• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

ALT DİZİSİ "ŞAUD: 11"

KIRMIZI ÇEMBER MATERYALLERİ

ALT Serisi; Şaud 11

Geoffrey Hoppe tarafından yapılan ADAMUS SAINT-GERMAIN kanallığı,

5 Ağustos 2023 tarihinde Kırmızı Çember’e sunulmuştur

 

www.crimsoncircle.com     www.kirmizicember.com

 

 

 

Ben Ben'im, St. Germain'in Adamus'u.

 

Ben de hayatım boyunca bu anı bekledim (kahkahalar, bu videoya atıfta bulunarak). Oh, gerçekten, sizin bilebileceğinizden çok daha fazla bekledim. Ve sırf, sırf bu da değil - mmm, mmm! Kekim ve kahvem. Birazdan o ana geri döneceğiz. Ama - ah! - teşekkür ederim, canım. Öhö! Öhö! Bu tarafa.

 

KERRI: Oh, üzgünüm.

 

ADAMUS: Evet, teşekkür ederim. Oh, küçük bir kahve (Kerri'nin elinde küçük bir parça pasta ve üzerinde mum olan bir tepsi vardır).

 

KERRI: Mutlu yıllar.

 

ADAMUS: Teşekkür ederim. Teşekkür ederim, teşekkür ederim. Oh.

 

KERRI VE İZLEYİCİLER: (şarkı söyleyerek) Mutlu yıllar sana. Mutlu yıllar sana. Mutlu yıllar, sevgili Adamus. Mutlu yıllar sana (alkışlar ve tezahüratlar).

 

ADAMUS: Teşekkür ederim. Teşekkür ederim, teşekkür ederim. Teşekkür ederim.

 

KERRI: Yemek zorunda değilsin. Geri götüreceğim.

 

ADAMUS: Ben bir taneyim.

 

KERRI: Sen bir tanesin.

 

ADAMUS: Evet, evet.

 

KERRI: Benim bir tanem.

 

ADAMUS: Evet.

 

KERRI: Çok teşekkür ederim. Seni seviyorum.

 

ADAMUS: Üfleyeyim mi?

 

KERRI: Yapmamı ister misin?

 

ADAMUS: Hayır (kahkahalar). Teşekkür ederim (mumu üfler). Teşekkür ederim (Adamus kıkırdar). Ah, evet. Şaud'u başlatmak için ne güzel bir yol.

 

Evet, geçenlerde benim doğum günümdü. Yükselmiş Üstatlar Kulübü'nde büyük bir kutlama yaptık. Oda; yemek, müzik, dans, şakalar ve eğlenceyle doluydu. Bir sürü şey oynadık, şey, sizin sahip olduğunuz gibi videolarımız yok; sadece hayal ediyoruz ve aniden herkes hayal ettiği şeyi görebiliyor. Bana, onlarla geçirdiğim çok duygusal anları gösterdiler. Geçmiş hayatıma dair güzel anıları canlandırdılar ve tabii ki en çok kristalde geçirdiğim zamandan bahsettiler (bazı kıkırdamalar). Muhtemelen bu hikayeyi size henüz anlatmamışımdır (Adamus kıkırdar). Hayır, destansıydı. Senin de şu anda olduğun gibi kapana kısılmışdım. Destansıydı. Hayır, sen de öylesin. Hayır, "Ama ben bir Yükselmiş Üstadım." diyorsun. Marco, sen Yükselmiş Üstatsın. "Kapana kısılmak da ne demek?" Ve hâlâ kapana kısılmış durumdasın.

 

MARCO: Ah, lanet olsun, hayır.

 

ADAMUS: Hayır, hayır, öylesin. Oh, evet, evet! Kapana kısılmadığını sanıyorsun. Biliyorsun, aydınlanmış bir Üstat bile hapiste olabilir. Demek istediğim, aslında hapiste bir sürü aydınlanmış Üstat var. Bir yönden özgürsünüz. Kendi içinizde özgürsünüz. Tüm bu hapishane duvarlarının sadece bir illüzyon olduğunu fark edersiniz. Ama başka bir anlamda, hala kapana kısılmış durumdasınız. Hâlâ kapana kısılmış durumdasın.

 

MARCO: Ateş Duvarı.

 

ADAMUS: Ateş Duvarı mı?

 

MARCO: Ateş Duvarı.

 

ADAMUS: İçeride misin, dışarıda mısın?

 

MARCO: Oh! Hala oradayım.

 

ADAMUS: Hala Ateş Duvarı'nda mısın?

 

MARCO: Biliyorum! Ama sorun yok.

 

ADAMUS: Şey, hayır. Aslında, Ateş Duvarında olmak, bu büyük bir felsefi tartışma. Hala Ateş Duvarı'nda mısın? Hiç geçtin mi? Hâlâ milyarlarca, trilyonlarca ve oktilyonlarca parçaya bölünmüş Ateş Duvarında mısın ve şu anda parçalanma deneyiminden geçip ışığını bir araya mı getiriyorsun? Ve bunun bir önemi var mı?

 

MARCO: Şey, sen böyle söyleyince (kıkırdarlar). Evet, eninde sonunda ...

 

ADAMUS: Bedenlenmiş bir Üstat olabilirsiniz ama yine de bir hapishanede sıkışıp kalabilirsiniz. Ama biz bugün bunu aşacağız. Size hemen şimdi sonunu söyleyeceğim. Biz (duvarları) kırmaya başlayacağız. İçinizden birkaçı bunu yapacak ve diğerleri de onu takip edecek. Bu, hayatınız boyunca beklediğiniz o andır. Hm, hm, hm. Evet (bazı alkışlar).

 

MARCO: Yaşasın!

 

ADAMUS: Ve şimdi, biraz küçük bir tartışma. Teşekkür ederim.

 

MARCO: Oh!

 

ADAMUS: Evet, bitti (bazı kıkırdamalar). Biraz küçük bir tartışma. Cauldre böyle şeyler hakkında konuştuğumda bana çok kızıyor. Şöyle diyor, "Ama Adamus, büyük sözler veriyorsun. Ya gerçekleşmezse?" Umurumda değil. Ben Yükselmiş Üstatlar Kulübündeyim (daha fazla kıkırdama). Bunu dikkatle izliyoruz ve enerjileri ve akışı hissediyoruz ve bir şeyin gerçekten hazır olduğu zamanı bilirim ve o gün bugündür.

 

 

 

Serbest kalma  Zamanı

 

Bu, diyeceğim o ki, birçoğunuz için oldukça destansı bir an, bir dönüm noktası olacak. Artık serbest kalma zamanı. Ve yine, birçoğunuz gerçekten bedenlenmiş Üstatlarsınız ama hâlâ bu kitlesel bilinç, zaman, mekân ve yerçekimi hapishanesinde kilitlisiniz. İşte beklediğiniz ALT budur. Bu ALT'tır ve bunun hakkında daha fazla konuşacağız, ama ALT yolunuza devam etmek için savaşmak zorunda olmanın, çaba sarf etmenin, bu gezegenin güçleriyle mücadele etmek zorunda olmanın tam tersidir. Sadece kabul etmek. Bu serbest kalmaktır. Bu serbest kalmaktır. Süreci hemen şimdi başlatacağız.

 

Siz buna öncülük ediyordunuz ve evet, inanılmaz bir bilgeliğe sahipsiniz ve sizler muhteşem varlıklarsınız. Ama hala havada bir şeylerin olacağına dair bir his var. Aranızda son zamanlarda böyle hisseden oldu mu? Bir şey olmak üzere ve ne olduğunu bilmiyorsunuz. Şarkının dediği gibi, "bu gece havada" - ya da bu öğleden sonra - ve öyledir.

 

Çok heyecanlıyım. Bu gerçekten benim için büyük bir an, çünkü bu konuda çok uzun zamandır birlikte çalışıyoruz ve inanılmaz bir ilerleme kaydettik. Kaydettiniz. Çok derinlere daldınız ve bu acı veriyor. Zaman zaman kim olduğunuzu merak etmek, doğru şeyi yapıp yapmadığınızı düşünmek; zaman zaman da her şeyden geri çekilmek istemek gerçekten acı veriyor. Birçoğunuz zaman zaman var olmak bile istemiyorsunuz, çünkü bununla nasıl başa çıkacağınızı bilmiyorsunuz. Ve onu deniyorsunuz, bunu deniyorsunuz. Bunlar bir dereceye kadar işe yarıyor ama Benliğinizin ve ruhunuzun derin tatminini sağlamıyor.

 

Buraya kadar geldik, Cennetin Haçı'ndan bu yana kaç ay geçti ve bu ışık, bilinç şimdi yayılıyor, gerçekten içinize yayılıyor ve daha da fazlasını getirmenize izin veriyor. Ve şimdi gerçekten ALT'ın zamanı geldi ve ALT, sizin ve diğer insanların yaşam biçiminin tamamen tersine çevrilmesidir. Geçmişteki yaşam şablonu; çok çalışmanız ve zorlu bir şekilde ölmeniz, sonra da aynı şeyi yapmak üzere bir başka yaşam için geri gelmeniz şeklindeydi. Biz bunu değiştireceğiz. Değiştirmek zorundayız. Zaten değiştirilmeye başlandı bile. Şimdi tek yapmamız gereken şey, neler olup bittiğinin farkına varmak ve bunu kabul etmek, buna izin vermektir.

 

Haydi bununla derin bir nefes alalım.

 

Geçen ayın benim için biraz zorlu geçtiğini söylemeliyim, oldukça zordu. Son bir ay içinde daha fazla müşteri hizmetleri çağrısı aldım (kahkahalar). Kırmızı Çember’den  bahsetmiyorum, onların kendi sorunları var. Yükselmiş Üstatlar Kulübü'ndeki benden bahsediyorum. Daha çok arıyorsunuz.

 

Şimdi, yıllar önce bu oldukça zordu. Yani, çok fazla çaresizlik çağrısı vardı. Ama şu anda çok fazla telefon alıyorum, sizinle çok fazla gece görüşmesi yapıyorum. Sinir bozucu. Yani, yılgınsınız (bazı kıkırdamalar). Ve moral bozucu. Bıkkınsınız. "Ne zaman olacak? Ne olacak? Bütün bunları nasıl aşacağım? Bu bedeni nasıl aşacağım?" Lanet olsun, son zamanlarda kaçınızın canı yanıyor? Ağrılar ve sızılar, "Ah! Adamus, bu bedenden ne zaman kurtulacağım? Ne zaman olacak? Yaptığım onca çalışma, onca itme, dövüşme, yumruklama ve nefes alma ne zaman sonuç verecek? Ne zaman gerçekten işe yarayacak? Bu zorlu yolda daha ne kadar ilerlemek zorundayım? Çünkü bundan bıktım ve yoruldum." diyorsunuz.

 

Geçtiğimiz ay - tabii ki doğum günü ayım - diğer zamanlardan daha fazla duyduğum şey buydu. Ve bu iyi bir şey. Hayır, bu iyi. Hepinizle uğraşmak zorunda olduğum için biraz şikayet ediyorum, ama iyi ki varsınız... bu neredeyse bir öfke gibi. Sonra da kızgın olduğunuz için kendinizi kötü hissediyorsunuz, çünkü ruhani bir insan olmanız gerekiyor. Saçmalık! Bu öfke içinizdeki bir şeyi harekete geçiriyor. Kızgın olmakta, "Ne zaman aşacağım - yani ne zaman gerçekten aşacağım?" demekte sorun yok! Aşamalı atılımlar yaptınız, pek çok güzel, bilirsiniz, küçük aydınlanmalar yaşadınız ama "Tüm bu zaman ve mekan, beden ve zihin kavramını ne zaman aşacağım? Bundan bıktım usandım ve artık daha fazla ders yada Şaud yapmaya devam etmek istemiyorum. Bunu yapmak zorundayız yoksa ne yaparız." diyorsunuz.

 

Bu yüzden öfkenizi topluyordum (birkaç kıkırdama ve bir kadın "Oh!" der). Evet, oh! ("Ve kadın onunla ne yapıyorsun)?" diye sorar) Ve onunla ne yapıyorum? Bugün onu size geri fırlatacağım (daha fazla kıkırdama). Ne... (Adamus öksürür ve göğsünü sıvazlar) Ne yapacağımı sanıyorsunuz? Zavallı Cauldre boğuluyor.

 

Bu öfkeyi hissediyorum, bir araya getiriyorum ve sorun yok. Öfkenin iyi olduğunu kabul edebilir misiniz? "Ruhani bir insan" için bile. Biliyorsunuz, aslında öfkenizi bastırmaya çalıştığınızda kendinize daha çok zarar veriyorsunuz ve "Her şey yoluna girecek. Her şey yolunda."diyorsunuz.  Hayır! Her şey yolunda değil! Hayır, her şey yolunda değil. Bu yaşama hercai menekşe olmak için gelmediniz, sadece sevgi, ışık ve neşe olmaya çalışmak için gelmediniz. Bu yaşama, kendinizde ve bu gezegende bazı önemli değişiklikler yapmak için geldiniz. Öfke iyidir. Aslında gerçekten hoşuma gidiyor, çünkü bazılarınıza ilham veriyor.

 

Sorun değil. Bununla derin bir nefes alın ya da herhangi bir şey yapın - ayaklarınızı yere vurun, ne isterseniz yapın - bu öfkeye, bu hayal kırıklığına, bu "Artık değişmeli. Bir şeyler değişmeli. Bunun olmamasından, işlerin bu kadar yavaş ilerlemesinden bıktım usandım." halinize nefes alın. Ve iyi haber şu ki öyle. Yani, tüm bunlar aynı anda bir araya geliyor. Cennetin Haçı var, ışığınız geliyor. Aslında bazen arkama yaslanıp gülmek zorunda kalıyorum - muhtemelen bunun komik olduğunu düşünmüyorsunuz - sizi bu kadar kızdıran, sinirlendiren, üzen, hüsrana uğratan ve bir şeylerin değişmesi gerektiğini hissettiren sizin ışığınız.

 

Bir an için bunu hissedin. Bu yeni ışık düzeyine sahipsiniz, Yeni Işık içeri giriyor ve kendisini ,tüm o eski şeylerin üzerinde parlatıyor - bu gerçeklikte kapana kısılmış olma hissi, hala ... kendinizle, insanla daha fazla bağlantınız var, ama hala ruhunuz olarak kendinizle bağlantıda değilsiniz - ve bu ışık içeri giriyor ve bazı şeyleri sarsıyor. Bu hoş, pırıltılı bir ışık değil çünkü siz öyle olmasını istemiyorsunuz. Bir şeyleri sarsmasını, hareket ettirmesini, tam şu anda her şeyi kırıp geçmesini istiyorsunuz.

 

Yani bu ışık bir şeyleri sarsıyor ve bu iyi bir şey. Onu söndürmeye çalışmayın. Onu bastırmaya çalışmayın. O hayal kırıklığı ya da öfke hissini ya da sadece " Haaaarrh!!!" hissini dışa vurun. Sadece bağırmak istiyorsunuz ve bağırmanızda bir sakınca yok. Bunu şimdi yapmak istiyor musunuz? (bazı Şambmbra'lar "Evet" der) Tamam. Şimdi, bazı insanlar alınabilir ve "Hayır, sessiz ve sakin olmamız gerekiyor" diyebilir. Tabii ki hayır! Haydi çığlık atalım. Sadece aaaaaahh!!

 

İZLEYİCİLER (büyük bir coşkuyla): Aaaaaahh!! derler.

 

ADAMUS: Vay canına! Çok şey var...(kahkahalar) Evet. Pekala, tekrar yapın (daha fazla kıkırdama). İçeride çok fazla tutku var, şu anda bir şeyleri gerçekten harekete geçirmek için çok fazla arzu var ve zamanlama mükemmel. Her şey, Cennetin Haçı'yla, ışıkla, değişimle, şu anda bu gezegende olup bitenlerle bağlantılı. Ve gezegenin çıldırdığını biliyorsunuz. Yani, bunu biliyorsunuz. Tamam. Bu konuda benimle tartışmak isteyen var mı? (kıkırdamalar) Gezegen çıldırıyor. Beş milyon mil uzaktan izlemek ilginç, benim bakış açımdan, "Vay canına!"

 

Baktığınızda, sadece Vay be! diyorsunuz ve sonra da üzülüyorsunuz. Sanki artık hiçbir şey mantıklı gelmiyor. Dışarıdaki insanlar. Dışarıdaki insanlar. Kaçınız kötü sürücülerden, alışverişe gittiğinizde karşılaştığınız insanlardan ve hatta televizyonda gördüklerinizden bıktınız? Ve sadece, " Aaaaahhh!" Gezegen çıldırıyor, bu açık ve net, ve bu benim profesyonel analizim (daha fazla kahkaha). Ve bu  muhtemelen iyi bir şey. Eğer öyle olmasaydı, herkes kayıtsız kalsaydı, hiçbir şey değişmezdi. Hiçbir şey olmazdı.

 

Ama şu anda rehavete kapılamazsınız. Gezegende daha fazla bilinç var - bilirsiniz, şu anda yüzde olarak birkaç puan oynama var - 22 Mart öncesine göre daha fazla bilinç var. "Bu çok fazla değil" diye düşünüyorsunuz. Bu çok fazla. Çok fazla. Sadece birkaç puan daha fazla ışığın her şey üzerinde büyük bir etkisi var.

 

Bu, bir kere Gaia'yı onun ya da bizim düşündüğümüzden daha erken dışarı itiyor. Bu çok hızlı gerçekleşiyor. Gezegen, yani üzerinde yaşadığınız fiziksel gezegen, büyük değişimler geçiriyor. Ve muhtemelen nerede yaşadığınıza ya da hangi haberleri okuduğunuza bağlı olarak bunun farkına varıyorsunuz, ama bu gerçekleşiyor. Ve elbette, alarmcılar ya da neler olup bittiğini gerçekten anlamayanlar, "Araba kullanıyorsunuz ve tüm sorun bu" ve "Geri dönüşüm yapmıyorsunuz" diyorlar. Ama sorun bu değil. Gaia gidiyor ve o, yakında bunun hakkında konuşacak. Kızgınlıktan bahsediyorsunuz. Kızgın olduğumu düşünüyorsanız, Gaia, Merlin'in Işığı konferansında konuşana kadar bekleyin. Yani, muhtemelen iyi bir sebepten dolayı kızgın.

 

O gidiyor. O gitmek istemese bile ışık onu dışarı itiyor. Işık onu dışarı itiyor, bu yüzden insanlar fiziksel gerçeklik için, madde için sorumluluk alıyor. Sadece gezegen için değil. O bundan çok daha büyük. Gaia, onun adı bile değil. Bu uydurma isimlerden biri. Onun gerçek adını biliyor musun? Adamah. A-d-a-m-a-h, Adamah. Şu anda Gaia denilen şeyin orijinal İbranicesi. Ve biliyorum, "Adamah, Adamus. Hadi ama! Şaka yapıyor olmalısın!" diye düşündüğünüzü biliyorum (kahkahalar).Hayır, ben ciddiyim. Bu, insanlar için, biyoloji için orijinal şablonla, Adam Kadmon şablonuyla ilgilidir. Orijinal adı bu, Adamah. Şimdilik ondan Gaia olarak bahsedeceğim.

 

Yani Gaia gidiyor ve gezegen değişiyor ve bu da, insanların uyanmasına neden oluyor. Oh, bu oluyor. Tanrım, okyanus neredeyse kaynıyor. Oldukça ısınıyor. Sanki jakuziniz yerine okyanusa gidip orada oturabilirsiniz. Ve bunun nedeni insanlar değil - çoğunlukla - insanlar gezegeni kötüye kullandıkları için olmuyor. Öyle değil. Elbette yapmamanız gereken bazı şeyler olduğunu öğreniyorsunuz. Fosil yakıtlardan uzaklaşıyorsunuz ama bunun nedeni, fosil yakıtların çok kötü olması değil. Çünkü artık uyanmanın ve o eski şeyleri kullanmayı bırakmanın zamanı geldi. Buradaki doğum günü pastamda tüm Colorado eyaletine aylarca yetecek kadar enerji var! Bu doğum günü pastasında. Ama henüz bunu kullanmadılar. Bu muhtemelen iyi bir şey, çünkü eğer buradaki tüm enerjiyi kullanacak bilince sahip değilseniz, dengeye sahip değilseniz, bu muhtemelen iyi bir şey değildir. Birileri çok incinecektir.

 

Yani, tüm bunlar şu anda gerçekleşiyor ve gezegen çıldırıyor. Ve siz şu anda bunun sadece ucunu görüyorsunuz, ama insanlar bağlantı kuramıyorlar - eskiden oldukları yerde; onlara bir tür bağlantı noktası, denge, rahatlık veren şeylerle bağlantı kuramıyorlar. Ne yapacaklarını bilmiyorlar. Nereye döneceklerini bilmiyorlar. Aşırı uçlara gidiyorlar. Muhtemelen bunu görüyorsunuzdur. Böyle bir durumda ne olur, çok kutuplaşırlar, çok aşırı uçlara giderler. Mantıklı düşünemezler bile. Bilirsiniz, bu gerçekten ölçüsüz düşünmektir. Ve temel insan psikolojisinde, insan bilincinde bazı temel değişimler olana kadar bu durum uzun bir süre daha devam edecek. Yani, insanlığın geri kalanı bunu anlasa da anlamasa da, onlar da büyük bir değişim içindeler. Bilinç açısından sizin bulunduğunuz yerde değiller ama bazı şeylerden geçiyorlar. Şu anda gezegende her şey o kadar hızlı değişiyor ki.

 

İçeri girmeye başlayan ışık fiziğin kendisini değiştiriyor. Son toplantımızda da bahsettiğim gibi, moleküler yapıyı değiştiriyor. Parçacıkların, bir atomun farklı bölümlerinin nasıl döndüğünü, birbirleriyle nasıl ilişki kurduğunu ve iletişim kurduğunu değiştiriyor. Özünde bu ışık her şeyin her şeyle iletişim kurma şeklini değiştiriyor. Bu oldukça büyük bir şey. Oldukça büyük.

 

Dünya çıldırıyor.

 

 

 

Çılgın Bir Dünya

 

Dünyanın çıldırdığına dair elinizde ne gibi örnekler var? Linda, ben doğum günü pastamdan bir ısırık alırken mikrofonu verir misin lütfen? Dünya nasıl çıldırıyor? Ne fark ettiniz? Birisi "Donald Trump" dedi (birkaç kıkırdama).

 

SCOTT: Ben, kendi adıma, sadece haberlere göz atarken bile kendimi kaptırıyorum, çünkü bugünlerde her manşet benim için tamamen çılgınca.

 

ADAMUS: Evet.

 

SCOTT: Hangisi olursa olsun, hangi site olursa olsun, hangi taraf olursa olsun. Her biri ve sadece görmek bile bir bağımlılık yapıyor. Yani, sadece sayfayı kaydırmak bile tam anlamıyla bağımlılık yapıyor.

 

ADAMUS: Bu devam ederken ne düşünüyorsun? Ne yapıyorsun ...

 

SCOTT: Tanrı'ya şükür artık o çılgın gemide olmadığımı kendime hatırlatmam gerekiyor. Bu artık kesinlikle onların gemisi.

 

ADAMUS: (kıkırdar) Doğru.

 

SCOTT: Ve ben her zaman - şu anda bulunduğumuz yerin bu olduğunu düşünüyorum, bu sadece bir şekilde olmak zorunda.

 

ADAMUS: Son zamanlarda seni etkileyen, seni gerçekten güldüren, dikkatini çeken  başlık neydi? (Scott kıkırdar)

 

SCOTT: Oh, duruşma başlıklarından herhangi birini ya da o hikayelerden herhangi birini seçebilirim.

 

ADAMUS: Evet. Çılgınca.

 

SCOTT: Sadece çılgınca.

 

ADAMUS: Çılgınca. Benzeri görülmemiş ve çılgınca.

 

SCOTT: Evet.

 

ADAMUS: Evet. Donald Trump'ın temel enerjilerine baktığında gerçekten neler olduğunu görüyorsun – mahkemelerden bahseden, Donald Trump'a yönelik suçlamalar...

 

SCOTT: Duymadıysan diye söylüyorum (güler).

 

ADAMUS: ... başına gelenler - evet! Burada başka yerlerden gelen pek çok insan var ve Donald'ı sevmiyorlar. Ama oradaki çekirdek enerjide gerçekten neler oluyor? Bir ABD başkanı tüm bu farklı şeylerle suçlanıyor.

 

SCOTT: Şey, şu var ...

 

ADAMUS: Ve şunu da eklemeliyim ki o siyasi partilerden birinin önde gelen adayı! (kahkahalar)

 

SCOTT: Biliyorum! Biliyorum!

 

ADAMUS: Hayır, bu dünya çılgın değil (daha fazla kıkırdama). Devam edin.

 

SCOTT: Her iki tarafta da çok fazla güç dinamiği var, çünkü olan biten her şeye rağmen iktidarda kalmaya çalışıyor ve diğer tarafta da herkes onu savunuyor, bilirsiniz, destekçileri.

 

ADAMUS: Evet.

 

SCOTT: Ve bu benim için hayret verici, bunu gördüğümde, "Tamam, ne kadar ahmakça ... nerede biter? Saf olmayı nerede bırakırsın?" diye düşünüyorum. Sadece, bilirsiniz, onunla ilgili 70'den fazla suçlamanın hiçbirine inanmamak.

 

ADAMUS: Evet.

 

SCOTT: "Oh, hayır. O hala benim adamım." diyorlar. Bilirsiniz, birileri bunu söyleyebilir. Ben değil. Ben bunu söylemiyorum.

 

ADAMUS: Doğru (Scott kıkırdar). Evet. Ve siyasetten bağımsız olarak, çünkü şu anda gerçekten siyasetle ilgili değil. Yani, bu ...

 

SCOTT: Ve sonra din ile de çok bağlantılı ve tüm bunlar - hala bir tür, bilirsiniz, Hıristiyanlık bunun içine çekiliyor.

 

ADAMUS: Bu büyük ölçüde güçle ilgili. Bu devam eden büyük bir kamusal güç oyunu. Yani aslında siyasetle ilgili bile değil ama insanları kutuplaştırıyor, üzüyor, kızdırıyor ve diğer insanların da kaçmak istemesine yol açıyor. Ve yine, bu olup biten pek çok çılgınca şeyin sadece bir örneği. Evet, öyle. Güzel.

 

Peki, dünyada başka nelerin çılgınlaştığını görüyorsunuz? Başka neleri fark ediyorsunuz?

 

Linda mikrofonu uzattığında herkes gülümsüyor (bazı kıkırdamalar). "Teşekkür ederim, Linda! Teşekkür ederim!" Çıldıran insanlarla ilgili ne fark ediyorsunuz?

 

AGI: Haberler ve diğer şeyler hakkında pek bir şey söyleyemem. Takip etmiyorum.

 

ADAMUS: Takip etmiyorsun, tamam.

 

AGI: Günlük olarak aklıma gelen şey, bilirsiniz, çok pratik şeyler gibi, artık insani değerleri görmüyorum.

 

ADAMUS: Değerler, evet. Bu sadece yaşlandığın için mi yoksa ... (kıkırdarlar)

 

AGI: Ben sadece eziğim. Bilmiyorum. Etrafıma bakıyorum ve hiçbir değer göremiyorum. İnsanlar birbirlerini kazıklıyor, güvenilmezler. Sanki - bilmiyorum - artık insanlarda dürüstlük kalmamış gibi.

 

ADAMUS: Evet. Yani, bu inanılmaz. Ve nihayetinde, bir çoğunun sanırım sizin deyiminizle ‘gerçek’le ilgisi var. İnsanlar gerçeği bulmaya çalışıyor ve bulamıyorlar. Bu da, değerlerde bir tür bozulmaya neden oluyor. Bazı değerlere sahip olmaya çalışıyorlar, ancak artık neyin doğru olduğunu bilmiyorlar, bu yüzden gerçekten hiçbir şeye sahip olamıyorlar. Evet, bunu izlemek inanılmaz.

 

AGI: Evet, ve pek çok insan görüyorum, bilirsiniz, koşullar tarafından yönetiliyorlar.

 

ADAMUS: Evet.

 

AGI: Ve kendi içlerinde sağlam bir dayanak noktası bulamıyorlar.

 

ADAMUS: Doğru.

 

AGI: Ve gerçekten de bu konuda söz sahibi olduklarını bilmiyorlar.

 

ADAMUS: Doğru.

 

AGI: Ve onlar sadece rüzgar estikçe dönüp duruyorlar.

 

ADAMUS: Evet.

 

AGI: Bunu görmek benim için biraz garip.

 

ADAMUS: Evet. Evet. Haklısın. Haklısın. Onlar sadece topraklanmış değiller. Değiller çünkü her şey değişiyor. Ve eskiden toprakladıkları şey artık orada değil. Her şey çok hızlı değişiyor. Ve sonra kayboluyorlar. Bir bakıma yürüyen zombiler gibiler. Onları cezbeden şey de dışarıda bulunan bu aşırı unsurlar - her tarafta aşırı unsurlar var - ve onlar aşırı şeylere yöneliyorlar. Drama ihtiyaçları var. Bundan beslenecek enerjiye ihtiyaçları var. Canlı hissetmeye ihtiyaçları var.

 

AGI: Ve internette çok fazla arama görüyorum. Yani, cevaplar için internete gitmek gibi. Bilirsiniz, Google (kıkırdar) ...

 

ADAMUS: Doğru, doğru.

 

AGI: ... ve diğer şeyler. Ve dışarıda çok fazla yanlış bilgi var. Yani, başlarına ne gelirse gelsin bunalıyorlar ve sadece dışarıya bakıyorlar ve her şey yıkıcı görünüyor. Bilirsiniz, dışarı çıktığınızda ve ... en azından, bilirsiniz, ben bunları çevremden ediniyorum, yani insanların hayatla nasıl başa çıkmaya çalıştıklarını görüyorum.

 

ADAMUS: Evet. Neredeyse umutsuzca bir gerçeği bulma çabası var. Ama bunu nerede buluyorsunuz? İnternette değil. Diğer insanlarda değil. Ve o zaman gerçekten sinir bozucu oluyor.

 

AGI: Evet. Ben başkalarının bilmediğini fark ettiğimde benim için büyük bir dönüm noktası oldu.

 

ADAMUS: Doğru.

 

AGI: Ve cevabın ben olduğumu fark ettiğimde tam anlamıyla büyük bir panik atak geçiriyordum. Bilirsiniz, bu ... (kıkırdar)

 

ADAMUS: O-oh! (Adamus kıkırdar)

 

AGI: Sanki, o-oh!

 

ADAMUS: O-oh! Evet!

 

AGI: Tutunacak bir şey yok, bilirsiniz.

 

ADAMUS: Genel büyük değişimin bir parçası da insanların cevapların dışarıda olmadığını fark etmeye başlamalarıdır. Demek istediğim, çoğunuz bunu çok uzun yıllar önce fark etmeye başladınız. Cevapların kendi içinizde olduğunu fark ettiniz. Ve bu zor bir şey,ama..

 

AGI: Evet. Benim için de yıllar önceydi.

 

ADAMUS: İnsanlık bunu yeni yeni fark etmeye başlıyor ve bu korkutucu. Gerçekten bazı varlıkların, gezegendeki bazı çok gelişmiş varlıkların veya Tanrı’nın ya da İsa'nın cevaplara sahip olduğunu düşünmek gerçekten korkutucu. Sonra her şey yıkılmaya başlar ve aniden fark edersiniz ki, "Cevap onlarda değil. Hepimizin başı belada." Ta ki, her zaman orada olduğunu fark edene kadar.

 

AGI: Evet.

 

ADAMUS: Güzel. Birkaç tane daha. Çılgınlık. Şu anda dünyada ne fark ediyorsunuz, nasıl çıldırıyor?

 

ALICE: Merhaba.

 

ADAMUS: Merhaba. Seni görmek güzel.

 

ALICE: Cevabımı söylemeden önce Scott'ınkine değinmek istiyorum, siyasi konuya, çünkü beni tanıyorsun, siyaset.

 

ADAMUS: Doğru.

 

ALICE: Ama hayır, bence şeffaflık Trump olayının gerçekten gündeme getirdiği bir şey, muhtemelen her zaman orada olan şeyleri şimdi görmeye başlıyoruz. Bu yüzden sadece bunu eklemek istedim. Cevabım, Julie ile ben, annesini görmek için Kaliforniya'ya gidip geldik ve vay anasını, araba kullanmaktan bahsediyorsun, evet. Biz buna somurtma diyoruz, insanlar bir ara gelip somurtmaları ve biz de o somurtan insanların arasına girmeye çalışıyorduk. Ve sonra insanlar uçarak geçiyordu! Yollarda gördüğüm çılgınlık buydu. Çılgınca araba kullanan insanlar.

 

ADAMUS: Çılgınca, çılgınca. Evet.

 

ALICE: Kesinlikle çılgınca.

 

ADAMUS: Evet. Kaliforniya'da bir şey var mı? Herhangi bir çılgınlık? (kıkırdar)

 

ALICE: Orası daha kötü demek isterdim ama Colorado muhtemelen gezimizin en zor kısmıydı. Trafik levhaları asmışlar, "İleride yol kapalı. Sol şerit kapalı" yazan. Ama oraya yola çıktığınızda yolun kapalı falan değil, (kıkırdıyorlar) ama herkes durmuş. Bu I-70 yolundaydı.. Son zamanlarda oraya giden oldu mu? Bu sadece delilik.

 

ADAMUS: Evet ve bu her şeyin anlamsızlaştığının, noktaların artık aynı şekilde birleşmediğinin bir örneği.

 

ALICE: Kesinlikle.

 

ADAMUS: Çünkü her şey çok hızlı değişiyor. Ve sonra insanlar, insan doğası gereği, buna uyum sağlamaya çalışıyorlar. Şöyle demeye çalışıyorlar: "Tamam, dün gerçekten çılgıncaydı. Bugünün üstesinden gelebilmeliyim" diyorlar ve adapte oluyorlar. Ama nihayetinde birçok şey kırılıyor. Artık uyum sağlayamıyorlar.

 

ALICE: Evet, elbette. Bunu görüyoruz.

 

ADAMUS: Evet. Tamam.

 

ALICE: Harika.

 

ADAMUS: Harika. Şimdi soruda küçük bir değişiklik yapalım. Dünyanın çıldırması yerine, siz çıldırıyorsunuz. Peki, kendinizin delirmesiyle ilgili ne fark ediyorsunuz? Linda'da mı? Linda? Evet. Terry?

 

KERRI: (diğer odadan bağırır) Ne?! (kahkahalar)

 

ADAMUS: Terry!

 

TERRY: Terry'ydi, Kerri değil.

 

ADAMUS: Evet (Adamus kıkırdar).

 

TERRY: Nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum ama bedenimin ışığa nasıl tepki verdiğini ve bu kadar çok tıkanmış olduğunu bilmediğim şeylerin nasıl serbest kaldığını görünce hayal kırıklığına uğruyorum. Ve sonra meydan okuma geliyor. Ya paniklersin ya da kabul edersin.

 

ADAMUS: Peki sen hangisini yapıyorsun?

 

TERRY: Alıyorum.

 

ADAMUS: Güzel. Güzel. Bedenle ilgili olan şey nedir?

 

TERRY: (duraklar) Eski inançların salıverilmesi.

 

ADAMUS: Pek çok şey var. Yani, eğer burada konuya girmemin sakıncası yoksa.

 

TERRY: Pekala, gir.

 

ADAMUS: Bir sürü şey var. Bu beden yabancı bir nesne. Aslında siz değilsiniz. Bilirsiniz, o sadece bir araya toplanmış bir düzine biyolojiden ibarettir ve çoğu zaman işe yarar, sonra da ölür. Ve bu beden de olmak, sizin gidip kendinizi bir ağaca, şuradaki su soğutucusuna ya da başka bir şeye yerleştirmenizden farklı değildir. O biyolojidir, aslında siz değilsinizdir ama insanlar çok uzun zamandır ona alışmışlardır. Bedenleriyle ve biyolojileriyle özdeşleştiler. O siz değilsiniz. Bilincinizi bir robota da aşılayabilirsiniz. Gerçekten. Bilincinizi, atomları, molekülleri ve birbirine karışmış diğer her şeyiyle biyoloji olarak adlandırılan bir robota aşıladınız ve sonra da onunla özdeşleştiniz. Bilincinizi bir arabaya aşılayabilir ve sonra yaşayan bir araba haline gelebilirsiniz..

 

Yani, şu anda beden ile ilgili sorunlar ışığın her şeyi zorlamasıyla ortaya çıkıyor. Bu senin bedenin değil, Terry. Bu bir araya toplanmış, dönüp duran, yerçekimi tarafından bir arada tutulan, dönüp duran bir biyoloji ve içinde büyük ölçüde ışık ya da bilinç var ama bu senin değil. Ve şu anda bedeninizde, biyolojinizde itiliyorsunuz.

 

Biliyorsunuz, geçenlerde şu anda gerçekten olan şeyin, bu ışığın karanlığı dışarı itmesi olduğunu söyledim. Bir bakıma bedeniniz de bu kategoriye giriyor. Çok fazla karanlık var. Yani, aslında o siz değilsiniz. Bu, ömür boyu taşıdığınız ve bunun siz olduğunuzu düşündüğünüz bir yük. Ama değil. Ve kendinizi bir robota ya da otomobile aşılamaktan daha iyidir. Aşılanmanıza bile gerek yok. Siz aslında sadece bir ışık varlıksınız,  ışık bedensiniz. Hiçbir şeye aşılanmaya ihtiyacınız yok.

 

O zaman iş, burada eğlenceli hale geliyor. Bir beden olmak istediğinizde, bir araba ya da bir robot ya da bir kuş ya da her neyse, istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz, fark etmez. Ama ışık tüm bunları zorluyor, birçoğunuz acıyı hissediyor ve "Bu fiziksel bedenden bıktım usandım" diyorsunuz. Güzel!  Zamanı geldi. "Bu ben değilim" demenin ve sonra burada sıkışıp kaldığınız o eski düşünceyi aşmanın ve "Artık onunla oynayabilirim. Biyolojikmişim -  ya da robotik ya da her ne ise gibi davranabilirim” diyebilirsiniz, kendinizi biyoloji hapishanesinden kurtarabilirsiniz. Hapiste olmadığınızı söylemiştiniz. Bedeninize ve çevrenize hapsolmuş durumdasınız ve bunun farkına vardığınızda ve artık bunun ötesine geçme zamanının geldiğini anladığınızda sorun yok.

 

Bu, hayatınız boyunca beklediğiniz an ve biz oradayız. Bu yüzden çok heyecanlıyım, çünkü oradayız. Çoğunuz bana "Bugün ne yapıyor?" der gibi bakıyorsunuz. Doğum günü pastası. Geçen gece çok fazla doğum günü pastası yedim (Adamus kıkırdar). Teşekkürler Terry. Bir iki tane daha. İki tane daha. Yaşadığınız bu çılgınlık nedir?

 

SHAUMBRA 1 (kadın): Daha önce ilgilendiğim şeylere karşı eskisi kadar heyecanlı ya da ilgili olmadığımı fark ediyorum. Sanki bir tür ...

 

ADAMUS: Daha önce sizi heyecanlandıran neydi?

 

SHAUMBRA 1: Oh, yaptığım işi seviyordum.

 

ADAMUS: Oh.

 

SHAUMBRA 1: Ve artık o kadar ilginç bulmuyorum.

 

ADAMUS: Ne tür bir iş yapıyorsunuz?

 

SHAUMBRA 1: İş yönetme koçluğu yapıyorum.

 

ADAMUS: Oh. Güzel.

 

SHAUMBRA 1: Evet.

 

ADAMUS: Neden o kadar ilginç değil?

 

SHAUMBRA 1: Sadece, aynı gibi hissettiriyor.

 

ADAMUS: Evet.

 

SHAUMBRA 1: Evet.

 

ADAMUS: Ve belki de bu, belki de - nasıl kibarca söylesem? Kibarca söylemeyeceğim (bazı kıkırdamalar) - belki de o eski bok püsürden kurtulmanın zamanı gelmiştir. Kötü iş uygulamalarına pek çok iyi bilgelik kattın.

 

SHAUMBRA 1: Doğru.

 

ADAMUS: Ya da birlikte çalıştığın insanlara uyum sağlamaya çalışıyorsun. Ve sonra bunun gerçekten işe yaramadığını fark ediyorsun.

 

SHAUMBRA 1: Hayır.

 

ADAMUS: Artık uygun değil. Özgürleşme zamanı.

 

SHAUMBRA 1: Doğru.

 

ADAMUS: Ve aslında şimdi bazı olağanüstü İşletme Enerji Değerlendirmeleri geliştirebilirsin. Gidip bir işletmenin enerjisini değerlendirirsin - bir MBA (İşletme Yüksek Lisansı)  gibi değil, bir metafizikçi gibi - ama muhtemelen seni şehirden kovacaklardır.

 

SHAUMBRA 1: Muhtemelen (kıkırdar).

 

ADAMUS: Ama aslında, bu noktada seni dinleyecek olanlar da var. Enerji değerlendirmesi; sadece şirketteki dengesizlikleri hisset ve onları tekrar bir araya getirmelerine yardım et. Evet.

 

SHAUMBRA 1: Bu eğlenceli olurdu.

 

ADAMUS: Evet. Başka hangi tutku için tutkun yok?

 

SHAUMBRA 1: Çoğunlukla bu. Evet.

 

ADAMUS: Evet. Hayatta yapmaktan hoşlandığın başka neler var?

 

SHAUMBRA 1: Köpeklerimi seviyorum. Köpeklerimi gezdirmeyi seviyorum.

 

ADAMUS: Evet.

 

SHAUMBRA 1: Güzel bir parkın yakınında yaşıyorum. Orada dolaşmayı seviyorum. Evet.

 

ADAMUS: Köpeklerle aranızdaki ilişki nasıl?

 

SHAUMBRA 1: İyi.

 

ADAMUS: Evet.

 

SHAUMBRA 1: Evet.

 

ADAMUS: Neden?

 

SHAUMBRA 1: Çünkü onlardan hoşlanıyorum.

 

ADAMUS: Köpekler sensin (kadın kıkırdar). Hayır, onlar. Onlar dışarıda olan varlıklar değiller. Köpekler senin kendi enerjinin uzantılarıdır. Onlar sadece sensin. Köpekler aslında senin kim olduğunun harika bir yansımasıdır. Ve eğer kendinden memnunsan, köpeğinle de iyi bir ilişkin olacaktır. Ve onlar sürekli bir ‘veriş’ kaynağıdır.

 

SHAUMBRA 1: Evet. Evet.

 

ADAMUS: Ve sonra alırsın ve bu konuda kötü hissetmeden ya da "Ah, bilirsin, köpeklerimden her zaman alamam" diye düşünmeden. Ne? Sadece kendine veriyorsun.

 

SHAUMBRA 1: Evet.

 

ADAMUS: Güzel. Ne tür köpekler?

 

SHAUMBRA 1: Bir tanesi Shih Tzu, bir tanesi de Shih Tzu olması gerekiyordu ama sanırım o bir Pekingese. O bir kurtarma köpeği.

 

ADAMUS: Ne demek "olması gerekiyordu"? Oh, tamam (kıkırdar). Olması gerekiyordu. Tamam, teşekkür ederim. Bir tane daha. Hayatınızdaki çılgınlık. Her şey çıldırıyor ve bu iyi bir şey.

 

SHAUMBRA 2 (kadın): Oh, canım.

 

ADAMUS: Öyle olması gerekiyordu. Eğer öyle olmasaydı, bu kıyametle, Cennetin Haçı ile ilgili tüm bu şeylerin başarısız olduğu anlamına gelirdi. Yani, dünyanın çıldırıyor olması iyi bir şey.

 

SHAUMBRA 2: (kıkırdar) Ben deli miyim?

 

ADAMUS: Evet, peki, senin hayatında çılgınca olan ne? Son zamanlarda bağırmak istedin mi?

 

SHAUMBRA 2: Sadece hissetmedim, bağırdım da (kıkırdarlar).

 

ADAMUS: Ne hakkında?

 

SHAUMBRA 2: İlişki- ...

 

ADAMUS: Senin bu aydınlanmış Üstat olman gerekmiyor muydu, hani havada süzülen.

 

SHAUMBRA 2: Evet, öyle olması gerekiyordu.

 

ADAMUS: Olması gerekiyordu (kıkırdar). Ve sonra kendini kötü hissedersin çünkü, "Şey, benim aydınlanmış olmam gerekiyordu. Benim aydınlanmış olmam gerekiyor ama ben yine de bağırmak istiyorum."

 

SHAUMBRA 2: Doğru.

 

ADAMUS: Ne hakkında?

 

SHAUMBRA 2: İlişkiler.

 

ADAMUS: İlişk... oh, berbatlar. Evet. Bu konuda uzun uzun konuşabiliriz. Peki, bizimle mahrem, kişisel detayları paylaşmak ister misin? (kıkırdar) İlişki, ne, düşündüğün gibi olmadı mı? Vesaire, vesaire, vesaire.

 

SHAUMBRA 2: Şey, sanırım biliyordum. Evet, biliyordum. Yani, kabul, ne yapmam gerektiğini biliyorum. Ama kesinlikle zor ve acı verici bir acı seviyesi var.

 

ADAMUS: Öyle. Bunun asıl zor kısmı ne?

 

SHAUMBRA 2: Bilmiyorum. Sadece ...

 

ADAMUS: Aahhhh!

 

SHAUMBRA 2: Oh, bekle! Tamam! Bekle! Bekle!

 

ADAMUS: Tamam. Geri al.

 

SHAUMBRA 2: Geri sar!

 

ADAMUS: Geri sar.

 

SHAUMBRA 2: Geri sar! (o kıkırdar)

 

ADAMUS: Tuvalete yakın olduğun için şanslısın (bazı kıkırdamalar). Ve, bu arada, ara vermem gerek ve insanlar ...

 

SHAUMBRA 2: Hemen şimdi gidiyorum! (gülüyor)

 

ADAMUS: ...  çevrimiçi izleyen yeniler için, "Bilmiyorum" ifadesini kullanmıyoruz çünkü o zaman bilmiyorsunuz ve o zaman aptal oluyorsunuz. "Henüz almadım..." diyorsunuz.

 

SHAUMBRA 2: Bu deliliğin bir parçası! Bu deliliğin bir parçası!

 

ADAMUS: "Henüz cevabı almadım." dersiniz. Asla "Bilmiyorum" demeyin çünkü o zaman buna inanırsınız ve "Bilmiyorum" gibi olur. Hayatınız boyunca "Bilmiyorum" - "Bilmiyorum" (aptal sesi) - dersiniz ve bu acınası bir durumdur. Neyse, devam et. Sadece bilmelerini istedim. "Bilmiyorum' demenin nesi yanlış? Ben bunu her zaman söylüyorum." Ahh. Devam et.

 

SHAUMBRA 2: Soru neydi? (kahkahalar)

 

ADAMUS: Bilmiyorum! (daha fazla kıkırdamalar) Soru ilişkiler hakkındaydı. Buradaki asıl mesele nedir?

 

SHAUMBRA 2: Şey, bu bilinmeyenin korkusu.

 

ADAMUS: Geçmişte kendinizi başkalarına nasıl baktığınızla, onları nasıl beslediğinizle ve onlara nasıl verdiğinizle çok özdeşleştirdiniz ve bu değişiyor. Artık bunu yapamazsınız. Üzgünüm. Bu almak değil. Bu her zaman kendini vermek, paspas olmaktır. Ve bırakın bir ilişkiyi, dünyanın geri kalanıyla bile ilgilenemeyeceğinizi öğrenmek zorunda kalıyorsunuz. Ve daha önce kurduğunuz dinamik şuydu: "Tamam, burada bakıcı ben olacağım. İlişkimizin yönünü ve yaşam gücünü gerçekten ben belirleyeceğim." Birdenbire, bir parçanız "Artık bunu yapmayacağım" diyor ve partneriniz "Ne?!" diyor, "Senin neyin var? Bugünlerde tam bir sürtük gibi davranıyorsun. Benimle ilgilenmiyorsun, benim için hiçbir şey yapmıyorsun." ( kıkırdar) Yani, bilirsiniz, bunun nedeni değişiyor olmanızdır ve bu iyi bir şeydir. Yani, böyle ilişkilerden hoşlanmıyorsanız tabii

 

SHAUMBRA 2: Pek değil.

 

ADAMUS: Hayır. Hayır, gerçekten hoşlanmıyorsun. İlişkiler gerçekten, gerçekten zordur. Ve genel olarak konuşursak, Shaumbra, siz ilişkinin "istismar edilme" kısmındasınız. O ilişkide her şeyi sizin yapmanız gerektiğini ve bunun değişmesi gerektiğini düşünürsünüz. Bu almak değil. Almak, gerçekten dengelidir.

 

SHAUMBRA 2: Evet, bok almak gibi hissettiriyor.

 

ADAMUS: Bok almak. Doğru (gülüyorlar). Peki, bu konuda ne yapacaksın?

 

SHAUMBRA 2: Onu al ve dışarı taşı.

 

ADAMUS: Evet. Birazdan sana bu konuda ne yapman gerektiğine dair bir tavsiye daha vereceğim.

 

SHAUMBRA 2: Teşekkür ederim. Teşekkür ederim.

 

ADAMUS: İlişkiler en büyük sorunlardan biri olmalı ve ben bir açıklama yapacağım. Cauldre bana, Linda'ya ve diğer herkese kızacak ama ilişkiler - eski tip ilişkiler, eski ilişki biçimleri - artık size uygun değil. Gerçekten uygun değil. Bir ilişkide hizmetkâr ve lider olmaya o kadar alışmışsınız ki, ama yine de sizden faydalanılıyor. Bu, ışıkta işe yaramayacak. Yaramayacak. Canınız yanacak. Kendi beyninizde bir sürü çılgınlığa neden olacaktır. Neyiniz olduğunu, neden bir şeylerin acıdığını ve neden ilişkiler yaşadığınızı merak edeceksiniz. Şu anda dışarı itiliyor, çünkü sizinle gerçek bir uyum içinde değil. Bu şekilde devam edemezsiniz.

 

Ve evet, bir ilişkide "Bitti" demek gerçekten zordur. Ve sonra da suçluluk duygusu, "Bana ne olacak?", "Asla kimseyi bulamayacağım" falan filan ortaya çıkar. Sonra da ayrıldığınız eşleriniz sızlanıp şikayet ederler  ve sizi geri almaya çalışırlar. Biliyorsunuz, uyumlu bir seviyede olmadıkları sürece - sizinle uyumlu bir seviyede – bu bir işe yaramayacaktır ve onları uyumlu hale getirecek olan da siz değilsiniz. Onların bu duruma ayak uydurması gerekir. Bu arada, onlara bebek bakıcılığı yapmayı bırakın. Gerçekten saçmalıkları kabul etmeyi bırakın. Bunu yeterince yaşadınız, ömür boyu yaşadınız. İlişkilerde kendinizi ne için feda ediyorsunuz? Onlara gerçekten yardım etmiyorsunuz, sonra da kendinizi perişan ediyorsunuz.

 

Tamam. Bu eğlenceli, değil mi? ( kahkahalar) Bunu çok seviyorum. Tamam.

 

Yani, bu çılgınca, çılgınca - teşekkür ederim, şu an için işimiz bitti (Linda'ya). Dışarıda çılgın, çılgın bir dünya var ve bu çılgınlık azalmayacak. Devam edecek ve şu anda gezegende olup bitenlerle ilgili olarak bu konuda iyi olmanızı istiyorum. Şu anda her zamankinden daha fazla değişim, dönüşüm ve diğer her şey yaşanıyor. İnsanlar artık denge noktalarını nerede bulacaklarını bilmiyorlar. İster bir ebeveyn, ister bir eş, ister bir iş, ister bir düşünce tarzı, isterse ait oldukları bir grup olsun, belirli şeylere güveniyorlar. Dengelerini orada buluyorlardı ve artık bu olmuyor çünkü bunlar bile değişiyor.

 

Yani dünya çılgına dönüyor. Bir kısmı, sinirlerini yatıştırmak için o ilaçları alıyor ve bu gerçekten yanlış yöne gidiyor. Bazıları ise kendi içlerinde karanlık bir yere, içlerindeki mağaraya çekiliyor. Artık bununla başa çıkamıyorlar, bu yüzden geri çekilip içlerine kapanıyorlar. Sizin yaptığınız gibi değil - siz içinize döndüğünüzde cevapları ararsınız - onlar bir mağara arıyorlar, bu yüzden geri çekiliyorlar. Diğerleri ise aşırıya kaçarlar. Harekete geçerler. Aşırılık yanlısı faaliyetler bulurlar ve çoğu zaman sadece politika ya da başka bir şey değil, dramatik bir şey bulurlar. Drama yönelirler çünkü drama enerji seviyesini yükseltir ve onlara hayatta olduklarını hatırlatır.

 

Dolayısıyla, bunu etrafınızda görmeye devam edeceksiniz ve bununla bir sorununuz olmayacak. Bununla barışık olun. Ve her zaman bunun neden olduğunu, dünyanın neden çıldırdığını bilin çünkü ışığınızın içeri girmesine izin veriyorsunuz (Adamus kıkırdar). Bu sizin hatanız (tekrar kıkırdar).

 

 

 

Gezegensel Değişim ve İnsan Cesareti

 

Gezegen inanılmaz bir dönüşümden geçiyor. Bundan bahsetmiştik. Çok fazla ayrıntıya girmeme gerek yok. Ama şu anda gerçekten de yeni bir insan türü doğuyor. Gezegen için inanılmaz bir zaman. Ve evet, kaos var. Şu anda çok fazla korku var. Çok fazla acı var - duygusal acı, fiziksel acı - ama tüm bunlar ışığın, gezegendeki eski karanlıkları ortadan kaldırmasıyla ilgili. Ve zamanı gelmişti. Aslında bunun gerçekleşmesi için zaman geçmişti.

 

Şu andaki rolünüz konusunda hepinize oldukça açık oldum ve o da, bu ışığı getirmek ve gezegende parlamasına izin vermektedir. Bu, her şeyde en büyük farkı yaratacaktır. Ve evet, yaydığınız bu ışık, yüzeyde pek çok dalgalanmaya, pek çok kaosa, pek çok kafa karışıklığına neden oluyor. Ama bu gerçekten de en nihayetinde gezegen için bir değişim. Nihayetinde bu, gerçek bilinç gezegeni haline gelmekle ilgili. Çok gecikti. Çok gecikti. Çok gecikti, insanlar bedenlerinde savaşıyorlardı. Birbirleriyle savaşıyorlardı. Uzun zamandır pek bir şey değişmedi ama şimdi değişiyor.

 

Bunun sonucunda ortaya çıkan şey, muhtemelen şu anda gezegendeki dönüşüm sürecinden sonraki en yüksek potansiyel, buranın gerçek bilinç ve gerçek sevginin gezegeni haline gelmesidir. Ve biliyorum, bazı açıklamalarım yüzünden alay konusu oldum - hem de çok. Geçmişte bir açıklama yapmıştım ve insanların neden üzüldüğünü anlamıyorum, "Burası sevginin-aşkın ilk deneyimlendiği gezegen" demiştim. Yani, burasıydı. Buraya geldiniz ve bir başkasına aşık oldunuz, nihayetinde kendinizi nasıl seveceğinizi öğrenmek için. "Hayır, o  gelişmiş uygarlıklar var - bilirsiniz, sevginin geldiği yer burası." diye büyük bir alınganlık gösterenler var. Ya da "Hayır, Tanrı sevgiden ibarettir." Diyenler var. Tanrı tümüyle sevgi değildi. Tanrı hiçbir şey değildi. Tanrı deneyim bekleyen bilinçti. Siz onu deneyimleyene kadar Tanrı sevginin ne olduğunu, hatta Ben'inizin ne olduğunu nereden bilebilirdi ki? Bu eski bir şeydir, siz onu kendi gözlerinizle görene kadar Tanrı asla gün batımını görmemiştir.

 

Bu yüzden, "Burası sevgi gezegeni dediğimde insanlar alınıyor. Sevginin ilk ortaya çıktığı yer burası." Bu yüzden bazen uzaylılar buraya geliyor. İçinizdeki sevginin nerede olduğunu bulmaya çalışıyorlar. Ayak parmaklarınızda mı? Kulağınızda mı? Kalbinizde mi? Aşk nerede? Buraya gelip anal sonda yapıyorlar ve hiçbir şey bulamıyorlar. Ve eve dönüp şöyle diyorlar, "Ooh, bu kötüydü. Ooh! Yine sevgiyi bulamadım." (Adamus kıkırdar) " Sevgiyi bütün yanlış yerlerde aradım." ( kahkahalar, Linda surat yapar) Merhaba, Linda. Şurada. Oh, evet, evet.

 

Bilinç için de aynı şey geçerli. Burası gerçek bilincin, gerçek ışığın gezegeni olacak ve bu da, diğer alemlerdeki, bu evrenin geri kalanındaki her şeyi etkileyecek. Ve bu oldukça büyük bir evren. Ancak bu evren, fiziksel olmayan tüm diğer boyutlarla kıyaslandığında çok küçüktür. Ve şu anda burada yaptığınız şey - sizi pohpohlamaya çalışmıyorum, sizi korkutmaya da çalışmıyorum - ama şu anda burada bilinçle yaptığınız şey tüm farkı yaratıyor. Yeni bir insan türünün ortaya çıkma zamanıdır. Sadece biyolojiden değil, aynı zamanda zihinden ve farkındalık ya da bilinçten de bahsediyorum.

 

Bazıları, "Hayır, insanlar en büyük varlıklardır" dediğimde gerçekten üzülüyorlar. Tüm yaratılanlar içinde en yücesi insanlardır." Bunu söylediğim için bana neden kızarlar ki? Gerçekten merak ediyorum. Bana çok sinirleniyorlar. Nedenini biliyorum. Çünkü dışarıda bazı gelişmiş uygarlıklar olduğuna inanmak istiyorlar. Bundan daha fazlası olduğunu umuyorlar (birkaç kıkırdama). Bunu bir dereceye kadar anlayabilirim, ama yok!

 

İnsanlar aptalca şeyler yaparlar. İnsanlar zaman zaman gerçekten karanlık şeyler yaparlar. Çoğu zamansa sadece kaybolurlar. Ama yine de insanlar, burada kendinizi maruz bıraktığınız şey nedeniyle tüm varlıkların en yücesidir. Kendinizi bu zamana, mekâna, yerçekimine, yoğunluğa koyarak, kim olduğunuzu unutuyorsunuz. Bunu başka yerlerde yapmazlar. Burada sahip olduğunuzdan dah extrem bir şey yok. Ve eğer burada olabilirseniz, kendinizi fiziksel bir gerçekliğe, fiziksel bir bedene aşılayabilirseniz, sizi çevreleyen şeyin yoğunluğu nedeniyle her şeyi unutabilirseniz, pek çok ödülü, takdiri ve övgüyü hak edersiniz.

 

Biliyorsunuz, bazen aptalca şeyler var, evet. Ama bu şartlar altında? Kesinlikle hayır. Kesinlikle hayır. Ve evet, insanlar zaman zaman bazı kötü yönlere sapabilirler. Ama aniden tüm perdeler kaldırılsa, tüm sınırlamalar kaldırılsa, karma, günah ve diğer her şey, tüm bu fiziksel, zihinsel, psikolojik şeyler, bu perdeler kaldırılsa, insanlar yaptıklarını yapmazlardı. Ancak bu koşullar altında, yoğun baskı altında, evet, bazı şeyler yaparlar.

 

Ama ben insanların en yüce varlıklar olduğunu iddia ediyorum. Bu koşullar altında, kahraman olduklarını. Dışarıda bazı gerçek aptallar olduğunu biliyorum ama sonuçta insanlar kahramandır. Bundan bahsediyorum çünkü her şeyden önce, dışarıda gelişmiş bir uygarlık olması gerektiği inancı var. Yoo. Gerçekten yok. Maalesef, belki, ama gerçekten yok. Pleiadesliler değil. Errrhh! Pleiadeslilerin hayranı değilim. Pleiadeslilerden neden nefret ettiğime dair bir oturum yapacağım. Evet, evet, evet. Onlar bu gezegene müdahale etmek için diğer varlıklardan daha fazlasını yaptılar. Onlar yalancı, aldatıcı ve diğer her şey. Şu anda bu konuya devam etmek istemiyorum. Aslında istiyorum ama Cauldre izin vermiyor (Adamus kıkırdar). Ama şu anda bunu düşünmenizi istiyorum. İnsanlık tam da o dönüm noktasında - dönüm noktasındayız, ona yaklaşmıyoruz - bu gezegenin dönüm noktasındayız ve bunun iki unsurla ilgisi var - bilinç ve teknoloji.

 

Gelecekte - ve bu bilim kurgu değil, bilinç ve teknoloji aracılığıyla, nanoteknoloji gibi şeylerin havadan bir şeyler yaratma yeteneği; teknoloji ile diğer gezegenlerde yaşam yaratma yeteneği; teknoloji ve yapay zekanın çok hızlı bir şekilde insanlığın bu evrenin alemlerini çok hızlı bir şekilde keşfetmesini sağlayacak montaj cihazları yaratma yeteneği kesinlikle gerçekleşme yolunda. Ve oraya gittiğinizde, bunun gibi pek çok başka yaşam formu, pek çok başka zeka bulamayacaksınız. Ve eğer olsaydı ve insanlıktan daha gelişmiş olsalardı, şimdiye kadar burada olurlardı.

 

İnsanlık şu anda Mars'a gitmek için küçük bir roket gemisine binip sonsuza kadar yol almanıza gerek kalmadan, bunu yapmak için başka yöntemlere sahip olmanızı sağlayacak atılımların eşiğinde. Eğer Dünya'dan diyelim ki 100 yıl daha ileri bir uygarlık olsaydı, şimdiye kadar burada olurlardı. Bunu yapan sizsiniz. Şimdi burada konudan uzaklaştım ama bunu yapmayı seviyorum.

 

 

 

Almak

 

Şu anda, şu anda yaptığınız şey için, sizin için, Şambra için en büyük şey, ‘almayı’ anlamaktır. Son birkaç aydır bunun hakkında konuşuyorum. Keahak'ta bunun hakkında derinlemesine konuşuyorduk. Ve bilirsiniz, kulağa gerçekten hoş geliyor, "Oh, evet, sadece alacağım ve tüm bu hediyeler bana doğru akacak." Ama sonra bunun gerçekliğini fark ediyorsunuz. Zor bir durum, özellikle de "her şey için çok çalışmak" gibi bir durumla iç içe olduğunuzda. İtip kakmanız ve tüm gücünüzü ve iradenizi kullanmanız gerektiğinde ve bunu birden "alıyorum" moduna, "artık bunun için çalışmama gerek yok" moduna  geçmeniz, yaptığımız şey gerçekten de budur. Bu en önemli şeydir ve üzerinde çalışmanız gereken bir şey değildir (Adamus kıkırdar). "Almak için çalışacağım" derseniz, asıl noktayı kaçırmış olursunuz.

 

Bu bir güreş müsabakası değildir, bir şeyi ya da hatta kendinizi alt etmeye çalışmak da değildir. Bu sadece almaktır. Bu sizin dışarıdaki, her yerdeki ve buradaki enerjinizdir. Şimdi onu alabilir misiniz? Bu her şeydeki, insanlığın gidişatındaki, kitle bilincindeki, sizdeki tam bir değişimdirf. Hatta kendi Aydınlanmanız üzerinde çalışmaya çalıştınız, "Bunu çalışacağım. Tüm bu disiplinleri ve uygulamaları yapacağım." Bu sizi ne kadar ileriye götürdü? Çok uzağa değil. Derin bir nefes alın ve bunun ‘almak’la ilgili olduğunu anlayın.

 

Neyi almak? Her şeyi. Her şeyi. Artık çabalamak yok. Artık zorlamak, bunun için savaşmak yok, ama tamamen almak var. Bu aslında enerjinin doğal akış ve hareket biçimidir. Size doğal gelmeyecek çünkü siz bunun tam tersini yapıyorsunuz. İnsanlar, insanlar bunun tersini yapıyorlar. Ama nehrin akış şekli budur. Onu alırsınız.

 

Varlığınıza girmesine izin verirsiniz. Ve aniden şunu fark edersiniz: "Partnerim ve ne yapacağım hakkında bir karar vermek zorunda değilim. Zihnimde stres yapmak zorunda değilim ve 'Oh, şimdi bir ayrılık sürecinden geçmem gerekiyor ve ne yapacağız?" Benliğinizi alırsınız. Kendi enerjinizi, kendi ışığınızı alırsınız ve bu şeyler kendiliğinden hallolur. Ve bu, çoğunuzun yapmakta olduğu şeyin tam tersidir. Bunu anlamaya çalışan eski insan yöntemine geri dönmenize gerek yok. Bir sonraki işinizi bulmanıza gerek yok. Bir sonraki ilişkinizi çözmenize gerek yok. Bunların hiçbirini çözmenize gerek yok. Almaya başlıyorsunuz ve hepsi orada.

 

Bu gerçekten garip, çünkü buna alışık değilsiniz ve hayatta kalmaya ve zar zor yetecek kadarını elde etmek için çok çalışmaya alışkınsınız. Bu artık değişmeli. Değişmeli ve ben 2023 yılındaki bu 5 Ağustos Şaud'unu bunun için bir değişim noktası olarak kullanmak istiyorum.

 

Bazılarınız, ne derseniz deyin, bunun içinden geçmeye, gerçekten almaya açılmaya başlayacaksınız. Diğerleriniz hala bununla mücadele edecek ve gece geç saatlerde beni, müşteri hizmetleri hattımı arayacaksınız, "Benim için işe yaramıyor. Almak için çalışıyorum. Deniyorum." Evet, sorun da bu. Deniyorsunuz. Basitçe almıyorsunuz.

 

Almak doğal bir akıştır ve bilinmeyen bir Tanrı'dan ya da melek konseylerinden almak değildir. Sizden, ruhunuzdan, Ben'inizden almaktır. Şu anda kendiniz ve nihayetinde gezegen için yapabileceğiniz en büyük şey budur. Bu gezegen hâlâ acı çekmek, çok çalışmak, çaba sarf etmek ve mücadele etmekle yoğrulmuş durumda ve bunun sona ermesi gerekiyor. Bunu öylesine söylemiyorum. Bunun sona ermesi gerekiyor, çünkü şu anda çok fazla ışık var. Siz 22 Mart'ta ışığa kapıyı açtınız ve o da içeri girdi. Ve şimdi tüm bu diğer şeyler, eski yollar işe yaramayacak.

 

Alma konusunda o kadar iyi değilsiniz, çünkü uzun zamandır veriyorsunuz, veriyorsunuz, veriyorsunuz, çalışıyorsunuz, çalışıyorsunuz, çalışıyorsunuz. Ve bazılarınızın geçtiğimiz ay içinde biraz daha fazla aldığını gördüm, ama sonra kapandınız.

 

Sanırım geçen ay birkaçınızdan, bu ay boyunca almaya gerçekten izin vermenizi ve nasıl gittiğini görmenizi istedim. Vince, yanlış hatırlamıyorsam sen de onlardan biriydin. Mikrofon Vince'e lütfen. Almak nasıl gidiyor?

 

VINCE: Hala ... (Linda mikrofonu ona uzatır) Tamam, o küreği iki elinizle tutarken almak çok zor.

 

ADAMUS: Evet. Evet, öyle. Ve senin teknik mühendislik geçmişin mi var?

 

VINCE: Evet.

 

ADAMUS: Evet. Zeki bir adam mısın?

 

VINCE: Belki.

 

ADAMUS: Oldukça zeki. Evet. Ve bu yüzden, almak biraz zor olabilir çünkü analiz etmeye başlarsın, "Nasıl alacağım? Ne zaman almalıyım? En uygun zaman var mı? Sabahın beşi mi?"

 

VINCE: Hayır, ben - araya girmemi mazur görürsen ...

 

ADAMUS: Elbette.

 

VINCE: ... Kontrol manyağı olduğum için sanırım.

 

ADAMUS: Peki, tamam. Buna ona gelecektim ama... (kıkırdarlar) Onu söyleyecektim. Seni bir anda şok etmek istemedim. Evet, ve alma ile kontrol ne kadar iyi çalışıyor?

 

VİNCE: Biraz bile değil.

 

ADAMUS: İşe yaramaz. Peki kontrolden vazgeçmek nasıl bir duygu?

 

VINCE: Ehhh, kaybolmuş hissi.

 

ADAMUS: Evet. Bu korkutucu.

 

VINCE: Çok korkutucu.

 

ADAMUS: Evet. Ama bu kontrol uzun vadede senin için gerçekten nasıl çalışıyor?

 

VINCE: Şey, bu da başka bir şey. Ben sabırsızım.

 

ADAMUS: Doğru! Doğru! Bu da buna ekleniyor.

 

VINCE: Yani, evet! Ben kendimin en büyük düşmanıyım.

 

ADAMUS: Sabırsızlık ve almak nasıl ...

 

VINCE: Evet.

 

ADAMUS: Hayır, aslında, tüm bunları alabilirsin, kontrolü ve sabırsızlığı ve hayal kırıklığını ve entelektüel akıl oyunlarını alabilirsin ve bunları tam şimdi almak için kullanabilirsin. Bunu almaya yönlendirebilirsin. Evet, çünkü oynadığınız kontrol oyunlarının küçük oyunlar olduğunu fark ediyorsunuz. Almak büyük bir kontrol oyunudur.

 

VINCE: Doğru. Doğru. İnsandan metaya geçiyoruz.

 

ADAMUS: Bu doğru. Bu doğru. Ve sabırsızlık gibi şeyleri bile almaya yönlendirebilirsiniz. Onu şimdi istiyorsunuz. Beklemek yok. Bir yıl, iki yıl, beş yıl ya da buna benzer bir şey daha beklemek istemiyorsunuz. Aslında şimdi tam zamanı.

 

VINCE: Ben bir hafta daha bile istemiyorum.

 

ADAMUS: Tamam, güzel. Bunu sevdim! Bir hafta daha istemiyorsun, istememelisin de. Şu anda her şey havada. Şu anda, bu almanın içeri girmesine izin vermekle ilgili, sadece açık olmak, tam patlama, geri durmak yok, doğru şekilde yapıp yapmadığınızı merak etmek yok. Sadece almak. İşte bu kadar. Öfke, korku, kontrol ya da herhangi bir şey olsun, tüm bunları yönlendirin; tümüyle almaya yönlendirin. Güzel.

 

VINCE: Teşekkür ederim.

 

ADAMUS: Teşekkür ederim. Ve sanırım Kerri, sen burnunu silerken, evet.

 

KERRI: Tema müziğini başlat, Peter (Adamus kıkırdar).

 

ADAMUS: Almak nasıl gidiyor?

 

KERRI: Bugüne kadar gelebildim.

 

ADAMUS: Bu gerçekten onur verici ...

 

KERRI: Ve ben iyi görünüyorum!

 

ADAMUS: ... dikkate değer. Evet. Sen bir ilham kaynağısın. Nasıl gidiyor, Kerri?

 

KERRI: (hafifçe duraklar) Harika! (Adamus kıkırdar). Muhteşem!

 

ADAMUS: Evet. Güzel, güzel. Öyle olduğuna sevindim ...

 

KERRI: Yani, beni görmek en güzel doğum günü hediyesi değil mi?

 

ADAMUS: Evet. Ben ...

 

KERRI: Doğru mu?

 

ADAMUS: Öyle. Ben sadece bekliyordum ...

 

KERRI: Bu senin dileğin.

 

ADAMUS: Bunun etrafında dans etmeyi bırakalım.

 

KERRI: Tamam. Pekâlâ. Ciddiyim.

 

ADAMUS: Almak nasıl gidiyor? Sorun nedir? Sen ...

 

KERRI: Benim sorunum ne?!

 

ADAMUS: Sorun nedir?

 

KERRI: Oh. Oh, tamam.

 

ADAMUS: Bana sorunumun ne olduğunu sorma. Cevabı beğenmeyeceksin.

 

KERRI: Senin sorunun ne?

 

ADAMUS: Neden yapmadın, Kerri?

 

KERRI: Neyi yapmadım?

 

ADAMUS: Almayı.

 

KERRI: O ben değildim!

 

ADAMUS: O sendin.

 

KERRI: En iyi mücevherlerini suratına geri fırlatacağım.

 

ADAMUS: Yani, soruyu geçiştiriyorsun. Burada küçük bir oyun oynuyorsun (iç çeker). Almak nasıl gidiyor?

 

KERRI: (duraklar) Biliyor musun, şimdi tuvalete gitmeliyim.

 

ADAMUS: Bu iyi olur.

 

KERRI: Tamam.

 

ADAMUS: İşin bittiğinde sifonu çek (tuvalete girmeye başlar).

 

KERRI: Ben buradayken bana sorabilirsin. Devam et (bazı kıkırdamalar). Mikrofon hala orada çekiyor mu? (daha fazla kıkırdama)

 

ADAMUS: Bazen nasıl olduğunu görüyor musun... (Adamus kıkırdar) Hayır, sihirli bir kapı var. Kapattığında açılmıyor.

 

KERRI: (tekrar dışarı çıkar) Linda bundan hoşlanmıyor. Şimdi, ciddi olalım. Tamam.

 

ADAMUS: Evet. Tamam.

 

KERRI: Pekala.

 

ADAMUS: Almak. Nasıl gidiyor?

 

KERRI: Harika.

 

ADAMUS: Ne aldın?

 

KERRI: (duraklar) Tuhaf rüyalar.

 

ADAMUS: Neyle ilgili?

 

KERRİ: Şey, rüyamda Nazar'ı gördüm ve o İsa Mesih figürü gibiydi ve her şey rengarenkti ve tropikaldi. Ve bana dedi ki, o oturuyor gibiydi ve ona tapanlar vardı ve her şey rengarenkti.

 

ADAMUS: Bu hikayeyi dinlemek isteyen var mı? Yoksa biz... (birisi "Evet!" diye bağırır)

 

KERRI: Evet, evet. Ve sonra o gider ...

 

ADAMUS: Hayır. Hayır, hayır (Adamus kıkırdar).

 

KERRI: "Sen gerçekten eşsizsin." dedi. Ve ben de "Hadi canım!" dedim.

 

ADAMUS: Tamam.

 

KERRI: Hayır, hayır. Ben şey gibiydim.

 

ADAMUS: Kerri, bu konuda gerçekçi olalım (iç çeker).

 

KERRI: Ben ... olmak istemiyorum

 

ADAMUS: Şakayı falan bir kenara bırakalım. Sen bir savaşçısın. Sen bir savaşçısın. Yani, ve bu sana çoğunlukla iyi geldi. Değişmek, dönmek ve almak senin için gerçekten zor olacak. Bu konuda şakalar yapacak, oyunlar oynayacaksınız. Ama Benliğiniz size şunu soruyor: "Kerri, o eski oyunla işin bitti mi? Savaşçı olmakla işin bitti mi?"

 

KERRI: Evet.

 

ADAMUS: Öyle mi?

 

KERRI: Dolabımda 800 kılıç olup olmadığına bakmalı mıyız?

 

ADAMUS: HI-hı.

 

KERRI: Hayır.

 

ADAMUS: Hayır.

 

KERRI: Tamam, savaşçı olmaktan bıktım.

 

ADAMUS: Bu da ne? Sanki almaya alerjin varmış gibi. Bu da ne demek oluyor? Burada ciddiyim.

 

KERRI: Alnımı silmem lazım. Oh! Yani, sen - tamam. Ben de - bilmiyorum! (seyirciler "Ooh!" der ve bazı kıkırdamalar) BİLMİYORUM! (bağırır)

ADAMUS: Tuvalette olmak için takıntılı bir arzusu var (daha fazla kıkırdama).

 

KERRI: Hayır, hayır. Gerçekten.

 

ADAMUS: Kerri, kelimeleri duy ...

 

KERRI: Sana şunu söyleyeyim. Savaşmamaya çalışıyorum. Yani, gerçekten çok denedim ve kendime "Uzaklaş! Bir şey söyleme!" O sesleri bilirsiniz ve "Tamam, artık hippi kız olabilirim, yeni çağcı olacağım ve akışına bırakacağım. Kimse beni tetikleyemez. Artık savaşmak istemiyorum." Kimse buna inanmıyor.

 

ADAMUS: Hayır, ama Kerri ...

 

KERRI: Tamam. Tanrım, ben çok ... Yüce İsa ...

 

ADAMUS: Hayatta ihtiyaç duyduğun ve istediğin şeyleri savaşarak elde etmeye çok alışkınsın ve iyi bir savaşçısın. Yani, eğer dövüşçülerden oluşan bir takım kuracak olsaydım, sen kesinlikle bu takımda olurdun. Hayır, bu işte gerçekten çok iyisin ve bunu belli bir tarz ve klasla yapıyorsun ve tam bir baş belasısın. Ama sen ve senin gibi insanlar için - bazı Shaumbra'lar için klişeleşmişsin - bu konuda gerçekten zor zamanlar geçireceksin.

 

KERRI: Bununla zaten zor zamanlar geçirdim! (kıkırdarlar)

 

ADAMUS: Biliyorum. Biliyorum.

 

KERRI: Aman ne komik? Ha, ha.

 

ADAMUS: Bu tüm bu şeylerin gitmesine izin verebilmekle ilgili.

 

KERRI: Tamam.

 

ADAMUS: Ve o zaman yüzleşeceğin tek şeyin kendin, kendi enerjin olduğunu fark et. Gardını indirdiğinde, bu diğer insanların gelip senden bir şeyler alması ya da sana bir şeyler vermesi ile ilgili olmayacak. Kendi enerjin ve kendi benliğinle karşı karşıya kalacaksın. Ama bu iyi bir şey. Ve sonra, Kerri, bir şeyler için savaşmak zorunda kalmak yerine, sokak kavgalarına veya ofis kavgalarına ya da buna benzer şeylere girmek yerine ...

 

KERRI: Sanki, sokak kavgalarına girebilirim. Ama tamam.

 

ADAMUS: Ama sen biliyorsun. Anlıyorsun. Birdenbire fark edersin ki, "Aman Tanrım. Bu çok kolay. Her şey akıp gidiyor ve her şey benim için önceden tasarlanmış. Bütün bunları düşünmek zorunda değildim. Benliğim, ruhum, insan Üstadım tarafından önceden tasarlandı ve o kadar uygun ki." Ama oraya savaşarak varamazsın ve ...

 

KERRI: Tamam. Ve bana kılıcımı ateşe attığımı ve dolapta 800 tane olduğunu söylüyorsun ve ben "Oh! Gidip kılıcımı tekrar atsam iyi olur. Savaşçı olmak istemiyorum. Savaşmak istemiyorum." Bu delilik. Ne kadar merabh olursa olsun - ve şimdi "Kendinle yüzleşeceksin." diyorsun. Ne harika bir gelecek. Teşekkür ederim. Bunu nasıl değiştireceğimi bilmiyorum. Hep aynı şekilde yapıyorum. Bu şekilde olmasını istemiyorum. Özellikle de senin tarafından çağrılmak istemiyorum! Artık senin tarafından çağrılmak istemiyorum!

 

ADAMUS: Aslında istiyorsun. Ama bu başka bir hikaye.

 

KERRI: Hayır, istemiyorum. Tam şuramda sırtımdan aşağı ter damlıyor.

 

ADAMUS: Biliyorum.

 

KERRI: Alnımı siliyorum.

 

ADAMUS: Tamam, Kerri, derin nefes al (derin derin iç çeker). Bu gerçekten kolay. Gerçekten çok kolay, ama sadece almak ve izin vermek konusunda kendini savunmasız hissedeceksin, tamam mı? Çalışmaya, mücadele etmeye ve savaşmaya alışkınsın. Kendini savunmasız hissedeceksin ama sonra gerçekten iyi hissedeceksin.

 

KERRI: Peki, teşekkür ederim.

 

ADAMUS: Ve sen diyeceksin ki, "Nerede..."

 

KERRI: Bana hayatım boyunca duyduğum şeyi söyledin!

 

ADAMUS: "Hayatım boyunca neredeydin?" doğru.

 

KERRI: Teşekkür ederim.

 

ADAMUS: Tamam.

 

KERRI: Çok az çözümle her zaman duyduğum şey bu. Tamam! Sorun değil. Ben hallederim!

 

ADAMUS: Tamam.

 

KERRI: Anladım.

 

ADAMUS: Teşekkür ederim, canım. O da beni de seviyor. Beni seviyorsun, değil mi?

 

KERRI: (diğer odadan) Artık değil! (bazı kıkırdamalar)

 

ADAMUS: Tamam (Adamus kıkırdar). Kulağa bir eş gibi geliyor (seyirciler "Ooh!" der).

 

Yani, sıradaki. Tad. Tad, Tad, Tad. Tad, geçen ay seninle ilgili konuşmuştuk - sen ve Kerri, bilirsin. Evet, böyle gel. Buraya gel. Buraya gel (Tad boks kostümü giymiş olarak gelirken alkışlar ve kıkırdamalar olur). Ben de aradım... (Linda boks eldivenleriyle tutması zor olan mikrofonu ona vermeye çalışır).

 

TAD: İşte başlıyoruz.

 

ADAMUS: Geçen ay sana meydan okudum.

 

TAD: Ben boks yapamam ve bununla konuşamam ...

 

ADAMUS: Burada bir centilmen olmama izin ver.

 

TAD: Teşekkür ederim. Teşekkür ederim.

 

ADAMUS: Geçen ay sana meydan okudum.

 

TAD: Okudun.

 

ADAMUS: Ve dedim ki, "Biliyor musun, sen bir savaşçısın." ( fısıldar) Kerri gibi. Sen bir dövüşçüsün ve giyinip kuşanarak, boks kıyafetini giyerek hayatında bir şeyler yapmaya alışkınsın. Evet. Ve biliyorsun, bu sana hizmet etti. Bunu dinleyen her biriniz bu arzuya sahipsiniz ve her biriniz sahipsiniz, bunun için savaşacaksınız. Ve savaşmak bu kadar açık olabilir. Bir şeyler için savaşmanın ve mücadele etmenin başka yolları da var. Bu artık işe yaramayacak. Gerçekten yaramayacak. Çok fazla ışığınız var. Buna geri dönmek isteseniz bile, gerçekten yapamazsınız. O zaman da ortada kalırsınız. O yüzden bunu bırakmanın zamanı geldi. Ve sana sormak zorundayım, mücadeleyi ve kavgayı bırakmaya hazır mısın?

 

TAD: Evet, hazırım.

 

ADAMUS: Bunu sadece izleyiciler için mi söylüyorsun?

 

TAD: Bıraktım. Bu benim kalbimde, farkındalığımda, bilincimde olan bir süreç. Bunu ben kullanmıyorum - elinizde böyle bir şey varken araba kullanmak zor (Adamus kıkırdar). Bilirsin, herhangi bir şey yapmak zordur.

 

ADAMUS: Evet.

 

TAD: Burnumu bile karıştıramıyorum. Yani, bilirsin işte, hayır. Evet, bıraktım. Hazırım ve bıraktım ve hazırım.

 

ADAMUS: Yani, sen gerçekten, gerçekten - yani, burada tüm Shaumbra'nın ve herkesin önünde ve özellikle de Gary - Gary nerede? Gary mi? O tuvalette saklanıyor (bazı kıkırdamalar). Evet, Kerri ile birlikte. Gerçekten hazır mısın? Ve ben - biz hepimiz sahnedeyiz - ama ben gerçekten ciddiyim.

 

TAD: Ben de gerçekten ciddiyim.

 

ADAMUS: Ama sana bakıyorum ve diyorum ki, "Bunu nasıl yapacak? Mücadele moduna bu kadar alışmışken nasıl alma moduna geçecek?" Sahip olduğun bir iş girişimin var ve bu yolda ilerliyorsun. Kas gücüyle ve kafa darbeleriyle ilerliyorsun. Bu konuda ne yapacaksın? Bu işler kolay olmuyor, biliyorsun.

 

TAD: Cevabı bilmek istiyor mu?

 

ADAMUS: Bu işler kolay olmuyor. İş hayatına atılmak ve ürününü rafa koymaya çalışmak ve bunun için çok çalışman gerekiyor. Bunun için savaşmalısın, değil mi?

 

TAD: Mm hmm.

 

ADAMUS: Yani belki bunun dışında hayatındaki her şeyi alabilirsin. Ama bunun için çalışmaya devam etmelisin.

 

TAD: Hayır.

 

ADAMUS: Sen buna çok yatırım yaptın.

 

TAD: Yaptım.

 

ADAMUS: Evet.

 

TAD: Çok yatırım yaptım.

 

ADAMUS: Yani, öylece gitmesine izin mi vereceksin?

 

TAD: Bir bakıma, evet. Hayır!

 

ADAMUS: Evet. Hayır.

 

TAD: Evet, bıraktım ...

 

ADAMUS: Burada neler olduğunu görüyor musun? (bazı kıkırdamalar) Üç kez sor. İlk seferinde, "Evet." İkincisinde, "Eh, o kadar emin değilim." Üçüncüsünde, "Evet, hayır."

 

TAD: Benim cevabım.

 

ADAMUS: Tamam. Önce derin bir nefes almanı istiyorum (daha fazla kıkırdama). Mikrofonu seviyorum. Tamam. Eldivenleri kaldırmaya hazır mısın? Onları asmaya?

 

TAD: Evet, ben ...

 

ADAMUS: Oh, dur! Oh, güzel. Oh, güzel. Buna gerekçe bulacağını sanmıştım.

 

TAD: Hayır.

 

ADAMUS: Hadi bunu tekrar deneyelim. Eldivenleri asmaya, üniformayı çıkarmaya, mücadeleyi bırakmaya ve sadece almaya hazır mısın?

 

TAD: Evet.

 

ADAMUS: Güzel. Teşekkür ederim. Gary, onu buraya getirir misin? Evet. Sana onunla vurmayacak (Gary sahneye bir portmanto getirip Adamus'a bir not kartı uzatırken Adamus kıkırdar). Bu eldivenleri sembolik olarak asma zamanı, tamam mı? Onları kendin çıkarmalısın.

 

TAD: Oh, yaparım.

 

ADAMUS: Evet.

 

TAD: Oh. Şey, bu ... tamam (eldivenleri çıkarır). Tamam. Eldivenler çıktı.

 

ADAMUS: Güzel (seyirciler alkışlar ve tezahüratlar). Tamam. Evet, as onları. Ve bornozu (bornozu çıkarır ve birisi "Soyun" diye bağırır). Boks şortu (kahkahalar).

 

TAD: Şort mu?

 

ADAMUS: (kıkırdar) Tamam. Bunu okumam istendi. "Bayanlar ve baylar, Shaumbra dostları, Tad Tandler, gücün poster çocuğu, eldivenlerini asıyor, olumlu düşünmeyi ve gücü, izin verme ve alma ile takas ediyor." (seyirciler alkışlar). Bunu bu gece Yükselmiş Üstatlar Kulübü'ne götürüyorum. Tamam. Teşekkür ederim, canım.

 

TAD: Teşekkür ederim.

 

ADAMUS: Teşekkür ederim. Tamam. Linda, mikrofon.

 

Bu sadece örneklemenin küçük bir yolu. Bu en büyük temel değişikliktir. Bu ALT, başlıca ALT, savaşmaktan, boks yapmaktan, bir şeylere güç vermekten vazgeçmek ve sadece almaya başlamaktır. Ve bu savunmasız hissettirir ve sonra zihniniz sorar, "Ne yapıyorum? Kendimi, savunma sistemleri olmadan tamamen açık ve ulaşılabilir mi yapıyorum?" Evet.

 

Shaumbra'dan başlayarak bu gezegende paradigmayı değiştirmemizin ve aynı zamanda acı çekmenin de ötesine geçmemizin zamanı geldi. Mücadele ederken aynı zamanda acı da çekersiniz ve bu her şey için geçerlidir. Sadece yaşamınızdaki diğer insanlarla nasıl olduğunuz ya da bir şeyleri nasıl elde ettiğiniz değil; boks ve dövüşle ilgili tüm bu şey, aynı zamanda bedeninizle de ilgilidir. Düşüncelerinizle ilgili. İşte bu yüzden bunu yapıyorsunuz. Kendi zihninizde antrenman yapıyorsunuz. "Olumlu düşünmeliyim" diyorsunuz. Ama orada olumsuz düşünceleriniz de var ve bu şekilde çarpışıyorlar. Eldivenleri asın ve bırakın gitsin. Hadi bu gerçek alma noktasına gidelim. Bu doğal yoldur.

 

Hadi derin bir nefes alalım.

 

 

 

Havada

 

Arka masadan özel bir istekte bulunmak istiyorum. Şu açılış klibini tekrar oynatmak istiyorum. Cauldre'nin benimle tartıştığını biliyorum, "Bunu yapmaya iznin yok", ama - eh! - Benim onayımı aldın. Biri sorarsa, Aziz Germain'in izin verdiğini söyle. Sadece bir dakika bekleyin, sonra başlayacağız.

 

Bunu hissetmeni istiyorum. Havada bir şey var ve bu kesinlikle doğru. Ve bazılarınızın, hatta küçük bir yüzdenizin bile bunu aşma zamanı geldi. Geri kalanınız sonra bunu yapabilir. Eski paradigmayı, her şey için çaba sarf etme, bir yolunu bulma, plan yapma, çok çalışma ve acı çekme şeklindeki eski yöntemi kırma zamanı geldi. Bunun sona ermesinin zamanı geldi.

 

Gerçekten bilinçte olan bu tam değişim anı, tüm hayatınız boyunca beklediğiniz şeydir. Hadi tekrar açalım ve evin ışıklarını söndürelim.

 

(müzik videosu tekrar çalar, Phil Collins'ten In the Air Tonight)

 

Bu gece havada hissedebiliyorum, Tanrım

Hayatım boyunca bu anı bekledim, Tanrım.

Bu gece havada geldiğini hissedebiliyor musun, Tanrım, Tanrım

 

Eğer bana boğulduğunu söyleseydin

Elimi uzatmazdım.

Yüzünü daha önce görmüştüm dostum.

Ama kim olduğumu biliyor musun bilmiyorum.

 

Ben de oradaydım ve ne yaptığını gördüm.

Kendi gözlerimle gördüm.

O sırıtışını silebilirsin, nerede olduğunu biliyorum.

Hepsi bir sürü yalandı.

 

Ve bu gece havada geldiğini hissedebiliyorum, Tanrım

Hayatım boyunca bu anı bekledim, Tanrım.

Bu gece havada hissedebiliyorum, Tanrım

Hayatım boyunca bu anı bekledim, Tanrım, Tanrım

 

Hatırlıyorum.

Hatırlıyorum, endişelenme.

Nasıl unutabilirim ki?

Bu ilk ve son karşılaşmamızdı.

 

Ama bu sessizliği neden sürdürdüğünü biliyorum.

Hayır, beni kandıramazsın.

Çünkü acı görünmüyor, ama acı hala büyüyor

Sana ve bana yabancı değil

 

Bu gece havada geldiğini hissedebiliyorum, Tanrım

Hayatım boyunca bu anı bekledim,  Tanrım

Bu gece havada geldiğini hissedebiliyorum,  Tanrım

Hayatım boyunca bu anı bekledim, Tanrım, Tanrım

 

Bu gece havada geldiğini hissedebiliyorum, Tanrım

Hayatım boyunca bu anı bekledim, Tanrım, Tanrım

 

Havada geldiğini hissedebiliyorum.

Havada geldiğini hissedebiliyorum.

 

Hayatım boyunca bu anı bekledim.

Hayatım boyunca bu anı bekledim.

Benim hayatım

 

Yani, gerçekten de tüm yaşamlarınız boyunca bu anı beklediniz. Bu an, işleri yapmanın eski, zor, acı verici ve savaşçı yolunu aştığımız andır. Artık buna gerek yok.

 

Almak zamanı geldi ve bu Benliğinizi almaktır. Ben'im'i, kendi ışığınızı kendi varlığınıza almaktır. Bunu düşünmek zorunda değilsiniz. Düşünmek istemezsiniz - yani, zihne girmek istemezsiniz - ve derin bir nefes alırsınız ve bunun o an olduğunu fark edersiniz. O havada.

 

Onu bekliyordunuz ve şimdi burada. Tek yapmanız gereken ona izin vermek ve onu kabul etmektir.

 

O tamamen farklı bir yaşam biçimidir. Bu gezegende bedenlenmiş bambaşka bir bilinç halidir. Bunun için çok çalışıyordunuz ama şimdi çalışmayı bırakalım ve sadece izin verelim.

 

Bununla birlikte, biraz müzik açalım ve almaya geçelim.

 

Birlikte derin bir nefes alalım.

 

 

 

Alma Merabh'ı

 

(müzik başlar)

 

Bu arada, müzik videosundaki şey tatlı, sessiz, küçük bir şey değildi. Çok yoğun. İçinde bir tutku var. Daha önce o öfkeyi, yumruk atma isteğini, hemen şimdi sahip olma isteğini, sabırsızlığı, hayal kırıklığını almaktan bahsetmiştim. Şimdi bunları almaya yönlendirin.

 

Ve aslında bıkkınlık noktasına gelmeniz iyi bir şey. Artık tahammül yok, sadece "Bir şeylerin değişmesi gerekiyor." Hadi şimdi bu fırsatı değişmek için kullanalım (bir cep telefonu sesi duyulur).

 

Ve lütfen, o cep telefonu her kimdeyse, gitsin. Sadece odadan değil, binadan da. Lütfen. Derhal, Bonnie. Güle güle. Cep telefonlarınızla merabh'ımı bozamazsınız. Git.

 

Bu ciddi bir şey. Beklediğiniz şey buydu.  Birinin cep telefonuyla rahatsız edilmesine izin vermeyeceğim. Yeterince dikkat dağıtıcı şey var. Sizi Benliğinizden uzaklaştırmaya çalışacak yeterince şey var. Buna müsamaha göstermeyeceğim.

 

Bu destansı noktaya geldik. Bazılarınız - (Adamus iç çeker) - aşacak, izin verecek ve alacaksınız.

 

Bazılarınız hala bununla mücadele edecek. Ama bunun geleceğini bilin. Bunu birbirini uzun, çok uzun zamandır tanıyan bir grup varlık olarak birlikte yaptığımızı bilin.

 

Bu gezegendeki o eski enerji ve ışık yöntemini, tersine çevirip almaya dönüştüreceğiz.

 

(duraklama)

 

İşte bu kadar. Kendinizi bununla mücadele ederken, stres yaparken ya da işe yarayıp yaramadığını merak ederken bulursanız, sadece derin bir nefes alın ve kabul edin.

 

Neyi kabul edeyim? Sizi. Bu sizin enerjiniz. O, ruhunuzla yeniden bağlantı kurmak için her zaman gerçekten istediğiniz şeydir.

 

Şimdi sadece almanıza izin verin.

 

(daha uzun duraklama)

 

Sanki bir müzisyenmişsiniz gibi. Gerçekten harika bir parça, harika bir kompozisyon yaratmak istiyordunuz. Ancak eski yöntemde, dışarı çıkar ve icracıları, yaylıları, kornoları ve perküsyonu yapacak müzisyenleri, orkestrada ihtiyaç duyulan tüm farklı insanları bulurdunuz. Ve doğru insanları bulmaya, prova ve pratik yapmaya, tüm bunları yapabileceğiniz bir salon bulmaya, birinin kemanının düzgün çalışmaması, birinin hastalanması ve bunun gibi tüm sorunlarla uğraşmaya çok zaman harcardınız.

 

Bu, işleri yapmanın eski yoludur. Şimdi orkestra şefi sizsiniz.

 

Şimdi sadece orkestrayı kabul ediyorsunuz.

 

Bu biraz tuhaf görünüyor çünkü diğer şekilde yapmaya, bunun için çok çalışmaya alışkınsınız.

 

Şimdi sadece kabul ediyorsunuz ve aniden plan yapmanıza ya da başka bir şey yapmanıza bile gerek kalmadan, bunu yapmak zorunda kalmadan, ortaya çıkmaya başlıyorlar.

 

İnce ayarlı enstrümanlarla ortaya çıkmaya başlıyorlar. Davullarıyla, klavyeleriyle, kornolarıyla ortaya çıkmaya başlarlar.

 

Sadece ortaya çıkmaya başlarlar ve bu hiç pratik gerektirmez. Yerlerini buluyorlar. Kendinizi orkestra şefi ve yaratıcı rolünde bulursunuz.

 

Ve sonra müzik başlar. Zahmetsizce, güzelce.

 

Tüm o sıkı çalışmayı, tüm o planlama ve organizasyonu, tüm o küçük ayrıntılarla ilgilenme zorunluluğunu aşmanın mümkün olup olmadığını merak ediyorsunuz. Bu gerçekten mümkün mü? Tüm bunları yapmasanız bile değerli bir besteci ve orkestra şefi olarak kabul edilir misiniz?

 

Çalan müziği duymaya başladığınızda, bunu yapmanın yolunun bu olduğunu fark edersiniz. Bırakın size gelsin. Üzerinde çalışmanıza gerek yok.

 

Gerçekte olan şey, kendi ruhunuzla uyum içinde olmanızdır. Her şey size öylece gelir. Sadece oradadır.

 

Ve eski yolun ne kadar zahmetli olduğunu fark ediyorsunuz. Ne kadar çok acı çektiğinizi, ne kadar çok zaman ve çaba gerektirdiğini. Ve o zaman bile, geçmişte bunu eski şekilde yapmak kulağa o kadar da harika gelmiyordu. Ama şimdi, alırken, size geliyor.

 

Müzik hayal edebileceğinizden çok daha tatlı. Tüm yaratımda çok büyük bir rahatlık var.

 

Neden mi? Çünkü işbirliği siz, ışığınız ve ruhunuz arasındadır.

 

Orkestradaki her oyuncu, her müzisyen aslında sizsiniz. Aslında sizsiniz. Bu kadar mükemmel olmasına şaşmamalı.

 

(duraklama)

 

Hepsi birbiriyle uyum içinde. Hepsi birlikte yaratıyor. Bu kabul etmektir. Bu akışta olmaktır.

 

(duraklama)

 

Burada büyük bir değişim gerçekleştiriyoruz, ancak bunun gerçekleşmesi uzun zaman aldı. Bu büyük bir değişim ve ne kadar harika olsa da, hala zorluklar var çünkü eski yöntemlerle yapmaya alışmışsınız. Geri döneceksiniz.

 

Tad, geri dönüp eldivenlerini tekrar almaya çalışacaksın ve ben seni durduracağım. Kerri, etrafımda dans etmeye çalışacaksın, gerçek soruya değinmeyeceksin. Ama siz almaya başlayana kadar, burada bedenlenmiş Üstatlar olarak neşe ve rahatlık içinde yaşamaya başlayana kadar sizi sıkıştıracağım.

 

Bu, bir şeyleri yapmakta olduğunuz eski yöntemlerden bazılarını bırakmanızı gerektirir.

 

Dediğim gibi, kabul ederken, kendi yaratımınıza aktif olarak katılıyorsunuz. Ama artık tüm bu planlamaları yapmak, olumlu düşünmek, umut etmek ve sonra da gerçekleşmediği için hayal kırıklığına uğramak zorunda değilsiniz.

 

O sadece sizin için orada. Ve bazen bunu siz istememişsinizdir bile. Bazen orada ne olduğunu bile bilmezsiniz, ama sonra güzelliği ve mükemmelliği fark etmeye başlarsınız.

 

Ruhunuza seslenmenize ve ona neye ihtiyacınız olduğunu söylemenize gerek yok. O zaten sizden daha iyi biliyor. Şimdi gerçekten sadece bunu kabul etme zamanı.

 

Ruhunuza zaman çizelgenizin ne olduğunu ve tüm o küçük ayrıntıları söylemeyin. O zaman işleri yapmanın eski yoluna, çok çalışmanın, çabalamanın, kontrol etmenin eski yoluna geri dönersiniz. Bunu durdurun ve sadece alın.

 

(duraklama)

 

Burada yaptığınız şeyin kesinlikle bu yaşamınız üzerinde etkileri olacak, ancak aynı zamanda rüyalarınıza kadar uzandığını da göreceksiniz.

 

Olivia'nın yaptığı o "Bin Rüya" çalışmasının rüyalara nasıl yansıdığını çok merak edeceğim. Bakın, rüyalarınızın bir kısmı - rüyalarınız, çok çalışırlar. Onlar sadece sizin fiziksel olmayan alemlerde çok çalışan, mücadele eden, savaşan, koşan, kovalayan temsillerinizdir.

 

Tüm bunları bıraktığınızda ve sadece aldığınızda ne olur?

 

Rüyalarınızda ne olur? Geçmiş yaşamlarınızda ne olur? Ya onlar da tüm bu alma sürecinin bir parçası haline gelirlerse? İpucu: gelmek zorundalar.

 

Mücadele etmeyi ve acı çekmeyi bıraktıklarında ne olur?

 

Derin bir nefes alın ve lütfen şimdi Benliğinizi kabul edin. Bu kadar basit.

 

Cauldre geçen gün bana şöyle sordu: "Peki bütün gün kanepede oturup video oyunu oynayan biriyle, sadece alan biri arasında ne fark var? Onlar da sadece almıyor mu?" Sizin gerçekten almanızla mukayese edersek. Arada büyük bir fark var.

 

Onlar aslında gerçekten bu gerçeklikte değiller. Bir tür kaçış içindeler. Onlar gerçekten sadece zaman harcıyorlar. Ve bütün gün oynadıkları video oyunlarında bile ne yapıyorlar? Savaşıyor, kavga ediyor ya da kendilerini aşırı derecede test ediyorlar.

 

Bu, bütün gün oturup video oyunları oynayacağınız anlamına gelmiyor. Bu, size gelen şeylere şimdi katılmanız anlamına geliyor.

 

Tüm grup üyeleri geldiğinde, orkestradaki tüm insanlar geldiğinde, bir şeyler yapmak zorundasınız. Onlarla birlikte bir şeyler yapmak istiyorsunuz - müzik yaratmak, dans etmek, ne olursa olsun.

 

Evet, bu hala kendi yaratımınıza aktif olarak dahil olmakla ilgili, ama artık onunla mücadele etmek, onu zorlamak, kendinizi yıpratmak zorunda değilsiniz. Artık sadece dans ediyor ve onunla birlikte süzülüyorsunuz.

 

İşte fark bu. Bu, bütün gün sümüklü böcek gibi oturmak anlamına gelmiyor. Artık size ne gelirse, onunla yaratıyorsunuz demektir. Onunla deneyimliyorsunuz ve onunla ifade ediyorsunuz.

 

Bu gerçekten de bilinçteki en büyük değişimdir.

 

Bu ışığı diğer alemlerden getirmek bir şeydir, ama şimdi onu bu tür bir değişim için kullanma anı. Bu... (Adamus kıkırdar) Cauldre cesur açıklamalar yaptığımda bana hep meydan okur, ama bu ille de cesur bir açıklama değildir. Şu anda bu inanılmaz değişimden geçmekte oluşunuz, mutlak gerçektir ve bu eninde sonunda pek çok kişiyi etkileyecektir.

 

Bu yüzden derin bir nefes alın ve Benliğinizi kabul edin.

 

(daha uzun duraklama)

 

İşte beklediğiniz an, tam şu an.

 

(daha uzun duraklama)

 

Bu, ruhunuzun, ışık bedeninizin ya da özünüzün artık içeri girebileceği andır.

 

Artık direnç yok ya da bunun için savaşmanız veya kazanmanız gerektiğini düşünmek yok. Her şey tam burada.

 

(duraklama)

 

Lütfen bu anı, hazır olduğunuzu anladığınız zamanı işaretleyin.

 

(duraklama)

 

Derin bir nefes alalım ve sadece Benliğinizin iyiliğini ve lütfunu kabul edelim.

 

(duraklama)

 

Sanırım hepiniz bir şeylerin ters gittiğini, bir şeylerin yaklaştığını, bir şeylerin olacağını biliyordunuz. Ne olduğunu, bu değişime neyin sebep olacağını merak ediyordunuz. İşte her şey bununla ilgili.

 

Hadi birlikte derin bir nefes alalım. Güzel, derin bir nefes.

 

Ne kadar komik değil mi? Buradasınız ve şu anda alıyorsunuz, birçoğunuz için hissedebiliyorum, bununla bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Onu yönetmek ya da ona ne yapacağını söylemek istiyorsunuz. Sanki – ööğh (kusar gibi yapar)

Tamam. Güzel, derin bir nefes alın. Bırakın öyle kalsın. Güzel.

 

Doğum günü tebrikleriniz için bir kez daha teşekkür ederim. Tad'in eldivenlerini asmakla ilgili bu küçük notuyla Yükselmiş Üstatlar Kulübü'ne geri dönmek üzereyim.

 

Böylece, tüm yaratılışta her şeyin yolunda olduğunu hatırlayın.

Teşekkürler (seyirciler alkışlar).

 

 

Türkçeleştiren: Hikmet Canbay