• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Oturma (Benching) Sanatı Dizisi Şaud: 10

Kırmızı Çember Materyalleri

Bankta Oturma Sanatı Dizisi Şaud 10

Geoffrey Hoppe tarafından ADAMUS SAINT-GERMAIN Kanallığı 02.07.2022’de Crimson Circle’a sunulmuştur.

 

 

Ben Işığım, Egemen Alandan Adamus’um.

Ah! Bu Şaud'u (az önce çalan “I Am Light” şarkısına atıfta bulunarak) “I am the Light” ile birlikte başlatmak için, güzel enerjilerle birlikte güzel derin bir nefes alalım. Ah! Her şeyin özeti bu (Adamus kıkırdar).

Daha ileri gitmeden önce, bu Şaud'a kısa bir Merabh ile başlayalım – ikincisi, lütfen, merabh müzik seçimi – kısa bir merabh, ki bunu yapmayı planlamamıştım, ama yine de yapalım. Işıklar hazır. Ey! Ey! Merabh'tan önce, daha önemli şeyler var. Kahve (kahkahalar; Kerri kahvesini ve ikramlığı getirmek için bekliyor). Kahve. Biliyorsunuz, onca yol geliyorum – buraya gelmek için milyonlarca, milyarlarca mil – ve en azından güne başlamak için bir fincan kahve içebilirim (birkaç kıkırdama ve biri “Aaa!” der Kerri dişlerinin arasında bir gül getirir. ) ve bu çok ilginç. Teşekkürler (Adamus kıkırdar ve seyirciler güler).

KERRI: İşte. Tepsiyi almıyorsun.

ADAMUS: Ah, ah! tepsiyi almıyor muyum?

KERRI: Ve ben – burada.

ADAMUS: Teşekkürler. Çok teşekkür ederim. Ah!

KERRI: Kombucha'nı geri alayım mı? Ya da …

ADAMUS: Onu Cauldre içiyor.

KERRI: Ah.

ADAMUS: Biliyorsun, verdim…

KERRI: Kaka yapmana yardımcı olduğunu duydum, bu yüzden çok iyi (kahkahalar).

ADAMUS: Biraz ister misin?!

KERRI: Zaten biraz aldım.

ADAMUS: (kıkırdar) Evet, evet! Son hayatımda, kısa bir süre için bir cadıyla çıktım ve o bana kombucha şeyini içirmeye çalıştı. Mantara ya da sirkeye dönüşmekten korktum, ikisinden biri. Neden herkes bunu içiyor - içmek için mükemmel derecede iyi kahve ve şarap varken, neden biri kombucha içmek istesin ki? (birkaç kıkırdama) Ama sanırım Cauldre onunla kendini özdeşleştiriyor. Şey, nedenini anlamıyorum ama o anlıyor.

 

Büyüklüğü Hatırla – Merabh

Daha ileri gitmeden önce, güzel bir merabh ile başlayalım. Bir merabh ile de bitireceğiz, ama ben bu Şaud için tüm enerjileri toplarken, dünyanın dört bir yanından Şambra'dan gelen enerjileri bu grupta toplarken, hepiniz bir araya gelerek notalara ve müziğin enerjisine binerken, "Önce şunu yapalım" dedim.

Oh, başlarken birlikte güzel, derin bir nefes alalım.

(müzik başlar)

Gerçekten ne için burada olduğunuzun, gerçekten ne yaptığınızın farkına varmak. İşin büyüklüğü – buna iş demekten bile hoşlanmıyorum, belki doğru kelime değil – burada, gezegendeki yaptığınız şey, çabalarınızın büyüklüğü.

Bazen insan zihninizin anlaması bile zordur ve özellikle de geçmişe, geçmişin hayaletlerine sahip olduğunuzda , bunların tümü bilgeliğe getirilmediğinde; hâlâ bazı eski sorunlarla oynuyorsanız, onları kurcalıyorsanız, bağırmanıza ve çığlık atmanıza rağmen kasıtlı olarak onlara tutunuyorsanız, bazen yaptığınız şeyin büyüklüğünü farketmek zordur.

"Pekala, sadece kendi yolumu bulmaya çalışıyorum. Sadece devam etmek için mücadele ediyorum." bilincine kaymak gerçekten çok kolay. Hayır. Hayır, hayır, hayır. Hayır. Hayır, hayır. Bu küçük Şambra grubu, dünyanın dört bir yanından gelen bu korsanlar, bundan çok daha fazlası. Çok çok fazla.

Hala ilerlemeye çalışan bir insanmış gibi davranmak ilginç bir deneyim, hatta oyun. Ah! Büyüklüğünü gerçekten anladığın o anı dört gözle bekliyorum.

Aslında, yaptığınız şeyin büyüklüğünü fark etmek aşırı korkutucu olabilir. Belki de o kadar bunalırsınız ki - ppfff! – bu sizi fiziksel bedeninizden ışık özünüze geçirir.

Bu bizim uzun zamandır planladığımız bir şey. Crimson Circle'a gelmeniz tesadüf değildi. Tobias'ın tam zamanında ortaya çıkması tesadüf değildi. Bu grubun, herhangi bir ezoterik grupla, özellikle de herhangi bir kural, aidat veya bunun gibi bir şey olmadığı için gerçekten hiç görmediğim bir şekilde birleşmesi tesadüf değildi. Ama bu grup bir araya geldi, birbirleriyle pek çok farklı düzeyde bağ kurdular. Sadece insan aleminde değil, aynı zamanda rüya alemlerinde de birlikte çalışıyoruz.

Sizden bir an için bu grubun ne yaptığını ve sizin ayrıca burada ne yaptığınızı hissetmenizi istiyorum.

(Duraklama)

O genellikle hayatın günlük güçlüklerinin altına gömülüdür. Suçluluk veya utanç duygularının altında gömülü, ama burada gezegende yaptığınız şeyde gerçekten bir sebep, bir amaç var - kahramanlık diyecek kadar ileri giderim -.

Çağlar ve çağlar boyunca, mağaralarda veya uzak adalarda, uzak diyarlarda, koşuşturmacadan ve kitle bilincinin gürültüsünden uzakta, tek bir şey yapmak için, yani gezegen ve diğer alemler arasındaki enerji bağlantısını sürdürmek için kendilerini izole eden gruplar her zaman olmuştur.

Bazıları, özellikle geldikleri melek aileleriyle bağlantılarını sürdürmek için çalıştı. Bir tür yaşamlar arasında veya bu gezegende kalışınızın sonunda Yuvaya dönebildiğinizden emin olmak gibi.

Meditasyon yapmak, dua etmek ve ilahi söylemekten başka hiçbir şey yapmamış, tüm yaşamlarını gezegende bir enerji dengesini korumaya adamış gruplar var.

Bu gruplar artık çoğunlukla gitti. Gezegenin etrafında hala birkaç tane var, çok fazla değil, çünkü artık bedenlenmiş bir Üstat olmakla, başkalarıyla birlikte olmakla, bir yerdeki bir mağarada tecrit edilmekle değil, tam burada, diğerlerinin ortasında olmakla ilgili bir durum. Çok basit, güzel bir şey yapmak için burada olmak – ışığınızın parlamasına izin vermek. "Ben ışığım ve bu ışığın gündem olmadan ilerlemesine izin veriyorum."

Artık sizler, enerjiyi tutan, burası ile diğer alemler arasındaki bağlantıları koruyan, aynı zamanda Gaia'nın insanlarla ve diğer alemlerle nabzını, uyumluluğunu ve rezonansını sürdürmesine yardımcı olan gruplardan işleri devralmaya gelen insanlar ve gezegendeki yaşam formlarısınız. İşleri artık çoğunlukla gitti, çoğunlukla bitti, şimdi ışıklarını parlatanlar tarafından değiştiriliyor. Ve bu sensin.

Büyüklük gerçekten muhteşem. Farkına varmadığın, belki de fazla görkemli olduğunu düşündüğün pek çok gün olduğunu biliyorum. Ama şimdi ben sizden, kalbinizi, massionunuzu, burada bulunma amacınızı hissetmenizi istiyorum.

Bu doruk noktasıdır. Ah! Çok uzun zaman, Atlantislilerin rüyaları, Yeshua'nın Mesih tohumunu ektiği sırada orada olanların umutları ve şimdi tam burada, bu güzel Makineler Zamanında doruğa ulaşıyor. Gezegenin gerçekten çılgın gibi göründüğü, ancak değişimlerden geçtiği bir zaman.

Derin bir nefes alın ve gerçekten neden burada olduğunuzu hissedin.

(Duraklama)

Bu seçtiğiniz kariyer ile ilgili değil; ki bu güzel olmasına rağmen. Bu birlikte geldiğin aile ile ilgili değil. Gerçek sebep, bu gezegene basitçe bilinç getirmektir. Ve bugün bir terim kullanacağım ve onu tartışacağız. Ben buna “ Üst Bilinç”(Yüksek Bilinç) - Overhead Consciousness – diyeceğim çünkü çoğu insanın kafasını aşıyor (birkaç kıkırdama). Bazen sizin bile aklınıza gelmez ama bugün bunun hakkında konuşacağız.

Daha yüksek bir bilinç formu, daha yüksek bir seviye anlamına gelir. 30.000 fitlik bilinç görünümünde, ışığınızı parlattığınızda, bu sadece ekonomi gibi şeyleri etkilemek için değildir. Demek istediğim, bir etkisi var, gördüğünüz gibi - orada ne yarattığınıza bakın! – veya politika veya sebepler. Bunlar oldukça sıradan ve oldukça etkisiz, ama biz burada Üst Bilinç’ten bahsediyoruz.

Bugün bunun hakkında tekrar konuşacağız, ama şu anda sizden sadece büyüklüğü hissetmenizi istiyorum.

Burada ruhunuza sorun. Ruhuna sor. "Sevgili ruh, şu anda gezegende Üstatlar olarak yaptığımız şeyin büyüklüğü nedir? Bizim - sen ve ben, ruh - burada yaptığımız şeyin büyüklüğü nedir?” Ve bir an için dinleyin.

(Duraklama)

Bu arada, ruhunuz çok iyi bir mizah anlayışına sahip. Genellikle insandan daha iyi bir mizah anlayışı vardır. İnsanların genellikle kıçlarında sopa vardır (birkaç kıkırdama). Sopanın girmesi için ruhun bir kıçı yoktur (Adamus kıkırdar), bu yüzden sorduğunuzda… (birkaç yüksek sesle kıkırdama) Bu yüzden ruha sorduğunuzda, “Bana yaptığım şeyin büyüklüğünü anlat. Benimle paylaş,” ruh alnına tokat atar. Sanki, "Sonunda! Sonunda soruyorsun. Sonunda anlıyorsun." der gibi.

Bırakın ruh bir an için bu gerçek büyüklüğü sizinle paylaşsın.( yaptığınız işin büyüklüğü)

(Duraklama)

“Eh, bu inanılmaz bir sorumluluk, taşıması çok büyük bir yük” diyebilirsiniz. Tam olarak değil. Tam olarak değil. Bu gerçekten bir sorumluluk değil. Aslında daha çok gerçek bir tutku.

Dünyanın yükünü omuzlarında taşımıyorsun. Tam tersi. Gitmesine izin veriyorsun.

Öyleyse derin bir nefes alalım.

(müzik biter)

Bu, Şambra sözlüğüne eklemek istediğim yeni bir kelime, bir cümle ve bu da “Üst Bilinç”.

Diğeri ise basitçe (alına tokat; avucuyla alnına vurarak) “Oh, bu yüzden buradayım! Ah, bu yüzden buradayım." Son Şaud'lardan bazılarında neler olup bittiğini açıklayarak bunun hakkında konuştuk, “Ah, bu yüzden buradayım! Ben acı çekmek için burada değilim. Yeni sebepler yaratmak için burada değilim. Sadece ne olacağını görmek için burada değilim. Bu yüzden buradayım. Bir amacı var."

Bunu bugün bu Şaud sırasında gündeme getirdim çünkü bu Seriden sonraki Serimizde, işlemden geçirmeye, sızlanmaya yer yok – üzgünüm, bazılarınız “Oh, hayır! Ben ne yapacağım?" (Adamus kıkırdar) – şikayetler, mazeretler. Gerçekten yok, çünkü Bankta Oturma Sanatı Serisi'nden sonraki Serimizde gideceğimiz yer gerçekten daha derin alemler ve bu saçmalığı yanınızda getiremezsiniz. İstemezsiniz. Yani, isterseniz eğer cehennem olur. Eşikte bahsettiğimiz şeye benziyor. Sorunlarınızı Aydınlanma'ya getirmeye çalışıyorsunuz ve bu sadece cehennem olur.

Bir sonraki serimizin başlığı “Alt” olacak, alternatif gerçeklikler, alternatif olasılıklar ve potansiyeller, alternatif boyutlar, bir şeyler yapmak için alternatif yollar gibi– A-l-t – Alt . Alt. Aynı zamanda A-l-t, Atlantis'in gerçek orijinal adı, Alt. Yani, bir sonraki Seride gittiğimiz yerde, gerçekten çöp için yer yok. Çöp.

Şimdi, Şambra, çoğunlukla, birçok makyodan kurtuldu, ama hala bir kısmı duruyor. Bugün eğleneceğiz ve temelde nasıl ilerleyeceğimizi tanımlayan bir belge oluşturacağız.

Ama önce, bunu yapmadan önce, derin bir nefes alalım ve alıştırma yapalım (alına tokat), “Oh, bu yüzden buradayım! Ah, bu yüzden buradayım!” (Şambralar alınlarını tokatlayıp tekrarlarken bazıları kıkırdar). İyi. Bu oldukça kolay. Çok kolay. "Ah, bu yüzden buradayım!" Ben – bazıları orada uyuyor – tamam (kameraya bakarak), “Oh, bu yüzden buradayım!” Yapması o kadar zor değil, değil mi? Peki.

 

Özgürlük

Özgürlük hakkında konuşarak başlayalım. Özgürlük, ne kadar da uygun. Linda etkinlik için giyinmiş.

LİNDA: Bugün özgürlük hafta sonu.

ADAMUS: Özgürlük hafta sonu.

LINDA: Bağımsızlık, egemenlik.

ADAMUS: Bağımsızlık Günü. Amerika'da 4 Temmuz, Bağımsızlık Günü. Katılımım hakkında daha fazla konuşacağım.

LINDA: Tabii ki yapacaksın! (kahkahalar) Elbette!

ADAMUS: Ama ben biraz özgürlük hakkında konuşmak istiyorum. O anı asla unutmayacağım – ve bu hikayeyi Yükselmiş Üstatlar Kulübünde sık sık anlatırım – bir gün izleyicilere, “İnsanlar gerçekten özgürlük istiyor mu? " sorusunu sorduğumda, Şambra ile belki sadece birkaç aydır birlikteydim.

Seyircinin üzerine bir duraklama geldi, tıpkı şimdiki gibi ve insanların başlarını salladığını gördüm, "Evet." Ve teatral bir duraklama ile bekledim, bekledim, bekledim, bekledim, o sırada gerilim yaratmak için duraklamıştım ve sonunda onlara "Pek değil" dedim.

Ve yüzlerindeki o bakış, odayı silip süpüren enerjideki değişim, sevgili arkadaşlarım bir anda düşmana dönüşmüştü (bazı kıkırdamalar). Nefreti ve küçümsemeyi hissedebiliyordum. Çirkinliği gözlerinden hissedebiliyordum. "Neden bahsediyorsun Adamus? Evet, insanlar özgürlük ister.”

Ben de, "Hayır, aslında, istediklerini sanmıyorum. Bence hayatlarında biraz daha rahatlık, biraz daha sirk, biraz daha bira, biraz daha futbol istiyorlar. Biraz istiyorlar, ama gerçek özgürlük? Hayır. Çok az insan bununla gerçekten başa çıkabilirdi.”

Onları tanımlayan oynadıkları rollere ihtiyaçları var. Onları tanımlayan türden işlere ihtiyaçları var. İster inanın ister inanmayın, insanlar hükümetlerini istiyorlar. Onlar hakkında şikayet etmeyi sevdiklerini biliyorum, ama onlara ihtiyaçları var, çünkü bu hükümetler, diyeceğiniz gibi, bir tür rahatlık ve aynı zamanda onları gerçek özgürlükten uzak tutan dikkat dağıtıcıdır. Gerçek özgürlük muazzam bir sorumluluktur. Gerçek özgürlük varsa ailelerinizi, arkadaşlarınızı, başka herhangi bir şeyi, öcüleri, iblisleri veya başka herhangi bir şeyi şikayet edip komploları suçlayamazsınız. Gerçek özgürlük, sorumluluk tamamen size aittir ve aynı zamanda enerjinin size ait olduğunu kabul etmektir.

Peki gerçek özgürlük? Hayır. Hayır. Gerçekten yapsalardı, gezegende çok daha fazla özgürlük olurdu.

Şimdi, söylendiği gibi, gezegende insanların özgürlüğe giden yolu takip etmeye başlaması için artan bir eğilim var. Size daha önce bahsetmiştim bu kısaltmayı kullanarak, STEP (Sovereignty - Truth - Energy - Power). Egemenlik özgürlük demektir. Egemenlik. Bunlar, şu anda gezegende sürmekte olan başlıca etkilerdir. Olup biten her şeyi takip edebilir ve bunu bu dört basit şeyle, özellikle de egemenlik ve özgürlükle ilişkilendirebilirsiniz. Gittikçe daha fazla insan özgürlüğü arıyor, ancak özgürlüğün ne olduğu konusunda kafaları çok karışık. Birçok aşamadan geçiyorlar. Pek çok şey yaşıyorlar – örneğin özgürlük adına pek çok protesto yapıyorlar ama gerçekten bunun ne olduğunu tam olarak anlamıyorlar.

Ama yine de, insanlarda olan bu özgürlük tutkusu ivme kazanıyor ve bunun sizin sayenizde, bu yola ilk giren Şambra ve diğerleri sayesinde olduğunu çok açık bir şekilde söyleyebilirim. Başkasını suçlayamayacağını anladığında nasıl bir şey olduğunu biliyorsun. Parmağınızı başka bir gruba, kişiye, aileye veya başka bir şeye doğrultamazsınız. Özgürlük, sorumluluğunuzu kabul etmektir, onu yarattığınız gerçeğidir.

Ancak şu anda gezegende özgürlük veya egemenlik peşinde koşmaya başlayan daha fazla insan var. Uzun, zor bir yol. Biliyor musun, kulağa çok şanlı geliyor, “Özgürlük!” ama sonra birden, "Oof! Bu, her şeyin tüm sorumluluğunu almam gerektiği anlamına geliyor.” Bolluk eksikliği, sağlık, kötü çocukluk, her ne ise, özgürlük sorumluluk almaktır. Ve sonra özgürlüğü en gerçek haliyle söylüyorum, özgürlük; olan her şeye gülebilmektir. Sonunda buna gülebilmektir.

Ve sonra –STEP’de – Egemenlik; Hakikat, insanlar hakikati arıyorlar; Enerji ve ardından Güç var. Bunlar şu anda gezegende meydana gelen kilit etkilerdir. En büyüğü, diyebilirim ki, özgürlük, gerçek özgürlük.

Gezegendeki kaç insan, yüzde kaçı gerçekten gerçek özgürlüğü, gerçekten gerçek özgürlüğü istiyor? Tüm gezegende yüzde birden az. Neredeyse, ne, şimdi yedi milyar insan mı? Burada bebek yapmaya devam ediyorsunuz, artık sayamıyorum (birkaç kıkırdama), ama çok, çok az sayıda insan gerçekten özgürlük istiyor. Ama yine de, şimdi onu düşünen, hisseden insanlar var. “Daha fazlası olmalı. Gezegende sadece insan olmaktan daha fazlası olmalı. Kendimi ifade etmenin daha fazla yolu olmalı.” Gerçekten özgürlüğe izin vermenin erken, erken aşamalarındalar, ancak bu uzun bir yol.

Biliyorsun. Bu çok uzun bir yol. Tüm aşamalardan geçersiniz, durumun ağırlaştığı anlardan geçersiniz, özgürlüğün ne olduğunu bildiğinizi sanırsınız. Bilirsiniz, bu hoş bir moda kelime ve sonra aniden – bum! - dağılır. Sonra tekrar ayağa kalkar ve daha fazla özgürlük denersiniz ve neredeyse özgürlük için ne kadar çabalarsanız, hapishane, hayvanat bahçesi sizi o kadar fazla kilitli tutuyor gibi olur. Hayvanat bahçesinden çıkmayı ne kadar çok isterseniz, o sizi o kadar içine çekmeye çalışır. Ya da daha iyi bir deyişle, ailenizden ne kadar uzaklaşmaya çalışırsanız, sizi o kadar geri çekerler (bazı kıkırdamalar). Ancak özgürlük şu anda gezegende çok yaygın bir eğilim. Bunu gündeme getirmek istedim çünkü Amerika'da 4 Temmuz yaklaşıyor.

 

Amerika'nın Nedeni

Amerika hakkında konuşalım. Linda etkinlik için giyinmiş. Özgürlük Heykeli gibi giyindiği zamanı hatırlıyorum. Bu beni harekete geçirdi (kıkırdamalar artar). Yani, demek istediğim, Yükselmiş bir Üstat olarak, yani, bilirsin, işler beni çok sık hareketlendirmez. Ama şu Özgürlük Anıtı şeyi, vücudundaki o yeşil kaplama, uuu! Cauldre beni kenara itmek zorunda kaldı (Adamus kıkırdar).

Ama bir an için Amerika hakkında konuşalım. Ben buna derinden dahil oldum. Son yaşamımda… hikayemi anlatırken aniden odadaki herkes esniyor (kahkahalar)! Ve çevrimiçi herkes (esneyerek), "Oh, işte yine başlıyoruz." St. Germain olarak son yaşamımda çok seyahat ettim. Ve sana hiç çalışmadığımı, hiç işim olmadığını söyledim. Ve evet, bunu fark edenlere – daha yeni Adamus on Topic’te “Büyük İstifa” yaptım – diyorsunuz ki, “Hiç çalışmamışken işler ve iş hakkında nasıl konuşabilirsin?” (Linda hafifçe kıkırdar) Bu yüzden onlar hakkında konuşabilirim (bazı kıkırdamalar), çünkü çalışmak zorunda değildim. Yapmaya çalıştığım nokta bu, biliyorsun. Ah!

Yani Amerika. Avrupa'yı, Afrika'nın bazı kısımlarını, Asya'yı dolaştım, Orta Doğu'da çok zaman geçirdim. Evet, aslında Kral'ın Odası'nda oturdum...

LINDA: Ah, tabii.

ADAMUS: … Büyük Pir-…

LINDA: Elbette, elbette (kıkırdamalar artar).

ADAMUS: Peki, sen de oturdun, ama önce ben oturdum (Linda kıkırdar). Yeshua da öyle. Sen ve Cauldre orada otururken Yeshua'nın kıçını aynı yere koyduğunu fark ettiniz mi?

LINDA: Hayır, ama bu harika.

ADAMUS: Bu çok havalı. Evet. Evet. Rahatsız ediciydi. Orada uzun süre kalmadı, ama güzel sandalyeler ve banklar yoktu.

LINDA: Hala yok.

ADAMUS: Sadece – hala yok.

LINDA: Hayır.

ADAMUS: Ah. Orada hala o (koklayın!) idrar kokusu var mı? (birisi “Evet” der) Evet. Tamam pekala. Pekala (bazı kahkahalar), evet. Bu söyleniyor, bilirsiniz, kutsal…

LINDA: Bu benim tutunduğum hatıra değil.

ADAMUS: Kutsal yerler, bilirsiniz (kahkahalar). Hatırladığım şey bu. Her neyse, Amerika hakkında konuşalım.

Böylece tüm Avrupa'yı dolaştım. O zamanlar Avrupa geçiş sürecindeydi. 1700'lü yıllardı. Eski kraliyet enerjisi hala mevcuttu. Bir sürü krallık vardı. Krallar, kraliçeler ve asilzadeler vardı ve bu oldukça uzun bir süre devam etti. Ama benim için gerçekten göze çarpan şey, Avrupa'da meydana gelen bu değişim hissiydi – tıpkı şu anda gezegende bir değişim olduğu gibi, bir şekilde değişmesi gerekiyordu. Biliyorsun, bu küçük bir değişiklik değil. O zamanlar Avrupa'da olanlardan 100 kat daha büyük. Ortaya çıkan akımlar var. Durumun ağırlaşması var. Farklı bir şey için bir arzu var. Ve bilirsiniz, insanlar farklı bir şey için bir arzu duyduklarında, ama yine de ne istediklerini bilmiyorlarsa, bu biraz tehlikeli, heh, Fransız Devrimi'nde öğrendiğimiz gibi (birkaç kıkırdama). Değişim istediğinizi bilmek ve en azından ne istediğinize dair bir fikre sahip olmak, tüm serserileri dışarı atmaktan veya onları infaz edip kafalarını kesmekten daha iyidir ve sonra “Oh, peki şimdi ne? Şimdi ne yapıyoruz?" Şimdi aynı, neredeyse aynı karakter kadrosuna sahibiz, geri dönüyorlar ve tekrar iktidarı ele geçiriyorlar. İsimleri ve yüzleri dışında hiçbir şey değişmedi.

Ama Avrupa'da devam eden bir durumun kötüleşmesi vardı ve ben seyahat ettim. Kraliyetlerle, krallarla ve kraliçelerle, politikacılarla, filozoflarla ve zamanın liderleriyle, bilim adamlarıyla konuşarak çok zaman harcadım ve onlara şöyle dedim: “Bir değişim oluyor. Ve temel olarak, bu değişiklik daha fazla özgürlük, daha fazla eşitlik getirecek. Bu olmak zorunda. Bu gezegen için, toplum ve kültürün gelişmesi için demokratik bir yol olmalı. İnsanlar oy kullanabilmeli. Yanlış oy verseler bile, önemli değil. Önemli olan oy kullanmalarıdır. Ve sonra eylemlerinin sonuçlarını görebilirler. İnsanlar kendi topraklarına sahip olmak istiyorlar. Bir lord için çalışmaya devam etmek ve zar zor geçinmek istemiyorlar. Arazi sahibi olmak istiyorlar. Bir ev sahibi olmak istiyorlar. Yaptıklarıyla gurur duymak istiyorlar.”

Sizi Ruhtan-Ruha, Tanrıdan-Tanrıya temelinde kabul etmeyen biri için çalışıyorsanız nasıl gurur duyabilirsiniz? Bunun gururu nasıl olabilir? İşlerin ilerlemesi için, özellikle de Rönesans'tan birkaç yüz yıl önce çıktığımız için ve sanata yansıyan bilinçte büyük değişiklikler olmuştu. Bu, buhar makinesinin ve dikiş makinesinin icadına ve şu anda bilincin yansımaları veya tezahürleri olan şeylere yansıdı. Rönesans'ta bilinç dramatik bir şekilde değişti, ancak sadece o sırada yapılmış tablolara veya icatlara bakmayın. Şeylerin daha büyük resmi olan bu Üst Bilinç dediğim şeye bakın.

Kraliyet ailesi bir şeylerin geleceğini biliyordu. Tabii ki, sadece işleri kolayca teslim etmeyeceklerdi. Bir tür uzun vadeli geçiş planı olmalıydı. Ama en büyük kızgınlığım, , Avrupa'nın bazı mahkemelerinde söylediğim çılgınca şeyler yüzünden kafam birkaç kez neredeyse kesilecek sandığım, savunduğum, uğrunda çalıştığım köylülereydi; Vatikan'a üzerimde kıyafetsiz gelmem, köylüler için yaptığımı sandığım tüm bu şeyler. Ama benim için asıl sürpriz, köylüler değişikliği gerçekten istemediler. Bunun hakkında düşündüler. Farklı bir şey istediklerini biliyorlardı ama aslında onlara ne yapmaları gerektiği – hayatlarını nasıl sürdürecekleri, hayatlarının her günü ne yapacakları, kaç çocukları olabileceği, hangi kiliseye gidecekleri, ne tür bir iş yapacakları – söylendiğinde oldukça rahatlardı - ve bu çok rahatsız ediciydi. Korkunç, bir şekilde, gerçekleşen tüm bu geçişte eninde sonunda biliyordum - bu, bu geçişin olması gerekiyordu - kazanmaları gerektiği zaman kaybedenler onlar olacaktı. Bu yüzden, “Gerçekten özgürlük istiyor musun? İnsanlar özgürlük ister mi?” bazen sadece biraz daha sirk ve ekmek.

Şu anda gezegende aynı şey oluyor, 100 katı, belki 1000 katı, değişimler rüzgarda. Değişiklikler, tıpkı Rönesans zamanlarında olduğu gibi, gezegendeki insanların sadece küçük bir yüzdesinin neden olduğu bilincin sonucudur. Değişiklikler şu anda biz konuşurken gerçekleşiyor ve değişiklikler çok iyi olabilir. Ama yine de, sizin de keşfettiğiniz gibi, sadece bankta oturmak, ışığınızı parlatmak, işleri sarsıyor. Işığınızı parlatmak, "la-di-da, her şey harika olacak" anlamına gelmez. Bu, şu anda bir şeyleri açıyoruz ve bazen gezegende muazzam bir bozulma olduğu anlamına geliyor. Bu senin hatan değil. Bunu söylemeye çalışmıyorum. Bu sadece bilinç değişiminin sonucudur.

Rönesans sonrası zamanlarda, yine büyük bir yeni anlayış, bilime ve buluşa doğru büyük bir hareket ve buhar makinesi, dikiş makinesi ve nihayetinde tüm makineler gibi makinelerin icat edilmesinde Üst Bilincin bir parçası vardı. Nihayetinde bunları takip eden şey - insanları işgücü görevlerinden kurtarmaktı. Onları eşek ve at olmaktan ve bu işgücü işlerini yapmaktan kurtarmaktı. Ve ilginçti, çünkü makineler, buharlı makineler, şimdi insanlar için işleri otomatikleştiren motorlar - dokuma tezgahı, otomatik dokuma tezgahı - bunlar insanları bir sürü sıkıcı işten kurtaran şeylerdi, ama o zamanlar insanlar ne yapıyordu? Bu makineler fabrikalarda yaygın olmaya mı başladı? Gidip fabrikaları yaktılar, makineleri yok ettiler. Ve bunun, işlerini kaybetmek istemedikleri için olduğunu söyleyebilirsiniz.

İşlerini kaybetmezlerdi. Belki yeni bir işe girerlerdi, ama makineler iş almaz. İster yüzlerce yıl önceki makineler olsun, ister bugünün bilgisayarları olsun, işleri almayacaklar. Ama yine de burada, işlerini kaybetme korkusuyla binaları yakan ve makineleri yok eden insanlar var. Bu onunla ilgili değildi. Üst Bilinç gerçekten onların özgürlükten korkmasıyla ilgiliydi. Kendi özgürlüklerinin sorumluluğunu kabul etmektense, bu sıkıcı işlerde çok düşük ücretlerle çalışmayı tercih ederler.

Yüzeyde, "Ah, şu zavallı insanlara bakın" gibi görünüyor. Luddite'lerin, "Eh, işimizi kaybedeceğiz" bahanesiyle makineleri yok etmek için nasıl toplanıp örgütlendiğine bakın. Hayır, hiç de bile. Hapishanelerini kaybetmekten korkuyorlardı. Kendi özgürlüklerinden korkuyorlardı. Bunların çoğu şu anda 100 kere tekrar oluyor, ama Amerika'nın hikayesine ve bugün bunun hakkında konuşmak istememin sebebine geri dönelim.

Avrupa'nın muhtemelen değişmeyeceğini, değişse bile yüzlerce yıl süreceğini anladım ve buna sabrım yoktu. Başkalarıyla birlikte çalışarak dedim ki, "Öyleyse Yeni Dünya'yı kuralım, bir özgürlük deneyim yeri, dünyanın her yerinden insanların hangi kültürden, hangi ırktan ya da dinden olursa olsun gelebileceği bir yer. Hepsini aynı tencereye atacağız ve bakalım ne olacak” (kahkahalar). Bundan biraz daha anlamlıydı, ama Amerika'ya çok sayıda gezi yaptım.

Şimdi, hepinize ve özellikle izleyenlere karşı çok net olmak istiyorum. Amerika'yı tanıtmıyoruz ve bu vatanseverlikle ilgili değil. Spor dışında kesinlikle milliyetçiliğin hayranı değilim çünkü sonuçta çok yıkıcı olabilir. Ve Amerika, sevdiğiniz ve nefret ettiğiniz yerlerden biri. Bilirsiniz, dünya çapında pek çok şey için sevilir ve tüm dünya da gücenir. Ama Amerika'nın kurulmasına yardım ettiğim bir şey var ki o da çoğunlukla her yerden buraya gelebilmeniz idi. Başlangıçta burada sadece İlk Milletler insanları vardı. Avrupa'nın her yerinden ve nihayetinde Asya, Afrika ve dünyanın her yerinden bu özgürlük deneyiminin bir parçası olmak için buraya geldiler.

Ve özgürlük deneyimi dünyada çok iyi şeyler yaptı ama yine de kat etmesi gereken uzun bir yol var. Buraya her yerden gelebilirsin ve bu gerçekten önemli değil. Evet, şu anda bu ülkede çok fazla kargaşa yaşanıyor, ancak birazdan büyük resim olan Üst Bilinç hakkında konuşacağız ( daha yüksek bir bilinçten gelen vizyon).

Anayasa'nın oluşturulmasına yardım etmek için Kurucu Babalarla çalıştığımda - ve bu bir gerçektir. Tüm Capitol binasını kendim inşa etmedim (bazıları kıkırdar), biraz yardım aldım. Ama göze çarpmamak için perde arkasında Anayasa'nın yapılmasına yardım ettim ve ayrıca burada vatandaş olmak da istemedim. Gezegende yaşamak için birkaç kısa yılım olduğunu biliyordum ve Avrupa'ya geri dönmek istiyordum.

Bu, insanların özgürlükleri için gelebileceği bir yer olarak tasarlandı ve bu güne kadar hala onu görüyorsunuz. Muhtemelen daha fazla özgürlük var bazılarınız için her yerden daha fazla özgürlük, tartışılabilir. Burada hemen hemen istediğinizi yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Ve şu anda bu ülkede gördüğünüz şey, özellikle de son kürtaj kararıyla, bunun “kürtaj iyi mi kötü mü” ile hiçbir ilgisi yok. Bu özgürlüğün elinden alınmasıyla ilgili. Şimdi, bu geri tepecek. Sarkaç diğer yöne sallanacak. Sınırlı bir özgürlük isteyenler var. Bana göre bu bir oksimoron. Biraz özgürlük istiyorlar, ama hepsini değil.

Bunun gibi bir ülkede veya aynı tür enerji dinamiğine sahip herhangi bir ülkedeyken, özgürlük özgürlüktür. Silah taşıma özgürlüğü. Silahlar hakkında açıklamalar yapmıyoruz ve bu konuda ne hissettiğiniz önemli değil, ancak bir ülke, silahınız olabileceği kadar özgür olabilir mi? Ya da kürtaj olacak kadar özgür olmak mı? Mümkün olan her şekilde, her şekilde, gerçekten özgürlüğe izin verecek kadar özgür olmak mı? Ve şu anda bu ülkede olan da bu.

Amerika'nın Hıristiyan ilkeleriyle değil, Mason ilkeleriyle kurulduğunu belirtmek ilginçtir. Bu ülkenin derinliklerinde, Washington, D.C.'deki ve ülkenin diğer yerlerindeki pek çok anıtın içine kazınmış, Masonik ilkelerdir. Bu, Hristiyan ilkelerine karşı oldukları anlamına gelmez, ancak buranın Hristiyan bir ülke olduğunu düşünen çok kişi var. Ama Üst Bilince girerseniz, büyük görüş, Masonik ilkelerdi ve bu ilkeler kutsal enerjilere ve özgürlüğe dayanıyor. Nihayetinde özgürlüğe.

Şimdi, öyle söyleniyor ki, bugünün Masonları o zamanki gibi değil ve evet, ben de bunun bir parçasıydım. Çok sessiz, çok, çok sessiz kalan, saf Masonluğu ve aslen saf Hıristiyan değerleri olan şeyleri hala sürdüren gruplar var. Ve bana göre, muhtemelen en iyisi buydu – Gnostik, Masonik ilkeler. Yaklaşık MS 350'den önceki Hıristiyan kilisesinin ilkeleri; Astroloji ve geometrinin Masonik anlayışları ve enerjinin gerçek bilimleri ile birleştirilen Mason ilkeleri, bunlar olağanüstü ve hala burada bu ülkenin merkezindeler. Ama nihayetinde, özgürlük hakkında.

Bugün özgürlük hakkında konuşuyorum çünkü bu her birinizin uğraştığı ve karşılaştığı bir şey, kendi özgürlüğünüz – kendinizden, kitle bilincinden, ailelerden, eski düşünce tarzlarından, eski inanç sistemlerinden, gerçek özgürlükten – ve bu bir kaltak (bazı kıkırdamalar). Bu bir sürtük. Bir kısmına tutunmak istiyorsun. "Pekala, bu belirli şeylere tutunacağım ve burada özgür olacağım, ama dayanmaya devam edeceğim" demek istiyorsunuz. Özgürlük ejderhası size hiçbir şeye tutunmanın olmadığını gösterecek. Sonunda her şey sana geri döner.

Bu arada, bu arada, yani burada ABD'de, Amerika Birleşik Devletleri'nde özgürlük deneyimi işe yaramasaydı, bunu sağlamak için kurulacak bir sonraki ülke ne olurdu? (bir erkek “Kanada” ve bir kadın “Avustralya” der) Ah-Ta-Rah. Ah-Ta-Rah, Avustralya. Evet. Ve benim için her zaman büyük bir şakaydı çünkü burası büyük bir hapishane kolonisiydi, ama ne kadar da iyi bir yer. Tüm Avustralyalılar, anlarsınız. Özgürlük deneyimi yapmak için ne kadar da iyi bir yer.

Şimdi, ayrıcalıklı değildi. Burada işe yaramazsa, o zaman oraya giderdi ya da burada işe yararsa Ah-Ta-Rah dışarıdaydı anlamına gelmiyordu, çünkü Ah-Ta-Rah, dünyanın diğer birçok yerinde olduğu gibi kendi özgürlük deneyimlerinden geçiyor. Ama asıl noktaya geri dönelim.

İnsanlar gerçekten özgürlük istiyor mu? Bu konuda kafalarının çok karışık olduğunu düşünüyorum. Bence evet, kesinlikle anlayanlar var ve şimdi neredeyse reddedemezsiniz. Gerçek özgürlük yoluna başladığınızda, neredeyse geri dönemezsiniz, çünkü özünüzde, kalbinizde, gerçek bir egemen ruh ve egemen bir varlık olduğunuzu anlarsınız.

Bununla güzel bir derin nefes alalım.

Özgürlük. Bu, şu anda gezegende gerçekleşmekte olan Üst Bilinç şeylerinden biridir. Bunu haberlerde okumuyorsunuz. Ezoterik dergilerde bunu okumuyorsunuz bile, ama şu anda gezegeni şekillendiren ve değiştiren büyük faktörlerden biri. Işığınızı parlattığınızda, bu bir nevi büyük resmin ortaya çıktığı şeydir – özgürlük. Özgürlük.

Bu arada, Amerika hakkında birkaç ilginç şey daha var ve tekrar sev ya da nefret et, önemli değil, ama gerçekleşen harika bir deneyim. İnsanlar özgürlük arayışı içinde dünyanın her yerinden buraya geldi. Şimdi, başlangıçta din özgürlüğü, istediğiniz yerde ibadet etme özgürlüğü deniyordu ama aslında bundan daha fazlasıydı. Kraliyet sisteminden, krallardan ve kraliçelerden uzaklaşma özgürlüğüydü. İnsan ve doğa ile uyum içinde kendi yasalarını yaratma özgürlüğüydü. Buraya ilk gelenler için gerçek itici güç buydu. Sonra din tabii.

Buraya Avrupa ve Afrika'nın her yerinden insanlar geldi. Şimdi, bu ilginç çünkü şu anda Amerika Birleşik Devletleri'nde Siyahlar, Siyahlar ve Beyazlar ve diğer tüm ırklarla ilgili ırk sorunuyla ilgili çok fazla kargaşa var. Ancak ilginçtir ki, Afrikalılar buraya köle rolünü üstlenmeye geldiler ama aslında onlar buraya özgürlüğü anlamak için geldiler. Bu onun Üst Bilincidir. Büyük resim bu.

Bu şeylerin hiçbiri aslında yanlışlıkla olmadı. Kölelik için Hollandalıları, İngilizleri ya da her kim olursa olsun suçlayabilirsiniz. Ama buraya ilk gelen Afrikalılar, kölelik kisvesi altında da olsa, gerçekten kendi özgürlüklerinin peşindeydiler. Ruhunuzun özgürlüğünü anlamanıza yardım etmenin, bir başkası tarafından köleleştirilmekten daha iyi bir yolu var mı? Mutlak özgürlüğü gerçekten anlamanın daha iyi yolu nedir? Ve yaptıkları buydu. “Eh, hayır. İstismara uğradılar. Buraya götürüldüler.” Birbirlerinin kabileleri tarafından satıldılar ve aslında burada Amerika'ya, bu özgürlük yerine gelmeleri ve sonunda kölelikten kurtulmaları için bir ruh anlaşması vardı.

Ama biliyorsunuz, şu anda yaşam sahnesinde yer alan dinamikleri izlemek de ilginç. Geçenlerde bir araştırma yaptım ve tüm bunların yaklaşık yüzde 53'ünün – buna ne diyorlar – Black Lives Matter, Siyah ırk aktivistleri; Gittim ve gökyüzündeki büyük, büyük kütüphanede biraz araştırma yaptım ve yüzde 53'ünün son yaşamlarında köle sahibi olduğunu gördüm (birkaç "Hm" ve kıkırdama). Bu Üst Bilinçtir. Büyük resim bu. Yani buraya köle sahibi olmanın suçluluğuyla geliyorlar ve ne yapıyorlar? Aktivizmi üstleniyorlar, ki bu iyi. Onlar için iyi. Herkes için, nihai gerçek özgürlük için, işlerin burada hareket etmesini sağlar.

Buraya gelen ırkların ve kültürlerin ve dinlerin tüm hareketlerini gerçekten belgeleyebilir ve özgürlüklerine giden bu yola gerçekten başlamak için buraya geldiklerini fark edebilirsiniz. 1800'lerde Amerika'da demiryollarının inşasıyla gelen Asyalılar, sadece demiryolları inşa etmek için gelmediler. Amaçları bir parçası oldukları bu hanedanları, hükümdarlar veya kraliyetler tarafından sıkı sıkıya tutulan bu ülkeleri terk etmekti. Buraya özgürlük için geldiler.

Çoğu zaman haberlerde veya insanlarla ilgili tartışmalarda, daha küçük insanlara odaklanırlar - küçük değil - gezegende neler olup bittiğine, neden bazı şeylere dair Üst Bilince bakmadan bazı daha sınırlı insan sorunlarına odaklanırlar. Sonra parmakla gösteriyorlar, suçluyorlar ve davalarını üstleniyorlar. Burada yaptığınız iş, “İşte bu yüzden buradayım” işi, olan biten her şeyin daha büyük bir resmi olduğunu anlamakla ilgili, Üst Bilinç ile ilgilidir. Ve nihayetinde, gerçekten kötüye kullanım olmadığını anlıyorsunuz. Gerçekleşen herhangi bir suistimal yok. Ve insanlar bu konuda benimle tartışacaklar, ama suistimal yok. İnsanların bir şeyler yapmasının daha iyi bir yolu olduğunu iddia ediyorum. Özgürlüğü keşfetmek için gerçekten Amerika'ya köle olarak gitmeniz gerekiyor mu? Çok acı - buraya gelen, pamuk tarlalarında çalışan, zulme maruz kalan atalar için acı - ama belki de özgürlüğü keşfetmenin daha iyi bir yolu vardı.

 

Büyük Resim

Büyük resim anlamına gelen Üst Bilinç hakkında biraz konuşalım. Gezegende gerçekten neler oluyor, büyük hareketler mi? Bu var - ve bunun için buradasınız. Işığınızı buna yansıtıyorsunuz. Bu siyaset değil ve gerçekten ekonomi değil.

Ah, ekonomi. Ekonomi, yine gezegende olup bitenlerin yansımalarından biridir. Ve her birinize tek tek söyleyeceğim bir şey var: Ekonominin dağılacağı konusunda endişelenmeyin. Olabilir; olmayabilir (kahkahalar). Endişelenme, çünkü seni etkilememeli. Hayır, olmamalı. Seni etkilememeli. Daha yüksek bir bilinçte olmalısınız. Her gün ekonominin alt üst olup olmayacağından endişe eden diğer insanlarla birlikte oluklarda ve çukurlarda olmamalısın. Eh, daha önce dağıldı, tekrar dağılacak ve sonra her evrimleştiğinde, tamamen yeni bir seviyeye gidiyor. Kesinlikle değişiyor ve değişmek zorundaydı. Gezegende meydana gelen tüm bu şeylerin momentumu – büyük ölçüde neden değişen ekonomi? KOVİD. Ekonomi için büyük bir değişiklik.

Bütün bunlar işin içinde ve eğer Üst Bilince, büyük resme bakarsanız, “Ahh! Bu olmak zorundaydı. Bu olmak zorundaydı.” Tüm hareketlerle birlikte olmak zorundaydı. Ve oh, değişikliklerden ya da ne olabileceğinden ya da bundan korkan bazılarının olduğunu biliyorum. Ama bunun üzerine çıkın ve bu hareketlerin - tıpkı Rönesans'ın 100, 200 yıl sonra olan şeyleri harekete geçirmesi gibi - şimdiki hareketi fark edin. Onu harekete geçiren bilinç yüzünden gezegende bunlar gerçekleşiyor ve teknolojiyi, ekonomiyi, sağlık hizmetlerini ve hayattaki hemen hemen her şeyi etkileyecektir.

Diğer büyük resimden, Üst Bilinçten biraz bahsedelim. Daha önce bahsettiğim bir şey, bu eski acı bilincidir. Bu gezegendeki acıdan gerçekten bıktım ve yoruldum, ama yine de insanlar bunu kabul etti. Bu var olma biçimi. "Pekala, acı çekmelisin. Sen insansın, bu yüzden acı çekiyorsun." Kaçınızın ebeveynleri size, ,“Eh, bu böyle. Şanslıysan cennete gidene kadar acı çekmelisin." demiştir. Ve sonra bütün o ihtişamlar.. Ve sonra şöyle tepki verirsiniz, "Neden bekliyorum, anne?!" (Adamus kıkırdar) "Cennete gitmek için beklemek istemiyorum. Hemen şimdi istiyorum!” Ama insanlar, acı çekmek zorunda olduklarına dair bu tür bir hastalıklı bilince yerleştiler ve bu doğru değil.

Işıkla yaptığımız iş, acıyı sevince dönüştürüyor, ama hâlâ buna tutunan çok kişi var. “Tepeyi tırmanırken acı çekmemiz gerekiyor. Hayatımız boyunca acı çekmemiz gerekiyor, ” Bunu düşünüyorlar, buna inanıyorlar ve bu doğru değil. Bunu değiştirelim. Yani, Üstü Bilinçte, büyük hikayeyi bilerek, ışığımızı her yere saçalım ama insanları değiştirmeye çalışmayalım, onlara sadece söyleyelim: “Artık acı çekmek zorunda değilsin! Değilsin. Özellikle dinler yüzünden acı çekmek zorunda değilsin. Acı çekmek zorunda değilsin. Tanrı senin acı çekmeni istemiyor.” Zira sizin üstünüzdeki o büyük şeylerden biri bu.

Ekonomi başka bir şey ve ben ekonomiye değil, finansal enerjilerin hareketine girmek istiyorum. Ve insanlar, bazılarının her şeye sahip olduğundan, bazılarının ise sahip olmadığından, asla yeteri kadarına sahip olamayacaklarından, bir komplo olduğundan, bunun bankadan ya da Federal Rezervden geldiğinden o kadar emin ki. Kapa çeneni! (birkaç kişi kıkırdar) Bu sadece enerjinin hareketidir. Hepsi bu kadar ve herkesin her istediğini alma hakkı var. Bu, Üst Bilinçtir. Herkes sahip olabilir, ama senin olmadığında başkalarını suçlayamazsın. Sadece kendini suçlayabilirsin. Sadece “Hayatımda bolluğa izin vermiyorum” diyebilirsin.

Bu yüzden hangi bankanın ne yaptığına ve Federal Rezerv faizine veya diğer şeylere karışmayalım. Üst Bilinç, “Eski eksiklik ve sınırlama bilincini ve sadece küçük bir grubun her şeye sahip olduğu gerçeğini değiştirelim ve ona sahip olanlara saldırmayı bırakalım” ile ilgilidir. Ona sahip olacak kadar akıllıydılar (kıkırdamalar artar). Bilirsiniz, demek istediğim, tüm bu fikri devam ettiriyor. "Oh, paraya sahip olmak gerçekten kötü". Hayır değil. Bu, sadece enerji. Bu, değiştirdiğimiz şeyin Üst Bilincidir.

Diğeri biyoloji, insan vücudu. İnsanlar sadece şunu kabul ederler, "Pekala, bilirsiniz, ben bir insanım. Bu benim." Bedenle özdeşleşirler. Karbon temelli bir gerçeklikle özdeşleşirler. Bu tam bir saçmalık! Yani, Üst Bilinçte, hayır. Beden meleksi varlıkların indiği veya bütünleştiği, bilinçlerini içine yerleştirdiği yerdir ve şimdi insanların fiziksel bir bedenleri var ve fiziksel bedenin kendileri olduğunu düşünüyorlar. Değil.

ProGnost Güncellememizde bahsettiğim gibi, yakında çıkacak – 14 Temmuz'da evinize gelecek (Adamus kıkırdar) – Üst Bilincin bir bedeni olmasının önemi yoktur. Bilincinizi, varlığınızı herhangi bir şeyde somutlaştırabilirsiniz. Sonuçta o ışıktır. Biyoloji değil. Karbon bazlı değildir. Öldüğünde yok olmuyorsun. Ölmek bazen çok büyük bir rahatlamadır (Adamus kıkırdar), ama insanlar ölümden korkarlar. Böylece kendilerini bedenlerine daha çok tıkıyorlar ve bedenleri ağrıyor ve.. hayır, Üst Bilinç, ister karbon bazlı olsun, kendi biyolojiniz; ister bir teknolojide olsun istediğiniz herhangi bir şeyde bedenlenebilmenizdir ki 14 Temmuz ProGnost Güncellemesinde bundan bahsedeceğim. Önemli değil.

İsterseniz bir kuş gibi başka bir varlıkta bedenlenebilirsiniz. İnsan terimleriyle bile açıklanamayan başka bir realitede bedenlenebilirsiniz. Ama insanlar bedene o kadar odaklanmış ki, "Bu benim." Sanki "Tanrı bana bu bedeni verdi. Tanrı beni buraya tıktı.” Hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır. Evet, üstlendin ama istediğin zaman çıkabilirsin ya da sahip olduğun bu karbon bazlı sistemle uyumluluk konusunda bir Üst Bilince sahip olabilirsin. Zaten o gerçekten senin değil, ama sen onun içinde yaşıyorsun, böylece biraz ahenge sahip olabilir ve ışık bedeni getirebilirsin.

Bunlar büyük resimdeki şeyler. Okyanusları temizlemek gibi belirli şeylere odaklanmak için burada değiliz. Bu harika ve nihayetinde yaydığınız bilinç, diğer insanlara bunu yapmaları için ilham verecek. Ve buna ihtiyaç var, çevre için bir sorumluluk, ama biz burayı kirletenlere karşı silah kaldırmaya çalışmıyoruz. Diğerleri bu rolü üstlenecek. Bunu yapmana gerek yok. Gezegende meydana gelen şeylerin büyük resmi olan Üst Bilinç için buradasınız. Bunu size zaman zaman hatırlatacağım, çünkü küçük şeylere kapılıp gitmek kolaydır. Gezegenin siyasetine, ekonomilere, işlere veya buna benzer şeylere kapılmak kolaydır. Bu bizim işimiz değil. Çoğu insanın başının üstünde, Üst Bilinç için buradayız.

Bununla güzel, derin bir nefes alalım ve bir an için bunu hissedelim. Gerçek büyük resim. İçinde sebepler yok. İçinde savaşlar yok. Bu sadece neler olup bittiğinin dinamiklerini, gezegendeki enerji eğilimlerini anlamak ve ardından ışığın buna parlamasına izin vermektir.

Bir sonraki Dizimizde gideceğimiz yer, Alt'ta , bu gezegende, burada veya başka yerlerde aynı anda gerçekleşebilecek birçok alternatif potansiyel gerçeklikler var. İşte bu yüzden şu anda özgürlük eksikliğinize yer yok diyorum. Eski sorunları sürüklemeye, başkalarını suçlamaya yer yok. "Zavallı ben" buna yer yok. Burada mağdurlara veya istismarcılara yer yok. Burada fiziksel bedende kalırken temiz, saf ve kutsal bilinç işi yapmak için buradayız.

Öyleyse güzel, derin bir nefes alalım.

 

Haklarınız

Şimdi, özgürlük ve bağımsızlıktan bahsetmişken, sanırım bedenlenmiş Üstatlar olarak burada gezegende kalıyorsunuz. Bazen merak ediyorum, bilirsin, sadece diğer tarafa gelmek çok daha kolay olurdu. Gerçekten olurdu. Demek istediğim, vücudunu yanında sürüklemek zorunda değilsin. Orada paramız yok. Avukatlarımız yok. Eski eş yok. Evet, var, ama… (kahkahalar) Peşimden gelen birkaç eski kız arkadaşım var (kıkırdamalar daha fazla), ama bazen merak ediyorum. Tanrım, millet, ya gerçekten inatçısınız ya da gerçekten inanılmaz derecede kutsalsınız. Hangisi olduğunu bilmiyorum. Ama, “Hayır, bu gezegende kalacağız. İşe yarayacağız." Ve sanki "İstediğiniz zaman bırakabilirsiniz. Hadi. Bu gece bir parti veriyoruz. Evet. Her şeyden önce FM bu gece şarkı söyleyecek” (seyirciler “Ohh!” der) Evet. Evet, bunun için orada olmayabilirim (Adamus kıkırdar).

Her neyse, ilerlerken, hayatınızda belirli haklara sahip olmak zorunludur ve bunları bugün, arka taraftan gelen yardımla, mikrofonda Linda ile yazmak istiyorum. Ve bunu Haklar Bildirgesi veya Bağımsızlık Bildirgesi gibi gerçek bir edebi belgeye dönüştüreceğiz ve bu, gezegendeki Üstatlar, bedenlenmiş Üstatlar için bir rehber görevi görecek. Bu senin hakkın. Hakkın olan şeyler. Burada kalma hakkınız olarak kabul ettiğiniz şeyler. Yine, bunu güzel bir belge haline getireceğiz. İmzalayıp isteyene göndereceğim.

Bu nedenle, buna “Bedenlenmiş Üstat Haklarının Kabulü” veya sadece “Bedenlenmiş Üstat Hakları” diyeceğiz. Ve ilkini oraya ben koyacağım ve sonra sizin katkılarınızı almak istiyorum. Onu yazacağız. Onu işleyeceğiz ve iyileştireceğiz ve ardından güzel bir belgeye dönüştüreceğiz.

Yani bir Üstat olarak bolluğa hakkınız var. Nokta. ‘Eğer’, ‘ve’ ve ‘ama’ diye bir şey yok. “Eh, nasıl para kazanacağımı bilmiyorum” diye bir şey yok. Kapa çeneni! (Linda iç çeker ve biraz güler) Bu arada, bunu belgede istiyorum (Adamus kıkırdar). Üzgünüm ama küfürler beni ilgilendirmiyor. Sadece rahatsız ediyorlar…

LINDA: Bunu Geoff ile konuşabilir misin?

ADAMUS: Bu onu rahatsız etmiyor. O bayıldı. O başka bir yerde (kahkahalar). Ama bazen “Aş bunu!” demek için böyle kelimeler kullanmam gerekiyor. Bolluk hakkınız var. Nokta. Bunun iki yolu yok. Ve sonra insan zihni devreye girer, "Nasıl yapacağımı bilmiyorum ve hiç sahip olmadım. Ve 'adam' ona sahip ve komplo buna sahip, Federal Rezerv ve uzaylılar. ” (daha fazla kıkırdar)

Hayır! Şu anda buna hakkın olduğunu kabul etmeni istiyorum. Ve bunu kabul ettiğiniz an – hayır, ve-ler veya ama-lar yok – “Bu, bedenlenmiş bir Üstat olarak gezegende bolluk benim hakkım”ı kabul ettiğiniz an, tüm enerjiler değişir. Ölümüne 'ama' yaparsanız ve "Ama ne yapacağımı bilmiyorum. Belki Kırmızı Çember bana parayı verir" ve sanki o zaman "ama"-lıyorsun ve enerjiler hala tuhaf olacak.

LINDA: A-m-a veya k-ı-ç’ı mı kastediyorsun? ( İngilizce’de b-u-t ve b-u-t-t, ‘butt’ kıç demek, kelime oyunu yapılıyor)

ADAMUS: Ve, ikisi de. Evet (Linda güler). Hayır, insanlar her zaman, her şeye "ama" koyarlar ve bilirsiniz,iyi başlarsınız, kendinize "Bolluk hakkım var" diyerek iyi başlarsınız. Nokta. "Amaa..." ve ardından tüm enerji tekrar bozulur. Yani, “Bolluk hakkım var”, nokta ve bu olacak. Her biriniz buna sahipsiniz. O halde bunu haklardan biri olarak koyalım, bolluk hakkı. İyi.

LINDA: Tamam.

ADAMUS: Tamam. Şimdi, Linda mikrofonu alacak ve size buradaki listede başka neler olduğunu soracak. Gezegende bedenlenmiş bir Üstat olarak hakkınız.

NGOC: İşe yaramadı. Sana göz kırpıyordum, "Pekala, ip ucunu alırsan benden kaçacaksın." işe yaramadı.

ADAMUS: Orada tahtada başka neler yazıyor?

NGOC: Göz açıp kapayıncaya kadar istediğim yere gitme yeteneği.

ADAMUS: Tekrar söyle?

NGOC: Hayır. Göz açıp kapayana kadar.

ADAMUS: Mikrofonu alabilir miyiz? Teşekkürler.

NGOC: (mikrofona çok yakın konuşarak) Merhaba.

ADAMUS: Merhaba.

NGOC: Merhaba. Gitmek istediğim yere ışınlanma özgürlüğüne sahip olmak istiyorum.

ADAMUS: Bu önemli mi?

NGOC: Evet.

ADAMUS: Sana nasıl yapılacağını gösterebilirim ama sen fiziksel bedenini almayacaksın.

NGOC: Fark etmez.

ADAMUS: Bedeninle özdeşleşiyorsun ve bunu yapmayın. Bu bir özgürlük eksikliğidir. Yapmayın. Onun size ait olduğunu ve geçici olarak orada olduğunu fark edin, ancak başka bir gerçekliğe gitmeniz ve bedeninizi almanız gerektiğini düşünüyorsanız, gerçekte siz olmayan bir şeyle aşırı özdeşleşiyorsunuz demektir. Bu yüzden, bunu tahtaya bile yazmayacağım. Bunu kabul etmeyeceğim, çünkü bu tam bir saçmalık (Linda hafifçe iç çeker).

Her yere gitmek istiyorsun, istediğin zaman gidebilirsin. Gerçekleri istediğiniz zaman aşabilirsiniz, ancak biyolojinizi almayı beklemeyin. Ve eğer öyleyse, Adamus 101'e geri dönmeniz ve bedeniniz olmadığınızı anlamanız gerekir. Sen bir ruhsun. Bilincinizi geçici olarak karbon temelli bir atomik yapıya sokarsınız, ancak tüm acıları ve ağrıları ve kanser potansiyeli, yaşlanması ve kendi pantolonunuza işemeniz ile kalan her lanet olası şeyi evrenin her yerine taşımayacaksınız. (birkaç kıkırdama). Bunu neden yanında götürmek istiyorsun?! Ve sana zor anlar yaşatıyorum ama çok netleştirmek istiyorum. İstediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer alemlere gidebilirsiniz. Merlin'in yaptığı da bu. Merlin alemlere girebilir, ancak özünde, doğanızda fiziksel bir varlık değilsiniz.

Şimdi, seyahat etmek ister misin? (ona bir öpücük gönderir) Teşekkür ederim. Seyahat etmek ister misin? Yapabiliriz. Bu çok kolay. 14 Temmuz'da çıkacak olan ProGnost 2022 Güncellemesinde bunun hakkında konuşuyoruz (bazı kıkırdamalar), ancak bunu bu fiziksel şeyi ele almak zorunda kalmadan yapıyoruz. Tamam mı? Yapması kolay. Bunu özellikle Keahak'ta yapacağız. Diğer alemlere gidebilirsiniz.

Diğer ilginç şey ise, tanrıya şükür beyninizi yanınızda götürmeyeceksiniz. (birisi “Ohh!” der) Aah! Ama, ama – o “ama” var – bunu isteyeceksiniz. "Hayır, beynimi ve bedenimi yanıma almalıyım." Hayır. Çirkin üvey kardeşler gibiler. Bilirsiniz, onları partiye getirmek istemezsiniz (bazı kıkırdamalar), her şeyi mahvederler. Ama biz bunu yapacağız. Bu tamamen bir bilinç meselesi ve bilincimizi istediğiniz yere götürebiliriz. Bu gerçek özgürlük. İyi. Teşekkürler. Bunu tahtaya yazmayacağız. Hiç olmamış gibi davranacağız.

Peki. Sıradaki ne? Bedenlenmiş bir Üstat olarak Haklar Bildirgeniz.

JIM: Neden insan olursun, eğer diğer insanlarla etkileşime geçmeyeceksek. Bu yüzden bulunduğum yerde benimle buluşabilecek insanlarla takılmaya hakkım var.

ADAMUS: Olmayacak (kahkahalar). Bu düşündüğümden daha zor olacak! (kahkahalar artar) Hemen içinden esip geçeceğimizi düşünmüştüm. Enerjide hissettiğim şey, herkesin senin gibi olmasını istiyorsun ve bu olmayacak.

JIM: Hayır, hayır, hayır, hayır. Hayır.

ADAMUS: Evet, evet.

JIM: Hayır, ama birkaç tane istiyorum.

ADAMUS: Birkaç.

JIM: Birkaç, bilirsin.

ADAMUS: Büyük ölçüde, olmayacak. Şimdiye kadar neden olmadı?

JIM: Oh, ben istemedim.

ADAMUS: İstemedin ama şimdi bunu istiyorsun.

JIM: Evet.

ADAMUS: Tamam. Peki bu neye benziyor? Biriyle evlenmek ister misin?

JIM: Hayır, hayır, hayır.

ADAMUS: Hayır.

JIM: Hayır. Hayır (Adamus kıkırdar). Enerjik bir uyum, ortak birrezonans, um…

ADAMUS: Arkadaşlar?

JIM: Olmak zorunda değil.

ADAMUS: Hayır.

JIM: Ama başka insanlarla tanışmak ve birbirimizi anladığımızı hissetmek. Birbirimizi bu bütünlük içinde gördüğümüzü…

ADAMUS: Tabii. Bunda iyi şanslar (Adamus kıkırdar).

JIM: … ve birbirimizi takdir ederek.

ADAMUS: Cauldre bugün beni özellikle acımasız olmakla suçluyor. Ah! (Adamus kıkırdamaya devam eder) Evet.

JIM: Gerçekten imkansız olduğunu düşünmüyorum. Bence …

ADAMUS: Neden en başta onu istiyorsun?

JIM: Hm. Çünkü eğlenceli. Yalnız değil.

ADAMUS: Şey, belki yalnız değildir. Peki. Evet. Arada bir buraya gel. Şaud'a gel ve oradan ayrıl. Yani, geri dön… (kıkırdarlar)

JIM: İşte buradayım! (kıkırdar)

ADAMUS: Ne dediğini anlıyorum ama netlik kazanmanı istiyorum. Gerçekten o kadar önemli mi? Gel ve diğer alemlerde takıl.

JIM: Hayır, hayır, hayır. Neden insan deneyimine katılasınız ( diğer insanlarla tanışmak için değilse)?

ADAMUS: Cin sana üç dilek verir – bilirsin, lambayı ovuşturursun, cin sana üç dilek verir – ve ilki “Diğer insanlarla çevrili olmak istiyorum” mu?

JIM: Hayır, hayır, hayır. Hayır!

ADAMUS: Burada abartıyorum…

JIM: Hayır!

ADAMUS: … ama sanki, Tanrım! Tahta için başka bir şey seçerdim. Demek istediğim, sana tüm fikirleri burada vermek istemiyorum ama… tamam, hadi devam edelim. Yani benzer insanlarla beraber olmak istiyorsun.

JIM: Öyle bir şey, evet.

ADAMUS: Tamam.

JIM: Ya da zaman zaman bu deneyimden yararlanmak istiyorum.

ADAMUS: Tamam. Buraya istediğin zaman gelebilirsin. Bazı toplantılara, atölyelere gelebilirsiniz.

JIM: Evet.

ADAMUS: Evet, yani bir şekilde buna zaten sahipsin.

JIM: Evet.

ADAMUS: Ama tahtaya layık mı? Onu oraya koyacağız çünkü sana onur duyuyorum ve saygı duyuyorum. Onu oraya koyacağız, ama ben sadece, merak ediyorum…

JIM: Bence bunda liderliğin bir yönü var. Bilirsin, burada o deneyimi yaşamak.

ADAMUS: Doğru.

JIM: Ve bunu dünyaya yaymak ve bunun özünü diğer insanlarla paylaşmak. Bence bir …

ADAMUS: Bunu tahta için nasıl ifade edersin? "Başkalarının yanında olma hakkım var mı?" (Jim iç çeker) Onu zor durumda bırakıyorum. Evet. Neye "hakkım var"?

JIM: Tanışmak gibi bir şey... (bir adam "İyi ilişkiler" der) Hayır, hayır. Bundan daha fazlası. Bundan daha fazlası.

ADAMUS: Akranlarla kaliteli zaman geçirebilmek gibi bir şey mi?

JIM: Evet, ama daha fazlası.

ADAMUS: Bundan daha fazlası.

JIM: Evet, bundan daha fazlası. Evet. Evet, çünkü bu bir ortak yaratım. Başka Üstatları görmek.

ADAMUS: Tamam. Buradaki tahta için sekiz veya daha az kelime söyle.

JIM: Offf! Yardım edin (kıkırdar).

ADAMUS: Hakkı…? (birisi “Osuruk” der ve bol bol kahkaha ve biraz alkış)

JIM: Hayır, hayır. Hayır, bundan daha fazlası. Daha fazla.

ADAMUS: Bunu tahtaya koyardım! (daha fazla kıkırdar)

ŞAMBRA 1 (erkek): Diğer Üstatlarla birlikte-yaratma. Sizin için liderlik noktası nedir?

JIM: Benim deneyimim şu ki, başka bir insana baktığımda ve ona insan olmanın ötesinde baktığımda ve güzelliklerinin, üstatlıklarının potansiyelini gördüğümde, bu onlara geçiyor. O zaman bilirler. O zaman bilirler.

ŞAMBRA 1: Havalı. Başkaları tarafından olduğum kişi olarak onurlandırılma hakkı?

JIM: Çok iyi, evet. Evet. Ve bunu birlikte yapmanın bir ortak rezonansı var.

ADAMUS: Evet.

JIM: Evet.

ADAMUS: Bunu söylemenin iyi bir yoluydu.

JIM: Bunu tekrar söyler misin lütfen? (bazı kıkırdamalar)

ŞAMBRA 1: Başkaları tarafından olduğum gibi onurlandırılma hakkı.

JIM: Yani…

ADAMUS: Beni görmeye hazır olanlar için parlama ya da kendimi gösterme hakkına ne dersin (birisi “Ooh!” der). Evet.

JIM: Evet.

ŞAMBRA 1: Bu liderliğin bir parçası.

ADAMUS: Evet. Evet. Başka bir deyişle, kim olduğunuz güvenlidir ve gerçekten anlamı bu. İyi. Kendiniz olmak güvenlidir. Bazıları seni tanıyacak Jim, bazıları tanımayacak. Ve tanımayanlar, bu önemli değil. Tanıyacak olanlarla bahsettiğiniz o rezonansa sahip olacaksınız.

LINDA: Yani “kim olduğun için güvendesin” tahtada mı?

ADAMUS: Evet. Bunu sevdim.

LINDA: Tamam.

ADAMUS: Ve birkaç ayar daha yapacağız ama güzel bir tartışma oldu. Büyük resmin gerçek Üst Bilincine girdi. Kesinlikle, sonunda saklanmaktan çıkıp kendin olma ve korunmaya gerek kalmadan o ışığın parlamasına izin verme hakkı. Seni sen olduğun için tanıyanlar olacak ve birçoğu da tanımayacak. Ve tanımayanlar için, sorun değil. Ama Jim'e göre, bunu yapanlar sizi gerçekten tanıyacak ve bu ruhtan ruha bir bağlantı olacaktır. İyi.

LINDA: Tamam. Sonraki?

ADAMUS: Evet.

YULIA: Sağlıklı bir fiziksel bedene sahip olmak.

ADAMUS: Sağlıklı bir fiziksel bedene sahip olmak.

YULIA: Acı çekmek yok.

ADAMUS: Evet. Bu gerçekten buradaki tahtaya mı ait?

YULIA: Evet.

ADAMUS: Kesinlikle, öyle. Bu muhtemelen iki numara olmalıydı, ama kesinlikle. Bu çok büyük bir sorun. Dengeli bir biyoloji hakkı.

YULIA: Evet.

ADAMUS: Ruhunla dengede, bilincinle dengede ve kendini sürekli, yani sürekli olarak dengeleyen; sürekli yeniden dengelemek için tüm yeteneklere sahip olan karbon temelli beden, kendini gençleştirir. Ama bunun olmasını engelleyen birçok faktör var. Biri, insanların bedenleri üzerinde hiçbir kontrolleri olmadığına dair düşük bilinç inancıdır. Bu çok düşük bir bilinç. Tepeye çıkıp “Hayır. Beden yapacak – Bedenin bilincime yanıt verme hakkım var. Düşüncelerim değil, küçük olumlamalarım değil, 'Hey, beden. Ben ışığım.'” Sadece bunu kendine söyle. Demek istediğim, bunu yüksek sesle söylemene gerek yok, "Ben ışık bedenim. Ben ışığım.” Ve vücut aniden, "Vay canına! Ey! Keşke bunu 50 yıl önce senden duysaydım, her şeyi farklı yapardık. Ama hayır, tüm tuhaf şeylerini almakla çok meşguldün ve benden nefret etmekle ve zina yapmakla ve suçlu hissetmekle çok meşguldün. Ne yapmam gerekiyordu? Ben yıkılacaktım, biliyorsun." Yani dengeli bir biyolojiye hakkınız var.

YULIA: Hatırlıyorum…

ADAMUS: Mikrofon, lütfen. Sadece konuş.

YULIA: Birkaç yıl önce gençleştirme tapınağının bizim için hazır olduğunu söylediğini hatırlıyorum.

ADAMUS: Kesinlikle.

YULIA: Yani, hepimiz bekliyoruz. Nerede?

ADAMUS: Nerede o?! (kahkahalar)

YULIA: Nerede o?!

ADAMUS: Nerede o?!

YULIA: Adamus.

ADAMUS: Kim birinci sırada? (kahkahalar artar) Lanet olsun...

YULIA: Nerede o?

ADAMUS: O orada!! Orada. Nerede? Üzerinde oturuyorsunuz (koltuğuna bakarken kahkahalar). Orada! Lanet olsun onu kullanmalısın! Bunu anlamak neden bu kadar zor?! İhtiyacınız olan her şey orada – bolluğunuz, sağlığınız – “Görmüyorum. Nerede? Kimde var? Birisi. Bunun için ne kadar ödemem gerekiyor?” İşte orada! "Ben ışığım. Beden, gençleş." Biraz kontrolü ele alın! Bir şey yapın. Bunun olmasına izin verin. Ve ben değilim …

LINDA: Bir kadeh şaraba ihtiyacın var mı? (bazı kıkırdamalar)

ADAMUS: Bir bardak viskiye ihtiyacım var! Bir şişe Jack Daniels'a ihtiyacım var! (kahkahalar artar) Bu benim uyumluluk ilişkim. Jack Daniels, o benim akranım!

YULIA: Daha fazlasını yapabilirsin (kıkırdar).

ADAMUS: Hepsi (sağlığınız, bolluğunuz ) orada. Neyi bekliyorsun? Ve eğer kullanmıyorsan ve "Hiçbir şey olmadı" diyorsan, kapa çeneni ve gerçekleşsin! Hayır, ben ciddiyim. anladım... oh! Bazen Yükselmiş Üstatlar Kulübüne geri dönüyorum ve gülen bir yüz takınmaya çalışıyorum, “Ah, Şambra ile her şey harika. Çok iyi gidiyoruz." (bazı kıkırdamalar). Gidiyorum, "Aman Tanrım! Dünyadaki tüm araçlara sahipler ve 'Nerede?! Kimde var?!'” Bu Gençleştirme tapınağını kullanmakla aynıdır. İstediğin gibi seslen.

LINDA: Mikrofonu ona atma. Yapma (kıkırdamalar artar).

ADAMUS: Ne istersen onu söyle. Onu kullanmak zorundasın. Ve eğer bedeniniz yanıt vermiyorsa Üst Bilince gidin, “Hey, ben ışığım. Ben Üstadım. Burada, gezegende kaldığım sürece bu bedene ihtiyacım var. Bilimin ne dediği umurumda değil ve insanların mucizelerin mümkün olmadığını söylemesi de umurumda değil. Vücut, lanet olası bokunu topla. Bazı zor kelimeler kullanıyorum. Kimi kırdıysam özür dilerim.

YULIA: Birkaç gün önce vücuduma söyledim ki, sabah...

ADAMUS: Biliyorsun, ama biliyorsun, evet, biliyorsun ve, evet, bilmiyorsun (birisi “Oh, evet!” diye bağırır) Ahh! İşte başlıyoruz (Kerri tezahürat ve alkışlara bir şişe alkol getiriyor). Ey! Hayır, önce onu dolaştır (kıkırdamalar artar). Bana bir şat ver. Bana bir şat ver ve sonra etrafa dağıt.

KERRI: Tamam, bu - ne istedin, viski mi yoksa başka bir şey mi?

ADAMUS: Bu nedir?

KERRI: Bilmiyorum bile.

ADAMUS: Oh, ne olduğunu bilmiyor! "Zehir olabilir, St. Germain, ama bunun dışında..."

TAD: (şişeye bakarak) Tekila! (daha fazla kahkaha)

ADAMUS: Tamam. Biraz plastik bardağa ihtiyacımız olacak (Kerri onun için biraz döküyor) - bu benim için yeterli - plastik bardaklar ya da başka bir şey.

KERRI: Geri geleceğim.

ADAMUS: Bunun sonunda, insan hakları beyannamemize kadeh kaldıracağız.

Şimdi, biliyorsunuz, dönüyoruz ve her şey şuraya geliyor: İhtiyacınız olan her şey orada. Ona Gençleşme Tapınağı demeniz umurumda değil, ne dersen de Şifa Mağaralarınız, her neyse. Bunların hepsi dikkat dağıtıcı. Bedeninizin gençleşmesi, üzerinde çalışmadan, acı çekmeden bolluğa sahip olmanız için her şeye sahipsiniz. Bütün bu şeyler orada. Sadece izin vermelisin. Bırak olsun. Ve "Ama ben yapıyorum" diyorsunuz. Hayır, yapmıyorsun. Hala izin vermiyorsun. Hâlâ mazeretler buluyorsun, hâlâ erteliyor ve benden, birilerinden, başka bir şeyden müdahale bekliyorsun. Önemli değil.

YULIA: Gençleşmek çok mu zor?

ADAMUS: Hayır. Hayır, hiç de değil. "Pekala. Ben ışığım ve burada, gezegende kalıyorum. Yapacak çok işim var ve beden, kendini dengele." demeniz yeterli olacaktır. Bu bir kuantum izin veriştir.

Şimdi, bir iki hafta gerçekten hasta olabilirsin. Yatakta olabilirsin. Biraz kafayı sıyırmış olabilirsin. Bu, boşaltma sisteminin bir parçasıdır. Duygusal ve fiziksel olarak gerçekleşen temizliğin bir parçasıdır ve buna izin verir. Az önce, “Vücudumun yeniden dengelenmesine izin vereceğim” diyerek bir kuantum izin verdiniz.

Şimdi, “50 yaş daha genç görünmek istiyorum, daha büyük veya daha küçük parçalara sahip olmak istiyorum” dediğiniz bu şeyi yapmayın. (kahkahalar) O kısımlar ne olursa olsun. Bazıları daha büyük, bazıları daha küçük. Bunu yapma. Bu senin vücudun. Biyolojide vücut bulan sizin ilahiliğinizdir ve bırakın işini yapsın. Nasıl dengeleneceğini bilir. Size hizmet etmek için orada. Daha genç görünmesi gerektiğini veya daha fazla enerji istediğinizi söylemeye başlamayın. Kapa çeneni! Sadece biyolojik dengenin gerçekleşmesine izin verin.

YULIA: Evet.

ADAMUS: Evet, efendim. Linda'dan veya Yulia'dan mikrofon.

GARY: O zaman doktorlar dikkat dağıtıcı mı?

ADAMUS: Bir soru soruyor, doktorlar dikkat dağıtıyor mu? Ve – (Adamus iç çeker) – duruma göre değişir. Onları nasıl kullandığınıza bağlı. İyileşmeniz için doktora gidiyorsanız, bu bir dikkat dağıtıcıdır. Doktora size belki biraz güvence vermek ya da tıbbi açıdan biraz destek vermek için gidiyorsanız – çünkü teknoloji harikadır, harika şeyler yapabilir – ama bu onu nasıl kullandığınıza bağlıdır. Başka bir deyişle doktorunun kölesiysen, “Beni iyileştirebilecek tek kişi o” diyorsun, bu bir oyalama.

GARY: Hımm hmm.

ADAMUS: "Evet, biraz desteğe ihtiyacım var. Tanrım, kolumu kestim. Ona biraz dikiş atmaktan zarar gelmez," örneğin, "Çünkü evde sahip olduğum tek şey kocaman bir iğne ve iplik falan. Doktora gideceğim," bu iyileşmenin bir parçası. Ancak doktorlara veya diğer terapilere veya diğer insanlara veya bunun gibi herhangi bir şeye güvenmeye başlarsınız ve işte bu noktada başınız belaya girer.

Evet, nerede kalmıştık? Haklar Bildirgesi, dengeli bir fiziksel biyoloji ve bu, buna hakkınız olduğu anlamına gelir. Yani, bu senin hakkın. Ve yapacağımız şey bunu bir araya getirmek. Muhtemelen bunu bugün içmeye başladığımızda bitiremeyeceğiz (bazı kahkahalar). Herkesin kendi… ah, etrafta dolanıyorlar mı (Kerri tekila bardaklarını dolaştırıyor).

Ama bunlar sizin haklarınız ve yaptığımız işte – eğlencede – ilerlemek için, ilerlemek için bunları kabul etmeniz gerekiyor. “Bolluk hakkım var. Dengeli bir biyolojiye hakkım var.” Ve başka? Linda, odayı dolaş lütfen.

LINDA: Ah. Burada bir rüşvet vermem gerekiyor.

ADAMUS: Tamam. Sana ne kadar verdi?

JIN (adam): Yirmi dolar, ama almadı.

ADAMUS: 20'ye mi satıyor?!

JIN: Hayır, mikrofonu almam için.

ADAMUS: Hayır, ona 20 verdin.

JIN: 20 verdim ama almadı.

ADAMUS: Doğru, evet. Ama “Üzgünüm, 40” demeliydi.

JIN: (kıkırdar) Ona verirdim!

ADAMUS: Biliyorum! Peki. Mikrofon sende.

JIN: Merhaba Adamus.

ADAMUS: Merhaba.

JIN: Biz gerçekten özgürlüğün tadını çıkarmak için şeyleri damıtıyoruz, ama daha açık olmak gerekirse, hangi deneyimi istediğimizi seçebilmek ve belirli bir deneyimden çıkmayı seçebilmek.

ADAMUS: Tamam. Peki bunu Bedenlenmiş Üstat Haklarımız için nasıl değerlendirirsiniz? Bunu nasıl ifade edersin?

JIN: Sıkışmama özgürlüğü mü?

ADAMUS: Peki, ama orada "sıkışıp kalıyorsun". Sadece… (bir kadın “Seçme hakkı” der)

JIN: Deneyim seçme hakkı.

ADAMUS: Yaratıcı ifade hakkına ne dersin? Yaratıcı ifade hakkı.

JIN: Yaratıcı ifade hakkı.

ADAMUS: Ve bu, istediğin herhangi bir deneyime atlayıp oradan çıkabileceğin anlamına geliyor.

JİN: Evet.

ADAMUS: Belki de ifadenin yaratıcı ifadede olma veya yaratıcı ifadede bulunma hakkını ve dışarı çıkma hakkını da şart koşması gerekiyor.

JIN: Artık sana hizmet etmediğinde dışarı çık.

ADAMUS: Bunu sevdim. Evet. Ya da sadece "hayat" kelimesini de kullanabilirsiniz - "Hayat deneyiminde bulunma ve istediğim zaman çıkma hakkı."

JİN: Evet.

ADAMUS: Bunun gibi bir şey. Sözcüklerde ince ayar yapacağız, ama bu iyi bir şey. İstediğin deneyime girme ve çıkma hakkına sahipsin. Buradaki gezegendeki sorun şu ki, buraya geldiniz ve insanlar ölüm dışında bundan kurtulma hakları olduğuna inanmıyorlar. Atalardan kalma karmadan ya da diğer birçok şeyden ya da kendi geçmişlerinden çıkmaya hakları yoktur.

Bu, yine, Üst Bilinç şeylerinden biridir. Gezegendeki inanç “Bir şey yaptın. Bu senin tarihin ve şimdi ona takılıp kaldın.” Hiç doğru değil! İstediğin zaman ondan kurtulabilirsin. O halde, ne yaparsın?

JIN: Önce derin bir nefes alıyorsun.

ADAMUS: Evet.

JİN: Ve…

ADAMUS: O zaman onu bilgeliğe teslim ediyorsun.

JIN: Onu bilgeliğe veriyorsun ve umarım, bu konuda insana geri dönmezsin.

ADAMUS: Doğru.

JİN: Evet. Temel olarak, evet.

ADAMUS: Tamam. İyi. Yani “Yaşam deneyiminin içinde veya dışında.” İyi ifade edilmiş. İyi.

JIN: Bunun hakkında fazla düşünmemeye çalış, onu bilgeliğe bırak.

ADAMUS: Doğru. Kesinlikle.

JİN: Evet.

ADAMUS: Güzel. Teşekkürler.

JIN: Bu bir zevkti.

ADAMUS: Güzel. İçecekler konusunda ne durumdayız?

KERRI: (diğer odadan bağırır) Geliyor! (Adamus kıkırdar ve biraz güler)

ADAMUS: Arka planda her zaman bu hayalet ses vardır, biliyorsun.

KERRI: (tekrar bağırır) İşte geliyorum!

LUCRECIA: (bardağını kızarmış ekmekle kaldırır) Pekala, şerefe!

ADAMUS: Henüz değil! Hayır hayır. Hayır. Hayır, gidiyoruz…

LUCRECIA: Henüz değil mi? Henüz değil?

ADAMUS: Bunu birlikte yapacağız. Ve şu anda internetten izleyenleriniz, içmeseniz bile gidip bir içki alın. Eskiden çok içmiş ve içmeyi bırakmış olsanız bile, içmek isteyebilirsiniz (birkaç kıkırdama). Alkolik olmaktan kurtulmak. Demek istediğim, bu bizim tahtamıza gitmeyecek. Muhtemelen, aslında, bu grupla olmalı (Adamus kıkırdar). Artık alkolik değilsin. Peki. Linda, mikrofon. Oh evet.

LUCRECIA: Lütuf içinde yaşama özgürlüğü.

ADAMUS: Lütuf içinde yaşama özgürlüğü. Ama hadi bunu tanımlayalım, çünkü aksi halde bu bir tür düş ürünü. Bu senin için ne anlama geliyor?

LUCRECIA: Bırak sana gelsin. Endişelenme.

ADAMUS: Hayır, hadi gerçek hayat yolunda spesifik olalım. Sana tamamen katılıyorum ama şunu ifade edelim ki sizden sonra gelenler de bakıp “Aa tamam. Bu mantıklı." Lütuf içinde yaşama özgürlüğü, ama bu ne anlama geliyor? (bir kadın “Kolay” der)

LUCRECIA: Rahat.

ADAMUS: Zarafet ve kolaylık.

LUCRECIA: Kolay. Sadece ol.

ADAMUS: Ama daha spesifik olmaya çalışalım. Neye özgürlük?

LUCRECIA: Yaratmak ve izin vermek.

ADAMUS: Burada buna sahibiz. Özgürlük…?

LUCRECIA: Pekâlâ, lütuf, bolluğa izin verdiğinizde, tüm bu deneyim biçimlerine, üzerinde çalışmadan, acı çekmeden izin vermiş olursunuz.

ADAMUS: Doğru. Acı çekmeden. Öyleyse, hadi…

LUCRECIA: Acı çekmeden.

ADAMUS: Olaya ıstırap açısından gelelim. İnsanlık acıya inanır. Nokta. Buna inanmak istiyorlar. Acılarını seviyorlar, yoksa orada olmazdı. Kiliselere ıstırabı aşıladılar ve sonra kiliseler bunu herkese geri gönderdi, “Acı çekmelisin. Tanrı senin acı çekmeni istiyor.” Belirli dinler. Biliyorsunuz, Yahudi dini tamamen acı çekmekle ilgilidir. Katolikler, ah! Katolikler (kahkahalar). Onlar büyük acı çekiyorlar. Demek istediğim, diğer dinlerin bazıları, çok fazla acı çekmez, ama biraz. Ve toplum, bilirsiniz, size şunu söyler: “Acı çekmeniz gerekiyor. Çok çalışmalısın." Bu nereden geldi? Çok çalışmak zorunda değilsin. Ama insanlar buna inanıyor. Yani, Üst Bilince gideceğiz, "Oh, hayır, çok çalışmana gerek yok." Yapmayı sevdiğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ifade edebilirsiniz. Ama çok çalışmak? Hayır, hayır, hayır.

Yani acıdan bahsediyoruz. Acı çekmeme hakkınız olduğunu burada tahtada nasıl belirtiyorsunuz ama “acı çekmek” kelimesini kullanmayalım?

LUCRECIA: Neşe.

ADAMUS: Hakkınız …?

LUCRECIA: Neşeyle. Neşeyle yaşa.

ADAMUS: Neşeli yaşam, belki.

LUCRECIA: Mm hmm. Neşeli yaşam.

ADAMUS: Yine de bu konuda biraz daha netlik istiyorum. Ben… (bir adam “Neşeyi seçme hakkı” der ve Adamus iç çeker) Evet, neşeyi seçmek, ama neşe içinde yaşamak. Ama "acı çekmek" kelimesini söylemeden nasıl "Artık acı çekmek yok?" deriz. Ya da belki sadece söyleriz. Belki… (birkaç kişi yorum yapıyor) Daha fazla acı çekmeme hakkı sanırım.

LUCRECIA: Aşk… (birisi “Acısız” der)

ADAMUS: Acısız? (bir kadın yorum yapar) Doğru, doğru (birkaç yorum daha). Bu konuda kimse var mı?

LUCRECIA: “Zarafet” kelimesini düşündüm (bir adam “Çekim; ruhun çekiciliği” der ve Adamus iç çeker; başka biri yorum yapar.) Ehhh, evet. Yani, sınırdayız, ama orada…

LINDA: Kim konuşuyor? Buna mikrofonda ihtiyacımız var. Kim konuşuyor?

ADAMUS: Onu tanımlamak istedik. İçeceklerde nasılız?

KERRI: Biz hazırız! (bir adam “Hazır!” diye bağırır)

ADAMUS: Herkes mi? (bir kadın “Yapabildiğimiz kadar bekle” der) Tamam. Saat dörde kadar bekleyeceğiz (bazı kıkırdamalar).

LINDA: Zaten öyle!

ADAMUS: Hayır, değil. Saat kaç?

LINDA: O saat yavaş.

JIN: Saat dört

JEAN: Saat 3:59.

ADAMUS: 3:59. Peki. Bize bilgisayarda on saniyelik bir geri sayım verir misiniz?

JEAN: Daha şimdiden dört oldu.

ADAMUS: Zaten dört mü oldu? Tamam.

LINDA: Ben de öyle düşündüm.

ADAMUS: Şimdi içsen iyi olur. Özgürlüğe (izleyiciler “Özgürlüğe!” Ve “Yay!” diye bağırır). Özgürlüğe (seyirciler “Woooo!” diye bağırır) Özgürlüğe! Vay! Vay! Şerefe! İşte başlıyoruz (herkes içkisini alır) Ahhh! Daha? (Adamus kıkırdar) Tamam. Ahh! Vay!

Peki. Devam edelim. Bu gerçekten ilginç olacak. Tahtada (insanlar hala çeşitli yorumlarda bulunuyorlar), kelimelerde ince ayar yapacağız, ancak “Artık acı yok” demenin bir yolunu bulmak istiyoruz. Acı çekmeme hakkınız var (bir adam “Sürekli sevinç” der). Evet, ama ben…

LINDA: Kolaylık ve zarafet!

ADAMUS: Ama bu, ıstırabın ötesine geçmemiz gerektiğini yeterince açık ifade etmiyor. İnsanlar... (Adamus kıkırdar) Cauldre bana bir şeyi hatırlatıyor. Birkaç yıl önce Fransa'da bir atölyemiz vardı ve herkesin bir şişe şarap getirmesini istedik ve Cauldre dahil herkes şarabı içmeye başladık ve aniden yaklaşık 20 dakikadır orada olmadığımı fark etti (bazıları kıkırdar) ve o sadece gevezelik ediyordu. Bu yüzden şimdi olacak mı diye endişeleniyor. Belki (kahkahalar artar).

Mizah hakkı. Her durumda mizah hakkı ve bunu tahtaya yazabilirsiniz. Herhangi bir noktada işleri bilgeliğe çevirme hakkı. Bu şeylerin hayatınıza hükmetmesine izin verdiniz, eski deneyimler, kötü anılar, suçluluk ve utanç, her an bunları bilgeliğe çevirme hakkınız var. Bu bir haktır.

Başka neyimiz var? Bunu bir merabh'a getirmeden önce birkaç tane daha.

ŞAMBRA 2 (erkek): Ben hizalanma derdim.

ADAMUS: Neyle hizalanma hakkı? Diğer insanlar?

ŞAMBRA 2: İçimdeki kaynakla. Duygular yoluyla hizalanma gibi.

ADAMUS: Bağlantı kurma hakkı, ruhunuzla bilinçli bir bağlantı.

ŞAMBRA 2: Evet. Evet.

ADAMUS: Kesinlikle! “Bağlantıda mıyım? Nerede..” diye düşünmeden, merak etmeden. Bu çok iyi bir şey, her gün, her an ruhunuzla bilinçli bağlantı kurma hakkı. İyi. Şimdi oraya gidiyoruz. Başka?

SUE: “Koşulsuz kendini sevme hakkım” vardı.

ADAMUS: Kesinlikle.

SUE: Yani kendi kendimize “Eh, bu aptalcaydı” diye konuşmuyoruz.

ADAMUS: Evet.

SUE: Ya da onun gibi bir şey.

ADAMUS: Evet. Ve bilirsiniz, çoğu insan – özünde – kendilerini sevmeye hakları olduğunu hissetmez. Gerçekten hissetmezler. Ve bu tür bir Üst Bilinç ile gidiyoruz, “Evet, kendimizi sevmeye hakkımız var” ve bunda utanılacak hiçbir şey yok. Ve bilirsiniz, zihin devreye girip, "Eh, kendini sevemezsin çünkü bütün bu kötü şeyleri yaptın" dediğinde, "Kapa çeneni" dersin.

SUE: Evet.

ADAMUS: Ve kendini sevmeyi hissetmeye ve bilmeye hakkın var.

SUE: Doğru ve koşulsuz yap.

ADAMUS: Ve koşulsuz.

SUE: Evet.

ADAMUS: Tamam, güzel. Bunu tahtaya sen mi koydun?

LINDA: Mm hmm.

ADAMUS: Güzel.Tahtaya konulacak iyi bir hak. Peki. Birkaç tane daha. Listeyi kesinlikle iyileştirmeye devam edeceğiz ve çevrimiçi olarak izleyen hepinizden de gönderiler isteyeceğiz, böylece kendinizi bunun bir parçası gibi hissedeceksiniz. Personel için yoğun bir ay olacak. Evet efendim.

VINCE: Hâlâ kendimce kelime oluşturmaya çalışıyorum ama suistimalden uzak.

ADAMUS: Evet. Evet. Bunu nasıl ifade edersin? Tam olarak neden bahsettiğini anlıyorum. İstismardan özgürlük. Bunu haklarınızdan biri olarak nasıl ifade ederiz? (birisi “Artık saçmalamama hakkı” der ve Adamus kıkırdar). Evet. Evet (bir kadın “egemen olma hakkı” der). Evet, egemen olmak doğru, ama bunu nasıl ifade edeceğiz - şimdilik burada olduğu gibi bırakacağız ve muhtemelen bunu söyleyecek başka kelimeler bulacağız, ama istismar, kötü muamele. Bilirsiniz, insanlar hayatlarında istismara uğramayı kabul ederler.

VINCE: Benim fikrim, demek istediğim, başkalarının (bir adam "Saçmalık" der) kendi cevaplarından kurtulmak, özgür olmak.

ADAMUS: Doğru. Doğru. Evet, yani… (bir kadın “Onuruna geri mi dönüyor?” der) Evet. Saygınlık hakkıdır. Bunları yine yapacağız, ama ne dediğini tam olarak anlıyorum. Başkalarından suistimal almak zorunda değilsin. İnsanlar bunu neden yapar? Neden bu duruma düşüyorlar? Bu bir kitle bilinci inancıdır ve bu sadece acıyla birlikte hayatın doğasında olduğu inancıdır. Hayır, böyle değil. Buradaki gezegende kalacaksan, buna hakkın var…

PEARL: Serbest bırak.

ADAMUS: Pardon?

PEARL: Serbest bırak.

ADAMUS: Buna hakkın var mı?

PEARL: Serbest bırak.

ADAMUS: Neyin serbest bırakılması? (bir adam “Rahatlama” der) Rahatlama mı?

ŞAMBRA 4 (kadın): Onun söylediği şey, suistimal inancı.

ADAMUS: Doğru. Başkalarının saçmalıklarından etkilenmeden yaşamaya hakkınız var (kahkahalar). Bunun gibi bir şey. David?

DAVİD: Hayatın neşeli deneyimine ne dersin?

ADAMUS: Evet, nihayetinde, ama bunların çok net olmasını istiyorum. Biliyorsunuz, Amerika Birleşik Devletleri Anayasası ya da Haklar Bildirgesi az önce “Özgürlük hakkınız var” dediyse ve hepsi bu , bilirsiniz, biraz daha tanımlanması gerekirdi. Kağıt üzerinde atıfta bulunabileceğimiz somut bir şey alalım.

ŞAMBRA 5 (kadın): Peki ya egemenlik onuru?

ADAMUS: Bu belirsiz, biliyorsun.

LINDA: Mikrofon burada.

ADAMUS: Haklısın ama hadi tanımlayalım. Bedenlenmiş bir Üstat olarak sahip olduğunuz on hak ne olacak? Elbette bolluk. Kesinlikle biyoloji. Elbette, deneyime girip çıkabilmek. Başka?

TARYN: Ne istediğini, neye sahip olabileceğini seçme hakkına sahipsin. İstediğiniz şekilde kendi realitenizi seçme hakkına sahipsiniz.

ADAMUS: Evet.

TARYN: Seçme hakkıdır.

ADAMUS: Karşıt olarak… ?

TARYN: Peki, ne istersen alabilirsin. Ya da istemiyorsan – eh, bakalım. Aydınlanmayı seçebilirsin, beğenebilirsin ya da başka seçeneğin olmadığına inanmayı seçebilirsin, sanırım.

ADAMUS: Doğru.

TARYN: Ve bir seçeneğin olduğuna inanmayı seçebilirsin.

ADAMUS: Ama neye karşı? Antitezi ne olurdu? Bunun diğer tarafı ne olurdu? Çoğu insan nasıl yaşar?

TARYN: Çoğu insan, kendileri için seçim yapma ve kendi realitelerini istedikleri gibi yapma hakkına sahip olmadıklarının farkında değiller.

ADAMUS: Evet, öyle.

TARYN: Evet.

ADAMUS: Kahvaltıda krep veya domuz pastırması seçme hakları olduğuna inanıyorlar (birkaç kıkırdama).

TARYN: Doğru. Evet.

ADAMUS: Ve siyah çorap veya mavi çorap seçme hakkına, Tesla veya Chevrolet satın alma hakkına sahip olduklarına inanıyorlar. Orada bir karar yok (kahkahalar). Bu yüzden, aslında gerçekten yapmadıkları halde, seçme hakları olduğunu düşünüyorlar. Seçimin gerçekten ne anlama geldiğini anlamıyorlar.

TARYN: Evet.

ADAMUS: Kendilerine yalan söylüyorlar veya başkalarının yalanlarına inanıyorlar. Ama seçme hakkı, bunu biraz daha tanımlayalım. Seçme hakkı…?

TARYN: Doğru... (iç çeker) Kendi realitenizi yaratırsınız.

ADAMUS: Evet.

TARYN: Ve bir kez bunu yapabileceğinizi fark ettiğinizde, neyi seçme hakkınız olduğunu anlarsınız...

ADAMUS: Nasıl tanımlamak istediğinizi seçme hakkınız var ve daha önce de söylediğimiz gibi, bundan defolup gitme hakkına da sahipsiniz.

TARYN: Evet.

ADAMUS: Evet. Hakkı – şimdilik bunu kabaca ele alacağız, ancak seçme hakkı.

TARYN: Tamam. Evet.

ADAMUS: Evet. İyi. Çok iyi. İki tane daha alacağız ve sonra kısa bir merabh yapıp bir içki daha içeceğiz.

LINDA: Tamam. Ellerim havada, bu yüzden hazırım.

SOHAR (erkek): Yani, - ve bu, kelime ustalığı yapmakta zorlandığımız hakla bağlantılı - ancak karşılıklı olarak besleyici ilişkiler hakkı.

ADAMUS: Tamam. Bu ne kadar önemli? Tahtada sadece on şeye sahip olabilseydik, bu orada olmayı hak ediyor mu?

SOHAR: (duraklar) Sanırım öyle. Öyle hissediyorum.

ADAMUS: İyi bir ilişkiniz var mı?

SOHAR: Bugün evet gibi hissediyorum – geçmişte yaşamadım ve şimdi bunu daha fazla deneyimliyorum ve, aman tanrım, bu çok önemli.

ADAMUS: Mm. Neden önemli?

SOHAR: Bu enerji besleme dinamiklerine girmememiz için.

ADAMUS: Hayır. Bir ilişki neden önemlidir?

(Duraklama)

Gezegende bir ilişki içinde olmanız gerektiğine ve genel olarak tek bir kişiyle birlikte olmanız gerektiğine dair bir inanç yok mu? Bu sınırlı bilinç değil mi? Sanırım sorumu yanıtlıyorum (Adamus güler). Ve genel olarak konuşursak, gezegende bunun karşı cinsten bir partnerle olması gerektiğine dair bir inanç var. İlişkinin sadece başka bir kişi ile olması gerektiğine dair bir inanç var. Sonsuza kadar sürmesi gerektiğine dair bir inanç var. Bu, gezegenin bilincidir ve ışığınızın tam şu anda salladığı şeydir. Belki gerçeklik böyle olmalı, ama benim gerçekliğim değil (Adamus kıkırdar).

Her şeyden önce, bir ilişkiye ihtiyacınız yok ve bunu fark ettiğinizde ilişki kurmakta özgürsünüz. Ve ilişkiler, yasalara, sosyal normlara rağmen her şey olabilir. İstediğiniz herhangi bir şey olabilir.

Yani, burada bazı gerçek ifadeler var, benlikten başlayarak en kutsal ilişkilere sahip olma hakkı hakkında şiirsel ifadeler. En önemli ilişki budur. Kendinizle sağlıklı bir ilişki kurma hakkı ve bunun altında, uyumlu oldukları sürece başkalarıyla ilişki kurma hakkı.

SOHAR: Yani başkalarıyla sağlıklı bir ilişki kurabilmen için kendinle sağlıklı bir ilişki?

ADAMUS: Evet. Ama kendinizle sağlıklı bir ilişkiniz varsa, başkalarıyla sağlıklı bir ilişki isteyeceğinizi düşünüyor musunuz? Güzel olan şu ki, o noktada önemli değil. O zaman bu ilişkiye sahip olmakta özgürsünüz.

Evet. Mikrofonu alın lütfen.

LINDA: Tamam.

PEARL: Teşekkür ederim. Kendinizle sağlıklı bir ilişkiniz olduğunda, sevinci paylaşmanın eğlenceli olduğunu düşünüyorum.

ADAMUS: Evet! Diğerleriyle.

PEARL: Başkalarıyla.

ADAMUS: Giriyorsunuz, çıkıkıyorsunuz.

PEARL: Evet (bazı kahkahalar). Yani… Yani…

ADAMUS: Şey, hayır. Ebedi ilişki meselesi... Yani bunu uygulayan dinler var, insanlar var. Onu uyguluyorlar. Bunlar büyük dinler ve sonsuza kadar bağlısınız. Bu, aldığın lanet bir yemin. Bunu geri almak için ne gerekeceğini biliyor musun? Ebediyet yeminlerini bozmak için kaç melek tutmamız gerektiğini biliyor musun? Ah, çok sıkıcı.

PEARL: Konu bununla ilgili değil ama sevinci paylaşmak onu yapar, çoğaltır.

ADAMUS: Evet.

PEARL: Ve yardımcı oluyor.

ADAMUS: Tamam, bir ilişkinin ne olduğunu tamamen yeniden tanımlarken onunla süper Üst Bilince gitmek istiyorum.

PEARL: Mm hmm.

ADAMUS: Biliyorsunuz, buna sadece insandan insana ilişki açısından bakmak yerine, ilişkinin ne olduğuna dair çok daha büyük bir tanım var – ki biz de buradaki ifadelerde tekrar anlayacağız. Pek çok insan ilk sıraya başka bir ilişki türünü koyar ve diğer her şey ondan sonra gelir. O kadar önemli değiller ama ilişki virüsünden kurtulduğunuzda güzeller. Evet. Güzeller. Ama eğer bir ilişkinin o eski enerjisinin, o iğrenç, bulaşıcı enerjisinin içindeyseniz, onlar birer boktur. Ve sizi bir yaşamdan diğerine götürürler ve karmik borç üzerine yığılırlar ve korkunçturlar. Yani, ve – pfft! - ben kimim? Demek istediğim, bunun nasıl bir şey olduğunu biliyorsun. Ama sonra aniden ilişkilerden kurtulursanız, aniden “ilişkiler” kelime dağarcığınızdan çıkar. İlişki diye bir şey olmaz. Aniden, başkalarının ortasında özgürlüğünüzün tadını çıkarmakta özgür olursunuz.

PEARL: Ve bazen birileriyle birlikte yaratmak onu büyütür ya da bilmiyorum, daha iyi yapar.

ADAMUS: En çok kendimle eğleniyorum, bunu söylediğim için üzgünüm (kahkahalar).

PEARL: Bazen göründüğünü (duyulmuyor) biliyorum.

ADAMUS: Bazen, evet ve Yükselmiş Üstatlar Kulübünde akranlarımla ve siz çocuklarla takılmayı seviyorum ama ilişkilerin düşük bilinci çok karmik bir meseledir ve bu gezegeni gerçekten ayakta tutar. Ve bu, şu anda değişiyor. Büyük ölçüde değişiyor. Ama bence buraya bir not düşmek gerekirse, hadi Haklar Bildirgemizde ilişkileri yeniden tanımlamaya başlayalım. ‘Eski enerji’ türü ilişki yaşamama hakkına sahipsin. Sonunda size ilişkiler getirecek olan herhangi bir ilişkiye sahip olmama hakkına sahipsiniz. Bunun gibi bir şey.

Tamam, bir tane daha ve sonra gidiyoruz…

VANESSA: Hayatımda hep nasıl öleceğimi merak ettiğimi biliyorum ve bunu nasıl yapacağımı seçmenin doğru olduğunu hissediyorum.

ADAMUS: Teşekkürler! Teşekkür ederim teşekkür ederim. Bu çok önemli. İstediğiniz gibi ölme hakkı veya onurlu bir ölüm hakkı – bilinçli bir onurlu ölüm hakkı. Kesinlikle. İnsanların şu anda ölme şekli ölümcül (Adamus kıkırdar; kahkahalar). Aşağılık. Bu korkunç. Demek istediğim, bu sadece korkunç ve içinde çok fazla korku var. Ve ölümün kolay bir geçiş olduğunu anlayacaksınız. Özellikle cennet ve cehenneme inanmıyorsanız, bunun korkutucu olmadığını anlıyorsunuz. Sadece yaptığın şeyin devamı var. Ve ölümde seçim ve onur sahibi olma yeteneği çok önemlidir. Kesinlikle ilk ondan birini hak ediyor. Evet. Bu çok önemli ve zaten asla gerçekten ölmezsiniz. Bu şeyi (bedeni), onun gerçek atomlarını geride bırakırsınız, ancak özü alabilirsiniz.

Yani, bununla, bunu bir merabh'a getireceğiz. Oof!

LINDA: Gerçekten mi?

ADAMUS: Evet. Bu listeyi geliştirmeye devam edeceğiz ve hepiniz çevrimiçi olarak nasıl katılabileceğinizi Şambra'ya söyleyeceğiz.* Ve bunun geliştirilmesi bir aydan fazla sürecek. Bence bu bir yıl sonu projesi. Onu iyileştirmeye devam edeceğiz.

*Lütfen katkınızı 15 Temmuz 2022'ye kadar buraya gönderin: https://survey.alchemer.com/s3/6929807/Masters-Rights-Project

Ama şimdi bugünü güzel bir merabh'a getirelim.

 

Üst Bilincin Merabh'ı

(müzik başlar)

Bu gerçekten Üst Bilincin merabhıdır, büyük resim, daha büyük görüş. Aslında nihayetinde gerçekten bilgeliğin başka bir adıdır.

İnsanlar küçük şeylere odaklanma eğilimindedir. Gerçek enerji akışlarını, gezegen bir yana, kendi yaşamlarında gerçekte neler olduğunu anlamıyorlar.

Aslında, bunun üzerine çıkmak ve zihnin düşündüklerinin bile ötesine geçerek Üst Bilince, daha büyük resme, gezegende gerçekten neler olup bittiğine geçmek oldukça kolaydır.

Şu anda söylemek kolay, “Oh! İnsanların gezegene yaptıklarına bakın. Okyanuslar yükseliyor. Kutup kapakları eriyor. Arılar ölüyor. Bakın, utanç verici insanlar, yaptığınız şey."

Ehhh, bilirsin, bu biraz dar görüşlü bir bakış açısı. Büyük resim ise Gaia'nın ayrıldığı, çünkü insanların gezegene bakma zamanının geldiğidir.

Bu kötü bir şey değil. Ve biliyorsun, Gaia gittiğinde işler değişecek. Belki de arıların yerini başka bir şey alacak. Belki de arılara gerek yoktur.

Ve belki de bir arınma ve değişimin parçası olarak gezegende bir ısınma var ve belki de bunların hepsi insanların bu gezegende olduğu ve onunla ilgilenmeleri gerektiği gerçeğine daha fazla farkındalık çekiyor.

Belki Üst Bilinç, eninde sonunda insanlar yaşam ve varoluşta sadece fiziksel beden ve 3B gerçeklikten, ormanlardan, ağaçlardan ve kuşlardan daha fazlası olduğunu anlamaya başlayacaklardır, demektir ve belki de burada olmamızın bir nedeni vardır. Ve belki de bu onların nihayetinde her şeyin bilinç ve enerjiyle ilgili olduğunu anlamalarına yardımcı olacaktır.

Şu anda bundan biraz uzaktayız, bu tür bir anlayışa sahibiz, ancak Üst Bilincimizle işlerin nereye gittiğini neredeyse görebilirsiniz.

Oh,bu kimin neyi kirlettiğiyle ilgili değil. Bu, bilincimizi bu gezegene aşıladığımızı kabul etmekle ilgilidir. Biz, yaşam gücü enerjilerinin kendi yaşayan, güzel, güzel gerçekliği içindeyiz. Etrafımızda her şeyin büyüdüğü bir teraryumda olduğu gibi ve kendimizi buraya aşıladık, kendimizi bunun içinde somutlaştırdık ve gerçekten olan da bu.

İki inçlik kutup kapaklarının eriyip erimediği konusunda endişelenmeyelim. Bu daha çok gezegene karşı sorumluluğumuzu anlamakla ilgili.

Üst Bilinç, şu anda insanlıkta neler olup bittiğini gerçekten fark etmekle ilgilidir, yakalanmamakla ilgilidir. Birçoğunuzun, "Oh, dışarısı çok çılgın." diyerek küçük şeylere takılıp kaldığını görüyorum. Tabi ki öyle. Çok fazla değişiklik oluyor. Tabi ki öyle.

Ama bilirsiniz, bu değişimler gezegene daha fazla bilinç, daha fazla ışık getirerek hızlandırıldı ve şimdi işler değişiyor, dengede olmayan şeyler. İster finansal sistem olsun, ister sağlık, ister sağlık hizmeti, bunların hepsi değişiyor.

İster iş dinamikleri olsun. İş dinamiklerinde sadece, iki buçuk yıldaki değişime bakın.

Gelişmiş ülkelerdeki iş gücünün yüzde 25'i, “Artık yeter” diyerek, işi bıraktığı söyleniyor. Ve ayağa kalkıp alkışlıyorum. Artık bu alçaltıcı iş yok. Patronlardan ve işverenlerden artık daha fazla suistimal yok. Daha fazla yok. Sadece çekip gittiler.

Bütün bu değişiklikler gerçekleşiyor. Ve bu arada, Üst Bilinçte neler olduğuna bakın. İşçiler çekip gidiyor. Restoranları, küçük işletmeleri, üretim tesisleri olan insanlar ellerini havaya kaldırıyor. İşçi bulamıyorlar. İşi kim yapacak?

Olan şu ki, bu robotik, yapay zekayı getiriyor. İşi yapacak olan budur ve zamanı geldi. İnsanlar neden düşük ücretli, sıradan, aşağılayıcı, düşük bilinçli işlerde ter içinde kalsınlar ki? Robotlar geliyor. Yapay zeka geliyor.

Bu, gezegendeki bilincin gelişiminin bir parçasıdır. Neden herhangi bir insan küçük düşürücü işler yapsın? Burada olan şey bu. Büyük resim bu.

Küçük şeylere takılmayın. Siyasete ve küçük ayrıntılara takılmayın. Büyük resme, gezegenin nereye gittiğine bakın.

Evet, şu anda gezegende savaşlar da var ama daha büyük bir resim var. Her şeyden önce, birincisi belki de insanlara tüm bu savaş ve ıstırap olayının, ah, eski olduğunu ve artık gitme zamanının geldiğini göstermek olabilir.

Ve sonra aynı zamanda toprağın kendisinde, şu anda serbest bırakılmak üzere olan eski, eski, eski enerjiler var. Ve bazen çok eski meseleleri gündeme getiriyor, ister Ukrayna ve Rusya, ister İsrail ve Filistin olsun. Ne olursa olsun, eski konular.

Ama iletişimin çok hızlı olduğu bu zamanda, Üstü Bilinç bunu herkese getiriyor ve insanlık “Bununla işimiz bitti. Bu savaşlara, bu istismarlara artık müsamaha göstermeyeceğiz” diyor.

O ışığı getirmek için, burada, gezegende bulunma nedeninize derin bir nefes alalım. Değişimi etkileyecek olan o ışık ve sonra onu nasıl kullanmak istedikleri insanlara kalmış.

Ama en azından buraya yapmaya geldiğin şeyi yaptın, o ışığı parlattın. Bu yüzden buradasın.

Ve burada kalarak ve bir sonraki Serimize ilerlerken, Üstat olarak sahip olduğunuz belirli haklar var, kabul etmenizi istediğim belirli haklar var.

Bolluk hakkı.

Sevinç hakkı.

Sağlık hakkı.

Yaratabilme ve sonra yaratımı kaldırma hakkı.

Kendini ve ruhunu bilme hakkı.

Gülme hakkı.

İstediğiniz zaman her şeyi bilgeliğe taşıma hakkı.

Kim olduğunu hatırlama hakkı.

Ölümü nasıl seçerseniz seçin, istediğiniz zaman gezegeni terk etme hakkı.

Açıklık hakkı. Hayatınızdaki herhangi bir enerji durumunu netleştirme, kolayca anlama ve özümseme hakkınız var. Açıklık hakkı. Buna hakkınız var.

Kendi enerjinize hakkınız var. Bu senin. Ona hakkınız var. Ama yine de bu konuda çekingensiniz, “Bu gerçekten benim enerjim mi? Ne yapmam gerek?"

Enerjinizin size istediğiniz gibi hizmet etmesine hakkınız var.

Bunlar, bir Üstat olarak, bedenlenmiş bir Üstat olarak gezegende kalmak için temel haklardan bazılarıdır.

Bununla derin bir nefes alalım.

Yaratıcılığınıza, e-zekanıza( entelligence), ruhunuza(spirit) ve Ruhunuza(soul) hakkınız var. Onlar artık diğer alemlerde değil, tam buradalar.

İstediğiniz zaman gerçekliklere girip çıkma hakkına sahipsiniz.

Kendi gizli bahçeniz diyeceğiniz şeye hakkınız var, sadece kaçmak istediğinizde gidebileceğiniz kendi yeriniz. Oraya gitme ve orada istediğiniz kadar kalma hakkınız var. Kimsenin “Hey! Geri gel. Dünyaya bakmak zorundasın." diyemeyeceği, kendi içinizdeki o sessizliğe hakkınız var.

Güzel, derin bir nefes alalım.

Üstatların haklarını iyileştirmeye devam edeceğiz.

Bunları kısa ve öz istiyoruz, böylece birlikte ilerleyebiliriz, böylece tam olarak, tam olarak neye hakkınız olduğunu bilebilirsiniz, sürekli bir hatırlatma.

Ve eğer seçiyorsanız, özgürlük hakkına da sahipsiniz.

Bugün yaptığımız her şey için, kahkahalar, mizah, sohbet, dostluk ve hatırlama için güzel, derin bir nefes alalım.

Hadi tüm yaratılışta her şeyin yolunda olduğunu bilerek güzel, derin bir nefes alalım.

Bununla, Ben Egemen Alan’ın Adamus’uyum. Teşekkürler (seyirciler alkışlar).

 

Çeviren: Zeynep Tarım

Düzenleyen: Hikmet Canbay