsunuz ve farklı sonuçları deniyorsunuz ve sonra onu buraya getirip getiremeyeceğinizi görüyorsunuz. Şimdi, işin püf noktası bu ve bu gerçeklikle, kitle bilinciyle karşı karşıya kaldığınızda ve ilk etapta kahrolası rüyanızı hatırlamadığınızda çoğu kişinin takıldığı yer burasıdır. Sonra düz gidiyor. Çalışmıyor. Ama tüm noktaları bir araya getirmenin ve onu buraya getirmenin bir yolu var. Röportajımızda bundan bahsedeceğiz.

OLIVIA: Harika. Teşekkürler.

ADAMUS: Güzel. İyi.

OLIVIA: Teşekkürler.

ADAMUS: Ben rüyaları severim. Rüyaları seviyorum. Hangi rüyalar gelebilir? Evet.

OLIVIA: Hangi rüyalar gelebilir?

ADAMUS: Evet. Peki.

Yani, burada ilerlemek zorundayız. Sıradaki soru… tamam. Ah, ah! Bu iyi bir tane. Yazdım (bazı kıkırdamalar). Şu anda Rusya ve Ukrayna merkezli olan mevcut küresel çatışmaya ne sebep oldu? Bu çatışmaya ne sebep oldu?

Bu arada, 50 dolarlık mağaza sertifikanız için Bonnie'yi görebilirsiniz. (İzleyiciler "Oooh!" der) Evet.

OLIVIA: Teşekkür ederim.

ADAMUS: Tamam. Burada 100 dolarlık bir soru var.

EMMA: Aman tanrım.

ADAMUS: Öyleyse, görelim. Mevcut çatışmaya ne sebep oldu?

EMMA: Ne söylersem söyleyim doğru anlayabilir miyim? (hafifçe kıkırdar)

ADAMUS: Sakıncası yoksa devam et ve ayağa kalk.

EMMA: Tamam. Yani bana göre öyleydi…

ADAMUS: Gerçekten yüksek sesle konuşman gerekecek. Teknik sorunlar yaşıyoruz (bazı mikrofon geri bildirimleri).

EMMA: Çok gürültülü. Bana göre, güç mücadelesinden kaynaklandı.

ADAMUS: Güç mücadelesi, evet.

EMMA: Ve insanlar bundan bıkıyor.

ADAMUS: Evet.

EMMA: Küçük adama karşı süper güç ve dünya, daha büyük bir savaş yapmayacaklarına karar vermek için bir araya geliyor.

ADAMUS: Doğru.

EMMA: Sadece fışkıracaklar.

ADAMUS: Bu çatışmanın ne kadarı, eğer enerjilere bakarsanız, bilirsiniz, altta yatan bir tür enerji, bunun ne kadarı – güç hakkında konuştunuz – ama eril güce dayanıyor?

EMMA: Ah, evet.

ADAMUS: Erkek gücü, oğlan gücü.

EMMA: Yüzde yüz…

ADAMUS: Yüzde yüz.

EMMA: … derdim.

ADAMUS: Yaklaşık 90 verirdim ama biliyorsun.

EMMA: Evet, 99.

ADAMUS: Yani, her şeyi adama yüklemek istemiyoruz.

EMMA: Evet. Yaklaşık 99.

ADAMUS: O halde, sürmekte olan bu krizde gerçekte neler oluyor, bazılarını ima ettiniz ve bunlardan bazılarını vurdunuz, ama güç.

EMMA: Bence küresel odak noktası "Artık zorbalık yapma".

ADAMUS: Doğru. Artık zorbalık yok. Evet.

EMMA: Ve tüm dünya bir şekilde bu konuda bir araya geliyor.

ADAMUS: Onlar.

EMMA: "Bize yetti."

ADAMUS: Yani, bir bakıma harika değil mi? Şimdi, bu çatışma hemen hemen her durumda olacaktı. Bu yüzden, bunun yeni ortaya çıktığını söylemiyorum, ama olacaktı, çünkü yerde bir sürü eski enerji var, tarihi eski enerjiler. Biliyorsunuz karma ve karmik borç taşımak sadece bireye özgü değildir. Ülkelerde olabilir ve bu eski, eski. Artı bazı dini etkiler, artı güç mücadelesi, artı çocuk meselesi, erkek meselesi (birkaç kıkırdama). Bunların hepsi - ortaya çıkacaktı.

Şimdi, soru şu ki, ışığınız oraya gittiğinde – yine, ışığınızın söndüğü bu olağanüstü video animasyonunu yapıyoruz – bu sorun ortaya çıkacaktı. Zorundaydı. Sadece Ukrayna ve Rusya arasında değil, tüm dünyada uzun süredir bastırılmıştı. Bayanlar ve baylar, burada Amerika'da İç Savaş hâlâ devam ediyor (izleyiciler aynı fikirde). Ve budur. Eski savaş alanlarından bazılarına gidin. Enerjiler orada 10 yıl, 20 yıl önce olduğu gibi oldukça düz olabilirdi. Ama şu anda, bu enerjiler savaşıyor, çünkü ışığınız söndü ve ışığınız diyor ki, “Bütün o eski meseleleri salıvermeliyiz. Onlar sıkışmış enerjiler ve bu enerjiler gezegende çok fazla acıya neden oluyor ve onları salıvermenin zamanı geldi." Işığınız orada söndüğünde olan budur.

Ve burada Ukrayna ve Rusya ile ilgili sorun – eski karma, erkek, eski güç – küresel bir odaklanmaya neden oluyor. Şimdi, insanlar bununla ne yapacak? Birileri insan bakış açısından, “Artık yok. Artık bu savaşlar yok. Artık buna gerek yok..." diyor. Yapabileceğinizi düşünseniz bile, başka birinin enerjisini işgal edemezsiniz. Artık kimseden çalmaya kalkamazsın. Başkasının bölgesini kendi alanınız olarak talep edemezsiniz, çünkü bu sembolik ve size benzer. Bu sizin ilahi, egemen enerjinizdir. Yapabileceklerine olan inancınızla, sizden çalabileceklerine olan inancınızla, başka birinin bölgenizi almasına izin verme oyununa girmeyin. Ve şimdi bir dünya sahnesinde oynuyor. Bu gerçekten harika.

Bu yüzden, sizin için… teşekkür ederim. Anlarsın – sana ne söz verdim?

EMMA: 200 dolar mıydı?

ADAMUS: 200$ yap (kahkahalar). Bakın Bonnie (biraz alkış), ya da bu ya da yeni kripto para birimi Crimson Circle Bitcoin arasında seçim yapabilirsiniz. Evet.

LINDA: Yooo!

ADAMUS: Mağaza kredisini alın (kıkırdamalar artar). Tamam, listedeki son soru. Peki. Oooh! Bu 250 dolarlık bir soru.

LINDA: Ooh! Yalakalık yap! (Linda ve Adamus kıkırdarlar).

ADAMUS: Tamam. Peki, son iki yılda kendin hakkında ne öğrendin? Son iki yılda kendin hakkında ne öğrendin? Linda, al bakalım (almak istemeyen birine verir; birkaç kıkırdar). Ve eğer ayağa kalkıp herkesin söyleyeceklerini duymasına izin vermekte bir sakınca yoksa. Kendin hakkında ne öğrendin? Beş dakika veya daha kısa sürede damıtılır. Bunun uzun süreceğini görebiliyordum.

MARY: Son birkaç yılda çok şey oldu. Özellikle …

ADAMUS: Olmasaydı üzücü olmaz mıydı?

MARİ: Evet. Şey, özellikle son altı ayda.

ADAMUS: Evet. Evet.

MARİ: Evet.

ADAMUS: Zor şeyler mi?

MARİ: Evet. Kış boyunca oldukça tehlikeli bir kaza geçirdim ve birçoğu - bilirsiniz, ders yok - çok fazla deneyim oldu.

ADAMUS: Doğru.

MARY: Sonunda numaram çekildi ve hiç yaşamadığım büyük bir bisiklet kazası geçirdim.

ADAMUS: Doğru.

MARY: Ve şimdi gerçek bir bisikletçiyim çünkü yaralarım var.

ADAMUS: Doğru. Bununla gerçekten ne oldu?

MARY: Kelimenin tam anlamıyla çok fazla deneyim olduğunu düşünüyorum. Daha önce hiç yapmadığım bir sürü şeydi, ambulanslar ve ameliyatlar gibi tüm bu tıbbi şeyler.

ADAMUS: Doğru. Doğru. Ama gerçekten enerjik olarak neler oluyordu?

Meryem: Ah! Büyük miktarda enerjiyi dışarı üfledim…

ADAMUS: Ah! Evet!

MARY: … sonsuza kadar.

ADAMUS: Neden onu unutmak yerine bir bisiklet kazasını seçtin?

MARY: Benim için daha güçlü.

ADAMUS: Daha önemli. Ya da bazı şeyleri fazla düşünmeye meyillisiniz.

MARY: Ben mi?! Her şeyi abartmak mı?!

ADAMUS: Mhhh! Sadece tahmin ediyorum (kıkırdarlar). Kademeli olarak yapacaksın. Bunu düşünür, tartışır ve sonra yapmamaya karar verirsiniz. Bu devasa değişime hazır gibiydiniz ve – rüya olayına geri dönüyorsunuz – bu yüzden diğer alemlere gidiyorsunuz ve “Adamım, hadi farklı şeyler yapalım. Tamam, önce her şeyi salıvereceğimi düşünerek bunu yapmayı deneyeceğim." Ahh! Bu işe yaramadı. Sonra, "Belki bunu tören ve ayin yoluyla yaparım." Ehhh! Bunu denedin ve gerçekten sıkıcı.

MARY: Uzun zaman önce onlardan vazgeçtim.

ADAMUS: Evet. Sonra, "Ooh! Bir saniye bekle. Kendimi motorcu olarak tanımlıyorum ve henüz kaza yapmadım. Vay canına! Bok dolusu salıverme yapmak ve aynı anda ilahi enerjimi getirmek için ne büyük bir fırsat ve sonra bunu kanıtlamak için yara izlerim var ve daha önce hiç olmadığı gibi hikayeler anlatabilirim." (Gülüyor) Biliyor musun, biraz teatral davranıyorum ama tam olarak öyle oldu.

MARY: Öyle bir şey, evet.

ADAMUS: Evet. Ve insan hatırlar, “Ohh! Doktora gitmem gerekti ve ağrı ve geceleri uyuyamadım ve bla, bla, bla." Aslında işin önemli kısmı bu değil. Önemli olan, bir demeti bırakıp bir demet getirmenin dramatik, renkli, şiirsel bir yolunu seçmiş olmanız. Mükemmel bir enerji takasıydı.

MARY: Ve bunu yapmak için iyi bir zaman.

ADAMUS: Tabii! Mükemmel zaman.

MARY: Kazamı kış gündönümünde yaptım ve ilkbahar ekinoksunda bisikletime geri döndüm.

ADAMUS: Elbette! Herkes yapmaz mı?! (kahkahalar)

MARY: Bisiklete binip inmeme yardım eden arkadaşlarım olmalıydı.

ADAMUS: Tabii.

MARY: Ama ben yaptım.

ADAMUS: Ama bundan çok fazla bilgelik çıkıyor ve tabii ki insan acıyı, onunla ilgili sıkıcı şeyleri veya sıkıcı şeyleri hatırlıyor.

MARY: Şey, rehabilitasyon tam bir baş belasıydı.

ADAMUS: Rehabilitasyon. Ama rehabilitasyon sırasında öğrendin.

Meryem: Ne?

ADAMUS: Rehabilitasyon sırasında öğrendin.

MARY: Ah, kesinlikle!

ADAMUS: Vücudunuzla daha önce hiç olmadığı kadar temas halindesiniz.

MARY: Ah, bu çılgınca. Sanki bir gün önce yapamadığımı her bir gün sonra yapabiliyormuşum gibi. Ve iyileşme sürecini izlemek…

ADAMUS: Evet!

MARY: … sadece mucizeviydi. Bu bir mucize.

ADAMUS: Gördün mü?! Ne güzel, kurduğun şey. Peki, iyileşme süreci hakkında başkalarına ne söylersiniz?

MARY: Sadece izle! Sadece izle.

ADAMUS: Onu kontrol etme.

MARY: Ve bunun olmasına izin verin.

ADAMUS: Karışma. Yapma…

MARİ: Şey, hayır. Kendinizi, bilirsiniz, fizik tedavinizi yapın ve doktorunuzun söylediklerinin çoğunu yapın, eğer doktorunuzun beş para etmez biri olduğunu düşünüyorsanız, bilirsiniz. Ama sadece …

ADAMUS: (fısıldar) İzin ver.

MARYA: Bunu ben söyledim!

ADAMUS: Yaptığını biliyorum. Evet evet. Ama ondan kurtuldun.

MARY: Dedim ve izin ver…

ADAMUS: Çünkü onu düşünüyordun ve sonra asla ona geri dönmedin.

MARY: … olması gerçekten mucizevi olduğu için.

ADAMUS: Olacak! Fiziksel beden kendini iyileştirecektir. Gerçekten öyle. En başından beri meleksi varlıklar olarak programlanmıştır…

MARY: Bu çılgınca.

ADAMUS: … beden kendini iyileştirebilir.

MARY: Bu çılgınca.

ADAMUS: Beden aynı zamanda ışık bedene, yeni insan türüne dönüşebilir ve tüm bu değişimden geçebilir. Ama sadece yoldan çekil. Ve evet, olacak…

MARY: Güzel konuşma. Bunu takdir ediyorum.

ADAMUS: Cauldre bana zor anlar yaşatıyor.

MARY: Bu harika bir konuşma.

ADAMUS: Tabii, biraz acı ama insanın odaklandığı şey bu, "Oh! Çok acıydı." Pekala, tamamen yeni ışık bedeninize kavuştunuz! Hafif bir bedene sahip bir Yükselmiş Üstat olarak gezegende dolaşıyorsunuz. "Biliyorum ama üç gündür başım ağrıyor." Tamam (kahkahalar).

MARY: Üç gün.

ADAMUS: Tamam, hadi güzel, derin bir nefes alalım. Teşekkür ederim ve bu 250$ artı sana zor anlar yaşatmama izin verdiğin için 100$ bonus (izleyiciler “Vay canına!” der). Üç yüz elli dolar. Bakın Bonnie (seyirciler alkışlar). Tamam.

Bununla devam edelim. Işıkları kapatabilir ve sesi daha iyi hale getirmek için her şeyi yapabiliriz. Peki. Al… hayır, lütfen, lütfen. Yanıma otur (Linda'ya). Yani, sonraki. Tamam.

Hadi güzel, derin bir nefes alalım.

 

Işık, Karanlık ve Kötü

Işık hakkında konuşuyorduk. Geçen ayki son toplantımızda, Işığın Rüya Yürüyüşünü yaptık ve yine, gerçekten, orada, burada, bunu yapmak isteyen her Şambra için bu animasyon filmini görmeyi çok isterim. O ışığı, gündem olmadan yapan sıra halindeki Şambra'dan takip ediyorsunuz ve onu, kendini kaybolmuş ve umutsuz hisseden küçük çocuklara, beş yaşında düşünen, “Neden başka bir yaşam için geri geldim?” Diye düşünerek, dünyayı dolaşırken takip ediyorsunuz. " Ve aniden – uuh! – ışık üzerlerine gelir ve aniden “Ah, şimdi hatırladım. Bok! Buraya tüm eşyalarımı bırakmak, tüm geçmiş yaşamlarımı bütünleştirmek ve bu diğer insanlar, bu Şambra gibi bir Üstat olmak için geldim.” Harika video (Adamus kıkırdar).

Bu yüzden ışık ve ne zaman söneceği hakkında çok konuştuk ve ışığın gündemi olmadığını ne kadar vurgulasam azdır. Şimdi, insanın "Evet, ama dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için onu ortaya koymak istiyoruz" dediğini biliyorum. Bu neye benziyor? Aklınızda hayal ettiğiniz yer mi? Bu mu? Tek boynuzlu atlarla dolu mu? Etrafta mutlu dolaşan ve birbirine çikolata veren herkesle dolu mu? Bunu pek çok kişinin istediğini düşünmüyorum. Yani başka bir deyişle, ışığınız gündemsiz dışarı çıkıyor.

Bırakın dünya, bırakın her bireyin potansiyeli, bunu nasıl yapmak istediğine karar versin. Bisiklet düşer belki. Bu onlara bağlı. Ama gerçek şu ki, ışık dışarıya gidiyor. Biz de bu güzel, güzel DreamWalk'u (Rüya Yürüyüşünü) yaptık.

Şimdi, bugün karanlık hakkında konuşmak istiyorum. Karanlık. Heh! Evet neden olmasın? Işıktan bahsettik. Karanlık hakkında konuşabilirsin.

Her şeyden önce, en önemlisi karanlık, karşıt bir güç değildir. Karanlık, karşıt bir güç değildir. İçinizdeki karanlıkla savaşmıyorsunuz. Karanlık sadece ışığın henüz olmadığı yerdir ve ışığın ışık olması için karanlık gerekir.

Şu anda gezegende bir kavram var, bu eski dualite formülü, ışığınıza sahip olduğunuz ve her şeyin yolunda olduğu ve sizin karanlığınız olduğu ve her şeyin kötü olduğu. Ve ışık ve karanlık onunla savaşacak ve bazen karanlığın bir sınırı vardır ve diğer zamanlarda ışığın vardır. Ama hepimiz oturup el ele tutuşup kumbaya söylersek, ışık bir kez ve kesin olarak karanlığı yenecektir. Bu senaryoda olan şey, temelde her şeyin yok olmasıdır (Adamus kıkırdar). Karanlığa ihtiyacın var, dediğim şey bu, çünkü henüz ışığın olmadığı yer orası. Işığa karşı değil.

İçinizdeki karanlık bile ışığa karşı çıkmıyor. O sadece hiçbir bilincin olmadığı yerdir. Burası bir yer değil. Boyutu veya hacmi yoktur. O sadece henüz bulunmadığınız yerdir. Bazılarınız gece rüyalarında karanlığa giriyor, "Bu nasıl bir şey olurdu - ışığımı, bilincimi getirmek - daha önce hiç olmadığı bir yere?" Ne deneyim ama.

Ama ne yazık ki, ikilik, kutupluluk, savaşlar üzerine kurulu bu gezegende iş, karanlığı yok etmekle ilgili hale geldi. Bir an için bunu hissedin. Hepsi yanlış! Hepsi temelde yanlış (Linda nefes nefese). Üzgünüm (kahkahalar). Bugün o kelimeyi kullanmam gereken tek sefer, çünkü bu konuda çok vurgulayarak söylüyorum. Hepsi yanlış. Yeni Düşünce, Yeni Çağ, bazı spiritüalistler bile bu konu ile ilgili tartışıyorlar "Karanlıkla savaşmaya gideceğiz". Sadece kendinle savaşıyorsun. Sadece kendinle savaşıyorsun ve aslında karanlıkla bile savaşmıyorsun. Sadece kendi ışığınla savaşıyorsun. Karanlıkla savaşırken ışığını bozuyorsun.

Şimdi, bu şu anda yaptığımız şey için çok kritik. Karanlığı yenmeye çalışmıyoruz. Karanlığa ihtiyacın var. Orada olması gerekiyor.

Şimdi, karanlık karşıt bir güç değil, lütfen buna inanmayı bırakın. Lütfen kendi karanlığınız hakkında konuşmayı bırakın. Bilirsiniz, yıllar, yıllar ve yıllar önce Tobias bundan bahsetmişti ve Cauldre, Tobias'ın (burada) "Karanlığınız sizin tanrısallığınızdır" dediğinde, kanallık kariyerini neredeyse bıraktı, yani burası gerçekten sadece her şeyi içinde barındırdığı ve kendin hakkında sevmediğin pislik bir yer… Gitmek istemeyeceğin bir yer.

Dolayısıyla metafizikçiler olarak, ışığı yayanlar olarak bizim işimiz, karanlığa karşı çıkmak değildir. Ve bu basit bir fizik, ama aynı zamanda duygusal olarak da gerçekten iyi. Birazdan onun içine gireceğiz. Karanlığınızda hiçbir kötülük olmadığını anlamak duygusal olarak gerçekten iyidir. Hiç yok. Başka bir deyişle, ışığınızın henüz gitmediği yerlere gitmekten korkmayın. Öcüler yok. Canavarlar yok. Şeytan orada değil. Karanlığınızda, sadece ışığınızın henüz parlamadığı yerdir.

Böylece şu soruyu gündeme getiriyor: “Ama Adamus, gezegende kötülük yok mu? Kötü karanlık değil mi?” kötülük nedir? kötülük nedir? Kesinlikle, hepiniz kötü diyebilirsiniz. Birçoğunuz hayatınızda kötülüğe maruz kaldınız. Haberlerde kötülük hakkında okudunuz, peki kötülük nedir?

Kötülük ilginç bir kelimedir – k-ö-t-ü – antitez, canlı –c-a-n-l-ı’nın zıttıdır. Acaba bu sadece bir kaza mıydı? Hayır. Kötülük "yalan" kelimesini içerir. Yalan. Ve başka? Örtü. Örtü. Yani kötülük gerçekten nihayetinde sadece büyük bir yalandır. Bir komplo tarafından sürdürülen bir yalan değil. Bu, onunla alakalı değil. Bu, kendinize yalan söylemektir ve belki de örtünün bir sonucu olarak, içinde bulunduğunuz bu 3B boyuttaki yoğunluğun sonucudur. Ama kötülük nihayetinde gerçekten sadece ışığın çarpıtılmasıdır. Işığın bozulması. Karanlık değil. Bu basitçe, kişi kendisinden gizlendiğinde, gerçekte kim olduğu konusunda kendine yalan söylediğinde meydana gelen çarpıtmadır. Kendilerine yalan söylerler ve “Ben sadece gezegendeki bir insanım. Ben hükümetlere tabiyim, tanrılara tabiyim, yani ben sadece gezegendeki bir insanım.” Bu büyük bir yalan. İnsan, “Bilmiyorum” dediğinde, bu büyük bir yalandır ve temelde kötülüğün kökenleri budur, siz ilerledikçe daha da çarpık, daha nahoş ve daha nahoş hale gelebilir.

Ama kötülük karanlık değildir. Kötülük sadece çarpıtmadır ve hepsinin içinde en büyük çarpıtma, tüm bunlarda, en büyük çarpıtma – onun hakkında sonsuza kadar konuşabiliriz, tartışabiliriz – ama her şey şuraya geliyor: Kötülüğün gerçek nedeni, birisinin enerjinin onların dışında olduğuna inanması ve bunu yaşamasıdır. Bu kötü. Bu kötülüğü ortaya çıkarır.

Bu çok basit. İnsanlar neden başka ülkeleri işgal eder? Çünkü enerjinin zaten kendi içlerinde olduğunun farkında değiller. Güce inanırlar. Başka toprakları ve insanları ele geçirmeye inanıyorlar ve evet, bu kötü. Ama bu çarpıtma yüzünden, "Orada bir şey bulmam gerekiyor. Onu birinden çalmak zorundayım. Onu elde etmek için birini öldürmem gerekiyor. Onlarla psişik oyunlar oynamak zorundayım. Onlarla kafa turları oynamak zorundayım. Bir şey almak için hayatlarını çarpıtmak zorundayım.” Bu kötülüktür, ya da kötülüğün kaynağı sizin dışınızda olmasıdır.

Eğer biri bunun sizin tüm enerjiniz olduğunu gerçekten anlarsa, her şey tam buradadır ve her şey hizmet etmeye hazırdır. Nasıl olur da bir başkasından çalmak zorunda olduğunuzu, bir başkasına zarar vermeniz gerektiğini, belki bir başkasını şımartmanız gerektiğini, birine yağ çekmek zorunda olduğunuzu düşünerek nasıl saptırılırsınız? Yani gerçekten kötülüğün kökenleri, her şeyin size ait olduğunu ve her şeyin orada olduğunu anlama eksikliğidir. Başka bir yerden ihtiyacınız olan hiçbir şey yok. Ve bilirsiniz, Şambra hala bunun teori aşamasındadır. Sözleri duyuyorlar ama bununla ilgili zihinsel tartışmalara giriyorlar, "Eh, evet, hepsi benimse, hayatım nasıl oluyor da mükemmel değil?" Aynı soruyu ben de sana soruyorum. Nasıl olur? Nasıl oluyor da etrafta bir şeyleri sürüklüyorsun? Nasıl oluyor da birinin sana yaptığı için ağlayıp sızlanıyorsun?

Nasıl oluyor da bazılarınız Şambra, nasıl oluyor da bütün bu komplo sitelerini her gün ziyaret ediyorsunuz? Bilirsin, yani komplo siteleri, onlara bir bak. Devam et ve onlara bak. Hepinizi teşvik ediyorum. Hepsinde en yaygın olan faktör nedir? "Başka biri seni beceriyor" (bazı kıkırdamalar). Tekrar söyledim (kıkırdamalar artar). Burada biraz çikolataya ihtiyacım var.

LINDA: Yaparsın. Yaparsın.

ADAMUS: Kafam çok karıştı (Adamus kıkırdar). Başkası kontrol ediyor…

LINDA: Sana yardım edecek başka bir şey getirebilir miyim? Başka bir şey var mı?

ADAMUS: Ben iyiyim. "Başka biri seni kontrol ediyor. Başka birinin sizin üzerinizde etki alanı var. Başka biri sana gizli şeyler yapıyor. Bir başkası ise – aşı olduğunuzda kollarınıza küçük robotlar yerleştiriyorlar.” Ama bu bir çeşit O. Y. – operasyon yöntemi – herhangi bir komplo için. Her zaman olmuştur. Komploların tarihine bakıyorsunuz, biri sizden bir şey alıyor ve “Size onun kim olduğunu veya ne olduğunu söylemeyeceğiz. 500 dolara mal olacak komplo davamıza katılana kadar bu büyük bir sır."

Bu çok büyük bir enerji ve bunun hakkında konuşmayı seviyorum, çünkü bana göre, onun orada başka bir yerde olduğuna dair bu inancın parlak bir örneği – cevaplar, bolluk, enerji ve bunların geri kalanı. Kötülüğün kökeni budur.

LINDA: Komplo işlerinde neden bu kadar çok şey var? Sadece delirmiş gibi görünüyor.

ADAMUS: İnsanlar çok kutuplaşıyor. Ve içinde birçok faktör var – güzel soru, ama birçok faktör – çünkü aynı zamanda insanlar dramayı seviyor. Komplo tutkunlarından, fanatiklerden komplo zırvalarını alıyorsunuz ve ah, onların yapacak bir şeyleri yok. Artık özel değiller, çünkü bilirsin, komplolarda olduklarında çok özel oluyorlar çünkü "Senin bilmediğin bir şey biliyorum." Bilirsiniz, “Ben özelim çünkü sende olmayan bu gizli bilgiye sahibim, çünkü sadece ana akışta olan haberleri okuyorsun. Ben ise gerçek şeyleri okuyorum.” (birkaç kıkırdama) Tamam.

Ama dramayı seviyorlar. İyi bir hikaye olur. Enerjinin sizin dışınızda olduğu ve birisinin onu almaya çalıştığı, bu ister uzaylılar olsun, ister – ah! - Yerin altında yaşayan insanlar. Henüz onlara söylemedim. Önümüzdeki hafta yeraltından çıkacaklar ve aynı anda küçük bebekleri ve koyunları çalacaklar (kıkırdamalar daha fazla) ve onları yeraltına geri götürecekler - Tanrı bilir onlarla ne yapacaklarını.

Yani, biliyorsun ve buna inanıyorlar. Onu seviyorlar çünkü enerjinin kendilerinin dışında olduğu konusunda ısrar ediyorlar. Bu kötü. Karanlık öyle değil. Karanlık öyle değil. Karanlık sadece henüz gitmediğin yerdir. Kötülük, ışığın çarpıtılmasıdır ve herkes onu her an serbest bırakabilir. “Ah, tamam. Kimse benden yararlanmaya çalışmıyor. Gizli hükümetlere sahip olmaya ya da havadaki ekin tozları üzerimize bu şeyleri püskürterek ya da bunun gibi bir şeyle hepimizi öldürmeye çalışmıyorlar.” Bilirsiniz, iyi hikayeler çıkarır ve Şambra… Şambra. İşte buradasınız (farklı bir kameraya bakıyorsunuz). Ah! Benden kaçmaya çalışıyorsun, değil mi? Şambra (Adamus kıkırdar), bilirsiniz, iyi hikayeler çıkarır ve sizi şu anda yapmak için burada olduğumuz şeyden uzaklaştırır. Neden burada olduğumuzu daha önce özetlemiştim.

Uyanma çağrısından geçtik ve salıvermeye, bilgeliğe, fiziğe ve parlayan ışığa geldik. Gayet basit. Ama bu işlerden rahatsız oluyorsun. Ve neden? Eh, çünkü baştan çıkarıcı, baştan çıkarıcı. Seni özel kılıyor. Bunun için çok fazla dram var. Ve kahretsin, bunun senin enerjin olduğu gerçeğinden hâlâ kaçıyorsun. Neden buna bakmıyorsun? Neden yüzleşmiyorsun? Bu senin enerjin. Ama istemiyorsun, çünkü “Bu gizli bir hükümet ve bunun da ötesinde, şimdi aşı olan herkes yürüyen bir zombidir” (Adamus bir zombi gibi yürümeyi taklit eder). En azından yaşıyorlar, biliyorsun. Tüm söyleyebileceğim bu (birkaç kıkırdama). Bazılarınız bu konuda fanatik oluyor. Ooh! Görüyorsun, şu anda dışarı çıkan köpüğü hissedebiliyorum. Burada kimse yok mu? Hayır hayır. Köpürüyor.

LINDA: Yüksek sesle değil!

ADAMUS: Evet (kıkırdarlar). Peki ya sen?

LINDA: Hayır.

ADAMUS: Tamam.

Yani, şu anda, iki şey. Lütfen karanlığın yalnızca ışığınızın henüz olmadığı yerde olduğunu anlayın. Ayrıca ışığın kötülük tarafından bozulabileceğini anlayın. Kötülüğün tanımı, enerjinin sizin dışınızda olduğuna ve oynayacağımız bu harika, büyük oyun gibi, bir şekilde onu elde etmeniz gerektiğine inanmaktır. "Tamam, hiç enerjin yok. Hepsi orada ya da senin dışında herkesin içinde, sen çok özelsin. Şimdi, işte oyun: Dışarı çık ve al. Dışarı çık ve enerjini topla. Ve sonra bunu ömür boyu, ömür boyu git ve yap.”

 

Karanlığınıza Doğru Rüya Yürüyüşü

Şu anda, geçen ayın devamı olarak, karanlığınıza bir Rüya Yürüyüşü yapmak istiyorum.

LINDA: Ooh!

ADAMUS: Evet. Kulağa heyecan verici geliyor, ha?

LINDA: Mmm!

ADAMUS: Orada kiminle buluşacağız? Tamam, hadi biraz müzik açalım ve güzel, derin bir nefes alalım.

(Müzik başlar)

İnsanlar genellikle, “Kötülüğün kökeni nedir? Nerede başladı? Tanrı neden kötülüğe izin veriyor? Kötülük ne kadar kötü? Biraz kötü olabilir misin ya da çok kötü olabilir misin, yoksa sadece kötülük kötü mü?

Kötülük bir yalandır ve yalan, enerjinin senin dışında olduğu, cevapların senin dışında olduğu, kendi ruhunun ve kendi ruhunun bile senin dışında olduğudur. Bu kötü.

Gerçekten de, çoğu zaman iğrenç eylemlere yol açar. Ama genellikle, kötülük sadece bir tür, şey, söylemesi komiktir, bu bir tür içsel şeydir. Bu sadece insanların sahip olduğu bir şey - iltihaplı bir içsel şey. Arada bir, evet, çok dramatik bir sahnede rol aldı, ancak çoğu insan içinde kötülük barındırır, sessizce.

"Benimle ilgili sorun ne? Nasıl olur da daha fazlasına sahip değilim? Nasıl oluyor da benim sahip olmadığım şeye başkaları sahip oluyor? Daha fazlasını nasıl alabilirim? Belki layık değilimdir?" Bu kötü.

Kötülük genellikle içeride bulunur ve kabul edilir, ki bu çok ilginçtir, çünkü bu kendi içindeki çarpıklığın ta kendisidir, şeylerin dışarıda olduğu inancıdır, ama yine de kötülüğün içeride iltihaplanmasına, büyümesine, içeride birikmesine izin verirler.

Neden insanlar kötünün kendileri olmasına izin veriyor da kendi enerjilerine, kendi ışıklarına değil?

Bu Rüya Yürüyüşü şimdi kendi karanlığınıza giriyor ve lütfen kötülük ve karanlığı karıştırmayın. Artık kendi karanlığınızdan korkmamanızı istiyorum ve ne kötülüğün, yalana olan inancın ne olduğunun farkında olmanızı istiyorum.

Ama şimdi güzel, derin bir nefes alın.

İçeri girmek için birkaç yılın vardı. Derin dalışlar. Derin rüyalar.

Şimdi kendi karanlığınızla yüzleşme ve ondan bir daha asla korkmama zamanı. Henüz bilmediğiniz, henüz deneyimlemediğiniz şeylerden asla korkmayın.

Güzel, derin bir nefes alın ve şimdi ışığınız olarak, bir Üstat olarak, karanlığınızla temasa geçerken hissedin.

(Duraklat)

Yaygın bir düşünce, ışığınızı karanlığın üstesinden gelmeye, onu patlatmaya çalışmanızdır. Ama burada bunu yapmaya çalışmıyoruz.

Işık, lütuflardan biridir. Karanlığa girmeye çalışmaz. Sadece hissettirir.

Işık, karanlığı alt etmeye çalışmaz. Daha çok onunla birleşir, onunla bütünleşir.

Işık bilinçtir, farkındalıktır. Nihayetinde, bu sizin enerjinizdir ve karanlık sadece henüz bulunmadığınız yerdir.

Şambra tarafından çok sık sorulur, “Nasıl dışarı çıkarım? Nasıl ayrılırım? Zihnin ötesine nasıl geçebilirim? Orada daha fazlası olduğunu biliyorum, ama oraya nasıl gideceğimi bilmiyorum. Adamus, bahsettiğin bu diğer boyutlara nasıl geçebilirim? Zihnin ötesindeki bu yerlere nasıl giderim?”

Sadece kendi karanlığınıza girin. Işığın henüz olmadığı yer.

Işığınız, bilinciniz şimdi karanlığı korkusuzca hissetsin. Henüz nerede olduğunu bilmiyorken, henüz bulunmadığın yerden neden korkacaksın? Neden herhangi bir korku olsun ki? Sadece henüz bulunmadığın yer.

Karanlık kötülükle dolu değil. Kötülük aslında basitçe ışığın bozulmasıdır. Karanlık değil.

Bırak şimdi karanlık sana gelsin, senin karanlığın kendi içinde. Sana gelsin.

(Duraklama)

İnsanlara karanlıkta şeytanların olduğu öğretildi, bu yüzden “Ondan kaçın”. Onlara karanlığın Şeytan olduğu öğretilir, “Oraya gitmeyin. Bundan uzak dur. Orası Şeytan'ın ini."

Karanlığa çok kötü bir isim verilir. Sadece henüz bulunmadığın yer. Ve insanlık tarihinde çağlar boyunca kendi içlerinde kalmak isteyenler olmuştur. Başka bir deyişle, şu anda bulundukları yerde ve sonra diğer herkesin de aynı şeyi yapmasını isterler, “Yeni hiçbir şeye, ötesinde hiçbir şeye girme. Olduğumuz yerde kalın."

Gerçek metafizikçi, karanlıklarında kötülük olmadığını anlar. Henüz deneyimlenmesi gereken şeyler var.

Kendi karanlığınızı hissedin ve onunla dans edin.

Karanlığın hiçbir gündemi yoktur. Sizi, henüz yaşanmamış deneyimlerine daldırmaya çalışmayacaktır. Işığınızı söndürmeye çalışmayacaktır. Olamaz.

Karanlık kötü bir yer değildir. O sadece henüz bulunmadığınız yerdir.

Şimdiye kadar bulunduğunuz yerde hafifliğinizde, deneyiminizde, bulunduğunuz yerde çok daha fazla şeytan, çok daha fazla kötü hatıra olduğunu söyleyecek kadar ileri giderdim. Ama karanlık, hayır. Gündemi yok.

Karanlık korkusu, insanların kendini tutmasının en büyük nedenlerinden biridir. “Zaten bildiğin şeyde kal. Mevcut deneyimin bilincinde kalın. Oraya gitme. Açmayın o kapıyı” diyorlar. Ama, Şambra, her birinizin kendi ışığını karanlığa, karanlığını da ışığa getirmesinin zamanı geldi.

Kendi karanlığınızda korkacak bir şey yok, kesinlikle hiçbir şey. Oldukça mantıklı, çünkü orada henüz hiçbir şey olmadı. Hâlâ karanlıktaysa hiçbir şey deneyimlenmemiştir.

İnsanın artık karanlıklarından korkmaması onlara özgürlük ve salıverme sağlar. Artık orada iblisler olduğundan, onların geçmişten gelen hayaletlerinden, onları yoldan çıkaracak şeylerden korkmamak için; karanlığa girmek onların bağımlı veya aptal olmalarına veya cehennemde acı çekmelerine neden olur. Hayır.

Kendi karanlığınızı hissetmenize izin verin.

(Duraklama)

Biraz endişeye, biraz tereddüte neden olur. "Of! Bu tamam mı? Ne olacak?" Kendinizi tam olarak içeri bırakın.

Düşündüğünüz kötülük, genellikle karanlıkla özdeşleştirdiğiniz kötülük, çok farklı iki şey. Kötülük, bir çarpıtma, sizin dışınızda bir şey olduğuna dair bir yalan. Ama bu karanlık değil. Ancak, insanların bilincinde, onu bir araya getirdiler, aynı şey. Değil.

Kendinizi karanlığın derinliklerinde hissetmenize izin verin. Karanlığın ışığınıza girmesine izin verin.

Bunda korkacak bir şey yok, özellikle de bunların hepsinin enerjinizden, ruhunuzdan, Ben'im'inizden geldiğini fark ettiğinizde. Hepsi orada. Herhangi bir ayrılık söz konusu değildir.

Aslında aydınlık ve karanlık arasında bir ayrım yoktur. Bu gerçekten, gerçekten bir insan kavramı. Onlar farklı değil.

Karanlık, karşıt bir güç olan bir şey değildir. Bunu destekleyici bir enerji olarak hissetmenize izin verin.

(Duraklama)

İnsanların kendi gölgelerinden, kendi karanlıklarından korktuğunu söylerler. Gerçekten korktukları şey kendi geçmişleridir.

(Duraklama)

Karanlık hakkında o kadar büyük bir inanç sistemi var ki, karşıt güçlerin olduğuna dair bir inanç var. Yok. Birlikte çalışıyorlar.

Karanlık olmasaydı, ışığın gidecek yeri olmazdı. Işık olmasaydı, karanlık olmazdı. Var olmak için hiçbir şeyi olmazdı. Birlikte çalışıyorlar – sizin ışığınız ve karanlığınız.

Hisset. Dokun ona. Karanlığınızı hissedin.

Ellerinizle, cildinizle hissedin. Onu zihninizin devresinde hissedin. Nefesinizde hissedin. Bu karşıt bir güç değil ve bunda korkacak hiçbir şey yok.

Bilinmeyen olduğu için kaç kez geri çekildin, kaç kez geri çekildin? Olabileceklerden korkuyorsun. Eninde sonunda karanlık denen şeyden korkuyorsunuz, kuşaktan kuşağa felsefe yoluyla, din aracılığıyla, haberler aracılığıyla, karanlık denen şeyden korkuyorsunuz. Pek çok insanın kendinden korkmasına neden oldu.

Metafizikçiler olarak bu engeli aşmanın ve ışığın karanlığa karşı koyması için değil, ışığın ve karanlığın birlikte olmasına izin vermemizin – birlikte çalışmamızın zamanı geldi.

Gezegende, dışarı çıkıp karanlıkla savaşacağımız, onun üstesinden geleceğimiz konusunda ısrar eden başka türlü zeki insanlar var. Basitçe anlamıyorlar. Çok eski savaşı sürdürüyorlar.

Ah, kılıcı tutan Başmelek Mikael'in heykelleri, sanki hepimiz gidip karanlıkla savaşacakmışız gibi. O kılıç basitçe Benliğin ıstırabıdır, sadece karanlık korkusudur.

Hadi güzel, derin bir nefes alalım.

Senden karanlığını kucaklamanı istiyorum, çünkü o sensin. Orada. Bu senin ruhun. Bu senin enerjin. Ve korkacak bir şey yok.

Ona çok kötü bir isim verildi ve o değildi. Bu sadece henüz deneyimlenmemiş olan şey. Korkudan ya da sadece hazır olmadığı için, henüz hiçbir ışığın gelmediği yer orasıdır. Ve kişi hazır olduğunda o karanlığa girerler. Ve eğer kişi bunun tüm enerjileri olduğunu gerçekten anlarsa, o zaman ışık karanlığa girdiğinde ortaya çıkan şey, acı unsuru olmadan, korku olmadan, paranoya olmadan mucizevi bir şekilde güzel şeylerdir.

Kötülük - karanlık olmayan - kötülük basitçe yaşamıyor; yaşamıyor çünkü insan bunun onların enerjisi olduğunu anlamıyor zaten.

Bununla güzel, derin bir nefes alalım sevgili Şambra.

Bunu hissedin – karanlığınız, ışığınız bir araya geliyor, savaşmıyor.

Oturma sanatı yaparken ışığınız sönüyor, dünyanın karanlığını aşmaya çalışmıyorsunuz.

Hayır, dünyanın karanlığı gerekli. Kötülük mü? Bu farklı bir hikaye, ama belki sizin ışığınız parlar ve insanların tüm enerjilerinin bu olduğunu anlamalarına yardımcı olur. Onu almaya, aramaya, başka birinden, başka birinden, başka herhangi bir şeyden imrenmeye gerek yok. Galaksilerdeki birleşik bir alanda değil. Başkasının bölgesini ele geçirmek için hiçbir sebep yok. Bu gezegende güç için hiçbir sebep yok. Bu kötü, ama senin karanlığın değil.

Metafizikçiler olarak eski karanlık kavramını aşalım ve onunla dans etmeyi öğrenelim. Sadece henüz bulunmadığın yer.

Ve oraya gittiğinizde olacaklardan korkmanıza gerek yok, ne olacağı hakkında hiçbir fikriniz olmasa bile, çünkü kendinize, ruhunuzda, karanlığa girdiğinizde, gelen deneyimlerin mükemmel olacağına dair doğuştan gelen bir güven var çünkü onlar senin. Onlar senin enerjin olacaklar. Onlar senin lütfun olacaklar.

Rüya Yürüyüşümüzde derin bir nefes alalım, sizin karanlığınıza Rüya Yürüyüşü. Korkacak bir şey yok.

(Müzik biter)

Bununla güzel bir derin nefes alalım.

Yani, bankta otururken, ışığınızı paylaşırken, o kendi üzerinizde parlarken, bu karanlıkla savaşmakla ilgili değil. Hâlâ buna inananlar için ne yazık ki saflık. Gerçek metafizik açısından dün yani.

Karanlığınla birlikte ol. Işığınızla birlikte olun. Ve gerçek kötülüğün gerçekte ne olduğunu anlayın. Kendi dışında bir şey olduğu yalanı.

Canlı Şambra izleyicilerimizin dönüşü olan bu günün güzelliği üzerine güzel bir derin nefes alalım. Lütfen, borçlu olanlar, lütfen paralarınız için odanın arkasındaki Bonnie'yi görün.

Bununla sevgili dostlar, neyi hatırlayarak güzel bir derin nefes alalım?

ADAMUS VE İZLEYİCİ: Yaratılışta her şey yolunda.

ADAMUS: Teşekkürler, Şambra (izleyiciler alkışlar).

 

Çeviren: Zeynep Tarım