• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Oturma (Benching) Sanatı Dizisi Şaud: 11

Kırmızı Çember Materyalleri

Bankta Oturma Sanatı Dizisi Şaud 11

Geoffrey Hoppe tarafından ADAMUS SAINT-GERMAIN Kanallığı              Ağustos .2022’de Crimson Circle’a sunulmuştur.

 

 

Ben Ben’im, Egemen Alandan Adamus.

İtiraf etmeliyim ki, yeryüzündeki müziğinize gitgide daha çok alışıyorum Hm (bazı kıkırdamalar). Ben – belki de yaşımdan, yaşlılığımdan dolayı bunamaya başlıyorum – ama aslında burada yaptığınız bazı şeyleri sevmeye başlıyorum ve bu klasik müzik bile değil ( Oynayan videoya atıfta bulunarak. )

LİNDA: Hey! Hey!

ADAMUS: Evet, Sevgili Linda.

LİNDA: Hey! Bizde kahven ve daha fazlası var.

KERRI: (“Mutlu Yıllar” şarkısını söyleyen bir pastayla içeri girer) İyi ki doğdun…

ADAMUS: Ahh! Tanrım!

KERRI: … mutlu yıllar sana (seyirciler ona katılır). Doğum günün kutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun-… (Adamus pastayı almak için uzanır) Onu ben tutacağım. Ben sadece …

ADAMUS: Oh (izleyiciler “… Adamus'un doğum gününü kutlamaya devam eder ve Kerri ona kahvesini uzatır).

KERRI VE İZLEYİCİ: Doğum günün kutlu olsun! (seyirciler tezahürat eder ve alkışlar)

ADAMUS: Teşekkürler.

LINDA: Devam et!

ADAMUS: Teşekkürler. Teşekkürler.

LINDA: Üfle! (Adamus mumu üfler ve seyirci daha fazla alkışlar)

ADAMUS: Az önce söylediğim gibi, Dünya'daki müziğinizden gerçekten zevk almaya başlıyorum, ama sonra şarkı söylemeye başladınız (kahkahalar). Belki de söylediklerimi gözden geçirmeliyim. Biraz uyumsuzdu. Biraz uyumsuz. Yani önceden biraz pratik yapmaya, biraz prova yapmaya, hepsini bir araya getirmeye ne dersiniz? Hayır, önemli olan niyettir. Bana iyi ki doğdun şarkısını söylediğiniz için gerçekten minnettarım. Bana hediyeniz var mı? (daha fazla kahkaha)

KERRI: Bekle, işte geliyor (ona bir parça kek ve kırmızı bir gül verir).

ADAMUS: Pekala, bu belli ki yemek için. Ama hediyeler – bol bol hediyeler…

KERRI: Tek bir…

ADAMUS: Evet (kıkırdamalar artar), Gülün Meyvesi.

ADAMUS: Ahh!

ADAMUS: Teşekkürler.

KERRI: Gülün Meyvesi.

ADAMUS: Teşekkürler.

KERRI: Sadece senin için. Oh! (Yanağından öper) Çok tatlısın.

ADAMUS: Teşekkürler. Teşekkürler.

KERRI: Asla yüzümü yıkamayacağım! (kahkahalar)

ADAMUS: Teşekkürler. Ve senin için, Sevgili Linda (gülü ona uzatır ve seyirci “Aww” der).

ADAMUS: Ah, evet. Sadece senin için.

LINDA: Daha sonra.

ADAMUS: Evet (kıkırdamalar artar), Gülün Meyvesi.

Bu hoşuma gitmeye başlıyor. Biraz daha derin şarkılar seçiyorsunuz ve gerçekten oraya gitmeye, o şeyleri almaya başladığınızı hissedebiliyorum. Bu yüzden klasik müzikle ilgili her şeyi yeniden değerlendiriyorum. Ben hala onu seviyorum. Başarılı bir besteciydim ve hala öyleyim ama uyum sağlamaya başlıyorum. Belki şimdi biraz 'hip' alıyorum (bazı kıkırdamalar), ya da daha iyi müzik seçiyorsunuz.

Burada olduğunuz için teşekkür ederim, her biriniz, teşekkür ederim. Dünyanın her yerinden bir kez daha bir araya geliyoruz. Bunu 23 harika yıldır yapıyoruz. Uzun bir süre gibi görünüyor, değil mi? Yirmi üç yıl.

LINDA: Uzun zaman oldu (kıkırdar).

ADAMUS: Aslında uzun bir zaman değil. Belki Dünya yıllarında bunun uzun bir zaman olduğunu hissediyorsunuz ve biliyorum ki arada bir 23 yıl önceki resimlerinize bakıp “Ne çocukmuşum o zamanlar” dersiniz. Ve şimdi bakıyorsun ve bakmak istemiyorsun (Adamus kıkırdar). Ama diğer tarafta 23 yıl bir zaman kıvılcımı.

Ve evet, Cauldre, gerçek bir Yükselmiş Üstatlar Kulübü var. Kesinlikle var. 23 yıl, o hiçbir şey değil.

Şimdi, uzun zamandır bu yolculukta olduğunuzun farkındayım, ama Tobias sizi 21 Ağustos 1999'da, herkesin bilmediği bu çadırda bir araya getirdi. O kadar uzun zaman olmadı. Neler yaşadığına bir bak.

Bir an için bunu hissedin, neler yaşadığınızı. Hiç şüphe yok ki çok zor oldu ve burada yaklaşan Şaudlardan birinde bir oylama yapacağız. Çok zorlandın, çok acı çektin, sonuna geliyoruz. Kitle bilincinin, ailelerinizin ve diğer her şeyin tutkalına gerçekten sıkışıp kaldınız.

Ama aynı zamanda “Çabuk yapalım” diyen de sizlersiniz. Tobias'ın tahmin ettiği gibi üç ila beş yaşam değil, 23 yıl. Bu hiçbir şey. Bir sonraki gelenler için bir oylama yapacağız, zaten gelmeye başlayan sıradaki grup için. Daha kolay olmalarına izin verelim mi, vermeyelim mi? (kahkahalar ve bazı Şambralar “Hayır!” der) Siz zalim insanlarsınız (Adamus kıkırdar). Zorlu uyanışı duydum; bu zalim bir uyanış.

Zalim! (daha fazla kıkırdar)

Asla sahip olamayacağınız bir şey, umarım, zorluk ve derinliktir. Biliyor musun, şimdi gözlerinden akan yaşları siliyorsun ve ruhun iyileşiyor, yaşadıklarının derinliği, karanlığın ve umutsuzluğun derinliği. Ve bilirsin, işin bittiğinden gerçekten iyi bir hikaye çıkar (Linda homurdanır). Bir kez ondan çıktın. Hayır, öyle. Gerçekten - çok net söyleyebilirim – başka hiç kimsenin asla sizinki gibi olmayacak harika hikayeleriniz var.

LINDA: Oh, vay.

ADAMUS: Zorluklar ve meydan okumalar ve onlar seni onurlandıracak ve bunun için sana saygı duyacaklar. “Peki, neden bu kadar zorlaştırdılar?” diyerek sahne arkasında biraz kıkırdayabilirler. Ama kimse bu yolu alevlendirerek aydınlatmamıştı. Başka hiç kimse bu diğer gerçekliklere girmemişti. Başka hiç kimse karmadan, ata ailelerinden ayrılmamıştı ve siz yaptınız. Bu yüzden arada bir kıs kıs gülüp, “Eh, biz daha akıllıyız. Daha kolay hale getireceğiz”, ancak hemen karşılık vererek, iki kez kıkırdayarak ve “Çünkü o yolu sizin için aydınlattık” diyebilirsiniz. Bu çok doğru ve dürüst bir söz.

Yirmi üç yıl ve ben burada seninle oturuyorum, aslında oldukça gururluyum. Oldukça gururlu. Bazen biraz sert veya katı olabiliyorum ama sonuçta Yükselmiş Üstatlar Kulübüne geri döndüğümde – ve gerçekten konuşuyoruz; Demek istediğim, başka gruplarla çalışan başka Yükselmiş Üstatlar var – ben cehennem kadar kendini beğenmiş biriyim. Demek istediğim, orada gerçekten gururlu bir tavus kuşuyum çünkü yaptığınız şey anıtsal, duyulmamış bir şey. Ve çoğunuz – hepiniz değil – hala fiziksel bedenlerinizdesiniz, çoğunuz hala buradasınız. Edith'in sandalyesinde (seyircilerden birine) oturduğunuzu fark ettim ve birazdan bu konuda sizinle konuşacak eminim (birkaç kişi kıkırdar), ama çoğunuz hala burada.

Bu yüzden, daha ileri gitmeden önce, bugün iki misafir davet etmek istiyorum. Normalde misafirim olmaz. Hepinizi kendime benzetiyorum. Ama iki özel konuğumuz var. İlki, elbette, yaklaşan Merlin etkinliğimize katılacak olan Nikola Tesla.

LINDA: Ahh!

ADAMUS: Nikola bugün burada geziniyor, hiç reenkarne olmadı. Merlin'in Rüyası etkinliğinde ifade edeceği bazı hayal kırıklıkları var. Buraya gelmek istedi çünkü benim gibi sizinle pek takılmadı. O, Kırmızı Çember'e, Şambra'ya aşina ama gerçek anlamda enerjilerin farkında değil. Ben de dedim ki, “Biliyorsun, gelip grupla konuşmadan önce aşina olsan iyi olur çünkü bu farklı bir grup. Yaklaşan Merlin etkinliğine ısınmadan gelirsen, bu insanlar tarafından çiğ çiğ yenilebilirsin!” (Adamus kıkırdar) "Onlar zorlu bir grup. Evet, küfrediyorlar, lanet ediyorlar, içki içiyorlar, sigara içiyorlar ve onlar harika insanlar. Ama onlar zor. Hiçbir şeyi sadece yüzeysel olarak değerlendirmezler. Enerjilerini gerçekten anlamadığın sürece sana zor anlar yaşatacaklar.” Bu yüzden bugün burada takılıyor, muhtemelen şu anda mutfakta, size ve enerjilere aşina oluyor.

Diğer konuk – ah, bu arada, Cauldre'ye göre hepinizin şu anda bir içkiye ihtiyacı var. Evet (bir kahve içerken birkaç kişi kıkırdar).Diğer konuk. Tanıştırmak için biraz bekleyeceğim. Ama izin verin, bunun Bankta Oturma Sanatı Serisinin son Şaud'u olduğunu söyleyerek başlayayım.

LINDA: Mm hmm.

ADAMUS: Sonuncusu, 11. Yıl özellikle hızlı geçti.

LINDA: Mm hmm.

ADAMUS: Ve nasıl bir yıldı. Çok, çok farklı şekillerde ilerleyeceğiz, yeni seriye, Alt Serisine geçeceğiz. Birazdan açıklayacağım ama daha ileri gitmeden burada biraz ısınalım. Ve şimdi soruyu seyircilere soruyorum. Mikrofon zamanı.

 

Yakın Zamandaki Enerjiler

Öyleyse, sadece birkaç kelimeyle, ifade edin, son zamanlarda enerjilerin nasıl olduğunu açıklayın? İster küresel olsun, ister sadece – sadece sizin değil, insanlığın ve kitle bilincinin enerjileri. Birkaç kelimeyle, son zamanlarda nasıl oldu?

LINDA: Tamam. Bir gönüllü görelim. Peki. Bir tane var.

STEPHAN: Beni yakaladın.

ADAMUS: Selamlar, Üstat.

STEPHAN: Selamlar. Burada olmak güzel. Enerjiler, onları gerçekten buldum – nasıllardı? – Şahsen barışçıl olmadıklarını, bir bakıma çok kaba olduklarını hissettim. Onları kaba hissettim.

ADAMUS: Evet.

STEPHAN: Kişisel olmamasına rağmen, "Tanrım, neler oluyor?" dediğim zamanlar gibiydi.

ADAMUS: Hangi zaman diliminden bahsediyorsun? Dün mü yoksa geçen ay mı?

STEPHAN: Son birkaç hafta.

ADAMUS: Son birkaç hafta. İyi. İyi. Ve ne yönden kaba?

STEPHAN: Şey, bilirsin işte, insanlar farklı alanlarda gerçekten uç noktalara gidiyorlar. Çok fazla bölünme var.

ADAMUS: Evet.

STEPHAN: Yani, enerjiler gerçekten biraz zorlayıcı.

ADAMUS: Evet. Şu anda çok zorlayıcı.

STEPHAN: Zorlayıcı, evet.

ADAMUS: Bu güzel bir kelime. Peki ya hayalleriniz?

STEPHAN: İlginçtiler, evet. Bazen bu tür rüyalar görüyorum ve sanki…, bir rüya görüyorum ve sanki – sanki rüyamda dışarıdan izliyormuşum gibi – ve ben, " Şimdi gidip bunu yapmak istiyorum" diyorum ama sonra rüyamda başka bir şey yapıyorum. Ben, "Ne sikim oluyor?!" diyorum, bilirsin, "Bu benim rüyam!" (kahkahalar)

ADAMUS: Ya da gerçekten öyle mi?

STEPHAN: Öyle mi? Doğru.

ADAMUS: (kıkırdar) Evet.

STEPHAN: Ama sonra temelde aynı zamanda daha yeni fark ettim, bekle, bu sanki, bilirsin, şimdi rüyamı kontrol etmek istiyorum. Yani sanki…

ADAMUS: Evet, şu anda rüyalarda çok sık, haklısın, güzel, huzurlu bir rüya istediğini düşünüyorsun. Bunu geceleri anlamıyorsunuz, çünkü rüya halleriniz de dahil olmak üzere her şey pek çok düzeyde etki ediyor. Ve eğer hala içlerinde herhangi bir şekilde inatçı yönler varsa, onlar dışarı çıkıyorlar. Ve bir rüyada tam o yöne gitmek istediğinizi düşündüğünüzde ve tam her şeyi temizlediğinizi düşündüğünüzde o yöne gidiyorsunuz. Ama şu anda genel kitle bilinciyle ilgili çok şey hissediyorsunuz.

STEPHAN: Evet.

ADAMUS: Ve rüyalar hakkında talihsiz olan şeylerden biri de zihnin, kelimenin tam anlamıyla zihnin ötesine geçen gerçek enerjileri nasıl yorumlayacağını anlamamasıdır. Bu yüzden bu sevimsiz taklitlerle ortaya çıkıyor ve bunun sizin hayaliniz olduğunu düşünüyorsunuz. Ama içlerinde çok daha fazla şey oluyor ve bir sonraki Serimizde, Alt'ta keşfedeceğimiz şey bu.

STEPHAN: Oh, iyi.

ADAMUS: Evet ve sana daha iyi bir anlayış sağlıyor. Ve özellikle, gelecek olan Keahak'ta, şimdi sizin – Keahak'ta – zihnin kapanmasının ve direncin ötesine geçtiğiniz hakkında konuşacağız ve bir sonraki seansta birkaç şey yapacağız.

STEPHAN: Tamam.

ADAMUS: Şimdi gerçekten zihnin ötesine geçebilirsin. Zihin ile biraz konuşacağız.

STEPHAN: Ah, evet.

ADAMUS: Ama bu inanılmaz olacak ve bu biraz sinir-… Peki, aslında zihnin ötesine geçmeye başladığınızda bu çok korkutucu. Çok iyi. Cevabınız için teşekkür ederim.

STEPHAN: Evet. Teşekkürler.

ADAMUS: Sonraki. Enerjiler, son zamanlarda nasıllar? Ne hissediyorsun? Kişisel olarak değil, ama etrafta ne var?

JAN: Bana, her seferinde "Başka ne olabilir?" dediğiniz gibi görünüyor, ’ başka ne’ oluyor.

ADAMUS: Evet, oluyor. Evet.

JAN: Ve ufukta görebildiğim herhangi bir çözünürlük yok gibi görünüyor ve her zaman daha da yoğunlaşıyor. Ve bu yüzden, şu anda olan herhangi bir şeyde herhangi bir sakinleşme görmüyorum. Daha çok şey olacak gibi.

ADAMUS: Lanet olsun!

JAN: Bilirsin, mesela... (kıkırdar) son küçük...

ADAMUS: Pekala, sen bir serserisin! Mikrofonu geçelim!

JAN: Biliyorum! (kahkahalar)

ADAMUS: Hayır, hayır! Şaka! Şaka! (Adamus kıkırdar)

JAN: Bana nasıl hissettirdiğini sordun. Böyle hissettiriyor.

ADAMUS: Hayır ve bu seanslar bunun için.

JAN: Evet.

ADAMUS: Evet. Yanındaki mikrofonu uzat. Evet.

LINDA: Hayır. Bu adil değil.

ADAMUS: Evet, öyle.

LINDA: Tamam, burada. Sizin.

JAN: Senindir dostum.

EDWARD: Bu adil değil. (kahkahalar artıyor)

ADAMUS: Evet, hayır, bu adil! Evet evet! (Adamus kıkırdar)

ŞAMBRA 2: Hayat adil değil.

LINDA: Ben de öyle dedim!

ADAMUS: Hey, bu gösteriye bir bilet aldın. Şimdi dans etmelisin.

EDWARD: Gösteri yapmak zorunda mıyım?

ADAMUS: Evet, evet. Peki enerjiler neye benziyor, onun hakkında ne hissediyorsunuz?

EDWARD: Pek çok kaos var gibi görünüyor. Daha önce “özgürlük” kelimesinden bahsetmiştin veya Geoffrey bahsetmişti.

ADAMUS: Doğru.

EDWARD: Ve bence kesinlikle daha özgür hale geliyoruz. Daha fazla özgürlük var, ancak bu daha az yapı anlamına geliyor. Bu, daha fazla kaos, daha fazla karışıklık, daha fazla değişim anlamına gelir. Ve çevremde yaşadıklarım da bu. İçimde, neredeyse tam tersi gibi şeyler yaşıyorum. Biliyor musun, kendimi çok daha huzurlu buluyorum.

ADAMUS: Ve ikisini ayırt edebilir misin, dışarıda ne var ve içeride ne var, senin içinde?

EDWARD: Sanırım öyle. Çoğu zaman. Etrafımda ne olursa olsun, barışçıl olmak istediğimi çok net bir şekilde belirttim.

ADAMUS: Yani, sadece sormak zorundayım çünkü diğer insanların da aynı şekilde hissettiğini biliyorum. İçlerinde bir tür yeni sakinliğe geliyorlar ve savaşlar bitti ve gerçekten hayattan zevk almaya başlıyorlar. Ama sonra tüm bu sirk, tüm bu çatışma sürüyor gibi görünüyor. Neden buna takılı kalıyorsun?

EDWARD: Bu iyi bir nokta.

ADAMUS: Evet (kıkırdarlar). Bir çok kişinin aklında olduğunu düşünüyorum.

EDWARD: Yani, bir gölün kenarında otururken, sular akarken ve rüzgar içeri girerken, ağaçta hafif bir esinti olduğunda huzurlu olmak kolaydır. Bu kolay.

ADAMUS: Doğru.

EDWARD: Bir fırtına ortamında kendinizi huzurlu hissedebilir misiniz?

ADAMUS: Aynen. Aynen öyle. Ve bu, bilirsiniz, tipik cevap şöyle olmalıdır: “Şey, burada kendi başıma huzurlu olabilirim ve pek fazla aldırış etmem. Diğer enerjilerden bazılarının geldiğini hissediyorum, ama yakalanmam gerekmiyor.” Bu normal bir şey olurdu ama Şambra, “Hayır, hemen oraya geri dönmek istiyorum. Gerçekleşen aslan fırtınasına geri dönmek istiyorum” diyor , tamam, ama bilirsiniz, bir süre sonra bu biraz yorucu oluyor. İyi. Teşekkürler. Cevabınız için teşekkür ederim.

Birkaç tane daha. Son zamanlarda enerjiler nasıl?

LINDA: Özellikle gönüllü olarak seçmemi istediğin başka biri var mı?

ADAMUS: Hayır, hayır. Bu iyi. Acele etmeyin. Ben yemek yiyeceğim. Ooh. Mm

ŞAMBRA 1 (kadın): Merhaba.

ADAMUS: Son zamanlarda enerjiler nasıl?

ŞAMBRA 1: Çok huzursuz.(kaotik,zor,kararsız)

ADAMUS: Çok huzursuz. Niye?

ŞAMBRA 1: Dışarıda kaotik ve onlar savaş ve mücadele enerjileri , içeride birbirinden ayrı.

ADAMUS: Evet. Şu anda orada neler oluyor?

ŞAMBRA 1: Bir sürü belirsizlik ve benim dışımda bir sürü enerji hissediyorum. Ve sonra bir sürü soruyu getiriyor, “Ben miyim? Benim mi? Yoksa şu anda bir alıcı mıyım? (kıkırdar).

ADAMUS: Evet.

ŞAMBRA 1: Yani.

ADAMUS: Senin olanı ve olmayanı nasıl ayırt ediyorsun?

ŞAMBRA 1: Bunda her zaman çok iyi değilim (kıkırdar).

ADAMUS: Evet. Ama olabilirsin.

ŞAMBRA 1: Evet, ben…

ADAMUS: Tobias bunu yıllar önce çok basit bir şekilde söyledi, “Senin olan, senin seçtiğindir. Diğer her şeyi bırak.”

ŞAMBRA 1: Ben de öyle yapıyordum. İçime döndüğümde…

ADAMUS: Ama sonra üstüne atlayıp, "Evet, ama buna gerçekten ben sebep oldum ve bunu gerçekten hak ediyorum ve bu gerçekten benim" diyorsunuz. Hayır değil. Bu kadar basit. Bu kadar basit. “İstediğim bu değil” dediğinizde artık sizin değil. Başkalarının olabilir, ama artık senin değil.

ŞAMBRA 1: Evet.

ADAMUS: Hayat nasıl? Şu an hayatın nasıl?

ŞAMBRA 1: Seçme hakkı üzerinde çok çalışıyorum.

ADAMUS: Evet, iyi, güzel.

ŞAMBRA 1: Yani, az önce bana anlattıklarınızla el ele gidiyor.

ADAMUS: Evet. Ve umarım sen ve ben birlikte çok fazla zaman geçirdiğimizi biliyorsundur.

LINDA: Ahh.

ADAMUS: Aslına bakarsanız, bunun için size bir fatura göndereceğim (kahkahalar). Hayır, bazı iyi konuşmalar yaptık. Bazı güzel konuşmalar yaptık ve diğer Şambralar gibi, kalbiniz çok büyük ve bağlılığınız çok güçlü.

Ama bazı geceler yatağa gidiyorsun ve kendin için bir şüphe battaniyesi örtüyorsun ve bunun için seni azarlıyorum.

ŞAMBRA 1: Seni duydum (kıkırdar).

ADAMUS: Bir battaniyeye ihtiyacın yok. Evet, battaniyeye ihtiyacın yok ,ve şüphe - bu seni gerçekten hiçbir yere götürmez. Sana faydası bile yok. Yani, sadece bir gün kendine , “Şüpheyi siktir et” de, biliyorsun. Bu başka bir tişört fikri (Adamus kıkırdar).

ŞAMBRA 1: Beğendim (kıkırdar).

ADAMUS: Evet, çünkü şüphenin üstesinden asla gelemeyeceksin. Asla şüpheyi yenemeyeceksiniz ve asla birdenbire şüphenin ortadan kalktığı büyük bir aydınlanma yaşamayacaksınız. Sonunda, “Şüpheyle işim bitti. O oyunla işim bitti” ve bu kadar.

ŞAMBRA 1: Evet.

ADAMUS: Evet. Pek çok yeteneğin var, ama bu şüphe herşeyin üstünü örtüyor. Evet. Tamam teşekkür ederim.

ŞAMBRA 1: Onu silkelemem gerekiyor.

ADAMUS: Teşekkürler.

ŞAMBRA 1: Teşekkürler.

ADAMUS: Bir tane daha. Dünya nasıl? Neler oluyor? Dünya için birkaç kelime.

LINDA: Birkaç kelime söyleyebilirsin. Sana meydan okuyorum (bazı kıkırdamalar).

LUC: Dışarıda çok fazla endişe var ve nerede olduğumu görüyorum - endişe benim için bir ayna gibi ve nerede olduğumu görüyorum ve o endişem yok ya da çok az . Daha az.

ADAMUS: Doğru.

LUC: Ama ben bu enerjilere karşı çok hassasım. Bu yüzden yalnız başıma çok zaman geçirme eğilimindeyim.

ADAMUS: Güzel. Demek istediğim, iyi düşündün çünkü sen hassassın.

LUC: Ve bu insanları sevmediğimden değil. Sadece onlar yokken kendimi daha iyi hissediyorum (yoğun kahkahalar ve alkışlar). Ve Onun…

ADAMUS: Bu biraz klasik. Evet. Evet (Adamus kıkırdar).

LUC: Bu arada Şambra'yı kastetmedim (kıkırdamalar artar).

ADAMUS: (kıkırdar) Doğru, doğru! Puf! Kaybolurlar. Teşekkürler. Bu harika bir açıklamaydı. Bunu Yükselmiş Üstatlar Kulübü'nün duvarına asmamız gerekecek.

Bu gidişatın yönünü gördüğünüze katılmayan var mı? “Tanrım, dünya çok güzel bir yer” ve “Kumbaya, kumbaya” diyen var mı? Peki.

Şu anda bahsettiğimiz birkaç nedenden dolayı çok zor bir yer. Çok, çok hızlı, her zamankinden daha hızlı gidiyor. Kemerlerinizi bağlayın, çünkü o şu anda sadece yakınlaşıyor, değişimler, ruhsal olarak olan bitenlerin büyüklüğü, bilirsiniz, enerjisel olarak ve ayrıca araştırma ve geliştirme ve yeni şeyler açısından da olan her şey. Ve birçok insan dudaklarını yalar, pirzolalarını şapırdatır ve “Ooh, güzel! Yeni bir teknoloji geliyor, yeni bir araba türü, vücut için yeni bir şifa türü, bunun yeni bir türü” ve hepsi geliyor. Size geliyor. Çoğu henüz kitlesel dağıtım aşamasına ulaşmadı , ama olacak. Ve sen şöyle dersin:"Bu harika. Gelen tüm bu yeni şeylere bak.”

Aslında bunaltıcı çünkü çok hızlı geliyor. Teknolojide yepyeni bir tür paradigma değişikliğine uyum sağlamak ve adapte olmak için gereken zaman, insanın zihinsel dengesinin bozulmasına ve insanların çıldırmasına neden oluyor. Deli olmayanlar çok dengesiz hissetmeye başlıyorlar.

Ve nihayetinde, sanırım bunların hepsini gerçekten damıtırsanız – şu anda dünyaya bakın, bunu hissedin – insanlık her zamankinden daha güvensiz hissediyor. İşin garibi, istatistiksel olarak bunu tartışabilirsiniz. “Daha az savaş var” diyebilirsiniz. Daha az açlık var. Bundan ve bundan daha az var. Daha iyi tıbbi bakım, daha iyi eğitim var.” Önemli değil, çünkü insanlar şu anda kendilerini güvensiz hissediyorlarsa, siz de böyle hissediyorsunuz. Ve bu endişe, korku, çaresizlik, çılgınca, çılgınca şeyler yapan insanlar gibi şeylere yol açar. Neden yaptıklarını bilmiyorlar ve başka kimse neden yaptıklarını bilmiyor. Bu, şu anda gezegende acınası derecede güvensiz hissetmeye verilen ani bir tepkidir.

Bunu kendi hayatında hisset. Sen bunu yaşadın. Bunu deneyimlediniz, ancak güvenliği elinizden aldınız – güvenlik genellikle insan alemlerinde, aile biriminde bulunur; bu(aile birimi) şu anda dağılıyor. İyi ve güvenilir bir hükümet sistemine sahip olduğunuzda kendizi güvende hissedersiniz. Bir hükümet sistemi, bir hükümet olduğu için asla iyi olmayacak, ama bazen istikrarlı bir sisteme sahip olmak iyidir. Şu anda nerede? (Birkaç kişi kıkırdar) Yani, burada ABD'de durum böyle değil. Avrupa'da, çoğu ülkede durum böyle değil. Dünyanın diğer bölgelerinde durum böyle değil. Güvenlik genellikle kiliselerin ve dinlerin tesellisinde bulunur. Kiliseye gidiyorsun, zor bir hafta geçirdin; orada oturuyorsunuz ve Tanrı'nın sizi nasıl sevdiğini duyuyorsunuz, ama podyumda dikilen bir sapık ve bu... (kahkahalar) Bunu ben mi söyledim? Ah, o Tesla'ydı! Evet (kıkırdamalar artar). Yani bir zamanlar insanların dinlere olan güveni nerede? Bu dağılıyor. Yani esas,temel güvenlik ağları artık orada değil.

Ve insanlar ne yapmaya başlıyor? "Eh, daha özgüvenli olmalıyım, belki kendi yiyeceğimi kendim yetiştirmeliyim, belki daha fazla silahım olmalı, belki kimse girmesin diye avluya barikat kurmalıyım" diyorlar ve akabinde, artan güvenlik kameralarınız ve silahlar ve stok yapan insanlar oluyor. Bu, orada bulunan bu endişe faktörünü artırıyor ve çok büyük. Ve o senin değil. Bunu yeterince vurgulayamıyorum. Peki, daha sonra yapacağım, bu yüzden vurgulamaya devam edeceğim. Bu senin değil. Onu gezegende hissediyorsun. Burada kalmayı seçtin ve olan da bu. O her yerde. Daha önce hiç kaygısı olmayan, hiç uyku sorunu yaşamamış, hiç içmemiş, ağrı kesici ilaç kullanmamış kişiler artık böyle şeylere başvuruyor. Ne yapacaklarını bilmiyorlar.

Bir Muggle olsaydın, eskiden öyleydin, şu anda neye dönüyor olurdun? Aile? Bazıları, çoğu değil. İşine? Pffff! Eskiden bir işe, kariyere başlayabilirdin ve o işte kalırdın. Ömrün boyunca aynı şirkette kalırdın, ki bunu tavsiye etmem ama eskiden çok istikrarlıydı ve şirket seninle ilgilenirdi, şimdi bakmıyorlar. İnsanlar şu anda nereye, neye yöneliyor?

Video oyunları gibi şeylere yöneliyorlar çünkü kendinizi kaybedebilirsiniz. Gittiğiniz bu dünyaya gidebilir ve diğer dünyaları havaya uçurabilirsiniz. Bütün bunları anlamıyorum, ama o dijital dünyaya gidebilirsiniz, ve insanlar oraya gidiyorlar. İçki ve uyuşturucuya gidiyorlar tabii. Sonra depresyona giriyorlar. Neredeyse depresyonu kendilerine davet ediyorlar çünkü depresyonda gerçek enerjilerle gerçekten yüzleşmek zorunda değilsiniz.

Depresyondasın. Depresyonda olduğunuz için inleyip sızlanabilirsiniz, ancak gerçekten dışarıda olanla veya içeride olanla, içinizde olanla yüzleşmek zorunda değilsiniz.

Bütün bunları söylüyorum ve kesinlikle moral verici bir konuşma değil – heh! – ama bu şu anda gezegende bir gerçeklik ve siz istemediğiniz sürece onun size ait olmadığını anlamalısınız. Onu istiyorsan, onu almaya çalışmayacağım, ama gezegenin içinden geçtiği şey bu. Ve garip bir şekilde, bu inanılmaz değişim zamanında hepsi çok uygun. Bunu teknolojide göreceksiniz. Fizikte göreceksiniz. Hayatın her alanında çok hızlı değiştiğini göreceksiniz. Çocukların bu gezegene geliş şekli, doğum sürecinin kendisi, tüm bunları göreceksiniz, her şey değişiyor. Her zaman güvenebileceğiniz eski, istikrarlı yaşam sütunları nelerdi - her şey değişiyor olsa bile, orada olacağını bildiğiniz yaşam sütunlarınız vardı – yok oluyorlar ve insanlar çaresiz. İnsanlar çaresiz.

 

Dengede Kalmak

Şimdi – moral konuşması kısmı – burada devreye giriyorsunuz. Bu yüzden buradasınız. Bunu biliyorsun. Bunun hakkında konuştuk. Bunda gizemli bir şey yok ve tek yapman gereken ışığını parlatmak. Oldukça basit şeyler.

Size ait olan ve olmayan arasındaki farkı anlamak şu anda çok ama çok önemli. Bu çok önemli. Ve beyniniz her şeyi berbat eder ve Keahak'ta söylediğim gibi – bunu yapmaya başlayacağız, onu Şaudlara getireceğiz – beynin ve onun değişmez şeylerinin sürekli analizinin ötesine geçeceğiz. . Sadece dışarı çıkıp yapacağız. Ama bunu yapmak için kendi içinde oldukça dengeli olmalısın. Neyin size ait olduğu ve neyin olmadığı konusunda kendi içinizde oldukça net olmalısınız. Ve bu kadar basit – Sen Üstadsın – sevmiyorsan, istemiyorsan, senin değil, hoşçakal de. Onunla oynamak istiyorsan, sorun değil, ama muhtemelen oynadığın oyunda seni arayıp, “Bu büyük bir oyun. Peşini bırak." diyeceğim. Ve bazılarınız yapacak, bazılarınız yapmayacak.

Ama yakın zamanda bu daha iyi olmayacak. Birdenbire, barış çubuğunu tüttürmek için herkesin bir araya geldiğini ve dünyanın sorunlarının kendi kendine çözüldüğünü ve aniden aç insanların kalmadığını görmeyeceksiniz. Her şeyi olanlarla ve hiçbir şeyi olmayanlar arasında daha fazla uçurum göreceksiniz ve bu da bir yargıda bulunmak değil.

Aslında benim geçmiş deneyimlerim ve şeyler hakkındaki hislerimle, olmayanlar utansın. Sahip olmadıkları için onlara yazıklar olsun. Bunu bir bahane olarak kullanıyorlar, “Zavallı ben. Bende yok Onların hepsinde var. Parayı alıyorlar." Hayır hiç de bile. Kendin alacak kadar zeki değilsin. Bu yüzden “bende yok” konusunda sert olacağım. Onlara sempati duymuyorum. Onu istiyorsun, alıyorsun. Sonra “Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum” diyorlar. Ve ben de onlara şöyle diyorum , "Gelin. Size dünya çapında Şambra adında bir grup insanı göstereceğim. Size hayatlarını nasıl değiştirdiklerini göstereceğim. Size yolu açtılar. Örnekler belirlediler. Onlar Modeldirler ve istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz. İstediğiniz her şeyi." Ve sevdiğim şey, bunu keşfediyor olman. Bunu keşfediyorsun.

Ayrıca daha yüksek bir düzlemde, daha ziyade daha yüksek bir irtifada bir şey keşfediyorsunuz, daha önce istediğinizi düşündüğünüz şeyin, insan ihtiyacının gerçekten o kadar önemli olmadığını keşfediyorsunuz. Birazdan bunun hakkında konuşacağız, ama siz değiştiniz ve birazdan burada göreceksiniz. Hayatınızda önemli olan şeylerde inanılmaz değiştiniz. Ve, bilirsin, belki önceden, bu para ve ilişkilerdi, her neyse. Bunun artık o kadar da önemli olmadığını anlıyorsunuz. Bu şeylerin sadece orada olduğunu anlamaya başlıyorsunuz. Onlar için çabalamanıza gerek yok. Aslında gerçekten ihtiyaç değiller. Bilirsin, para. Hayır! Duyularınızı, sizin için gerçekten önemli olan çok daha büyük bir şeye koyun. Para, gerçekten hiçbir şey; bu sadece sizin enerjiniz ve aslında gezegendeki çoğu insan için daha fazla paraya sahip olmak, kendine zarar vermek demektir. Gerçekten öyle ve – bugün harika açıklamalar yapıyorum (Adamus kıkırdar).

Ama şikayet eden biri ve bilirsiniz işte, kendisine acıma duygusu içindedir; ona daha fazla para verirsiniz, o ne yapacak? Sadece daha çok üzülecek. Neredeyse bir fizik formülü. Düşük bilinçte, öz değerinden yoksun birine veriyorsunuz, şimdi ona biraz daha enerji veriyorsunuz, aniden bunu, “Oh, şimdi buna layık oldum! Artık tüm sorunlarımı geride bırakıyorum.” Hayır! O enerjiyi, o parayı problemlerini daha da ağırlaştırmak için kullanacak. Bu kadar basit.

Bunu da öğrendiğin için söylüyorum. Zor yoldan geçtin. Cehennemi yaşadın ve şimdi bunun gerçekten gerekli olmadığını anlıyorsun.

 

Bankta Oturma Sanatı

Bankta Oturmak. Oturma Sanatı Serisindeydik. Alt'a geçeceğiz. Bu son Şaudlarda, birinden diğerine geçiş iyi bir geçiş oldu. Gerçek şu ki, bankta oturmak zorunda değilsin ve bunu sen buldun. Demek istediğim, gerçekten bir zaman belirleyip bir yerde, bir bank, sandalye ya da her neyse onu bulup ışığını yakmana gerek yok. Şambra'nın yaklaşık yüzde 81'inin anladığını söyleyebilirim, “Hey, Adamus, bankı boşver. Ben her zaman ışığımı parlatırım” (bazı gülüşmeler). Ben, "Gerçekten mi?! Bunu bilmiyordum. Ahh!”

Evet, gerçekten de sürekli ışığınızı parlatıyorsunuz. Bankta Oturma, sizin için olduğu kadar gezegenle de ilgili değildi, çünkü orada oturduğunuzda – bir an için durdunuz, kendinize güzel bir kahve aldınız ya da her neyse – kendinize zaman ayırıyordunuz. İlk başta, “Bunu gezegen için yapıyorum” diye düşündünüz. Ha, ha, ha! Bunu kendiniz için yapıyordunuz. Işığınızı sürekli parlatırsınız. Her zaman parlar ve bunun hakkında düşünmenize bile gerek yok. Bankta olmak zorunda değilsiniz. Güzel bir akşam yemeğinin ortasında olabilirsiniz. Seksin ortasında olabilirsiniz, bunun gibi bir şey ve hala ışığınızı parlatıyorsunuz (Adamus kıkırdar), özellikle iyi bir akşam yemeği ile. Yani, tüm Oturma Sanatı Serisi, o ışığın gerçekten kendi üzerinizde parlamasına izin vermek için, bir an için durmanız hakkındaydı. Her zaman gezegende parlıyordu.

Bazıları bana meydan okudu – aslında birçoğu bana meydan okudu (Adamus kıkırdar) – bazı Şambra, “Pekala, bu Bankta Oturma Serisine bir yıl önce dünyaya ışık tutarak başladık. Yapılan pek çok iyilik var, değil mi?” (Adamus güler) “Bak şimdi neredeyiz. Belki de ışığı karartmalıyız? Belki de o ışığı tamamen söndürmeliyiz?” Ama aslında, bu gerçek kanıt. Işığını parlatıyorsun ve bu, işleri yoluna koyuyor. İnsanları tembelliklerinden, sınırlamalarından kurtarır, çünkü ışık aniden parladığında – birisi kasıtlı olarak hayatının karanlığına girmişse ve ışık parladığında – ve bu ona diğer tüm potansiyelleri gösterir, insanlar kesinlikle bunu görmek istemezler. Onlara oyunlarında seslenir ve şöyle söyler: “Bunu seçebilirsin. Şunu seçebilirsin. Bütün bu diğer şeyleri yapabilirsin.” Bundan hoşlanmazlar, bu yüzden ışığı kısmaya veya orada değilmiş gibi davranmaya çalışırlar. Ama ışık aslında bu gezegende sarsılması gereken birçok şeyi sarstı.

“Evet, ama devam eden bir savaşımız var” diyorsunuz. Ona bakarsanız, o da ilginç değil mi – Cauldre beni durduruyor, “Ah, Rus Şambrası sana kızacak”; Umurumda değil (Adamus kıkırdar) – Putin'in diğer ulusları dostça işgali için kullandığı tarihler, istatistiksel olarak numerolojiyle oldukça uyumludur. Bunda hiç bir hata yok. Seni kırdıysam özür dilerim ama eğer öyleyse ayrıl. O zaman başka bir yere git.

Eh, bugün bunun üzerine gitmeyeceğiz. Daha sonra. Seninle bir konuşma yapacağım. Peki. Seninle bir anlaşma yapacağım. İster Rusya'dan ister başka bir yerden olun, sadece Rusça konuşan Şambra için özel bir seans yapacağım. Bana en zor sorularınızı soracaksınız. Ne sormak isterseniz, seansımızı sadece Ruslar için yapacağız. Linda, bunu elbette yazıyorsun (Adamus kıkırdar).

LINDA: Doğru.

ADAMUS: Hayır, Linda şu anda diğer odaya koşuyor (bazı kıkırdamalar). Hayır, bunun hakkında konuşmak istiyorum çünkü özgür değilsin. Diğerleri öyle değil ama sen özgür değilsin. Bir sebepten dolayı oradasınız ve bazılarınız bu sebebi, neden Rusya'da olduğunuzu, neden Rusya'da reenkarne olduğunuzu anlayamadınız. Birçoğunuz orada defalarca bulundunuz. Bazılarınızdan biraz rahatsızım çünkü gerçekten neden orada olduğunuzu unuttunuz. Çok defansif hale geldin.

Rus değilsiniz, Amerikalı değilsiniz, Brezilyalı değilsiniz ve Meksikalı değilsiniz. Siz bunların ötesindesiniz. Ve hala milliyet, hatta cinsiyet oyununu oynuyorsanız, hala yaş ile ilgili oyunu oynuyorsanız henüz öğrenmediniz demektir. Anlamadınız. Değilsiniz. Rusya'da yaşıyor olabilirsin, kadın olabilirsin, 52 yaşında olabilirsin ama değilsin. Değilsin. O yüzden biraz bire bir sohbet edeceğiz. Evet. Yapacak başka bir şeyin yok, ha? Önümüzdeki hafta sonu Kasama olacak sanıyordun. Hiç de değil (bazı kıkırdamalar). Mükemmel bir açılışımız var. Sadece küçük bir kanallığa girmek. Tamam anlaştık. Teşekkürler. Teşekkürler. Peki. Herkes sakinleşti mi şimdi? Peki. Vay canına! Oof! Peki. Komik, onlara bir kanallık verirsin, hepsi sakinleşir. Şu anda sorularını yazıyorlar. Evet (birkaç kıkırdama).

Öyleyse devam edelim. Neredeydik? Ah, oturma sanatı. Yani gerçekten senin içindi. Işığınız her zaman bu gezegende parlıyor. Bu yaşamda buraya geri dönmeye ve ne yapıyorsanız onu yapmaya karar verdiğiniz an, en karanlık günlerinizde olsanız da olmasanız da, hala bir ışık tutuyorsunuz ve biz buna devam edeceğiz. .

 

Alt

Alt Serisine gireceğiz ve “Alt” birkaç farklı anlama geliyor. O değişkendir, çoklu gerçekliklerdir. Artık bunun içinde saplanıp kalmayacağız. Keahak aracılığıyla zihni havaya uçuracağız, zihnin ötesine geçeceğiz ve sonra tüm bu enerjileri Şambra'ya getirmeye yardımcı olacağız. Ama gerçekten Alt olmanın nasıl bir şey olduğunu öğreneceksin. Ve bu biraz, bilirsiniz, kulağa eğlenceli gibi geliyor ama aslında oldukça rahatsız edici. Eski sistemleri sallar, ancak güvende olursunuz. Onun içinde güvende olacaksınız. Alt'ta çok fazla gerçeklik ve gerçeklikte oynamanın çok farklı yolları olduğunu öğreneceğiz. Ama asıl soru, nasıl oynamak istiyorsun? Sevinç içinde mi, acı çekerek mi? Dışarı çıkmak mı istiyorsun yoksa küçük kalmak mı istiyorsun? Ve küçük kalmak – yani sınırlı, rahat bir gerçeklik içinde kalmak – sorun değil. Ama biz oraya gideceğiz. Eski sorunları taşıyorsan, yapacağımız şeyde onlara yer yok. Yok. Bu yüzden onları bırakmalıyız ve bu o kadar da zor değil. Gerçekten değil.

Alt aynı zamanda Atlantis'in orijinal adıdır. Alt. Yani, gerçekten öyle olacağız – Atlantis'e geri dönmüyoruz, tüm o Atlantis Rüyası ve sahip olduğumuz bütün dostluk gerçekten bu önümüzdeki Seride bir araya gelecek. Ancak, tekrar, sorunlara yer yok. Sızlanmaya yer yok.

Şimdi – ve bunun hakkında çok tartışacağız – belirsizlikler olacak. Anlayamayacağın şeyler var. Bunları tartışmaya getireceğiz – işlemeye değil, tartışmaya – böylece onları bırakabiliriz. Sanırım söylediğim şey Üstadın pantolonunu, gömleğini, sutyenini ya da her neyse onu giymenin zamanı, çünkü şimdi oraya gidiyoruz. Onu gezegende yapıyoruz. Işığınızı parlattığınızda, o her şeyi sarsıyor ve bana göre bu, yaptığınız şeyin harika bir kanıtı. Gezegendeki şeyler sarsılıyor.

Şimdi, onları patlatacak noktaya kadar ileri gitmek istemiyoruz. Sallamakla, havaya uçurmak arasında büyük bir fark var. Ama biraz ortalığı karıştırmak istiyoruz. Aksi takdirde, işler aynı eski meselelerle eskisi gibi devam eder,. Hiçbir şey gelişmez ve değişmez. Bu yüzden, Alt realitelerinde birçok farklı şekilde ışığı yakmaya devam edeceğiz ve gezegeni sarsmaya devam edeceğiz. Ama şimdilik, sorunlarınız ve konularınız varsa, size ağır gelen şeyler varsa, siktir edin bunları. Gittiğimiz yerde onlara yer yok. Ve onlara gerek yok. Gerçekten gerek yok. Gerçekten yok. Öyleyse, gideceğimiz yere, bir sonraki adıma geçelim.

Tamam, bununla birlikte derin bir nefes al.

Hazır mısın? Üzgünüm. Bugün biraz fazla agresif miyim?

LINDA: Her zamankinden daha fazla değil.

ADAMUS: Tamam, güzel. Ve size çok net bir şekilde söylemek istiyorum ki, bu bir sonraki adım önemli olacak ve meselelere tutunamazsınız. Eğer yaparsan çok daha fazla acıtacak. Seni çok daha fazla incitecek ve bir dereceye kadar grubu geri tutacak. O halde onları geçelim.

 

Bir Üstadın Hakları

Son Şaud'da Üstad'ın haklarından bahsetmiştik. Üstadın haklarından bahsettim ve birçoğunuz bize yazdınız, öneri ve fikirlerinizi ilettiniz. Çoğu gerçekten, gerçekten çok iyiydi. Ve yine, Yükselmiş Üstatlar Kulübü'nde, onların görmesi için listeyi tutan gururlu baba gibiydim. Biraz konu dışı olanlar da vardı – heh! – farklı, ama çoğunlukla iyi fikirlerdi.

Şimdi, yaptığım şey, hepsini hissetmiş olmamdı. Yalnızca yazılı olarak gönderilenleri değil, aynı zamanda düşündüklerinizi ya da çevrimiçi olarak gönderdiklerinizi fakat göndermediklerinizi de. Bu yüzden, Üstadın haklarının genel bir değerlendirmesini yaptım – ve bu nihai bir belge değil, devam eden bir çalışma- ama gerçekten en iyilerini çıkardım ve onları yeniden ifade ettim, çünkü ifadelerin çoğu bir nevi olumsuzdu ve bunu olumlu bir şekilde belirtmek istedim. “Artık korkmama hakkım var” gibi şeyler. Tamam, ama bu hala korkutucu, peki bunu nasıl olumluya çevirebiliriz? Bu yüzden bunun üzerine çok fazla cila ve damıtma yaptım ve buldum…

LINDA: Neyi cilalamak?

ADAMUS: Kelimeleri cilalamak. Kelimeler. Bu yüzden, bunlar üzerinde çok fazla kelime ustalığı yaptım ve şunu buldum, hemen hemen Şambra için önem sırasına göre, bu konudaki en önemli maddeler nelerdi. Bu yüzden, şimdi bunların üzerinden geçeceğiz ve onlar hakkında konuşacağız, Üstadın Hakları ya da onlara ne demek isterseniz.

Aslında tüm bunlara bakmak ve enerjileri ve Şambra ile gerçekte neler olup bittiğini hissetmek ilginç bir çalışmaydı. Ve Şambra için en önemli hak haline gelen şeye biraz şaşırdım ve bu… (bir duraklama, slaydın görünmesini bekliyorum). Bu – bu başlama işareti(birkaç kıkırdama).

LINDA: “Doğal korumam sayesinde her zaman güvendeyim.”

ADAMUS: Güzel. Evet, Cauldre bana onları (slaytları) kendisinin çalıştıracağını söylüyor.

“Güvendeyim.” Şimdi, bu, gönderdiğiniz tüm cevaplar boyunca yaygındı - yüzlerce, yüzlerce, yüzlerce ve yüzlerce cevap - ve diğerlerini saymıyorum bile. Ama Şambra kendilerini güvende hissetme hakları olduğunun farkında. Kendi doğal korumalarıyla güvende hissetme hakları vardır.

Şimdi, bu Şaud'u başlattığımızda, “Dünyada neler oluyor?” dedim. Dünya şu anda güvensiz hissediyor.

Her şeyi gerçekten damıttığınızda, kendilerini güvensiz hissederler. Burada kendinizi güvende hissetme hakkınız olduğunu söylüyorsunuz ve bu çok doğru. Doğal bir korumanız var. Şu anda dünyada başka neler olup bittiğinin bir önemi yok. Büyük bir durgunluk veya depresyon olması önemli değil. Güvendesin. Bunu hissedebilir misin lütfen? Ve bir savaş varsa, güvende olduğunuzu anlayın. Doğal bir felaket, büyük çevresel dengesizlikler varsa – ki bunlar şu anda var – güvendesiniz. Bunu hissedebilir ve bunu doğru kabul edebilir misiniz? Yani, bu senin hakkın. Ve sakın "Nasıl yani?" demeyin. Sadece güvende olmanın hakkınız olduğunu kabul edin.

Bunu hissedebilir ve buna izin verebilir misiniz? Şambra için bu birinci sırada.

Yıllar önce, paraydı. “Bolluk hakkı, zengin olma hakkı” ve bunun gibi şeyler söylerlerdi. Şu anda işler nasıl değişti. "Güvensiz bir dünyada güvende olmaya hakkım var." Ve güvende olmayan veya güvende olmayabilecek diğer herkesi kurtarma ihtiyacı hissetmeden. Bunu yapamazsın. Kendi güvenliğiniz içinde kalmalısınız. Onlar buna inanıyorlar. Boğulan kişi sendromu gibi. Boğulan bir kişi, başka bir boğulan kişiye yardım etmeyecektir. Suyun üzerinde kalın. Güvende kal. Peki, bunu hissedebilir ve gerçekten somutlaştırabilir misiniz? "Güvende olmaya hakkım var." Bu, ilerlemede çok önemli olacak.

Peki. Listede bir sonraki.

LINDA: “Ben Açık Bir İfadeyim, açıklamaya ya da sınırlamaya ihtiyaç duymadan.”

ADAMUS: Bu madde,“Beni anlamayan insanlardan bıktım. Kendim olamamaktan yoruldum. Gerçeğimi söyleyememekten yoruldum. Bunun üzerinden analiz edilmekten, eleştirilmekten, dışlanmaktan ve diğer her şeyden bıktım” diyen insanlardan geldi ve bunu on veya daha az kelimeye indirerek biraz basitleştirdim ve damıttım (bazı kahkahalar). “Ben açık bir ifadeyim. Ben açık bir ifadeyim. Bu hakkım var”, açıklamaya veya sınırlamaya gerek duymadan.

Bu, ilk olarak bu yılın başlarında Kona'daki toplantılarımızdan birinde ortaya çıktı, sanırım o zamandı ve benim için de sürpriz oldu. Bu grubun en büyük sorunu, onları hayal kırıklığına uğratan en büyük şey, görülmemeleriydi. Onlar görülmüyordu. Çok küçük ve ifadesiz kalmaları veya sürekli kendilerini açıklamaya çalışmaları gerektiğini hissettiler. Artık o zaman bitti. O zaman çoktan geçti. Tam ifade hakkınız var.

Şimdi, birileri “Peki, bu bir sinemada 'ateş' diye bağırabileceğiniz anlamına mı geliyor?” diyerek tartışabilir. Lütfen! Biz bunun ötesindeyiz. Bu felsefi tartışmalara girmeyelim. Bunu yapmayacaksın.

Kendiniz olmaya hakkınız var ve bu parlayan ışık olmaktır. Bu şimdi yapabilmektir… evet, birçoğunuz ifade etme, bir şeyleri kelimelere dökme, konuşma ile ilgili sorunlar yaşadınız. Ve bunu içinizde hissedebilirsiniz ve kelimelerle ortaya çıkmaya başlar ve tökezlersiniz ve bocalarsınız, çünkü çok uzun süredir bastırılmıştır. Konuşma hakkınız ve yeteneğiniz var ve kelimeler akıp gidiyor. Sadece beyinden gitmeyi bıraktığınızda ve enerjinin kendisi için konuşmasına izin vermeyi öğrendiğinizde, bu olacak

Enerji kendisi için konuşur. Bunu düşünmek zorunda değilsin. Kelimeler sadece akar ve sen sadece akarsın ve kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin. Neden biliyor musun? Şey, çünkü her şeyden önce, zorunda değilsin. Onlara borçlu değilsin. İkincisi, insanlar bunu anlayacak, alacaklar. Gerçek ifadenizde olduğunuzda, hangi kelimeleri söylerseniz söyleyin, anlarlar.

Bu birçok farklı düzeyde oluyor. Yani, bu, ister sözlü, ister enerjisel, ister sanatsal, istediğiniz şekilde kendinizi açıkça ifade etme, şimdi sizin hakkınız. Ve ben – bazılarınızdan şu soruları alıyorum “Bu, dışarı çıkıp politika hakkında konuşmaya başlıyorsunuz anlamına mı geliyor ve…” Hayır, bununla ilgili değil. Artık bunu aşmışsındır, umarım. Ve hala buna, komplolara ve siyasete saplanıp kalan birkaçınız lütfen gidin. Demek istediğim, burada yapacak daha iyi şeylerimiz var.

Artık hangi siyasi partinin doğru veya yanlış olduğu veya bunun gibi bir şey hakkında konuşmak zorunda değilsiniz. Nedenler artık sizin değil. Gezegende yapmanız gereken çok daha bilinçli bir şey var.

O halde, “Ben” – bir an için bunu hissedin – “Ben Açık bir İfadeyim, onu haklı çıkarmak zorunda kalmadan .”

Listede bir sonraki.

LINDA: “Ben Özgürüm, karma, suçluluk veya utanç olmadan.”

ADAMUS: Pekala, bu birçok kez gündeme getirildi ve farklı şekillerde ifade edildi, ama Şambra şöyle diyordu, “Karmaya sahip olmaktan bıktım. Suçluluk ve utanç yaşamaktan bıktım." Özellikle Eşik'ten geçen birçok kişi, “Sonunda anlıyorum, nasıl bu kadar çok suçluluk ve utanç yaşadım. Şimdi onunla işim bitti." Bu yüzden, her şeyi bu basit “Özgür olma hakkına sahipsiniz” şeklinde damıttım ve buna karma da dahil. Karma istemediğin sürece karman yok. Karma yok. Yani, onu hayatınıza sokmak istediğinize karar verene kadar bu bir illüzyondur.

Suçluluk ve utanç ise oldukça gerçektir çünkü onu siz yaratırsınız. İçinizde her gün suçluluk ve utanç yaratan küçük bir makine var ve tüm gücüyle üretiyor (birkaç kıkırdama). Ama er ya da geç, "O makinenin fişini çekeceğim, çünkü ondan gerçekten bıktım" diyorsunuz. Özgür olma hakkınız var.

İnsan psikolojisine saplanmış bir şey var, "Bir şey hakkında suçluluk duymam gerekiyor, yoksa kötü şeyler yapacağım." Hayır. Hayır. Bu dündü. Bu çok eski. Hayatınızda, size yol gösterici koridorlar veya işaret levhaları olsun diye suçluluk ve utanç duymanıza gerek yok. Suçluluk ve utanç sadece tek yönlü kötü bir yoldur. Seni yerinde tutmak için suçluluk duygusuna ve utanca ihtiyacın yok. Yol boyunca bir yerde, "Ben kötü bir insandım" diye bir fikre kapıldınız. Yeni Çağ ile ilgili utanç verici bulduğum şeylerden biri, takipçilerinin bu suçluluğu sevmesi. "Geçmiş yaşamlarda, bütün bu insanları öldürdün." Oof! Sen değildin! Bu senin lanet olası geçmiş hayatındı ve onlar onunla başa çıkmak zorundalar ve şu anda birçok düzeyde onunla uğraşıyorlar. O senin değil ve artık onu taşımana gerek yok. Ve bir anda gitmesine izin verebilirsiniz. Ama sonra suçluluk ve utanç geri geliyor, “Eh, birazını taşımam gerekiyor. Bundan kısmen ben sorumlu değil miyim?” Hayır. Karmanın sonu. Suçluluk ve utancın sonu.

Sadece bir an için hayal edin, tıpkı gerçekten hayal gücünüzü kullanmak gibi. Suçluluk, utanç veya karma olmasaydı tipik bir günde nasıl olurdu? Vay! Özgürlük budur. Yani bu büyük bir şeydi. Ve buna hakkın var. Onu elde etmek zorunda değilsin. Bunun için ödeme yapmak zorunda değilsin. Bunun için çok çalışmanıza ve acı çekmenize gerek yok. Anında, hemen şimdi, bu sizin hakkınız, “Suçluluktan, utançtan ve karmadan özgürüm.” Peki.

LINDA: “Ben Güzelliğim ve duygusallığım.”

ADAMUS: Evet, öylesin (birkaç kıkırdama).

Bu, gelen tüm öneriler boyunca tekrar eden bir temaydı. Şambra, “Sonunda hayatımda güzelliğe sahip olmak istiyorum. Güzelliği görmek istiyorum. Duyusal olmak istiyorum. Bir ağaca bakıp onun ağaç olduğunu düşünmekten yoruldum.

Her şeyin doğasında var olan güzelliği görmek istiyorum.”

Ve bu senin hakkın. Zihin, şeyleri çok lineer, gerçek bir şekilde görmeye programlanmıştır.

Ve çoğu zaman, hayatın güzelliği, duyusallık birçok şey tarafından elinden alınır.

Ama onun en güzel duyularınızdan biri olduğunu söyleyebilirim, Güzellik duyusu. Bu bir duyudur. Ve duyusallık, duyusal bir hayat yaşamak, yediğiniz her şeyin lezzetli olduğu bir hayat duyusaldır, gözünüze ziyafet çektiğiniz her şey duyusaldır, her şey - müzik - ve diğer her şey. Ve eğer bir şey duyusal değilse, doğası gereği duyusal değilse ve duyusal enerjilerle bağlantı kuramıyorsanız, onu hayatınızdan atın, çünkü bazı şeyler vardır ki, enerji ve onun bütünleşme şekli duyusallıktan yoksundur, öyleyse onu hayatınızdan çıkarın. İçinizdeki var olan güzellik olmanın ve etrafınızdaki her şeyde var olmasının zamanıdır.

Şimdi, ileriye giderek, her şeyde güzelliği gördüğünüzü ve sadece küçük bir klişe olarak kastetmediğinizi, ama gerçekten güzellikleri şeylerde hissettiğinizi hayal edin. Hayat böyle olmalı. Onsuz, sevinç olmazdı. Depresyon olurdu. Kaygı olurdu. Her şeyin doğal güzelliğinin ortaya çıkmasına ve onu algılamaya izin vermeye başladığınızda, artık bunalıma giremezsiniz ve sıkılamazsınız. Günde sekiz saat bir bankta oturabilir ve güzelliği hissetmek, duyumsamak ve deneyimlemekten başka bir şey yapmazsınız ve birisi "Eh, bütün gün orada oturmak sıkıcı değil mi?" diyebilir. Hayır. Yaptığınız şey sıkıcı, duyusal bir hayat sürmemek. Bu sıkıcı.

Tamam, devam et.

LINDA: Tamam.

ADAMUS: “Ben…” oh. Bunu sen söyleyeceksin.

LINDA: Sen mi söylemek mi istedin?

ADAMUS: Hayır, sen söyle.

LINDA: Sen bunu her zaman söylersin.

ADAMUS: Biliyorum, ama onu sen söylemelisin.

LINDA: Tamam. Peki.

ADAMUS: Pratik yap, biliyorsun.

LINDA: Tamam. “Ben Ben’im , kitle bilinci veya atalarım, geçmiş yaşamlar, melek aileleri veya başkalarının yansımaları değil.”

ADAMUS: Sen bunlardan hiçbiri değilsin. Ve yine, genel olarak, kısmen sizin aileniz ve melek aileleriniz olduğunuza inanılıyor. Birkaç yıl önce melek ailelerinden kurtulduk. Bu iyi bir şeydi.

Sen bunlardan hiçbiri değilsin.

Şimdi, belki kısa bir süreliğine bir boşluk hissi bırakıyor, çünkü sen o şeylerle özdeşleştin. Onlar sizin bir parçanızdı ve bir şekilde hala hikayenizin bir parçası ama artık onlara borçlu değilsiniz. Hiçbirine. Sen özgür bir varlıksın. "Ben Ben'im . Ailem değil. Geçmiş yaşamlarım değil." Siz geçmiş yaşamlarınız değilsiniz, hiç değilsiniz. Daha önce de söylediğim gibi, onlar ruhun kuzenleri gibiler ama siz o değilsiniz. Ve daha da önemlisi, ruh ailenizin eski soyundan bile kurtulmanızı istiyorlar. “Ben ruhumun yaşamlar dizisindeki sadece başka bir yaşam değilim” demenin üstüne çıkmanızı istiyorlar. Belirlenmiş yükselen sizsiniz. Ruhun geçmiş yaşam kalıplarını bile salıveren sizsiniz. Çok büyük. Çok büyük.

"Ben Ben’im , onlar değil, biyolojik ailem değil, o kitle bilinci değil, diğer insanların bana yüklediği yansımalar değil. Ben Ben'im . Kim olduğuma ben karar vereceğim."

Haklar Bildirgesi veya Üstadın Hakları dediğimiz bu konudaki önerilerinizi gözden geçirmek olağanüstüydü, tüm bu cevapların derinliklerinde hissedildi. Benim yaşadığım oldukça büyük bir deneyimdi. Sıradaki.

LINDA: “İnsan duyularımın yanı sıra ruh duyularımın da farkındayım.”

ADAMUS: Güzel. İnsan duyularınızı muhtemelen çok iyi biliyorsunuz. Artık “melek duyuları” yerine “ruh duyuları” kelimesini kullanıyorum. Melek ailesinden biraz uzaklaşıyoruz. Onlar senin ruh duyuların ve 200.000'den fazla var. Pek çoğuna ihtiyacın olmayacak ama şimdi tam zamanı; bu duyulara hakkınız var. Birkaç tanesinden bahsettik – Onlardan biri Güzellik , biri de Odaklanma yeteneğidir– onlardan çok sayıda vardır. Diğerlerini burada ve orada yayacacağız (Linda kıkırdar). Hayır, yayma, isim yaymada olduğu gibi.

LINDA: Ah. Ey.

ADAMUS: Evet. Burada havalı olmaya ve bir tür modern terminoloji kullanmaya çalışıyorum (bazı kıkırdamalar). Kuthumi son zamanlarda bana saçmalıyordu ve çağın biraz gerisinde olduğumu ve daha güncel konuşmam ve giyinmem gerektiğini, klasik müzik dışında müzik dinlemem gerektiğini söyledi. Yani çalışıyorum. Bu yüzden, lütfen bana karşı anlayışlı olun. Evet.

Naber dostum? (kahkahalar)

LINDA: Oh, doğru yoldasın (kıkırdamalar artar).

ADAMUS: Bu konuda biraz daha koçluğa ihtiyacım olabilir. Ama elbette, adımı vermeme yardım eden kişi o, Adamus.

LINDA: Eh, elbette. Ne anlama geldiğini biliyoruz. (Kuhumi'nin Adamus'la 10 Yıl kanallığıına atıfta bulunarak.)

ADAMUS: Evet, biliyoruz (Adamus kıkırdar). Yani Merlin'in Rüyası etkinliğine ısınıyor.

LINDA: Elbette.

ADAMUS: Yani bu güzel duyulara sahipsiniz. Hadi onları getirelim. Peki bunu nasıl yaparsınız? Basitce ona izin verirsiniz. Bunun hakkında konuşacağız, bu diğer duyuların ne olduğu hakkında biraz açıklama yapacağım, ama onları doğrudan içimize çekmeye başlayacağız ve bu, hayatı çok daha ödüllendirici ve tatmin edici, eğlenceli, heyecan verici ve büyülü hale getirecek. İnsani duyularınız var, harika, ama gezegende kalan zamanınızda, yaşam deneyiminizi çok daha özel kılmak için bu diğer duyulardan bazılarını birleştirelim. Yani ruh duyularınıza hakkınız var. Zihnin ne dediği umurumda değil, “Peki, neredeler? Ve onları nasıl kullanırım?” Kapa çeneni! Biz sadece onları içeri getireceğiz. Sadece parametreleri ayarlamak için bir sürü “kapa çeneni” ve “siktir git” yapıyor olacağız (kahkahalar). Peki. Ya da "kapa lanet çeneni" (kıkırdamalar artar). Evet. Bilirsiniz, sadece "kapa çeneni" dersem, bu sanki, tamam, o da bir şey. Ama eğer "kapa lanet çeneni" dersem, bu gerçekten önemli.

Tamam, bunu not et. Bu gerçekten önemli.

Tamam, sırada ne var?

LINDA: Geoff'un kanallık yaptığını bu şekilde biliyorum.

ADAMUS: Listede sıradaki.

LINDA: "Ben neşeyim, bedenimdeki her hücrede ve zihnimdeki düşüncede."

ADAMUS: Evet. Örneğin, ışık bedeni ile ilgili çok fazla öneri vardı. Bir sürü “Işık bedenimi şimdi istiyorum” ve “neşe istiyorum” vardı ve neredeyse birbirine karışıyor gibiydiler. Vücut zorlayıcıdır. Bunu sana söylememe gerek yok. Vücut ağrıyor ve acı çekiyor. Bu dönüşümden geçiyorsunuz. Yine de, “Vücuttaki her atomla, her hücreyle neşe içinde olalım” demenin zamanı geldi. Zihindeki düşüncelerde neşe içinde olalım.” Şimdi, sahte iyimserlikten bahsetmiyorum. Gerçek neşeden bahsediyorum – burada bahsettiğimiz diğer bazı şeylerle birlikte – kendinize basitçe neşede olmaya izin verme yeteneği. Sevinç, mutluluk, duyusallık, akış. Sanırım bu belki de "sevinç"ten bile daha iyi bir kelime. "Ben Akışım'ım – benim enerji akışım, benim kolaylıkla ve zarafetle akışım - yol boyunca tüm bu direnç ve sürtüşme olmadan." Bu senin hakkın. Bunu bedeninizde, zihninizde ve yaptığınız her şeyde bulundurun. Tamam.

LINDA: “Ben nihayet Rahatım.”

ADAMUS: Bu da ilginçti. Bundan çok vardı. Beklenmedik, ama böyle söylenmedi. Şu şekilde söylenmiş: “Sonunda rahatlamaya ihtiyacım var” (Linda kıkırdar) ve “Stresli olmaktan çok yoruldum. Kaygı had safhada." Sonunda rahatlamaya hakkınız var. Neden? İlk maddeye geri dönelim. Çünkü sen güvendesin. Güvende olduğunuzda rahatlayabilirsiniz. Dünyanın geri kalanı güvende değil. Rahat değiller. Kaygı içindeler. Gerilim tırmanıyor, yükseliyor. İşlerin nereye gideceğini kim biliyor? Eh,ben biliyorum, ama…

"Ben Rahatım." Sadece bir an için bunu hissedin. “Ben nihayet Rahatım” (Adamus derin bir nefes alır).

Gevşemenizde çok fazla gerilim var (Adamus kıkırdar). Yani, gerçekten hisset. Bu senin hakkın. Rahatlamak, rahat olmak hakkınız. Şimdi, bu hakkı kabul edin. "Ben Rahatım." Ahh! (kısa bir duraklama) Çok rahat değilsin (Adamus kıkırdar). Hala çok fazla gerginlik var. Peki.

O halde, boş zamanınızda, “Ben Güvendeyim”e geri dönün. Bu zihinsel bir yapı değildir. Çizimini yapman gereken bir şey değil. Bu bir haktır. Bunu düşünmek zorunda değilsin. Bu bir haktır, "Ben güvendeyim." Bunu gerçekten hissettikten sonra, şimdi “Ben rahatım” deyin. Ahh! Güvende olduğun için rahatlayabilirsin. Bu kadar basit. Bu bir hak. Bunun için ödeme yapmak zorunda değilsin. Bunun için çok çalışmanıza gerek yok. Bu senin hakkın.

Tamam, listede başka neler var?

LINDA: “Ben, fiziksel bedenim ve ışık bedenimle fiziksel uyum içindeyim.”

ADAMUS: Yine, burada çok fazla fiziksel kelimesi var. Anlıyorum. Fiziksel beden, belki de şu anda üstesinden gelinmesi en zor şeylerden biridir ve şunu söylemeliyim ki, ışık bedene tüm bu geçişte rahatsızlık olacak. Size hemen şimdi söyleyeceğim, bunu yapmanın en kolay yolu, eğer kolay olmasını istiyorsanız – kolay yolu mu istiyorsunuz? (birkaç Şambra “Evet” der) Ölün (kahkahalar). Hayır, ve sonra geri dönersiniz. Yeni, küçük bir bebek olarak geri gelirsiniz ve “Oh! Tanrım, yeniden doğduğumda ışık bedenimi doğum kanalında yanımda getirdim." Burada böyle kalacaksan, vücut için zor olacak. Çok fazla nefes alırsın ve güvenlik hakkına sahip olduğunu hatırlarsın. Yani, biyolojinizle fiziksel bir uyum hakkınız var.

Biyolojiniz şu anda iletişiminde hiperaktif. Uzaklaşmaya başlayan anayatron var, ama bu aslında tüm parçacıklar, hücreler ve fiziksel bedeninizin fiziksel olmayan bölümleri arasındaki iletişimi teşvik ediyor. O hiper-iletişim halinde, bu da geceleri uyumakta zorluk çekmenizin bir nedenidir. Sonra da “uyuyamıyorum çünkü bedenim ağrıyor” diyorsunuz. çünkü bedenin çok konuşuyor. Şimdi fiziksel uyum hakkınız olduğunu anlamanızın zamanı geldi. "Siktir git beden. Fiziksel uyum istiyorum. Ne dediğin umurumda değil, bu acıdan bıktım. Bu bitmeyen oyunu oynamaktan bıktım. Işık beden zamanı. Şimdi." Fiziksel uyum. Bu hakkı kabul et.

Bu olağanüstü – şu anda gerçekten test edebilecek herhangi bir makine var mı bilmiyorum – ama bu hakkı kabul ettiğinizde, şeyler değişmeye başlar. Bir tür devam eden tüm iletişim ve bedeninizin bazı parçaları sanki şunu merak eder gibidir, “Neler oluyor? Ne oluyor? Bu ışık beden geliyor ve ben ne yapmalıyım? Yaşlanıyor muyum ve COVID kapacak mıyım? Maymun çiçeği kapacak mıyım?” ya da her neyse. Kapa çeneni! (bazı kahkahalar) “Fiziksel uyum hakkım var. Kapa çeneni! Bu geçişi yapın. Işık beden, kenarda durmayı bırak. Fiziksel bedenimin kıçına bir tekme at, ama çok sert değil. Hadi şimdi bütünleşelim.” Buna hakkınız var.

LUC: Hemen!

ADAMUS: Teşekkürler. Evet, evet, evet (biraz alkış). Vay!

Vay! Evet. Biyoloji gerçekten zor bir şeydir ve tam da iyi bir gün geçirdiğinizi düşündüğünüzde ve aniden hasta olduğunuzda veya canınız yandığında ya da her neyse ve bu tüm bunları ortadan kaldırır.

Bu yüzden sizden güçlü ve cesur olmanızı ve kendi fizikselliğinizin lideri olmanızı isteyeceğim. O sizin bedeninizdir – artık atalarınızın değil, sizindir – liderlik rolünü üstlenin ve bu hakkı alın. Sadece bakmayın. Sadece biraz almayın. Bunu hakkı alın ve içinize getirin. O sizindir.

Tamam, sıradaki.

LINDA: Fuck(Siktir)-kelimesi, bu şaudun çevrildiği 30 dilde çevirisi var mı?

ADAMUS: Ah, tabii. Herkes "siktir" kelimesini bilir.

LINDA: Herkes mi?

ADAMUS: Evet, evet (birkaç kıkırdama). Tüm dillerde ortak olan birkaç kelime var, bunu tüm dünyada keşfettim.

"Tamam.(Ok)" Herkes "tamam" kullanıyor. Bilirsiniz, çoğu kültürde "Tamam. Buna razı mısın?" Evet. Ve sonra, bir diğeri de “bok” (birkaç kıkırdama). Demek istediğim, bunu söylemekte yanlış bir şey yok. Sadece üç harfin bir araya getirilmesi – “bok” – bilirsiniz, ama insanlar bunu anlıyor ve sonra “siktir”. “Siktir” muhtemelen – bazılarınız rahatsız oluyorsunuz. Ne olmuş yani?! Bir Üstat - bilirsiniz, "siktir" deme hakkınız var. Bu, o slaytlarda en üstte olmalı (kahkahalar ve alkışlar). Evet! (Adamus kıkırdar) Diğer insanlar rahatsız olabilir. Siz de onlara “Peki, siktirin gidin o zaman” dersiniz, değil mi(kahkahalar artar). "Beni rahat bırak! Ben bir Üstadım ve utanmama gerek yok. Tutmama gerek yok çünkü senin küçük insan kulakların 'siktir' kelimesini sevmiyor. Siktir git!" (kahkahalar). "Tanrım, hassiktir!" (daha fazla kıkırdar).

Yani, bunu listeye eklemeliyiz, değil mi? Belki bir "siktir" oylaması yapabiliriz (kahkahalar artar).

Bunu haklar bildirgesine koyalım mı, koymayalım mı? (izleyiciler “Evet!!” diye bağırır ve kahkahalar) Onu listede tutacak mıyız? Kahretsin, evet! (Adamus kıkırdar) Pekala!

Sıradaki, gerçekten önemli , çok önemli bir hak.

LINDA: “İnsanlığın bir zamanlar bildiği gibi, Ölümün Ötesindeyim.”

ADAMUS: Sen ölümün ötesindesin. Senin çoktan öldüğünü söyleyecek kadar ileri giderdim. Fiziksel insan durumunun gerçek enerjisel tarzında, siz zaten öldünüz. Sen bunu çoktan geçtin. İnsan yaşamının büyük bir kısmı ölüm üzerine kuruludur. Yavaş yavaş ölüme gidiyorsun ve içinde korku var. Belirsizlik var, şüphe var. Ve insanlar ölümü anlamıyorlar ve ölümle ne olacağı ya da hiçbir şey olmayacağı hakkında bu tuhaf şeylerden bahsediyorlar. Siz ölümün ötesindesiniz ve bunu anlamak çok önemli, özellikle de “Onursuz bir şekilde ölmek istemiyorum” diyen ve yazan hepiniz için. Amin. Haklısınız. Zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman ayrılma hakkına sahipsiniz ve istediğiniz gibi ayrılma hakkına sahipsiniz. Bu hakkı kabul edersen gerçekten yaparsın. Sadece duvara bakıp "Eh, kulağa hoş geliyor" dersen. Bunu kabul etmekten bahsediyorum. Ölme hakkın var.

Ölüm çok ama çok kolaydır. Ölüm çok büyük bir şey – ölüm aslında o kadar eğlenceli ki geri dönüp tekrar yapmak istiyorsunuz (bazı kıkırdamalar). Hız treni gibi, “Ohhh! Kahretsin!” (kahkahalar) Sonra iniyorsunuz ve "Oh, bu harikaydı. Bunu tekrar yapacağım.” Ölüm de biraz öyle. Sanki, "Ohhh!

Ölüm meleği! Ohhh!" Ve sonra bunu yaşarsınız ve aniden diğer tarafta olursunuz ve "Vay canına!" diyorsunuz. (birkaç kişi kıkırdar) “Şimdi bana bakın. Adamus, beni karşılamak için buradasın! Şambra arkadaşlarımdan bazıları burada. Vay canına! Bu eğlenceliydi." O zaman kendinize gülmelisiniz, çünkü hayatınızın 80, 90 yılı için tüm bu endişelerinizin yersiz olduğunu anlıyorsunuz. Gerçekten kolaydı.

O halde haklarınızdan biri de istediğiniz gibi ölmek. İsterseniz onurlu bir şekilde. İsterseniz çok yavaş yapabilirsiniz.

Ya da sadece çekip gidedebilirsiniz. Birazdan bunun hakkında konuşacağım. Yani ölümün ötesindesin. Bunu doğru kabul edebilir misin? (bazı Şambralar “Evet!” der) Tamam. Onurunla öl. Mizah ile öl. Gösterişli bir şekilde öl. Şakalar yaparak ya da iyi bir yemek yerken öl.

Peki. Ooh, o bakış (Linda'dan). Oof! (kahkahalar) Ah, Tanrım! Tamam. Ve sonuncusu.

LINDA: "Ruhumun derin tapınağında, kendi Gizli Bahçemin Sahibiyim."

ADAMUS: Aslında kimse bunu böyle söylemedi, ama dediler ki, "Kimsenin gelip müdahale edemeyeceği kendi yerime sahip olma hakkım var. Ruhum üzerinde, kitle bilincinin enerjilerinin giremeyeceği egemenliğimde hakkım var. İstediğim zaman gidip kendimi yenileyebileceğim bu özel yere hakkım var.” Bu senin hakkın ve herkeste var.

Bunu Keahak'ta farklı terimlerle konuşuyoruz. Özellikle Dvir'den bahsetmiştik, o enerjinin saf halidir, ama onun bile ötesine geçer. Orası bir saklanma yeri değildir ve bazılarınız geçmişte bunu yanlış anladınız.

Dvir bir saklanma yeri değil. O gizli bir mağara değil, bir yeraltı mağarası değil. O sizin gizli bahçenizdir. İstediğiniz zaman gidebileceğiniz yerdir. Oraya başka kimse müdahale edemez. Başka kimse giremez. Onları içeri davet etseniz bile, bunu yapamazlar. Burası sizin yerinizdir. Ruhunuzla birlikte sığınağınızdır. Ve gizli bahçe; bir bahçe veya orman olabilir. Bir nehir olabilir. Gökyüzü olabilir. Hiçbir şey olabilir. Ama sadece sizin için olan sizin yerinizdir. Orada istediğiniz kadar kalabilirsiniz;  gençleşmek, yeniden dengelenmek, ruhunuzla gerçekten bağlantı kurmak için. Kimse onu elinden alamaz ve onun her zaman orada olduğunu anlayacaksın. Sadece yolunuzu kaybetmiştiniz,onun orada olduğunu unuttunuz ve bunun herkesle paylaştığımız büyük bir ortak bahçe olduğunu düşündünüz. Ama öyle değil. O senin bahçen.

Bununla derin bir nefes alalım. Bu senin hakkın.

Sahip olduğumuz her şeyin bu olduğuna inanıyorum. Bir tane daha. Oh iyi.

LINDA: "Ben bir Üstadım ve bu gerçeği ben tanımlıyorum."

ADAMUS: Kesinlikle! Bu iyi bir özet. "Ben Bir Üstadım." Artık üstad olma halini veya üstadlık elde etmeye çalışmıyorsunuz. Biz bunun ötesindeyiz. Ya Üstatsınızdır ya da değilsinizdir. Eğer değilseniz, ayrılma zamanı. Eğer öyleyseniz, burada, bu gezegende bulunma sebebinizle, tutkunuz-misyonunuzla  ilerleyelim.

Bazılarınız bunu sürekli olarak kazanmaya çalışmanız gerektiğini düşünüyor veya realitenize bakıp, “Fakat benim bir Üstat olduğumun onaylanmasına ihtiyacım var. 'ooh' ve 'ahh' için diğer insanlara ihtiyacım var. Sihirli numaralar yapmam gerek." Bir Üstat olduğunuza karar verene kadar bunu asla elde edemezsiniz. İçeride bir Üstat olarak hakkınızı kabul edene kadar dış doğrulamayı alamayacaksınız. Bu kadar. Bu kadar basit. Ve sonra Üstat olarak realitenizi tanımladığınızı fark edersiniz. Başka hiç kimse tanımlamaz. Etrafınızdaki diğer gerçekliklerin farkındasınız ama “Ben Üstadım” diyorsunuz. Gerçeği ben tanımlıyorum.” Kitle bilinci değil, eski aileleriniz veya bunun gibi bir şey değil, “gerçekliğimi ben tanımlıyorum”.

O noktada neyin önemli olduğunu anlarsınız ve önemli olan para ve ilişkiler değildir. Seksi olmak değildir ya da tüm bu unvanların adınızın, diplomalarınızın arkasında olması değildir. Bunların hepsinin ilginç bir deneyim olduğunun farkındasınız ama neyin önemli olduğunu anlamaya başlıyorsunuz. Ve aslında olan pek çok şey yok. İşin komik yanı, bunu fark ettiğinizde ve “Ben Üstadım”ı kabul ettiğinizde , diğer her şey yoluna giriyor. Bolluk, sağlık veya ilişkiler veya bunların hiçbirini düşünmenize bile gerek yok. Sadece oradalar. Üstatlıktayken, o sadece oradadır. Neden? Niye? Çünkü enerjiniz zaten biliyor. Bunun farkına varmanız an meselesi. Enerjiniz zaten bolluğu, bilgeliği, barışı, sevinci ve dengeli bir biyolojiyi nasıl ortaya çıkaracağını biliyor. O zaten biliyor ve size hizmet etmek için orada bekliyor.

“Ben Bir Üstadım” hakkınızı hissedin. “Ama dışarıdan bir şey görmem gerekiyor. İnsanların benden çok etkilenmesine ihtiyacım var” veya “Birdenbire su üzerinde yürüyebilmem gerekiyor.” diyerek, onu dışarıda test etmeye devam etmeyin. Bu asla olmayacak, çünkü bunun tek anlamı üstad olduğunuza inanmıyorsunuz, onay için kendi dışınıza bakıyorsunuzdur ve bu asla olmayacak. Uzun, uzun, uzun bir arayış içinde olacaksınız . Bir Üstat olarak hakkınızı, enerjinizi, realitenizi kabul ettiğiniz an, o zaman sihir gerçekleşir ve o zaman artık önemli değildir. Hepsi öylece oradadır.

Yani, çok, çok, çok, çok harika yanıtlar vardı. Sahip olduklarımızdan çok etkilendim. 3-4 yıl önce böyle olmazdı.

Linda, Cauldre'den duyabilmeniz için birkaç tane daha toplamasını istedim. Kısa listeye dahil edilmediler, ancak bahsetmeye değerler.

LINDA: Tamam. Hepsini okumamı ister misin?

ADAMUS: Birincisi.

LINDA: Birincisi mi?

ADAMUS: Yemek yememde bir sakınca yok, değil mi? Bu oldukça iyi.

LINDA: Ben sarhoş oldum (kahkahalar, biraz alkış ve alkış).

ADAMUS: Tamam. Burada neyimiz var? Listeye girmeyenlerden bazıları. Bunu ilkini seviyorum.

LINDA: “Hayatımın yazarı olmaya hakkım var.”

ADAMUS: Ben bu şiirsel yolu seviyorum. "Hayatımın yazarı benim. Senaryoyu başka kimse yazmayacak. Ben yazarım.”

LINDA: Bunu sen mi yazdın?

ADAMUS: Hayır, yazmadım.

LINDA: “Başkalarının deneyimlerinden sorumlu hissetmeme hakkım var.”

ADAMUS: Evet. Şimdi, bu çok önemli.

Siz sorumlu değilsiniz. Ve eğer onların sefil bir hayatları varsa, öyle olsun. Bunu, onların seçtiğini kabul edecek kadar bir Üstat olabilir misiniz?

Şimdi, size geldiklerinde ve sizden yol göstermenizi, ışığınızı ya da her neyse onu istediklerinde, artık harekete geçme zamanıdır. Ama bilirsiniz, sıradan bir insanla, aile üyeleriyle, arkadaşların sefil hayatıyla, merhametli olun. Onlar onu seçiyorlar. Dünyanın sorunlarını üstlenmemek çok önemli.

LINDA: “Korsan olma hakkı.”

ADAMUS: Dahil edilmesi gerekiyordu, biliyorsun (birkaç kıkırdama). İyi. Sanırım bugün bunu diğer slaytlardan bazılarında kanıtladık. Sonraki.

LINDA: "Tıpkı bir insanla konuştuğumda olduğu gibi hayvanlar ve bitkilerle iletişim kurma ve diyalog kurma hakkı."

ADAMUS: Yani, hayvanlar ve bitkilerle diyalog hakkı. Keşke oraya bir nokta koysaydı, ama (cümleye) devam etmiş ve “gerisi neydi?”

LINDA: (yumuşak bir şekilde kıkırdar) "Tıpkı bir insanla konuştuğum zamanki gibi."

ADAMUS: "Tıpkı bir insanla konuştuğum zamanki gibi." Hayır. Hayır. Bitkiler ve hayvanlarla iletişim kuracaksanız; ne İngilizce, ne Almanca, ne Rusça ne de bunlar gibi  hiçbirini kullanmıyorsunuz. Bunları kullanmazsın. Bunu enerjisel bir şekilde yapıyorsunuz. Doğal bir iletişim duygunuz var. Belki listeyi biraz genişletirsek  “Sözsüz iletişim kurmak ve anlamak hakkınız var”. Köpeğinizle kelimelerle konuşmazsınız. Köpek diyor ki, "Ne bokundan bahsediyorlar?" (bazı kahkahalar) Enerjisel bir şekilde konuşuyorsunuz.

Şimdi, zihninizin bunu kelimelere döktüğünü duyacaksınız, sorun değil. Ama önce kelimelere dökmüyorsun. Yani köpeğinizle bağlantı kuruyorsunuz, Belle ile bağlantı kuruyorsunuz ve bunu hissediyorsunuz – ve bunu kelimelere dökmemek biraz zor – ama bu sadece bu sevgi duygusu ve başka ne var?

LINDA: Bu enerjidir. Enerjiyi hissediyorlar.

ADAMUS: Onu kelimelere dökmek zorunda değilsin. Şimdi, zihninizin “Tamam, bunu 'sevgi', 'kabul' ve 'seni özlüyorum'a çevirmemiz gerekiyor” dediğini duyabilirsiniz, ancak ilettiğiniz bu değil. İnsan olmayan diğer şeylerle insani terimlerle konuşmuyorsun. Bunu psişik olarak hissediyorsunuz ve sorun değil – zihniniz bir kelime ekleyeceğim, sorun değil – ama ilk sıra bunu enerjisel olarak yapmaktır. Yani, burada Joanne ile böyle iletişim kurarken, kelimeleri kullanmak zorunda değilim. Kelimeler şu anda dikkati dağıtıyor ama sana çok güzel bir şey iletiyorum. Ve kelimelere ihtiyacı yok ve onu anlamak için kelimelere ihtiyacınız yok. O orada.

Tamam, anladığınızdan emin olmak için bunu istedim. Dil kullanmayı bırakın. Daha yüksek bir iletişim türü vardır. İyi.

LINDA: “Bir daha hiçbir yerde enkarne olmama hakkı” (bazı kıkırdamalar).

ADAMUS: Evet! (Adamus kıkırdar) Bunu biraz okuyun – ifadeyi aslında ilk yazıldığı şekilde okuyun.

LINDA: "Bir daha asla hiçbir yerde enkarne olmama hakkı!!!"

ADAMUS: Evet. İyi tamam. Bence kendisi için konuşuyor. Ve bu arada, (enkarne olmak) zorunda değilsin. Zorunda değilsin.

LINDA: Ondan sonra bir sürü ünlem işareti var.

ADAMUS: Var, evet! Bunun Şambra için çok uygun olduğunu düşündüm, “Bir daha asla enkarne olmayacağım.” Yine de bir alternatif var. Alt'ta bunun hakkında konuşacağız. Peki. Sonraki.

LINDA: "Herhangi bir Büyük Yükselmiş Üstat tarafından verilen tavsiyeleri görmezden gelme ve onun yerine kendi deneyimimi seçme hakkı" (Adamus orta parmağını gösterir, seyirciler “Oha!!” diye bağırır ve kahkahalar). Oh, buna geri döndük.

ADAMUS: Hayır, hayır! Bana verilen buydu (Adamus kıkırdar). Kelimelerin ötesinde hissettiğim şey bu. Bu kişi gerçekten neyi iletmeye çalışıyordu? Mmm (Adamus tekrar orta parmağını gösterir ve daha fazla kıkırdar). İyi. Ve sonuncusu.

LINDA: Bugüne yakışır şekilde – aynen yazıldığı gibi okuyorum – “Kibirli ve orospu çocuğu olma hakkı” (birkaç kıkırdama).

ADAMUS: Bunu doğru okuduğunu sanmıyorum.

LINDA: "Kibirli ve orospu çocuğu olma hakkı."

ADAMUS: Evet. Kibirli ve orospu çocuğu olma hakkı . Peki. Tamam.

LINDA: Doğru anladığımızdan emin olmak için tekrar okuyalım (kahkahalar).

ADAMUS: Sadece o kelimeyi tekrar söylemek istiyorsun, değil mi? (daha fazla kıkırdar). Peki. Tamam.

Gerçek Üstat Haklarını gerçekten hissetmek için bir dakikanızı ayıralım. Bunların her biri sizin hakkınız ve bunlardan çok daha fazlası var. Gerçekten uzun bir liste yapabiliriz. Yine de onu damıtmak istedim. Bunlar sizin  haklarınız. Onu kazanmak zorunda değilsiniz. Bu zor değil. Başka bir yerde değil, her biri tam burada. ve hemen şimdi “Güvenli” ile başlayalım.

Güvende olmaya hakkınız var. Bunu anladınız mı? Yani, fiziksel olarak güvenli olma, duygusal olarak güvenli olma, finansal olarak güvenli olma. Suç ve karanlıkla dolu bir dünyada bile güvende olma hakkınız var.

Bunu hakkı seçebilirsiniz ya da tartışabilirsiniz ya da “Pekala, bunun birazını alacağım” diyebilirsiniz. Ama tamamen güvende olma hakkınız var. Ve bu da, etrafınızda sizi koruyan bir grup meleğin olması demek değil. Bunu yapan sizin kendi ruhunuz, kendi enerjinizdir.

Bir fırtınanın ortasında olabilirsiniz, bir kaosun ortasında, ki gezegen tam da şu anda bunun içinden geçiyor, ve sizin güvende olma hakkınız var. Bu hakkı kabullenecek misiniz? Pekala. 

Hadi güzel, derin bir nefes alalım.

 

Bir Şambra Üstad

Değişeceğiz. Sert bir enerji değişimi yapacağız ve şimdi ışıklar kapalıyken Merabh'ımıza gideceğiz ve küçük bir müzikle başlayacağız.

Yine de Merabh'a girerken birkaç güzel derin nefes alalım ve buna bir hikaye olarak başlayacağım. Ve orada hazır olduğunda bana haber ver.

(müzik başlar)

İyi bir derin nefes alın.

İlginç olan şu ki, bugün çok şey yaşadık, çok fazla söz vardı, kötü sözler de vardı. Ama bir an için enerjileri hissedin. Bir şeyleri hissetme hakkınız var, birçok farklı seviyedeki iletişimi.

Bu hikaye çok gerçek bir hikaye. Bu bir Şambra hakkında, gerçek bir Üstat. Gerçek bir Üstat.

Uzun zaman önce gezegene gelen pek çoğunuz gibiydi ve yaşamın erken dönemlerinde neden geldiği biyolojik aileye geldiğini merak etti. Hiç doğru gelmedi. Hiçbir zaman gerçekten ailenin bir üyesi gibi hissetmedi. Fena bir aile değildi. Bazı suistimaller vardı, ama olağanüstü bir şey değildi. Ama asla onlardan biri gibi hissetmedi.

Çok erken yaşta, erken yaşta, evin önünde çimenlerde oturup, “Bir gün bu yerden kaçacağım” diyerek hayal kurarken onu gördüğümü hatırlıyorum. Sadece ailesi ve evi değil, “yer” bir nevi enerji, gerçeklik gibi anlamlara geliyor. "Bir gün bu yerden kaçacağım. Bir gün dünyayı görmeye gideceğim. Bir gün kalbimi takip edebileceğim.”

Çok kararlı, çok güzel o günde, onu izlediğimi hatırlıyorum

Hiç de harika bir öğrenci değildi. Okulla pek ilgilenmezdi. Ve ilginçti çünkü insanlarla arası çok iyiydi ama çok arkadaşı yoktu, çok arkadaş istemiyordu; kendine bolca zaman ayırmanın önemli olduğunu fark etti.

Çekiciydi ve erkekler onun peşinden koştular. Ama, bilirsiniz, onun içinde var olan bir şey vardı, bir tür, şey, sanırım ilişkilere fazla karışmamak için bir güvenlik ağı diyebilirsiniz, çünkü eninde sonunda nereye gideceğini biliyordu, buna yer yoktu.  Maalesef, sanırım, ama yer yoktu.

Liseden kısa bir süre sonra, nispeten erken yaşta evden ayrıldı ve üniversiteye gitti, psikoloji ve sağlık okudu. Hiç bu kadar derse  girmemişti, sadece oraya gidip ellerini (işin) içine sokmak istiyordu. İşi yapmak istiyordu, sadece çalışmak değil.

Sonunda tüm okul eğitimini tamamladı ve iş dünyasına girdi. Ve hayalleri ve hedefleri, diğer insanlara yardım etme isteği sistem tarafından, bürokrasi tarafından, insanların egoları ve onların gerçek dünya dedikleri, gerçek dünyaya girdiğinizde olan her şey ( ki bu gerçekten gerçek dünya değil) tarafından ezildiği için çok hayal kırıklığına uğradı - çok hayal kırıklığına uğradı. 

Bu arada evlendi ve ilişki iyiydi, ama sadece iyiydi. Kendini hiçbir zaman tamamiyle ilişkinin içine bırakamadı. Bu konuda biraz kötü hissediyordu ama buna engel olamıyordu. Sadece tamamen içine dalamadı. Kendi ruhunun başka birinin içine bu kadar girmesine izin veremezdi.

Seyahat etmeyi severdi. Ah, hiçbir şey için tek seferde tek bir yerde kalamazdı. Kendini araba sürerken buldu. Arabası muhtemelen onun için en önemli şeydi - sahip olduğu araba ne olursa olsun, arabası - çünkü bu onun özgürlüğüydü. O arabaya atlar ve sadece sürer, yol boyunca insanlarla tanışırdı. Bir süreliğine iş bulup çalışırdı, ama asla çok uzun sürmezdi. Bakıcı olarak çalışırdı. Aynı zamanda mükemmel bir öğretmendi. Ama asla uzun süre dayanamazdı.

Kırmızı Çember’i 15 yıldan fazla bir süre önce buldu. Hm (boğuluyor).Duygusallaşan ben değilim, o. Kırmızı Çember’i buldu ve yuvada olduğunu biliyordu. Heh! Bunlar onun insanlarıydı, hayatında onun için herkesten daha önemli olanlar, şimdiye kadar tanıştığı herkesten daha önemli. Yuvadaydı.

Kendini farklı toplantılara ve çalıştaylara giderken buldu. Kırmızı Çember öğretmeni ve ardından mentor öğretmen oldu. Özellikle COVID vurduğunda ve seyahatlerini azaltmak ve burada Şambra ile olmayı azaltmak zorunda kaldığında, bu onun için zordu.

Ve sonra geçen yıl ya da  - peki, biraz daha geri almama izin verin, 2020 de. O gerçekleştirimini yaptı. Gerçekleştiğini anladı. Artık direnmiyordu. Onunla teorik olarak ilgilenmiyordu. Bir gün tabi ki  arabada kendi kendine  “Ben gerçekleştim” dedi ve sonra öyle de oldu.

Ve o noktada ondan çok fazla şey serbest bırakılmış gibiydi. O kadar çok endişe, şüphe ve güvensizlik ve “ya olsaydı”lar ve aniden “Ben gerçekleştim” oldu. Ve gökten büyük bir yıldırım düşmedi ve melekler arabasının etrafında dans etmedi. O geceyi aslında bir kamp alanında kamp ateşi yakarak geçirdi, etrafta başka kimse yoktu. Sadece ateşe bakmak ve gerçekleştirimini yapmış olmanın  gerçekten ne anlama geldiğini anlamak. O kadar incelikli ve o kadar güzel ki.

Sonra yaklaşık bir yıl önce dedi ki, “Biliyorsun, gidiyorum. Gideceğim ama bunu kendi yolumla yapacağım.”.

Ve  bu zordu çünkü o mücadele etti. Dedi ki, "Biliyorsun, belki de gezegende kalmalıyım. Belki Adamus burada ışığımı ve diğer her şeyi parlatmamı istiyor.” Ama sonunda, “Hayır, istediğimi seçiyorum . Nasıl öleceğimi bile seçiyorum.”dedi. Geçen yılın daha iyi bir kısmını arkadaşları ziyaret ederek, çok sevdiği yerleri ziyaret ederek, bir şeyleri kapatarak, bir şeyleri toparlayarak geçirdi. Dram yok. Hiçbiri. Öfke yok. Hayır, uzun, uzun, uzun süre tüm bunlardan vazgeçmişti. Üzüntü yok.

Ve sonra bir gün kendi başına kamp alanına gitti – bir gün geçenlerde kamp alanına kendi başına gitti – oturdu ve sadece suya baktı, arabasını okşadı, hm, arabasıyla konuştu, yaşamını ve aydınlanması hakkında düşündü ve sonra suya, daha doğrusu göle ya da okyanusa doğru yürümeye başladı.

Oraya doğru yürümeye başladı. İlk başta, sudan ayaklarına vuran soğuğu, ayağınıza ilk çarptığında aldığınız uyarıyı hissedebiliyordu. Farkındalık, “Ooh, bu su ve soğuk.”

Dizlerinin üstüne çöktü ve fark etti, “Eh, gerçekten çok soğuk. Heh, belki de gitmek için daha iyi bir yol seçmeliydim. Ama hayır, hayır. Bu şekilde planladım.” Ve su beline kadar ulaştığında, çoktan gitmişti.

O karşıya geçti. Fiziksel bedeni sanırım suda yürümeye devam etti. Bedenini şu ya da bu şekilde almayı gerçekten düşünmemişti,  sadece suya girmeye devam etti. Ama o ayrılmıştı.

Birkaç haftasını, fiziksel olmayan bir biçimde, gezegenin etrafında dolaşarak geçirdi, elbette, bazılarınızı ziyaret ederek ve diğer taraftan tüm bunların neyle ilgili olduğunu hissederek. Elbette pişmanlık yok. Hiçbir pişmanlık. Ve çok uzun zaman önce değil, sanırım Dünya saatinde yaklaşık bir hafta kadar önce, "Tamam, devam etme zamanı" dedi. Ve bunu yaptığında, kendini hemen Yükselmiş Üstatlar Kulübünde buldu.

Birçoğunuzun bildiği Patti Severance'dan bahsediyoruz. Patti'nin Ayrılması.

Patti bugün bizimle. Ağlıyor . Gözyaşlarıyla dolu – sizin için, ailesi için, şahsen tanıdıkları ve hatta hiç tanımadıkları, hiç tanışmadıkları, sadece ailesinin enerjisi için sevgi ve sevinç gözyaşlarıyla dolu. O bir Yükselmiş Üstattır.

Tabii hemen Sart, Kuderka ve geçiş yapmış olanların bir kısmı ile büyük bir kutlama ve onları görmenin sevinci yaşandı.

Şimdi büyük bir soruyu gündeme getiriyor, büyük bir soru.

Gitti. Acı değildi. Zor değildi. O gitti ve bunun onun yapabileceğin en kolay şey olduğunu söylediğimde benimle aynı fikirde olacak. Ve ona gerçek bir Üstat diyorum çünkü onun için bittiğini biliyordu. Ve yine, durumla ilgili herhangi bir uyuşturucu yoktu. Sadece bedeninden çıktı. Ve bunun nedeni tıbbi bir sorun ya da başka bir şey de değildi. Tam zamanıydı ve bu çok önemli bir şeyi gündeme getiriyor.

O gerçek bir Üstat çünkü yapmak istediği şeyde kalbinin peşinden gitti. Ama siz buradasınız, hala gezegendesiniz. Büyük bir soruyu gündeme getiriyor. Neden? Niye? Burada olmak zorunda değilsiniz.

Bu arada, çok, çok açık olmak istiyorum. Bu bir intihar değildi. İntihar, kişinin fiziksel bedeninin, fiziksel bedeninin yaşamının ve dolayısıyla beyninin hayatına son vermesidir.

Sadece çıkıp gittiğinizde, bu bir intihar değildir. Bedeni veya beyni tahrip etmiyorsunuz. Ayrılmayı bilinçli olarak seçiyorsunuz. Yani bu, kalmakla, ileri gitmekle ilgili böyle bir meseleyi gündeme getiriyor.

Şimdi, sadece enerjisi yoktu. Dedi ki, "Bu gezegende 70 yılı aşkın bir süredir buradayım. Yorgunum, işim bitti ve mutluyum. Geri kalanınız kalırsa sorun değil ama şimdi benim gitme zamanım geldi.”

O yüzden bugün burada, her şeyden önce, sevgisini ve selamını göndermek için, ama size çok anlamlı bir soru sormak için burada: “Kalbinizin içine bakın, kalmak istiyor musunuz?”

O yapmadı. Kalbinizin içine bakıyor ve diyor ki, “Şimdi, burada kararsız olmak diye birşey yok.“Şey, belki; belki değil."gibi.  Kalmak istiyor musun?”

Ve eğer kalırsanız, bir Üstat olarak haklarınızı talep etmenin zamanıdır. Onsuz yapamazsınız. Çok fazla acıtacak. Bu işe  'belki' ile giremezsiniz.

Kalmak istiyorsan hakkınızı talep edin- sahip çıkın. Kalmak istemiyorsanız, gidebilirsiniz.

Ruhunuz (spirit), fiziksel bedeninizi fiziksel olarak ölmeden önce gerçekten terk eder. 

Gittiniz. Bu noktada sadece bir tür robo modunda. Günler olabilir, ama öldü. Ve o, bugün o çok derin soruyu soruyor, "Ne yapmak istersin?"

(Duraklama)

Onu gezegende sonuna kadar dayanmak konusunda  -Yükselmiş bir Üstat olduğunuzda bunu yapamazsınız- hiçbir pişmanlık ya da suçluluk duymuyor.  Hiçbir şekilde. Ama bunu çok, çok net bir şekilde, kendi içinizde açıkça belirtmenizi istiyor: Kalmayı mı seçiyorsunuz ve bu nedenle enerjinizin size hizmet etmesini mi seçiyorsunuz? Yoksa ayrılmak mı istiyorsun, Arası yok. Onun sözleri, benim değil.

Hadi güzel, derin bir nefes alalım.

Sevgili Patti, sevgili Patti. Oh, çoğunuz onu şahsen tanıyordunuz. Birçok kez buradaydı, birçok kez toplantılara geldi. O artık bir Yükselmiş Üstat. Buna ne dersiniz? Buna ne dersiniz? (seyirciler alkışlar) Evet, bir alkışı hak ediyor.

Ve şu anda Cauldre'nin sorusunu yanıtlayarak, "Evet, gerçekten bir Yükselmiş Üstatlar Kulübü var" diyor. (bazıları kıkırdar) "Gerçekten var ve bu büyüleyici, muhteşem."

Şimdi tüm bu soruya, soruna güzel bir derin nefes alalım. Kalmak, kalmamak. Bunu daha önce konuşmuştuk ama kalmayı seçerseniz haklarınızı aramanın zamanı geldi. Onlara ihtiyacınız olacak ve lanet olsun, onlar zaten sizin haklarınız. Öyleyse onları kabul edin.

Ayrılmayı seçerseniz, – onun sözleri şimdi ortaya çıkıyor – ayrılmayı seçerseniz,oyalanmayın Beş yıl boyunca oyun gibi oynamayın, “Gidecek miyim, gitmeyecek miyim?” çünkü kendi pembe dizinize dahil olacaksınız. Yapmak istediğiniz şey sadece bir karar vermek ve sonra onu yapmak. Onun sözleri.

Burada güzel, derin bir nefes alalım.

Şimdi, onu bir noktada, belki bir sonraki Merlin etkinliğinde ya da ondan sonrakinde bir kanal için gündeme getirip getirmeyeceğimizi bilmek istiyor. Sen sadece Yükselmiş bir Üstat olmalısın. Biraz sakinleş. (birkaç yumuşak kıkırdama).

Yani, şu anda sahip olduğumuz harika bir zaman, çok değişen bir zaman. Kalacaksanız hakkınızı  talep edin..

Alt için hazırlanırken, Bankta Oturma Sanatı Serisini sona erdirirken, bununla birlikte güzel bir derin nefes alalım.

Güzel, derin bir nefes ve tüm yaratılışta her şeyin yolunda olduğunu her zaman hatırlayın.

Bununla birlikte, teşekkür ederim.

Ben Egemen Alanın Adamus'uyum. Teşekkürler (seyirciler alkışlar).Zeynep Aydoğdu - Hikmet Canbay