• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/kirmizicember/
                                       BAĞIŞBAĞIŞ
        
    

ADAMUS'un ŞAMBRA'ya Özel Mesajı


Bedenli Üstatlar olarak ilerleme zamanı değil mi? Yoksa birbirimize sarılıp rutin insan yaşamımıza dönme zamanı mı?

Bunların hepsi makyo muydu, yoksa bir Atlantis rüyasının tamamlanması mıydı?

14 Şubat 2016, Şambra'ya ve Şambra'yı sırada nelerin beklediğine dair vereceği mesaj için Adamus Saint-Germain'in belirlediği bir tarihti. İşte bugün, o gün ve Adamus'ın paylaşacağı oldukça çok şey var.

Adamus'ın mesajını izledikten sonra lütfen aşağıdaki linke tıklayın. O sizi bir sonraki adıma götürecektir.


 Mesajı dinlemek yada izlemek için lütfen resime tıklayın.

Bu bölümün enerjisini tamamen deneyimlemek için çeviriyi videoyu izlerken veya ses kaydını dinlerken okumanız öneriliyor.

Adamus Saint-Germain'in 14 Şubat 2016 Mesajı
LİNDA: Adamus Saint-Germain'in bu özel prezentasyonuna hoş geldiniz.

Hepimizin hatırlayacağı üzere Adamus bu konuyu çok net bir hale getirdi - bu olay Şubat 2015'te başladı; o bütün bunları özellikle Mayıs 2015'te daha da pekiştirerek bize bir ölçüm yapacağını söyledi, o, bizim aydınlanma yolunda farkındalığımızı nasıl yönettiğimize bakıp Şubat 2016'da yola Şambra ile, hepimiz ile devam edip etmeyeceğine dair bir karar vereceğini açıkladı. İşte, şimdi, o söz verilen mesaj. Geoff şimdi Adamus'ı getirmek ve o mesajı paylaşmak için hazırlanıyor.

Biz şu anda Crimson Circle'ın Louiville Colorado stüdyosundayız. Bekliyoruz, tedirgin bir şekilde Adamus Saint-Germain'den biz neredeydik ve şimdi neredeyizi öğrenmek için bekliyoruz.

Hadi biz o zaman bunun ile birlikte güzel, derin bir nefes alalım. Bu Adamus prezentasyonunun enerjilerini gerçekten hissedin. Hissedin. Her biriniz içinizde aydınlanmanızın neresinde olduğunuzu hissedin. Ona izin verdiniz mi? Onu içinize nefes ile alabiliyor musunuz? Bırakın enerjileriniz gerçekten Adamus için yayılsın.

O halde o güzel, derin nefesi alın. Bütün benliğiniz ile hissedin. Siz bu en güzel, özel prezentasyon için kendinizi bilincinize ve farkındalığınıza açın.ADAMUS: Ben Ben'im, Saint-Germain'in Adamus'ı.

Hadi güzel, derin bir nefes alalım dostlarım.

Ne kadar uzun bir yolculuktu. Bu yolculuk çok uzun bir zaman öncesine dayanıyor. O bizi Dünya üzerinde bedenli aydınlanma hayaline, Atlantis zamanına, Tien zamanına kadar götürüyor. Atlantis trajedisi, bir çoğunuzun o zamandan bu yana çektiği kalp ağrısı, iki bin yıl önce Yeshua zamanında meydana gelen birleşme, mesih bilinci tohumunun gezegene yerleştirilmesi; sizin Dünya gezegeninin realitesinin değişeceğini bildiğiniz bu zamanda yeniden gelmek için, bu ömürde, bu gezegende, bu heyecan verici zamanda bulunmak için anlaşma yapmanız. Siz bu son ömrünüzde insan formunda aydınlanmanız için Dünya'ya geri gelmeyi seçtiniz; siz bu gezegene bilinç getirmeyi seçtiniz.

Ne kadar uzun bir yolculuktu ve siz şimdi gezegende şeylerin en hızlı hareket ettiği, en çok meydan okuduğu, en zor zamanlarda yaşıyorsunuz, tam da en büyük potansiyellerin olduğu, bu gezegenin şimdiye kadar sahip olmadığı olanaklar, görmediği bolluk zamanlarda. Biz bu gezegende Atlantis'e olanların benzerine şahit olmayacağız. Biz büyük toplulukların düşüşünü görmeyeceğiz ama biz önümüzdeki bu on, yirmi yıl içerisinde olağanüstü değişimler göreceğiz.

Biz değişimin bilinç, hayaller, arzular ve sizin gibi aydınlanma konusunda kendisine çok büyük bir söz vermiş olan insanlar ile geldiğini göreceğiz.

İşte biz şimdi yeni Kırmızı Çember'deyiz. Çevrenize bir bakın. Çevrenizi hissedin. Bu Şambra'nın yeni yüzü.

Biz en son 2007''de tüm dünyadan varlıkların ve diğer relitelerden varlıkların toplanarak onayladığı ve kutladığı Kuantum Sıçraması ile büyük bir değişim yaşadık, bilincin bu gezegeni tamamne eski lineer eğriden alıp, üst eğriye yerleştirdiği bir zamanda; bu gerçekten ve hakikaten bu gezegeni ve geleceğini şekillendiren değişimin başladığı zaman oldu.

Ben size bunun Atlantis'in bir tekrarı olmayacağını söylüyorum. Hayır, biz şimdi varolan iki Dünya'nın, bu bilinç ve realitenin iki farklı seviyesinin, daha kalıcı bir temel kurulması için ya biribiri içinde eridiğini ya da parçalandığını göreceğiz. Bunların hepsi bilince bağlı, insanlara bağlı, insanların gideceği yöne göre yapacağı seçime bağlı.

Ve ben bunu biliyorum çünkü çoğunuz bu gezegene aitsiniz ve bağlısınız, sizin gezegenin iyiliği için, insanlık için, sizin yaratımına yardımda bulunduğunuz ve sizin bu kadar samimi bir şekilde sevdiğiniz şey için istediğiniz şey elbette bilincin bu iki farklı düzeyinin birbiri içinde erimesini görmek. Ve bu olabilir. Bunu önümüzdeki birkaç yıl içinde bileceğiz. Veya bu iki dünya daha eski bir bilinci, daha eski bir dünyada kalmayı, sınırlı insan deneyimlerine devam etmeyi seçenler için bunu tam anlamıyla gerçekleştirsinler diye şefkat ve saygı formundan uzaklaşarak ikiye ayrılabilir. Bilincin daha yüksek bir formunu seçenler, sadece fiziksel realite ile sınırlı olmayan, zihinle sınırlı olmayan, gerçek özgürlüğün ve egemenliğin olduğu yeni bir tip Dünya seçenler de oraya gideceklerdir.

Eğer değişim benim son prezentasyonlarımda söylediğim gibi olursa doğal, sorunsuz olur, değişim yıkım ve felaket olmadan, bu eski gezegenin parçalara ayrılmasını gerektirmeyecek bir şekilde olur. O, böylece aniden değişim geçirip Yeni Dünya olacaktır. Bu ancak önümüzdeki yıllarda tartışılacak bir konu ama biz burada bugün yeni Kırmızı Çember'i tartışmak için bulunuyoruz.

O halde hadi ben sahnemde hazırlanırken güzel, derin bir nefes alalım.Yeni Kırmızı Çember

Sanırım ben bugün aslında Adamus'tan daha çok Saint Germain'im. Siz aslında Adamus'a alışıksınız. Siz benim sizi kışkırtmaya gelen, zaman zaman sizi iğneleyen, sizinle ağlayan, sizinle gülen sizinle bu yolculuğu paylaşan Saint-Germain'in o veçhesine daha alışkınsınız. Ama bugün Saint-Germain biraz daha baskın.

Bizi dinleyenlere, bundan bir şekilde etkilenenlere gelecek olursak, bu böyle çünkü biz daha önce bu gezegende, ömürler önce, Gizem Okulları'nda, insanlığın ruhsal niteliği için yaptığımız çalışmalarda birlikte insan formu içerisinde bulunduk. Biz büyük olasılıkla birlikte çalıştık ve siz büyük olasılıkla bu neden ile buradasınız.

Ben geçen yıl biraz kalmak ya da gitmekkonusu üzerine konuştum. Ben sizin şimdi artık yanıtı hissettiğinizden eminim. Ben seçtim, ben bunu hep seçtim ama gerçek soru şu ki biz buradan nereye gideceğiz? Biz ne yapıyoruz? Biz, ben, sizlerden her biriniz, Kuthumi gibi yardım eden diğer varlıklar. Biz buradan nereye gidiyoruz? Sırada yapılacak ne var?

Ben size bunun Yeni Kırmızı Çember olduğunu söyledim. Bu ne anlama geliyor? Hadi kendi enerjisel ölçü formumuz dahilinde bazı olgulara ve rakamlara bakalım.Şambra

"Şambra" diye bir şey var. Şambra sözcüğü ilk defa 2 bin yıl önce kullanılmıştır. Tobias anlatmıştı. Essenilere sonradan katılan bir grup ve o gruba ait yandaşlar vardı, bu grup Yeshua zamanında vardı, onlar kendilerini Şambra, aile, güçlü aile, kaya ailesi, Mesih tohumunu ekmek için Dünya'ya gelen aile diye adlandırıyorlardı. Şambra terimi buradan geliyor.

Ardı ardına geçen yüzyıllar içinde çoğunuz farklı yönlere dağıldınız, bazılarınız Gizem Okulları'na gitti, bazılarınız kendi yoluna ya da yolculuğuna çıktı ama siz bu ömrünüzde yeniden bir araya geldiniz. Dünya'nın üzerinde 100.000 veya bundan daha fazla kişi bu Şambra denilen şeye karşı bir çekim ya da bir bağlantı hissediyor.

Şambra başlı başına bir varlık haline geldi, Şambra diye bir varlık var ve o sizinle, o, her bir gün ve hergün hepiniz ile birlikte. O bu web sitesinde. O, Crimson Circle kadrosu ile. O, hepinizin içinde. Şambra'yı siz yarattınız.

Bütün gezegende bu bilgiden yararlananlar var çünkü bilgi sadece ben değilim, Saint-Germain değil. Bilgi asla Tobias da olmadı. O, hepimiz ve biz onu "Şaud" diye adlandırıyoruz. Şambra'nın Şaud yapması demek hepimizin hayallerini ve arzularını, bilincini ve umutlarını, her şeyi bir araya getirmesi demek. Ve biz bu yıllar süresince bunu yarattık.

Şaud artık aylık bir toplantı, aylık bir mesaj değil. Şaud şimdi artık çok daha fazla kapsayıcı. Şaud sizin workshop dediğiniz bütün toplantılardan, bütün Bulut çalışmalarından çok daha kapsayıcı. Şaud sizin sosyal medyanız. Şaud gezegendeki Şambra'nın, özü, bilinci.

O, büyüdü ama Tobias'ın Cauldre'ye söylediği gibi o asla çok büyük olmayacak. Cauldre bunun en fazla 20, 30, 40 insan anlamına geldiğini sandı. Biz 100.000 veya belki biraz daha fazla demek istemiştik. Ama o asla herkes için tasarlanmadı çünkü Şambra olmak demek Atlantis zamanlarında, Yeshua zamanlarında bağlantınız olmuş olmak demek. Bu ayrıcalık gerektiren bir şey değil, herkese açık ama o özdeki bağlantı hepinizi, hepinizin yaptıklarını tamamlayan parçadır.İlerlemek

İşte biz şimdi sıradaki şeyi tartışmak için buradayız. Biz buradan nereye gidiyoruz? Bu yeni Kırmızı Çember de neyin nesi. Bu ileri gitmek demek, bu, mesajlar daha net ve odaklanmış olacak demek. Bunun anlamı biz daha spesifik ve direkt olacağız demek. Ve ben "biz" dediğimde bu siz ve ben, Kırmızı Çember ekibi anlamına geliyor. Biz şimdi bunun o ömür olduğuna dair, gezende var olan bilince dair, bu ömürde idrak edilecek bir aydınlanmaya adanmaya dair bir berraklığa sahibiz. Beklemek değil, onu baskılamak değil, sadece onu düşünmek ya da onun hayalini kurmak değil ama o rüyayı realiteye çevirmek.

Berraklık daha da artacak, odaklanma yol boyunca daha da artacak ve ben daha önce Adamus olarak söyledim, basitçe, burada enerjisel olarak beslenenler için yer yok. Burada spritüeli oynayanlar için yer yok. Bu artık spritüel bir şey değil. Bu artık New Age (Yeni Çağ akımı) değil. Bu kesinlikle bir din değil. Bu, bu gezegende bilinçli olarak bedenli aydınlanma demek.

O sadece kavramlardan ibaret olmadığı için spritüelin ötesine geçer. sadece diğer realitelerde olan bir şey değildir. Bu sadece felsefe değil; o, gerçek, o, canlı, o, siz.

O kesinlikle New Age değil. New Age 1800'lerin ortasından başlayarak gezegene gerçekten yeni bir bilinç getirdi tabii. O yeni bir düşünme biçimi, gezegene yeni bir özgürlük biçimi getirdi ama biz onun ötesine geçtik. Biz New Age denilen örtünün ve kıyafetinin ötesine geçtik. Ben sizin bu ikisi arasındaki farkı hissedeğinizden eminim, sizin burada, bizim burada Crimson Circle'da Şambra olarak yaptığımız şeyler New Age'in ötesinde yer alıyor.

Bizim burada yaptığımız şey aydınlanmaya mutlak olarak izin vermek. Aydınlanma doğaldır. Aydınlanma izin vermek ile birlikte gelir. Aydınlanma birisinin size verebileceği, öğretebileceği bir şey değildir. O sizin izin vermenizdir. Ama bildiğiniz gibi bu çok zor, çok meydan okuyucu olabiliyor çünkü çevrenizdeki fiziksel realitenizin bütün elementleri o kadar baştan çıkarıcı olabiliyor ki sizi o aydınlanmadan çıkarabiliyor, sizi anında sınırlı insan koşullarına geri çekebiliyor.

Aydınlanma çok meydan okuyucu ve zor gelebilir çünkü kişi her şeyi zihni ve insan duyuları ile algılamaya alışmıştır. Gerçek aydınlanmada bu duyuların ötesine geçilir. Bu duyular tamam, gündelik hayatın önemli bir parçası. Ama o bunun ötesine geçerek, artık gerçekten tanımı olmayan duyulara girer. O nedenle ben onlara basitçe Üstat Duyuları diyorum.

Aydınlanma zor olabilir çünkü o sizin hayatınızı değiştirir. Çoğunuzun çok iyi bildiği gibi özellikle bu değişim zamanlarında her şey bir kaos içerisindeymiş gibi gelir. Gerçekte öyle olmasa da her şey parçalara ayrılıyormuş gibi gözükür.

Siz gün be gün hayatı, meydana gelen değişimleri algılarken, bunlar zihninize, fiziksel duyularınıza, geçmişinize ve inançlarınıza sarsıcı gelebilir. Bir kişinin izin vermesi, bu değişimlere güvenmesi, bunun onun basitçe aydınlama seçimi ile ilgili olduğuna güvenmesi çok basit olsa da bu yine de korkunç, eziyet dolu ve meydan okuyucu gelir. Siz duyularınız aracılığı ile devamlı eskiye doğru, sınırlandırmalara doğru bir çekiş hissedeceksiniz. Siz yeniden aile üyelerine, kitle bilincine çekileceksiniz. Siz bu gezegende nasıl hayatta kalmak ile ilgili, küçük de olsa nasıl bir bolluk edileceği ile ilgili o eski kavramlara geri çekileceksiniz.

Yani bu basit olduğu kadar meydan okuyucudur da. Onun ile başa çıkamazsınız. Siz kafanızda, her zaman olduğu gibi, bir mantık kuramazsınız. İzin vermek konusu basittir. Bedenli aydınlanmaya yapılan yolculuk zor ve çoğu zaman yalnız yapılan bir yolculuktur. İşte o nedenle sizin yaratılmasına yardımcı olduğunuz bu Şambra diye adlandırılan şey, Kırmızı Çember bu kadar önemli. Bu çoğu zaman söylendiği gibi bir kulüp değil. Üyelik yok, şart yok. Gerçekten kurallar yok veya talepler yok. O, benzer ruhların toplandığı bir yer. O, birbirine aşina olanların yeri çünkü siz genelde aynı yolculukta beraber oldunuz. Burası size aşina olan bir yer çünkü siz daha önce birlikte oldunuz ve birlikte paylaştınız.

Burası sizin gelip hissedebileceğiniz, güvenli alanda olabileceğiniz bir yer. Sizin oradaki rutin insan realiteniz çok güvenli değil. Ama siz buraya o güvenli alanda olma hissini, şefkat hissini, başkaları tarafından anlaşılmak ve sevilmek hissini tatmak için gelebilirsiniz. Sadece fiziksel beden içerisinde olan Şambra tarafından değil ama diğer tarafa geçiş yapan Şambra tarafından, sizin hepiniz ve her biriniz ile çalışan varlıklar tarafından ve Kırmızı Meclis'te bulunan herkes tarafından sevilmek. Yani siz buraya enerjisel bir güvenli alan için geliyorsunuz.

O, bir yapı değildir. O, bir kulüp değildir, o bir dernek veya bunun gibi bir şey değildir. O basitçe hepiniz için bir birleşme yeri, hepiniz ve her biriniz için güvenli bir alandır.Şambra İstatistikleri

Hadi bazı istatistiklere, bazı rakamlara bakalım.

Geçtiğimiz yıl yaklaşık 130.000 kişi kitaplar sayesinde, work shoplar veya çalışmalar sayesinde Crimson Circle'ın bu enerjisinden etkilendi. Ben etkilendi derken duydu, okudu veya izledi demek istemiyorum çünkü bu alana gelen öyleleri de olacaktır; onlar bir bakış atıp, enejiyi hissedip, gideceklerdir. Ben etkilendi derken bir şey hisseden insanlardan bahsediyorum; bazı sözcüklerden etkilenenlerden, buradaki bazı enerjilerden etkilenenlerden; onların bilinçlerinde değişiklik yapan şeylerden. Bu onlar mutlaka kendilerini Şambra gibi hissedecekler anlamını taşımaz; bu basitçe onların etkilendikleri anlamına gelir.

Çekirdek bir grup Şambra var ki - onlara birazdan değineceğim - onlar bu enerjileri günlük, haftalık, aylık bir temel üzerinden gerçekten bir araya getirmeye yardımcı olanlar, onlar o anda veya sonradan aylık olağan toplantılarımıza katılanlar. Tüm dünyadan oluşan bu yaklaşık 30.000 kişilik çekirdek grup hep gerçek anlamda hissediyor, anlıyor ve onlar Şambra'nın bir parçası. Tabii bu bilgiden bir şeyler toplamak için, bir şeyler elde etmek için gelen daha çok, çok, çok başkaları var. Ama bu kendini gerçekten adamış bu çekirdek grup 30.000 kadar insandan oluşuyor.

Benim geçen yıl verdiğim mesaja geri dönecek olursak ben Adamus olarak sadece 5 kişi aradığımı söylemiştim. Aydınlanmalarını bu ömürlerinde gerçekleştirmiş 5 insan. Yüzlerce, binlerce olması gerekmiyor, sadece küçük bir rakam.

Ben size Adamus olarak kalmak ya da ayrılmak konusunda şaka yapmıştım. Ben şimdi olduğu gibi o zaman da buna hemen bir bakalım dedim. Biz neredeyiz? Enerji ve bilinç nasıl ölçülür? Biz ilerlerken neler yapacağız?

O zamandan bu yana... kendilerini Şambra diye adlandıran 30.000 kişi arasında aydınlanmanın bir formunda veya bir halinde diğer tarafa geçiş yapan 102 Şambra var. Onlar idrak ettiklerinde, onlar Ben'imliklerine, onlar özgürlüklerine izin verdiklerinde basitçe ayrıldılar; onlar geri döndüler. Bu çoğunda eş zamanlı bir şekilde gelişti. Onlar farkındalık içindeyken basitçe gittiler diyebiliriz. Onlardan bazıları günlerce veya haftalarca kalıp daha sonra geri gelmeyi seçtiler.

Bazıları da öbür taraftan Şambra'ya daha çok faydaları dokunacağını hissettiler. Bazıları da tam o farkındalık anında basitçe dünya için yapabilecekleri her şeyi yapmış olduklarını hissettiler. Kalmak için bir neden yoktu. Onlar gezegende kalmalarının faydalı olduğunu anladılar ama bu onlardan istenmedi, onlara bu konuda baskı yapılmadı ve onlar basitçe öteki tarafa gitmenin daha kolay olduğunu hissettiler.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde ayrılacak olan birkaç kişi daha var. Biz enerjileri hissedebiliyoruz, biz onların bedenlerindeki ve bu realitelerindeki çekilmeleri hissedebiliyoruz. Onlara bu taraftan açık kollar ile, seven bir kalp ve kutlama ile hoş geldiniz diyoruz. Kesinlikle onurlandırmama yok. Onlar geçiş yaptıklarında biz onlara öyle kucak açıyoruz ki.

Onlar orada önce o geçmiş hayatlarındaki aileleri, arkadaşları tarafından karşılanmıyorlar. Onlar önce kendilerini onurlandırılan, onlara gerçek bir şefkat duyan Yükselmiş Üstatlar tarafından karşılanıyorlar. Ve onlar için geçiş gerçekten de zarifçe ve kolay gerçekleşiyor. Ve Yükselmiş Üstatlar ile görüştükten kısa bir süre sonra tabii ki kendi ev hayvanları ile buluşuyorlar. Ve genellikle çok daha sonra belki aile üyeleri olabiliyor.

Sizin ile yaptığımız son konuşmamızdan bu yana kendisini Şambra diye adlandıran çok gerçek ve berrak bir şekilde aydınlanmış, idrak etmiş, sonunda izin vermiş ve kendi içinde onu kabul etmiş 2 kişi var. Bu konuda en ufak bir şüphe yok. Yok çünkü bunu biz teşhis ediyoruz, içlerinde biz ölçüyoruz, bu kolay oluyor çünkü onlar buna izin veriyorlar ve bunu talep ediyorlar. Bu mesajdan kısa bir süre sonra 1 kişi daha olacak. Yani toplam 3 adet aydınlanmış Üstat olacak. Şambra - aydınlanmış Üstatlar - bu gezegende.

Neden 5 ya da 50 ya da 1.000 kişi değil diye bir hayal kırıklığı yok. Ve bu 3 kişinin nerede yaşadıklarının, kaç yaşında olduklarının ve kim olduklarının gerçekten bir önemi yok. Onlar uygun olan zamanda kendilerini gösterecektir. Ama onlar alçak gönüllülük, gerçek tevazuadına kendilerini hırpalamayacaklardır. Onlar bunu sosyal medyaya koymayacaklardır veya bunun gibi şeyler yapmayacaklardır. Onlar bunu sadece sergileyecekler ama öyle bir biliş olacaktır ki onların tek bir kelime bile etmeleri gerekmeyecektir.

Yani gerçek şu ki 5 kişi yok. Bu hayal kırıklığı yaratmıyor. Ama bu nedenle bizim- benim kendimin, benim saygıdeğer arkadaşlarımın - kalmayacağımızı söylemek kesinlikle olmaz çünkü Şambra içinde 11. saat 59. dakikalarında olan kitlesel, büyük bir parça denilen enerjisel bir parça var. Onlar idraklerine o kadar yakınlar ki.

Bu grup yakşalık 6.500 kişi kadar. Bu tam bir sayı olmasa da buna yakın bir sayı. Kendilerini Şambra diye adlandıran bu 6.500 kişi aydınlanmalarının arifesindeler, zaten oradalar. Onlar sadece daha birkaç nefes, daha sadece birkaç izin veriş, daha sadece birkaç salıveriş sonrasında orada olacaklar.

Ben çalıştığım diğer Yükselmiş Üstatlar ile birlikte kaç kişinin bedenli Üstat olarak Dünya'da kalacağını görmek için bütün enerjileri okudum. Biz kabaca en az 5.000-5.500 diye hesap ettik. Buradan çıkan sonuca göre yaklaşık 1.000, 1.500 kişi fiziksel bedeni terk ederek, bizim tarafımıza, diğer realitelere gelmeyi seçecek. Ve yeniden söylüyorum, utanmak yok. Herhangi bir onurlandırmama yok. Herhangi bir yargılama yok. Aydınlandıktan sonra fiziksel realiteleri bırakıp bizim tarafımıza gelmek de aynı derecede onurlandırıcı bir şey.

Geriye o sınırda olan, aydınlanma için en tepe noktada bulunan 5.000- 5.500 kadar önemli sayıda insan kalıyor. Sizinle devam etmeyi arzulamak için bize sevinç veren ve bizi motive eden bu oluyor.

Basitçe sadece Ben'imliklerinden gelen ve aydınlanmalarına yol açacak bir nefese ihtiyacı olan o kadar çok kişi var ki. Bu belki aylar alacak, bu belki yıllar alacak ama gerçekten önemli değil. Önemli olan onların, sizin yol boyunca karşınıza çıkan meydan okumaları, engelleri aşarak buraya kadar gelmiş olmanız ve siz işte aydınlanmanızın arifesindesiniz.

Siz kim olduğunuzu biliyorsunuz. Bu göğsünüze iğnelemeniz gereken bir etiket değil. Bu sizin sosyal medyanızda ilan etmeniz gereken bir şey değil. Siz kim olduğunuzu biliyorsunuz ve siz hepinizin ve her birinizin kim olduğunu da biliyorsunuz. Rakamlar, potansiyel, aydınlanmaya olan yakınlık etkileyici. Bu gerçekten, gerçekten etkileyici.

Biz yolun her adımında sizinle birlikte çok uzun zamandır çalışıyoruz. Biz bunu sizin için yapamayız, yapmak da istemeyiz. Ama biz burada size güven vermek için, aydınlanmanın tam eşiğinde size meydan okuyan fırtınalardan geçerken size yardım etmek için bulunuyoruz.

Kendilerini Şambra diye adlandıran ve aydınlanmalarına adanmış daha çok sayıda - 30.000 - insan var ama onlar bocalıyorlar, şaşırıyorlar. Onların dikkatleri çoğunlukla dağılıyor, onlar kendi makyolarına yakalanıyorlar. Onlar birçok şekilde kendilerini dünyaya bağlı tutan şeylere, düşük bilince yakalanıyorlar. Belki bunlar bahane değil geçerli nedenlerdir ama onlar izin vermenin son aşamasını yapmak istemiyorlar, bunun nedeni aile üyeleri ve onların izin vermeleri ve gerçekten öbür tarafa geçiş yapmaları halinde ailelerine olacaklar.

Bir de izin vermek ile ilgili o son adımı atmaya basitçe hazır olmayanlar var çünkü onların insan olarak, insan koşulları dahilinde bitirmek ve tamamlamak istediği şeyler var. Aydınlanmanın onların düşündüğü gibi bir şey olduğuna güvenmek için kendilerinden önce gidecekleri bekleyenler var.

Bu tür Şambra çok var ve yeniden diyorum siz kim olduğunuzu biliyorsunuz ve burada bir yargı yok. Sizin bir süre daha insan koşullarında deneyimlemeye devam etmeyi seçmeniz asla yargılanacak bir konu değildir çünkü biz er ya da geç hepinizin ve her birinizin kendi egemenliğinize izin vereceğini biliyoruz.

Bu çok büyük bir rakam ve ve bunun bazen meydan okuyucu olduğunu söyleyebiliriz çünkü bu 30.000 kişilik grup toplantılara geldiğinde, bir an için internette aydınlanmalarına son derece adanmış, son derece odaklanmış oluyorlar ama bir sonraki an dikkatleri dağılmış oluyor, başka bir yere gidiyor, başka bir şey yapıyorlar, bedenli aydınlanmalarını unutuyorlar, bunu bu ömürlerinde yapacaklarına dair verdikleri sözü unutuyorlar. Onlar hatta bazen o rüyalarını, o Atlantis hayallerini, sizi bir araya getiren o Yeshua zamananındaki hayallerini unutuyorlar. Ve yeniden söylüyorum, herhangi bir yargılama yok çünkü biz burada, siz burada herhangi bir zamanda hazır olacak, seçim yapacak herkes için bulunuyorsunuz.

Bu bir yarış değil. Bu kimin oraya daha önce gittiğini görmek için değil; kimin daha muazzam, daha çabuk, daha iyi yaptığını görmek için değil. Bu basitçe bir deneyim. Ama bu bazen bu 30 bin kişilik gruba çok meydan okuyucu geliyor çünkü onlar aydınlanmaları ile ilgili bilişe sahipler; onlar gerçekleştirmeleri için derin içsel bir arzu duyuyorlar ama onlar dikkatlerinin yine de dağıldığını biliyorlar. Onlar aydınlanma ile özellikle alakalı olmayan şeylere odaklanıyorlar ve sonra kendi yüzlerinden çok büyük hayal kırıklığına uğruyorlar.

Bu, Şambra diye adlandırdığımız şeyin içinde biraz enerjisel bir dengesizliğe neden oluyor. Kırmızı Meclis'te çoğu varlık onları bilişe geri getirmek için, onların etrafında bulunan potansiyelleri aydınlatmaya yardımcı omak için, onların korkularını, endişelerini, kendileri için duydukları şüpheleri aşmalarına yardımcı olmak için adanmış vaziyette.

O nedenle bizim enerjimizin muazzam bir bölümü, Dünya'daki Şambra enerjisi bu dengesizlk ile uğraşıyor ama hepiniz ve her biriniz dengesizliğin iyi veya kötü diye bir şey olmadığını biliyor. O aslında enerjilerin değişimi için bir fırsat. Her dengesizliğin içinde, yaratımdaki her şeyin içinde potansiyeller vardır. Birçok durumda basitçe hareketi yaratan, yeni değişimleri yaratan dengesizlik yer alır.

Bir de kendilerini özellikle Şambra diye adlandırmayanlar var. Onlar bu isim ile çok özdeşleşemiyorlar. Onlar onu hissediyorlar, onlar onu itmiyorlar ama onlar onu çok güçlü bir kimlik haline getirmiyorlar. Onlar gerçekten bir grup olmayan bir grubun bir parçası olup olmamak konusunda emin değiller. Onlar, kendilerinin "yükseliş" diye tabir ettikleri, bizim ise "bedenli aydınlanma" dediğimiz şeyi gerçekten isteyip istemediklerinden emin değiller. Onlar bundan tam anlamıyla emin değiller ama onlar ona çekiliyormuş gibi hissediyorlar, bu tıpkı bir sineğin bala çekilmesi gibi bir şey; orada bir şey var.

Onlar sizin enerjileriniz nedeniyle bir çekim yaşıyorlar, onlar burada bir gerçek olduğu için çekiliyorlar ama bazen gerçek, berraklık, bizim yaptıklarımız onlara biraz ağır geliyor. Onlar periyodik hatta düzenli bir şekilde yeniden geliyorlar. Onlar kendilerine sizin hepinizin yarattığı bilincin belli bir seviyesine girmelerine izin veriyorlar ama bu bir açıdan onlara sert geliyor, zor geliyor. Onlar yine de diğer hayatlarına, insan koşullarına karşı büyük bir çekim hissediyorlar ama onlar zaman zaman geri dönüyorlar çünkü daha fazlası olduğunu biliyorlar.

Şambra'nın içinde çok adanmış bir grup olduğunu söyleyebiliriz, bu çok büyük bir grup değil - 6 bin 500 kadar - onlar aydınlanmalarının, idraklerinin 11. saatin 59. dakikasındalar. Onlar daha önce "patlamak üzere olanlar" diye nitelendirdiklerimiz, tıpkı patlamak üzere olan mısır tanecikleri gibi. Isı şimdi o kadar yüksek ki transformasyonun, değişimin eli kulağında. Onlar bilinçli olmak ile olmamak arasında bir sınırdalar. Onlar tam ortada bir yerdeler ve onlar bu noktadan geriye dönemiyorlar; siz geri dönemezsiniz. Tam da bu gezegendeki gerçek bedenli farkındalık anında, farkındalık noktasında geri dönemezsiniz.Öz

Ben bütün bunların yanı sıra bir de önümüzdeki yıllarda çok, çok daha fazla kişinin Kırmızı Çember'e, sizin hepinizin yaptığı işe çekileceğini söylemek istiyorum. Asıl, öz materyali siz yarattınız. Tobias zamanından bu zamana kadar meydana gelen gelişmeler sonucunda gerçekten de temel içerik, öz materyal kuruldu. İnşa edildi... Bu, Şambra'nın tarihçesi. Bu, sizin yolculuğunuz. Bunlar daha önce gerçekten orada olmayan bir yola, basmak için sizin döşediğiniz taşlar. Ve önümüzdeki yıllarda çok, çok daha fazla kişi bu yola girecek. Bazıları bu yolu tamamen geçecek. Bazıları yolda duracak çünkü yolda çok fazla meydan okuyan şey ya da çok fazla dikkat dağıtıcı var. Sizin şimdiye kadar yaptığınız şey o temeli, o öz materyali oluşturmak oldu.

Öz materyal demişken. Biz her ay toplanarak - intenette izlenebilir, dinlenebilir veya okunabilir olan- materyal, bilgi yaratıyoruz, biz bunu ayda bir kez birlikte yaratıyoruz. Ve bizim yaptığımız ana şey bu.

Fiziksel form içinde sadece gerçekten benzer ruhlar ile bir araya gelmek isteyenler için gerçekleştirilen workshoplar ve çalışmalar var. Sizin Bulut sınıflarında bir dereceye kadar yaratımına yardımda bulunduğunuz çalışmalar var. Bu, yeniden bağlanmanın bir yolu, bu, yaptğımız şeyin özüne geri dönmek. Siz öğreniyorsunuz, siz büyüyorsunuz ama sizin katkınız sayesinde bu materyal kullanılabilir oluyor.

Ama asıl nokta şu ki sizden bu şeyleri yapmanızı talep eden bir şey yok. Size bunları yapmazsanız ıskalmış olursunuz diyen bir şey yok çünkü her şey, bütün enerjiler bizim çevirim içi olarak ve ücretsiz sunduğumuz aylık toplantılarımızda burada hazır vaziyette.

İlerlerken daha yoğun bir odaklanma olacak. Birkaç kişi ayrılacak ama onların yeri aniden Şambra ve Kırmızı Çember ile bağlantı kuran başkaları tarafından doldurulacak. Bazıları çok ağır geldiği için ve bir açıdan çok emek istediği için ayrılacak. Ve ben her ay buraya Adamus olarak çıktığımda gözlerinizin içine bakıp size, "Hazır mısınız?" diye soracağım. Kendinize karşı dürüst müsünüz? Siz makyonuzun ötesine geçiyor musunuz? Ben size, "Siz aydınlanmanın eşiğindesiniz. Siz tutan nedir?" diye soracağım. Ve bu bazılarını o kadar rahatsız edecek ki. Bu bazılarına öyle ağır gelecek ki onlar buradan ayrılmak için bahaneler arayacaklar, bahaneler yaratacaklar. Ve onların çoğu bir noktada geri dönecek çünkü onlar bunun yaratılmasına yardım ederek, bunun bütünleyici bir parçası haline geldiklerini fark edecekler.İlerlerken

Biz ilerlerken benim sevgili dostlarım Kırmızı Konsey'e de başkalarını getireceğiz. Kırmızı Konsey tüm yaratım dahilinde meleksi ailelerden oluşan bir melek grubudur. Biz Kırmızı Konsey'e daha dinamik bir enerji dengesi sağlamak için başkalarını getireceğiz çünkü bunun sizin bulunduğunuz nokta ile ilgisi var çünkü aydınlanma öncesi bu noktada, bazı şeyler bir açıdan gerçekten meydan okuyucu olabiliyor, bu gerçekten de birinin yıkılmasına neden olabilir. O nedenle Kırmızı Konsey kendilerine Şambra diyen bu aydınlanmış varlıklardan, bizim tarafımıza gelenlerden oluşacak çünkü onlar oldukça fazla empatiye sahipler ama onlar biraz önce fiziksel form içinde Dünya'da idiler. O nedenle onlar öbür tarafta Kırmızı Konsey'e katılacaklar. Biz size doğu, aydınlanmaları çok yakın olan özellikle de bu 6.500 kişilik gruba doğru, hatta bu 30.000 kişilik ek gruba doğru daha fazla adım atacağız.

Biz size hiç olmadığı kadar yakın duracağız. Baha daha yakın olacağız ki siz böylece bizim mevcudiyetimizi hissedebilesiniz. Siz bu sayede yalnız olmadığınızı bileceksiniz. Biz bir şekilde sizin dikkatinizin dağılmaması için, size hatırlatmak için sizin çağrıda bulunduğunuzda, siz istediğinizde size daha yakın olacağız, biz size bazen kendinize bedenli aydınlanma konusunda verdiğiniz sözü irite edici bir şekilde, bazen kışkırtıcı bir şekilde hatırlatacağız.

Siz kimi zaman bizi uzak tutmak istediğinizi, bizi def etmek istediğinizi hissedeceksiniz ama bana güvenin, ben Adamus veçhesi olarak burada sizinle olacağım, doğrudan sizin gözlerinizin içine bakacağım ve "Şimdi hazır mısınız?" diye soracağım çünkü bunu bizden siz istediniz, biz o neden ile buradayız.

Aydınlanmaya bu kadar yakın, hatta aydınlanmanın biraz içinde olan bir Şambra grubu olarak ben hepinizden ve her birinizden, herkesi ve her bir kişiyi onurlandırmanızı isteyeceğim. Ben sizin bunu kalbinizde hissettiğinizi biliyorum ama o onurlandırma bazen siz diğerleri ile iken olmuyor. Sizin sosyal medyanızda kullandığınız bazı iletişim şekilleriniz, sizin bu Şambra ve Kırmızı Çember denilen şeyi algılama şekliniz. O size karşı işlemiyor, o, size yapmak istemediğiniz bir şeyi yaptırmaya çalışmıyor, o hiçbir şekilde sizin önünüze geçmeye çalışmıyor.

Diğer Şambralar ve Kırmızı Çember'in var olma nedeni tamamen size hizmet etmek içindir. Ben sizden bunun için şefkat, onur ve saygı duymanızı istiyorum. Ve siz bunun karşılığında diğer Şambraların, Kırmızı Çember'in şefkatini, onurlandırmasını ve saygısını kazanacaksınız.

Bu zamanlar Dünya gezegeninde şeylerin değişme hızı bakımında en zor zamanlar; o kadar hızlı ki buna uymak bedene ve zihne zor geliyor. Ve siz bu en zor, en meydan okuyucu ve değişimin en hızlı bir şekilde meydana geldiği bu zamanlarda bedenli aydınlanma yapıyorsunuz. Bu aynı zamanda gezegende şimdiye kadar en büyük enerjilerin, en büyük potansiyellerin ve en büyük fırsatların bulunduğu bir zaman.

Aydınlanmanın şeylerin gezegende bu kadar hızlı olmadığı bir zamanda, şeylerin daha sessiz olduğu bir zamanda daha kolay gerçekleşeceğini söyleyenler çıkabilir. Ama ben aydınlanmasını arayanlara, aslında farkındalığına izin verenlere o zaman bu kadar çok kullanılabilir enerji potansiyelinin olmayacağını hatırlatırım.

Ben sizden Kırmızı Konsey'in ve Çember'in size hizmet için var olduğunu anlamanızı istiyorum. Onların var olmalarının en büyük nedeni size hizmettir. Ben sizden perdenin benim tarafındaki varlıkların ve perdenin sizin tarafınızdaki varlıkların sizin aydınlanmanız için kendilerini nasıl adadıklarına ve adandıklarına bir bakmanızı ve bunu bir hissetmenizi istiyorum.

Bazılarınız Kırmızı Çember'i bir şirket, bir iş olarak düşünebilir ve bu gerçekten de birçok yönden böyle. Ama onların asıl var olma nedeni size hizmet. Ve onların hepsi ve her biri de kendi bedenli aydınlanmalarına izin veriyorlar. Bir anlığına, onların bu işi yaparlarken aynı zamanda internet üzerinden verdikleri hizmetleri, aylık Şaudları, workshopları, materyalleri hayal edin, onlar size o desteği verirken aynı zamanda kendi aydınlanmalarını gerçekleştiriyorlar. Gerçek hizmet diye buna denir.

Bazen hepsi ve her biri bunun bedelini ödüyor. Onlar bazen yüzlerini aydınlanmalarına mı yoksa hizmette bulunmak için yüzlerini size mi dönüp dönmeyecekleri konusunda emin olamıyorlar. Onlar her ikisini de yapıyorlar. Onlar ikisini dengeleyerek olağanüstü bir iş çıkarıyorlar. Ama biz bunun bazen hepsine ve her birine ne kadar zor geldiğini görüyoruz.

Siz bunun bir parçası olacaksanız o zaman ben sizden ilk önce ve en başta sizin kendi aydınlanma arzunuza dair çok bilinçli bir anlayışa gelmenizi istiyorum. Siz bazen bu konuda kararsız kalıyorsunuz, bu bazen dengelenmemiş olabiliyor, bazen gerçek idrakten ziyade bir enerji oyununa dönüşüyor. Yani ilk önce ve en başta kendinize bir bakın. Kendinizi hissedin. Siz neden bir noktada onu seçtiniz? Siz neden bu ömrünüzde oraya giden yola girdiniz? Siz ne zaman aydınlanmanıza gerçekten izin vereceksiniz?

Özel şeyler yok. Sizin bir tarih belirlemeniz gerekmiyor. Bunu şimdi ya da daha sonra yapmanızın bir önemi yok ama bu sizin için gerçekte ne ifade ediyor? Ne... yoksa o kurduğunuz hayali mi? Siz neden buradasınız?

Siz bir anlığına şunlardan kendinizi ayrı tutun, bir anlığına işinizin, sağlığınızın ötesine geçin. Müdahale ediyor ve dikkat dağıtıyor gibi duran bütün küçük şeylerin, bütün sizi şimdiye kadar geri tutan şeylerin ötesine geçin. Hayalinize, aydınlanma arzunuza dönün. O büyük Şambra kitlesinin - o 6.500 kişinin, o 30.000 kişinin- sadece neden bu yaşam sürecinde burada olmayı seçtiği ile ilgili kendi farkındalığına varması sonucunda büyük bir değişim olacak.Destek

Sıradaki. Hiç olmazsa Şambra'nın ve Kırmızı Çember'in bir parçası olarak buna enerjisel olarak destek verin. Bu ne anlam taşıyor? Bu, sevginizi göndermek demek çünkü bu Kırmızı Çember denilen şey sizin hepinizden oluşuyor. Şambra denilen şey sizin hepinizdir. Sevginizi göndererek Şambra'ya destek verin. Kırmızı Çember'e kutsamalarınızı gönderin ve sizin hepinizin bu hayali paylaştığını, bu arzuyu paylaştığını anlayın. Siz hepiniz geri geldiniz - siz belki gezegenin çeşitli yerlerine dağıldınız ama siz bu zamanda sizin için en değerli, başkaları için en değerli olan bir şey için birlikte buraya geri geldiniz.

Kırmızı Çember'e ve Şambra'ya destek verin, eleştirerek değil, ağır sözcükler ile değil. Onlara sevgi ile taktir ile destek verin çünkü Şambra'nın ve Kırmızı Çember'in yolculuğu sizin de yolculuğunuz. İyi olana bakmayıp eleştirel olmanız, sizin sadece kötü diye düşündüklerinize bakmanız, başkalarını eleştirmeniz, başkalarına karşı acımasız olmanız gerçekte sadece kendinize karşı acımasız olduğunuzu gösterir.

Bu grup birlikte o kadar çok şeyden geçti ki ve siz egemenliğinizi bireysel olarak idrak edeceksiniz. Bireysel! Tüm grup bunu bir kerede yapacak diye bir şey yok ama o Şambra denilen varlık, onda sizin her birinizin bilinci var. Ömürler boyu böyle bir paylaşım söz konusu oldu. Gizem Okulları'ndaki zamanlarda, benim ile benim Saint-Germain olduğum zamanlarda olduğunuz oldu. Biz birbirimiz ile o kadar çok şey paylaşıyoruz ki. Biz birlikte o kadar çok şeyden geçtik ki ve biz şimdi burada, bu andayız; gezegende şeylerin çok hızlı değiştiği bir anda; bu yeni Kırmızı Çember anında, bu izin vermenin öyle odaklanılmış, öyle berrak ve öyle zarif bir formu ki.

Yani evet, tüm bu sözcüklerden sonra, tüm bu tahminlerden sonra ben, sevilen Saint-Germain, ben hepiniz ve her birinizle, bedenli aydınlanmalarını seçenlerle şimdiye kadar olduğundan çok daha yakın bir şekilde devam edeceğim. Zaman zaman isimleri gündeme gelenler ve bana eşlik edenler var ve bir de basitçe arka planda anonim kalıp sizinle çalışanlar var.

Hadi o zaman biz, bu gezegen, Crimson Circle ve Şambra başka bir Kuantum değişimi daha geçirirken birlikte derin bir nefes alalım.

Bunun ile birlikte tüm dünyadaki sevgili dostlarıma, Kırmızı Konsey'deki sevgili dostlarıma, geçenlerde aydınlandıktan sonra bedenlerini terk edenlere, bunun ile birlikte, ben sevilen Saint-Germain. Size teşekkür ederim.

İngilizceden Türkçeye çeviren: meltem Taban