• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

Saud Tercüme

Sevgili Şambra

Kharisma Serisiyle birlikte, tercümeler açısından da yeni bir döneme giriyoruz. Bu güne kadar aylık 300 tl olan rakamımız 600 civarına haraket etti:)

Şu ana kadar ki anlayışımız, kendimiz için yaptırdığımız bu çevirileri sizinle de paylaşmaktı. Ancak bundan sonra görünen o ki; sizlerinde sorumluluk alma zamanınız geldi :) 

Bu işte varım, Şaudları okumak istiyorum diyen arkadaşlarımız, buraya tıklayarak bizlere tel. No, mail adresi vs. bilgilerini iletsinler. Yeterli miktar toparlanamazsa tercumeler duraksayacak. Lutfen önümüzdeki 1,5 ay boyunca bu konuyu iyice hissedin. Bir sonraki şaud C.C takviminde 4 Ekim tarihinde görünüyor.

Eğer toplanan miktar gerekeni aşarsa, fazla paralarla gene C.C sitesinde yer alan ve katılımcıların ortak isteği doğrultusunda seçilecek metinler tercüme ettirilebilinir.

Katılımcıların özellikle düzenli ödeme yapması çok önemli. Arada yapılan bağışlar da bir o kadar kıymetli <3 3="" i="" class="_4-k1 img sp_1-5JdbvTV3M sx_0b86b5">

Ben varım diyen arkadaşlar, konu ve işleyişle ilgili daha detaylı olarak hem bilgilendirilecekler hem de görüş ve önerileri doğrultusunda yeni bir yapılanmayı şekillendirmenin keyfine varacaklar :)

Ayrıca şu ana kadar yada sonrasında toplanan paraların, tercüme bedeli , site ve banka hesap işletim ücreti dışında, hiç kimse yada başka bir şey için harcanmadığını ve harcanmayacağını bilmenizi isteriz.


Ne bu yazı nede yazıdaki talepler, C.C ile ilgili ve ilişkili değildir.

Kharisma 1 okumak için buraya tıklayın.

Ane- Qua