• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

İngilizce Eğitimler

 

Discovering Your Passion

        

 

 

DreamWalker Birth

     

 Rüya Yürüyüşü – Doğum

Doğum sadece tıbbi ve fiziksel bir deneyim değildir. Doğum, bir ruhun biyolojik olarak bedenlenmesine yol açan mucizevi spirütüel bir sürecin parçasıdır. Bununla beraber, birçok halde bilinçsizce ölünür ve tekrar tekrar dünyaya gelinir. Sonuç itibariyle doğum-ölüm döngüsüne yakalanılır.

Bu 2,5 günlük çalışmada, fiziksel doğumdan önce hem dünya boyutlarında hem de meleksel âlemlerde neler olduğuna dair ayrıntılı iç görüler verilecektir. Bu çalışmada, doğum gerçekleşmeden çok önce, gebelik ve bu durumlarla ilgili anlayışınız kökten değişecektir. Ve ebeveynlere bebekleriyle daha derin ve spiritüel ve enerjik bağlantılar kurmalarına yardım edecektir. Özel nefes egzersizleriyle doğum süreci, gebelik ve doğuma eşlik eden acı ve travmalar bertaraf edilerek daha yumuşak ve tatminkâr bir hal alacaktır. Bu çalışmadan sonra, Adoula da denilen Rüya Yürüyüşü Doğum Uygulayıcısı olmak isteyebilirsiniz. Adoula – Doğum Uygulayıcısı-  ebeveyn adayları ve gelmekte olan ruhla birlikte çalışacak olan kişilere denir.

Rüya Yürüyüşü Doğum Kolaylaştırıcıları – Öğretmenler

Adoula olarak ta bilinen sertifikalı Rüya Yürüyüşü Doğum Rehberleri, ebeveynlere yeni bebekleriyle ve bebeğin enerjisi ile fiziksel doğum olmadan çok daha önce, çok derin ve bilinçli bağlantı geliştirmelerine yardımcı olur. Bir Adoula, ebeveynlere bebekleriyle sözsel olmayan bir biçimde iletişim kurmayı ve onun ihtiyaç ve gereksinimlerini nasıl anlayacağını öğretir. Bu karşılıklı bağlantı anne-baba ve çocuğun fiziksel doğum sürecindeki travmasını son derece azaltır veya ortadan kaldırır. Rüya Yürüyüşü Doğum Kolaylaştırıcılığı, gebe kalmadan önce başlayıp doğumda sonra aylarca sürer. Bu, spiritüel ebeliğin yeni bir biçimidir.

 

DreamWalker Death

      

Rüya Yürüyüşü – Ölüm

Bir cenaze hizmeti geleneksel olarak dünya yolculuğunun sonunu işaret eder. Ama bu aynı zamanda ruh olarak, fiziksel olmayan âlemde yeni bir yolculuğunda başlangıcıdır. Bu âlemlerde ne olduğu farkındalık düzeyiniz ve inançlarınıza bağlıdır. Ölümle ilgili olarak, dinler ve yeniçağ bilgileri de dâhil olmak üzere bu soruya ikna edici ve tatminkâr yanıtlar veremiyorlar. Ve çoğu kez ölmek üzere olan insanlar kendi kendilerine bırakılıyorlar. Sonuçta birçok kişi yalnız ve korku dolu süreçten geçerek ölüyorlar.

Bu 3 günlük çalışmada geçişten önce, geçiş esnasında ve geçişten sonrasında neler olduğu hakkında detaylı bilgi verilecektir. Çalışmanın sonunda hayat kadar ölüm hakkında da tamamıyla yeni ve farklı bir bakış açısı elde edeceksiniz. Bu çalışma aynı zamanda bir Rüya Yürüyüşü Kolaylaştırıcısı olmanız için de olanak verir. Rüya Yürüyüşü, sevdiklerinize ya da danışanlarınıza ölüm geçişi sürecini kolaylaştırmakta yardımcı olur ve fizikötesi âlemlerde rehberlik eder.

Rüya Yürüyüşü Ölüm Kolaylaştırıcıları – Öğretmenler

Eski Atlantis ve Mısır kültürlerinde ve birçok yerli halklarda Rüya Yürüyüşü,  ölenlerin fizikötesi âlemlere olan yolculuğuna eşlik etmekte fazlasıyla kullanılan bir yöntemdir.

Rüya Yürüyüşü, sevdiklerimize ve danışanlarımıza ölüm geçişi sürecinde rahatlık ve denge temin etmeye ve geçerken fiziksel bedenlerini kolaylıkla bırakmalarına yardım eder. Eğer danışan isterse, Rüya Yürüyüşçüsü, ona en yüksek meleksel âlemlere geçiş noktasına, çiçekler köprüsüne kadar rehberlik eder. Rüya Yürüyüşü herhangi bir inanç sistemine bağlı değildir. Basitçe, rehberlik ve hizmet eder. İster Müslüman, Yahudi, Hristiyan olsun ya da ölümden sonraki hayata dair herhangi inancı olmasın, Rüya Yürüyüşçüsü orada çoğunlukla karışık ve karanlık bir zamana rehberlik eder. Rüya Yürüyüşü Ölüm Çalışmasında, özellikle, ölene rehberlik, fizikötesi âlemle çalışma, eterik dikkat dağıtıcılardan kaçınmak, 4.boyutun tuzak ve hileleriyle başa çıkmak, yaslı aile ile çalışmak, kendi fiziksel realitesine geri dönmek ve daha fazlası yer alır.

 

DreamWalker Ascension

       

 Rüya Yürüyüşü - Yükseliş

Yükseliş pek çok spritüal ve yeniçağ literatüründe en popüler konulardan biridir. Bunların birçoğuna göre yükseliş, sadece kutsal insanların başına gelebilecek bir şeydir. Bu insanlar, hayatlarını adanma yoğun meditasyon, kendini inkar ve ıstırap dolu bir hayat geçirirler.

Bu çalışmada ise tamamıyla farklı bir yükseliş süreci öngörülecektir. Yükseliş, basit fakat spritüal derinlikteki  - ben kimim-  sorusunun yanıtıdır.

Yükseliş, insan mükemmeliyetine yaklaşmakla ilgili olmayıp tüm insan sınırlamalarının salıverilmesi ve bütünüyle kendini kabulle ilgilidir.

Bu 3 günlük yoğun çalışmada Adamus Saint Germain bedenli yükseliş sürecini ele alacaktır.  Bu yükseliş,  ölüm ve reankarnasyon döngüsünden çıkıp, insanın fiziksel bedende ve bu dünyada kalarak Tanrısallığı ile bütünleşmeye söz verdiğinde olur. Adamusa göre, bir insanın yaşamında karşılaşacağı en zor ve en kutsal süreçtir. Bu çalışmada, kendi yükseliş sürecinizi nasıl kolaylaştıracağınız açıklanacaktır.

 

DreamWalker Life

      

 

New Energy Synchrotize

      

 Yeni Enerji Eşzamanlılığı

Yeni Enerji Eşzamanlılığı çalışması, inançlarınıza ve hayatınızı etkileyen kitle bilinci katmalarınıza, verdiğiniz kararlara ve deneyimlediğiniz realiteye bakmanıza yardım edecektir.

Bu katmanlar, ebeveynler, öğretmenler, kiliseler, hükümetler, iş ve toplum çevreleri gibi dış kaynaklarca yaratılıp genellikle bir insanın inanç yapısı olarak bilinçsizce kabul edilir. Ve bunlar bir çeşit hipnoz yaratır. Kişisel alıştırmalarla bu inanç sistemlerinin ve katmanların hayatınızda oynadığı rolleri anlayabilecek ve artık kabul etmek istemediklerinizi bilinçli seçimler yaparak nasıl salıvereceğinizi öğreneceksiniz.

Bu çalışmada seçimin gücüyle kombine edilmiş basit araçlar kullanarak hayatınızı tümüyle değiştirebilecek ve yeni potansiyeller yaratabileceksiniz. Sonuç olarak, hayatınızda daha çok akış ve eşzamanlılık deneyimleyebileceksiniz. Çalışmanın sonunda sertifikalı NES ( New Energy Synchrotize )uygulayıcısı olmak isteyenlere daha fazla bilgi verilecektir.

Yeni Enerji Eşzamanlılık Kolaylaştırıcıları – Öğretmenler

Yeni Enerji Eşzamanlılık Kolaylaştırıcıları ( NES ) bireylere artık sürdürmek istemedikleri inanç sistemlerini salıvermelerine rehberlik ve hayatlarına yeni realiteler seçmelerinde yardım eder.

NES Kolaylaştırıcılığı, artık uygun olmadığı düşünülen eski alışkanlıkların bırakılmasında da kullanılabilir.

 

Tobias' Sexual Energies School

     

Cinsel Enerjiler Okulu

Tobias, bu çalışmada fiziksel, psikolojik, psişik, cinsel istismar ve manipülasyondan (enerji hırsızlığı) ve çok derinlere gömülmüş olan bu enerjetik virüsü salıverip hayattan yepyeni bir şekilde nasıl keyif alabileceğinizden bahseder.

Enerji çalma süreci bir “virus”ün (cinsel enerji virüsü) çalışmasına benzer ve hepimiz bu virüsten etkileniriz. “Virüs”ten kurtulmanın anahtarı ise eril ve dişil enerjilerimizi dengelemek ve kendimize duyduğumuz sevgidir. Bu arketip enerjiler arasındaki dengesizlikler sadece kişisel yaşantımızda değil, aileler, şirketler, okullar, dini organizasyonlar ve hükümetlerde de sorunlara sebep olur.

Çalışma boyunca “virus”ün ortaya çıkışının ruhsal tarihçesini ve günlük yaşamınızda kendini nasıl gösterdiğini öğreneceksiniz. Ve, çeşitli kişisel egzersizler yoluyla enerji hırsızlığının dinamiklerini anlayacaksınız. Ayrıca, enerjilerinizi dengelemek ve bu “virus”ü hayatınızdan atmak için kullanabileceğiniz bazı araçlara sahip olacaksınız. Eğer;

Hayatınız herhangi bir türde istismardan etkilendiyse;

Hayatınızdaki istismara ve dengesiz enerjileri sonlandırmak istiyorsanız;

Bu meselelerle çalışan bir profesyonelseniz;

Kişiler arası enerji dinamiklerini, Yeni Enerji perspektifinden anlamak istiyorsanız bu çalışma sizin için idealdir.  

  

Aspectology

      

Aspektoloji, ya da Yeni Enerji Psikolojisi, katılımcıların nasıl veçhe yaratıldığını, bunların yaralı ya da parçalanmış hale gelerek hayatlarında dengesizliklere nasıl sebep olduklarını ve bu veçheleri yeniden nasıl birleştireceklerini öğrendikleri üç günlük bir çalışmadır.

Tobias bu çalışmada hayatımızı deneyimlemek ve idare etmek için yarattığımız veçhelerden bahseder. Bir veçhe sizin belirli bir parçanızı temsil eder, örneğin ebeveyn, müzisyen, savaşçı, iş adamı, şifacı, çocuk gibi… Geçmiş yaşamlardan kimlikler, belirli yetenekler ve beceriler ve hatta fiziksel biyoloji bile veçhedir. Her insanın milyonlarca veçhesi vardır. Bunlar aslında tanrısal benliğinizden yayılan ışınlar gibidir.

Veçheler normalde tamamen bütünlenmiş haldedirler. Ne var ki, fiziksel istismar, ciddi bir hastalık, boşanma ya da kaza gibi sebeplerle yaralanmış ya da parçalanmış hale de dönüşebilirler. Ya da reddettiğiniz ya da inkar ettiğiniz bir parçanız da bir veçhe olabilir. Bu durumda, veçhe sıkışmış, işlevini yitirmiş ve hayatınızı bilinçsiz ve kimi zaman da yıkıcı biçimde etkiliyor olabilir. En kötü senaryoda, kişi Çoklu Kişilik Bozukluğu geliştirebilir. Tobias tarafından önerilen araçlar yardımıyla, onları yuvaya, size davet ederek, tam anlamıyla entegre olmamış bu veçhelerinizi fark etmeye ve yeniden hayatınıza bütünlemeye başlayabilirsiniz.

Bu süreç oldukça meydan okuyucu ve yoğun olabilir ama aynı zamanda son derece özgürleştiricidir. Veçhelerinizi birleştirerek derin enerjetik yaraları şifalandırabilir ve hayattan yeni bir biçimde keyif almaya başlayabilirsiniz.